דיוני סדרות לסוף שבוע

1Shir

New member
אני לא יודעת אם כתבתי ברור

אני התכוונתי שמהצפייה באוז עד כה קיבלתי תחושה חזקה שלביצ'ר יש תזמון קומי בולט מאוד - למרות שלא מדובר בכלל בקטעים מצחיקים.
משהו בצורת הדיבור שלו.
החיקוי של ג'ורג' תאמיני לי הצחיק אותי פחות מהתוכן עצמו של השיחה
אולי כי בדיוק ראיתי את הקטע הזה.
פחות אהבתי בסרטון את הרפרנסים הצפויים ויותר את התגובות המצחיקות של ג'רי ואת זה שהוא אמר שהצינוק זה סוג של ספא
כי האמירה הזאת היא הכי סיינפלד.

twisted nerve1

New member
אה עכשיו הבנתי

אז אני לא ממש חשבתי שאולי לביצ'ר יש יכולות קומיות, אבל זה בגלל שבאמת לא נתנו לו לעשות דברים קומיים, אז דווקא הפתיע אותי איך הוא עושה כ"כ טוב חיקוי של ג'ורג'. וכמובן שגם השיחה עצמה הייתה מצחיקה בקטע שחור מאוד

יש לי תחושה בבטן שמדברים עלי

טוב, שמתי לב רק כי בעצם כתבת את השם שלי בכותרת
&nbsp
&nbsp
מעניין שהכי קרוב השבוע שהגעתי לרצון לראות את הסדרה היה עכשיו כשקראתי שאת חושבת שאולי אני לא אוהב את הסדרה.
זה כמעט מרגיש כמו קריאת תיגר איכשהו.

twisted nerve1

New member
עזוב... אל תראה. אתה ממש לא תאהב.

זה לא סדרה בשבילך. אתה גם בטח רגיש מדי בשביל לאהוב את הסדרה. יהיה לך קשה עם האלימות והכל. לא כדאי לך
&nbsp
#פסיכולוגיה_הפוכה

חחחחחחחח

ואפילו שאני יודע שזה נאמר בכוונה ובצחוק זה באמת קצת גורם לי לרצות לראות את הסדרה

1Shir

New member
אני לא בדיוק "לא רואה לפי הסדר"

אני עכשיו רואה לפי הסדר.
וקודם גם ראיתי לפי הסדר, סתם לחצתי על פרק רנדומלי לראות מה זה בכלל, ואז בדקתי והתברר שבדיוק בפרק הבא קלר מגיע, אז כבר המשכתי משם לפי הסדר, עד כמעט סוף עונה 4, ואז עצרתי וחזרתי להתחלה, ועכשיו אני שוב בעונה 3.
אני לא בטוחה שאסיים בקרוב, כי החל מעוד שבועיים אני אהיה תקופה לא קצרה אצל אמא שלי, ושם יש הוט ואין מחשב שנוח לצפות בו, אז נראה כמה אספיק.
מה שכן, לפני הפרקים ראיתי (בגללכן! כלומר בזכותכן) קצת יוטיוב, בעיקר של קלר, אז לגביו אני יודעת ספוילרים עד הסוף (רציתי לכתוב כאן משהו על הסוף, אבל אולי זה יהרוס למישהו אז אולי לא כדאי בלי ספוילר ברור בכותרת).

גם אני ראיתי הכי גאים שיש מהעונה השניה. היא שודרה במוצ"ש פרק בשבוע. אבל למיטב זכרוני תוך שבוע או משהו הלכתי ושכרתי בספריה (כן!
) את כל העונה הראשונה, כך שיכולתי להמשיך לראות את העונה השניה כשראיתי כבר את העונה הראשונה. גם היה לי את אמא שלי שראתה את העונה הראשונה וחקרתי אותה לעומק על הכל מיידית

אני ראיתי את השחקן ה-מ-ו-ן בחוק וסדר, וזה בערך הדבר הכי רחוק שיכול להיות, ובדיוק הניגוד הזה הוא זה שסיקרן אותי לראות, וזה עוד הרבה יותר ממה שחשבתי.
אוי, את נורא מקבלת. כל הכבוד לך. אני כן שונאת אותה. את יכולה להגיד, בטח ראיתי כבר, וגם אם לא, ממש לא אכפת לי, אני מעדיפה לשמוע אותך.

לגבי כריס וטובי - נראה לי שבהחלט כן. הרי הדמות של כריס מוצגת בסדרה פחות או יותר רק בהקשר של ביצ'ר. הרגשות העזים שלו כלפי ביצ'ר הם מה שגורם כ"כ להתחבר אליו.
עצוב לי על איך שדברים התפתחו. כתבתי על זה קצת כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/182800381/בידור/טלוויזיה

twisted nerve1

New member
אוי. דיון מעניין באמת בהודעה שהבאת

ביצ'ר בהחלט היה נאיבי מאוד לחשוב שהוא יכול לעשות שלום עם שילינג'ר וזה היה כ"כ עצוב שהוא באמת ניסה לעשות טוב ושילינג'ר עשה לו את הדבר הכי נורא שאפשר לעשות. באמת שהייתי בהלם כשהוא חטף לו את הילדים. זה היה רמת רוע שלא חשבתי שאפילו הוא מסוגל אליה
. אני לא חושבת שמה שביצ'ר עשה זה היה ביחס כלשהו לקלר (כאילו לעמוד מולו, לא להיות הביץ'). ביצ'ר עבר תהליך מאוד מעניין. בהתחלה הוא היה כביכול הכי נורמטיבי בכלא- הוא היה העוגן שהצופה יכול להתייחס אל הסדרה דרכו כי כולנו פה הכי קרובים לביצ'ר. אחר כך שיליג'ר כ"כ שבר אותו שהוא הפך לסוג של מפלצת. לא באותה רמה כמו אחרים נכון, אבל הוא הגיע למצב שהוא רצח סוהר ובכלל הוא התחיל להבין איך דברים עובדים בכלא שהוא צריך תמיד להיזהר. ואז בנקודה כלשהי הוא רצה לחזור להאמין בטוב של האדם. וכמה שזה קיצ'י, דווקא היה בזה משהו שריגש אותי. נדמה לי שהוא הרגיש שאם הוא לא מוצא משהו טוב אפילו באנשים הכי נוראיים בעולם הוא פשוט יתייאש מהעולם, ולכן הוא ניסה לעזור לשילינג'ר שגמל לו בדרך הכי נוראית. ואת צודקת שקלר רצה לעזור לו וקלר יותר מנוסה וקלר שבעצמו פסיכופת יכול לחיות עם העובדה שזה עולם דפוק שהם מוקפים בפסיכופתים, ואמנם קלר כן אוהב את ביצ'ר, אבל בשלב ההוא זה היה אהבה אגואיסטית. אפילו באהבה שלו לא היה משהו טהור. ועם כל הקיץ' משהו בי רצה להאמין שביצ'ר צודק. שבכל אחד יש טוב. ואז מה ששילינג'ר עשה לו בתמורה שחטף את הילדים שלו היה כ"כ נוראי
זה היה פשוט רוע טהור לעשות את העלילה ככה. ועל זה נגיד אני מדברת כמו מקרים שלא מדגדגים את משחקי הכס ברוע שלהם.
אני זוכרת שטובי חשב שזה כריס חטף את הילדים שלו באיזה מקום, ואני לא מאשימה אותו. א. גם כי כריס בגד בו פעם, ו-ב. כי הוא היה מוכה צער על הילדים שלו. וקצת כעסתי על כריס שלא הסכים לסלוח לו על זה. הרי טובי סלח לו על הרבה יותר (ובזה אני מדברת שהאהבה של כריס לטובי בשלב הזה הייתה אגואיסטית מאוד. וזה עצוב
)
&nbsp
אוי.. אם מה שעדי כתבה זה נכון (ונראה לי שכן) לגבי הקטע שאדביסי שתל את האקדח אצל בחור לבן שהתעללו בו רק כדי שהוא ירה בסוהרים ובמישהו שחור ואז התאבד- ואני זוכרת את זה טוב. זה היה אחד הקטעים הכי חזקים בכל הסדרה!!
והכובע של אדביסי באמת מצחיק. אני אהבתי את טובי מאוד בעונה 1 עוד לפי כריס, ואני עוד יותר אוהבת את כל השינויים ומטמורפוזות שהוא עובר במהלך הסדרה.
&nbsp
יש שלב אחד שקלר אהב את ביצ'ר באמת בקטע אלטרואיסטי וזה גם אחד הקטעים האהובים עלי בסדרה. אני לא אגיד כי לא זוכרת אם זה קורה באמצע עונה 4 או בסוף. אני קצת מצטערת שהסיפור שלהם לא נגמר שם.
&nbsp
לגבי הכי גאים שיש- כןןןןןן גם אני זוכרת את השידורים במוצ"ש. ככה במקרה התחלתי לראות את הסדרה כי בהתחלה סתם שמתי את הטלוויזיה פתוחה בזמן שעשיתי משהו אחר ולאט לאט התחלתי להתעמק בפרקים.
יפה שהלכת לספריית וידאו ומצאת את העונה הראשונה. אני קצת התפדחתי. כאילו גם לא הייתי רואה את זה בחיים עם ההורים שלי או אומרת להם שאני רואה את זה. לא שהם היו מונעים ממני לראות, פשוט זה מפדח אותי לראות דברים עם כ"כ הרבה מיניות עם ההורים (וזה לא בגלל שזה הומוסקסואלי. אולי זה גם קשור כי אמא שלי בטוח הייתה מעירה הערות שמעצבנות אותי, אז עוד יותר). אני פשוט חיכיתי שזה יחזור לשדר מעונה ראשונה. ואז לא פספסתי אף פרק (הקלטתי מה שלא יכלתי לראות). ואת הפרק האחרון של עונה 1 עם הנשף שבריאן וג'סטין רוקדים שמרתי הרבה זמן אחרי שראיתי כי הוא כ"כ ריגש אותו

&nbsp
הדיון עם שניר היה מאוד מעניין. במיוחד ההודעה הזו-
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/182804396/בידור/טלוויזיה
&nbsp
(גם מה שהוא כתב על עב"ן. לא חשבתי על הוייס אובר של הסדרה אף פעם).
&nbsp
זה בסדר אם תקחי הפסקה קצת. העיקר תסיימתי בסופו של דבר את הסדרה. ותהיי לי בריאה איך לא מפריע לך לקרוא ספוילרים |פרצוף| אני לא יכולה ככה לספלייר לעצמי זה ממש הורס לי

1Shir

New member
ואיזה כיף לקבל תגובות ארוכות

הקטע שהתכוונת אליו הוא מהעונה הרביעית. נראה לי שזה הקטע הראשון שראיתי - כי את שמת אותו כאן בשרשור השחקנים
לא יאומן איך מכאן הכל התחיל.
באמת לא כזה מפריעים לי ספוילרים. באוז גם ככה קורה כ"כ הרבה שזה בכלל לא משנה אם כבר יודעים מה הולך לקרות.

זה היה די קשה איך שטובי קנה בקלות את זה שכריס הרג לו את הילד. נכון אפשר להאשים את האבל שלו. גם אני באינסטינקט הראשוני רציתי שהוא יסלח לו. אבל ראסמי אני גם מבינה למה הוא לא היה מסוגל. בגלל נק' א' שלך - כי זה מראה שבאופן הבסיסי אין לו אמון מלא בו. ואי אפשר ככה. וכריס באמת עשה הכל. אז הוא הבין שפשוט אי אפשר. אני לא בטוחה שזה קשור לאגואיזם. האמת שבסופו של דבר אני כנראה די כועסת על ביצ'ר על איך שהעניינים התפתחו. אבל אני צריכה לראות הכל כדי להיות בטוחה. או שמלכתחילה הוא נכנס לזה כשהוא יודע שהוא לא סומך עליו - ואז זה סתם מבאס.

twisted nerve1

New member
את צודקת בערך

בקטע שברגע שטובי חושב שכריס הרג לו את הילדים כבר רואים שאין פה אמון. אבל מצד שני אני יכולה להבין למה אין אמון! מה שכריס עשה לו בהתחלה באמת לא יכול להביא למצב שלביצ'ר יהיה איי פעם אמון מושלם בו, וקלר צריך להבין את זה.
אני לא זוכרת במדויק את הקטע שביצ'ר חשב שקלר חטף את הילדים שלו, אבל אני זוכרת שבאמת הציגו את זה ככה שזה נראה ממש נכון שגם אני לשניה חשבתי שזה הוא. כאילו אני באמת הייתי מאמינה לשניה שהוא מסוגל לזה, כי אחרי מה שהוא עשה לביצ'ר בהתחלה לצערי אני יכולה להאמין עליו כל דבר.
קלר היה צריך להבין את זה בעיני ולסלוח לביצ'ר. גם כי אין מה לעשות. אחרי מה שהוא עשה לו בהתחלה, כמה שהוא לא ינסה לבנות את האמון, הוא צריך להבין שזה לא יהיה 100% ולקבל את זה. כי הוא באמת בחר לעשות לו משהו נוראי, ודבר שני, לעזוב את ביצ'ר ככה כשהילדים שלו חטופים זה רע

וחוצמיזה, נניח קלר היה נפרד ממנו ומניח לו, ניחא. אבל הוא לא יכל גם לעזוב אותו ואז היה את הקטע שהוא רצח את כל מי שביצ'ר שכב איתו שזה גם ממש מנייאקי לעשות. כאילו או שיעזוב אותו או שיהיה איתו. אבל זה לא פייר ככה גם לא להיות איתו וגם לא להסכים שהוא יהיה עם אף אחד. (אני לא יודעת אם הגעת לזה אבל אמרת שלא משנה לך ספוילרים אז אני אומרת).
אני ממש לא כועסת על ביצ'ר שחשד בקלר. בשלב ההוא שהילדים שלו נחטפו זה ברור שהוא יהיה כ"כ פרנואיד שפשוט איך אפשר בכלל לכעוס עליו? ככה אני רואה את זה לפחות.

בטוחה? כי אני עשיתי חיפוש גוגל עם תוצאות מעניינות

נראה שאפילו גוגל יודע איך קוראים למישהו שצופה בסדרות שלא לפי הסדר.

שתבינו שאני כל היום (שבת!) עסוק לחלוטין

כל מה שהספקתי לצפות בו היום זה אולי סרטון יו-טיוב אחד קטן.
&nbsp
אבל עדיין דבר ראשון שאני עושה כשאני עם זמן אני בא לפורום ואז משקיע זמן ביצירת בדיחה קטנה.
&nbsp
אני דפוק

Lhuna1

New member
חחחח

אני כזאת איטית שלקח לי זמן להבין מה עשית פה...

twisted nerve1

New member
טוב אני קוראת עכשיו את ההודעות של בלונדי
רטרואקטיבית

רציתי להתייחס למה שאמרת כאן - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/182843635/בידור/טלוויזיה
&nbsp
"אם כבר הזכרתי את משחק הכס, אני חושב שאוז יכולה ללמד את משחקי הכס דבר או שניים
על טלטול הצופים ע"י רציחות מרובות של דמויות (שחלקן די מרכזיות), ומה שבעיקר מדהים אותי
זה שהרבה פעמים מתייחסים לזה כלאחר יד, כאילו כלום לא קרה- אז אוקיי עוד מישהו נרצח בכלא SO WHAT- הזוי!!"
&nbsp
כן!!!! אני טוענת את זה כבר שנים. בזמן שכולם כ"כ מזדעזעים ממשחקי הכס אני כזה שואלת- אף אחד לא ראה אוז?! כי הקטע באוז- מה שיותר מצמרר אותי אישית מרוב הסדרות הרגילות, זה לא רק האלימות, אלא המניפולציות הנוראיות שאסירים עושים לאסירים (מה שזכור לי כרגע זה בעיקר איך ששילינגר התייחס לטובי בעונה ראשונה, עם זה שהוא עשה אותו עבד שלו, ועוד דברים שהוא יעשה בהמשך. הדבר היחיד שיכול לעמוד באותה שורה זה העלילה עם רמזי ותי'און במחשקי הכס שחשבתי שהיא הכי מצמררת כי זה לא רק האלימות, זה כל המניפולציות מסביב שהיו - אימלה
. אבל באוז כל הזמן היו מניפולציות ועינויים מוחיים של האסירים הרבה יותר ממשחקי הכס, שנכון הרגה דמויות, אבל פה כמו שאמרת גם הורגים הרבה יותר דמויות, וגם העניין של המניפולציות והאלימות הרבה יותר מצמררת)

למעלה