גולדן סטייט VS קליבלנד, הימורים פלוס שאלה מעניינית

somone1411

New member
חה חה

לא זכור לי שגאסול זרק במקום קובי, עזוב קלע או לא, זרק (!!) זריקה מכרעת של אליפות. כי הוא ידע שאין סיכוי שקובי יוותר עליה.
&nbsp
לא סתם הכדור הלך לקיירי ולא ללברון, הלוזר האולטימטיבי שברח מהכדור בקלאץ'.
&nbsp
אם לברון היה לוקח את הזריקה ומחטיא, הייתי מעריך את זה יותר.

somone1411

New member
הכי קרוב שתמצא זה

השלשה של ארטסט במשחק השביעי נגד בוסטון, וגם זה אחרי שקובי קיבל דאבל טים ולא הייתה לו ברירה.
&nbsp
זה בדיוק מה שסטיב קר אמר בוידאו שהבאתי, 'מנטליות של מייקל ג'ורדן'. זה אין ללברון ולא יהיה אף פעם, בגלל זה הוא לא יכול להיות אחד הגדולים, כי אולי יכולת כדורסל יש לו, אבל מנטליות של לוזר. לא של ווינר.

Madridista521

New member
לברון פשוט שחקן קלאץ' יותר טוב מקובי

אני אבין אם תגיד שלברון בתחילת הקריירה היה פחות טוב, ושזה לא בא לו באופן טבעי כמו לקובי, זה נכון.
אך אי אפשר להתווכח שסטטיסטית לברון שחקן קלאץ' טוב פי כמה וכמה.
אתה יכול לראות כאן את המספרים מדברים בעד עצמם.

עכשיו אני מבין מה אתה אומר לגבי זה שקובי תמיד לקח את הזריקה האחרונה ולא "ברח" ממנה. אני חושב שלברון לא ברח מהזריקה.
והנה אנחנו מגיעים לחשובה ביותר - אני חושב שלברון בניגוד לקובי מקבל את הבחירות הנכונות של המהלכים עם הסיכוי הכי גבוה עבור הקבוצה שלו לנצח (ולא עבור עצמו). לברון הבין שליצור מיסמאצ' של קיירי על קרי יתן לקליבלנד סיכוי יותר טוב מאשר בידוד שלו על שומר אחר ולכן זה המהלך שהם בחרו ללכת אליו.

קובי היה מעדיף לקחת פיידאווי מהחצי על 4 שומרים, כי החשיבה שלו היא יותר עצמאית ופחות רחבה מאשר לברון.

אם אני צריך לבחור שחקן שיקח זריקה מכריעה, לברון הנוכחי הוא ככל הנראה הבחירה הכי בטוחה בהיסטוריה של המשחק.

somone1411

New member
פעם קראתי

שהביאו סטטס שלרודי גיי ודרק נוביצקי יש סטטס טובים משל קובי, עזוב כל המדדים האלה לא שווים כלום בזמן אמת, ואני לא מדבר רק על מספרים, אלא על ווינרית - קרי לקחת על עצמך את הזריקה לא משנה מה.
&nbsp
החשיבה של לתת לקיירי לשבור ת'ראש היא בריחה מאחריות ולוזריות, לא משנה כמה המצ'אפ הזה נוח וטוב יותר. אתה השחקן הכי טוב? קח אחריות, קח את הכדור ותשבור אתה את הראש. לא קונה את החירטוטים האלה.
&nbsp
אתה אחד האנשים היחידים בעולם שיעדיף את לברון על קובי בקלאץ' טיים.

Madridista521

New member
אין על מה להתבסס מלבד סטטיסטיקה

אתה יכול להמשיך להתרפק על סרטוני ווינר שוט של קובי ולא לחשוב על כל הלבנים שהוא זרק בדאבל טימז.
&nbsp
לקליבלנד הייתה אופציה לסדר מיסמאץ' טוב עם סיכויי קליעה טובים וזה מה שהם עשו.
&nbsp
שים שם את קובי במקום לברון והוא מחרבן את המשחק.
&nbsp
אין מה לדבר בתיאוריות, הבאתי מספרים שמוכיחים שלברון היה יעיל בפער משמעותי בקלאץ', כמעט פי 2 מקובי לאורך הקריירה.
&nbsp
אז קובי יכול להמשיך לקחת את הזריקה ולהרגיש שהוא אחלה גבר אבל לקבל החלטות שפוגעות בקבוצה שלו.

כמו שרשמו פה פעם

עזוב אליפיויות, עזוב מי שיחק נגד מי וכמה פיינלס היו להוא.
לברון שחקן פי אלף יותר טוב מקובי אין מה להשוות בכלל, יש משהו שקובי יכול לעשות ולברון לא? דבר אחד!
אגב בכלל השוואה מגוחכת, קובי אפילו לא היה השחקן הכי טוב בקבוצה שלו בשלוש האליפויות הראשונות.

somone1411

New member
כתבתי פה כבר

קליעה והגנה קובי יותר טוב בוודאות. לא חושב שזה קרוב אפילו.
&nbsp
אגב, קובי היה לא פחות טוב משאקיל באליפות האחרונה, תסתכל על המספרים שלו אםילו בעונה השניה, סביבות 30 נק' למשחק בפלייאוף, זה מטורף עבור, כביכול, סייד קיק.
&nbsp
וזה לא משנה אם היה יותר טוב או לא, בלעדיו לא היו אליפויות, קובי היה פנומנלי דאז לשחקן בגילו (20-22), בגיל הזה לברון ידע לזרוק בכלל?

למה אתה לא בודק סטטיסטיקות אבל?

&nbsp
לפני גיל 22 אין בכלל מה להשוות בינהם, לברון היה פי אלף יותר טוב, וגם קובי בקושי שיחק. אבל בגיל 22 הסטטסטיקה של שניהם כמעט זהה. אותו (TS%(55.2 ו(PER(24.5 אפילו, רק שלברון שיחק 10 משחקים יותר מקובי בעונה הסדירה.

ובתכלס נתתי הנחה לקובי שאמרתי שבקושי שיחק.. 65+ משחקים...

זה מספיק הרבה

somone1411

New member
אין לך מה לענות לי

אז אני טרול.
מה עם הרשימה שהבאתי? ספורטאים על גבי ספורטאים, אנשים ששיחקו את המשחק ולא פרשנים ואוהדים סוג ז'. כולם בוחרים בקובי, אתה מתפוצץ מקנאה.
&nbsp
&nbsp

Madridista521

New member
הרשימה שלך לא רלוונטית ולא אומרת כלום

אתה תמצא הרבה אנשים שטוענים א' והרבה אנשים שטוענים ב'.

רשימה של דעות אישיות היא משהו שקשה להתייחס אליו, אני אוכל למצוא לך מספר גדול יותר של אנשים שטוען שלברון הגדול בכל הזמנים, אך זה לא אומר כלום.

בנוסף, אני חושב שהשיפוט מאוד ישתנה ככל שלברון ימשיך ויתקדם בקריירה שלו, אני חושב שדעת הקהל הרווחת תהיה הרבה יותר טובה לגבי לברון when its all set and done.

somone1411

New member
אתה מוזמן להביא לפה רשימה

של ספורטאים לשעבר ובהווה שטוענים שלברון גדול מקובי. אני באמת סקרן לדעת למי יש דעה כזו.
&nbsp
שים לב לכמות האנשים שאני הבאתי, זה לא מקרי, זה סוג של קונצנזוס שקובי גדול מלברון.
&nbsp
אגב, לדעתי לברון אפילו לא בטופ 10.

somone1411

New member
אתה עוד טוען

שלברון הגדול בכל הזמנים.
אין לי מושג בן כמה אתה, אבל אתה חי בסרט בנאדם. בחיי צא מזה, אין לך שום קייס ושום דבר.

Madridista521

New member
לא טענתי שלברון הגדול בכל הזמנים

אבל ללא ספק יש לו סיכוי טוב להגיע לשם.
&nbsp
אין בכלל ספק שמדובר השחקן הטוב ביותר ב20 שנה האחרונות ובפער עצום.
&nbsp
כבר היום לברון פחות או יותר קונצנזוס לשחקן השני בטיבו בהיסטוריה.

somone1411

New member

&nbsp
&nbsp

somone1411

New member
קבל

אין אחד ששם את לברון לפני קובי. אחד.
מתי תבינו כבר

הדירוג הזה נמדד לפי כל כך הרבה גורמים

ולגמריי אינדיבידואלי, אצל אחד גורם X יותר חשוב מאספקט Y וכך הלאה.
מעניין אותי לדעת מה אתה חושב על ביל ראסל הענתיקה, שלקח 11 אליפויות בליגה מועטת בקבוצות , עם רמת כדורסל נמוכה כמובן. הוא אוטומטית בטופ 5 של כל כך הרבה פרשנים, ואוהדים

rapgamer4ever

New member
אנשים מחרטטים חופשי בדירוגים שלו

חוץ מכל מיני מנויים של בוסטון בני 80 אני לא חושב שהמדרגים בכלל ראו אותו משחק. הולכים נטו לפי מספרים והישגים, מבלי שהם חוו את הליגה באותה תקופה ויכולים להבין את הנתונים האלה בקונטקסט המתאים.
בנוסף לכך איכות הכדורסל הייתה נמוכה ב10 רמות מהיום, מה שמאוד מקשה על השוואה רלוונטית כלשהי לשחקני כדורסל בני זמננו.

למעלה