אני פשוט מפורק

לא

לא הייתי רוצה לראות אף אחד מבני משפחתי עוסק בזנות.
אני רק יודע שזה עדיין חוקי בישראל ( בינתיים ). וגם יודע שזה עזר לי בזמנו, כל זמן שנעזרתי בשירותי מין.
כבר ציינתי במקום אחר שזה היה מתוך מחסור חריף וקבוע ביחסי מין, וכן בתקופה שבה הייתי בדיכאון, ובודד מאוד.

גם הדיון הציבורי החריף, וגם תגובות שליליות כמו כאן ובמקומות אחרים, גם גילי וגם אמונתי הדתית החדשה, כל אלו נתנו את אותותם ואני כבר לא הולך למקומות כאלה כלל וכלל.
כנראה שכבר לא אלך יותר למקומות כאלה.

dayoogla

New member
זה ממש אבל ממש לא אותו דבר

מין אורלי הרבה, הרבה יותר נפוץ, בעיקר של גבר באשה. זה חלק כמעט מכל משחק מקדים. מין אנאלי לעומת זאת הרבה פחות נפוץ וגם, אם הוא נעשה שלא בהסכמה, אז זה כואב מאד. גם מבחינה חוקית מין אנאלי שלא בהסכמה זה נקרא מעשה סדום ודינו כדין אונס לכל דבר.

התגובה שלה לגמרי מוזרה והבלבול שלו מובן.

מה זה משנה מה נפוץ ומה לא?

מה שמשנה הוא מה האדם הספציפי לא רוצה. אם היא לא רוצה - אסור לעשות לה את זה. אם זה מאוד חשוב לו לעשות את זה והוא לא יכול בלי זה - שייפרדו וימצא בת זוג שכן רוצה.

dayoogla

New member
בוודאי שזה משנה

זה משהו נורמטיבי שאנשים עושים באופן תדיר, לא איזה טאבו. למשל אני צמחוני עוד מלפני שזה הפך פופולרי. כשהכרתי את אשתי היא ניסתה הרבה זמן "לגמול" אותי מזה והייתי מוצא פיסות עוף בסלט וכו'. אז מה, צעקתי עליה? ניתקתי מגע? התבאסתי? ממש לא. דיברנו על זה.

אז גם אשתך לא רואה בך אדם

שזכותו לקבל החלטות לגבי גופו. מה זה מוכיח? אם היית נפרד ממנה בגלל היחס הזה, לא נראה לי שמישהו היה נופל מהכסא. אמנם זה פחות חמור מאונס, אבל עדיין בהחלט יחס לא סביר.

תראה, אם היא פועלת כך דרך שגרה, לדעתי זו בעיה קשה.

וזאת לא מפני שהיא בהכרח אישה רעה או לא אוהבת אותך (בהחלט ייתכן שהיא לא עושה לך דווקא, אלא פשוט לא מסוגלת להגיב אחרת), אלא מפני שזה פן באישיות שאין הרבה סיכוי שישתנה ולא נראה לי שאתה אדם מהסוג שמסוגל להתמודד עם זה. דבר אחד כשיש עניין נקודתי שמפריע וגורם לתגובה כזו בגלל איזו טראומה או רגישות ספציפית, שאז אפשר פשוט להימנע להבא מהטריגר (בהנחה שאכן תסלח לך). ודבר אחר לגמרי כשזו דרך התמודדות קבועה עם כל ויכוח או ריב. אתה טיפוס רגיש ולוקח ללב, קשה לך כשהיא מתנתקת ומסתגרת וזה ימשיך להיות לך קשה כי ככה אתה בנוי. אתה לא מסוגל להכניס את הענין לפרופורציה ולהניח לה לנפשה לפרק זמן (אולי אילו היית מפגין שלווה או אדישות, היא הייתה מבינה שהשיטה הזו לא עובדת ומפסיקה, אך אתה לא יכול), ובהחלט אפשר להבין אותך - אנשים רבים היו מתקשים מאוד במצב כזה, ובצדק. אני במקומך הייתי שואלת את עצמי אם מתאים לי בכלל קשר כזה לאורך זמן. התנתקויות כאלה על בסיס קבוע עלולות לגרום לך ייסורים מתמשכים ולשחיקה בקשר ביניכם, עד שבסופו של דבר הוא יתפרק ממילא. האם אתה באמת צריך את זה?

חזקוש

New member
לא לעשות אוראלי זה לא ערך אלא עיקרון וזה שונה מערך.

לא לעשות למישהו משהו שאני רוצה והוא לא, זה כן ערך.
אין ספק שתגובתה אינה פרופוציונאלית לאירוע.
אפילו אם הוא הניע אותה ברגע של חולשה לשבור עיקרון.
מאידך זה סוג של התנהגות שיכול להשתנות וזה לא "מעורערת" וכדומה.
זה קשור לסוג פרשנות אוטומטי של סוגי אירועים.

Mrs Dolores

New member
משהו מעוות לחלוטין בכל הסיפור הזה

מצטרפת לאלה שממליצים לך לקחת מרחק מהאשה הזאת. בטח אם זאת לא פעם ראשונה שהיא מתחרפנת ככה. או שהיא משחקת איתך, או שהיא שרוטה, עזוב, אתה לא צריך את זה. זה יחזור על עצמו שוב ושוב. קח את האירוע הזה כנורה אדומה גדולה שהדליקו לך מול הפנים.

הרמס7

New member
הסיפור יסתדר לך יותר אם יתברר שמה שעשה

הוא לא אוראלי אלא אנאלי.
חייב לציין שפותח השרשור חיבר את גירסת האוראלי רק לאחר תגובות מזועזעות ממעשהו.
אם בכך מדובר ישנו כל המלעיזים על שפיותה את המלצתם לברוח ממנה.

alongrin

New member
נראה לי שזה המקרה....

כל הסיפור הזה על מין אוראלי נראה לי חרטא אחת גדולה...
לא מכיר אשה שלא אוהבת שיורדים לה..
ואם היא לא אוהבת, מקסימום היא תזיז לך את הראש הצידה.
לא תעשה מזה סצנה היסטרית כזו....
&nbsp
הבחור עשה איתה מין אנאלי..והיא הגיבה כמו שהגיבה.
אבל גם אם זה המקרה, לדעתי התגובה שלה הייתה עדיין לא שפויה.
&nbsp
1. המעשה הזה בוצע בהסכמה מלאה. כן, אלכוהול משחרר כל מיני עכבות אבל היא הייתה מודעת לגמרי שהוא נכנס בכניסה האחורית.
&nbsp
2. היא זרמה איתו... עד הסוף.
היא יכלה בכל נקודה לבקש ממנו להפסיק והבחור כפי שהוא מצטייר פה, היה חודל בו במקום.
&nbsp
3. יכול להיות שהיו לה הרהורי חרטה ביום שאחרי..? לגיטימי לגמרי.
אבל אפשר היה לנהל את זה בצורה אחרת לגמרי.

תרשה לי תיקון קטן. זה שאתה לא מכיר נשים כאלה לא אומר שהן לא

קיימות. העובדה שהן קיימות גם קיימות. יש כאלה שהמגע עצמו לא עושה להן כלום, יש כאלה שאוראלי מעורר איזו טראומה ויש כאלה שפשוט גדלו בחינוך שמרני למדי. חינוך שהכניס להן לראש שאיבר מינן זה מקום אפל ומלוכלך, שאוראלי עושים רק סוטים, שבמיטה אישה טובה צריכה להיות חסודה וענוגה ולא לתת לבעל הסוטה לבצע בה את הפנטזיות המלוכלכות שלו ושגבר שמכבד את אשתו לעולם לא יבצע בה דברים כאלה (כי דברים שעושים עם מאהבת או זונה לא עושים עם אישה "טובה"). ועכשיו דמיין לעצמך מה עובר לה בראש אחרי שהוא עשה בה מעשה משפיל ומבזה ששמור לזונה...
בלי קשר לאמור לעיל אני לגמרי מסכימה שהתגובה שלה מוגזמת, בהנחה כמובן שלא נחסכו מאיתנו פרטים חשובים וכל הנכתב אכן אמת כפי שהייתה.

גם אני חשבתי על אנאלי כשקראתי בפעם הראשונה

העניין הוא שהחדירה די קשה גם עם הכנה של המקום. בלי הכנה אז בכלל... זה לא עובד אופס, התפלק לי לחור הלא נכון. היתה לה הזדמנות להבין מה הוא עושה, לעצור אותו, להפסיק את האקט המיני ואפילו לזרוק אותו מהמיטה. אז או שהיא הייתה מעולפת לגמרי ואז זה באמת אונס, או שהיא שיתפה פעולה ורק למחרת מסיבותיה היא, התחרתה והוציאה עליו את כל העצבים על ההחלטה שהיא קיבלה והיא לא שלמה איתה. אבל תאונה לא חושב שזאת הייתה.

Mrs Dolores

New member
אולי אבל יותר סביר שזה משבר מלאכותי

כי לא נעים לה לגמור איתו במישרין.

alongrin

New member
ככל שהסיפור הזה מתפתח

ככה נראה לי יותר ויותר שאת צודקת.
הבחור פשוט סמרטוט.
אף אשה לא אוהבת סמרטוטים לידה. זה לא גורם לה להרגיש טוב עם עצמה.

alongrin

New member
תקשיב אחי...

עשית לה משהו במיטה שהיא לא אוהבת וירד לה ממך בגלל זה...
יכול להיות שהמעשה הזה היה איזה טריגר למשהו שקרה לה בעבר וזה הכניס אותה לכל מיני סרטים.
לכל אחד יש את השריטות שלו בראש, אתה לא יכול לשנות את זה וגם אין לך על זה שליטה.
אתה גם לא צריך להיות פסיכולוג או פסיכיאטר של אף אחד.
&nbsp
בסה"כ אתה רוצה זוגיות עם מישהי פחות או יותר בריאה בגופה ונפשה ושאוהבת מין מגוון.
אין שום סיבה שתצטער על מה שקרה...
תגיד תודה שזה קרה עכשיו ולא בשלבים מתקדמים יותר של הזוגיות.
תסתכל על זה בתור הזדמנות פז להפטר מהצרה הזו.
עדיף שלא להכניס ראש בריא למיטה חולה.
&nbsp

יש גברים ש....

אני לא יודע לגבי פותח השרשור, וגם אין לי שום עניין לפגוע בו.
אבל אני למשל, אף פעם לא היו לי הצלחות עם נשים, וברור לי גם שלא יהיה לי הצלחות עם נשים.
במשך תקופה ארוכה בחיים, כיוונתי נמוך, לבחורות מליגה ז'. והכל מתוך תקוות שווא שדווקא איתן תהיה לי הצלחה, ואקבל את מבוקשי.
אבל לאט לאט, טיפין טיפין, הבנתי שזה לא הולך, גם לא עם בחורות מליגה ז'. עד שהתייאשתי באופן מוחלט מנשים ומזוגיות.
אבל על יחסי מין, לא ויתרתי מעולם.

לכן כשאתה אומר "ראש בריא...." זה לא בדיוק קולע, מפני שאתה לא יודע מהן האפשרויות של פותח השרשור.
יתכן שהוא גבר בעל אפשרויות מצומצמות במיוחד ( ויתכן שלא ).
יתכן שהוא מכוון נמוך, מתוך ייאוש שצמח לאחר מאות ואף אלפי דחיות שהוא חווה.
יתכן שבדומה לי בעברי, פותח השרשור מכוון את חיציו לכל מקום שחיציו ננעצים ואינו בוחל בכלום, גם לא בבחורות עם אישיות פגומה / בעייתית / נכות על רקע נפשי מיני.

למעלה