דיוני סדרות לאמצע שבוע

The Mick S02E11

סברינה רוצה להבריז מבית הספר ומיקי מכריחה אותה ללכת כי היא רוצה שהיא תתקבל לקולג ותעזוב כבר את הבית חחחח
סברינה לוקחת אסיד לראשונה ומתקשרת למיקי כי היא נלחצת חחח, היא נתקעת באיזה ארון ולא יודעת איפה חחחחחחחחחחח. גם חבר של סברינה דבון שלקח את האסיד מתחרפן חחח. מיקי מחליטה לקחת אסיד כדי להצליח לדבר איתה ולהוציא את סברינה מהסטלה..ממאוד אחראי
נראה שדווקא כשהן מסוממות הן מסתדרות..
הקטע עם המורה והגרמנית היה ממש מצחיק וגם מיקי שמשתמשת במיקרופון של בית הספר חחח
&nbsp
בן דוד של אלבה מגיע לביקור והיא לחוצה שידעו על החיים שלה בארהב וינשלו אותה חחחח היא מבקשת מציפ שיתנהג אליה כמו לעוזרת חחחח. אלבה נלחצת כשהוא מודיע לה שהוא הגיע לארהב ורוצה להישאר ולעבוד איתה חחחחחחחחחחחח. ציפ מאושר כי יש לו שני עוזרים :) אלבה, פחות והיא סוחטת את ציפ שיפטר את בן הדוד שלה חח
&nbsp
פרק מעולה!!!

Lethal Weapon S02E12

שמחתי לראות את ליאו שמשגע את טריש וג'ין שרץ לראשון הממשלה חחחח..ואז הרכב של גין מתפוצץ אז כנראה שהוא לא יהיה ראש העיר...

ליאו נחקר כי הוא ברח מהמקום חחחחח
&nbsp
ריגס ממשיך להרוס את עצמו..רוגר רוצה להיות קפטן וכעס על אייברי שלא הציע לו את התקיד כי הוא חשב שהוא לא יהיה מעוניין כי רוגר אוהב להיות חוקר.
&nbsp
רוגר וריגס מגיעים לכלא לחקור את רוני (אבא של אישתו של ריגס) ובדיוק מצילים אותו כשאחד האסירים מנסה לרצוח אותו..מסתבר שרוני עובד אצל הקרטל..מסתבר שאולי מירנדה ידעה על אבא של ריגס..
&nbsp
בלוויה טריש מזהה מישהו שהיה במסעדה ורוגר מבקש מליאו לא להתערב ואז ליאו משכנע את טריש לחקור את הנושא...ריגס מנסה להראות סמכותי אבל רק גורם לביילי להצטרף ל"רשימה" חחחחחחחחחח
מסתבר שהחשוד שרצח של גין יודע דיי הרבה על ריגס....
&nbsp
בסוף ליאו מפענח את המקרה חחחחחחח
הקטע עם ריגס היה מלחיץ אבל ידעתי שרוגר יציל אותו...
&nbsp
ריגס כועס שלא סיפר את האמת לאמנדה ומורין אומרת לו שזה לא משנה כי היא ידעה...\טריש נזכרת למה היא הפכה לעורכת דין ופרשה מהעבודה במטרה...ונראה שגם רוגר מרוצה להישאר בתפקיד שלו...
&nbsp
אני בספק אם רוני באמת מת...במיוחד כי לא הראו את הגופה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member

לגמרי מסכים...אני חושב שהוא ברח מהכלא, וכל הקטע של הדקירה תוכנן על ידו
הוא יהיה ארכי נבל של ריגס

Lion_Heart

Well-known member
מאוד!

כמו בסוף של הסרט הראשון\שני\שלישי\רביעי

אבל בכי אהבתי את הקרב בסוף של הסרט הראשון והרביעי(עם ג'ט לי שהיה שם קטע על טיבעי...בערך)

Lion_Heart

Well-known member

שריגס ומורטו נלחמו בג'ט לי על גשר , בלילה , וריגס וג'ט נפלו למיים ומורטו לא היה יכול למצוא אותו כי היה לילה וחושך וריגס היה לכוד מתחת למכונית מתחת למים ...או משהו בסגנון ומורטו פשוט צרח על המים "'WILL IT TO ME" ,שהיה קשור להתחלה של הסרט ואז איכשהו הוא ידע איפה ריגס...זה באמת היה קטע מוזר...אבל מאגניב

אוז- עונה 1 פרק סיום העונה

שילינגר חוזר לעיר הברקת, ומחליט לשנות דרכיו כדי לצאת מהכלא כמה שיותר מהר.
ביצ'ר יוצא מהבור ועובר לחדר של ריאן.
מקמנוס תופס את דיאן מעבירה סיגריות לרוס, אבל מחליט לתת לה הזדמנות שנייה.
דיאן הולכת לרוס אבל הוא מאיים להלשין עליה לליאו (לא הבנתי למה היא פשוט לא אמרה לו שמקמנוס תפס אותה אז גם ככה זה לא משנה...).
ההפיכה מתחילה ונוחלת הצלחה בהתחלה- לא מפתיע כשיש כ"כ הרבה אסירים לעומת מעט סוהרים...
דובינס נגן הצ'לו גם נפצע אנושות, ואוגוסטוס מצליח לשכנע את ג'קסון לקחת אותו לביה"ח.
ביצ'ר החדש

אהבתי את כל הקטעים עם "המועצה", וכמובן שהמוח האסטרטגי של ריאן לא מפסיק לפעול,
הבעיה שקשה לשלוט באסירים, ובעיקר בשחורים שמכורים לסמים, והאספקה נגמרת להם...
המושל מחליט לפרוץ בכוח לכלא, והעונה מסתיימת כשהחשמל נופל והשוטרים פורצים לכלא ביריות, ולא ידוע מי ישרוד ומי לא...

1Shir

New member
למה היא לא אמרה לו

לא נראה לי שזה משנה כי הוא היה מאיים עליה שילשין עליה לגלין שבניגוד למקמנוס לא שכב איתה

כן אבל

היא יכלה פשוט להגיד לו שמקמנוס אמר לה שהפעם הוא יחליק את זה,
אבל אם הוא יתפוס אותה שוב הוא ילך לספר לליאו.
אני גם לא חושב שרוס ידע שהם שכבו...

1Shir

New member
אתה צודק אבל לא נראה לי

שרוס היה פשוט מוותר אלא לוחץ עליה להמשיך למרות האיום של מקמנוס... מה אכפת לו

זה הקטע שאין לי בעיה

עם רוס.
לא הבנתי את דיאן!
למה היא כ"כ נשברה בקלות?
לדעתי אם היא הייתה אומרת לו- תשמע הוא איים עליי שהוא יספר לליאו,
רוס לא היה משתנקר עליה.
לדעתי פשוט בקטע הזה רוס סתם עשה רוח (וכנראה כי ידע שיצליח להשפיע עליה,
וכנראה גם כמו שציינת שלא היה לו מה להפסיד)....

1Shir

New member
כי היא ידעה שהוא לא יוותר

לדעתי הוא היה הולך לליאו, הוא היה יכול לבקש משהו יפה בתמורה, והוא לא צריך סוהרת שיודעת שיש לו קלף עליה ותנסה למצוא דרך לאיים עליו בחזרה

didalf

Well-known member
איזה יופי שאתה מסכם ככה

אני מאד אוהבת את התגובות של שיר אבל חצי מהזמן היא מגיבה על דברים אבל אני לא יודעת מה הם
(למשל: "מאד אהבתי מה שטובי אמר" - אבל אני לא זוכרת מה הוא אמר!).
&nbsp
"גרובס הפסיכופת די משעמם אותי ואני חושב שזה לא מעט בגלל השחקן" - זה זה שאכל את ההורים שלו? אני לא זוכרת הרבה ממנו חוץ משפט אחד שהוא אמר משהו בסגנון "את אמא שמרתי לטנקסגיבינג" וזה ממש הצחיק אותי

&nbsp
אוח הסצנה עם טובי ושילינגר אכן זכורה מאד
אבל מגיע לו

&nbsp
דווקא אני כן יחסית זוכרת את הקטע עם דיאן והסיגריות וגם מה קרה עם זה אח"כ בעקבות ההתפרעויות

1Shir

New member
אבל אף פעם לא אהבתי את מה שביצ'ר אמר. אז הדוגמא לא טובה
.

סתם
בהודעה האחרונה ניסיתי להשתפר ואני אמשיך לנסות!!! (או פשוט אחכה להודעות של שהם
שהוא יסכם ואז אני אבוא לחתוך מישהו)

הבעיה כמו שכתבתי שמעוד שבועיים בערך אני אהיה אצל אמא שלי תקופה לא קצרה ושם אין לי לראות אוז במחשב, אבל... אמור להיות הוט
(ככה בבית שלי אני בכלל לא רואה טלוויזיה...
)

didalf

Well-known member
אז אני מקווה שלפחות הוט יעלו כבר את כל העונות

של סמוך על סול בשבילך.
(ואולי יש שם אוז, תבדקי. יש להם דברים של HBO).

למעלה