אני חושב עכשיו שהדבר הכי חשוב שאשתי ואני מסכימים עליו

אספרסו2

New member
גלידה

אספרסו2

New member
מוכרי הגלידה אכן מצליחים

מוכרי המרקים בשרב אפילו לא מנסים למכור את מרכולתם.

diday

Member
גלידה או אייסקפה הוא כיף

לקרר הם מקררים בערך כמו שאלכוהול מחמם בחורף - השפעה רגעית בלבד

אבי בן 1231

Well-known member
אני מתאר לעצמי שתשובתך היא תה חם! אך .......................

תשובתי היא, משקה צונן. ללא ספק!!

diday

Member
אם אין ספק, יש ספק

כשאתה שותה משקה קר, הגוף מבין שהוא לא צריך לקרר את עצמו יותר ואם תשתה משקה קפוא, הגוף יכול אפילו לייצר חום. כשאתה שותה משקה חם, אתה מזיע. מנגנון הזיעה לא נועד כאן כדי להרתיע אנשים מלהתקרב אליך או לפזר את הפרומונים שלך, אלא כדי לקרר את הגוף. צילום עם מצלמה תרמית אחרי שתיית משקה צונן או חם, יוכיחו לך את זה.

אבי בן 1231

Well-known member
אענה לך בשאלה. עם מה עדיף לקרר את הגוף מכוויות שיזוף

עם מים חמים מאוד או מים צוננים מאוד? כאשר אתה בטיול טבע ביום חם, כיצד תעדיף לצנן את גופך, בטבילה במי נחל צוננים או בכניסה לסאונה!

סופהו1

New member
אולי משונה, אבל יש המלצה על שתיית משקאות חמימים לקירור

הגוף. כנ"ל מקלחת חמימה. האצת זרימת הדם, הזעה, קירור. &nbsp

אבי בן 1231

Well-known member
אני מעדיף לקצר את צינון הגוף, לכן בכדי לצנן את הגוף

אתרחץ במים קרים! כאשר ארצה משקה שיצנן אותי אשתה ספרייט קר במקום קוקה קולה רותחת!

סופהו1

New member
אני בעד אייבי

.Drink cool, refreshing water, there's nothing better for (me) you we say .Drink water today​

יוסי ר1

Active member
אבל תשובה לזה מופיעה כבר בגמרא - הבלא מפיק הבלא

כלומר חום מפיג חום! ולכן היו שנהגו כמו המורה של אבי בן ולשפוך מים חמים על כוויה, או לשתות משקה חם כדי להתרענן בחום הקיץ.

אבי בן 1231

Well-known member
מסתבר מאז שהרופאים כתבו את פרקי הרפואה בגמרא, הרפואה התקדמה.

כיו כעזרה ראשונה מיידית על כוויות ממליצים על קרח. הקרח מונע גםו התנפחות של שפוחיות.

אספרסו2

New member
עוד דוגמה לתקנות ישנות מתקופת הקרח

שלא ישימות לאחר התחממות הכדור והסבל האנושי בקיץ הלוהט.הרי זה אנושי להוריד שש מעלות משלושים מעלות והרבה פחות פיזיולוגי להוריד מפעמיים חי מעלות לשלושים,אז פיספסנו את המטרה הפיזיולוגית שאליה שאפנו והיא הקלה. שורה תחתונה עוד שמרנות גרמנית שאבד עליה הכלח. בריאות עובדים מושגת בטמפרטורה נוחה פיזיולוגית.

אבי בן 1231

Well-known member
ואני הכרתי מאפיונר שיש בחדר ממוזג היטב

לא היה חולה, היה צעיר ספורטיבי מאוד ובן 22 מת מכדור קטן בפה! וברצינות הבעיה של מיזוג מרכזי היא בפילטרים. מיזוג אוויר מרכזי עובד על צירקולציה של האויר ולא מכניס אויר צח. במשך הזמן מצטברים בפילטר וירוסים וחיידקים אשר עלולים לפגוע באנשים עם אלרגיות או עם מערכת חיסונית חלשה. לכן יש להקפיד הקפדת יתר בניכוי הפילטר כל 3 חודשים.

למעלה