אני חושב עכשיו שהדבר הכי חשוב שאשתי ואני מסכימים עליו

אספרסו2

New member
בהחלט לא

קניתי פעם מכשיר שהבטיח גדולות ונצורות .בפועל במקום שהוא יעבוד אצלי הוא העסיק אותי תדיר בהטענת קרח ומי קרח למיכל וקור איין. ומכיוון שהקיץ גם כאן נהיה בלתי נסבל עברתי למזגנים יפנים מצוינים וחרישיים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ממה להתחיל, מהמחיר המופקע/מופרז/שערוריתי ?

מדובר במכשיר סיני שעולה באתרים הסינים פחות מ75 שקלים כולל משלוח לארץ, לדוגמה כאן. תַחְשבִי מה ההספק של המזגן בחדר השינה שלך והאם נראה לך הגיוני שמכשיר בהספק של 5 וואט לכל היותר מסוגל לתת קירור שווה ערך או אפילו דומה למזגן רגיל ? על מנת לתת קצת פרופורציה אציין שמזגן אלקטרה חדש של כח סוס אחד (הכי קטן שהם משווקים) בדירוג אנרגטי A כלומר יעיל ביותר צורך 750 וואט שזה בדיוק פי 150 מההספק של הצעצוע. אין בעייה לחשב גם את תפוקת הקור של ה"מזגן" הנ"ל כלומר כמה BTU לקירור ניתן להפיק מאידוי של 200 מל"ל מים אבל נראה לי שזה באמת מיותר.

diday

Member
לא חסרות פרסומות לזבל במחיר מופקע

שהוא תמיד אחרי 50% הנחה בין אם כביכול מזגנים, מאיצי גלישת רשת, אנטנת טלוויזיה מופלאה וכו'. כל הפרסומות שאת רואה עם הצעת מחיר, במיוחד אלו בפייסבוק הן במחיר מופקע. &nbsp

צליליתה

New member
טוב, אז הבנתי שזו עוד פנטזיה אבודה

האמת שחיפשתי ביקורות ברשת ולא מצאתי דבר אני המטומטמת היחידה שחשבה שקוביה קטנה וחתיכית יכולה לשנות את חיי

אספרסו2

New member

אבי בן 1231

Well-known member
מכיר את המכשיר הזה והתשובה היא חד משמעית, לאאאאאאאאאאאאאאאא!

קלייטון.ש

Well-known member
לא ילך, אשתי קרה רק אלי

אל כל שאר האנשים היא חמה ולבבית. זו הסיבה העיקרית שאני כל כך אוהב אותה.

אבי בן 1231

Well-known member
נחמד לשמוע שגבר אומר בכנות אני אוהב את אישתי

אני אומר זאת לאישתי לפחות 20 פעם ביום גם בלילה מתוך שינה.

אבי בן 1231

Well-known member
אויייי , לא!!! אם יש משהו שאני שונא אך בגדול זה ............

מאוורר תקרה, ואסביר בצורה מדעית את מניעיי. מאוורר אנו מפעילים כאשר חם, לא? אויר חם עולה למעלה, נכון? כלאמר אל תיקרת החדר או המטבח, בזמן בישול, מגיע אויר חם, נכון? ואז באה ה"ישועה", מאוורר התיקרה!!
ומה עושה מאוורר התקרה בעזרת אנרגיית החשמל והכנפיים? מוריד אלינו את האויר ה ........... איך לא, האויר החם שעלה לשם לפני דקות!!!
וכך אני יוצרים מחזור של אויר שעולה באופן טבעי ואויר חם שיורד בעזרת מאוורר התקרה האלוהי!!! ולהמחשה מצורף איור.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
שנאה לעדיין לא הופכת משהו למדעי

&nbsp מאוורר (כל מאוורר) עובד על ידי שהוא מקרר את הגוף באמצעות נידוף בלי קשר לטמפרטורת האויר אותו הוא מזרים. &nbsp במובן זה מאוורר תקרה לא שונה משום מאוורר אחר. &nbsp אגב לא ברור בציור שלך היכן הפתיל. &nbsp

אבי בן 1231

Well-known member
להרגיש רוח חמה על הגוף זה כמו לעמוד במדבר מול רוח

חמה, לטעמי ממש לא תענוג. רוח חמה מהתקרה ישירות על הראש, לי, גורמת לכאב ראש איום, מי שנהנה מרוח כזו שיבושם לו, אינני סוכן מזגנים. מעניין שרק לעיתים רחוקות אני רואה בבתים מאווררי תקרה.

למעלה