גולדן סטייט VS קליבלנד, הימורים פלוס שאלה מעניינית

לברון=מיקל ג'ורדן+רכבת משא

מדהים מה שהוא עושה.הפכתי להיות מעריץ שלו.
אם ינצח 2 משחקים זה יהיה יותר מטוב
4:2 גולדן

Reutk

Active member
לדעתי מספיק שהוא ינצח אותם

בשביל להציב אותו כגדול בכל הזמנים. אבל זה כמובן גם תלוי באיך זה יקרה, נגיד אם זה בגלל שקרי יפצע או משהו כזה אז כנראה שלא. בכל מקרה בלי קשר למה שיקרה בסדרה הזאת בעיני הוא כבר עכשיו מקום שני, הוא ביסס את המעמד שלו כזה באליפות על ג"ס ב2016, אני לא חושבת שהיה עוד שחקן אי פעם שניצח קבוצה היסטורית ברמה דומה לשלה.

botend

New member
כבר שנה קודם לדעתי

ביסס את מקומו כשני בכל הזמנים לדעתי.
נכון שהוא הפסיד, אבל הגמר של 2015 היה לחלוטין לא אנושי.
חמישיית הגמר הייתה מוזגוב-טריסטן-לברון-שאמפרט-דלבאדובה. הם לקחו שני משחקים מחמישייה של סטף-קליי-איגודאלה-בארנס-דריימונד.
איזה עוד שחקן בהיסטוריה לוקח שם שני משחקים עד כדי כך לבד?

הווריורס "גילו" את החמישייה הזאת רק במשחק הרביעי בסדרה

בשלושת המשחקים הראשונים בהם קליבלנד ניצחה 2-1 אנדרו בוגוט פתח כסנטר ושיחק 24 דקות למשחק ופטסוס אזלי שיחק 12. בשלושת הבאים שנגמרו בניצחונות של הווריורס בוגוט שיחק דקה למשחק ואזלי 4.

לא שזה מוריד מהגדולה של לברון, אבל הווריורס הפכו לווריורס ממש רק בשלושת המשחקים האחרונים. הם כמובן היו מעולים גם עם בוגוט אבל בלעדיו הפכו לאחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה.

rapgamer4ever

New member
מסכים עם ההערכה של 4-1 גולדן

לקליבלנד אין את הרוסטר כדי להקשות ממש על הפלואו ההתקפי של הווריורס, וגם חוסר היציבות ההתקפית של הרול פליירס מסביב לברון תהיה בעוכריהם.
&nbsp
לברון יעשה הכל אבל גולדן טובה מכדי שהוא לבדו יוכל לכפות סדרה צמודה. ההשוואה הטבעית היא לסדרה ב2015, אלא שהשנה גולדן יותר איכותית ויותר מכירה את עצמה.

השאלה האמיתית

האם אתה בעד הקבוצה שהעיפה את בלאט או הקבוצה שהעיפה את כספי?

דיברגנט חדש

Well-known member
אני בעד הקבוצה שהעיפה את כספי כי זה נעשה בצורה מכובדת

השיקולים היו מקצועיים נטו, למרות שעל פי הפרשנים הם טעו בשיקול הדעת שלהם.

עם בלאט זה נעשה מגעיל ולא צודק, כי בלאט היה מביא להם את האליפות בייתר קלות ולראיה עם סגל חלקי, הוא הצליח לתת פייט שקול בחצי סידרה שנה קודם לכן, עד שבחצי השני והאחרון של הסידרה, השחקנים היו באפיסת כוחות ונכנעו לגולדן סטייט.

איך אפשר לבוא בטענות אחרי שהוא פוטר ונלקחה אליפות

באותה עונה. זה לא ברור לי. אנחנו לא יודעים מה היה קורה אם היה נשאר. אולי היה לוקח אליפות. אולי לא. בלעדיו הם לקחו.

אה כן וגם

דיברגנט חדש

Well-known member
איך שבלאט השאיר לו אותם ועוד עם סגל מלא, גם רמי הדר היה לוקח

איתם את האליפות.

למעלה