דיוני סדרות לסוף שבוע

הגשר עונה 3 (בלי ספויילרים)

כמובן שהכוונה היא לגרסה המקורית, הגרסה האמריקאית זה פח.

עונה מצויינת, הכי מותחת לדעתי. ראינו אותה ב5 ימים. סגה נורן מקבלת עימותים על ימין ועל שמאל וצריכה להתמודד.

מומלץ בחום.

snirf

Active member
אני בחצי כרגע. אכן הרמה נשמרת גבוהה אבל...

אני חושב שהעונה ה-2 הייתה מוצלחת ומותחת יותר עם המקרה המרכזי שלה.
&nbsp
אולי דעתי תשתנה בהמשך, נותרו לי עוד 4 פרקים
היות וסוף סוף העונה חל שינוי בסאגה ואנחנו לומדים להכיר אותה יותר לעומק, ולא ארחיב מעבר כדי שזה לא ייחשב כספויילר.

Cold WAR Kid

New member
מישהו ראה חניבעל?
עד 3.07

יש מספר דברים שאני לא מבין:

-בסיום של עונה 1, גילו שלוויל יש משהו במוח[?], שגורם לו להזיות. הדבר טויח על ידי חניבעל, אבל למה לא עושים עם זה כלום גם בעונות המתקדמות?

-חניבעל מסתתר בפירנצה - אני לא מבין, כשיש פושע בלבל כמו חניבעל, לא מפרסמים גם בארצות אחרות על אודותיו? כי הוא התחזה למישהו אחר דיי בקלות (ואף אחד לא יודע איך דוקטור פל נראה?!?!)

-הסינית שחניבעל מחזיק בטירה של המשפחה - ביי פאר הפרק הכי מוזר בסדרה, לא הבנתי את הקטע שלה בכלל ואת הסיפור שלה עם חניבעל.

- אלנה: ממש מוזר שהיה לה קטע עם חניבעל בעונה השנייה, שבא משום מקום. עכשיו בעונה השלישית יש לה קטע עם מרגו ורג'ר (גם משום מקום)...

- מישהו מוכן להסביר לי מה וויל רוצה אחד ולתמיד? הוא רוצה להרוג את חניבעל? הוא רוצה להיות חבר שלו? מה?!

זה מה שבינתיים עולה לי לראש, אשמח לתשובות

אנסה לענות
עד 3X07

1. בסוף עונה 1 גילו שלוויל יש דלקת מוח שגרמה לו להזיות. היא טופלה ובעונה 2 כבר אין לו אותה.
&nbsp
2. גם לי זה נראה קצת מוזר. אבל אפשרי.
לגבי זה שלא מזהים אותו. במקור אין להם מושג איפה חניבעל נמצא. הם יכולים לשלוח תמונות שלו לכל העולם, אבל מין הסתם לא בכל העולם יתחילו ממש לחפש אותו ברצינות. בשלב מסוים כבר מבינים שהוא נמצא בפירנצה או לפחות באיטליה. אבל אז גם זה מסתבך כי בגלל הפרס על הראש שלו לא רוצים להודיע על כך באופן פומבי.
לגבי זה שלא יודעים איך דוקטור פל נראה... אם אני אלך לכנס של הסדרה חניבעל ויעלה על הבמה מישהו שיציג את עצמו בתור בריאן פולר (יוצר הסדרה) רוב האנשים יניחו שזה באמת הוא. המחשבה הראשונה לא תהיה לבדוק אם זה באמת הוא. כמובן שזה אולי קצת מוזר בימינו שדי רגיל לגגל אנשים וככה קל לגלות איך מישהו נראה.
&nbsp
3. הקטע הזה בהחלט מוזר למוות וממש לא ברור. אני לא זוכר אם הצלחתי להבין את זה אולי חלקית לפחות בזמן הצפיה, אני מניח שלא הבנתי לחלוטין. ומה שהבנתי כבר שכחתי.
&nbsp
4. דווקא הרומן של אלאנה עם חניבעל נראה לי כמו התפתחות מאוד טבעית. היה להם קשר די קרוב עוד לפני כן. הרומן עם מרגו בא יותר כהפתעה, אבל לא הרגיש כבא משום מקום. כלומר לא יותר מזה שכל רומן בא משום מקום.
&nbsp
5. מה וויל רוצה - שאלה מאוד מאוד מורכבת וממש לא ברורה. וגם לא חד משמעית. וויל עצמו לדעתי לא בטוח.
אבל על זה אני לא יכול לענות גם כי המחשבות שלי בנושא (לא תשובה חד משמעית) יהיו קשורות גם לשאר הפרקים של עונה 3.
&nbsp
&nbsp
בכל מקרה כל הכבוד על שצלחת את החצי הראשון של עונה 3, הוא מאוד הזוי ולדעתי החלק הכי פחות טוב בכל הסדרה. המשך עונה 3 הרבה יותר טוב.

Cold WAR Kid

New member
תודה על התשובות

1. משום מה אני לא זוכר שטיפלו בזה בעונה השנייה

2. ההסבר שלך נשמע הגיוני, ועדיין לא הכל מתיישב. באותה מידה באותה הרצאה היה יכול להיות מישהו שמכיר את פל ולא מעוניין לזרום עם הסיפור כמו השני.
3. חוץ מזה שהוא שכנע אותה לשמור על האיש הזה בטענה שהוא אכל את מישה (ולפי מה שהבנתי היא יודעת קצת יותר), לא הבנתי יותר מדי.
4. לי זה בא בהפתעה גמורה. לא היו להם יותר מדי סצינות ביחד, בטח שלא סצינות שהראו עניין רומנטי/מיני. אותו דבר עם מרגו. סיפור ה'האהבה' הנכזב עם וויל היה יותר אמין.
5. צודק, שאלה באמת קצת מוזרה מצידי. אולי אני פשוט רוצה שהוא יפסיק להיות כל כך מבולבל ומנוצל
.

לגמרי חצי ראשון הזוי לגמרי. אבל הצד הטכני מושלם אז קשה לא להיות מהופנט.

אגב, סתם שאלה, גם אתה התבאסת כשחניבעל הרג את בוורלי כץ? מאותו פרק אני מייחל למותו של חניבעל (זה לא יקרה, אבל עדיין..
)

בבקשה

1. יכול שלא התייחסו לזה ממש בתחילת עונה 2. זה פשוט דלקת. אני חושב שזה פשוט היה ברור שברגע שהבינו שיש לו דלקת מוח בסוף עונה 1 שמטפלים בה והיא עוברת.
&nbsp
3. אוי שכחתי בכלל מהאיש הזה שהוחזק שם

עכשיו אני רק רוצה לשכוח שוב.
&nbsp
&nbsp
זה היה נורא עצוב שבוורלי נרצחה. אבל הייתי כמעט בטוח שהיא הולכת למות עוד מתחילת עונה 2. מאוד לא רציתי שזה יקרה אבל היה לי ברור שלפחות היא תמות (תהיתי גם אם אלנה תמות).
אני לא בדיוק מייחל למותו של חניבעל בגלל שכל כך ברור לי שהוא נשאר בחיים.
אבל אני בהחלט כל הזמן ייחלתי שסוף סוף יעצרו אותו (כלומר ישלחו אותו לכלא הזה).
&nbsp
קדימה תסיים כבר את עונה 3.

למעלה