אני פשוט מפורק

שבועיים נשמע יותר מדי, שלא תחשוב שנעלמת לה

מה שאני הייתי עושה, אחרי 5-7 ימים הייתי שולח לה ווטסאפ, לא טלפון, שאתה לא מפסיק לחשוב עליה ורק רוצה לשאול מה שלומה ואם היא הסדר. חותם ב"אני אוהב אותך מאד מאד, עכשיו ולנצח" או משהו כזה. לפי איך שהיא תגיב, תוכל לדעת איפה היא נמצאת

עוד דבר, אם וכאשר תקיימו שיחה, אל תגזים עם ההתנצלויות. התנצלת כבר, זהו. אם וכאשר תקיימו שיחה, דברו על העתיד, לא על העבר.

היא יודעת שלא אעלם לה.היא יודעת כמה גדולה אהבתי,,אבל נתת לי

נתת לי עוד כיוון של חשיבה נוספת,פשוט ישר וקולע.
השאלה אם היא עדיין תהיה שרויה בתוך הבאסה של עצמה.
או שהריחוק ממני יתן לה להבין ולזכור את כל הדברים הטובים שבינינו.

כפי שכתבתי לך בתגובה אחרת, ההתנהגות שלה בלתי רציונלית לגמרי

האמת שאפילו קשה לי להבין איך לכל הרוחות מישהי מגיבה ככה על מין אורלי. זה הזוי לחלוטין בעיניי.

אישית הייתי לוקח את הרגליים ובורח הכי רחוק שאני יכול ממישהי שהייתה מגיבה ככה. בכל מקרה, אין לי שום דרך לנבא מה עובר לאחת כזאת בראש ואיך היא תתנהג הלאה.

שלום

מגע לא נעים יכול להרתיע ולהגעיל את האדם. לכן עדיף לבסס את הקרבה הרגשית לפני שמפתחים את המגע. אם עכשיו יש לה רתיעה מהמגע הגופני שלך, אולי עכשיו תפחיתו בקשר גופני ותפתחו יותר את הקשר הרגשי של דיבור ונתינה. נראה לי סביר לגמרי שתרצה חופש, לפעמים אנשים צריכים פחות קרבה וכדאי להאט את הקשר. אם תהיה נעים וטוב אלליה מבחינת שהיא רוצה ומוכנה לקבל ממך גם גופנית וגם רגשית, אולי יחזור הקשר.

ברור שצריך לפעמים קשר חומרי

אבל הקשר הנפשי חשוב יותר, וצריך להשקיע בעיקר בקשר הנפשי ולא במגע החומרי. גם את המגע כדאי להשתדל ליצור בעיקר כמחוות אהבה.
&nbsp
&nbsp

אבל למה לך לא מגיע ביטחון ?

למה הכל סובב רק מסביב לצרכיה של בת זוגתך, במקום שיהיה נסב על צרכיך, על הצורך שלך בביטחון, באהבה, וגם ביחסי מין כמו של כולם ?
בגלל שירדת לה והיא לא אוהבת שיורדים לה.... ברור.

אורח זה יותר מורכב

היא לא אוהבת מעשה מסוים, וכיוון שעשה לה אותו נגעלה וחשה דחייה ועכשיו קשה לה לשמור קשר. צריך לעבוד על קידום הקשר בעדינות, ואם חל משבר צריך לעשות מאמצים לתקן לאט ובעדינות מה שקרה.
&nbsp

קידום הקשר, בזבוז זמן

גם פותח השרשור זקוק לתחושת ביטחון בקשר, אותה איננו מקבל.
ניתוק זמני, זו סנקציה חריפה נגד פותח השרשור.
זה לא מגיע לו.

השאלה אם יש רגש

אם הקשר מבוסס על גוף ומשחקי אגו, אין בו הרבה תועלת. הפסקה בקשר אינה עונש, אלא רצון טבעי של האדם בחופש זמני מהקרבה. האישה ודאי לא רצתה להזיק לו והיא התכוונה שרצתה יותר פנאי לבד לעצמה. אם יש אהבה וחיבה, כדאי להשתדל לבנות את הקשר מחדש וחבל לוותר עליו. זה יכול להביא גם ביטחון.
&nbsp
&nbsp

אנו חלוקים

על אישה בוגרת, אמא לילדים, שמבקשת פסק זמן או איך שלא קוראים לזה, עליה להבין שזה יוצר חרדה אצל הצד השני, אצל כל אחד.
פסק זמן = הרהורי נטישה.
&nbsp
אתה גם רואה שפותח השרשור חש את החרדה הזו.... הוא חרד שהיא תנטוש אותו בגמר הפסק זמן.
יתכן שהוא צודק ויתכן שזה מה שיקרה.

תשובה

יש הבדל בין פסק זמן שבא אחרי זמן ממושך שהרגש נוצר, לבין כזה שבא בהתחלת הקשר. בהתחלת הקשר טבעי שלא יכירו ולא יהיה הרבה עניין. לכן בתחילת הקשר כדאי לעבוד עליו שלב אחרי שלב כדי שיתקדם. אם האהבה והאמון נוצרו והתבססו, אפשר לקחת פסק זמן ולהיות יותר בטוחים שלא יעזבו. בכל מקרה, אני חושב שזה לא ממש משנה. הוא הגעיל אותה והיא זקוקה לפסק זמן כדי להירגע. צריך להתחשב ברגשותיה ולהשתדל להיות יותר עדין אתה כדי שיותר תרצה לחזור. אם היא תרצה לעזוב אחרי ההפסקה, אפשר להחליט על קשר מסוג שיתאים לשניהם, כמו ידידות רחוקה ופשוטה למשל של דיבור בטלפון ומכתבים מדי פעם, ואחר כך יוכלו לחזור בהדרגה לחברות קרובה אם ירצו.

היי

אל תיקח את זה קיצוני כמוה, מספיק שאחד ממכם קיצוני והשני שם בשביל לתמוך אם היא תצטרך.
ולא, זה לא יגרום לה להיזכר בכל הדברים הטובים שלכם, היא פשוט צריכה קצת זמן לעצמה, לעכל עם עצמה מה היה שם ולהירגע. זה הכל.

ותחזור לאכול.

מתגנב

New member
אולי זה אבוד, אולי לא

אבל בכל מקרה, אל תשדר לחץ או ייאוש.
שמור מרחק ממנה, גם אם אי הוודאות אוכלת אותך ודוחפת אותך לנסות ליצור קשר ולברר "מה קורה".
ברגע כזה, שבו היא מרגישה דחיה וניכור, אל תתן לה לראות אותך בעליבותך. היה חזק, הימים האלה יעברו. אולי תחזרו, אולי לא, אבל אם תקפיד להיות גבר, תקבל מקסימום סיכוי לראות אותה שוב בחייך.

אחרי שראיתי שמדובר באוראלי ....

הייתי בטוח במשהו שונה לחלוטין מדובר.

בכול אופן .... בעיני דרמה קווין.

זקוקה לסוג של שליטה, ניסחפה, ואז היא מחזירה את הפריק קונטרוליות שלה בסיועה של הדרמה קווין.

אני סבור שיש עודף בנסים מסוג זה .... אז אתה יכול בשקט לשחרר.

מריוס זכריה

Member
מנהל
לדעתי תן לה את כל הזמן שהיא רוצה

אני מבין שקשה לך כי אתה אוהב אותה, אבל כשמישהו/י רוצה מרחק, הדבר הכי טוב הוא לתת את זה. חכה שהיא תפנה אליך.
&nbsp
והעצה הזו לא קשורה לשאלה מה יהיה בסוף, האם תחזרו יחד או לא. בכל מקרה זו לדעתי העצה הטובה, ואם הקשר נועד להסתיים, להידחף בכח זה לא מה שיעזור.

למעלה