אולימפוס E-M1

חובב1

New member
דמגוגי מצד מי?

קח ציטוט של שגיא מלפני כמה ימים:
"אם הייתי מצלם נוף העדשה הזאת והפורמט הזה היו נפסלים על המקום".

sagiKor

New member
אז?

אם היו מביאים לי את התמונה שהתייחסתי אליה כדוגמה ליכולות מערכת לצילום נוף אז עבורי זה היה נפסל!
מה זה אומר עבור אחרים?
מה זה אומר על שילוב אחר בתוך המערכת?
אסור להביע דעה?
אתה ממשיך עם הקריאה הסלקטיבית שלך, שאלת - דמגוגיה של מי? בעיקר שלך!

חובב1

New member
ממליץ לך להתחיל לצלם נוף

כך אולי תתחיל להבחין ביותר פרטים.
עופר כתב: "אבל לפי שגיא אי אפשר לצלם נוף עם אולימפוס :)"
Papito כתב: "קצת דמגוגי"
ואני ציטטתי משפט שלך: "אם הייתי מצלם נוף העדשה הזאת והפורמט הזה היו נפסלים על המקום".
אז עופר צדק בטענה שלו לגביך, זה הכל.
&nbsp
&nbsp

sagiKor

New member
אם כבר אתה מחפש הודעות שלי

לך אחורה, יש ארכיון שלם של הודעות.
תראה את הסקירה שלי על הפוג'י X100 הראשונה ועל ה XE1, תוכל לקרוא שמה שבעיקר עולה מהסקירות שלי היא טענה שפוג'י זה לא לכל אחד.
ושהמערכת לא בשלה מספיק למרות איכות התמונה והשוותי אז ל EM5 שהרגישה הרבה יותר בשלה.
תוכל גם למצוא הודעות שלי לגבי יכולות הטווח דינמי של ה EM5 שכמה שהן שופרו לעומת חיישן ה 12MP שקדם וכמה התרשמתי גם בהשוואה לחיישני גדולים יותר.
תוכל גם למצוא שלל הודעות שבן אני טוען ש M43 מציעה איזון אופטימלי בין איכות לגודל.
ועוד הרבה טענות ואני עומד מאחרוי כולן.
אבל דברים משתנים ופוג'י של היום זה לא פוג'י של 2013.
המערכת בשלה מאד ומציגה איכות תמונה גבוהה מאד.
M43 מנסים להשלים פערים ע"י עדשות יוקרה אך פוגעות באותו איזון שדיברתי עליו ואם משאירים את הפיצ'רים בצד ובוחנים מחיר ואיכות אז M43 קצת פחות אטרקטיבית לטעמי.
בנוסף M43 מקבל גם נגיסות מלמטה, אם בעבר המערכת הציעה אלטרנטיבה מצויינת ואיכותית למצלמות קומפקטיות, הרי שבתצורות הרלוונטיות יש למערכת מתחרה קשה מצד הסוני RX100
זה משאיר לטעמי חלל מאד צר שלטעמי יש ל M43 יתרונות. אחד מהם זה וידאו שגם כאן המתחרות מאד התחזקו, גם מסוני ואפילו מפוג'י. השני הוא למי שעדיין מחפש מערכת קטנה ומבסס אותה על מצלמות כמו ה EM5 או ה GX8 עם עדשות פריים קטנות יחסית, בנישה הזאת לסוני למשל יש מצלמות מצויינות כמו ה A6xxx אבל קצת חסרות עדשות אטרקטיביות. בפוג'י יש את ה XT10 ורק לאחרונה מתחילה להיבנות סדרת עדשות פריים קטנות יחסית.

אגב, אם אתה כבר הולך אחורה ונובר בארכיון, חפש גם הודעות של עופר על מירורלס ועל M43 בפרט, בתקופה שהוא החזיק קנון. תלמד מזה דיסוננס קוגניטיבי חזק מאד...

Papito

New member
מצידך

אין שום דבר פסול בבחירת כלי עבור צלם מנוסה.
&nbsp
עם זאת, יש הרבה פסול בהודעה ובתוכן שכתבת.

חובב1

New member
שטויות

אתה זורק מילים בודדות שאין להן שום משמעות לדיון "דמגוגיה, פסול". מה אומר לך, תרמת המון חוכמה כאן.

Papito

New member
שוב, אתה מדבר אליי במיליטנטיות

כאילו אני מייצג פלג.
&nbsp
אני לא, אני רק רואה כאן את ההתגוננות שלך וזה די מביך אותי.
ולגבי דמגוגיה ופופוליזם - אני כותב תיזה על זה בימים אלו, ככה שהאמן לי יש לי קצת יותר ממושג בסיסי של מה זה ואיך ולמה זה קשור לכאן.
&nbsp
שורה תחתונה,
אתה כותב באלימות באופן כללי וכלפיי (האדם הלא נכון) בפרט, נסח מחדש את התגובות שלך שגם להתנצחות איתך יהיה טעם טוב ולא הרגשה של ילד מקלדת לא מקובל.

חובב1

New member
אין שום התגוננות

יש עובדות יבשות. עניתי לך על כך בתגובה אחרת.

slarti

New member
תודה לכולם על ההשתתפות הערה בדיון...

אני מיציתי.
&nbsp

sagiKor

New member
עד לפעם הבאה...

למעלה