אוקלהומה- גולדן סטייט, משחק 3

Nirwood

New member
אין על זה מידע (לפחות לא ממרטין)

אבל יש תאוריה שבראן למשל גרם לאאריז להפוך להיות המלך המשוגע (המלך שמע כל הזמן לחישות וזה גרם לו להשתגע).
ראינו בסדרה שבראן כן יכול להשפיע על דמויות בעבר, כמו נד סטארק למשל ששמע אותו במגדל החדווה.
וכמובן העניין עם הודור, שהפך להודור בגלל המסע בזמן של בראן.

בקיצור, כל הסיפור פסיכודלי, אבל מרטין כנראה יפרט על זה בהרחבה ב2 הספרים הבאים שלו (שככל הנראה יצאו לאור מתי שאני ואתה כבר נגדל ילדים...).

מור תור

New member

אני גם לא מבין איך הוא אמור להביס את המתים המהלכים
בינתיים ברח כמו שפן

billc

New member
דרך אגב רק עכשיו נפל לי האסימון

למה קוראים לו Hodor
ולמה הוא אומר כל הזמן Hodor (בעצם רק)

חשבתי תמיד זה סתם שם שלו , אבל זה היה כל הזמן היה Hold the door

אני מסכים עם מה שרשמת בגדול אבל לגבי העונה הנוכחית

לפעמים הסטטסטיקה לא אומרת הרבה, לפחות לא לגבי המזרח. שם לברון עושה קייטנה עונה שלמה ומשחק ב60% מהיכולת שלו. חוץ מקליבלנד כל שאר שבע הקבוצות שנכנסו לפלייאוף ממש באותה רמה לדעתי, אז מזה משנה הדירוג בכלל? או כמה משחקים הם ניצחו בעונה הסדירה? לגבי המערב אני חושב שהשנה ספציפית שלוש הקבוצות שבטופ בהחלט באותה רמה בלי קשר למאזנים. אומנם גולדן קבעו שיא היסטורי אבל מזה באמת אומר? טיעון הגיוני זה שהיא קבוצה אדירה שגדולה בהרבה מסן אנטוניו וOKC וזה מתקבל, אבל תמיד יש את הקבוצות האלו שבמהלך העונה הסדירה לא נותנות פול גז ובפלייאוף מתאבדות. אני חושב שגולדן נתנו פול גז גם בעונה הסדירה. מסכים עם כל הטיעונים למה OKC נראים כל כך טוב עכשיו.

fatnoam

Active member
יש עוד סיבה

אוקלהומה בנויה על דבר אחד בלבד, וזה עד כמה טוב ווסטברוק ודוראנט משחקים. גם ס״א וגם ג״ס בנויות על שיטה שכולם מפיקים ממנה. שתי הקבוצות ניצחו משחקים כאשר קליי או קארי או לנארד או למרכוס היו חלשים. שחקנים משלימים מאוד מפיקים משיטת משחק.
&nbsp
חוסר השיטה באוקלהומה, גורם לזה שכדי לנצח בצרורות הם חייבים תצוגה משני הכוכבים שלה. מה לעשות שבמינסוטה קר ולא בא לך להוריד את האימונית, בק טו בק במילווקי זה בטוח לא בא בטוב, לשחק בסקרמנטו מול אולם חצי מלא מרגיש כמו די ליג.
&nbsp
מצד שני, בפלייאוף הם מביאים את זה בכל משחק. גם כשהאחוזים חלשים, המאמץ שם. הנוכחות שם. משחק אחרון ראסל היה עם 30, 12, 8 ודוראנט היה עם 33, בסוף השלישי.
&nbsp
זה למה יש הבדל מהותי אצל הת׳אנדר בין העונה הרגילה לפליאוף.

זה גם הסבר טוב למה קליבלנד נראית הרבה יותר טוב נגד

המזרח בפלייאוף מאשר בעונה הסדירה. לברון פשוט נותן את ה-A גיים שלו בכל משחק בפלייאוף

natyh

New member
קל ופשוט.

לבילי דונונובן יש מזרק שמזריק שכל .
הוא הזריק לראסל ישר לוריד ...

FrecCo

Active member
מזכיר לכל הממהרים לצאת בכותרות

שבמשחק הקודם היה בלואו אאוט לצד השני, והמשחק הראשון בכלל היה צמוד עד הסוף. זה פשוט לא נכון להגיד בשלב זה שOKC שוחטת את הווריורס. חכו למשחק הבא בו הווריורס אמורים להגיב.
&nbsp
כרגיל כל ניסיון לחזות לאן הפלייאוף הזה הולך הוא בגדר ירייה באוויר בלבד (אחרי שטורונטו גנבה משחק אני כבר לא מאמין בכלום). מה שכן, OKC פשוט מתעלה על כל ציפייה שלמישהו מתישהו הייתה ממנה.

FrecCo

Active member
סטיב קר הזכיר נתון מעניין משנה שעברה

הווריורס הפסידו את משחק 3 בשנה שעברה לקליבלנד וגם לממפיס ואז הגיבו ב-3 נצחונות רצופים וסגרו את שתי הסדרות ב4-2.
כמו שיובל מזכיר לעיתים קרובות, אין קבוצה טובה יותר מהווריורס בשנתיים האחרונות בלנצח משחקים שהם חייבים לנצח (ועדיין OKC היא לא ממפיס ולא קליבלנד הפצועה מפיינלס 2015).
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
בניגוד לשתי הפעמים הקודמות, הפעם גולדן בבור הכי גדול שלה

מול ממפיס הם ביצעו את ההתאמה המשמעותית בגיים 4, מה גם שפשוט לא נכנסו להם זריקות טובות והם היו מנצחים את הסדרה בלאו הכי.
מול קליבלנד הם עלו על הפיתרון ברבע הרביעי של גיים 3 ומשם המשיכו לרכוב על ההצלחה.
הפעם גולדן כבר ביצעה כמה מהלכים ואוקלהומה היא זו שהגיבה והוציאה את גולדן משיווי משקל. אני לא בטוח שיש לווריורס שפן לשלוף מהכובע, הם יכולים לעשות שינויים נקודתיים אבל לא משני-סדרה.
עם אקדח לרקה עדיין הייתי מהמר שגולדן תנצח את הסדרה הזאת אבל אני לא מצפה לשינויים דרסטיים בהמשך אלא פשוט לביצוע ברמה טובה יותר. אין לווריורס פתרונות קסם כי הם באמת מתמודדים עם מצ'אפ לא נוח בשבילם.
מצד שני אולי צוות האימון של הווריורס יפתיע אותי עם משהו שלא חשבתי עליו.

Anfield

New member
גולדן יכולה לנצח 4-2 גם

לדעתי זה ברור לכולם. לפי ההימורים יש להם 60% לעבור את הסדרה.
הפורום הזה בד"כ יודע לקחת בפרופורצייה נצחונות, הדוגמא היחידה שתמצא שהפוכה לכך היא כשספרס הביאו לנו בראש במשחק ה1, אז הכינו כבר את המטאטא.

rapgamer4ever

New member
בואו ננסה להפריד את החלק הקבוע מהחלק החולף

דברים שקרו הלילה ולא ימשיכו לחזור על עצמם, לפחות לא בסדר גודל הזה:
- ווסטברוק ודוראנט לא מסוגלים להחטיא.
- רוברסון תופר ג'אמפרים.
- הביג מן של הווריורס לא מסוגלים לשים לייאפ.
&nbsp
מה כן אמור להדאיג את גולדן סטייט?
- הסמול בול של אוקלהומה שובר אותם עם האתלטיות. מדובר פחות או יותר על ההרכב ההפוך לזה שעשה בעיות לספרס, כאשר גם קנטר וגם אדאמס על הספסל. כשגולדן עונה להרכב הזה בסמול בול משלה עם גרין בסנטר אין לה רים פרוטקטור מספיק טוב. ווסטברוק, דוראנט ואפילו וויטרס מצליחים לסיים בצבע באחוזים מאוד גבוהים.
כשגולדן משחקת ביג מול ההרכב הזה היא פשוט לא מספיק מהירה ואוקלהומה שורפת אותה בטרנזישן עוד לפני שהגבוהים מספיקים לחזור להגנה.
לפני תחילת הסדרה אמרתי שאני לא בטוח שקצב מהיר ישחק לטובת גולדן סטייט וראינו הלילה את הסיבה- ווסטברוק הוא שחקן הפאסט ברייק הכי טוב בסדרה ודוראנט במקום השני.
- דריימונד גרין לא הצליח לסיים בצבע מול איבאקה ודוראנט. מה שבדרך כלל מסתיים כסל או פאול תורגם לנקודות קלות של אוקלהומה בצד השני.
&nbsp
עכשיו הגיעה תורה של גולדן להגיב. אני לא בטוח מה קר יעשה במשחק הבא, אפשר רק להניח ש:
- גולדן תפסיק לקפוץ לריבאונד התקפה ותתרכז בירידה להגנה.
- אזילי יקבל יותר דקות כי הוא הביג מן הכי אתלטי של הווריורס אבל הוא צריך להפסיק עם הטעויות שלו בהגנה. הוא לא הפנים עד הסוף שמשאירים את רוברסון פנוי והתוצאה היא איחור ברוטציה שלו לביג מן שמתגלגל לטבעת.
- קרי יתן משחק לפנתיאון. כל פעם ששומר עליו איבאקה, אדאמס או אפילו דוראנט הוא צריך לתקוף אותם ואני מאמין שנראה את זה יותר בהמשך.
&nbsp
רציתי להוסיף שאוקלהומה הפסיקה עם החילופים האוטומטיים בהגנה, עכשיו הם מפעילים יותר שיקול דעת והם באמת הצליחו למנוע מיס מאצ'ים לא נוחים מבחינתם. גולדן היא זו שלא הגיבה מספיק מהר כי הם ציפו לסוויץ' שלא תמיד התרחש.
סחתיין על בילי דונובן שממשיך לנסות דברים שונים ומוצא פתרונות.

Anfield

New member
כמה משמעותי לדעתך אם גרין יושעה?

היית אומר שאוקלהומה פייבוריטית לנצח את משחק 4 במקרה כזה?

rapgamer4ever

New member
פייבוריטית ברורה אפילו

גולדן גם תאבד את אחד הכוכבים שלה וגם תשחק בהרכבים שהיא לא מתורגלת בהם, ככל הנראה עם 4 שחקני פרימטר סביב סנטר. כשהם שיחקו כך גרין תמיד היה הסנטר.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ומצד שני

אם הם הצליחו לשרוד בלי קרי, הם יכולים לשרוד גם בלי גרין.
פה ימדד בעיקר סטיב קר והיכולת שלו להתאים את עצמו למצב הזה.
&nbsp
בהנחה שגרין יורחק כמובן

למעלה