דיוני סדרות לסוף שבוע

Lion_Heart

Well-known member

הזכרת לי את הסצנה של מיק רורי ושטיין
"אני לא שופט אותך"
ואני דיי בטוח שניתקל בגילגולי עבר ועתיד שלהם
והפושעים הצטרפו בשביל לעשות כסף...לא להיות אגדות

Red Hood

New member
הסוכנת קרטר - 2X01 + 2X02 בקצרה

לא התלהבתי מהעונה הראשונה, בלשון המעטה, אבל החלטתי להמשיך לעונה השנייה בתקווה לשינוי.
אז...הפרק הראשון היה אחלה, באמת. השני קצת פחות, אבל לפחות מבחינתי יש שיפור, שזה מעולה.

ברור שהמדען ההוא לא מת, אלא רק נעלם לאנשהו (סימונס, תסבירי לו).

ו...מה זה הנוזל הזה? הגיוני שזה לא אותו חומר (צבע, התנהגות) כמו המונוליט של סוכני שילד, אבל האם זה קשור לשמועות על זה שהסוכנת קרטר תהיה קשורה, במעט, לסרט של מארוול שייצא בנובמבר 2016?
או שזה קשור לנוזל שחור אחר, שפיטר פארקר מכיר די טוב...?

אני מאוד אהבתי

אבל אולי מבחינתך אני לא דוגמא כי אני גם אהבתי את העונה הקודמת. אם כי פחות ככל שהיא התקדמה.
&nbsp
שני הפרקים האלו היו מאוד טובים לדעתי בכך שהם ישר קפצו לעלילה חדשה ולא מרחו יותר מידי זמן איתה אלא מיד היו איתה הרבה התקדמויות.
ומאוד אהבתי את הדמות של המדען הזה והאפשרות של רומן בינו ובין פגי. אני מקווה שהוא באמת לא מת.
אני עדיין מת על פגי ועל ג'ארביס. ואשתו של ג'ארביס היא תוספת ממש טובה לדעתי. שלא לדבר על ברנרד סטארק הפלמינגו

&nbsp
הנוזל הזה באמת מתמיהה. גם אני הבנתי שכנראה יש לזה קשר לסרט...
אבל האמת שזה גם מאוד הזכיר את החומר ההוא של הגרבטוניום (או משהו כזה) שהיה בעונה 1 של סוכני שילד (שאגב די מעצבן שכבר עונה וחצי שלא ראינו).
&nbsp
ואחד הדברים הכי מגניבים הוא שאנחנו רואים ישיבה של הידרה האמיתית כפי שגילינו אותה בסוכני שילד - עם הסמל של ראש האיל (הסמל הזה שגם היה על המדים של האסטורנאוטים שעברו בפורטל.
&nbsp
ולאור זה שבצד של ניו-יורק שמענו על כך שהSSR כנראה עומד בפני סגירה זה אומר שכנראה מתקדמים לקראת הקמת שילד. אם כי אני מניח שזה יקרה בעונה הבאה (בתקווה שתהיה)

limors2

Active member
התבאסתי קצת.

הפרק הראשון היה ממש כיף אבל הוא התחיל משהו שממש הציק לי במיוחד בפרק השני- פגי עושה קוצ'י מוצ'י וheart eyes לסוסה ואז למדען ההוא. זה נורא לא פגי מצידה וזה ממש הוריד לי מהדמות שלה. הפכו אותה לדמות קצת קלישאתית וזה גרם לה לאבד מהbadass שלה

&nbsp
אבל ג'ארביס ואשתו

limors2

Active member
הידד ליכולת השרשור שלי

תכננתי לשרשר את זה להודעה של Red Hood.

על טבעי פרק 11X10
האם זה הפרק הכי טוב אי פעם?

לא זה לא ממש הפרק הכי טוב אי פעם של הסדרה.
אבל היו בו כמה הברקות מדהימות.
הדבר הראשון שהיה לדעתי די מדהים ומטא באופן שהסדרה הזאת (למרות הרבה פרקי מטא בעבר) לא עשתה אף פעם. לוציפר עובר עם סאם על עלילת הכמה עונות האחרונות של הסדרה - הקפיצה לכלוב בסוף עונה 5, זה שהוא לא ניסה להציל את דין אחרי הלוויתנים, זה שהוא לא סגר את שערי הגהנום... והביע בדיוק את הרגשות שלי - שזה דפוק לחלוטין מה שהם עושים.
כי כן, הם עשו כמה דברים ממש ממש מפגרים בשנים האחרונות.
&nbsp
דבר שני זה שלמרות השיכנוע של לוציפר סאם לא עשה את הדבר המפגר הפעם ולא עשה עיסקה עם השטן.
&nbsp
דבר שלישי הטוויסט שבאמת לא ציפיתי לו בסוף שקאסטיאל כן עשה את זה. יהיה נראה לי די נחמד לראות את מישה קולינס משחק את לוציפר. אם כי אני מקווה לא לאורך יותר מידי זמן כי אני ארצה לקבל את קאס המוכר שלי בחזרה.
&nbsp
דבר רביעי הוא דבר קטן: בילי הריפרית קוראת קומיקס של Death: The Time Of Your Life של ניל גיימן. ספר קומיקס שיש לי. כמובן שמה שמצחיק זה שזה עוסק בדמות של מוות.
&nbsp
ודבר חמישי, אולי הדבר הכי מצחיק - כשסאם שואל את לוציפר מה הוא יעשה אחרי שהוא ינצח את אמרה, לוציפר אומר לו שהוא יעבור ללוס אנג'לס ויפתור פשעים - שזה בדיוק התיאור של הסדרה החדשה של פוקס שמתחילה שבוע הבא

&nbsp
&nbsp

AlicePJ

New member
העונה הזאת של על טבעי פשוט מדהימה!! הם כאילו

ראו את כל הדברים שהמעריצים אהבו לאורך מיליון העונות של הסידרה ואמרו - טוב, נו, יאללה, נפרגן להם. העונה הקודמת היתה לדעתי מאכזבת וגרועה, ואני שמחה שהעונה הזאת מחזירה את האמון וההתרגשות שלי מכל פרק.
אני נורא נורא אוהבת את כל קווי העלילה העונה. כל הפרקים מצוינים ומותחים ומביאים בדיוק את מה שהמעריצים מחכים שיקרה. אפילו פרקי המילוי מצוינים.

החץ 4X10
מי מוכן להימורים?

אז אנחנו יודעים בוודאות שזאת לא פליסיטי בקבר (אלא אם כן נגלה שיש לה תאומה זהה והיא זאת שיושבת בלימוזינה הזאת
)
&nbsp
אם ככה מי זה כן היה?
דיגל, לורל, ת'יאה, קוונטין, אמא של פליסיטי, קורטיס (לא ראינו אותו הפרק, חבל), רוי (?), ליילה, שרה התינוקת , מאלקולם, החבר החדש של ת'יאה...
&nbsp
כן חלק מאלו די ברור שלא - בעיקר האחרון כי למי יהיה אכפת, בטח לא לפליסיטי מספיק כדי שתרצה שאוליבר יהרוג את הרוצח.
&nbsp
והאם האדם שהיא אומרת שהוא צריך להרוג באמת דארק כפי שצפוי, או אולי זה בכלל יהיה מישהו אחר? אולי מאלקולם?
&nbsp
הניחוש שלי הוא שזה דיגל. אני מאוד מאוד מקווה שאני טועה אבל זאת התחושה שלי.
ואני חושב שאולי גם זה לא יהיה דארק שאוליבר החליט להרוג.
&nbsp
והאם פליסיטי הולכת להיות משותקת לכסא גלגלים לנצח? (לא ממש ברור מהפלאשבק מה מצבה)
והאם מישהו הולך בשלב מסוים לומר אוראקל?

Lion_Heart

Well-known member

לא, יוצרי הסדרה אמרו שאורקאל היא לא תהיה
אני משער שהיא תקום בעוד כמה פרקים
אני אומר דיגל(כי יש לו אישה ובת...כואב)
או ת'יאה(כואב יותר)

Red Hood

New member
לגביי 2 התהיות

היא לא תהיה אורקל, גם כי יוצרי הסדרה כבר הודיעו שהיא לא תהיה אורקל, וגם כי הדמות שונה לחלוטין. ואין שום מצב בעולם שיצליחו לקשר בין פליסיטי לברברה גורדון.
אולי פרוקסי...או סוג של אדפטציה לדמות הזו...
אני גם מהמר על כמה פרקים בהם היא תהיה משותקת, ואז בדרך פלא יגלו איזושהי דרך, מדעית או קוסמית, לרפא אותה.

לגביי מי ימות -
זה או דיגל או לאנס, אין אופציה אחרת מבחינתי. ת'יאה לא תמות ,שוב, ואני גם לא חושב שיחזרו שוב על הקטע שבו בן משפחת קווין מת. לורל כבר סבלה 249508245 מיתות של אחותה. רוי הוא אופציה סבירה, אבל הוא יחזור רק לתפקידי אורח, ככה שזה לא אמור להיות הוא. מוות של מלקולם לא יגרום לאוליבר לרצות להרוג מישהו ובטח לא לפליסיטי לרצות שאוליבר יהרוג מישהו. קרטיס? קשה לי להאמין (כי אם כבר....הייתי מהמר עליו כמחליף של דיגל, אם וכאשר...).
נשארנו עם 2 דמויות שלא רק יכולות להוציא תגובה אמוציונלית כזו מאוליבר ופליסיטי אלא שגם עלילתית זה הגיוני שהם ימותו.
דיגל - סגירת מעגל עם HIVE ואנדי, ומוות שלו יביא לסיום את כל מה שקרה בעבר שלו עם אחיו ועם דדשוט.
קוונטין לאנס - אחרי שהיה נגד החץ, ואז בעד, ואז נגד, בטח יקריב את עצמו כדי להציל את אוליבר/לורל מידי דארק. גם סוג של סגירת מעגל.

העניין לגבי האופציה השניה שלך...

הוא שאני לא רואה איך המוות של קוונטין לאנס יהיה עד כדי כך קשה לפליסיטי.
עוד משהו נגד זה שזה קוונטין זה שבארי אמר (בקטע פלאשפורוורד של תחילת העונה) שהוא רצה להגיע להלוויה. לא זכור לי שהוא בכלל מכיר את קוונטין, אז למה שהוא ירגיש כזה צורך להגיע להלוויה שלו.
&nbsp
לא הצעתי את המוות של שרה לאנס בגלל שהיא באגדות של מחר.
אני דיברתי על שרה התינוקת, הבת של דיגל. אבל זה נראה לי אפל מידי בשביל הסדרה הזאת.
לורל עצמה פשוט קשה לי להאמין שתמות... אם כי זה יכול לקרות.
&nbsp
מבחינת התגובה החזקה של פליסיטי אז הגיוני שזאת תהיה אמא שלה. אבל קצת קשה לדמיין שזה יהיה המוות הדרמטי שמתוכנן לנו כי היא דמות כל כך שולית. זה ירגיש אנטי-קליימקטי.
&nbsp
בקיצור בהחלט נראה לי שדיגל.
אני רק מקווה מאוד שלא יהיה משהו שבו אח שלו חוזר למוטב ומחליך אותו בקבוצה. אני לא יכול לסבול אותו.
&nbsp
אני ממש מקווה שיתברר שהחבר החדש של ת'יאה הוא אחיה האבוד של פליסיטי והוא ימות וזה יסביר למה היא כל כך כועסת מזה.

לא שיש לי משהו נגדו, אבל זה יהיה הכי פחות כואב.
&nbsp

מישהו נוסף רואה את הקומדיה החדשה סופרסטור?

ראיתי עכשיו את פרק 6 והוא היה נורא מצחיק.

הרגע ראיתי את פרק 1
מאוד מצחיק, אם כי...

היו המון קטעים שממש גרמו לי לצחוק והמון קטעים אחרים פשוט מאוד טובים.
כל קטע הפתיחה עם האימון שלה בדירה למשל. הקטע עם הקפטן, עם השוטר עם הכלב...
&nbsp
אבל זה לפעמים הרגי שכמו מערכון שממשיך יותר מידי זמן. כאילו טוחנים כבר את הבדיחות.
למשל הקטע שהשוטר רודף אחרי המורה לאמנות ועושה את כל הקפיצות המיותרות, כשזה ברור שזה מישהו אחר, זה היה מאוד מצחיק. אבל זה נמשך איזה שתי דקות יותר מידי.
או הקטע עם ליסה קודרו בתור המאהבת למשל. זה היה מאוד מצחיק, אבל גם נמשך יותר מידי זמן עד שזה כבר לא היה מצחיק וזה עדיין נמשך.
ואותו דבר עם המכונה לתפסית צעצועים... אין לי מושג איך לקרוא לזה... שהשתמשו בה לתפוס את הפתק סחיטה. אין סיבה שזה ימשך כל כך הרבה זמן.

Lion_Heart

Well-known member
אני לא יכולתי לנשום מרוב צחוק

בקטע שהיא לוקחת אקדח ועוד אקדח ואז דוחפת קשת למכנסיים וכן טחנו את הבדיחות ולי זה עבד

רוב הזמן זה עבד

אבל כמו שאמרתי בקטעים מסוימים זה כבר לא.
&nbsp
אבל ראיתי עכשיו את פרק 2 ולמרות שדאגתי שזה יהיה משעמם יותר כי כמה כבר אפשר לצחוק על דברים כאלו, הוא דווקא היה ממש טוב. אולי קצת פחות מצחיק מהקודם, אבל גם עם פחות בעיות מבחינתי.
&nbsp
ואגב, הקטע של ה"שיר" פתיחה הוא מעולה.

למעלה