עמוד השדרה
New member
באתר כל-קו ב-18.11 אפשר לראות חלק מהשינויים בפ"ת:
באתר כל-קו ב-18.11 אפשר לראות חלק מהשינויים בפ"ת:
1. קו 23 מתחיל ומסיים באזור התעשיה סגולה ולא עובר דרך התחנה המרכזית.
2. קו 127 מופעל על ידי אפיקים, מתחיל ומסיים בתחנה המרכזית בפ"ת ונוסע דרך אורלוב, ז'בוטינסקי, מלכה והמר.
3. קו 49 מופעל על ידי אפיקים.
4. קו 87 נוסע דרך קפלן, דגל ראובן, בן גוריון, העצמאות ועם תדירות משופרת של פעם ב-30 דקות בימי שישי.
5. קו 63 חדש בין הדר גנים לתחנת רכבת סגולה עם מספר נסיעות זעום.
6. קו 64 חדש בין צומת סירקין לתחנה מרכזית ת"א דרך דרום פ"ת בתדירות ימי שישי של פעם ב-20 דקות, עם איסוף והורדה בכל התחנות והפעלה על ידי אוטובוסים עירוניים.
7. קו 21 נוסע בין התחנה המרכזית בפ"ת לכפר מעש דרך בר כוכבא, חיים עוזר וסלנט ולא במסלולו הנוכחי וכן לא מהקניון הגדול כפי שתוכנן במכרז.
8. החלופה המעגלית של קו 16 נקראת 16א והחלופה המעגלית של קו 10 נקראת 10א.
9. קו 53 בכיוון מתחנת קרית אריה לתחנה המרכזית נקרא 53א.
10. חלופת קו 89 דרך תעשיון חצב נקראת 89א.
11. חלופת קו 99 שממשיכה לכפר סירקין נקראת 99א.
קווים 25, 44, 62, 67 ממשיכים לפעול במסלוליהם הנוכחיים וכן קו 24 ממשיך לפעול כקו 24.
כל ההארכות שתוכננו במכרז למסוף הקניון הגדול לא מבוצעות (פשוט בנו פיל לבן).
את קו 15 החדש לא רואים עדיין כי הוא כנראה לא יפעל בימי שישי וכך גם לגבי קו 253 בין כפר קאסם לתל אביב.
באתר כל-קו ב-18.11 אפשר לראות חלק מהשינויים בפ"ת:
1. קו 23 מתחיל ומסיים באזור התעשיה סגולה ולא עובר דרך התחנה המרכזית.
2. קו 127 מופעל על ידי אפיקים, מתחיל ומסיים בתחנה המרכזית בפ"ת ונוסע דרך אורלוב, ז'בוטינסקי, מלכה והמר.
3. קו 49 מופעל על ידי אפיקים.
4. קו 87 נוסע דרך קפלן, דגל ראובן, בן גוריון, העצמאות ועם תדירות משופרת של פעם ב-30 דקות בימי שישי.
5. קו 63 חדש בין הדר גנים לתחנת רכבת סגולה עם מספר נסיעות זעום.
6. קו 64 חדש בין צומת סירקין לתחנה מרכזית ת"א דרך דרום פ"ת בתדירות ימי שישי של פעם ב-20 דקות, עם איסוף והורדה בכל התחנות והפעלה על ידי אוטובוסים עירוניים.
7. קו 21 נוסע בין התחנה המרכזית בפ"ת לכפר מעש דרך בר כוכבא, חיים עוזר וסלנט ולא במסלולו הנוכחי וכן לא מהקניון הגדול כפי שתוכנן במכרז.
8. החלופה המעגלית של קו 16 נקראת 16א והחלופה המעגלית של קו 10 נקראת 10א.
9. קו 53 בכיוון מתחנת קרית אריה לתחנה המרכזית נקרא 53א.
10. חלופת קו 89 דרך תעשיון חצב נקראת 89א.
11. חלופת קו 99 שממשיכה לכפר סירקין נקראת 99א.
קווים 25, 44, 62, 67 ממשיכים לפעול במסלוליהם הנוכחיים וכן קו 24 ממשיך לפעול כקו 24.
כל ההארכות שתוכננו במכרז למסוף הקניון הגדול לא מבוצעות (פשוט בנו פיל לבן).
את קו 15 החדש לא רואים עדיין כי הוא כנראה לא יפעל בימי שישי וכך גם לגבי קו 253 בין כפר קאסם לתל אביב.