בעלי רוצה להתגרש

YoniS007

New member
עזוב, היא סוג של טרול, אל תנסה להבין

כל ההודעות שלה מוזרות.

בעלך רוצה להתגרש או את?

למיטב הבנתי את רוצה שבעלך ישתנה או ייעלם אבל אני לא בטוחה אם את ממש רוצה בגירושין. ייתכן שאני טועה באינטרפרטציה של הסאבטקסטים שלך. לכן, לפי דעתי, לפני שאת מגבשת עמדה, את צריכה לבחון את כל האספקטים של הגירושין, לא רק המשפטי. למשל מתוך כל אותם גברים שמתחילים איתך, רובם מחפשים רק פרטנרית למיטה ותו לא. האם זה מה שגם את רוצה? ועוד הרבה אספקטים אחרים של חיי גרושים וגרושות. גידול הילדים לבד בימים שלך וכיו"ב.

Mrs Dolores

New member
הוא לא ישתנה

אני בודקת את הנושאים האלה שציינת אבל הם יחסית שוליים. אני יודעת שאסתדר.

האם אני רוצה בגירושין? לא ממש, אבל אם הוא ייזום כפי שאני מעריכה, אז נצא לדרך.

אייבורי

New member
איך אמרו הגששים

&nbsp
כמו שאני רואה אותכם מפה, לא יהיו עליכם הרבה קופצים.
&nbsp
תשמעי, דווקא הדיכאוני שלך ימצא מהר מאד מטפלת
אין כמו גבר שצריך שיפוץ ושיפור, נשים מתות על זה.
<גם את, פשוט 20 שנה ולא הצלחת לתקן כלום רק להרוס>
&nbsp
מצד שני, אישה בלתי נסבלת, שחצנית ובלי לב כמוך
לא בטוח שיהיו עליה הרבה קופצים.
&nbsp
מאחל לכם גירושים קלים טובים ונעימים
ושהבחור יקבל חצי.

Mrs Dolores

New member

בקיצור, את זו שמעוניינת להתגרש

אבל מעדיפה שהוא יקבל את ההחלטה, כי זה יקל עליך לבלוע את הגלולה המרה של ההפסד הכספי.

נהורית1

New member
היי דולורס.

אני חושבת ששניכם צריכים טיפול זוגי דחוף, בנוסף לטיפול הפסיכולוגי לבעלך. מה דעתך להזמין מטפלת כזו לבית כאורחת-חברה, אולי עם פסיכולוג כבן זוגה, לארוחת ערב? ככה הם יוכלו לראות ולבחון את בעלך בלי שידע שזה פסיכיאטר. בן הזוג יכול לדבר עם בעלך ולהוציא ממנו מה באמת כואב לו, והמטפלת תדבר איתך. זה מסובך, זה אולי יעלה גם הון אבל זה יכול לתת לך תשובה ודרך איך את צריכה לפעול.
בהצלחה.

YoniS007

New member
אבחון ללא הסכמת המטופל או אפוטרופוס אסור עפ"י כללי האתיקה

אמנם הללו חלים רק על פסיכולוגים קליניים אבל רוב העוסקים בתחום מאמצים אותם וקשה לי לדמיין מטפל עם כבוד עצמי וכבוד למקצוע שיסכים לעשות תרגיל כזה.

תסבירי לי בבקשה למה את רוצה לתקן ?

אחרי שזה יהיה מתוקן, האם זה יוסיף לך הנאה לחזור למקום הקודם ?

להבנתי תחושת הערך שלו בנויה על הורדה שלך.

הוא יודע כמה את לא רוצה את הגרושין, וכמה זה פוגע בך - ולכן הוא משחק בזה - בלי כוונה אמיתית.

השאלה היא אחרת - האם "התיקון" של המערכת כדאי עבורך.

אני אומר "כדאי" כי זה המקום בו את נימצאת - אין שום מילה על רגש, רק כדאיות.

זה מצער שאת לא אוהבת את בעלך

הבנתי שאת כנראה רגישה לנימת הדברים ולא לדברים עצמם.
אני רק רוצה לומר לך שזה מצער שבדברייך אין שום הבעה של רגש, אהבה, חיבה, אמפתיה, חרדת נטישה ביחס לבעלך. מצטער אם אני מעט חוזר על עצמי.
אני לא באמת הבנתי מה רצונך. האם את רוצה להתגרש? האם זה בעלך שרוצה להתגרש?
לי זה נראה כאילו בעלך רצה רק לנער אותך בתקווה שאולי תשתפרי למענו. תשני משהו מהרגלייך למענו.
תוכן דברייך מעיד שאת כמעט רוצה להתגרש בעצמך, אבל חרדה בגלל חלוקת רכוש.
סה"כ התחתנת עם גבר טוב. הוא עובד, הוא חרוץ, הוא נבון, הוא לא באמת רוצה להתגרש אלא רק לדחוק בך לאהוב אותו יותר.
למה זה כ"כ קשה להוציא ממך אהבה, חיבה? למה את מגיבה בכוחניות ?
מה הסיפור המשונה עם העו"ד? כ"כ מיותר...
את יודעת, גבר שאוהב אישה, לא זקוק לשום דבר ממנה חוץ מאהבתה, חוץ מקרבתה הגופנית, נוכחותה בבית. שום דבר בכלל.... כך גם בעלך.
בשביל בעלך את לא צריכה להיות בעלת עסק, לא צריכה להביא הביתה גרוש.
בעלך לא צריך שתפרנסי אותו, לא צריך שתעבדי בכלל בכלל. אפילו לא במשרה חלקית. הוא זקוק ממך למעט, מעט מאוד מאוד. אבל את עושה שרירים מול מישהו שאוהב אותך ורק רוצה ממך אהבה, כמה מילים טובות, אולי מתנת פיוס עם פתק קטן של אהבה, אולי סוף שבוע בצימר בלי טלפון ובלי אינטרנט.
זה האיש שבחרת לאהוב לכל חייך.

אבל אם את ממשיכה רק לברר את האפשרויות שלך, למקסם את המבחר שלך.
את חרדה לרכוש, לעסק. לדמי מזונות שאפשר או אי אפשר להוציא מבעלך ( על מה מזונות? ). כ"כ צורם... כ"כ מצער... דברייך כ"כ מנוכרים.

איך שלא יהיה, שיהיה לך ולבעלך בהצלחה.

Mrs Dolores

New member
יש הבדל בין לרצות לבין ליישם

מילולית אתה צודק. לאור המצב שנקלענו אליו והסיכוי הנמוך שדברים ישתפרו בהמשך, הייתי מעדיפה שהוא ייצא מחיי ואפתח דף חלק. מצד שני יש לזה השלכות וזה כרוך בעלויות כספיות ורגשיות שאינני מוכנה עדיין לשלם. לכן סגרתי את הרצון שלי במגירה וממשיכה קדימה בחיי. הוא לעומת זאת רוצה שנהיה זוג למופת שבו הוא זכאי לעשות מה שהוא רוצה בלי צורך לקחת חלק שווה בחובות, רק בזכויות. הוא זקן מדי להיי טק? מצער מאד אבל שיעשה משהו אחר. וכשהוצאתי לו כרטיס צהוב על זה, פתאום הוא רוצה להתגרש. היות ואני לא רואה סיכוי שהוא יתחיל לייצר הכנסות, כנראה שהוא רוצה לקחת את החצי "שלו" ולחיות מזה. יש שם מספיק כסף לחיים נוחים עד סוף תוחלת החיים הממוצעת של גבר במדינת ישראל.

תגידי, אי פעם אהבת אותו?

לא יודעת, משהו באדישות המוחלטת שלך לאדם הזה, שתכלס לא עשה לך משהו רע, מעורר השתוממות, ולא נשמע כמו מישהי שמדברת על בעלה, גם אם הם כבר רוצים להיפרד. כל תאור שלך שלו זה מין ניסיון "למדוד" אותו כאילו מדובר במוצר ולא בבן אדם שאת קשורה אליו וחשה כלפיו (או חשת כלפיו אי פעם) איזשהו רגש.
אם את עד כדי כך אדישה לקיומו, באמת חשוב לך כל כך לשמור על הכסף שלך שאת רוצה לדון את שניכם להמשך חיים בזוגיות כל כך ריקה ולא קיימת?

נראה לי שההודעה שלך מסכמת את כל השרשור

אישית, ואני יכול לדבר רק בשם עצמי, הייתי מוותר על הכסף. כסף זה רק כסף. לא מזלזל חלילה. אבל מצד שני חיים רק פעם אחת ולא הייתי מבזבז אפילו שנייה אחת בשביל כסף עם מישהי שאני לא אוהב.

למעלה