אני חושב עכשיו שהדבר הכי חשוב שאשתי ואני מסכימים עליו

מיקהפ

New member
מאד לא ברור ענין המינוס 6 מעלות.

בימים אלה כשבחוץ בצהרי היום בערך 40 מ"צ בכל הארץ (בערך, יש כמובן הבדלים, צפון דרום מערב מזרח ערב בוקר הר וגיא, יודעת), אתה מצפה שאכוון את המזגן ל - 34 מ"צ? ציפיותיך חסרות הגיון ואינן מתאימות ומותאמות לתנאים, לילידים, וגם לילדים נשים וגברים, שלא לאמר קשישים בסיכון. ובחורף? אם 6-10 כאן בחוץ, לשבת בבית ב - 12-16 מ"צ? אנא חשוב וחשב שנית, או שלישית אם צריך.

אספרסו2

New member
זה כבר לא תקף

מ 2011 שונה והטמפרטורה במקום העבודה לא אמורה לעלות על 26 מעלות.

diday

Member
כשבדקתי לפני כמה שנים, זה היה עדיין בתוקף

למרות הגבלת הטמפרטורה שבעסקים קטנים, כמעט אף אחד לא מתייחס אליה.

צליליתה

New member
מאורר תקרה זה אחלה דבר

בדירה הזאת יש לי רק בחדרים, נראה לי שלא יזיק לי אחד נאה גם בסלון. מה עוד שבמילא התאורה הקיימת בלתי נסבלת לי וחייבת לפנות מקום למשהו יותר שווה. ואתה צודק מאוד, מזגן כן מזגן לא זה הכי משמעותי. אנשים מחפשים התאמות בדברים הגדולים (אסור לדבר פוליטיקה, אבל פוליטיקה, וכאלה) ודווקא הדברים הקטנים הם המשמעותיים. מזגן, חימום, עוצמת הקול בטלוויזיה וברדיו, וכו. ואוכל אז בהחלט אפשרי שקניבל וטבעוני יחיו ביחד בשלום ובשלווה, אבל הם צריכים שיהיו להם מספיק מאכלים משותפים, כדי שכל ארוחה לא תהפוך לשדה קרב. שלא לדבר על דרגת בישול הפסטה כל אוהבי הפסטה הרכה והסמרטוטית - מתבקשים לא להגיע לארוחת הצהריים. אגב, אתה מדבר על תל אביב או יערות הצפון? כאן בחיפה, אמש, כמעט קמתי להוסיף קצת מזגן למאוורר תקרה. (בסוף התאפקתי ונרדמתי) חם, חם מאוד.

קלייטון.ש

Well-known member
אנחנו בתל אביב. אני רואה בגוגל שבצפון באמת יותר נעים

אבל אנחנו בסדר. שנינו מסתדרים הרבה יותר טוב עם חום מאשר עם קור, וצריך להיות הרבה יותר חם מעכשיו כדי שנסבול (אני לא יודע אם זה אפשרי ואם בנינים לא יימסו, שאז באמת תהיה לנו בעיה).

סופהו1

New member
עד עתה, חם מאוד ויבש, אבל אפשר להסתדר בלי מזגן

&nbsp מה יהיה כשהלחות הנוראית תגיע? &nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
נפוצץ את הגשר הזה כשנגיע אליו

מה שמוביל אותנו ישירות לקטע המופלא - לדעתי - הבא, שיותר טוב מהקטע שנוהגים לצטט בדרך כלל מהפרק (היוצר המפורסם היה נוצרי אבל דברים אלה הם בעיני אוניברסלים, ואפשר במקום "אלוהים" לשים "הגורל"):
all mankind is of one author, and is one volume; when one man dies, one chapter is not torn out of the book, but translated into a better language; and every chapter must be so translated; God employs several translators; some pieces are translated by age, some by sickness, some by war, some by justice; but God's hand is in every translation, and his hand shall bind up all our scattered leaves again, for that library where every book shall lie open to one another;​

חיא2

New member
זה בחדר המיטות - מאוורר בכל צד של המיטה

אבל בחדר הגדול של הבית, 2 מזגנים וכולם שמחים.

אבי בן 1231

Well-known member
עם מאוור בחדר השינה ייאמר על האישה!

"אסורה על בעלה ובועלה"!! מסכת גיטין פרק ז' פסוק ז'!

קלייטון.ש

Well-known member
כן, זה כנראה נכון

הנה אשתי אמרה לי שאני יכול להצטרף תחת המאוורר אבל לשמור על מרחק של מטר לפחות ממנה, כי אני מדיף חום כמו תנור 2.5 קילווט.

אבי בן 1231

Well-known member
גם רופאים ממליצים על שינה עם מזגן.

וכשקר מדי מהמזגן מתכסים בשמיכה קלה.

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא צריך מזגן, אשתי פולניה

האויר שהמאוורר נושב עליה חוזר אלי קר כקרח.

אבי בן 1231

Well-known member
אם כך, כאשר אינך זקוק לשירותיה

אתה יכול להשכיר אותה כמזגן נייד!

צליליתה

New member
נצלש מזגן נייד

לפני שנה או אולי שנתיים התחילו להופיע פרסומים ברשת למזגן נייד, לא גדול, קוביה צבעונית, לא יקר, טעינת usb. זה ממש מפתה, בעיקר הנראות. יחד עם זאת, נראה לי קצת טוב מדי. אבל נגיד שזה שווה, ישדרג לי כאן חדר אחד ביג טיים. האם למישהו יש נסיון עם הדברים האלה?

אבי בן 1231

Well-known member
מבלי להכנס לפרטים מדויקים, לי זה לא נראה רציני!

אם יש לך קישור לאותו מכשיר אוכל לראות לפי הנתונים שלו יותר במדויק!

למעלה