בעלי רוצה להתגרש

ai21

New member
נכון שלא "צריכים" לתת, אבל זאת הפצצה שצריך לפרק

אם יתנו לו בעלות - הוא עלול להשתמש בה לסחיטת שווי של יותר מ50%.
ולא בהכרח יסכים למכור במחיר זה.
זאת הרי הפרנסה שלה - לא שלו. לה יש תלות בעסק - ולא לו.

אם הוא יקבל 50% מהעסק,
הוא עלול למשל לטעון שהעסק שווה פי 4 מהתמחור,
ולדרוש שהיא תיקח הלוואה כדי לקנות את חלקו בעסק,
או לדרוש שתוותר על כל חלק בשאר הרכוש.

Mrs Dolores

New member
חברים, יש לי את היעוץ המשפטי הכי טוב שקיים

אל תדאגו לפן המשפטי. אני מכוסה. השאלה היתה יותר במישור האישי והבינאישי. לא המשפטי.

ai21

New member
מרגע שאת מכוסה במישור המשפטי,

והסרת סכנה של "מירוץ לגט",
ודאגת לפרק "פצצה" פוטנציאלית מבחינת העסק,
כדאי מאוד שתקשיבי לעורכת הדין.
&nbsp
אם לפי דעתה ועל סמך ניסיונה, עדיין אפשר להציל נישואין כמו שלכם, ויש לה הרבה יותר נסיון ממך - היא כנראה צודקת.
מבחינה רציונלית - תפרקו מערכת חורקת ולא מושלמת, בתקווה לבנות מחדש - עם בן זוג שיצא ממערכת חורקת דומה (וכנראה גרועה משלכם), מה שבסבירות גבוהה - לא יצליח יותר טוב.
גם אם יהיו לך קשרים עם אנשים שמתחילים איתך, כי את נראית טוב, ואישה חכמה ומצליחה.
כך ששווה לעשות כל מאמץ אפשרי - כדי לנסות לתקן ולשפר, ולהגיע למצב סביר.
&nbsp
&nbsp
אם פירקת כבר "פצצה פוטנציאלית" (בסיוע ייעוץ משפטי) - אין לך סיבה למשוך זמן.
אם רע לך - תתעקשי לשפר מה שרע.

נהדר

אשמור את השרשור הזה לפעם הבאה כשיגידו לי שאם היו יותר נשים בעמדות של כוח אז העולם היה מקום יותר טוב כי הן כאלה רגישות ומתחשבות.

YoniS007

New member

שלום

כמו שאני מבין מדברייך, הבעיה התחילה מדיכאון של הבעל. ניכר שעבר מצב נפשי קשה, אולי בגלל הבאת הילדים הקשה. אולי אם תטפלו בילדים ביחד ותחליטו על חלוקה ושיתוף טובים בגידולם, ייחלש הדיכאון שלו. הוא היה אדם שמח, אני לא מוצא סיבה שיישאר מדוכא אחר כך. אבל לפני שתעבדו על החזרת השמחה, ברור שהכי חשוב לתקן את עניין העבודה. אמנם לא צריך לוותר יותר מדי, אבל צריך לשתף בלי יותר מדי אגו. אולי תנסי לעזור לו בעבודה ולהבין מה קשה לו. אולי הוא מבקר אותך בעבודתך כי ראה שאת מצליחה יותר. צריך להגיע להסכמי שיתוף. אם בכל זאת תחליטי להתגרש, אני לא מבין בגירושין אז לא אדע מה להגיד לך בעניין חלוקת הכסף. אם תיתני חלק מהכסף לבעלך, זה יעזור לו בקשיי הקריירה ואת ודאי תוכלי עם עוד מאמץ להשתקם ולגדל את הילדים עם הכסף שיישאר. בנוסף אולי אחר כך בעלך יוכל ויסכים לעזור לך כידיד או מכר לגדל את הילדים מדי פעם, אולי גם אם רק יבואו אליו לפעמים כדי להקל עלייך.

פתרון מתמטי.

אם תתגרשי עכשיו- תצטרכי לתת לו חצי ממה שצברת עד עכשיו.
אם תמשכי את זה עוד 10 שנים נניח- יש פה עוד 10 שנים שבהם את במודע עובדת כמו חמור, וחצי מזה ילך אליו.
אם לא תתגרשו לעולם- אז חצי מכל מה שאת עושה ותעשי הוא שלו לעולם ועד.....

את אשת עסקים.
Cut your losses!

חזקוש

New member
הבנתי שהתחלת בהליכים, האם אתם כבר סגורים על זה סופית?

מה זה עשה לו שנודע לו? האם כעת יש עימות? לאן זה מתפתח?
לדעתי בהליך גירושין לצד הייעוץ המשפטי כדאי שיהיה לכם ליווי מקצועי של מטפל זוגיות או מאמן זוגיות. יש לכם ילדים משותפים וגם שתיפרדו ותתגרשו, זה עדיין קשר לעולם. סוג של קשר זוגי של גרושים כי יש ילדים ולאיחולי גם בסוף נכדים והם יהיו משותפים.
לפי מה שכתבת, זמן נישואין והקושי בהריון הילדים פחות מ 18, מה הם עוברים? איזו שריטה יקבלו?
בשום מקום לא כתבת שאהבת אותו אי פעם, האם היה פעם רגש כזה?
אני מדבר על התאהבות ואהבה ולא 'תפסתי גבר מוצלח'.
זה שהיום הוא לא כזה אינו קשור לעבר של תחילת הקשר.
היה אז איזשהו רגש מצידך?
את הילדים שלכם, את אוהבת?
איך זה יבוא לביטוי בניהול ההיפרדות?

למעלה