אסיפת בול ב 20/3

• פותח הנושא dw
  • פורסם בתאריך

dw

Well-known member
מנהל
הזינוק עובר את ה 100% :p
ווליום גבוה (לניירונצ'יק מהיתר) של 1 מלש"ח

tby1

Active member
המניה כנראה שווה שוויה כשלד + הפסדים צבורים. קרן החוב אחרי התשלום תעמוד על כ- 116 מיליון בריבית 15% לשנה. הנכסים (חוב לקוחות + מזומן) בסוף הרבעון הנוכחי בקיזוז התשלום הקרוב יהיו בסביבות 135-140 מש"ח, מספיק לבערך שנה וחצי של תשלומי ריבית ואח"כ ההון העצמי נמחק .
חוץ מזה מחזיקיהאג"ח יקבלו 80% מהחברה בהקצרה חדשה כלומר מי שקונה מניות היום ישאר עם 1/5 מהאחזקה בהון כלומר קונה מניות היום לפי שווי של 35 מש"ח וזה בלי להתחשב באופציות שיונפקו. בקיצור, כמו מניות חנן מור...
לאגח יש סיכוי להגיע לתשלום פארי לפי הריבית בהנפקה

dw

Well-known member
מנהל
מצגת הסדר החוב המוצע של בול

tby1

Active member
התסריט הממוצע של המומחה הוא הפסימי שלי , ושניהם לפני תביעות , גם לאדוה אין פטור אם זה יהיה המצב וההוכחה לרשלנות היא עצם חוסר היכולת לגבות....

THE_ENDLESS

Active member
התסריט הממוצע של המומחה הוא הפסימי שלי , ושניהם לפני תביעות , גם לאדוה אין פטור אם זה יהיה המצב וההוכחה לרשלנות היא עצם חוסר היכולת לגבות....
לאדווה יש פטור בתרחיש ההממוצע וזה בסה"כ ריקברי של 61 אגורות.
כמו שאמרתי, אני לא חושב שזה אטרקטיבי.

את ההוכחה לרשלנות רואים כבר במחיקות שהם עשו, אין ספק שעילה קיימת.

Reem88

Well-known member

דוח תקופתי ושנתי לשנת 2023​

tby1

Active member
יש עדיין הון עצמי. אני שומר על הדעה שיהיה פה פארי או קרוב לכך אחרי תביעות

בורסה 2008

Well-known member
יש עדיין הון עצמי. אני שומר על הדעה שיהיה פה פארי או קרוב לכך אחרי תביעות
שמע TBY אתה מצחיק.
לפני שני רבעונים היה הון עצמי 90M, אז שם האמנת שבעלי המניות גם יקבלו משהו?
אמנם מהסתכלות שלי על הדוח המצב לא רע, אבל פארי בזמננו אנו זו משאלה קצת רחוקה כרגע. כמעט כל החובות בפיגור ובכל אסיפה אלון בנימיני חוזר ואומר כמה הלווים הם לא הלווים האופטימליים וכמה הבטוחות זה לא בדיוק מה שחשבנו.

tby1

Active member
שמע TBY אתה מצחיק.
לפני שני רבעונים היה הון עצמי 90M, אז שם האמנת שבעלי המניות גם יקבלו משהו?
אמנם מהסתכלות שלי על הדוח המצב לא רע, אבל פארי בזמננו אנו זו משאלה קצת רחוקה כרגע. כמעט כל החובות בפיגור ובכל אסיפה אלון בנימיני חוזר ואומר כמה הלווים הם לא הלווים האופטימליים וכמה הבטוחות זה לא בדיוק מה שחשבנו.
גם לפני 2 רבעונים חשבתי שמחזיקי האג"ח יקבלו פארי. בעלי המניות מהציבור יקבלו רק מה שתביעה תניב להם. העובדה שהלווים לא אופטימליים והבטחונות לא מה שחשבנו כבר מגולמים רובם ככולם בהפרשות שבוצעו ומהווים עדויות להוכחת רשלנות בתביעות שבדרך.
בסוף יש אג"ח ב- 50 אג' לחברה בפרוק מרצון שמשלמת רבעונית את אשר גובה . מה הסיכון לקרן? מה הסיכוי לתשואה מכובדת ב- 3 שנים הקרובות - כל אחד עודה החשבון שלו

Reem88

Well-known member

מצגת יועץ כלכלי- הסדר החוב​

שורה תחתונה צופים פה החזר של בין 47 ל 75 אג' לאג"ח.

1712471051441.png

נערך לאחרונה ב:

rinmat

Active member
אחרי ההסדר, האגח של בול ימשיך להיסחר בבורסה ותוך כדי יחולקו התשלומים? אן שתהיה הפסקת מסחר באגח?

yel5

Well-known member
צפויים 3 דברים: 2 חלוקות (בסוף אפריל ובסוף יוני) ללא הפסקת מסחר, מחזיקי א ימסרו האגחים שלהם ויקבלו ב וכן חלוקה למחזיקי האגח של 80% מהמניות.

למעלה