אני פשוט מפורק

alongrin

New member
במקרים כאלה...

באמת שעדיף לצרוך שירותי מין בתשלום (למרות הסלידה שלי מהרעיון) מאשר להכנס לכזו זוגיות.
ההשלכות של זוגיות הן מרחיקות לכת. משהו כמו נגעת נסעת.
גם אם לא מתחתנים, אפשר ליפול בקטע של "ידועים בציבור".
יש תמיד את האפשרות של הריון בלתי רצוי...
&nbsp
ובסופו של דבר אותו בחור שהוא כבר בוגר פרק א' יכול למצוא את עצמו בפרק ב' שהוא הרבה יותר גרוע ממנו.
&nbsp
&nbsp

שמח שהבנת....

זהו, לכן אני לא מציע לכל אחד לצרוך יחסי מין בתשלום.
יש כאלה ( כמוני ) שזה כל מה שהם מצליחים להשיג.
בלי יחסי מין בתשלום, אין להם שווווווום יחסי מין מכל סוג, כלומר חייהם הם מדבר מיני מוחלט. וגם חיי הם מדבר מיני מוחלט, למעט שירותי מין בתשלום.
פשוט ככה זה...
ביני לבין עצמי, כבר מזמן החלטתי שלא מתאים לי בחורות מליגה ז', בחורות נכות מכל סוג, בחורות עם אישיות פגומה לפי המבחן שלי, וכו' וכו'.
מניסיוני האישי, מעט היחסי מין שהוצאתי מבחורות כאלה, אינם כדאיים לי על הסבל ודרמות שהיו חלק בלתי נפרד מהקשר הצולע ההוא. זה לא שווה לי, ואני מתחרט שבכלל יצאתי עם הבחורות האלה.

אני גם חושב שזה חיוני והכרחי שיהיה דיבור חופשי וגלוי של גברים, שמעוניינים ביחסי מין עם אישה, ולא בזוגיות עם אישה מליגה ז'.
זוגיות עם אישה מליגה ז' מסבה המוווווון סבל, כמו זה שמתאר פותח השרשור.

צריך שתהיה פתיחות, צריך שאנשים יגידו בחופשיות "אין לי הצלחה עם נשים".
"מעולם לא הייתה לי הצלחה עם נשים שאני נמשך אליהן באמת".
וגם "אני גמד מכוער".
וגם "כל הבחורות שיצאתי איתן, היו מן פשרה כי מאוד רציתי יחסי מין, ולא השגתי שום דבר".
צריך לומר את הדברים בגלוי.
יש לזה ערך רפואי של ממש.
זאת גם לא בושה להיות גבר לא אטרקטיבי, אחד שלא משיג את מה שהוא רוצה וצריך.
אם זו לא בושה, צריך שיהיה דיבור גלוי. לפחות כאן.

וואו,תודה לכולכם.ואתה צודק,אני פשוט הולך על ביצים לא לפגוע

לבסוף יוצא שפגעתי..
עולם אכזר ומבאס.
אני ממש מכיל אותה ונזהר בכבודה ולא עושה סצינות משום דבר..
אבל מסתבר שאי אפשר לשלוט על הכל .
אוףףף זה מקומם מרגיז ועצוב .
ודרך אגב,אני נראה די בסדר
אני יכול להכיר בנות,אבל אין לי אנרגיות לכך.
אני די בררן בנשים ועד שהתחברנו בקשר
הזה לקח זמן וזה ממש כיף.
בסך הכל אני רוצה לאהוב ולהרגיש נאהב.

אם היא עושה כזה עניין מאורלי הבחורה דפוקה על כל הראש

אם הוא יביא לה בטעות את הקפה עם חלב, היא עוד תירה בו. היא פסיכית על כל הראש, משוגעת בכל רמח איבריה.

היא לא עושה עניין מאורלי. היא עושה עניין מזה

שהיא אמרה לו שהיא לא רוצה לעשות משהו ביחסי מין (ולא משנה מה), אז הוא ניצל את זה שהיא שתתה ועשה בכל זאת את מה שהוא יודע שהיא לא רוצה לעשות.

היא פסיכית, פסיכית, פסיכית

קפיש?

היא גם בטח אמרה לו איך היא אוהבת את הקפה אז לגיטימי שתזרוק אותו מהגג ותשרוף את הגופה כי טעה וחשב שקפה עם חלב יותר טעים. ניצל את זה שהיא עסוקה בלעשות ציפורניים ברגליים ולא שמה לב.

כן, כי זה מאוד דומה.

השרשור הזה מאוד מעציב מבחינת כמות הגברים פה שחושבים שזה בסדר לעשות לאישה משהו שיודעים שהיא לא רוצה שיעשו אחרי שהיא שותה. נראה של-MeToo יש עוד הרבה עבודה לעשות... אתם פשוט אטומים ולא מבינים שבכלל יש בזה משהו לא בסדר.
אולי אם תדמיינו שאיזה חבר שלכם מ@)# אתכם ב^)$# אחרי ששתיתם תבינו את זה יותר? לא יודעת, אני כבר די מיואשת מהאפשרות שתבינו.

alongrin

New member
אנחנו מבינים מצויין

ובקצב הזה, בסופו של דבר תצטרכו להתחתן עם הויברטורים שלכן או עם בובות סקס מגומי כי אף גבר שחפץ בחייו לא יתקרב אליכן יותר מ-10מ'.
&nbsp
הבחורה הזו דפוקה בשכל עד היסוד...
נכון שהבן אדם נגע בה לא בדיוק איך שהיא רוצה, מכאן ועד להגיב כמו שהגיבה המרחק רב.
באותה מידה הייתה יכולה להתלונן עליו במשטרה על מעשה מגונה בכפיה.
&nbsp
שומר נפשו ירחק!!!

אכן הייתה יכולה, וזה היה מוצדק לגמרי.

וכל מה שהוא היה צריך לעשות כדי להימנע מכך, הוא לא לעשות לה את זה. לא לנצל את זה שהיא שתתה כדי לעשות לה משהו שהוא יודע שהיא מתנגדת לו. ותתפלא - יש המון גברים שמסוגלים לא לעשות את זה - סטרייטים לגמרי, אבל מתייחסים לאישה כאל אדם עם הזכות להחליט מה ייעשה בגוף שלו. הוא לא שכח, לא התבלבל - הוא ידע שהיא לא רוצה, אבל החליט שהיא לא יודעת מה טוב בשבילה ושעכשיו כשהיא שתתה הוא יעשה לה את זה והיא תראה את האור ותבין שהיא בעצם טעתה. כמו שהחבר שי°¢$ אותך ב₪#@ יעשה כדי שתראה את האור. תיהנה! אני בטוחה שאחר כך לא תכעס עליו, לא תיגעל, לא תנתק את הקשר, כי הרי הוא שאל והסכמת. ואם אתה חושב שלא היית מסכים תחת השפעת אלכוהול - בוא פשוט נעשה ניסוי, סבבה? מה כבר יכול לקרות?

alongrin

New member
אלוהים ישמור...

אותנו מנשים כאלה.
גם אני לא דוגל בלעשות משהו למישהי נגד רצונה.
אבל צריכה להיות איזו מידתיות בין "חומרת המעשה" לעוצמת התגובה.
&nbsp
לדעתי התגובה שלה הייתה קיצונית ולא מידתית.. זו דעתי.
זה לא אמור להיות כך בין בני זוג.
&nbsp
בין בני זוג צריכה להיות מידה מסוימת של הכלה וסלחנות(כמובן עד גבול מסוים),
כי אף אחד לא חף ממעשים שמרגיזים את הצד השני.
אחרת לא ניתן לקיים שום סוג של מערכת יחסים על אחת וכמה זוגיות.

וואלה? לא זכור לי שבעלי אנס אותי אי פעם.

ממש מוזר. איך יכולה להתקיים מערכת יחסים / זוגיות כזאת? אה, אולי הוא משתמש בסמי אונס ממש טובים. כן, זה חייב להיות זה. לא רואה דרך אחרת.

התגובה שלה הייתה נורמלית לגמרי. החלק הבעייתי בה הוא החלק שבו היא לא עזבה אותו מייד (כמו שזה החלק הבעייתי אצל נשים מוכות).
וזה אכן לא אמור להיות כך בין בני זוג. כש"כך" = בן זוג אחד לא אמור לנצל את בן הזוג השני כשהוא שותה, ולעשות בגופו מעשים שהוא יודע שהוא מתנגד להם (ולא משנה מה הם אותם מעשים). איזו בגידה מזעזעת באמון שלה. באמת קשה להתאושש ממשהו כזה, ונחכה ונראה מה היא תחליט בסוף.
אם יש גבול מסוים ל"הכלה וסלחנות" - המעשה שלו עבר את הגבול הזה, כמו שמכות עוברות את הגבול הזה. זה לא סתם "מעשה שמרגיז את הצד השני". הוא לא השאיר את הגרביים על הרצפה או את הקרש למעלה או שכח להביא חלב מהסופר. הוא אנס אותה (גם אם חלק אחר של יחסי המין היה בהסכמה) אחרי שהיא שתתה, כשהם דיברו על העניין הזה מפורשות בעבר והיה לו ברור לגמרי שהיא מתנגדת.

הדיון הזה הוא ברצינות? לעזוב מישהו בגלל קצת סקס אורלי?

נשמע לי שמישהו מסתלבט על הפורום, כל הסיטואציה הזויה, ואתם נכנסת לסרטים על אונס, פרידה ומה לא.

לגמרי ברצינות. והבעייה היא לא הסקס האורלי

אלא הסקס האורלי נגד רצונה, כשהיא במצב שלא מאפשר לה להביע את התנגדותה. נו, מה שנקרא אונס.
זה לא שהם עשו מין אורלי מרצון וזה לא היה משהו ובגלל זה היא צריכה להיפרד ממנו.

alongrin

New member

dayoogla

New member
כשאת קוראת לזה אונס, את עושה עוול לכל קורבנות האונס באמת

אז כדאי שקודם תקראי מה אומר החוק ומה הגדרת האונס לפני שאת מתבזה פה ועל הדרך גם גורמת נזק לכל קורבנות האונס האמיתיות עם הדברים המגוחכים שלך.

A לוןA

New member
לאנס יש הגדרה ברורה:

חדירה.
לכן מין אוראלי אינו אונס (אלא "רק" התעללות מינית או, סביר יותר, מעשה מגונה)
&nbsp
זה בכלל לא משנה להרגשתה של האישה, אבל אם כבר מתווכחים, לפחות שזה יהיה במינוחים הנכונים.

למעלה