דיוני סדרות לאמצע שבוע

את רובם אני אהבתי גם לפני...וגם אותה...אבל בשני הביצועים

האחרונים שלה, דעתי עליה השתנתה...

snier 1991

New member
כרגע רובים די גרועים אז זה לא חכמה

בעונה הזו היה את אופק ואוראל, זאת עם הנזם, הבחור היפה שהודח, הבחורה המזרחית שנראית בת 10, הילדה שגורמת לעברי לבכות משום מה, הברינקס, טירל והבן זוג שלה וסביר שעוד כמה ששכחתי (אפילו ההיא מאשקלון בהינתן זה שהיה לה ביצוע אחד מזעזע ושניים סבבה

המון? זה קצת בהסחפות

בדה וויס בארבע העונות האחרונות. יש אחת שמצליחה וזאת יובל דיין, והיא גם פרשה מהתחרות. יש את גיא ויהל, שפה ושם שומעים איזה שיר חדש שלא הופך ללהיט. יש את לינה מחול, זוכת העונה השניה, ששרה בעיקר בחו"ל.
וספיר סבן, זוכת העונה הרביעית, שהוציאה סינגל ראשון שלמרות שגימל דחפו אותו ממש לא הפך להיות להיט מטורף.
השאר התפיידו. כולל הפיבוריטית שלי מהעונה השני רודי בנייסין, ששמעתי את האודישן שלה לא פחות ממאתיים פעמים מרוב שאהבתי אותו, היא זמרת ליווי של משינה.
מצד שני, אקס פקטור הוציאו את עדן בן זקן שהיא כוכבת. עם להיטים מושמעים כל הזמן בתחנות הרדיו, כולל ראיונות בטילוויזיה והופעות אורח. כולל איזכרים אין סופיים במדורי הרכילות ופעמיים זמרת השנה. בעיניי האיכות הרבה יותר מהכמות

snier 1991

New member
זה הסחפות אבל זה די המון לשלוש עונות פוסט כוכב נולד

לאקס פקטור חסר את כל הגיא ויהל (שכן שומעים אותם די הרבה וזוכים להצלחה), ספיר סבן וכדומה, כל הזמרים הללו שהם לא סטארים ענקים כמו עדן או אפילו יובל אבל קיימים ומצליחים בתור זמרים עם קהל והופעות משלהם (גם רז שמואלי אפשר אולי להכניס ברשימה).
&nbsp
אין ספק שעדן בן זקן ענקית, אבל היא החריג המאד בולט, בגלל שאין אף אחד אחר שעשה משהו שבכלל מתקרב לכדי הכרה

יש בזה משהו...בX פקטור מעט ולא שומעים על המתמודדים יותר...

אני חושבת שזה גם קשור לעובדה שפעם היה רק כוכב נולד...
עכשיו יש נולד לשיר/נולד לרקוד/ אקס פקטור/ הכוככב הבא/ אייל גולן קורא לך ובטח עוד כמה ששכחתי...

יובל דיין פרשה?? אני זוכרת משהו...היא הייתה הפייבוריטית שלי

וממש התאכזבתי...
את זוכרת למה פרשה?...
&nbsp
הלוואי ולי היה זכרון כזה...אני ממש מקנאה בך :)

כן

בחצי הגמר לכל אחד מהמנטורים נשארו שני מתמודדים והוא היה צריך לחלק את הקולות בניהם בשילוב עם הקולות מהבית. מי שקיבל יותר עלה לגמר. רגע לפני ששלומי חילק את הקולות בינה לבין צחי הלוי (ההוא מהמדרשה, הוא היה בעונה הראשונה בדה וויס). יובל ביקשה את זכות הדיבור, היא אמרה לשלומי שהכל רץ לה מהר מידי והיא צעירה, והיא צריכה רגע לעכל את כל מה שעברה וביקשה לתת את כל הקולות לצחי, או את הרוב. מיכאל שאל אותה אם היא בטוחה? והיא אמרה שכן. ואכן זה מה ששלומי עשה בצער כבד. וכמובן שבשילוב עם הקולות מהבית צחי עלה לגמר ויובל לא.
ההחלטה הייתה שוק טוטואלי כיוון שהיא הייתה בין המובילות בתחרות יחד עם רז שמואלי מהנבחרת של אביב וקטלין רייטר שגם זכתה מהנבחרת של שרית.

הפרק הזה היה פחות משעמם מהפרק הקודם

קודם כל ממש שמחתי שטיריל ואורי ממשיכים. אני ממש נהנית להקשיב לביצועים שלהם. הם הפייבורטים שלי.
לגבי אוריאן, אני חושבת שעברי הבין שרק לו היא נודעת ללב, לשאר לא ממש. ולדעתי, הוא יותר מידי מעורב רגשית בשירה שלה, ולא חושבת שהוא יכול לעזור לה. לכן הוא הדיח אותה. דעתי האישית.
אגב, שמתם לב שהראשון שקוראים לו הוא מודח? אחר כך השניים האחרים ברשימה ממשיכים, ובסוף אחד מודח ואחד לא. ותמיד מדיחים קודם.
הנבחרת של הבנות והנבחרת של הבנים חלשים מאוד. אין איזה ווינר
בנבחרת של הלהקות יש לו את הברינקס, שהם ממש טובים, ואת טיריל ואורי שהם פגז. בנבחרת הצעירים יש את אלירז שהוא לא מפחד לנסות, וזה מה שהם מחפשים, יש את ים, שהוא חביב ההפקה, והם גם דחו לו את הגיוס, אז ברור שהוא ממשיך ויש את עדן שעדיין אין לי דעה לגביה

מסכים עם מה שכתבת על אוריאן ועברי

בפרק הקודם דווקא מי שהראו ראשון אצל משה (גיא) עבר חחח

אממ לא מדויק

אצל משה הראשון עבר, והשני לא
אצל שירי הראשונה (טוהר) לא עברה.

מסע בין כוכבים דיסקברי פרק 1X10

מצד אחד אני רוצה לצעוק לגבי הרצח הנוראי של הרופא הטוב של הדיסקברי. (המשך הטרנד של להרוג את ההומואים?)
אבל האינטרנט מלא צעקות בנושא, והפרק הזה היה מגניב מסיבות נוספות.
קודם כל בהקשר לרצח הזה גילינו סוף סוף, או ליתר דיוק קיבלנו אישור על מה שרבים חשדו בו - שטיילור הוא סוכן סמוי של הקלינגונים במידה מסוימת (יש תיאוריות, אבל אני לא אפרט).
&nbsp
אבל יותר חשוב זה עולם המראה. עולם המראה נראה לראשונה בפרק קלאסי של הסדרה הישנה. אז ראינו את העתיד שלו בכמה פרקים של DS9 ובסדרה אנטרפרייז ראינו את העבר שלו וזה היה הפרק שממש הרחיב על העולם הזה וכיצד התרבות האנושית והאימפריה מתנהלים בו.
הפרק הזה מרגיש יותר כמו פרק המשך לפרק ההוא מהאנטרפרייז מאשר כפרק פריקוול לפרק שראינו בסדרת המקור.
אני מת על קפטן טילי.
אבל יהיה מעניין לפגוש עוד דופלגאנגרים של דמויות בעולם הזה.
מצד אחד יש המון דברים מגניבים כמו קפטן בורנהאם מפקדת על השינזו עם הוראת Long live the empire - אבל מצד שני אני רוצה שיחזרו כבר לעולם הרגיל שלהם ושיחזרו לקונפליקט עם הקלינגונים. נותרו רק פרקים בודדים עד סוף העונה.
&nbsp
- היה משמח/עצוב לראות שוב את קונור מהפרק הראשון של הסדרה.
&nbsp
*מה עם האדמירלית? הם לא הצילו בפרק הקודם את האדמירלית מהספינה של הקלינגונים? איפה היא?

אוז- עונה 1 פרק 7

לא מעט דברים קרו בפרק הזה:
אחרי שסעיד שורד את ההתקף לב, הוא מסיט את כולם נגד מרשאח,
שמנסה שוב להפילו אך לא מצליח, ורק גורם לכך שכולם ישנאו אותו עוד יותר,
עד כדי כך שהם יורקים עליו (מישהו אמר משחקי הכס?).
בסופו של דבר, מרשאח מחליט להתאבד.
גרובס הפסיכופת די משעמם אותי ואני חושב שזה לא מעט בגלל השחקן (כנראה לא מספיק כריזמטי).
בכל אופן, הוא מנסה לרצוח את ליאו, ובמקום זאת רוצח סוהר אחר, מה שגורר אלימות מצד הסוהרים כלפי כ שאר האסירים.
גרובס נידון להורג, מנסה להתאבד אך ללא הצלחה, ולבסוף מוצא להורג.
אם כבר הזכרתי את משחק הכס, אני חושב שאוז יכולה ללמד את משחקי הכס דבר או שניים
על טלטול הצופים ע"י רציחות מרובות של דמויות (שחלקן די מרכזיות), ומה שבעיקר מדהים אותי
זה שהרבה פעמים מתייחסים לזה כלאחר יד, כאילו כלום לא קרה- אז אוקיי עוד מישהו נרצח בכלא SO WHAT- הזוי!!
מגיע סוהר חדש שטומן אקדח בדברים של סעיד (וכולנו מכירים את האימרה הידועה- אקדח שמופיע במערכה הראשונה חייב לירות במערכה השלישית...
בנוסף, מגיע לכלא דובינס נגן הצ'לו הנאה, שלא בא בטוב לג'קסון (והוא שובר לו את הצ'לו).
מתחילות לרוץ שמועות על התפרעות שסעיד מתכנן.
סצינה של ריאן ורוס ביחד
חלום רטוב

שיבטה גוסס (כתוצאה מתוכניתו של ריאן).
חייב לציין שכל הסצינות של ריאן ואדביסי ביחד פשוט גונבות את ההצגה- צילי וגילי

ביצ'ר משתחרר מהבידוד, ומקמנוס מחליט להעביר את שילינגר לאגף אחר,
אבל זה לא מונע מביצ'ר לתפוס אותו, לפוצץ אותו במכות ולעשות עליו את צרכיו-
באחת מהסצינות שהפכו להיות הזכורות ביותר של הסדרה ובכלל (אפשר אפילו לומר שנכנסה לפנתיאון).
מקווה מחר לסיים את העונה

snier 1991

New member
כן שואוטיים זה יותר ארוך משאר הכבלים

גם מת על הבמה כל פרק היה בערך שעה.

Fresh Off the Boat S04E12

לואיס מוצא חברים שמזמינים אותו לשחק באולינג והוא לא יודע ממש איך להתנהג...הוא דווקא מסתדר דיי טוב וחוזר שיכור ..גסיקה כועסת כי הוא לא יודע איך להתנהל עם קבוצת חברים. היא תופסת אותו בהוטרס וגאה בו...מעניין אם יש להם התראות "נשים" חחח
&nbsp
מרווין ממש הצחיק אותי עם הסיפור על האני שהלכה לאיבוד בשדה התעופה..האמת שהמקומות האלה ממש מסובכים חחחח.. לואיס שוכח לאסוף אותו משדה התעופה חחחח
&nbsp
האני מתפלטת בילדים של גסיקה כדי להתלונן ללידה חחחחח. מה זאת השמלה שהם הלבישו לה???? מזל שהיא תיקנה את השמלה..
ניקול מתקשה לדבר עם גקי ואדי מנסה לעזור :) היא עדיין לא ממש מסתדרת כי היא לא אמיתית עם גקי..בסוף כשהיא אמתיתי איתה, גקי זורקת אותה כי היא מדברת רק שפה אחת..אבלה.

Blackish S04E11

אחותו של דרה רונדה (רייבן..היא נראת מזעזע!!!) מגיעה לביקור..אמא שלהם מדברת איתם על צוואה ודרה מתחפן כמו שקרה כשאביו חלה..אני מבינה אותו..דרה ורונדה רבים על הירושה..אני חייבת להודות שאני ממש לא מבינה את זה...כאבא שלי גסס, מעולם לא עניינה אותי הכסף או השאר..אני זוכרת שנתקלתי במקרים שאחים ובני משפחה ממש רבים...זה פשוט דוחה בעיני. כמובן שדרה פשוט נלחץ מהמחשבה על המוות של אמא שלו ורונדה באמת זקוקה יותר ממנו לסף והם משלימים ולא מדברים יותר על המוות של אמם..
&nbsp
אחותה הפרועה של בו מוניקה שהפכה למריה וחזרה בתשובה גם מגיעה לביקור...גוניור מתחיל לעבוד אצלה ומפסיק לעזור לבו עם התינוק...בו מתעצבנת ואומרת לו שמריה מנצלת אותו והוא כועס על בו ומתפטר..בו מתנצלת ואומרת לו שהיא זקוקה לו...
&nbsp
&nbsp

למעלה