דיוני סדרות לסוף שבוע

עכשיו פתאום אני קולט משהו

כמו שאמרתי מי שמשחק את ברנום זה בילי זיין ששיחק בסרט טיטאניק.
&nbsp
ובפרק שטיין מתייחס לטיטאניק ואומר שמי שבנה אותה היה אידיוט - בדיחה פנימית מפני שהשחקן ויקטור גרבר שיחק בסרט טיטאניק את האדם שבנה את הטיטאניק.

panda0zombie

New member
כן זה היה מדהים

הבדיחה על הטיטאניק של שטיין... אני אוהבת רפרנסים כאלה
&nbsp
גם אני חשבתי שזה מוזר שפיירסטורם התאחדו מול כולם.. בדרך כלל המטרה שלהם אמורה להיות לעשות את העבודה בשקט

Better Things S02E06

ממש אהבתי את סאם ושהראו אותו לא בתפקיד ה"אמא". סוף סוף הראו אותה כמורה למשחק...גם היה נחמד לראות אותם מצלמים את הפרסומת של הרכב או מה שזה לא יהיה...
&nbsp
סאםף הבנות שלה וריצ' צופים בטלויזיה...הקטע עם הילדה הסינית היה ממש מפחיד חחח
פתאום משדרים את הפרסומת שסאם צילמה ומקס מעבירה ערוץ והן מתווכחות...סאם כועסת שלא מעריכים אותה. היא מכריחה את פרנקי להגיד את מה שתגיד בלוויה שלה ואז דיוק בוכה אז סאם אומרת ששתיהן מתו :)
אמהות מעולה...היא רוצה לשמוע את ההספד חחח. פרנקי עושה מזה בדיחה וסאם ממש נפגעת...וגם דיוק. ממש ריחמתי על סאם...
&nbsp
היא בורחת לבר...וכשהיא חוזרת הביתה היא מגלה שריץ והבנות ארגנו את הלוויה שלה ושל דיוק.. לדעתי זה דיי חולני ובתור מישהי שאיבדה אבא זה נראה לי מאוד אכזרי ולא חינוכי.ההספד של מקס היה ממש מרגש....
דיוק בוכה כי כולם מדברים על סאם ואף אחד לא אמר מילה עליה חחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
&nbsp

החץ
פרק 6X02

אז אוליבר שוב הצליח לשכנע את הציבור שהוא לא החץ הירוק.
אבל את סוכנת הFBI לא כל כך קל לשכנע.
&nbsp
כמובן שכאן אני חייב לתהות לגבי איזה סוג של קשר/דינמיקה/יחסי מרות יש בין הFBI וארגוס. הרי ארגוס יודעים שאוליבר הוא החץ. שלא לדבר על זה שמנהלת ארגוס היא חברה אישית שלו. אז הייתי חושב שהם יכולים להשפיע.
&nbsp
מסכן וויליאם. הצחיק אותי כשאוליבר אמר לוויליאם שחבר טוב שלו נתן לו את התיק של הפלאש. האם לבארי יש זכויות על מוצרים של הפלאש? תכלס זה יכול להיות מקור הכנסה מעולה.
אבל יותר לעניין - הגיוני שאוליבר יבקש מבארי לבוא לדבר עם וויליאם. קודם כל זה ישמח את וויליאם. אבל יותר חשוב זה שגם בארי איבד את אמא שלו בגיל מאוד צעיר.
אני מאוד מקווה שוויליאם כן יפגוש את בארי מתישהו והם ידברו. אולי בפרק קורסאובר.
&nbsp
אז אוליבר באמת עושה דבר הגיוני - מחליט שהוא לא יכול להיות החץ הירוק בזמן שהוא גם אבא ולכן מעביר את זה לדיגל.
*(נניח שזה בסדר בשביל דיגל כי לבן שלו יש גם אמא)
אבל דיגל לא חושב שזאת הנקודה המתאימה לספר לו שיש לו נזק ניורולוגי? הרי ברור שהוא לא יכול לקחת את מקומו של אוליבר.
אני מניח שפרק הבא הוא יספר לאוליבר, כי הוא לא עד כדי כך אידיוט (וכי אם לא אז דיינה תספר לו)
הם צריכים למצוא את רוי שוב כדי שיקח את מקומו של אוליבר בתור החץ הירוק. זה יהיה במיוחד נוח כי אם יגלו שהוא בעצם החץ ירוק, זה לא ממש משנה כי כבר גילו שהוא החץ בעבר.
&nbsp
התייחסו למשהו שכמעט לא מדברים עליו - כיצד הדמויות מרוויחות כסף. בעצם כרגע אוליבר עובד בתור ראש עיר אז זה ברור. רנה וקוונטין עובדים עבורו, דיינה היא שוטרת, דיגל נשוי לבוסית של ארגוס.
אז מסתבר שקורטיס לקח עבודות תיכנות מהצד.
ועכשיו הוא ופליסיטי יעבדו יחד.
&nbsp
&nbsp
*אגב, האם זה חדש לחלוטין שבפתיח של הפרק רואים סמלים של כל חברי צוות החץ?
לקח לי איזה רגע להבין שהעין שם זה overwatch

LeRanch

New member
הפתיח אכן חדש

בפרק הראשון של העונה זה היה הפתיח הרגיל.

Chandler Rulz

New member

הבנתי שמה שיש לדיגל זה בעייה עצבית ביד, לא ניורולוגי.. יכול להיות שפספסתי משהו?
&nbsp
אני מקווה שכל העניין עם וויליאם יתפוס נפח בסדרה ולא משהו שמציגים לנו כקריטי וישכחו ממנו כשיופיע ה-Big Bad בעונה..
&nbsp
והאם יש סיכוי אי פעם שנפגוש את באטמן ב-Arrowverse עם האיזכור של ברוס וויין וגות'הם? אולי דמויות אחרות [שהן לא רי"ש הגול* ובנותיו על האש]
&nbsp
&nbsp
&nbsp
*אני יודע שזה ראס אל גול

אתה כנראה צודק

כלומר אני לא זוכר בדיוק מה נאמר, אבל זכרתי משהו עם עצבים ולכן זה מתקשר לי עם נוירולוגי, כי זה עצבים. אבל נוירולוגי זה נראה לי כוונה לעצבים במוח.
לא בדיוק התחום שלי...
&nbsp
&nbsp
אני גם מקווה שהעניין עם וויליאם לא יהיה משהו שישכחו ממנו.
אני גם לא רוצה שזה ישתלט על יותר מידי מהסדרה, אבל אני בספק אם זה יקרה.
&nbsp
בהנחה שהוא באמת נשאר בסדרה, עוד כמה זמן עד שהוא גם ילמד אומנויות לחימה ויצטרף לצוות?

*אבל ברצינות, כל הדמויות בסדרה לומדות להלחם חוץ מפליסיטי.
&nbsp
כשאוליבר הזכיר את ברוס וויין אני בהתחלה חשבתי שזה כמו אם מישהו בעולם שלנו מזכיר את ברוס ווין - כלומר התייחסות לדמות קומיקס. ורק אחרי רגע של מחשבה נזכרתי שברוס ווין הוא פשוט אדם בעולם הזה והמצחיק כאן זה שאוליבר עצמו בטח לא יכול לדמיין שברוס וויין הוא למעשה גיבור על.
... בעצם מעניין אם קיים באטמן בעולם של הarrowverse כרגע, אם כן אז מוזר שלא מדברים עליו.

במדינת הגמדים- פרק 1 ערוץ כאן/11....

ממש אהבתי!!!!
&nbsp
היו דברים מצחיקים יותר ומצחיקים פחות אבל ממש אהבתי!!!
הבובה של יונית לוי בול!!
המערכות של שלי, יונית וזהבה והקטע עם יונית ואחמד טיבי...
הופתעתי לטובה...

Jane the Virgin S04E02

ג'יין ממשיכה לכעוס על רפאל והם עדיין גרים ביחד בגלל אחותו הפסיכופטית...נראה שהסבתא מחבבת את רפאל (רק שלא יעשו שם רומן...ואני דיי שמחה שהעלימו את החבר שלה מהעונה הקודמת...).
הקטע שגיין חיקתה את רפאל כשהוא דיבר בטלפון היה ממש מצחיק :)
הם רבים לאיזה בית ספר לשלוח את מטאו כי אין להם כסף לשלם לבית הספר הפרטי.
&nbsp
דרסי שבשמירת הריון, גרה בבית של רוחליו (ממתי קוראים לו רו???) ומשגעת אותו ואת סיומרה...
לשמחתו של רוחליו, פאבייין חוזר....
&nbsp
אדם מתקבל לעבודה בLA ואומר לגיין שהוא ישאר אם היא תבקש..אח"כ הוא רואה שקשה לה להחיליטו ולוקח את החלטה על עצמו. ואז גיין אומרת שהוא צריך לסוע בגלל שיש לה את מטאו וכו...בסופו של דבר, הוא נשאר...
&nbsp
אנסקה ממשיכה לנסות לשכנע את פטרה לוותר על המניות שלה במלון ולהעביר אותן ללואיזה, אחותו של רפאל. משהו הזוי ששמתי לב....כשהיה מסך מפוצל והראו את אנסקה ופטרה אחת ליד השניה, אנסקה נראתה רזה יותר...זה בלט בעיקר בידיים (איפה שהמדלדל חחחח).
פטרה פונה לצאק ומציעה לו הצעה עסקית. רפאל לא אוהב את הרעיון.
רפאל מוצא את קטרין שרוצה להשקיע ברפאל יותר מבמלון...
השיחות שלהם וההתנהלות שלהם ממש הרגישה אותי הפרק..
&nbsp
ג'יין "הכיפית" לא חכמה במיוחד ושוברת את הרגל. היא מטרידה את הרופא המסכן ושואלת אם היא ואדם יכולים לשכב ובאילו תנוחות

&nbsp
פטרה זורקת את רפאל בגלל העצמה נשית או משהו כזה והוא ישר הולך לקטרין שכנראה קשורה איכשהו ללואיזה...
אמא של פטרה חוזרת וסוף סוף מראים את הבנות של פטרה...
&nbsp
מישהו ימות בפרק הבא...אפשר שכולם ימותו חוץ מפטרה?...עדיפות לסבתא או ללאויזה...האמת שגיין ממש מעצבנת אותי אבל זה לא יקרה...
&nbsp

Don Nirtin

New member
לא טרחתי לראות את הפרק הראשון שמוקלט לי במקס

פשוט כי הסדרה הזו מיצתה את עצמה. הלוואי אמן שעונה 4 תהיה אחרונה. אבל מה הסיכויים.
&nbsp
ו.... תמיד קוראים לו רו כשם חיבה.

המירוץ למליון..פרק בכורה...
לא לסמן אחרי 24 ש'

ממועד השידור?... אני כל פעם שוכחת....סליחה

&nbsp
אז שוב חפרו על הזוגות ופירטו עליהם..
&nbsp
עכשיו הבנתי את מי הפקחיות מחולון מזכירות לי: את הדמות של מגי מחברות- שני!!!!!
רק חסר להן "בורקס" :)
&nbsp
המשימה הראשונה נראתה לי ממש מגניבה!!!במהלך הפרק נאמרו פניני חוכמה כמו: "אמלה יוצא לי חצ'קון תוך כדי ריצה", "רון שחר יכנס לכלא", "לא מורי לא, לא, לא מור לא לא... "ועוד....
האחים הדוגמנים לגמרי אואט..עשו לי חור בראש יחד עם המוריות
טוהר ואוולין- אני ממש מבינה את הלץ של אוולין, אבל אם היא כה במשימה הראשונה, מה יהיה בהמשך..אהבתי שטוהר תמך בה ולא הלחיץ...
רגב והלן דיי חמודים..
מעיין ונעה הזויות..דווקא "כוכבת" האינסטגרם בסדר ו"רופאה" היא המוזרה מבינהן..
גם ירדן ואן נראות דיי מרגיזות...
הפסנתרנים נמרוד ויהונתן דיי חמודים.
&nbsp
ואז...פרסומת לאיקאה :)
המשימה עם הפריטים שהשתנו- אני חולה על השטויות האלה!!!
&nbsp
עומר ונטע (האחים) עם ה"קליק"

אסף "הקשוח"

טוב נעה הרופאה פשוט בלתי נסבלת... רציתי לדחוף לה עדשים ל

&nbsp
הפרסומת/משימה הבאה....קבוצת יבנה.
&nbsp
הופתעתי מהקלות שבה חלק מהזוגות הבינו שמדובר במקווה ישראל בחולון...אני תמיד מפחדת שבחיים לא הייתי מוצאת את המקום הנכון...אני תמיד חושדת "שעוברי האורך התמימים" שעוזרים למתמודדים המתקשים הם שתולים של ההפקה.
&nbsp
רגב והלן עבדו ממש טוב ביחד..הפתיעו לטובה. הגיעו למקום ה1.
עדי ומיתר הגיעו למקום ה2!!
טוהר ואוולין הגיעו למקום ה3.
ירדן ואן מגיעות למקום 4.
נמרוד ויהונתן מגיעים למקום ה5.
מור ומור מגיעות למקום ה6.
הני ואביבית מגיעות למקום ה7.
יוסי ואודי הגיעו למקום ה8.
אסף וגסיקה הגיעו למקום ה9.
כרגע לא אכפת לי מי יעוף...הדוגמנים, האח והאחות או החברות.
עומר ונטע מגיעים למקום 10.
אליהו ודניאל הגיעו למקום ה11.
&nbsp
נעה המעצבנת ומעיין עפות...אבל לא לניו יורק אלא הביתה..סטגדיש חחחחחח

גב האומה

ליאור אשכנזי התארח...כמובן דנו במירי רגב והסרט..
מה עינב לבשה??
&nbsp
ואז עברו לאבי גבאי ששבר ימינה..הבדיחה על זמן ההמתנה של שליין הייתה טובה...
"עוד לא"

עידו הצחיק אותי כשאמר שאולי הוא לא זוכר לאיזו מפלגה נבחור חח
אורנה מסתבכת עם הערבים :) "לא שוכבת לא יושבת"...ואז צחקו שלא יבחרו בה למפיינים חחחחחחח
&nbsp
הקטע של להפוך את הערבים ליהודים- חלק היה מצחיק אבל אני לא אוהבת הומור כזה.. שחור לי מידי.
החיקוי של אורנה לניקול ריידמאן הרג אותי!!! "איפה הההאוט קוטור? העגזה, זה עושה לך תחת!"!!!!
&nbsp
המערכון עם העשירים והעניים היה סתם כזה...
&nbsp
ואז שוב.....הדתה והפעם ברשות הטבע והגנים. היה מצחיק דווקא.
&nbsp
הקטע עם השבת -ש ה' ברא את העולם ב6 ימים ואז לא היה לא מה לעשות שם כי הכל היה סגור והתוספת של עידו על התחבורה ממש הצחיקו...
&nbsp
וכמובן....
המונולוג של שליין שהיה מעולה כרגיל...
והקורבן השבועי- יאיר לפיד :)
פשוט צחקתי בקול!!!!! למרות שהקטע עם המים היה נראה מאולץ, כל השאר גמר אותי!!
הקול שיאיר לפיד דיבר...עמוק כזה, חחחחחח
"משפחה"....
יאיר לפיד לא נוכח וסמוטריז'...הספר של יאיר וליאור...
כמעט בכיתי!!!
&nbsp
&nbsp

היה מוצלח, רק חסרה התייחסות להתבטאות של מירב מיכאלי

נכון שליאור אשכנזי הזכיר את זה בחצי משפט, וראו את הפרצוף של ליאור מתכרכם, אבל היה חסרה לי התייחסות יותר ארוכה למשפט שלה.

מסכימה...גם אני הרגשתי כאילו הנושא "נשכח" בכוונה...דיברו על

זה בכל מקום...ציפיתי שיתייחסו לזה לפחות במשך 2 דקות...

Reutk

Active member
היה מעצבן שלא היו כתוביות.

בכל הקטעים היו דברים שממש הצחיקו אותי וחלק שפחות אבל בסך הכל היה פרק טוב. דווקא אהבתי את הקטע של העניים העשירים זה יותר מידי נוגע לאמת לגבי איך שעניינים במדינה הזאת מתנהלים וזה אולי לא נעים אבל חשוב. פשוט מגוחך שאין תקציב לאוכלוסיות חלשות (חוץ מהחרדים כמובן) ואז הם מפחיתים מיסים כי יש עודף, הם צריכים להשתמש בעודף הזה לתקציבים חברתיים או לצמצום החוב או להשקעה בתשתיות וחינוך והכשרת עובדים וכל שאר הדברים שאנחנו מפגרים בהם אחרי שאר מדינות ה-OECD. סליחה, אני יודעת שזה לא קשור לתוכנית אבל הדברים האלו פשוט מרגיזים אותי.

בקשר לקטע של רשות הטבע והגנים הוא היה ממש מצחיק רק לא כל כך קשור להדתה. החלק הראשון בנוגע להתחשבות ברגשות הציבור החרדי או הדתי או ווטאבר זה לא הדתה כמו שזה טמטום. במילים פשוטות הם מבקשים להיות סובלנים כלפי חוסר הסובלנות של החרדים לגבי אמת אובייקטיבית* שלא מתיישבת עם האמת הסובייקטיבית שלהם
. אין פה שום ערך של כבוד לא כלפי האוכלוסייה הדתית, שהרי מקבלים את האמת שלהם רק כדי שהם לא יעשו בעיות, ולא כלפי שאר האוכלוסיות שהאמת הזאת מוכפפת עליהן בכוח. ואולי מה שיש כאן זה חנופה לציבור, שמה לעשות מטייל הרבה יותר בארץ ובמשפחות יותר גדולות. וזה גם מתקשר לחלק השני של סגור בשבת ומסעדות שהופכות לכשרות, לפעמים זה פשוט נובע משיקול עסקי טהור.

*אובייקטיבית בכוכבית כי אני לא מדענית או ארכיאולוגית ותגליות עם חותמת מדעית גם הן מופרכות או מאוששות מחדש כל הזמן.

הקטע עם יאיר לפיד
.

kordilia snake

New member
מה שרשות הטבע והגנים עשתה היה דפוק

לגמרי, כמו ששליין אמר זה גוף חינוכי אין להם שום סיבה להתחשב ברגשות החרדים שזה מגיע לעניינים מדעיים נטו. ברצינות להגיד שהמערה קיימת 5000 שנה כדי לא לפגוע בחרדים? החרדים הם מיעוט קטן שרק בגלל שמפחדים שהם יפרקו את הממשלה נותנים להם לעשות מה שהם רוצים.
&nbsp
בי פוגע שאין תחבורה ציבורית בשבת ושמנסים לדחוק אותי מהמרחב הציבורי כי אני אישה. אבל לאף אחד לא אכפת ממני, נכון? למרות שהחילונים הם הרוב ולמרות שנשים הן 51% מאוכלוסייה. שזה מגיע ל"פגיעה ברגשות החרדים" זה תמיד עובד רק לכיוון אחד ולאף אחד לא אכפת שמיעוט קטן (שחי על חשבון הרוב, כי את המס שאני משלמת למדינה זה בסדר לקחת) עושה מה שבא לו ושיש רוב גדול שנפגע מזה.

Reutk

Active member
ואם החילונים לא היו הרוב זה היה בסדר?

קודם כל בנושא הרוב החילוני אני באמת לא יודעת. מה שאני כן יודעת שהתושבים והאזרחים במדינות ישראל מורכבים ממגוון רב של אוכלוסיות וזרמים ואני לא יכולה להגיד בלי צל של ספק שהרוב מועניין שיהיה כך או שיהיה אחרת. תחבורה ציבורית בשבת למשל, אני מכירה אנשים מסורתיים (וכאלה יש הרבה) שלא מעוניינים בה אני יכולה גם לשער שנהגי האוטובוסים לא יהיו מעוניינים בה. לי באופן אישי זה לא ממש משנה אם תהיה או לא תהיה תחבורה ציבורית בשבת, אבל אני מניחה שאם הייתי גרה בקרבת תחנות ציבוריות זה היה מאוד מפריע לי ובכל זאת הדבר הנכון לדעתי עשות זה כן לאפשר זאת, פשוט כי הפגיעה בי במקרה כזה (אני פשוט לא סובלת רעש, זה לא בגלל שאני לא יכולה לראות אוטובוסים בשבת או משהו כזה) היא נמוכה בהרבה. בנושא רשות הגנים הסכמתי שזה מטומטם אבל לא בכל מקרה ומצב אני אתן עדיפות לעניינים מדעיים, ברוב המקרים כמו במקרה הזה כן, אבל צריך להבין שגם במדע יש סובייקטיביות מסויימת אחרת תיאוריות מדעיות לא היו מפורכות לעיתים. מדע חוקר את המציאות זה לא אומר שהוא תמיד תמיד מדייק ב100% לגביה כי יש לו מגבלות.

בכל מקרה, כל עניין אני מעדיפה לבחון לגופו, אני לא אוהבת הכללות בכמעט שום מצב. במקרה של מסעדות שהופכות לכשרות למשל, קראתי כתבה של עסקיים שבחרו לעשות את זה כי זה יותר השתלם להם מבחינת הכנסות. כלומר, אין כאן עניין לרצות מיעוט הם בפירוש מרצים את הרוב מבחינתם. ואני גם חושבת שהתפקיד של הממשלה הוא לדאוג למיעוט לא לרוב, אבל שאני מדברת על מיעוט לעומת רוב אני לא מתכוונת בגודל אלא בעוצמה ובכוח, ולכן נשים הן מיעוט שהממשלה לא רק צריכה אלא גם מחוייבת לדאוג לו.

kordilia snake

New member
אם המצב היה הפוך

והמדינה הייתה עם רוב דתי מובהק או אפילו מדינת הלכה, אז אם היה מצב שבו המיעוט החילוני כופה את עצמו על הרוב הדתי אז לא, זה גם לא היה בסדר. זה לא נגד החרדים נטו זו זכותם להאמין להאמין במה שהם רוצים (לא משנה מה דעתי על האמונות שלהם) הבעיה היא שהם כופים עלי את האידאולוגיה שלהם ואומרים לי איך לחיות את החיים שלי, איך להתחתן ואיך למות וכ'ו. ולא רק זה גם חלקם הגדול חי על חשבון המיסים שאני משלמת למדינה, הם לא עושים צבא מה שהופך את המצב ליותר אבסורדי. הם רק לוקחים בלי לתת שום דבר בתמורה ואז עוד רוצים שאני אחיה לפי החוקים שלהם!
&nbsp
יש הבדל גדול בין לסלף את המדע כדי לא לפגוע בחרדים לבין זה שיכול להיות שהמדע טועה.
&nbsp
בקשר לתחבורה הציבורית בשבת, אני למשל כן מכירה אנשים שרוצים תחבורה ציבורית מאלף ואחת סיבות. אני אישית לא יכולה לנהוג, אני גרה בעיר קטנה יחסית שאין בה מה לעשות (גם באמצע שבוע, אבל זה כבר סיפור אחר) אז אם אני רוצה לצאת בשבת אני תלויה באנשים אחרים.

Reutk

Active member
עם הבעיה שלך לגבי הכפיה שלהם אני מסכימה

העניין הוא שהייתי מסכימה איתה גם במידה והם אכן היו הרוב, גם במידה והם היו משלמים מיסים ומשרתים בצבא (ואגב חלקם אכן עושים את זה, ולזה התכוונתי שאמרתי שאני לא אוהבת לעשות הכללות, למרות שגם אני חוטאת בזה לא מעט). כל עוד לא מדובר בערכי חירות ושוויון אוניברסלים שום אידאולגיה אחרת לא מקובל עלי שהיא תעשה בכפיה, בין אם מי שאוחז בה הוא הרוב במדינה או מיעוט. בקיצור הסכמתי איתך רק ניסיתי להסביר שלעובדה שהם מיעוט אין רלוונטיות לנושא, אני מבינה שעובדה שהם מיעוט מבחינה מספרית פשוט יותר מכעיסה. ושוב בקשר לתחבורה ציבורית בשבת, לא טענתי שהרוב רוצה כך או אחרת, טענתי שאין לי מושג מה הרוב רוצה, בוודאי שיש נימוקים בעד או בנגד. מה שהוספתי למקרה שזה לא היה מובן, זה שלדעתי יש מצבים שבהם לרוב לא צריך להיות שיקול, ומה שצריך להכריע זה מידת הפגיעה בזכויות שנפגעות. במקרה של תחבורה ציבורית בשבת אני חושבת שראוי לקיים כזאת, מאחר שאי קיומה פוגעת בחופש התנועה של הפרט ואני מייחסת לחירות זה ערך גבוה יותר מאי פגיעה ברגשות דתיים או שקט במרחב ציבורי וכו'.

למעלה