אולי הפעם הבג"ץ סופסוף יוציא את מלאך החבלה לנבצרות ?

סתוונית333

Well-known member
אוי סתומונת מסכנה, לא הולך לך לפגוע בי, אז את מכוונת אל קרובי המשפחה?
בהצלחה לך לנחש, על איזו מן הנשים שבחיי, את מקשקשת.
אוי חרטטן מר חפרני
אם לא היית פגוע אז מזמן היית מפסיק לקרצץ .
וסתומה תקרא לאשתך ואתה יכול להוסיף גם את אמך.

דגלמנגל

Well-known member
אוי חרטטן מר חפרני
אם לא היית פגוע אז מזמן היית מפסיק לקרצץ .
וסתומה תקרא לאשתך ואתה יכול להוסיף גם את אמך.
לפחות אין עוד ספק מי משנינו מגדף.
והגידוף מעיד על כעסך, על שאינך מצליחה לגרום לי להיעלב.
בואי אגלה לך בסוד, שכדי להיעלב ממישהו, עלי להעריך אותו,
תחילה, כאדם חכם.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה שעצר את ה"רפורמה" היה פס"ד בג"ץ, שבו נפסל התיקון לחוק יסוד: השפיטה, ביטול עילת הסבירות. תיקון זה, אמור היה לסייע לביבי בהשפעה על משפטו, קרי: ניגוד עניינים. פסה"ד המדובר פורסם במהלך המלחמה וזו רק עיכבה את ההגשה הבלתי נמנעת, של העתירה הנוכחית. ביבי יכול היה לטעון, שלא הוא יזם והוביל את המהלך, אילולי חש ביטחון עצמי מופרז, בשלב מוקדם של ה"רפורמה" והכריז קבל עם ועדה שהוא נכנס לעניינים. כלומר, הוא הוביל, רשמית, את המהלך.
הרחבה:
https://www.ynet.co.il/news/article/hy00akpacn
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001466670
בכל מקרה כל ההליכים נעצרו בגלל המלחמה, בגלל שינוי סדר העדיפויות והזנחת כל מדיניות הפנים מלבד דאגה לעורף.

בכל מקרה כל ההליכים נעצרו בגלל המלחמה, בגלל שינוי סדר העדיפויות והזנחת כל מדיניות הפנים מלבד דאגה לעורף.
מי בכלל הכניס אותו הרי הוא קודם כל שקרן ורק אחר כך ימין ראה בראון חברון ו....... עוד איזה רדיפות ותכסיסים עשו והכניסו אותו שוב

דגלמנגל

Well-known member
דאגה לעורף? מי בממשלה הזאת דואג לעורף? יש הבטחות, אבל אין שום ביצוע. הדבר היחיד שבוצע, היה שימון השותפים הקואליציוניים במיליארדים שהובטחו להם.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שעצר את ה"רפורמה" היה פס"ד בג"ץ, שבו נפסל התיקון לחוק יסוד: השפיטה, ביטול עילת הסבירות. תיקון זה, אמור היה לסייע לביבי בהשפעה על משפטו, קרי: ניגוד עניינים. פסה"ד המדובר פורסם במהלך המלחמה וזו רק עיכבה את ההגשה הבלתי נמנעת, של העתירה הנוכחית. ביבי יכול היה לטעון, שלא הוא יזם והוביל את המהלך, אילולי חש ביטחון עצמי מופרז, בשלב מוקדם של ה"רפורמה" והכריז קבל עם ועדה שהוא נכנס לעניינים. כלומר, הוא הוביל, רשמית, את המהלך.
הרחבה:
https://www.ynet.co.il/news/article/hy00akpacn
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001466670
חוק הסבירות שנפסל בחוצפה רבה על-ידי בג"צ, לא היה מסייע לנתניהו במשפטו הפלילי במאומה. זאת הנפצה רל"בית שהומצאה אי-שם לפני למעלה מחצי שנה על-ידי כותב דפי המסרים של המחנה ומאז הרל"בניקים הנאמנים חוזרים עליה בכל הזדמנות (אך רובם ככולם מבלי שהם יודעים להסביר מה הקשר בדיוק :)).

בכל מקרה מה שמבחינה זו עצר את הרפורמה זה לא פסה"ד עצמו, אלא החלטת הקואליציה שלא לעקוף אותו באמצעות חקיקה חוזרת. אפשרות זו נשמרת בינתיים לעתיד לבוא, לכשהכנסת תיאלץ לשוב ולעסוק בענייני דיומא.

דגלמנגל

Well-known member
חוק הסבירות שנפסל בחוצפה רבה על-ידי בג"צ, לא היה מסייע לנתניהו במשפטו הפלילי במאומה. זאת הנפצה רל"בית שהומצאה אי-שם לפני למעלה מחצי שנה על-ידי כותב דפי המסרים של המחנה ומאז הרל"בניקים הנאמנים חוזרים עליה בכל הזדמנות (אך רובם ככולם מבלי שהם יודעים להסביר מה הקשר בדיוק :)).
אני מעריך שלא קראת - כהרגלך בקודש - את המקורות שצירפתי, שאילולי כן לא היית כותב את השטויות שכתבת.
בכל מקרה מה שמבחינה זו עצר את הרפורמה זה לא פסה"ד עצמו, אלא החלטת הקואליציה שלא לעקוף אותו באמצעות חקיקה חוזרת. אפשרות זו נשמרת בינתיים לעתיד לבוא, לכשהכנסת תיאלץ לשוב ולעסוק בענייני דיומא.
מזה הקשקוש הזה; אתה תחקוק לי ככה ואני אחקוק לך אחרת? מזה, משחק שליפות בחקיקה?
מילא, שהממשלה הזאת הפכה את הכנסת לשוק, שבו חבריה צורחים ומקללים, מסיתים ומשקרים, עד שבא להקיא. והכל על מנת לחלץ אדם אחד מסיכוי להרשעה בדין; הן במשפט המתנהל נגדו והן מהודאה באחריות - איזושהי, כלשהי, אפילו שילוחית - למחדל המאה, שהביא עלינו שואה, שלא היתה כמוה, מאז מלה"ע-2. כל יריביו הפוליטיים - לדורותיהם - אשמים, רק לא הוא, כי לא ידע, כי לא שמע, כי לא ראה, כי לא עודכן, כי לא עשה דבר, ציבורי או ממלכתי, במשך כל שנות כהונתו כר"מ. ממש כאילו כלל לא היה פה.
כל זה בצד.
הליך החקיקה, בבית המחוקקים, צריך להיות נקי מאינטרסים אישיים ומכוון כל כולו לטובת העם והמדינה.
החקיקה (התיקון לחוק), שהוביל נתניהו, מסלקת את אחד מעמודי התווך של חוק יסוד: השפיטה ונותנת בידיו את הכוח האבסולוטי, כדיקטטור, לחוקק מה שייטיב אתו ולעזאזל המדינה והבקרה של בית המשפט העליון. ואכן, מהרגע שבו אושר התיקון המדובר ועד לפסילתו בפסה"ד של בג"ץ - היתה מדינת ישראל נתונה במשטר דיקטטורי. ניצלנו מזה בעור שינינו, הודות לקפלניסטים ולבג"ץ.
אני את דברי אמרתי ואינני מתכוון להיכנס אתך לחפירות. ישפוט הקהל.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מעריך שלא קראת - כהרגלך בקודש - את המקורות שצירפתי, שאילולי כן לא היית כותב את השטויות שכתבת.
מצטער, אך לא אוהב ללכלך את המחשב שלי בליינט אם זה לא ממש נחוץ. בכל מקרה אם דברי לדעתך הם ״שוויות״ כהגדרתך, אשמח לשמוע מדוע ״לטעמך״ זה כך (ולא לדעת איזה כותב במקום אחר שאין לי כל קשר אליו).

כך או אחרת ועל אף שאני רואה שכתבת באריכות, אם דעתך היא ממילא שדברי הם שטויות, אינני רואה טעם רב בהמשך התדיינות. לא רוצה חס וחלילה להלאות אותך ב״שטויות״ שלי ולגרום לך לעוגמת נפש. ממילא אין גם טעם מיוחד להמשיך לקרוא את הגיגיך בפוסט הנוכחי.

כרגיל, אם וכאשר תחזור נפשך בדיון ענייני, ברגע שתחליט לחבוש את כובע המתורבת והבוגר, תמיד אשמח לכך. עד אז, זה אתה עם עצמך. אה, ועם הכותב בליינט כמובן. הרבה הצלחה.

למעלה