אוקלהומה- גולדן סטייט, משחק 3

rapgamer4ever

New member
אוקלהומה- גולדן סטייט, משחק 3

אחרי 3 ימי מנוחה שנראו כמו נצח חוזרת הסדרה הגדולה של הפלייאוף.
שימו לב ל:
- ניסיון של רוברסון להשתלב במשחק ההתקפה כדי להכריח את גולדן לשים עליו שומר. יתכן שוויטרס יפתח במקומו בחמישייה.
- רוטציה של גולדן בעמדת הסנטר. מי יקבל את מירב הדקות- בוגט, אזילי או דריימונד בסמול בול?
- ניסיון של גולדן לתקוף את קנטר ולהכניס אותו כמגן על הפיק אנד רול בכל הזמנות.
אוקלהומה הפעם תגיע עם האסל בעיניים ותנצח בריבאונד, השאלה האם זה יספיק. לאס וגאס מגדירים את גולדן פייבוריטית ב-3 נקודות.

הלילה בשעה 3:00.

Anfield

New member
לא יכול לחכות

טירוף. מקווה מאוד שנמשיך להפתיע אנשים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מי אתם ומה עשיתם לשחקנים של התאנדר?

איפה הטירוף הזה היה כל העונה?

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני חרד לשלומו של אנפילד

יש מצב שהתפוצץ לו הלב?

Anfield

New member
מה ראיתי פה?

לא ממש מבין. איך לוקחים את זה גם למשחק 4?
דוראנט החטיא היום בכלל?

Anfield

New member
זאת הייתה הופעה פשוט מצויינת

מת על זה שדוראנט ווסטברוק היו כל כך הרבה פעמים על הקו.
רוברסון קלע את השלשות וגם נכנס פנימה לפעמים.
לא נראה לי שהמשחק יכל ללכת יותר טוב מזה, הייתי זורק פחות שלשות אם אני ווסטברוק אבל עזבו.
אני מקווה מאוד שאפשר למשוך את האנרגיות האלה גם למשחק 4.
אגב, דריימונד גרין גועל נפש, בעט בכוונה באדאמס, הרון ארטסט של 2016.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני מרגיש שאני חייב לדוראנט התנצלות

אחרי התבוסה לספרס בהמשחק הראשון בסדרה ביינהם כתבתי שבשביל שאוקלהומה תנצח, דוראנט צריך להעלות את הרמה שלו וכתבתי שאני לא מאמין שזה יקרה.
מאז דוראנט הפך למפלצת של ממש ומציג משחק אגרסיבי, לא מסתפק רק בזריקות מבחוץ, חודר לסל ולא מפחד לחטוף מכות.
ומה שיותר חשוב, הוא עושה חיים קשים מאוד לשחקנים שהוא שומר עלייהם בין אם זה גרין או כל אחד אחר ולא סתם האחוזים של גרין צנחו בסדרה הזאת ל-36%.
&nbsp

Anfield

New member
אני כתבתי את זה בעצמי גם כן רק עם יותר אמונה שזה יקרה

מצפים ממנו להיות קווין דוראנט והוא היה משהו אחר, אין בושה בזה.
נדמה לי שכתבתי שייזהר כי בסוף הוא לא יקבל מאף אחד חוזה מקסימום בקיץ :)
מי שהכי מפתיע אותי זה דיון ווייטרס...הוא ממשיך לתת תצוגות שהוא לא נתן בכל התקופה שלו באוקלהומה. חודר ומוסר להטבעות, משחק אחלה פוסט על גרין. תענוג. רבע 4 כשכולם בטח סגרו את הטלוויזיה ראיתי את החמישייה השנייה שלנו נגד השנייה של גולדן, שם כבר היה אפשר לראות את ווייטרס הישן וה"טוב" לוקח פיידאוואייז ליד קשת השלוש, מקווה מאוד שזה לא עשה לו ריסט למוח. אגב, סינגלר, תנו לו אופן ג'אמפר ליד הסל ואפילו זה קשה לו, מדהים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
גולדן עלולים למצוא את עצמם בבעיה קשה במשחק הרביעי

דריימונד גרין עלול להיות מורחק מהמשחק הבא בעקבות בעיטה לאיזור החלציים של סטיבן אדמס שעליה הוא גם קיבל פלגרנט במהלך המשחק.
&nbsp
אתמול הליגה הודיעה שדאנטה ג'ונס ממיאמי מורחק מהמשחק הרביעי בסדרה בגלל עבירה דומה לזו של גרין וזה לא שאני רוצה שגרין יורחק אבל זה יאכזב אותי אם הוא לא יורחק ר בגלל שקוראים לו דריימונד גרין והוא משחק בגולדן סטייט.
&nbsp

Anfield

New member
גרין הזה שחקן די דוחה

מתחילת הסדרה הוא מנסה כל מיני תרגילי פסיכולוגיה עלובה, צועק לאדאמס איבקה ו-ווסטברוק באוזניים, בועט באדאמס פעמיים. זה קצת מגוחך שהאלופה והקבוצה עם המאזן הכי טוב בכל הזמנים צריכה להתעסק בשטויות כאלה. כל הכבוד לאדאמס ו-ווסטברוק שלא הגיבו לו על הזבל הזה.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה מה שהיה לו להגיד על הבעיטה הזאת

http://thunder.clutchpoints.com/draymond-green-kick-steven-adams/
&nbsp
ממש אמין

&nbsp
&nbsp

Anfield

New member
הוא הלך להתנצל בפני אדאמס

וגם קר וקארי מיהרו להגן עליו ואמרו שזה לא היה מכוון, מפחדים מאוד שהוא יושעה.
1. הוא שיחק מכוער גם במשחקים 1-2, כולל מכות לאדאמס שלא קשורות לכדורסל.
2. בריפליי זה נראה מאוד מכוון, הרבה אחרי המהלך עצמו.
מקווה שיושעה, זה יקל עלינו קצת יותר למשחק 4 למרות שהיום מצחיק שבזמן הבעיטה שלו על אדאמס התוצאה הייתה 42-40 או 40-40 ואז התחיל הפירוק, במקרה או שלא במקרה.

rapgamer4ever

New member
אני גם חושב שזה היה מכוון, אבל קני, צ'אק ושאקיל

הסכימו שלושתם שהוא ניסה למכור לשופטים שעשו עליו פאול אז הוא זרק את הגפיים שלו לכל עבר מבלי כוונה לבעוט לו באשכים.
אלה שני צידי המטבע, אני כאמור מסכים שזה היה בכוונה.

fatnoam

Active member
אולי פעם ראשונה שאני לא מסכים עם כולם

אני מת על שלישיית הפרשנים הזו, אבל לי נראה שהבעיטה של גרין היתה לחלוטין מכוונת. שאתה בועט למישהו בביצים בטעות, אתה בא, מנסה לעזור לו לקום, מודה שטעית. דריי עשה את זה בכוונה, חשב שלא ראו, ורק אחרי זה הוא התנצל וכו'.
&nbsp
כל הוידאו שלו מדבר על זה רואים שהוא משקר במצח נחושה.
&nbsp
צריך להיות מורחק לדעתי.

ראיתי עכשיו את המשחק

אין ספק שהוא עשה את זה בכוונה, וזה לא פעם ראשונה בסדרה שהוא נותן לו מכות כאלו

Anfield

New member
סורי על ההצפה אבל אני חייב אחד על סקיפ בייליס

Skip Bayless ‏@RealSkipBayless 2h2 hours ago
Not in my wildest nightmares did I think a team that won an NBA record 73 games was capable of losing a game this badly.
&nbsp
זה הבנאדם שאמר שייגמר סוויפ לגולדן לפני שהתחילה הסדרה.
&nbsp

למעלה