אני מתעלפת! רז זלצמן המדהים מגיע אלינו!

תודה רבה מאמי...:)

ממ להיות במעבדה הזאת כול כך הרבה זמן לא פשוט, המעבדה כמו שראיתם היא לא מקום חם מכול הבחינות,צבעים אפורים וקרים,תאורה מאוד מאוד חזקה,ומזגן שיכול להקפיא פילים,ככה שממש לא היה פשוט לא הייתה לנו טיפה של שמש גם לא בחצר הקטנה והמוזרה שלנו, אבל תאמת לאט לאט המקום התמלא גם בחפצים וקיבל צבע ככה שזה נתן הרגשה קצת יותר ביתית וחוץ מזה התרגלנו למעבדה ולמדנו לאהוב אותה אני תאמת מתגעגע למקום ואני בטוח שגם חלק משאר המגודלים:) כן אני חושב שהתוכנית בהחלט יכולה ליצור קשרים אני אישית בקשר עם כולם חלק יותר קרוב חלק פחות רק אתמול יצאתי עם איתן ומירב למסיבה והיום בערב אני הולך לפגוש את כולם באירוע של סלקום בנמל ת"א סקאזי יתקלט שם הולך להיות מטורף..:) חחח אני לא מתחרפן בגלל השיער כמו שראו גם בתוכנית לוקח לי בדיוק 10 דקות גג לסדר אותו חחח:) תודה מאמי אני ישאר כמו שאני כמו שעשיתי גם במהלך כול התוכנית...:)

zyyhgy

New member
לרזזזזזזזזזזזז תיכנס בבקשה זה חשוב לי =)

לרז ה-ע-נ-קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק, XD דבר ראשון, אני רוצה לומר שהערצתי אותך מאוד. היית הפייבוריט שלי במשך כל העונה, וביום האחרון הצבעתי לך עד אשר הידיים שלי כבר הסתדקו. תמיד חשבתי שאתה אמיתי וישר, ושאין בך אפילו לא טיפת צביעות אחת. ואם נתעלם מהעובדה שהערצתי את נטע לי בהישרדות, אז רק אגיד שאתה ענק מבחינתי. תודה לך, על עמידה בכבוד האדם הבסיסי, שלא העלבת רמסת או השפלת אנשים כהרף עין כמו שחברך האהוב עשה, העונה לשם איתן לואיס. תודה לאל שהמדינה שלנו לא נרקבה, ושנשארה לנו טיפת כבוד והדדיות לחברה הבריאה, השפויה. ששומרת על כבוד האדם. נגעלתי מצורת התנהגותו של איתן, כלפי מירב. הצורך הזה להשפיל בן אדם, ולדרוך עליו על מנת להשיג עוד כמה נקודות חיים שיתרמו לו, בסופו של דבר לחמישים ושלושה שקלים כלומר כרטיסיית אוטובוס, הוא נבזי, משפיל ואגואיסטי לחלוטין. נהנתי לראות את הצד השפוי והרגוע שפועל בחכמה. אתה גם לא טיפש, וברור לי שתהיה לך קרירת דוגמנות מוצלחת לאחר שתצא מהבית, אם עוד לא קיבלת. באמת ובכנות, אני מעריץ אותך. הלוואי שהייתי יכול להיות שקט ולהשפיע כמוך. כנראה שהפתגם "מים שקטים חודרים עמוק" נבנה עליך, כי הוא מזכיר אותך. בן אדם יוצא דופן, ומדהים באשיותו. רואים שאתה אח של נטע לי. =) ועכשיו, לשאלות: 1) מה באמת חשבת על איתן? למה ישבת בצד בשקט בכל פעם שהוא דאג להשפיל את מירב ולגרום לה להזיל עוד דמעה? האם זה היה מהרצון לא לקחת צד לטובת הבית, או לטובתנו, הצופים? 2) האם תסכים להשתתף בעוד תוכניות ריאליטי בעתיד? ומה אתה חושב על הזאנר הבעייתי הזה, שנקרא ריאליטי? האם זה בעניך דבר טוב, או להפך, דבר רע? 3) מהי המחשבה הראשונה שעברה לך בראש אחרי שמד החיים עלה על הצג? ומה רצית לעשות באותו שלב? הלוואי והיינו מקבלים עוד איכות ממך למשך שבוע נוסף של תוכנית, אך אני מניח שאתה מרגיש שמיצית את עצמך בבית. אחרי הכל, השאפו האמיתי הוא לך - הזוכה הגדול של מגודלים, 2209. מי יתן ושמדינתנו תפעל עפ"י ערכיך. אני בטוח שיהיה לנו הרבה יותר טוב. אתה השפעת עלינו, או לפחות עלי, בצורה מדהימה. לימדת אותי לקחים ששום בית ספר לא יוכל ללמד. תודה רבה לך על כך! הרבה בריאות, עושר ואושר, מעריץ גדול שלך.

מה קורה:)

אני ודר חברים מאוד טובים אבל לא מעבר לזה אני מאוד אוהב אותה בתור ידידה...:)

T

tapa4ik

Guest
לרז

קודם כל,מזל טוב על הזכייה=] רציתי לשאול,נגיד שהיית רואה את התוכנית(ולא משתתף) והיו מזמינים אותך ל"מגודלים 2" היית הולך לזה? עוד דבר,מה שהלך בינך לבין דר בתוכנית עדיין מתקיים גם מחוץ למעבדה?או שזה היה סתם פרובוקציה? אגב למה בכל התמונות אתה נראה כל כך סטלן?XD

רזוווווווווווש ♥

קודם כל המון המון המון המון הממממון ברכות על הזכייה :):):):):)))))) בהחלט הגיע לך לנצח! גם אם הייתי יותר בעד מאיה . . . אתה בלי ספק מנצח ראוי! איך היה אתמול בקלרה ?:) האם הסובארו נמצא אצלך בחנייה מתחת לבית כבר ? איך אתה הולך להמשיך את הקריירה המפורסמת שלך ?(אם בכלל) איך זה להיות בבית ? :) ממש לא בא לי להתנהג כמו ילדה בת 12 ולזרוק לך 30 מחמאות לאוויר אבל זה חזק ממני חחחח אתה מדהים מעלףףףףףףףףףףף חתיך על פשוט אין דברים כאלה! והנוער יכול רק ללמוד ממך! להישאר אמיתי וישר ובלי ללכלך את היידים ,ככה מנצחים! עם מי תשמור על קשר משאר המגודלים ? האם.... נרקם משהו בין איתן ודר
? [ ? ] האם יהיה המגודלים 2 ? D: סורי על השאלות הלא מובנות כ"כ .. הכול מהתרגשות ... חחח
מאחלת לך המון הצלחה בעתיד , מאחלת את כל מה שאתה מאחל לעצמך ,רק רק רק רק טוב : ] באהבה , ♥ .

מה קורה ויקי רוסו כפרה עליך:)

קודם כול היה אתמול מדהים בקלרה סוף סוף לנשום אוויר ולרקוד ולהתפרק, היינו כולנו חוץ ממאיה שלא הגיעה היה הכי כיף בעולם... ממ את הסובארו עדין לא קיבלתי אני צריך ללכת לחברה לקבל אותה אחת חדשההההה!! מממ אני מאוד רוצה להמשיך חשבתי על כיוון של משחק איזה סידרה מגניבה,סרטים, ותאמת אני גם רוצה ללמוד פיתוח קול ולשיר כי מוזיקה זה דבר שעושה לי הכי שמח... להגיע הבייתה זה פשוט לא נתפס אני יכול לאכול מתי שבא לי ומה שבא לי לישון מתי שאני רוצה יש לי פלאפון שוב פעם,קבלתי בחזרה את השליטה בחיים שלי זה מטורף למרות שאני מוכרח להודות שאני מתגעגע קצת למעבדה ולכול המגודלים...
ממ אני רוצה לשמור על קשר עם כולם אני מקווה שזה יצליח אבל ללא ספק אני ומירב איתן וגם דר וסוזי פחות או יותר מאותו איזור ואני מאמין שנשמור על קשר...

loli3212

New member
רז ....

אני מקווה שיצליח לך בעזרת השם בכול התחומים שאתה רוצה לעסוק בעתיקק... תהנה מהסובארו שלך ושמור על עצמך XD ולמה מאיה לא יצאה איתכם גם? ראו שהיא הייתה מאוד מבואסת אבל אני לא חושבת בגלל שהיא הפסידה בטח בגלל הקטע עם מורןן הכול טוב איתה???

תודה לולי:)

תודה רבה מאמי אני מקווה גם שיצליך בעזרת השם... אני יהנה מהאוטו ברגע שאני אקבל אותו אני לא יעזוב אותו... ממ אני חושב שמאיה לא יצאה איתנו כי אחרי הכול מאיה מחיפה וזה נסיעה מאוד ארוכה וכבר היה ממש מאוחר... כן מאיה בסדר גמור כולם כבר בסדר היא הייתה קצת מבואסת כי כמו כולם גם היא רצתה לנצח אבל עכשיו הכול בסדר..:)

לרז :)

מזל טוב :) 1.אם היית יכול לבחור עוד מישהו שיגיע לגמר במי היית בוחר? 2.אני יודעת שמאיה ואיתן היו חברים טובים שלך אבל אם היו "מחנות" לאיזה היית הולך (איתן או מאיה ? ) 3.ושאלה אחרת..(אתה לא חייב לענות..) אתה יודע מה קרה בין מאיה ומורן?..אתה חושב שזה באשמתך?...

ef210

New member
רז- כנס בבקשה! :)

קודם כל, אתה חתיך על! אפילו שלדעתי איתן היה צריך לנצח, היית אחד הפייבוריטים שלי מההתחלה. ועכשיו לשאלות: אני חושבת שכבר שמעת שמאיה שיקרה לך בקשר לשם של סקאזי- אשר סוויסה. היא אמרה את זה במבחנה ואחרי שהיא יצאה ממנה היא אמרה לך שבאמת חשבה שיוסי זה השם של סקאזי. מה אתה חושב על זה? למרות שזאת הייתה תחרות, היא עדיין לא סיפרה לך אחרי התחרות והיא עוד שיקרה לך. חוץ מזה, כשמאיה אמרה לך קצת לפני שסוזנה הודחה, שהיא תהרוג אותך אם תהיה חבר של איתן אמרת: "ברור שלא" ועוד כמה דברים רעים עליו. (בלי שום קשר שאיתן לא אמר עליך מילה רעה ובאמת אהב אותך מאוד) ובגמר אמרת שתשמח לשמור איתו על קשר ולהיות חבר שלו. קצת צביעות? אני אשמח לשמוע מה אתה חושב על זה. אתה באמת בחור טוב, ואני אשמח לראות אותך.

מה קורה מאמי...:)

וואלה פעם ראשונה שאני שומע את זה, אבל אני מקבל את זה מה לעשות אחרי הכול זה משחק וכולם רצו לנצח... חחח ממ אמרתי לה שאני לא הולך לרדת איתו לאילת ואמרתי לה כמה פעמים שאני שאני חושב שאיתן הוא בן אדם טוב ומאוד מעניין אותי לראות איך הוא מחוץ למשחק, ועכשיו אני ואיתן חברים והכול בסדר.. אני אשמח לראות אותך בכיף מותק...:)

איתן בסדר אלים מילולית אבל עמד באיפוק מול..

מול מאיה בקטע האגרסבי שלה מאיה מתוקה אבל גילתי שהיא צריכה ליתבגר מהר אבל

חברים!

רז מתעכב מעט ויתחיל להשיב על השאלות בסביבות 20:00. זה רק נותן לכם עוד זמן!
אין לכם מה לשאול אותו? זה הכל? איזו אכזבה. מי יודע מתי תהיה לכם הזדמנות נוספת.

למעלה