דיוני סדרות לסוף שבוע

אקס פקטור...

אז שעה כולם התלהבו מעדן בן זקן...
היא נראת חמודה אבל אני לא ממש מחבבת אותה

&nbsp
חומי- הבחור מחצור הגלילית- מהקומונה....תודה שחלקת איתנו על הפסטה שאכלת בשבוע שעבר....לא ממש אהבתי את איך ששר...אני מניחה שלשלב הזה מגיע לו לעבור...אולי יש עם מה לעבוד...והוא דיי חמוד חחחח
&nbsp
שרית- התנהגה כמו פרחה...דיי ברור שאומרים להם מה להגיד ואיך להתנהג..דיי מזעזעת. ושרה מזעזע...אבל לפחות יש לה מודעות עצמית. הויכוח שלה ושל משה היה מצחיק!!! סאבלימינל העביר אותה..WTF???? ואז משה?? מזל שעברי היה שם.
&nbsp
אופק המלאך- ממש אהבתי את הקעקועים..השם אני מניחה שהוא בהשראת "ראובן המלאך"...יש לו ערוץ יוטיוב מצליח.
שר רע ושמחתי שעברי עצר אותו. ואז הביאו לו לשיר את השיר של עברי...לדעתי זה עדיין לא עבד.הופתעתי שהעבירו אותו...
&nbsp
עדן- הבחורה העיוורת...

כמה כוח וחוזק נפשי יש לה...מדהימה.
אני מודה שגם אהבתי את איך שהיא שרה ויש לה קול ממש נעים...היה ברור שתעבור כי היא באמת היתה טובה.
&nbsp

המירוץ למליון- המתמודדים. מישהו צפה?...

&nbsp
אוי וואי.....
אז יש כמה סלבים סוג ז', פרחות וערסים...
אהבתי את החברי ילדות (הבחור והבחורה מראשון). הבחור חלה ואני מקווה שהבנתי נכון, החלים מסרטן.
כל השאר...

Chandler Rulz

New member
כן.. זוגות מעפנים אחד-אחד

באמת הזוג מיתר ועדי הם הכי נורמאלים שם [ואני די בטוח שעדי לסבית, אז אני תמיד בעד להט"ב
]
וכן, הוא חלה והחלים מסרטן

גם אני הרגשתי וייב לסבי :) היא ממש יפה...

התמקדתי בתווי פנים שלה והיא ממש יפה...
הקטע המצחיק ששניהם נראו לי מוכרים, במיוחד היא ואז ראיתי שהם מראשון...
&nbsp
אולי שכנים שלי או משהו חחח

הסיפור של טוהר ואוולין

ראיתי עכשיו כמה מקטעי הוידאו של הזוגות ובקטע שלהם מדברים על טרגדיה שהם עברו, אבל לא נאמר מה זה היה (אם כי כשנאמר "הדבר הכי קשה שהורים יכולים לעבור" זה די ברור)
אז חיפשתי ומצאתי את זה:
https://sports.walla.co.il/item/2935717
&nbsp
מצד אחד קשה שלא להרגיש שזה ניצול ציני של סיפור אישי קשה. במיוחד עם המעבר המוזר שנעשה בין מוזיקת רקע שמחה למוזיקת רקע עצובה באמצע.
אבל תכלס אם הם רוצים להשתתף במירוץ אז שיהיה להם כיף ומגיע להם. מה שהם עברו לא צריך למנוע מהם את זה.

זה בדיוק מה שחשבתי...גם אני הרגשתי שיריצו אותם בתור

הזוג שהוא חלה בסרטן והיא טיפלה בו וכו...
אבל האמת, אם זה מה שהוא רוצה, שילך על זה בכל הכח ואני מקווה שיזכו..
וגם בלי קשר למחלה שלו, הם הכי נורמאליים שם.

אנחנו לא מדברים על אותו זוג

עדי ומיתר הם הזוג שבו מיתר היה חולה סרטן.
&nbsp
טוהר ואוולין הם זוג נשוי עם ילדים שהבן הבכור שלהם נפטר בגיל שנה וחצי אחרי שנה של התדרדרות במחלה שלא ניתנת לריפוי.

אהההה........לא שמעתי את זה...

אוי....זה כל כך נוראי..לא מבינה איך לא שמתי לב לפרט כזה...
אני זוכרת שכשרק הציגו אותם הם נראו מחוייכים ודיברו על כל מיני שטויות..כנראה התנתקתי ולא ממש הקשבתי..

מעצבן שזה מתנגש עם גב האומה

אבל בבחירה האם לראות את גב האומה או המירוץ למליון במועד השידור המקורי - גב האומה לוקח.
אני כנראה אצפה בזה ביום רביעי יחד עם הבנות שלי.

צפויים שני פרקים בשבוע או רק פרק אחד?

Will and Grace S09E04

קרן מציקה לגרייס שהיא צריכה להתחיל לצאת עם גברים...אני מתה על ג'ק!!!! "תנוחת הפיגמה" הייתה גדולה!!!
&nbsp
הבן של אליוט- סקיפ, מגיע לפגוש את ג'ק!!!! והוא רוצה לקרוא לו סבא...ויל בעד :)
ואז סקיפ יושב בתנוחת הפג'מה וגק מאושר שאולי הוא הומו...במיוחד כשהאמא שהתחתנה עם אליוט ממש שמרנית ובגלל זה גק ואליוט ניתקו קשר...
הקטע עם התחפושות היה מצחיק...
גק וויל מגלים שאמה ואליוט מתכננים לשלוח את סקיפ למחנה שמסדר הומיים והופך אותם לסטרייטים

&nbsp
רג'י ורוברטה

וויל וגק באים לחלץ את סקיפ ואז יש שיחה לא נעימה בין אליוט לגק :(
רג' מתאהב בבויל..והם מתנשקים...רוברטה לא מגיבה טוב חחחחחחחחחחחח
&nbsp
ממש שמחתי שבסוף אליוט בא והוא וג'ק השלימו...והעיקר שהוא הוציא את סקיפ מהמחנה המזעזע הזה...אני בהלם שדברים כאלה קיימים!!
&nbsp
פרק מעולה!!

panda0zombie

New member
רוקדים עם כוכבים עונה 25 שבוע דיסני

אחד השבועות האהובים עליי

אהבתי ממש את הבדיחות, קרמיט, האנשים בתחפושות.. התלהבתי גם מהריקודים באמצע. נחמד שהם לא מתעלמים מערוץ דיסני ועשו מחווה גם להיי סקול מיוזיקל. יואו אבל המחווה למועדון מיקי מאוס היה ממש ספוט און עם השמות

הסדר ריקודים הוא לפי סדר כרונולוגי של הנושא של הריקוד. דיסני לפי השנים

יאללה לנאמברים:

ויקטוריה וואל- (מיקי ומיני מאוס) איזה התחלה יפה לפרק. ריקוד מלהיב, כיפי, קופצני. לא משהו שבהכרח ציפיתי לו מואל שבדרך כלל לא נוטה להיות goofy. אהבתי שעשו בשחור לבן את הנאמבר הזה, נותן תחושה יותר אותנטית. ריקוד מעולה שהייתי נותנת לו 10 אחד.

ונסה ומאקס- (שלגייה ושבעת הגמדים) אני מרגישה קצת רע בשבילם להגיד את האמת. במשך כמה שבועות זה נראה שהם שומרים על אותה רמה. הרמה שלהם טובה אבל כמה מלא זמן שהם מקבלים את אותו הציון מהשופטים (שמיניות) הריקוד עצמו היה בסדר אני לא יכולה להגיד בלב שלם שהגיע לו הכל 9 אבל עדיין. היה חמוד המערכון בהתחלה, מאקס בהחלט בחור חתיך וכפול 7 בכלל

לינדזי ומארק- (פינוקיו) וואו וואו וואו. איזה ריקוד אלגנטי ויפה, קלאסי מאוד. קארי אן (השופטת) צדקה כשאמרה שלינדזי בדרך כלל עושה ריקודים בהם היא משלבת קצת מהמוזרות וקירקיות שלה אבל הפעם היא הראתה גם צד אלגנטי שלה. ריקוד יפיפה שהגיע לו יותר בניקוד.

ניק ופיטה- (ספר הג'ונגל) אלוהים אדירים. זה לא שהריקוד הזה היה גרוע אבל הוא גם לא היה טוב מאוד. הוא עושה שיפור של אחוזים בודדים כולה כל שבוע וזה לא מספיק. פיטה משתדלת ייאמר לזכותה. אני מקווה שהוא יודח בפעם הבאה ושההפקה לא תמתח את זה.

דרו ואמה- (החבובות) איזה חמודים. נחמד לראות צד רומנטי וקלאסי של דרו ובינו לבין אמה באמת יש כימיה נהדרת וחברות טובה שרואים על המסך. הריקוד היה מקסים ודרו הוא דוגמא מובהקת למתמודד שמשתפר פלאים כל שבוע מחדש ורואים זאת גם בניקוד. הוא קיבל את התשע הראשון שלו ומגיע לו.
קרמיט שופט אותם היה מצחיק ממש

סשה וגלב- (בת הים הקטנה) סשה היא מותק של בחורה ואני אוהבת אותה. היא תמיד מראה חינניות וקסם אישי בריקודים שלה. הריקוד הזה היה נחמד אבל ציפיתי מkiss the girl לריקוד יותר קופצני. גלב כבתול ים במערכון הסופי היה מדהים הבחור סקסי ברמות. הייתי נותנת לריקוד הזה 9 חבל שהם קיבלו רק 8.

טרל ושריל- (מלך האריות) אין סיכוי שהריקוד הזה קיבל יותר מסשה אין מצב. זה לא היה ריקוד גרוע, אבל הוא גם לא היה טוב. לא טוב מספיק לפחות. הכוראוגרפיה והתפאורה הייתה יפה אבל עדיין. אני גם לא רואה הרבה כימיה בינו לבין שריל.

פרנקי וויטני- (שודדי הקאריביים זרמים זרים) פרנקי מתלונן שהוא לא יכול להיות סקסי כי הם עושים טנגו ארגנטינאי שאמור להיות סקסי
הוא נראה מובך בחזרות. בריקוד עצמו יצא לו ממש טוב הטנגו. אני אוהבת ממש ואולי לדעתי פעמיים 10 זה קצת מוגזם אבל אני גם לא נרעשת מזה. הוא אחד מהמובילים שלי.

ג'ורדן ולינדזי- (מואנה) הפייבוריטים שלי בעצם. זוג מדהימים עם כימיה מתפרצת, מלא אישיות וכישרון רב. לג'ורדן יש כריזמיה ונוכחות בימתית כל כך חזקה זה בלתי נמנע לא להתפעל עליו. הריקוד עצמו היה מעולה, כיפי ומבוצע מושלם. בהחלט הגיע להם הציון המושלם הראשון של העונה מקווה שהם ימשיכו ככה. אם הם לא מגיעים לגמר אז אני אכעס ממש. נחמד שלג'ורדן יש קריירה עם דיסני, והוא אפילו רקד לשיר שלו (קאבר שעשה לyou're welcome)

ניקי וארטם- (קוקו סרט חדש של פיקסאר) סוף סוף הם קיבלו ניקוד שבאמת מגיע להם. למרות שאת הריקוד של שבוע שעבר אהבתי יותר גם הריקוד הזה היה מקיסם. ניקי התחברה למקסיקנית שבה ורואים את האנרגיה על הבמה.
דיאלוג אהוב עליי הפרק אגב:
ניקי: אני mexican לא mexican't... מבין?
ארטם: לא, לא ממש.
ניקי: טוב אתה רוסי אתה לא תבין

והמודחים הם... סשה וגלב. אני לא יודעת מה אני מרגישה לגבי ההדחה הזאת. מצד אחד אני מופתעת כי לסשה כנראה יש את קהל המעריצים הכי גדול מבין המתמודדים, מצד שני אני לא מופתעת כי נראה שגלב די השאיר אותה מאחור. הכוראוגרפיות שלו לא היו מעניינות וזכורות ואני בטוחה שעם שותף אחד סשה הייתה מגיעה רחוק יותר. חבל שהיא הודחה לפני ניק או טרל.

שבוע הבא יש שופטת אורחת שאניה טווין. לא קלטתי מה יהיה שבוע הבא אבל נראה לי שזה קשור לסרטים אז אני אוהבת..

פרק קסום במיוחד!

The Good Place S02E06

השיעור של ציטי היה ממש מצחיק...זה לא עבד בדיוק כמו שהוא ציפה חחח מייקל לא ממש מתקדם..במיוחד הסימולציות שעשה חחח
לבסוף, אלינור עולה על זה שמייקל בסה"כ ניסה להתעלל בהם..ציטי נפגע...מייקל לא ממש מגלה סימפטיה..לבסוף, אלינור מבינה כמה היא ומייקל דומים ומייקל בסופו של דבר מחליט לשמח את כולם...הוא מביא יהלום לטאהני, אלינור מקבלת מכונה שלעולם לא יגמר בה המילוי של השרימפס, גייסון מקבל בלון פיקאצו אותו הוא מפוצץ שנייה אחרי חחח וציטי מקבל מחברת של איזה מישהו והוא לא מתלהב כי הוא רוצה התנצלות. לבסוף מייקל מתנצל....
&nbsp
גייסון וטהני ממשיכים ברומן שלהם..גייסון נפגע שטהני מנסה להסתיר שהם ביחד..טהאני בוחרת לספר לג'נט (ששכבה איתו פעם) והיא הופכת לפסיכולוגית שלה חחח
אח"כ היא הופכת למטפלת של גייסון ולבסוף הם מחליטים על טיפול זוגי.
גנט מקיאה צפרדע חחחחחחחחחח..היא חושבת שהיא מתחרפנת כי היא עושה משהו שהיא לא אמורה לעשות והיא הולכת למייקל כדי להודיע לו שהיא חוששת שכל המקום עומד להתמוטט
&nbsp

פרק טוב

קודם כל כי אני אוהב בעיות קרונית מוזרות.
https://me.me/t/trolley-problem
https://www.google.co.il/search?q=t...KEwidlujRn__WAhXQalAKHYInBDQQ_AUICigB#imgrc=_
&nbsp
אני לא מבין איך לא עשו בעיות קרונית מציאותיים בשום סדרה שראיתי עד כה.
מצחיק ששילבו את הבחור שראו עונה שעברה שקנה מגפיים מכוערות.
&nbsp
הקטע עם המתנות גם היה מצחיק. זה שטהני אומרת שהיהלום שלה יהיה חסר ערך אם למישהו אחר יהיה יהלום גדול יותר.
&nbsp
מעניין מה גורם לג'נט לבעיות. האם זה בגלל קנאה מוסתרת שיש לה בגלל ג'ייסון?

ֻ

אני לא אוהבת...חחחח זה תמיד מלחיץ אותי...
רוב הסיכויי שהייתי דורסת את כולם מסביב

&nbsp
כשהייתי קטנה, הייתי כמו טהני..
אם מישהו היה מקבל מתנה יותר גדולה או משולש פיצה/ כדור גלידה וכו, הייתי מרגישה שזה לא שווה כי שלו/ה גדול יותר חחח
&nbsp
בקשר לגנט- גם אני חשבתי שזה איכשהו קשור לגייסון...הרי הזכרון שלה נמחק איזה מליון פעם אז אני מניחה שהיא לא בדיוק זוכרת את גייסון ואת הרומן איתו אבל כנראה היא מרגישה שמשהו לא בסדר בזה שהוא עם טהני (אם אני לא טועה, התוכנית המקורית של מייקל הייתה שגייסון הנזיר השותק חחח, יהיה עם אלינור וציטי יהיה עם טהני).
&nbsp
אני מניחה שנגלה עוד בפרק הבא...

וזאת הפעם הראשונה שאני שומעת את המונח "בעיות טרולי" בעברית

או אנגלית...הכרתי את הבעיות האלה פשוט לא ידעתי איך קוראים להם..
אז תודה

panda0zombie

New member
אגדות המחר של
עונה 3 פרק 2

הקרקס הגיע!

פרק משעשע כמו תמיד. אחרי זה קראתי בויקיפדיה על הברנום הזה

בתור אנשים שמפשלים הרבה האגדות הם די שחצנית עכשיו.. כן הם פותרים את הבעיות אבל לא לפני שהם מחמירים אותם במלא דרגות. הם כולה היו צריכים לקחת נמר ואז כל זה קרה

אמאיה חזרה! סבבה אני מניחה.. לא מהאהובות עליי אבל היא חמודה והסיפור שלה נשמע מעניין. מעניין מה קרה. מקווה שבסוף הפתרון לא יהיה "תאמיני בעצמך"

הסוכנת שארפ חזרה וכן עכשיו אני בטוחה שבינה לבין שרה יתפתח משהו. הצחיק אותי שהן לקחו הפסקת מים באמצע קרב

אני אוהבת את הברומנס של נייט וריי

אז רורי לא עשה כלום הפרק חוץ מלשחרר נמר ולברוח מליצנים. האם זה אומר שאין לכותבים מושג מה לעשות איתו?

יש! ג'קס ושטיין הפכו לפיירסטורם

מה היה הדבר הקריפי הזה בסוף? מתעסקים במיסטיקה עכשיו?

זה די רגיל למעשה

למרות שזאת סדרת מדע בידיוני הם בעצם תיד מתעסקים גם במיסטיקה בעלילות הראשיות שלהם.
למשל כהן מצרי קדום ואנשים עם כנפיים קסומות שמתגלגלים לגופים חדשים כל דור.
או הכידון שהשתמשו בו כדי לדקור את ישו.
ובכלל הכוח של אמאיה מבוסס על משהו מיסטי.
&nbsp
אני מכיר טוב את ברנום ממיני סדרה על חייו שהייתה משודרת הרבה בערוץ הולמרק לפני שנים.
*השנה ייצא סרט מוזיקלי על חייו בכיכובו של יו ג'קמן.
&nbsp
מה שמגוחך במיוחד בפרק זה שבעוד הם התמודדו בעבר נגד נבלי על בהצלחה (בערך) בפרק הזה מפעיל קרקס הצליח לכלוא את כמעט כולם.
חוץ מזה מעבר לכך שלכלוא אותם ולהכריח אותם להיות במופע שלו ממש לא מתאים לברנום האמיתי (שהיה מתנגד עבדות), זה גם פשוט לא הגיוני בעלילה. הוא מדבר בפרק על כך שהוא רוצה מקום לאנשים שאין להם מקום אחר. אז איך זה מתאים ללכלוא אנשים?
וחוץ מזה לא ברור מה גורם לג'קס וריי אפילו לנסות לשתף פעולה. גם ממש אין סיבה לכך שג'קס ושטיין יתאחדו לפיריסטורם מול כל האנשים שהם אמורים שלא יראו דברים מוזרים.
&nbsp
היה מצחיק עם הנמר הקטן/רגיל/ענק.
ובאמת נראה שיש כימיה מתפתחת בין שרה והסוכנת זמן ההיא.
&nbsp
&nbsp
אגב, זה היה בילי זיין (הרע מהטיטאניק) בתפקיד ברנום.

למעלה