אז ביבי והפגאנים יבטלו את העבודות בתחנת השלום?

מצב
הנושא נעול.

Bus Nerd

Active member
המצלמה של מחלף השלום מכוונת עכשיו לכיוון העבודות

תוך כדי סיכון חיי אזרחי ישראל?
לטובת מי שרוצה לראות אותן מתקדמות:
http://www.ayalonhw.co.il/cameras/השלום.aspx
&nbsp
אם אין לכם אפשרות להתקין silverlight, ניתן לצפות ע"י הזנת הלינק הבא לנגן המדיה המועדף עליכם (חוץ מ־vlc, לא הצלחתי לגרום לזה לעבוד עם vlc. אבל Windows Media Player אמור לדעת להתמודד עם זה)
&nbsp
mmsh://194.90.203.126:8000/cam6?MSWMExt=.asf
&nbsp
הרוזולוציה לא משהו, אבל ככה זה כשהמצלמות ישנות.
&nbsp
&nbsp

yybar

New member
התחילו בהנפה כרגע...

לטובת מי שרוצה לראות אותן מתקדמות:
http://www.ayalonhw.co.il/cameras/השלום.aspx
&nbsp
אם אין לכם אפשרות להתקין silverlight, ניתן לצפות ע"י הזנת הלינק הבא לנגן המדיה המועדף עליכם (חוץ מ־vlc, לא הצלחתי לגרום לזה לעבוד עם vlc. אבל Windows Media Player אמור לדעת להתמודד עם זה)
&nbsp
mmsh://194.90.203.126:8000/cam6?MSWMExt=.asf
&nbsp
הרוזולוציה לא משהו, אבל ככה זה כשהמצלמות ישנות.
&nbsp
&nbsp
התחילו בהנפה כרגע...

מבלי להיכנס לעצם הדיון

תוך כדי סיכון חיי אזרחי ישראל?
מבלי להיכנס לעצם הדיון
השימוש בביטוי מעליב כמו "פגאנים" לציבור שלם הוא מיותר וסתם מראה על התנשאות. כאשר יש שימוש בכספי ציבור מותר לנציגי ציבור לפעול שהוא לא ייעשה בניגוד לאמונתם של הציבור אותו הם מייצגים. ולך מותר לחלוק על זה ואפילו לכעוס על זה אבל לא להשתמש בכינויים כאלה שמוזילים בעיקר אותך.
והמגיב מתחתיך, שכתב שעם קצת כסף והטבות יצליחו לקנות את החרדים, מזכיר כתיבה בסגנון אנטישמי קלאסי, אם רק תחליף את המילה "חרדים" ב"יהודים".
יש לכם מה להגיד? מעולה, למה ברמה כזאת?
גילוי נאות: אינני חרדי, והיה כואב לי באותה צורה אם היו מתבטאים כך על ערבים או על כל ציבור אחר

הם ועוד איך פגאנים. הם לא צריכים להיות בכלל בכנסת

מבלי להיכנס לעצם הדיון
השימוש בביטוי מעליב כמו "פגאנים" לציבור שלם הוא מיותר וסתם מראה על התנשאות. כאשר יש שימוש בכספי ציבור מותר לנציגי ציבור לפעול שהוא לא ייעשה בניגוד לאמונתם של הציבור אותו הם מייצגים. ולך מותר לחלוק על זה ואפילו לכעוס על זה אבל לא להשתמש בכינויים כאלה שמוזילים בעיקר אותך.
והמגיב מתחתיך, שכתב שעם קצת כסף והטבות יצליחו לקנות את החרדים, מזכיר כתיבה בסגנון אנטישמי קלאסי, אם רק תחליף את המילה "חרדים" ב"יהודים".
גילוי נאות: אינני חרדי, והיה כואב לי באותה צורה אם היו מתבטאים כך על ערבים או על כל ציבור אחר
הם מייצגים סקטור ולא פונים לכלל הציבור.
לפיכך לדעתי הם פסולים מלהיות חכים כמו חכים של כל מפלגה סקטוריאלית.
הם מעודדים בערות, השתמטות, בדלנות, ולא אכפת להם מאף אחד חוץ מעצמם.
איכסה איכסה איכסה.
הלוואי ולא היו פה.

למה לעצור כאן? בוא נגרש אותם מהארץ ונלאים את רכושם!

הם מייצגים סקטור ולא פונים לכלל הציבור.
לפיכך לדעתי הם פסולים מלהיות חכים כמו חכים של כל מפלגה סקטוריאלית.
הם מעודדים בערות, השתמטות, בדלנות, ולא אכפת להם מאף אחד חוץ מעצמם.
איכסה איכסה איכסה.
הלוואי ולא היו פה.
רק צרות עושים לנו הפגאנים האלה! (נכתב בציניות כואבת).
כשבליל יום הזיכרון לשואה ולגבורה סגן הרמטכ"ל אמר שהוא מזהה במדינה תהליכים שקרו באירופה בשנות ה-30 התעצבנתי עליו, אחרי הודעות כאלה אני מהרהר שאולי הוא צדק

כל קבוצה בדלנית מסתגרת היא שנואה.

כשבליל יום הזיכרון לשואה ולגבורה סגן הרמטכ"ל אמר שהוא מזהה במדינה תהליכים שקרו באירופה בשנות ה-30 התעצבנתי עליו, אחרי הודעות כאלה אני מהרהר שאולי הוא צדק
במיוחד שיש לה לבוש משלה, מוסדות משלה, מנהיגים משלה, יו ניימ איט.
דרך אגב, אם תבדוק כמה אמרות שטנה נאמרו כלפי אשכנזים לאחרונה, תבין מה זה דברים חמורים. אנשים שאומרים שהיטלר הוא גיבור בגלל שהרג שישה מיליון אשכנזים, ושיום השואה הוא יום חג, והמילה אשכנאצים נאמרת כאילו כלום.
אבל החרדים - להם לא משנה אם תשים אותם בבני ברק או באנטוורפן, הם עם החיים שלהם שלקוחים מחשכת ימי הביניים ושום דבר לא יזיז אותם מזה.

Bus Nerd

Active member
אולי תפסיקו שניכם עם הויכוח הקטנוני הזה? זה לגמרי אוף טופיק

במיוחד שיש לה לבוש משלה, מוסדות משלה, מנהיגים משלה, יו ניימ איט.
דרך אגב, אם תבדוק כמה אמרות שטנה נאמרו כלפי אשכנזים לאחרונה, תבין מה זה דברים חמורים. אנשים שאומרים שהיטלר הוא גיבור בגלל שהרג שישה מיליון אשכנזים, ושיום השואה הוא יום חג, והמילה אשכנאצים נאמרת כאילו כלום.
אבל החרדים - להם לא משנה אם תשים אותם בבני ברק או באנטוורפן, הם עם החיים שלהם שלקוחים מחשכת ימי הביניים ושום דבר לא יזיז אותם מזה.

לא אוף טופיק, בלי עבודות בשבת, איך אפשר לתחזק מערכת כזאת?

קל וחומר לפתח
&nbsp

Bus Nerd

Active member
דיון על עבודות בשבת ועתידן: on-topic. ויכוח פוליטי: לא

קל וחומר לפתח
&nbsp
זה פורום תחבורה ציבורית, לא פורום חילונים נגד חרדים.
&nbsp
כל עוד שיחתכם נגעה בקיום העבודות בשבת, ובעתידן, זה היה בסדר.
אבל עכשיו הלכתם כאן בטאנגנט והתרחקתם מהנושא, אז די.
&nbsp
במילא בויכוח כזה אף אחד לא מנצח, והוא לא מועיל לאף אחד. סכסוך כזה לא ייפתר על דפי פורום בתפוז, ואף אחד מכם לא ישנה את דעתו. אז למה להמשיך להתווכח?
&nbsp
ולמען היסר הספק: אני מסכים עם חלק ממה שאמרת, אבל אני מסכים גם עם חלק (קטן) ממה שזה שאתה מתכווח איתו אמר.

Ccyclist

Well-known member
לצערי שבת ותח"צ הם נושאים בלתי ניתנים להפרדה.

זה פורום תחבורה ציבורית, לא פורום חילונים נגד חרדים.
&nbsp
כל עוד שיחתכם נגעה בקיום העבודות בשבת, ובעתידן, זה היה בסדר.
אבל עכשיו הלכתם כאן בטאנגנט והתרחקתם מהנושא, אז די.
&nbsp
במילא בויכוח כזה אף אחד לא מנצח, והוא לא מועיל לאף אחד. סכסוך כזה לא ייפתר על דפי פורום בתפוז, ואף אחד מכם לא ישנה את דעתו. אז למה להמשיך להתווכח?
&nbsp
ולמען היסר הספק: אני מסכים עם חלק ממה שאמרת, אבל אני מסכים גם עם חלק (קטן) ממה שזה שאתה מתכווח איתו אמר.
בין אם אלו עבודות תשתית או עצם הפעלת המערכת על בסיס שיאפשר הסתמכות עליה וויתור על הרכב הפרטי - אי אפשר לדבר על נושא התח"צ בלי שנושא השבת הייחודי לישראל יחזור ויעלה פעם אחר פעם.
&nbsp
למען הסר ספק - בחו"ל נהוג לקיים את עבודות התשתית בסופי השבוע ובמיוחד בסופי שבוע ארוכים כמו חג הבנק שחל עלינו לטובה ביום ב'. תיעדוף שבוע העבודה וסגירת התשתית לצורך עבודות בימים החופשיים של הציבור על חשבון פעילויות הפנאי השונות הוא מצב נורמאלי לחלוטין שקורה מדי פעם, אף שככלל יש בעולם תחבורה ציבורית 7 ימים בשבוע.

כיף לך שאתה חי במדינה מתוקנת

בין אם אלו עבודות תשתית או עצם הפעלת המערכת על בסיס שיאפשר הסתמכות עליה וויתור על הרכב הפרטי - אי אפשר לדבר על נושא התח"צ בלי שנושא השבת הייחודי לישראל יחזור ויעלה פעם אחר פעם.
&nbsp
למען הסר ספק - בחו"ל נהוג לקיים את עבודות התשתית בסופי השבוע ובמיוחד בסופי שבוע ארוכים כמו חג הבנק שחל עלינו לטובה ביום ב'. תיעדוף שבוע העבודה וסגירת התשתית לצורך עבודות בימים החופשיים של הציבור על חשבון פעילויות הפנאי השונות הוא מצב נורמאלי לחלוטין שקורה מדי פעם, אף שככלל יש בעולם תחבורה ציבורית 7 ימים בשבוע.
כיף לך שאתה חי במדינה מתוקנת

Bus Nerd

Active member
אני מסכים איתך לחלוטין

&nbsp
אני מסכים איתך לחלוטין
הבעיה שלי היא כשויכוח יורד לפסים פוליטיים מטופשים וקטנוניים שבו אחד הצדדים רוצה שהצד השני יגורש או יעלם, והצד השני מאשים את הצד הראשון באנטישמיות. זה קטנוני ומיותר.

Ccyclist

Well-known member
אין שיוויון בין צד ליברלי לצד כפייתי.

אני מסכים איתך לחלוטין
הבעיה שלי היא כשויכוח יורד לפסים פוליטיים מטופשים וקטנוניים שבו אחד הצדדים רוצה שהצד השני יגורש או יעלם, והצד השני מאשים את הצד הראשון באנטישמיות. זה קטנוני ומיותר.
מבחינת הצד החילוני מותר לדתיים להמנע ממה שרק ירצו בשבתות וחגים וזה בסך הכל עניין של חופש דת אישי. מבחינת החילוני אין לו סיבה כלשהי להתערב באורח חייו היומיומי של הדתי או החרדי.
&nbsp
מבחינת הצד הדתי צרכיהם של החילונים בטלים ומבוטלים ועל המדינה לעשות ככל שביכולתה למנוע פעולות שוטפות או חד פעמיות שמספקות צרכים אלו. מבחינת הדתי והחרדי אורח חייו של החילוני נתון להשפעת נציגיהם הפוליטיים וחובה למנוע מהמדינה לספק לחילוני את הדרוש לו. במקרים רבים החילוני יכול לעקוף את אי האספקה באמצעים פרטיים (רכב) או בכוח מדיני זר (נישואין בחו"ל) אבל במקרה הזה קשה לעקוף סגירה פוטנציאלית של עורק התחבורה העיקרי של המדינה באמצע השבוע כפי שדרשו הח"כים החרדים.
&nbsp
ואז ישנו ההבדל התהומי בין "ראשית צמיחת גאולתנו" הדתית לאומית לבין "מה זו המדינה הזו לכם" של "הבן הרשע" החרדי שבגללה המדינה צריכה להתנהל "לכם ולא לו, שאם היה שם לא היה נגאל".

Bus Nerd

Active member
מסכים עם כל מילה שאתה אומר

מבחינת הצד החילוני מותר לדתיים להמנע ממה שרק ירצו בשבתות וחגים וזה בסך הכל עניין של חופש דת אישי. מבחינת החילוני אין לו סיבה כלשהי להתערב באורח חייו היומיומי של הדתי או החרדי.
&nbsp
מבחינת הצד הדתי צרכיהם של החילונים בטלים ומבוטלים ועל המדינה לעשות ככל שביכולתה למנוע פעולות שוטפות או חד פעמיות שמספקות צרכים אלו. מבחינת הדתי והחרדי אורח חייו של החילוני נתון להשפעת נציגיהם הפוליטיים וחובה למנוע מהמדינה לספק לחילוני את הדרוש לו. במקרים רבים החילוני יכול לעקוף את אי האספקה באמצעים פרטיים (רכב) או בכוח מדיני זר (נישואין בחו"ל) אבל במקרה הזה קשה לעקוף סגירה פוטנציאלית של עורק התחבורה העיקרי של המדינה באמצע השבוע כפי שדרשו הח"כים החרדים.
&nbsp
ואז ישנו ההבדל התהומי בין "ראשית צמיחת גאולתנו" הדתית לאומית לבין "מה זו המדינה הזו לכם" של "הבן הרשע" החרדי שבגללה המדינה צריכה להתנהל "לכם ולא לו, שאם היה שם לא היה נגאל".
שוב, הבעיה שלי היא לא עם הויכוח על הכפייה הדתית ואיך שהיא מתבטאת מבחינה תחבורתית, אלא על הטון והתוכן הקטנוניים שהלכו בויכוח הזה.

קטנוני? אל תתנשא מעליי

שוב, הבעיה שלי היא לא עם הויכוח על הכפייה הדתית ואיך שהיא מתבטאת מבחינה תחבורתית, אלא על הטון והתוכן הקטנוניים שהלכו בויכוח הזה.
קטנוני? אל תתנשא מעליי

bralor4247

New member
ההפך הוא הנכון,לחראדים, אסטרטגיה ידועה וקבועה לגירוש חילונים

&nbsp
מגיע גרעין שמתיישב בשכונה חילונית
הגרעין מתרחב
השטלטות על מוסדות הלימוד של החילונים
הערות על צניעות
אלימות ברחובות
החילונים עוזבים.
התיאור מתאים בין השאר לבני ברק,ירושליים,אשדוד,נתניה,חדרה ובקרוב בכל הארץ.
&nbsp
הם לא יודעים לחיות בהרמוניה עם שונים מהם וזו ממש בעיה
&nbsp

אין לנו שום סיבה להיות נחמדים אליהם כי הם לא באים בטוב

&nbsp
הגרעין מתרחב
הערות על צניעות
אלימות ברחובות
החילונים עוזבים.
&nbsp
&nbsp
אין לנו שום סיבה להיות נחמדים אליהם כי הם לא באים בטוב

הדבר החשוב הוא לתת מכתב נגדי לביבי, שמסביר שלא נעמוד בפקקים

&nbsp
הגרעין מתרחב
הערות על צניעות
אלימות ברחובות
החילונים עוזבים.
&nbsp
&nbsp
הדבר החשוב הוא לתת מכתב נגדי לביבי, שמסביר שלא נעמוד בפקקים
גדולים במהלך השבוע , ולא נסכים להשבתה של שירות הרכבות מכיוון שלא מתקבלים אישורי עבודה בשבת.
מסה גדולה של הציבור צריך לאמר את דברו.
רק אז המכתב של ליצמן גפני ודרעי יקבל את הפרופורציות הראויות

MightyKnight

New member
תגובה טיפוסית של "מבלי לנסות להבין, אני יודע"

מבלי להיכנס לעצם הדיון
תגובה טיפוסית של "מבלי לנסות להבין, אני יודע"
באמת שאנטישמי עד היום לא קראו לי, אבל אני מבין שכאשר אין טיעונים עניינים, מוציאים את הליכלוכים.
כשתתקע בפקק באוטו הפרטי שלך בדרך מחדרה לתל אביב, כי שבועיים אין רכבות, כי החרדים החליטו שזה לא מתאים להם, תמשיך להאשים את האנטישמים במצב במדינה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה