לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'מחצית I הגריק פריק הוא פריקינג גוד אבל דרוזן לא פראייר'
מחצית I הגריק פריק הוא פריקינג גוד אבל דרוזן לא פראייר
28/04/2017 | 03:26
7
1
לצפיה ב-'לאורי עם בעיות גב, יוצא החוצה לטיפול'
לאורי עם בעיות גב, יוצא החוצה לטיפול
28/04/2017 | 03:57
6
1
לצפיה ב-'טורנטו פתחה את השלישי סופר חזק, מילווקי סוגרת חזק את הרבע'
טורנטו פתחה את השלישי סופר חזק, מילווקי סוגרת חזק את הרבע
28/04/2017 | 03:59
5
1
לצפיה ב-'קאמבק אדיר של מילווקי מ25 פיגור ל2 נק יתרון'
קאמבק אדיר של מילווקי מ25 פיגור ל2 נק יתרון
28/04/2017 | 04:34
4
2
לצפיה ב-'9 נק ללא מענה של טורנטו, נראה גמור 30 שנ לסיום'
9 נק ללא מענה של טורנטו, נראה גמור 30 שנ לסיום
28/04/2017 | 04:44
3
1
לצפיה ב-'רק 2 הפרש 16 שנ לסיום'
רק 2 הפרש 16 שנ לסיום
28/04/2017 | 04:52
2
1
לצפיה ב-'חחח הקהל צועק USA USA USA '
חחח הקהל צועק USA USA USA
28/04/2017 | 04:53
1
1
לצפיה ב-'הקנדים ניצחו ועולים לשלב הבא'
הקנדים ניצחו ועולים לשלב הבא
28/04/2017 | 04:55
לצפיה ב-'ווסטברוק מפסיד ומודח'
ווסטברוק מפסיד ומודח
26/04/2017 | 06:19
42
81
ההספק הלילה: 47 נקודות באחוזים גרועים כולל 18(!!!) זריקות לשלוש, 11 ריבאונדים ו9 אסיסטים

בסופו של דבר התוצאה בסדרה הזאת לא מפתיעה ויוסטון קבוצה טובה יותר וניצחה בצדק
המשך>>
ההספק הלילה: 47 נקודות באחוזים גרועים כולל 18(!!!) זריקות לשלוש, 11 ריבאונדים ו9 אסיסטים

בסופו של דבר התוצאה בסדרה הזאת לא מפתיעה ויוסטון קבוצה טובה יותר וניצחה בצדק
לצפיה ב-'טוב, אחרי שהייתי שבוע בלי גישה לאינטרנט, מישהו יכול להסביר'
טוב, אחרי שהייתי שבוע בלי גישה לאינטרנט, מישהו יכול להסביר
26/04/2017 | 13:08
5
73
להסביר בקווים כלליים איך ס"א ממפיס הגיעו ל 2-2, כנ"ל בוסטון שיקגו, כנ"ל אטלנטה וושינגטון, טורונטו מילווקי - בקיצור הסבר קצר על מה שפספסתי?
הייתי בטוח שאני אחזור כבר יהיו הרבה יותר סדרות מוכרעות או על סף הכרעה...

שיקגו הובילו 2-0 אחרי שני משחקי חוץ... איך זה ברח להם?
לצפיה ב-'רונדו נפצע ונעדר מהמשחקים האלה'
רונדו נפצע ונעדר מהמשחקים האלה
26/04/2017 | 13:21
1
60
שיקגו נראתה כמו עדר ללא רועה. לא סביר שרונדו יחזור להמשך הסדרה, כך שבוסטון פייבוריטית ברורה.

ס"א - ממפיס: הנאום של פיזדייל אחרי המשחק השני עשה את שלו, כצפוי. גם בלי קשר לשופטים אני חושב שזה משהו שהוא עשה במתכוון על מנת לעורר משהו אצל השחקנים שלו שמאוד בנויים על אנרגיות והאסל. הם נראים יותר מלוכדים וfired up מאשר בתחילת הסדרה. מהלך גאוני כשחושבים על זה. אני בטוח שהוא יישן טוב בלילה עם אלה שקראו לו בכיין. סן אנטוניו עדיין באווירת עונה סדירה וכרגיל בשנים האחרונות משחקת באש. קוואי אדיר וגם טוני פארקר נראה הרבה יותר טוב בינתיים בפלייאוף אבל חוץ מהם כולם נראים מתחת לשיאם (במקרה של פארקר אני מדבר על שיא היכולת של העונה הזו בלבד, לשיא היכולת בקריירה הוא כבר לא יחזור, זה ברור לכולם)

טורונטו - מילווקי: יאניס מגלה יכולת לא יציבה. כשהוא טוב מילווקי מנצחת די בקלות וכשלא הולך לו הוא מתחיל ראש בקיר ודי מחרב לקבוצה שלו. סדרה מאוד הגנתית שנראית כאילו מה שצריך כדי לקחת אותה בכל זמן נתון זה שקבוצה אחת תצליח להשתחרר התקפית. בינתיים זה עדיין לא קרה, ומעכשיו למילווקי כבר אין ברירה. זה הזמן של יאניס להוכיח שהוא עשוי מחומר של legends ולנצח את הסדרה הזו כשהכסף על השולחן.

וושינגטון - אטלנטה לא ראיתי, חייב להודות שאני מופתע מהתוצאה. חשבתי שיהיה יותר חד צדדי.
לצפיה ב-' תודה רבה'
תודה רבה
26/04/2017 | 13:23
8
לצפיה ב-'למרות שלא שאלת, נדבר קצת על קליפרס-יוטה'
למרות שלא שאלת, נדבר קצת על קליפרס-יוטה
26/04/2017 | 19:42
1
55
הסיפור מתחיל בגיים 4 שהקליפרס היו חייבים אבל חייבים לנצח. ג'מאל קרופורד תפס את אחד המשחקים הגדולים שלו. כריס פול הצטיין בכל פרמטר. רודי גובר בהגבלת דקות. הקליפרס שרדו בדקות של הספסל. באמת שהם לא יכלו לבקש ליותר מזה.

רק מה? ג'ו ג'ונסון השתלט על הרבע הרביעי, קלע 11 נקודות רצופות(!) ואז מסר 3 אסיסטים רצופים(!) כשהביאו עליו עזרה. ג'וג'ו אשכרה בסדרת חייו, אני לא זוכר אותו כל-כך חד בתקופה שלו באטלנטה והנה בגיל 35 הוא הגו טו גאי של הג'אז ברבע הרביעי.

גיים 5 מהלילה המחיש את פערי האיכות. יוטה הגיעה למבטים פנויים כמעט ללא יוצא מן הכלל והחטיאה הרבה זריקות בצורה לא אופיינית. יש להם המון שחקנים שמסוגלים להוריד כדור לרצפה- היל, אינגלס, הוד, היוורד, ג'וג'ו, דייאו. מנגד לקליפרס יש שחקן חמישייה אחד שמכדרר ברמה טובה וזה כריס פול. הוא לא מספיק אתלטי ובעל סיבולת כדי לסחוב את המשחק על עצמו במשך 4 רבעים, לכן הוא שמר כוחות בעיקר לרבע האחרון וזה לא הספיק. ריברס חזר אבל היה חלוד מאוד, ג'מאל לא קלע את הזריקות הקשות שלו והקליפרס סבלו מקיפאון התקפי משמעותי.

אני הרגשתי שהקליפרס יכולים רק לגנוב את משחק הבית הזה, יוטה הייתה הקבוצה העדיפה. משחק 6 בסולט לייק סיטי אמור לגמור את הסדרה, אלא אם יקרו די הרבה דברים: ג'מאל/ריברס יתפסו משחק גדול, כריס פול יתעלה על עצמו עם 30+ נקודות, יוטה תחטיא הרבה מבטים פנויים... זה לא יהיה קל.

אוסיף שהיכולת ההתקפית של יוטה מפתיעה אותי לטובה מבחינת הנעת הכדור שלהם. הם חוסמים מצוין אחד לשני ויש להם מגוון שחקנים שרואים טוב את המגרש ושומרים על רצף של drive and kick.
לצפיה ב-'אני חושב שהם שיחקו התקפה טובה במשך כל השנה'
אני חושב שהם שיחקו התקפה טובה במשך כל השנה
27/04/2017 | 11:03
35
לא יודע עד כמה הסטט׳ מראה את זה.

העניין פשוט שקצב המשחק שלהם נורא איטי, והם משחקים המון סט גיים, ולכן הם לא קבוצה עם סקור גבוה במשחקים. ההתקפה שלהם כן אינטילגנטית.

כמו כן, במהלך השנה הם היו נראים פחות טוב כי פשוט הייוורד היה פצוע, ואז ג׳ורג׳ היל אם אני לא טועה נפצע קצת, וג׳ו ג׳ו בעצמו הפסיד כמה משחקים, ואז הווליום של רודני הוד ואלק ברקס עלה, והם פשוט פחות טובים ויעילים מהאחרים.

לדעתי יוטה יעברו את הקליפרס אבל יהיה להם מאוד קשה לעשות משהו נגד גולדן. אני מעריך שהם חייבים להחתים עוד גארד לצד היל - קומבו, שוטינג או אפילו פוינט גארד ולשחק עם היל אוף גארד, וזה ישפר אותם משמעותית.
לצפיה ב-'הטייק שלי על ס"א וממפיס'
הטייק שלי על ס"א וממפיס
27/04/2017 | 15:30
26
לדעתי אין קשר בין הבכיינות של פיזדייל לעובדה שהסדרה חזרה לס.א. בשוויון. מראש הימרתי על 4-2 לספרס בלי טוני אלן ו4-3 עם טוני אלן. הסיבה לכך היא פשוט שלספרס יש הרבה מגבלות, ובמצב הנוכחי ההתאמות שעושים מולה מונעים ממנה לדרוס. לצד הבכיינות, פיזדייל פשוט אימן כדורסל כמו שצריך. במשחק 3 הוא פתח עם וינס קרטר בעמדה 2 וזאק רנדולף בעמדה 4. הוא הימר ולקח הרבה פסקי זמן ברגעים נכונים. זה השתלם לו. אבל העניין הוא שגם הספרס יודעים לעשות התאמות. מי כמו פופוביץ' ידע לתת לפארקר את ההנחייה להיות אגרסיבי יותר, וזה בא לידי ביטוי כבר במשחק 4, שכמעט הלך לכיוון שלה. במשחק 5 אפשר היה לראות שוב פער בין הקבוצות. לדעתי כרגע אין לממפיס תשובה של ממש, ולכן זה יגמר 4-2.
לצפיה ב-'דוראנט מוסיף הרבה יופי למשחק של גולדן עם החדירות שלו'
דוראנט מוסיף הרבה יופי למשחק של גולדן עם החדירות שלו
25/04/2017 | 06:01
18
23
לצפיה ב-'22-3 לגולדן'
22-3 לגולדן
25/04/2017 | 06:02
8
לצפיה ב-'בסוף עוד יתברר שקר רק מפריע שם '
בסוף עוד יתברר שקר רק מפריע שם
25/04/2017 | 06:49
52
אבל ברצינות, תסתבר שהבעית גב שלו מאוד חמורה וגורמת לו גם לכאבי ראש.
כנראה שהוא לא יחזור לקווים בקרוב ויש אפילו שמועות שהוא סיים את תפקידו כמאמן בליגה הזאת.
אני מווה שאלה סתם הגזמות ושנראה אותו בקרוב מאוד שוב על הספסל של גולדן.

לצפיה ב-'טורונטו מנצחים 118:93 ועולים ל 3:2 מול הבאקס'
טורונטו מנצחים 118:93 ועולים ל 3:2 מול הבאקס
25/04/2017 | 06:52
42
המשחק הבא יערך במילווקי ונראה לי שאנחנו בדרך למשחק שביעי בסדרה הזאת.

לצפיה ב-'ההוקס מנצחים את וושינגטון ומשווים ל-2:2'
ההוקס מנצחים את וושינגטון ומשווים ל-2:2
25/04/2017 | 06:54
46
האמת שלא חשבתי שזאת תהיה סדרה צמודה בכלל
לצפיה ב-'טורונטו במשחק הכי טוב שלה בסדרה'
טורונטו במשחק הכי טוב שלה בסדרה
25/04/2017 | 16:28
5
53
אני מופתע לטובה. באמת. היו כמה שינויים במשחק של טורונטו שהביאו ליכולת הזאת:
1. ביטחון- נורמן פאוול תותח, גם בפלייאוף שעבר הוא נכנס בסדרה קשה בסיבוב הראשון אחרי שהתייבש על הספסל והביא דקות טובות. הוא משחק ללא פחד, חודר לסל על השומרים של טורונטו ועולה לזריקות ללא היסוס. הפעם הוא גם תפס יום קליעה גדול.
קייל לאורי פחות חושב ויותר פועל. זו עדיין לא שעתו היפה ביותר אבל לפחות הוא פרודקטיבי.

2. קצב המשחק- לא מכיר את הנתונים אבל המשחק החמישי התנהל בקצב מהיר משמעותית ממשחקים אחרים בסדרה. טורונטו הרבה יותר מסוכנת עם 5 שחקנים שמסוגלים לרוץ מהר את המגרש ולזרוק משלוש. בדקות של ולנצ'יונאס לראפטורס לקח זמן לחזור להגנה ויאניס ניצל זאת כמה פעמים.
לעומת זאת איבאקה במשחק שיא, שינה לפחות 4 זריקות בצבע שהיו סלים בטוחים של מילווקי וגם הצליח לסיים מול יאניס בצד השני.

3. היפר-אגרסיביות של מילווקי בהגנה. כאן אני מפנה אצבע מאשימה כלפי ג'ייסון קיד. אני לא מבין למה דרוזן, שהתקשה לקלוע באחוזים טובים לאורך הסדרה, צריך לקבל דאבל טימים כאלה אגרסיביים 25 פיט מהסל. הוא משחרר מסירה ומאפשר לראפטורס להניע את הכדור עד שהם מגיעים למבט פנוי. מה רע בסוויץ' או אפילו הגנה שמרנית על דרוזן? כששחקני מילווקי שומרים אישית טובה ראינו שטורונטו מתקשה מבחינה התקפית לכל אורך הסדרה.

לצפיה ב-'לא מצליח להתחבר לסדרה הזאת'
לא מצליח להתחבר לסדרה הזאת
25/04/2017 | 20:10
4
40
יש בה משהו מאוד משעמם בעיניי.
התחושה הכללית היא ששתי הקבוצות לא הגיעו מוכנות לא לפלייאוף ולא למפגש אחת מול השניה.

לצפיה ב-'התחושה הכללית(לפחות שלי) שצפייה בסדרות המזרח'
התחושה הכללית(לפחות שלי) שצפייה בסדרות המזרח
25/04/2017 | 21:30
2
44
לגמריי מיותרת, למען האמת זה דיי מייאש להיות סופרסטאר במזרח גם אם אתה מרוויח מליוני דולרים.אתה פשוט יודע שאתה לא יכול לעשות שום דבר מול הקבוצה של לברון.
לצפיה ב-'כולה סיבוב ראשון נגד קבוצה שבקושי עלתה לפלייאוף'
כולה סיבוב ראשון נגד קבוצה שבקושי עלתה לפלייאוף
25/04/2017 | 22:55
1
36
טורונטו תקשה יותר על קליבלנד
לצפיה ב-'איך זה יהיה שונה משנים קודמות?'
איך זה יהיה שונה משנים קודמות?
26/04/2017 | 00:00
33
כל קבוצה של לברון מטיילת לגמר הNBA
לצפיה ב-'אם כבר טורונטו מאכזבת, אבל צריך לקחת בחשבון שלאורי החמיץ'
אם כבר טורונטו מאכזבת, אבל צריך לקחת בחשבון שלאורי החמיץ
25/04/2017 | 22:57
34
ים משחקים בסוף העונה

לצפיה ב-'נתון מעניין לגבי ווסטברוק, 45 אסיסטים ב4 משחקים הראשונים'
נתון מעניין לגבי ווסטברוק, 45 אסיסטים ב4 משחקים הראשונים
25/04/2017 | 18:29
1
68
רק 4 מהם ברבע האחרון
הטעון נגד ווסטברוק, שהוא משחק יפה וקבוצתי 3 רבעים, וברבע האחרון הוא מנסה לנצח משחקים לבד

מה דעתכם? האם יש דברים בגו
לצפיה ב-'האמת שזה נתון די מטורף'
האמת שזה נתון די מטורף
26/04/2017 | 00:49
39
וכמובן לא יכול להיות שהוא מקרי. אבל לזכותו גם ייאמר שבהרבה מקרים בעונה הסדירה הוא לא רק ניסה אלא גם הצליח לנצח את המשחקים שהוא השתלט עליהם ברבע הרביעי.

בסופו של דבר לקבוצה שלו אין דרך אחרת לנצח, הם יגיעו כמה רחוק שווסטברוק יוכל לקחת אותם, וזה כנראה סיבוב ראשון, בדיוק כפי שחזינו בתחילת העונה.
לצפיה ב-'אם גולדן לוקחים אליפות בלי סטיב קר'
אם גולדן לוקחים אליפות בלי סטיב קר
25/04/2017 | 19:24
5
73
אפשר יהיה להגיד שהוא מאמן אוברייטד או עדיין לא?
לצפיה ב-'שום דבר שיקרה לא יגיד עליו שום דבר'
שום דבר שיקרה לא יגיד עליו שום דבר
25/04/2017 | 22:38
4
60
הווריורס היו קבוצה מדהימה עם כישרון נדיר בשנתיים האחרונות ועכשיו עם דוראנט בכלל, הם פייבוריטים לאליפות גם בלי מאמן על הקווים.
קר הוביל אותם לאליפות והיה במרחק ניצחון מאליפות שניה, אחרי שנים שמארק ג'קסון לא הצליח. האם זה אומר שקר הרבה יותר טוב מג'קסון? או שזה בעיקר קשור לעובדה שהכוכבים של הווריורס התבגרו והגיעו לשיא בערך בזמן שקר נכנס לתפקיד? והאם הצלחה או חוסר הצלחה של הקבוצה שלו איתו או בלעדיו השנה תשנה את כל מה שחשבנו בשנתיים הקודמות?
האם בלאט מאמן טוב כי הוא הביא את קליבלנד בלי קיירי ולאב מרחק 2 משחקים מאליפות? או שכל קבוצה של לברון במילא הייתה עושה גמר מזרח בלי קשר למאמן? 

בקיצור הספקולציות לא נגמרות ומוכיחות רק דבר אחד- אין טעם לנסות לקבוע איכות בכלל- ושל מאמן בפרט- על פי תוצאות. תוצאות היום מורכבות מהרבה גורמים. הדרך היחידה לדעת באמת אם מאמן הוא טוב היא לדעת איזה פעולות הוא עושה בתור מאמן (כמו ששחקנים כמו בוגי ודיוויס שמדורגים בטופ 10-15 של הליגה כבר כמה שנים אנחנו שופטים לפי הפעולות שלהם בתור שחקנים, והרבה פחות לפי הישגי הקבוצה שלהם).

לצפיה ב-'אני לא בהכרח מסכים'
אני לא בהכרח מסכים
25/04/2017 | 22:51
3
65
קר בנה תרבות, הוא הצליח להוריד את איגי לספסל בהסכמה ,
בזמנו גם גרין עלה לחמישייה על חשבון דיוויד לי
המשחק זורם ויפה הרבה יותר לעין מאשר בזמנו של ג׳קסון

בקשר לבלאט זה צועק לעיניים שלברון מנהל את הענייניים וגם עכשיו זה הרבה מאוד לברון

יש טביעת אצבע של מאמן בגולדן, אז נכון שעכשיו הם נוסעים בקרוז קונטרול או אוטו פיילוט
אבל לפני זה קר החליף את הצמיגים העלה את המהירות ל160 קמש שם סיה ברדיו ועכשיו נשאר רק לבראון לשבת
בכסא הקפטן ולקבל קרדיט

לצפיה ב-'מסכים אבל הערה בקשר לגרין/לי'
מסכים אבל הערה בקשר לגרין/לי
26/04/2017 | 00:40
1
49
גם סטיב קר עצמו הודה שלי היה מתוכנן להיות בחמישייה. הוא נפצע לתקופה ארוכה, ואחרי היכולת שגרין הפגין בתקופה ההיא כבר אי אפשר היה להזיז אותו מהליינאפ אפילו עם דחפור.

בכלל כשחושבים על זה, זה לא ייאמן כמה מזל איפשר לווריורס להגיע לאיפה שהם כיום (מזל שכמובן לא בא במקום ניהול מושלם):
הימרו על הקרסוליים של קרי (האוהדים בכלל רצו לשלוח אותו בטרייד ולהשאיר את מונטה אליס...) - מאז לא עבר פציעה רצינית
הימרו על חוזה גדול מאוד לקליי תומפסון נכון לתקופה ההיא (היה קלעי טוב וזהו - רך בהגנה והרבה פחות אסרטיבי בשאר האלמנטים בהתקפה) - הצדיק את החוזה
לי נפצע - התגלה כברכה ופתח את הדלת לפריצה המטאורית של דריימונד גרין
גרין עצמו סיים חוזה בסוף עונת האליפות - גם הוא היה סוג של הימור (קשה היה אז להעריך אם זו עונת חוזה או שיפור אמיתי)
תקרת השכר קופצת - בדיוק בקיץ שבו דוראנט מסיים חוזה, וכמובן החוזים הנמוכים יחסית של שאר הכוכבים איפשרו להוסיף עוד חוזה מקסימום.
גם המאמן היה הימור - כשאתה מביא מישהו מהמכללות ללא ניסיון באימון קבוצת NBA זה יכול להיגמר בסטיב קר וזה יכול להיגמר בפרד הויברג. גם פה בינגו.

אפשר לחבר פה יופי של "דיי דיינו".
לצפיה ב-'גם קר לא הגיע מהמכללות'
גם קר לא הגיע מהמכללות
26/04/2017 | 11:30
37
הוא לא אימן בכלל, הוא היה פרשן ואז נשיא או משהו בהנהלה של הסאנס כמה שנים. זה היה סיכון רציני.
לצפיה ב-'זה אומר שאתה מסכים איתי'
זה אומר שאתה מסכים איתי
26/04/2017 | 17:26
36
שפטת את קר הרגע לפי הפעולות שהוא עשה ולא לפי ההישגים של הווריורס  
לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:04
9
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'הכימיה בין לברון ודרון וייל משתפרת'
הכימיה בין לברון ודרון וייל משתפרת
23/04/2017 | 20:56
21
64
דרון נראה לא רע בכלל
לצפיה ב-'PG חטף ברכיה באשכים אולי זה יעיר אותו'
PG חטף ברכיה באשכים אולי זה יעיר אותו
23/04/2017 | 21:09
12
לצפיה ב-'הפרצוף של לארי בירד אומר הכל..'
הפרצוף של לארי בירד אומר הכל..
23/04/2017 | 22:36
66
למרות ה4-0 אני באמת חושב שאינדיאנה נתנו פייט לאורך כל הסדרה.
אין מה לעשות קליבלנד גדולה עליה ב3-4 מידות

לצפיה ב-'סוויפ לקאבס, לא היה הכי קל אבל בכל זאת 4:0'
סוויפ לקאבס, לא היה הכי קל אבל בכל זאת 4:0
23/04/2017 | 22:38
3
62
הקאבס יקבלו עכשיו מנוחה בזמן שהקבוצות במזרח יאכלו אחת את השניה
לצפיה ב-'עונה שלישית ברצף שלברון מביא סוויפ בסדרה יחסית מכובדת'
עונה שלישית ברצף שלברון מביא סוויפ בסדרה יחסית מכובדת
23/04/2017 | 23:22
68
בסיבוב הראשון. פעם שעברה דטרויט, לפניה בוסטון. לפניה אולי שארלוט אם אני זוכר נכון? למרות שזו הייתה סדרה יותר חד צדדית.
לצפיה ב-'הפערים גדולים מההפרשים.'
הפערים גדולים מההפרשים.
24/04/2017 | 00:31
52
כשרואים שלמעשה אין הבדל ממשי בין בוסטון לשיקאגו ובין טורונטו למילווקי,
קשה לחשוב על קבוצה מהמזרח שהיא לא קליבלנד, שהייתה עוברת סיבוב במערב.
לצפיה ב-'משהו שלברון למד במשך השנים'
משהו שלברון למד במשך השנים
24/04/2017 | 11:52
48
זה איך לקלוע את הסלים בעיתוי הנכון.

ההפרש בין הקבוצות יכל להיות גם 20 במשחקים מסוימים, לפחות זה מה שפערי הרמות מעידים, אבל זה לא היה, כי כאילו כשקליבלנד מובילים לברון פחות דוחף, וכשהם צריכים סל אז הוא דוחף בפול כח, הם משיגים את הסל, ומנצחים.

אינדיאנה היתה צמודה צמודה בשלושה מתוך ארבעה משחקים, ופשוט כל פעם קליבלנד ניצחה, לא במזל, אלא פשוט בלברון דוחף ועושה סלים או מהלכים מכריעים בטיימינג הכי חשוב.

היו כמה מקרים שאינדיאנה יכלו להוציא מהלך יותר טוב (מהלך אחרון זריקה של מיילס במשחק הראשון לדוגמא), אבל עדיין היא כן הוציאה משהו סביר בסופו של דבר, אבל תמיד הקאבס הגיבו בסלים קריטים בעיתוי המתאים. זה מדהים בעיניי.
לצפיה ב-'בחיי שהארדן עושה צעדים בכל התקפה מתפרצת שהוא מריץ'
בחיי שהארדן עושה צעדים בכל התקפה מתפרצת שהוא מריץ
24/04/2017 | 00:15
64
חוק הכדרור ב-NBA נראה לפעמים כמו החוק בכדוריד. עוד נורמה לטובת ההתקפה שהושרשה בשנות ה-2000.

בכל אופן הרוקטס נאבקים בשיניים עם הארדן חלש מאד.

(מוכרח לציין שזה מוזר לראות משחקים בערב יום השואה. היום סיימתי לקרוא את ויקטור פראנקל, אז אני מרגיש פטור מחובתי השנה)
לצפיה ב-'דוראנט מתחיל להזיע, יש סיכוי שבמאי הוא חוזר לאוקלהומה '
דוראנט מתחיל להזיע, יש סיכוי שבמאי הוא חוזר לאוקלהומה
24/04/2017 | 00:40
3
14
לצפיה ב-'לא הייתי בונה על זה'
לא הייתי בונה על זה
24/04/2017 | 01:01
2
69
OKC כל כך קצרים ועכשיו הרוקטס חשפו עד כמה קליעות העונשין של רוברסון הן נקודת תורפה.
לצפיה ב-'כשאני כתבתי את זה הוא הזיע, עכשיו ברור שהוא מתנשף לרווחה'
כשאני כתבתי את זה הוא הזיע, עכשיו ברור שהוא מתנשף לרווחה
24/04/2017 | 01:10
1
13
לצפיה ב-'לדעתי הוא צריך להזיע בכל מקרה, לפחות עד שתהיה לו אליפות'
לדעתי הוא צריך להזיע בכל מקרה, לפחות עד שתהיה לו אליפות
24/04/2017 | 01:25
62
ראינו בגמר אשתקד שהווריורס ממש לא מחוסנים מבחינה מנטאלית. אם דוראנט חוזר בסיבוב השני והם מתחילים לגמגם, זה עלול לפתוח תגובת שרשרת.
לצפיה ב-'מתפתח סיום הזוי'
מתפתח סיום הזוי
24/04/2017 | 01:10
67
OKC מקזזים 4 נקודות במהלך מדהים מהחטאת זריקת עונשין של אדאמס, ואחר כך לא מסוגלים לבצע עבירה פשוטה וחוטפים מהלך של 3 נקודות מננה (שנותן אחד המשחקים הטובים ביותר שראיתי מגבוה מזה זמן רב). אחר כך הם בכל זאת מקזזים 2 תוך שניה, וכמעט חוטפים את הכדור אבל מבצעים עבירה והמשחק נגמר.
לצפיה ב-'דירק רוז באולם של שיקגו והקהל הריע לו'
דירק רוז באולם של שיקגו והקהל הריע לו
24/04/2017 | 03:32
58
זה מעניין בעונה הבאה הוא שחקן חופשי , האם יש סיכוי שיחזור?
לצפיה ב-'רונדו לפני שלושה חודשים רצינו שהוא יעוף'
רונדו לפני שלושה חודשים רצינו שהוא יעוף
24/04/2017 | 06:07
2
13
לצפיה ב-'זה לא השחקן שאתה הכי שונא?'
זה לא השחקן שאתה הכי שונא?
24/04/2017 | 08:07
1
67
מצחיק איך שגלגל מסתובב ...
לצפיה ב-'השחקן שאני הכי שונא? מה אני בן שש?'
השחקן שאני הכי שונא? מה אני בן שש?
25/04/2017 | 06:45
40
אני חושב שהוא אוברייטד, מפונק, פרימדונה ופרחח (ע"ע התקרית עם קראודר במשחק השלישי) ודי התבאסתי כשהבולס החתימו אותו.
יחד עם זאת, הוא כבר שם וניסו להיפטר ממנו ללא הצלחה אז אם אתה כבר "תקוע" איתו, לפחות תפיק ממנו את המירב.
הבולס בלעדיו נראים פחות טוב אבל לדעתי זה לא בגלל שהוא כזה שחקן על אלה בגלל שהחלופות מהספסל ממש דפוקות ובאופן כללי קצת קשה לגבש סגנון משחק כמו שצריך כשהרכז הפותח שלך פצוע חצי מהזמן ועד שסוף סוף אתה מתיצב ונראה וב בפלייאוף אז הוא שוב נפצע.
קצת קשה לתפקד ככה כקבוצה ועל זה אני מתבאס.

אם הוא לא ישאר בבולס אני ממש לא אבכה על זה.

לצפיה ב-'או שהוא סובל מפוסט טראומה, או שהוא לא העיפרון הכי מחודד'
או שהוא סובל מפוסט טראומה, או שהוא לא העיפרון הכי מחודד
24/04/2017 | 14:06
3
78
ראסל ווסטברוק לא נותן לסטיבן אדאמס להגן על השחקנים המשלימים של הקבוצה, מבקש מהתקשורת "אל תנסו לסכסך ביננו" וקורא מספר פעמים "השאלה הבאה! השאלה הבאה!".
לצפיה ב-'דווקא אני יכול להתחבר למה שראס ניסה לעשות פה'
דווקא אני יכול להתחבר למה שראס ניסה לעשות פה
24/04/2017 | 15:24
2
78
ראסל ווסטברוק סופג הרבה חרא מהתקשורת לאורך השנים, כמובן שהרבה נובע מהאופי של ראס כי הוא לא שם ***, במיוחד לא עליהם וכשלא בא לו לדבר איתם אחרי הפסד או על נושא מסויים למרות שהוא מחויב בתכלס לעשות כך, הוא פשוט יתעלם מהם.

אמרו שראס לא יכול להוביל קבוצה, שראס חושב רק על עצמו ושחקן אגואיסט, שהוא פרובלמטי ומה לא.

לדעתי ראס יותר מהכל רוצה לנצח, כי מהאופי אפשר לראות שהוא עדיין לא יודע לאכול את ההפסדים שלו מנטלית, ולדעתי העונה הזו הוכיחה גם לו שהוא כן המנהיג שהוא רצה להיות על המגרש עוד שדוראנט היה פה.

אני חושב שמקרה הנ"ל הוא לא רצה שסטיבן ירגיש לא בנוח להגיד את האמת שבלעדיו OKC מתקשה מאוד לשים את הכדור בסל, או להתחיל להסביר למה הם גרועים שראס יורד לספסל, למה לשים את סטיבן בפינה הזו כדי להסביר משהו שהוא הכי ברור מאליו.

ראס בסך הכל בחור מאוד אינטליגנט למרות שהרבה פעמים זה לא מתבטא באופי בו הוא מתנסח, והוא מאוס מכך שמפרידים אותו מהקבוצה בין אם לטובה או לרעה.
לצפיה ב-'איפהשהוא זה מזכיר לי את מה שהיה שנה שעברה'
איפהשהוא זה מזכיר לי את מה שהיה שנה שעברה
24/04/2017 | 20:18
49
שקיובן אמר על ווסטברוק שהוא לא סופרסטאר, אז במסע"ת שאלו את ראסל מה הוא חושב על זה ודוראנט השתיק אותו וענה שקיובן הוא אידיוט.   אז הפעם ראסל הוא על תקן המשתיק
לצפיה ב-'ווסטברוק לא מקבל יחס שלילי מיוחד מהתקשורת'
ווסטברוק לא מקבל יחס שלילי מיוחד מהתקשורת
25/04/2017 | 05:32
44
התקשורת מבלבלת את השכל על כולם במידה שווה. ללברון לא עושים חיים קשים? לדוראנט? להארדן? כולם ספגו ביקורת לא פחות קשה ממנו, ומצד שני התקשורת בכלל לא סופרת את קוואי רק כי הוא שקט.

אז לא נראה לי שיש לראס סיבה מיוחדת לכעוס. וזה לא שאני חושב שם את הקבוצה מעל הכול. אני איתך בעניין הזה. לא חושב שהוא אגואיסט. אבל אני חושב שהוא לא חכם במיוחד, ובמקרה הזה הוא פשוט יצא טמבל.

השאלה ששאלו את אדאמס הייתה לגיטימית, כמעט בנאלית. כמה פעמים שואלים שחקן משלים "מה תעשו בדקות המנוחה של X" או "למה אתם נראים פחות טוב בלי X" וזה בדרך כלל הרמה להנחתה, להלל את הכוכב. שאלה קלאסית לקלישאות של "הוא המפתח שלנו לניצחון", או מצד שני "זה לא אותו דבר בלעדיו כי הוא המנהיג, אבל אנחנו צריכים להישאר אגרסיביים ולמצוא את הקצב שלנו". כדורסלנים אלופים בלשלוף משפטים מרדימים כאלה. אז בשביל מה להשתלט על המיק? הוא סתם נראה כמו הבוס של אדאמס וחשף שהוא אפילו לא סומך עליו שידע להגן על עצמו.

דרור ציין שזה הזכיר לו שKD לא נתן לו לדבר אחרי השטויות של קיובן. יש בזה משהו אבל לדעתי אז הייתה הצדקה להגנה מצד KD. שם הכתב הזכיר רכילות שלא הייתה קשורה לכדורסל ונגעה לווסטברוק אישית. הפעם זו הייתה שאלה רגילה על פערי יכולת עם ובלי הכוכב. האופן שבו ווסטברוק הגיב הזכיר לי גבר עם גופיית סבא שלא נותן לאשתו לדבר "כי הוא המפרנס" וגם כששואלים אותה שאלה ישירה הוא קופץ "להגן על כבוד המשפחה", ותמיד בצורה מאצ'ואיסטית עילגת.

יכול להיות שמה שחסר לווסטברוק זה וטרן, כי לעומתו היה כיף לשמוע את הארדן מצטנע ומספר כמה הוא לומד ממוסר העבודה של ננה.
לצפיה ב-'אוסטין ריברס אמור לחזור במשחק הבא'
אוסטין ריברס אמור לחזור במשחק הבא
24/04/2017 | 14:29
10
לצפיה ב-'משחקי הלילה'
משחקי הלילה
23/04/2017 | 00:04
29
17
לצפיה ב-'מישהו עוד רואה את מופע הנגרות בין מילווקי לטורורנטו?'
מישהו עוד רואה את מופע הנגרות בין מילווקי לטורורנטו?
23/04/2017 | 00:07
9
50
כל סל במשחק הזה כמו גול.

יאניס לא במשחק בכלל, שתי הקבוצות עם 2 מ15 בערך ברבע הרביעי. מוזר שהיחיד שנראה טוב בינתיים הוא דרוזן.

אני מבין למה יובל חושב שמילווקי תנצח את הסדרה, שוב היא במשחק גרוע ועדיין צמודה, אבל אם מישהו לא יתחיל להתעורר שם ב10 הדקות הקרובות הם עלולים לחזור לקנדה בלי יתרון הביתיות...
לצפיה ב-'מתפעץ קלות מול משחק הנגרות הזה'
מתפעץ קלות מול משחק הנגרות הזה
23/04/2017 | 00:11
9
לצפיה ב-'לא ספרתי אבל נראה לי שיאניס עם 200 איבודים בינתיים'
לא ספרתי אבל נראה לי שיאניס עם 200 איבודים בינתיים
23/04/2017 | 00:16
4
49
הרבה יותר מידי ראש בקיר היום, משחק נוראי שלו וגם מהקו הוא על הפנים היום.
לצפיה ב-'7 איבודים, משחק נוראי שלו ועדיין המשחק צמוד'
7 איבודים, משחק נוראי שלו ועדיין המשחק צמוד
23/04/2017 | 00:19
3
44
מילווקי מתפללים שהכדור יכנס לסל בכל התקפה, פאקינג 37% מהשדה 
וטורונטו עם 40%, משחק מזעזע 
לצפיה ב-'בעצם למה אני אומר שהמשחק צמוד'
בעצם למה אני אומר שהמשחק צמוד
23/04/2017 | 00:21
45
10 הפרש במשחק בקצב כזה ונגרות כזאת, זה כמו 30 הפרש במשחק רגיל
לצפיה ב-'טוב זה גמור, עכשיו נראה אם מילווקי מסוגלת לחזור לעצמה בקנדה'
טוב זה גמור, עכשיו נראה אם מילווקי מסוגלת לחזור לעצמה בקנדה
23/04/2017 | 00:27
1
51
האמת שיהיה חבל לי אם הם לא יעברו. הם הביאו לפלייאוף המנומנם הזה ברובו יופי של אנרגיות ובסוף הם יפסידו בגלל השטויות האלה.

מילווקי נראית לי קצרה מאוד. שחקנים לא רלוונטים בעליל כמו ג'ייסון טרי ומייקל ביזלי משחקים שם דקות משמעותיות מהספסל, קשה לנצח ככה וכשטוני סנל הוא השחקן הכי טוב שלך בחמישייה...
לצפיה ב-'לגמריי מסכים'
לגמריי מסכים
23/04/2017 | 00:32
51
פשוט היום הגריק פריק כל כך החוויר במשחק שלו שפתאום שמנו לב בכלל לקיומם של ג'ייסון טרי ומייקל ביזלי. הוא חייב להתעשת במשחק הבא כדי להוציא ניצחון בקנדה
לצפיה ב-'סיכום שלי למילווקי-טורונטו'
סיכום שלי למילווקי-טורונטו
23/04/2017 | 11:56
2
43
דבר ראשון, בבאקס עלו עם ת׳ון מייקר בחמישיה, שייתן להם יותר מהירות ודינמיות ובעיקר ריווח, מה שהכריח את דוויין קייסי לעלות עם נורמן פאוול בחמישיה במקום ואלנצ׳יונאס, ועם איבקה ב-5. עוד עדות לכמה מילווקי הם פשוט Matchup Nightmare לכל קבוצה.

דרוזן בא לתת הצהרה במשחק הזה אחרי משחק חלש והוא הצליח. אני מאוכזב מיאניס שלא לקח אותו בהגנה במיוחד ברבע הרביעי שדרוזן פשוט היה מצויין. גם אם יאניס לא שומר טוב כמו סנל, עצם העובדה שכוכב לוקח את הכוכב השני זה סוג של Counter-statement, שיכל לייצר השפעה על היכולת של דרוזן להגיע לקו, על מומנטום, ועל הסיכויים של הבאקס לחזור. בלי קשר הרבה פוזשנים ברוגדון שמר על דרוזן ולא יכל לו - ציפיתי שג׳ייסון קיד יאתר את זה מוקדם יותר ויעשה שינויים, מה שלא קרה.

ג׳בארי פארקר מאוד חסר להם בעיקר בקטע של סקורינג, שפשוט אין להם מספיק Firepower בלעדיו.

הראפטורס אגב נראים הרבה יותר גרוע משנה שעברה. לאורי ירד ברמה ללא ספק. ביומבו היה מכניס המון אנרגיות לחמישיה השניה - זה כבר לא קורה. החיסרון באופציה שלו במשחק פיקאנדרול מורידה גם מהאפקטיביות של קורי ג׳וזף שהיה איום ונורא גם הוא. איבקה מוסיף עוד אופציה התקפית אבל גם היא די חלשה, בטח בפלייאופס, ואני לא חושב שלקבוצה הזו יש סיכוי לעשות משהו. על הנייר, טורונטו משנה שעברה פלוס איבקה וטאקר אמורה להיות קבוצה מעולה, אבל הם פשוט לא אותה קבוצה.

אגב, טאקר שמר טוב על יאניס, ולדעתי הדרך לעצור את יאניס היא להיות מאוד קשוח ופיזי איתו, מהרגע שמנסים להתחרות איתו באורך או באתלטיות, הדאנקים וה-AND1 שלו לא מאחרים לבוא.

ההתרשמות שלי מהסדרה שזה תלוי בכמה משחקים טובים יאניס יתפוס. טורונטו לא הראתה שום יכולת להגיב למה שהוא עושה, אם הוא ייתן שני משחקים טובים של 30-8-6 או באיזור, שהוא נתן כבר העונה, טורונטו תצא לדוג מוקדם מהמתוכנן. אם הוא ימשיך לנגר כמו במשחק האחרון, הבאקס ילכו הביתה עם תהיות ״מה היה קורה אם ג׳בארי לא היה נפצע״.
לצפיה ב-'אני עדיין מעריך שמילווקי תנצח את הסדרה'
אני עדיין מעריך שמילווקי תנצח את הסדרה
23/04/2017 | 17:06
1
40
לדעתי הם הוכיחו את היכולת שלהם להצר מאוד את הצעדים של טורונטו בהתקפה. הפעם ההתקפה שלהם הייתה קטסטרופה בפני עצמה אבל ב-3 המשחקים הקודמים הם הצליחו להגיע למבטים טובים, לא מאמין שהם שוב יעצרו על פחות מ-85 נקודות. אלא אם פיג'יי טאקר הוא באמת יאניס סטופר על מלא... הוא עשה עבודה טובה מולו באופן כללי אבל עבודה יוצאת דופן בגיים 4. אם המצ'אפ יראה דומה בהמשך טורונטו בעניינים... אבל אני עדיין לא קניתי.
לצפיה ב-' אני גם הולך עם הבאקס. '
אני גם הולך עם הבאקס.
24/04/2017 | 11:46
1
לצפיה ב-'נורקיץ׳ חוזר הלילה לפורטלנד דוראנט לא ישחק וקר חולה'
נורקיץ׳ חוזר הלילה לפורטלנד דוראנט לא ישחק וקר חולה
23/04/2017 | 04:26
12
48
ובראון המאמן האגדי של קליבלנד יאמן את גולדן
לצפיה ב-'השדרן של espn מעצבן, אומר כל הזמן גאסול גאסול גאסול'
השדרן של espn מעצבן, אומר כל הזמן גאסול גאסול גאסול
23/04/2017 | 04:59
11
60
בזמן שגם מארק וגם פאו על המגרש
לצפיה ב-'ממפיס- ספרס סוף רבע שלישי ומשחק סופר צמוד'
ממפיס- ספרס סוף רבע שלישי ומשחק סופר צמוד
23/04/2017 | 05:00
10
9
לצפיה ב-'מפגן הגנתי ענק של קוואי ברבע האחרון'
מפגן הגנתי ענק של קוואי ברבע האחרון
23/04/2017 | 05:29
9
3
לצפיה ב-'רבע מאוד מאוד מאוד דומיננטי של קוואי'
רבע מאוד מאוד מאוד דומיננטי של קוואי
23/04/2017 | 05:36
8
4
לצפיה ב-'איזה משחק של קוואי'
איזה משחק של קוואי
23/04/2017 | 05:37
7
3
לצפיה ב-'קונלי גם משחק מעולה , שיוויון 5 שנ לסיום '
קונלי גם משחק מעולה , שיוויון 5 שנ לסיום
23/04/2017 | 05:40
6
2
לצפיה ב-'הארכה, התפתח משחק החושילינג של סבבה'
הארכה, התפתח משחק החושילינג של סבבה
23/04/2017 | 05:42
5
4
לצפיה ב-'משחק ענק 108-108 7 שניות לסיום קוואי וקונלי מעולים'
משחק ענק 108-108 7 שניות לסיום קוואי וקונלי מעולים
23/04/2017 | 06:02
1
3
לצפיה ב-'גאסול מנצח את המשחק, גאסול של ממפיס'
גאסול מנצח את המשחק, גאסול של ממפיס
23/04/2017 | 06:04
5
לצפיה ב-'לגמרי. משחק נהדר של שתי הקבוצות.'
לגמרי. משחק נהדר של שתי הקבוצות.
23/04/2017 | 06:04
2
48
קוואי עם משחק מדהים, אבל ממפיס זו קבוצה עם אופי ונחישות והם לוקחים את המשחק הזה בשניה האחרונה.
לצפיה ב-'לדעתי הרבע הרביעי של קוואי הוא הרבע מהכי דומיננטים של שחקן'
לדעתי הרבע הרביעי של קוואי הוא הרבע מהכי דומיננטים של שחקן
23/04/2017 | 06:17
1
63
כן, יש הרבה שחקנים שקלעו יותר ממנו, תומפסון עם ה37 נק שלו וכו
אבל מה שקוואי עשה בהגנה היה מדהים ועם מוסיפים את ההתקפה זה כאילו 1 על  5

לצפיה ב-'כל הכבוד לממפיס'
כל הכבוד לממפיס
23/04/2017 | 07:15
50
זה ממש לא פשוט לחטוף 2 תבוסות בחוץ ואז לחזור הביתה ולנצח, מראה על המון אופי.
עכשיו נראה אם הם בכל זאת מסוגלים לנצח בסן אנטוניו או שמה שהיה הוא שיהיה
לצפיה ב-'גולדן נתקלת בקשיים בפורטלנד'
גולדן נתקלת בקשיים בפורטלנד
23/04/2017 | 07:16
3
55
בלי קר על הקווים ובלי דוראנט, כנראה שזה יותר מידי אפילו בשבילם
לצפיה ב-'ובסוף ניצחו...'
ובסוף ניצחו...
23/04/2017 | 11:40
2
53
השנה הם באמת ווינרים, ונראים ממש עם אנרגיות, ולא עייפים כמו בפלייאוף שנה שעברה.
לצפיה ב-'ג'בייל מקגי נשק לא קונבנציונלי'
ג'בייל מקגי נשק לא קונבנציונלי
23/04/2017 | 19:07
1
68
הלילה +24 ב-16 דקות משחק.
לאורך הסדרה הוא שיחק 39 דקות בהן הווריורס ניצחו ב-51 נקודות. 
ב-105 דקות שהוא על הספסל הווריורס הפסידו במצטבר ב-4 נקודות.

השינוי שהוא מביא איתו למגרש מיידי ומדהים. 
לצפיה ב-'No sustainability though'
No sustainability though
24/04/2017 | 11:45
38
בעצם העובדה שג׳אבייל מכניס burst של התלהבות, אנרגיות ו-hustle זה מה שעושה את ההבדל. הוא מדליק את כל השאר, פתאום השלשות צוללות וכו׳.

אי אפשר להחזיק ככה כל המשחק, וה-13 דקות למשחק שהוא מביא את זה בינתיים מספיקות.

מה שיותר מעניין אותי, זה האם זה יעבוד מול כל קבוצה או רק מול פורטלנד נטולת הגבוהים הקונבנציונאלים (נורקיץ׳ שיחק פצוע רק במשחק אחד בהגבלת דקות, מאיירס לנארד לא דומה לכלום). הניחוש שלי זה שזה יעבוד מול כל קבוצה, כי ג׳אבייל באמת מגה אתלט והלוחמים בהחלט משתמשים בו כמו שצריך, אבל אי אפשר באמת לדעת.

אני מאמין שיוטה תגיע לסיבוב השני מולם ונראה אם הסיפור הזה עובד גם מול רודי גובר. אחלה מבחן.
לצפיה ב-'חוזר בי ממה שאמרתי על ממפיס-ספרס'
חוזר בי ממה שאמרתי על ממפיס-ספרס
23/04/2017 | 07:22
87
הייתה אווירה משוגעת שם הלילה...נהניתי מכל רגע, דיוויד פיזדייל גרם לי להרבה סימפתיה כלפי הגריזליס אחרי מה שהיה איתו במסיבת עיתונאים.

מילווקי - טורונטו היה דווקא כיפי לצפייה, האווירה הייתה טובה למרות שהכדורסל היה פשוט נוראי. בואו נראה אם טורונטו מצליחה לנצח את משחק 5, או ממשיכה להיות לוזרית.

אטלנטה - וושינגטון היה חד צדדי מההתחלה, וושינגטון סוג של ויתרה על המשחק כנראה כבר אחרי הרבע הראשון/במחצית. משחק 4 הולך להיות הרבה יותר צמוד אני חושב.

גולדן מתקשה וזה נהדר, נורקיץ' חזר וזה מצויין, נקווה לניצחון של הבלייזרס.
לצפיה ב-'אחלה סיבוב עד עכשיו'
אחלה סיבוב עד עכשיו
23/04/2017 | 21:44
42
אולי בסופו אני כבר אדע להבדיל בין טורונטו לאטלנטה
לצפיה ב-'אוקלהומה מציגים משחק קבוצתי ולא הצגה של איש אחד'
אוקלהומה מציגים משחק קבוצתי ולא הצגה של איש אחד
22/04/2017 | 05:13
12
59
והתוצאות נראות בשטח
40:28 כשווסטברוק עם 6 בלבד.

שרק ימשיכו ככה, תענוג לראות אותם כרגע
לצפיה ב-'ניהול משחק מזעזע של שני הכוכבים בדקות ההכרעה'
ניהול משחק מזעזע של שני הכוכבים בדקות ההכרעה
22/04/2017 | 06:55
2
55
ווסטברוק והארדן עושים תחרות מי מקבל החלטות פחות טובות ושנייהם עם איבודים טיפשיים ומיותרים

2 דקות לשחק, 3 הפרש לאוקלהומה
לצפיה ב-'גם יותר מדי החטאות שלהם במאני טיים'
גם יותר מדי החטאות שלהם במאני טיים
22/04/2017 | 07:11
42
ווסטברוק עם 3 מ-6 מהעונשין.  הארדן מחטיא 2 שלשות קריטיות,עם זאת השלשה השניה היתה עם יד על הפרצוף(לא בטוח שהוא היה צריך לחפש אותן בכח,במקום לעשות תרגיל בצבע)
לצפיה ב-'קצת יותר מדי ביקורתיות'
קצת יותר מדי ביקורתיות
22/04/2017 | 13:44
48
להארדן הייתה זריקה גרועה אחת שאני זוכר אבל הוא הוליך את הקאמבק, קלע שלשה ענקית, סחט עבירות ודייק מהקו.
אני חושב שאפשר לסכם שהוא היה טוב ברבע הרביעי.

ווסטברוק באמת היה יחסית חלש בסיום אבל גם זה הרבה בגלל שהחטיא זריקות עונשין בצורה לא אופיינית.

אוקלהומה משיגה ניצחון ביתי קשה במשחק שהרבה פרמטרים עבדו לטובתה. יכול להיות שזה הניצחון האחרון שלהם בסדרה.
לצפיה ב-'אוי נו, הארדן אתה כזה טיפש!!!!'
אוי נו, הארדן אתה כזה טיפש!!!!
22/04/2017 | 07:09
11
לצפיה ב-'הפציעה של רונדו פשוט גמרה אותנו. '
הפציעה של רונדו פשוט גמרה אותנו.
22/04/2017 | 10:34
1
11
לצפיה ב-'מי היה מאמין שנאמר דבר כזה ארבעה חודשים אחורה...'
מי היה מאמין שנאמר דבר כזה ארבעה חודשים אחורה...
22/04/2017 | 10:43
15
לצפיה ב-'כמו שחשבתי..בלי רונדו זה כנראה על גבול הלא אפשרי'
כמו שחשבתי..בלי רונדו זה כנראה על גבול הלא אפשרי
22/04/2017 | 11:06
1
60
מדהים איזה הבדל עושה השחקן הזה...חבל שהוא חייב להיפצע בערך כל שבועיים.
אין איזו אפשרות להחתים עכשיו את נייט רובינסון במקרה? 
לצפיה ב-'חחח נייט רובינסון רוצה לחתום האמת'
חחח נייט רובינסון רוצה לחתום האמת
22/04/2017 | 11:38
58
לצפיה ב-'הקליפרס משיגים ניצחון ווינרי'
הקליפרס משיגים ניצחון ווינרי
22/04/2017 | 13:37
57
יוטה פתחה חזק את המשחק סביב גורדון היוורד. הוא קיבל 1-2 חסימות בכל פוזשן, הצליח להתפנות ודייק מכל טווח. רבע ראשון ענק שלו עם 21 נקודות, כל הקליפרס יחדיו עם 21.
צריך לומר לזכות יוטה ששחקנים נותנים שם חסימות מכל הלב וזה ייצר להם מבטים טובים. הקליפרס היו נרפים בהגנה בפתיחת המשחק וזה כולל את דאנדרה. יתרון דו ספרתי לג'אז.

ברבע השני הספסל של הקליפרס החזיק מעמד ולא הגדיל את הפיגור. כריס פול חזר והקליפרס התקרבו עד פיגור 2, אבל יוטה סגרה חזק וירדה להפסקה ביתרון 9.
בלייק גריפין נפצע במחצית השנייה ולא חזר. אני מעריך שנראה אותו מתישהו בהמשך הסדרה, לא בטוח שכבר במשחק הקרוב.

הקליפרס פותחת את הרבע השלישי עם ספייטס. זו לא הפעם הראשונה שהיא מתמודדת בכבוד ללא בלייק, אבל בפלייאוף זה סיפור אחר. כשגריפין בחוץ ורדיק ננעל הרמטית לאורך הסדרה זה אומר שהסקורר השני של הקליפרס הוא ג'מאל. והשלישי? לא ברור, אשכרה חסרונו של אוסטין ריברס מורגש.

הקליפרס הידקו את ההגנה במחצית השנייה אבל הנעת כדור ותנועה טובה של יוטה השיגו זריקות יחסית טובות, ג'ורג' היל קלע כמה שלשות.לקליפרס היו כמה פוזשנים לא טובים שניצלו בזכות קליעות קשות או ריבאונד התקפה של דאנדרה שקלע את זריקות העונשין שלו. 

הקליפרס ביצעו יותר חילופים בהגנה במחצית השנייה וג'ו ג'ונסון ניצל זאת כדי לקחת את הגארדים של הקליפרס לפוסט. שם כמה סלים ומשך שמירות כפולות. שלשה של אינגלס העלתה את הג'אז ליתרון 8.
אז התחילה הריצה של הקליפרס והמופע של כריס פול. הרכב של פול-קרופורד-מבאה מוטה-פירס-דאנדרה נעל את הסל והותיר את יוטה 6 דקות ללא נקודה. הקליפרס כרסמו בפיגור, בהתחלה זה הלך קשה ואז 9 נקודות רצופות של כריס פול סגרו ריצת 15-0 של הקליפרס.
אין ספק שפול איבד חצי צעד אבל הוא כל-כך חכם בכדרור שלו ומשתמש באיום של לוב לדאנדרה כדי להצליח להסתנן למרחק של 5-6 פיט מהסל ולעלות ללייאפים ופלואטרים. משם יוטה הצליחה להתקרב למרחק נגיעה אבל לא יותר מזה. 2-1 לקליפרס בסדרה.

כריס פול לקח על עצמו את המשחק כמו גדול אבל אני חושש שאין לו בקנה עוד הרבה משחקים של 30+ נקודות. כל עוד גריפין בחוץ הוא יצטרך יותר עזרה מסביב.
פול פירס dead man walking. 21 דקות על המגרש, זריקה אחת לסל, כל פעם שהוריד כדור לרצפה הוא כמעט איבד.
לדעתי יוטה הייתה קצת עדיפה באוברול אבל היא לקחה רק 3 ריבאונד התקפה והשיגה פחות פוזשנים. היוורד והיל היו טובים שניהם ויוטה אכן הגיעה למצבי קליעה יותר טובים מאשר בשני המשחקים הראשונים. הפעם זה לא הספיק, להבא אולי כן. הם ממשיכים לסגור את האופציה של רדיק ובהיעדרו של בלייק אני חושב שיוטה פייבוריטית במשחק 4.
לצפיה ב-'אילו סדרות יכולות להסתיים בניצחון של המדורגת נמוך?'
אילו סדרות יכולות להסתיים בניצחון של המדורגת נמוך?
22/04/2017 | 14:50
2
54
1. טורונטו- מילווקי:
לדעתי הבאקס הולכים לנצח. הם יותר טובים לאורך הסדרה באופן יחסית גורף ואני לא מצליח לחשוב על התאמה שקייסי יכול לעשות כדי לשנות את התמונה. מילווקי הרבה יותר פיזית (סייז+אתלטיות) ולפרקים נראה שהיא גם הקבוצה המוכשרת יותר, עם ריבוי שחקנים שיודעים לכדרר ולמסור בהשוואה ל-specialists של טורונטו.
מילווקי צפויה לנצח 4-2 ואולי אפילו 4-1.

2. קליפרס- יוטה:
הפציעה של בלייק הכניסה טוויסט נוסף לסדרה וכרגע נראה שהקליפרס פייבוריטית בעיקר בזכות היתרון 2-1 בסדרה. להערכתי רוב המשחקים בהמשך יהיו צמודים והמנצחת תוכל להיקבע על סמך מי מבין גריפין/גובר יחזור מוקדם יותר. בהנחה ששניהם בחוץ או שיחזרו יחדיו, יש סיכוי גבוה לגיים 7.

3. בוסטון- שיקאגו:
הניצחון של הסלטיקס הלילה יחד עם הפציעה של רונדו החזיר אותם לעמדת הפייבוריטית. אבל זה לא רק זה. בוסטון פתחה עם הורפורד ו-4 שחקני פרימטר מתוך נקודת מוצא שהפלוס ההתקפי יעלה על המינוס בריבאונד. בינתיים זה הוכיח את עצמו, בוסטון נראתה יותר משוחררת והגיעה למבטים טובים. היא עדיין חטפה בריבאונד אבל יכול להיות שהפיתרון לכך בכלל התקפי, כי רובין לופז לא הסתדר עם הפיק אנד פופ של אייזיאה-הורפורד ודקות המשחק שלו הוגבלו.
בוסטון נראית יחסית בשליטה אבל כמובן שפיגור 2-1 הוא מאוד מסוכן ומשחק שפל אחד או התעלות בודדת של ג'ימי באטלר ישים אותם עם הגב לקיר.

4. וושינגטון- אטלנטה:
אומרים שהסדרה לא התחילה עד שקבוצה ניצחה בחוץ ואפילו שני ההפסדים של אטלנטה היו תחרותיים. למרות זאת אני לא חושב שהיא תיקח את הסדרה. אין לה אולם ביתי דומיננטי וזה מרגיש ששני המשחקים הבאים יחולקו 1-1.

לצפיה ב-'גריפין סיים את העונה (מארק סטיין)'
גריפין סיים את העונה (מארק סטיין)
22/04/2017 | 17:43
1
64
זה הופך את יוטה לפייבוריטים, בהנחה שהסדרה חוזרת לLA במצב של 2-2 + רודי גובר?
לצפיה ב-'לדעתי כן. יוטה עם גובר תהיה פייבוריטית לנצח את הסדרה'
לדעתי כן. יוטה עם גובר תהיה פייבוריטית לנצח את הסדרה
22/04/2017 | 18:03
60
הקליפרס ממש, ממש רזים. לשתף את פול פירס 21 דקות במשחק פלייאוף צמוד זה לא צעד לגיטימי.
בלייק ואפילו אוסטין ריברס הם שניים מ-4 השחקנים היחידים בסגל שמסוגלים לייצר משהו בהתקפה. את רדיק אני לא סופר כי המשמעת של יוטה בהגנה מאמללת אותו.

אם נצא מנקודת הנחה שספייטס פותח במקום גריפין, זה אומר שיש לקליפרס שני שחקני ספסל סבירים (פלטון וקרופורד). דאנדרה ישחק 40+ דקות, מבאה-מוטה יתן דקות בעמדה 4 ואולי אין ברירה אלא לשתף שחקנים שבאמת כבר לא שייכים לפלטפורמה כמו פירס או ברנדון באס.

לדעתי המשחק הרביעי קריטי עבור הקליפרס לא פחות מאשר הוא קריטי עבור יוטה, שבהחלט מסוגלת לחזור מפיגור 3-1 בסדרה יחד עם רודי גובר.
לצפיה ב-'למישהו יש ספק מהי סטירת הכדורסל הכי טובה ברשת?'
למישהו יש ספק מהי סטירת הכדורסל הכי טובה ברשת?
20/04/2017 | 18:54
19
98
Game of zones צפוי לחזור היום, לעונה רביעית של קליפים קצרים, מצחיקים ומושקעים.

אפשר לראות בזה שרשור התלהבות, אבל אם אתם רוצים - אני מעדיף להפוך את זה לשרשור "תרבות כדורסל". לפני כמה שבועות פורסם מחדש ב"הארץ" טור "סרטי הכדורסל הגדולים בכול הזמנים". אתם מוזמנים להוסיף.

לצפיה ב-'קורע!!! '
קורע!!!
20/04/2017 | 22:02
5
8
לצפיה ב-'יש גם פרק 1'
יש גם פרק 1
21/04/2017 | 17:59
4
41
לצפיה ב-'עם כל הצחוקים על ג'ון וול שם אני חושב שאפשר להגיד'
עם כל הצחוקים על ג'ון וול שם אני חושב שאפשר להגיד
21/04/2017 | 18:35
3
64
שהוא הרכז הכי טוב במזרח
לצפיה ב-'גם לדעתי'
גם לדעתי
21/04/2017 | 19:33
6
לצפיה ב-'ג'ון וול הפך ליקיר ליבי'
ג'ון וול הפך ליקיר ליבי
22/04/2017 | 13:54
1
39
אני כ"כ אוהב את מה שהוא מביא לליגה ולמזרח. הוא, ווסטברוק, הארדן ואנטטקומפו נותנים טעם לליגה הזאת. הם מהווים אופוזיציה. אפשר להגיד שאם קליבלנד ייקחו אליפות השנה זו אליפות יותר קשה מהקודמות, שכן הקבוצות במזרח השנה טובות יותר מבד"כ. 

ובלי שום קשר הוא שחקן אדיר, הוא פיזי, משחק מצוין, מנהיג אני מאד מקווה שהוא וביל ייזכו להנחית עוד כוכב בשביל שהם יעיפו את המזרח באוויר. נמאס מהשטויות. 
לצפיה ב-''
22/04/2017 | 15:24
1
לצפיה ב-'חדשות רעות לבולס'
חדשות רעות לבולס
21/04/2017 | 18:25
12
70
רונדו(שבר באגודל) בחוץ עד להודעה חדשה
לצפיה ב-'ואני מניח שלברון ישייט לגמר עם 4-0 בכל סדרה'
ואני מניח שלברון ישייט לגמר עם 4-0 בכל סדרה
21/04/2017 | 18:30
9
11
לצפיה ב-'לא רואה את זה קורה'
לא רואה את זה קורה
21/04/2017 | 19:16
8
10
לצפיה ב-'למה לא? '
למה לא?
21/04/2017 | 21:09
7
49
לאינדיאנה יש את המאץ' אפ הכי טוב מול הקאבס
לא רואה אותם שומטים  משחק בהמשך הדרך אלה אם הם יתפסו יום ממש רע
לצפיה ב-'האמת יש מצב מילווקי יקחו מהם משחק או שניים'
האמת יש מצב מילווקי יקחו מהם משחק או שניים
21/04/2017 | 21:12
2
46
אם וכאשר
לצפיה ב-'אם שופטים את מה שמילווקי עשו בהגנה מול טורונטו במשחק מס' 3'
אם שופטים את מה שמילווקי עשו בהגנה מול טורונטו במשחק מס' 3
22/04/2017 | 13:42
1
40
אני במקום קליבלנד הייתי מפחד. 

הם עשו רוטציה מאד מהירה בדאבל אפים, הם ארוכים בטירוף הם הפעילו לחץ בחצי מגרש ברמה שדרוזן לא הצליח לשים סל. דרוזן ולאורי לא פראיירים מול אף קבוצה, זה מילווקי פשוט קבוצה סיוטית. יש לה מאפיינים דומים לאוקלהומה דאשתקד רק בלי firepower. 

מילווקי יכולה לקחת גם את קליבלנד ל7 משחקים. 
לצפיה ב-''
22/04/2017 | 15:25
2
לצפיה ב-'כי קליבלנד לא עד כדי כך יותר טובה מהיריבות'
כי קליבלנד לא עד כדי כך יותר טובה מהיריבות
21/04/2017 | 21:17
50
אף אחת במזרח לא תנצח את קליבלנד בסדרה או אפילו תמשוך למשחק 7. אבל פערי הכוחות לא עד כדי כך עצומים. ההגנה הלא יציבה של הקאבס תפסיד להם משחקים בהמשך הדרך.
אפילו אינדיאנה עדיין לא הפסידה בסוויפ. סיכוי לא רע שיקחו את גיים 4.
לצפיה ב-'מה טוב במצ'אפ של אינדיאנה?'
מה טוב במצ'אפ של אינדיאנה?
21/04/2017 | 21:32
2
45
היא נחותה מקליבלנד בכל עמדה על הפרקט ומחוצה לו. גם השחקן הכי טוב של אינדי (ויש שיגידו השחקן הטוב היחיד) יושב על עמדה שבה לקליבלנד יש שחקן עוד יותר טוב. הספסל של הקאבס הרבה יותר טוב. מאמן? לא מחזיק משניהם, אבל מקמילן עשה עבודת אימון רעה מאוד העונה וגם בפלייאוף ככה שגם פה אין יתרון.

that said, מילווקי לא תפסיד לקאבס בסוויפ לדעתי ויותר מזה - אם הם יביאו את האנרגיות מהסדרה מול טורונטו וקליבלנד תמשיך עם ההגנה הביזיונית שלה בינתיים אז יש סיכוי לסדרה ארוכה ואולי אפילו לסנסציה.
לצפיה ב-'אמן! מילווקי נראים הכי טוב במזרח כרגע אחרי קליבלנד'
אמן! מילווקי נראים הכי טוב במזרח כרגע אחרי קליבלנד
22/04/2017 | 16:28
1
26
רק שלא יהיו פציעות |טפו||טפו|
לצפיה ב-'קשה להגיד שאני אופטימי בעניין הזה'
קשה להגיד שאני אופטימי בעניין הזה
22/04/2017 | 16:33
30
באיזשהו שלב לטיירון לו יתחיל להימאס והוא יתחיל להעלות על הפרקט הרכבים ששומרים. מאמין שנתחיל לראות יותר את שאמפרט ואת לברון ב4 ככל שהפלייאוף יתקדם ופחות את קווין לאב. כרגע אין להם באמת סיבה לעשות התאמות מול אינדיאנה מאוד רכה.

אבל לפנטז כמובן אפשר.
לצפיה ב-'טוב נגמר הסיפור..4-2 קל לבוסטון'
טוב נגמר הסיפור..4-2 קל לבוסטון
21/04/2017 | 18:53
1
12
לצפיה ב-'זו מכה קשה מאוד לבולס'
זו מכה קשה מאוד לבולס
21/04/2017 | 21:08
57
אני מאמין שהמנצחת במשחק הלילה גם תיקח את הסדרה
לצפיה ב-'משחקי רביעי'
משחקי רביעי
20/04/2017 | 05:03
12
42
וושינגטון עולים ל-2-0 על אטלנטה. לא ראיתי את המשחק.

בעוד חצי שעה מתחיל המשחק השני בין גולדן סטייט לפורטלנד.

כרגע לקראת סוף הרבע השלישי ביוסטון, וזו ההופעה של ראסל ווסטברוק עם 36 9 11 והמון קליעות נהדרות מחצי מרחק. בצד השני יוסטון ביום קליעה רע, וחוסר ריכוז במסירה מוביל להרבה זריקות רעות מתחת לסל. למעשה מה שמתרחש מתחת לסלים הוא סיפור המשחק לא פחות מההופעה של ווסטברוק. לOKC 9-10 חסימות, ולא פחות מ40% מהריבאונדים מתחת לסל של יוסטון נופל לידיים של אוקלהומה. סך הכול 36-22 בריבאונד לאוקלהומה.

נקודות האור של יוסטון: המחליפים החלשים של אוקלהומה. הם לא מסוגלים לשחק בלי ווסטברוק, והיום משום מה אנס קנטר מקבל רק כמה דקות משחק. בעודי כותב את זה ריצה של 13-3 ליוסטון סוגרת את הרבע בהפרש מינימלי של 89-86 לאוקלהומה. יהיה רבע אחרון חם. האם ראסל יגיע ל-50?
לצפיה ב-'ווסטברוק שובר שיאים, יוסטון מנצחת, גולדן סטייט פצועה'
ווסטברוק שובר שיאים, יוסטון מנצחת, גולדן סטייט פצועה
20/04/2017 | 05:53
3
70
קווין דוראנט מצטרף לבארנס וליבינגסטון ולא ישחק במשחק מספר 2 מול הבלייזרס. גולדן סטייט בכל זאת פותחת מדהים את המשחק, וכשרואים את ת'ומפסון כל כך משוחרר שוב עולה השאלה (שכנראה תענה רק בגמר ה-NBA) האם ההגעה של דוראנט מצדיקה את עצמה?

עוד קודם ווסטברוק מגיע ל-51(!) נקודות ושובר את שיא הנקודות לשחקן עם טריפל דאבל.
הוא גם משווה שיא מפוקפק של מספר החטאות במשחק פלייאוף (26).

יוסטון מנצחת בעיקר בגלל פתיחה חלשה מאד של ווסברוק את הרבע הרביעי, וחלוקה יפה של הזריקות בין בברלי, גורסון, וויליאמס ומעל כולם הארדן, עם שלשה ענקית במצב של 101-100.
לצפיה ב-'ווסטברוק שחקן מאוס '
ווסטברוק שחקן מאוס
20/04/2017 | 08:00
68

כשהוא משחק עם מוח הקבוצה שלו דורסת , כשהוא מתחיל להשתגע התוצאה זה איזה4 מ20 ברבע   !!!!!!!

העיקר שווסטברוק השיג את החמישים...שחקן אהבל !!!!!
לדעתי 

לצפיה ב-'ג'אבל מקגי עם 15 נקודות ב 13 דקות'
ג'אבל מקגי עם 15 נקודות ב 13 דקות
20/04/2017 | 15:33
1
44
7/7 מהשדה
1/1 מהעונשין
5 ריבאונדים
4 חסימות
חטיפה
2 איבודים
ב 13 דקות של משחק.

Shaq is the real fool

לצפיה ב-'מאוד אתלטי לגובה שלו, ושחקן קבוצתי בלי הרבה אגו'
מאוד אתלטי לגובה שלו, ושחקן קבוצתי בלי הרבה אגו
20/04/2017 | 17:34
2
לצפיה ב-'happy 420'
happy 420
20/04/2017 | 18:08
2
לצפיה ב-'בלי דוראנט ובלי בעיות: 0-2 לווריורס על פורטלנד'
בלי דוראנט ובלי בעיות: 0-2 לווריורס על פורטלנד
20/04/2017 | 18:26
24
דוראנט, ליוינגסטון ובארנס לא היו כשירים והרוטציה הצטמצמה, קארי וקליי קלעו באחוזים נמוכים, אבל זה בכל זאת הלך קל. ככה זה כשליריבה לא הולך כלום. רבע ראשון ורבע שלישי מצויינים הספיקו כדי להביס את הבלייזרס ולעלות ל-0-2 בסידרה.

היום אחה"צ כבר דווח כי דוראנט לא ישחק. גם ליוינגסטון ובארנס היו ברשימת הפצועים. אני לתומי חשבתי כי זה ייתן דחיפה רצינית לבלייזרס, שוודאי מצאו את עצמם בבעיה אחרי המשחק הראשון, בו לילארד ומקולום נתנו הצגה ובכל זאת הם ירדו מנוצחים. אז חשבתי. הערב הכל הלך הפוך. אם הייתי אומר לכם שבלי דוראנט, ליוינגסטון ובארנס, הספלאש ברדרס יקלעו 12 מ-35 (34%) הייתם בוודאי חושבים שלווריורס תהיה בעיה. אם הייתי מוסיף שאיגודלה, שכל-כך הצטיין כשדוראנט היה פצוע, ושדריימונד גרין, אחרי הצגה של 19 נקודות במשחק הראשון, יסיימו עם 6 נקודות בלבד כ"א, הייתם וודאי מטילים ספק ביכולת של גולדן סטייט לנצח. אבל הווריורס ניצחו. ב-29 הפרש.

הפתיחה הייתה הססנית משהו. אחרי שלוש וחצי דקות לווריורס היו 6 נקודות, כשכולן באו מפצ'וליה ומקאו. תוך 45 שניות גרין, תומפסון וקארי קלעו שלשות, והווריורס עלו ליתרון 6. הריצה המשיכה ברבע ראשון מצויין, כשמגי עולה מהספסל ומשנה את המשחק בשני צידי המגרש. 17-33 לווריורס בסוף הרבע הראשון.
רבע שני חלש של גולדן סטייט אפשר לפורטלנד לחזור למשחק, עד מינוס נקודה אחת בלבד, 3 וחצי דקות למחצית. שלשה של מקאו וסל ועבירה של מגי הקפיצו את היתרון ל-7. למחצית ירדו הווריורס ביתרון תשע נקודות: 46-55.

לצפיה ב-'ווסטברוק פתח מדהים וסיים בכי רע'
ווסטברוק פתח מדהים וסיים בכי רע
20/04/2017 | 18:41
4
54
אוקלהומה עשתה מספר שינויים:
1. לא עוד חילופים אוטומטיים על הארדן. רוברסון משתדל להיאבק בחסימות והוא לא מקבל סוויץ' על ביג מן כל-כך בקלות.
2. מאמץ קבוצתי בריבאונד. הת'אנדרס לקחו הלילה 17 ריבאונד התקפה, זה המפתח שלהם  במצ'אפ מול יוסטון בעיני.
3. ווסטברוק יצא קדימה הרבה יותר מהר ופעל במקום להתמהמה. הוא השיג מצבי קליעה טובים לשחקנים סביבו והצליח להכניס כדורים לצבע.

ברבע האחרון ראסל הפסיק למסור והלך ראש בקיר. לא יודע כמה זריקות הוא לקח והחטיא אבל מבין 10 הזריקות האחרונות שלו במשחק הוא קלע לדעתי אחת.
בכל זאת צריך לציין את היכולת החלשה של אולדיפו, אני באופן אישי מתאכזב גם מסטיבן אדאמס בסדרה הזאת. לא מרגישים עליונות של הת'אנדרס בצבע, למרות שהוא פוגש ביג מן פחות טובים ממנו.
הדקות של קנטר הצטמצמו מ-16 במשחק הראשון ל-8 בלבד בשני. הארדן הורג אותו בהגנה.
לצפיה ב-'אתה עדיין חושב שהוא משחק בשביל הקבוצה?'
אתה עדיין חושב שהוא משחק בשביל הקבוצה?
20/04/2017 | 20:33
3
49
מצטער אבל אני לא רואה את זה.
קל ליפול למלכודת הזאת של המספרים שהוא מציג ולהתעלם מכך שהוא קלע באחוזים מביכים במיוחד וזרק פאקינג 43 זריקות בשביל להגיע ל-51 הנקודות שלו (4 מ-18 ברבע האחרון)

יש תחושה שווסטברוק יודע שהם לא ישיגו משהו אמיתי בפלייאוף הזה חוץ מניצחון אחד או שניים ולכן הוא מנסה בעיקר לשבור כמה שיאים בשביל הכיף.
אישית, למרות העונה הבאמת מטורפת הזאת שלו, אני מאוד מאוכזב ממה שראינו ממנו העונה ורואים ממנו כרגע בפלייאוף והבעיה העיקרית שלי היא שאף אחד לא יזכור את זה בקרוב כי בסופו של דבר מה שיזכרו זה עונה של
31.6
10.7
10.4
לצפיה ב-'הוא משחק בשביל הקבוצה'
הוא משחק בשביל הקבוצה
20/04/2017 | 21:01
2
51
הוא פשוט לא עושה את זה את הדברים הנכונים. הכריח זריקות ברבע הרביעי, זה נראה לך קשור לזה שהוא יכל לעשות 60 או 70 נק'? ניסה לנצח וראו את זה. 

תשמע זה מאד מזכיר את מה שקובי היה עושה ובסופו של דבר השיח נהיה אותו שיח למרות שראס מוסר יותר ואצל קובי ברבע הרביעי לרוב זה היה נכנס בניגוד לראס. אני גם זוכר שג'ורדן היה ממעט למסור ברבע הרביעי. 

השאלה אם ראסל ווסטברוק יכול לעשות את זה בהינתן הריווח שיש סביבו? בילי דונובן אימץ את ה PnR Motion  מפלורידה שלו ובכל כנף את תראה גלגול של חסימות אבל ה NBA זה רמה אחרת ואי אפשר בלי קלעים. רוברסון מקבל ספייס, אדמס מרגיש את הצפיפות של השומר של רוברסון, אולדיפו מקבל מרווח כי הוא פשוט על הפנים וטאג' גיבסון חותך מהריווח אז באופן אוטומטי לראס יותר קשה. אם לראס הייתה קבוצה של שוטרים סביבו אני חושב שהדברים שהוא עושה עכשיו נראים יותר לגיטימים אבל כרגע זה נתו לנסות להכניס כדורים לצבע ולצאת מזה בשלום. אין להם שום משחק אחר. 

צריך לציין לטובה את יוסטון כקבוצה, שמשחקת הגנה לא רעה בכלל, בעיקר קלינט קאפלה שמקבל אצלי נקודות. 

לצפיה ב-'סבבה, מקבל את התיקון/טיעון'
סבבה, מקבל את התיקון/טיעון
20/04/2017 | 21:45
1
43
וכן גם קובי וגם ג'ורדן היו כאלה אבל ג'ורדן למד די מהר שלבד הוא לא ינצח והבין שהוא צריך לשנות את המשחק שלו כדי להביא אליפויות (גם קובי אבל אצלו התהליך היה קצת שונה)

אני לא אוהב שמדברים על הצוות שמסביב לווסטברוק, נגון שלא מדובר בצוות הכי נוצץ וזוהר בעולם אבל אני בהחלט לא חושב שמדובר בחבורה של נגרים חסרי יכולת ולדעתי יש לווסטברוק תרומה די גדולה בכך שהם נראים כמו שהם נראים.
ניתן היה לצפות משחקים כמו אולודיפו ואדמס שיפרחו בהיעדרו של דוראנט וזה פשוט לא קרה ולא בגלל שהם לא מסוגלים אלה בגלל שווסטברוק לא מאפשר את זה.

אני מקווה בשבילו שהוא יתבגר ויבין שבצורה הזאת הוא אולי ישבור הרבה שיאים אבל הוא לעולם לא יגיע למשהו מאוד משמעותי בקריירה (נשמע סותר אבל זה לא)

לצפיה ב-'זו קביעה נחרצת'
זו קביעה נחרצת
22/04/2017 | 12:29
25
שהוא לא מאפשר להם להתפתח. אני לא חושב שזה נכון. האחוזים של אולדיפו פחות טובים מאלה של רוברסון, לדוגמא. הם שני שחקנים בקלאס שונה לגמרי. זה לא יכול להיות בגלל ווסטברוק כי רוברסון הוא לא שחקן שיוצר לעצמו, בניגוד לאולדיפו, שזה מה שהוא אמור לעשות. 
אם תסתכל על המהלכים של הרבע האחרון, אתה תראה שמתי שאולדיפו צריך לחתוך הוא לא חותך, הוא מחכה לקבל כדור לשלוש שהוא גם ככה קולע באחוזים נמוכים. אין שום סיבה לתת לו את הכדור שם. אין שום סיבה לתת את הכדור לאדאמס לפוסטאפ כמו שיש לתת לקאנטר.  אני בכלל חושב שאדאמס לא פיתח זריקה לגיטימית מחצי מרחק או מהלך פוסט שהוא לא סיבוב של רגל ציר וזריקה ביד החזקה וכל ההתהוות ההתקפית שלו שנה שעברה נבעה מאליאופים שקיבל מווסטברוק, שעכשיו הוא לא יכול לקבל כי אין לו קווין דוראנט וסרג' איבקה שיכולים לרווח את המשחק בצורה כ"כ רחבה. 

ב פוטבול קוראים לזה complementry football, פה זה complemenry basketball . השחקנים שיכולים לקלוע טוב (טוב, לא מדי פעם)  משלוש סביב ווסטברוק הם אף אחד. אולדיפו מראה לכולם כמה הוא בינוני, על גיבסון ואדאמס אין על מה לדבר והופס רוברסון נהיה היחידי שקולע. ראית פעם כמה השחרור שלו איטי? אתה יכול לתת לו ספייס בגלל זה. שים סביב ווסטברוק הרכב של אברינס, מקדרמונט, קנטר ואדאמס/ גיבסון והם יקלעו די טוב אבל בהגנה אין על מה לדבר. זה מייאש.

אני מקווה ששנה הבאה התאנדר יעשו עסקאות, יעבירו את אולדיפו לניקס ויקבלו במקומו שחקן כמו קורטני לי,  וישנו את המבנה שלהם ככה שווסטברוק מוקף בשחקנים שיכולים לקלוע ולשמור ואתם תראו קבוצה ששווה מקום 3 במערב. 
היתרון היחסי של יוסטון בסדרה הזאת מתבטא בעיקר בהפרשים בין בוורלי לבין אולדיפו. בוורלי נותן את משחקי חייו ואולדיפו לא מסוגל לשמור על אף אחד במגרש בצורה נאותה, זה מתסכל. הוא אמור להיות 3 & D והוא לא זה ולא זה. 

אתה יכול להסתכל על וושינגטון לדוגמא ולראות שחקן שמבחינה התקפית הוא לא שם, אבל קלי אוברה כל כולו בהגנה והוא משפיע. איפה אולדיפו ואיפה דיון ווייטרס בפלייאוף דאשתקד? 

כל הביקורת הזאת על ווסטברוק עם הסטטס.. אין לה בסיס אמיתי כי בלעדיו זה לא שהקבוצה מתפקדת טוב. 
לצפיה ב-'פורטלנד שינתה טקטיקה, ג'בייל היה האנטידוט'
פורטלנד שינתה טקטיקה, ג'בייל היה האנטידוט
20/04/2017 | 18:46
65
הבלייזרס שיחקו סמול בול. פתחו עם לילארד-מקולום-טרנר-הארקלס-וונלה שזה הרכב נמוך מאוד, והנמיכו אותו עוד יותר כאשר אמינו תפס את המקום של וונלה וקראב את המקום של טרנר. הטקטיקה הזאת עבדה להם לא רע, הם חזרו למשחק דרך הרכב הפרימטר ועצרו את קרי יפה מאוד. סטיב קר הגיב עם ג'בייל מקגי שפשוט חגג על ההרכב הגמדי הזה ולא אפשר להם להמשיך מבלי להכניס את מאיירס לאונרד המאכזב.

מקגי הוא בקלות הסנטר הקלאסי הכי טוב של גולדן. מתגלגל חזק לטבעת, מסיים מצוין לובים, בהגנה קבלת ההחלטות שלו לא תמיד מבריקה אבל יש לו נוכחות מתחת לסל ובריבאונד. ב-13 דקות שהוא שיחק גולדן ניצחה את הבלייזרס ב-19 נקודות, למעשה הוא היה האקס פקטור הלילה. יכול להיות שגולדן תזדקק לו גם בהמשך מול קבוצות שישחקו אולטרה-סמול.
לצפיה ב-'גולדן סטייט ווריוס טובים יותר העונה עם צירופו של דוראנט?'
גולדן סטייט ווריוס טובים יותר העונה עם צירופו של דוראנט?
22/04/2017 | 08:50
3
44
נראה אולי שדווקא איפה שהוא עם צירופו של דוראנט נפגעה הכמיה הקבוצתית, אני לא בטוח שהם טובים יותר לעומת עונה שעברה וזה עלול לגרום לקליבלנד לאסוף עוד טבעת.
מה הסיכויים לדעתם למפגש חוזר של קליבלנד נגד גולדן? אני הולך על 60-40 לטובת קליבלנד.
לצפיה ב-'לא רואה את זה ככה'
לא רואה את זה ככה
22/04/2017 | 10:59
31
לא חושב שנפגעה הכימיה,הוא משתלב שם מצויין.

אולי זה נראה על הנייר שגולדן בלעדיו יותר טובה. גם הראן של העונה הסדירה הייתה יותר טובה , דוגמא המשחק מול פורטלנד שבלעדיו הם ניצחו בהפרש יותר גרוע
אבל בבירור שגולדן הרבה יותר טובים ונראים בלתי ניתנים לעצירה מ2 סיבות
א'.גולדן לא יכולה לרוץ עם אותו סגל כזה 3 שנים. השחקנים מתבגרים(איגודאלה,ליבינגסטון) וגם מתחילים ללמוד אותם יותר ויותר וככה לעצור אותם
ב'.כי קווין דוראנט הוא אחד השחקנים הכי טובים בליגה שיודע לשחק גם OFF דה בול ושאתה מקבל שחקן כזה,אוטומטית אתה נהפך להרבה יותר טוב.
דוראנט גם מאפשר להם לשחק בסגנון שונה לגמרי אם קרי ותומפסון תופסים יום רע. אני זוכר בבירור את המשחק הראשון בין קליבלנד לגולדן העונה , קליבלנד הצליחו לעצור את קרי ותומפסון וקווין דוראנט פשוט השאיר אותם במשחק. גולדן כבר הובילה 15 הפרש ברבע הרביעי אבל היא פשוט קרסה ולברון שנתן משחק ענק הביא לקליבלנד ניצחון דחוק. בלי דוראנט קליבלנד היו עושים להם דו ספרתי קל
לצפיה ב-'לא יודע אם כימיה קבוצתית נפגעה'
לא יודע אם כימיה קבוצתית נפגעה
22/04/2017 | 11:45
28
אבל אני חושב שקליי תומפסון בהחלט נותן פחות כשדוראנט משחק , אבל לפעמים דברים באים אחד על חשבון השני, אי אפשר שכל אחד מהאולסטארים יקלע 30 נק' למשחק
לצפיה ב-'טובים יותר בפלייאוף'
טובים יותר בפלייאוף
22/04/2017 | 12:16
38
גולדן נהדרת אבל נקודת התורפה שלה היא קבוצות אתלטיות שיכולות לעשות חילופים אוטומטיים בהגנה ולנצח אותם במגרש הפתוח. למשל אוקלהומה כמעט ניצחה את הסדרה דרך הרכב של ווסטברוק-ווייטרס-רוברסון-דוראנט-איבאקה. קליבלנד ניצחה בסופו של דבר עם הרכב אתלטי וסוויצ'י של קיירי-ג'ייאר-ג'פרסון-לברון-טריסטן. 
ראינו גם את פורטלנד חוזרת למשחק מול גולדן בגיים 2 עם הארקלס ואמינו בעמדות 4-5, תוך כדי שהם עושים חילופים על קרי וקליי ומקשים עליהם להיכנס לרית'ם.

אין לגולדן שחקני אחד על אחד גדולים. לכשירות החלקית של קרי היה בזה חלק אבל הוא בכל מקרה לא במיטבו באחד על אחד. 

זו החשיבות הגדולה של דוראנט. מעבר לכך שהוא שחקן מהטובים בליגה, הוא מחזק את גולדן בנקודות התורפה שלה. קליבלנד לא תוכל לעשות חילופים אוטומטיים בהגנה שישאירו את קיירי על KD. היא גם לא תהיה כל-כך דומיננטית במגרש הפתוח (במשחקים 5-7 קליבלנד ניצחה 65-26 בנקודות בפאסט ברייק) כי דוראנט הוא שחקן סופר מהיר, אתלטי וארוך.

אולי נגד יריבות נחותות גולדן לא ממש השתפרה אבל היא בנויה טוב יותר מול המצ'אפים הקשים שלה. במפגש מול קליבלנד אני נותן לגולדן 70% לנצח את הסדרה, אני חושב שרוב הפרשנים יתנו להם אפילו יותר.
לצפיה ב-'פלייאוף - הלילה החמישי'
פלייאוף - הלילה החמישי
20/04/2017 | 20:35
22
8
לצפיה ב-'02:00 - קליבלנד-אינדיאנה'
02:00 - קליבלנד-אינדיאנה
20/04/2017 | 20:35
12
5
לצפיה ב-'אינדי 25 יתרון במחצית'
אינדי 25 יתרון במחצית
21/04/2017 | 03:35
6
8
לצפיה ב-'זה כאילו קליבלנד משחקים עם אינדי, עושים להם טיזינג'
זה כאילו קליבלנד משחקים עם אינדי, עושים להם טיזינג
21/04/2017 | 03:43
5
48
רק 15 הפרש תחילת השלישי
לצפיה ב-'הקהל האינדי אוהב את סטיבנסון מריע לו בעוצמה '
הקהל האינדי אוהב את סטיבנסון מריע לו בעוצמה
21/04/2017 | 03:48
4
12
לצפיה ב-'סטיבנסון איז הום'
סטיבנסון איז הום
21/04/2017 | 03:50
3
14
לצפיה ב-'לברון עבר את קובי , בנק בפלייאוף וגם'
לברון עבר את קובי , בנק בפלייאוף וגם
21/04/2017 | 04:04
2
50
עבר את קובי בכמות שלשות בפלייאוף
לצפיה ב-'זהו כבר הקף אותו?'
זהו כבר הקף אותו?
21/04/2017 | 04:08
1
9
לצפיה ב-'בתור אחד שלא מושקע באף קבוצה, אחלה משחק'
בתור אחד שלא מושקע באף קבוצה, אחלה משחק
21/04/2017 | 04:28
11
לצפיה ב-'וואו וואו וואו לברון!'
וואו וואו וואו לברון!
21/04/2017 | 10:18
49
איזה תענוג לראות אותו כשהוא בזון.
קליבלנד הייתה נוראית במחצית הראשונה, אינדיאנה שיחקה כדורסל מושלם, הכל נכנס לה, ואז נזכרה שהיא לוזרית.
חבל לי בשביל פול ג'ורג', שאני מקווה בשבילו שיעוף מאינדיאנה כמה שיותר מהר אם הוא רוצה להשיג משהו בקריירה שלו.
לצפיה ב-'מה שאפשר ללמוד מהמשחק הזה'
מה שאפשר ללמוד מהמשחק הזה
21/04/2017 | 10:39
1
59
שאין שום סיכוי שג'ורג' ישאר בקבוצה הזאת
לצפיה ב-'לא חושב שפול ג'ורג כזה עילוי'
לא חושב שפול ג'ורג כזה עילוי
21/04/2017 | 10:52
49
כן זה ידוע שרוב הכוכבים בקבוצות שלהם מעלים הילוך בפלייאוף , כך גם ג'ורג

אבל הייתה לו עונה זוועה.גם מבחינת הצלחה קבוצתית(רבים דיברו כאן על אינדיאנה בטופ 4) , גם בהצלחה אישית , הרבה משחקים שהוא היה אנמי מאוד במשחקים של אינדיאנה , לא הצליח לסחוב אותה לניצחונות , וגם הסטטיסטיקה האישית שלו לא הייתה גדולה.
אני חושב שאם פול ג'ורג יעבור לקבוצה כמו לייקרס או דאלאס, קבוצות שבדומה לאינדיאנה הוא יהיה הכוכב הראשי בפער , אני לא חושב שהוא ירשום הצלחה גדולה , כי הוא כנראה לא מסוגל לסחוב קבוצה להצלחה גדולה

מה שכן לברון נתן את אחד המשחקים הטובים שלו ביותר בקאבס בשלוש שנים האחרונות.הוא היה נראה פשוט בלתי ניתן לעצירה במחצית השניה
אם כי הוא סיים עם 50 אחוז מהקו , נתון די מביך
לצפיה ב-'מטורף... לא זכור לי קאמבק כזה במשחק חוץ'
מטורף... לא זכור לי קאמבק כזה במשחק חוץ
21/04/2017 | 13:10
1
45
ההגנה של קליבלנד הייתה מביכה במחצית הראשונה. היו להם בין 4 ל-5 שחקני הגנה לא טובים בכל רגע נתון, כאשר לברון וקיירי שניהם התבלטו לרעה. בכלל קיירי באחד המשחקים היותר גרועים שאני זוכר.
מומנטום זה דבר מדהים בכדורסל. איך במחצית הראשונה הכל הלך לאינדיאנה כי הם היו בזון, ובמחצית השנייה כל הזריקות הגבוליות הללו הסתיימו בהחטאה.

השחקנים שסימנו את השינוי במחצית השנייה הם שמפארט שעושה טעויות בהגנה אבל לפחות שומר מאוד חזק, פריי וקורבר שקלעו סלים גדולים, ולברון כמובן שלקח על עצמו את המשחק בצורה מאוד מרשימה וגם התחיל לתת האסל בהגנה.

נייט מקמילן עשה טעות בעיצומה של הריצה, הוא שיחק עם אליס וסטיבנסון הרבה יותר מדי דקות במקום להכניס את מיילס על חשבון אחד מהם. לאינדיאנה לא היה ריווח, מיילס טרנר נאלץ לשחק מחוץ לקשת וגם בהגנה הוא לא השפיע כי נצמד לפריי על קשת השלוש.

זו כנראה ההתרסקות הכי גדולה מאז קליפרס-יוסטון גיים 6.
לצפיה ב-'לא זכור לך כזה קאמבק כי זה לא קרה עד היום '
לא זכור לך כזה קאמבק כי זה לא קרה עד היום
21/04/2017 | 13:31
39
אין מה לעשות, אנחנו רוצים להאמין שיש תחרות במזרח ושאפשר להדיח את הקאבס אבל האמת היא שהם פשוט גדולים על המזרח ואף קבוצה לא באמת מאיימת עלייהם
לצפיה ב-'03:00 - טורנטו - מילווקי'
03:00 - טורנטו - מילווקי
20/04/2017 | 20:36
3
4
לצפיה ב-'וואו איזה פירוק 30 הפרש לבאקס באמצע הרבע השלישי'
וואו איזה פירוק 30 הפרש לבאקס באמצע הרבע השלישי
21/04/2017 | 04:55
40
טורונטו עומדת על 43 נקודות בלבד
לצפיה ב-'במשחק הקודם הכל הלך לטורוטו והם גירדו ניצחון'
במשחק הקודם הכל הלך לטורוטו והם גירדו ניצחון
21/04/2017 | 15:01
1
43
הפעם מילווקי הגיעה חדה מהפתיחה וכשהיא ננעלת הגנתית לטורונטו אין פתרונות. מידלטון השמיד את דרוזן בשני צדי המגרש. מילווקי נהנית מיתרון סייז בכל עמדה חוץ מאשר ולנצ'יונאס שלא מצליח לתרום מול המהירות של הבאקס, ברבע השלישי קייסי פתח עם ג'וזף בחמישייה על חשבונו.

לדעתי טורונטו תפסיד בסדרה בלי קשר למה שתעשה בהמשך, אבל הייתי מנסה לפתוח עם פטריק פטרסון בחמישייה במקום ולנצ'יונאס ועם טאקר במקום קארול. פטרסון וטאקר שחקני הגנה טובים יותר ומציבים חסימות יותר טובות בהתקפה. לולנצ'יונאס אין אימפקט בצבע וקארול על הנייר מספק ריווח אבל בתכלס הוא נון-פקטור בסדרה בינתיים.
לצפיה ב-'תסלחו לי על ההתלהמות'
תסלחו לי על ההתלהמות
21/04/2017 | 20:15
35
אבל קבוצה כזאת פח טורונטו.. ממש חבל על האוהדים האדירים שלהם
לצפיה ב-'04:30 - סן אנטוניו - ממפיס'
04:30 - סן אנטוניו - ממפיס
20/04/2017 | 20:37
2
7
לצפיה ב-'אני פשוט לא מצליח להתעניין בסדרה הזאת'
אני פשוט לא מצליח להתעניין בסדרה הזאת
21/04/2017 | 12:07
46
הספרס והגריזליס פשוט לא מעניינות אותי...מצידי אפילו שממפיס תעלה.
לצפיה ב-'פופוביץ' הוריד את כל החמישייה לספסל תוך דקה ורבע'
פופוביץ' הוריד את כל החמישייה לספסל תוך דקה ורבע
21/04/2017 | 19:34
37
ברבע השלישי.
הנאום של פיזדייל עזר וממפיס שיחקה מצוין לאורך 48 דקות והשיגה ניצחון של כבוד. כנראה שזה בכל זאת יגמר ב-5 משחקים.
לצפיה ב-'סביר להניח שבסוף הפלייאוף לברון יהיה שני לטימי בדקות משחק'
סביר להניח שבסוף הפלייאוף לברון יהיה שני לטימי בדקות משחק
21/04/2017 | 15:31
1
49
בזמן פלייאוף, שזה נתון מדהים כשלעצמו לשחקן שצופים לו עוד כמה שנים טובות בקריירה (לדעתי לברון יוכל להיות אפקטיבי במגרש גם בגיל 40 כל עוד הוא בריא)

אני חושב שלטובת האבולוציה של המין האנושי צריך לחקור את הגנטיקה של לברון, מי צריך כבשים.
לצפיה ב-'וראשון בהיסטוריה בנקודות בפלייאוף'
וראשון בהיסטוריה בנקודות בפלייאוף
21/04/2017 | 19:41
9
לצפיה ב-'פלייאוף-הלילה הרביעי'
פלייאוף-הלילה הרביעי
18/04/2017 | 21:47
34
15
לצפיה ב-'02:00 - טורנטו-מילווקי'
02:00 - טורנטו-מילווקי
18/04/2017 | 21:48
1
לצפיה ב-'03:00 - בוסטון-שיקאגו'
03:00 - בוסטון-שיקאגו
18/04/2017 | 21:49
20
33
היה ספק לגבי ההשתפות של אייזה תומאס כי הלוויה של אחותו נערכת היום אבל הוא הודיע שהוא ישחק ובסיום המשחק יטוס ללוויה (בוושינגטון אם אני לא טועה)
לצפיה ב-'שני דברים שלמדתי מצפייה במחצית השנייה של המשחק'
שני דברים שלמדתי מצפייה במחצית השנייה של המשחק
19/04/2017 | 05:25
68
1. ג'ימי באטלר > ריאן אנדרסון
2. אייזאה צריך להיות עם המשפחה שלו
לצפיה ב-'משחק מצוין של שיקגו (ושל רונדו), שלטו בקצב כל המשחק'
משחק מצוין של שיקגו (ושל רונדו), שלטו בקצב כל המשחק
19/04/2017 | 05:49
7
84
רונדו בשליטה מלאה במשחק, וכשהראש שלו מסודר הוא עדיין אחד הרכזים הטובים בליגה.
לופז לא החטיא אף זריקה מחצי מרחק, נתן מלחמה בריבאונד ואין לבוסטון מי שיכול לגבור עליו.
באטלר היה טוב ככל שהמשחק התקדם, כיף לראות את השחקן הזה.
וויד עשה מהלכים נהדרים וקלע כמה שלשות לא אופיניות, אבל זייף לא פעם בהגנה.
וגם זיפסר היה טוב מאוד התקפית, אין לו מושג בהגנה.
מירוטיץ' מפתיע אותי מאוד לאחרונה בהגנה, הוא רק הולך ומשתפר באספקט הזה, משחק סביר פלוס התקפית גם שלו. 
לצפיה ב-'סיכום יפה'
סיכום יפה
19/04/2017 | 17:14
6
74
רונדו עשה הגנה כפי שלא ראינו ממנו שנים.
לופז פשוט ענק, שיקאגו שיחקו עליו כל המחצית הראשונה.
באטלר במשחק אול אראונד משובח. היה השחקן הכי טוב על המגרש בשני הצדדים.

בבוסטון כולם אוהבים את שחקני ההאסל אבל שוב הקשיים ההתקפיים שלה נחשפים. כששיקאגו סגרה את אייזיאה באופן אגרסיבי ראינו ששאר הסלטיקס מתקשים לבצע מהלכים. 
אל הורפורד ש"יודע לעשות הכל על המגרש" שוב לא יודע לעשות נקודות כשהקבוצה הכי צריכה. 7 נקודות ו-0 בלקיחת אחריות.

באמת שלא האמנתי בשיקאגו לפני הסדרה. עכשיו אי אפשר להתעלם מיתרון 2-0 אבל אני מסכים עם שאר חברי הפורום שהסדרה הזאת פתוחה לגמרי. תהיה מלחמת עולם, הסדרה תגיע לשיקאגו לגיים 6 והמנצחת באותו משחק תיקח את הסדרה.
לצפיה ב-'חח איזה אפס אתה'
חח איזה אפס אתה
19/04/2017 | 18:32
5
66
כן, בוא נפיל את הפיגור בסדרה על אל הורפורד, זה שכמעט דפק טריפל דאבל במשחק הראשון. מוזר ששתקת אז. היחיד שהצליח לסדר לקראודר ובראדלי קצת סלים קלים בסדרה הזאת. בעיית הריבאונד בטח גם עליו. הרי הוא השחקן היחיד בליינאפ של הקבוצה שלא אנדרסייזד משמעותית לעמדה שלו (כי הוא משחק 4) ובכלל לא נמצא באיזור הרבה פעמים כי הוא צריך לרדוף בפרימטר אחרי השחקן היחידי בשיקגו שיודע לקלוע.

מחכה עדיין להבטחה שלך שבפלייאוף ההגנה של בוסטון תתעלה. הרי הם לא מצליחים לעצור התקפה פח כמו של שיקגו. הבעיה של בוסטון ברורה כפי שהייתה כל העונה, הם לא מצליחים לשים נקודות כשתומאס לא על המגרש והם לא מצליחים לשחק הגנה ברמה מספקת כשתומאס על המגרש, חיסרון הגודל שלהם בכל עמדה הופך לגדול מדי. הבעיה האמיתית היא שהחודש התעלות של אייזאה דפק לכולם את השכל והם פיתחו תלות של לתת לו את הכדור ולקוות לטוב, במיוחד ברבע הרביעי במקום לחזור לדברים שעובדים להם ולתנועת כדור. חלק לא קטן מזה גם על המאמן, אפשר להגיד את זה כבר עכשיו גם אם הם יקחו את הסדרה.

לצפיה ב-'כמה תסכול'
כמה תסכול
19/04/2017 | 19:29
4
62
אתה לא אוהב את מה שאני כותב אז אתה מקלל אותי?
הבעיות של הורפורד בפלייאוף חוזרות על עצמן. במשחק הראשון הוא היה טוב התקפית אבל הובס בריבאונד... בכלל לא משחק מבריק שלו. במשחק השני שהוא מאסט ווין ובוסטון זקוקה לסקוררים נוספים על אייזיאה, הוא פשוט התנער מאחריות.

לא הטלתי את כל האשמה על הורפורד. ציינתי שכאשר שיקאגו מביאה עזרה על אייזיאה שאר הסלטיקס מתקשים. הזכרתי את הורפורד ספציפית כי הוא באמת ברח מאחריות הלילה, 7 נקודות משחקן שאמור להיות הסקורר השני הכי טוב שלך זה על הפנים.

לא הבטחתי מעולם שההגנה של בוסטון תתעלה. אתה סתם מתלהם. חשבתי שזה מה שיקרה וטעיתי. בכלל טעיתי לגבי הסדרה הזאת, אין לי בעיה להודות בכך.

לצפיה ב-'לא מצליח להבין אנשים שלוקחים פה דברים אישית..'
לא מצליח להבין אנשים שלוקחים פה דברים אישית..
19/04/2017 | 19:46
13
לצפיה ב-'כי אתה מתנהג כמו טוקבקיסט סוג ז''
כי אתה מתנהג כמו טוקבקיסט סוג ז'
19/04/2017 | 19:53
2
62
מעיר הערות לפי מה שמתאים לנרטיב שלך מהויכוחים הקודמים שלנו, אתה סתם חושף כמה אתה בן אדם קטן. אל תיתמם. "הורפורד שיודע לעשות הכל" זה ציטוט ישיר. מה שבאמת מצחיק פה זה שאתה מנסה לצייר ביג מן שנותן "סדרה" (2 משחקים) של 13/8/6.5 עד עד עכשיו כשחקן שלא עושה הכל. נראה לי שפספסת את הנקודה, יכלת להביא את זה שאמרתי שהורפורד לא סקורר גדול, כי הוא לא, אבל הוא באמת הפליימייקר השני הכי טוב של בוסטון, שיודע להפעיל את החברים ונתן 5 אסיסטים למשחק העונה וגם אתמול - אבל זה לא מתאים לנרטיב שלך.  

הורפורד גם לא "הובס בריבאונד" במשחק ה1, הקבוצה הובסה בריבאונד. תחזור ותסתכל על 20 הריבאונדים בהתקפה של שיקגו, עכשיו תספור בכמה הורפורד בכלל היה בתמונה. ספויילר: אפשר לעשות את זה על יד אחת. הבעיה היא בעיה קבוצתית, הורפורד הוא חלק מהקבוצה וידוע גם שהוא לא ריבאונדר מצטיין לעמדה שלו אבל הוא לא זה שמתמודד עם רובין לופז ברוב המקרים וכמו שציינתי הוא יחיד שאשכרה בגודל הפיזי המתאים לעמדה שלו. 

יכול להרחיב עוד קצת אבל זה הרי לא באמת מעניין אותך. אתה פה כדי לזרוק את ההערות שלך, אז אני לא אטרח. 
לצפיה ב-'חחחח אוקיי'
חחחח אוקיי
19/04/2017 | 20:42
1
57
"הנרטיב שלי" זה דעתי על אל הורפורד. אני מחזיק בדעה הזאת הרבה לפני הויכוח איתך וללא שום קשר אליך. וכן, אני ממשיך לראות דברים שמחזקים את דעתי ומציין את אותם הדברים.

אולי אתה חושב שהכל מכוון אישית נגדך, אבל האמת היא שיש לי הרבה דעות בהרבה נושאים, על רבים מהם היו לי דיונים או ויכוחים עם חברי הפורום.
כמובן שאני זוכר לרעה את הויכוח שלנו לגבי הורפורד, למרות שאתה ממש לא היחיד או הראשון שחלק עלי בנושא הזה.

אני אמשיך להביע את דעתי בכל נושא שאבחר, במיוחד נושאים שהיו מחלוקות לגביהם בפורום. זו לא מתקפה אישית נגד אף אחד ובודאי שלא הזמנה לאף אחד לקלל ולהשתלח.
לצפיה ב-' גבר'
גבר
19/04/2017 | 20:46
4
לצפיה ב-'נהדר בינתיים'
נהדר בינתיים
19/04/2017 | 09:27
54
אבל לא יפתיע אותי אם בוסטון תהפוך את זה ל4-2.
משחק 3 הוא פשוט משחק מפתח, שיקגו חייבת לקחת אותו כדי לשבור כמעט סופית את הסלטיקס.
LETS GO BULLS!!!
לצפיה ב-'רונדו שוב מוכיח'
רונדו שוב מוכיח
19/04/2017 | 10:04
1
68
שבפלייאוף הוא שחקן שונה לחלוטין מהעונה הסדירה..
רק שימשיך ככה
לצפיה ב-''
19/04/2017 | 16:49
3
לצפיה ב-'איך פחדתי מהסדרה הזאת'
איך פחדתי מהסדרה הזאת
19/04/2017 | 10:06
63
וטפייי עלי - ידעתי למה...

אני לא יכול לראות בשעות כאלה, אז אם מישהו ראה, אשמח לדעת - בוסטון שכחו לעשות הגנה?
את זה שבלי אייזיאה אין שם ממש מישהו שמסוגל לנפק התקפה באופן סדיר פחות או יותר, ידעתי ופחדתי מזה, אבל איפה ההגנה של מי שמתיימרת להיות קבוצה קשוחה והגנתית?

לצפיה ב-'אגב שאף אחד לא ישלה את עצמו שזה יגמר 4-0 או משהו בסגנון'
אגב שאף אחד לא ישלה את עצמו שזה יגמר 4-0 או משהו בסגנון
19/04/2017 | 10:39
3
65
אני בספק אם הבולס יהנו שוב מערב קליעה כזה שלופז קולע כל ג'אמפר ווויד עם 3/4 מהשלוש.
לצפיה ב-'שזה מגיע לשיקגו אף אחד לא משלה את עצמו בקשר לשום דבר'
שזה מגיע לשיקגו אף אחד לא משלה את עצמו בקשר לשום דבר
19/04/2017 | 11:18
2
57
הקבוצה הזאת פשוט מוזרה מידי בשביל לחזות מה היא תעשה. גם בעונה הסדירה היו להם ניצחונות גדולים על קבוצות חזקות (נראה לי שהם ניצחו את כל הקבוצות הגדולות לפחות פעם אחת) והפסדים הזויים ברמתם. אני תמיד חושבת ששום דבר בקשר לקבוצה הזאת לא יפתיע אותי יותר, ואז הם עושים דברים כאלה.
לצפיה ב-'פשוט צריכים שיהיה להם על מה לשחק'
פשוט צריכים שיהיה להם על מה לשחק
19/04/2017 | 12:45
11
לצפיה ב-'ההבדל העיקרי בין 2 הקבוצות הוא הערך המוסף'
ההבדל העיקרי בין 2 הקבוצות הוא הערך המוסף
19/04/2017 | 18:28
42
ששני ווטרנים עם טבעת אליפות מביאים לשולחן.
מה לעשות שהם מסוגלים לעשות את הסוויצ' הזה מעונה אנמית לפלייאוף שבו יש להם מה להראות ומה לתת.
אני לא אומר ששיקגו תעבור את בוסטון אבל תמיד כיף לראות את רונדו בפלייאוף
לצפיה ב-'אני כבר רואה את זה...'
אני כבר רואה את זה...
19/04/2017 | 15:12
2
63
הויכוחים על ראג'ון רונדו בדירוג הקרוב של הפורום...

האמת היא שאני לא בטוח שאני מכניס אותו לטופ 50 אחרי העונה הזאת, הוא היה אנמי בחלקים לא קטנים שלה, אבל אם הוא ממשיך לשחק ככה בפלייאוף ושיקגו ממשיכה להיות הסוס השחור כפי שחשבתי שהיא תהיה בתחילת העונה... מי יודע.
לצפיה ב-'תכלס, משחק אחד גדול שווה ערך ל-4 עונות פח'
תכלס, משחק אחד גדול שווה ערך ל-4 עונות פח
19/04/2017 | 17:02
11
לצפיה ב-'דווקא אני לא חושב'
דווקא אני לא חושב
19/04/2017 | 18:33
36
זה לא שהוא לא עושה לעצמו שם ב2 משחקים האלה אבל כזאת קיצוניות בין הופעה בעונה הרגילה לבין הופעה בפלייאוף.. לא חושב שיש לזה מקום בדירוג השנוי במחלוקת שלנו
לצפיה ב-'05:30 - ל.א קליפרס-יוטה'
05:30 - ל.א קליפרס-יוטה
18/04/2017 | 21:51
6
55
בצהריים הג'אז הודיעו רישמית שגובר לא ישחק
לצפיה ב-' תענוג צרוף '
תענוג צרוף
19/04/2017 | 09:10
2
71
בוסטון הכושלת מפסידה שוב...
ואני מאושרת הבוקר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בואו  נקווה כולם שבוסטון  תעוף השבוע !!!!! 

קבוצה עלובה בוסטון ושמישהו יתעורר שם...
אלק בונים שם...
זה המחיר של הקמצונות של דני שובבני

לצפיה ב-'חסר לך סימן קריאה'
חסר לך סימן קריאה
19/04/2017 | 09:33
1
61
באמת היה עדיף לראות שם את (גבינת) פילדלפיה במקום את בוסטון - לא ככה רחל נשמה?

(ופעם הבאה, שרשרי למקום הנכון? )
לצפיה ב-'יואבילה !!!!!'
יואבילה !!!!!
19/04/2017 | 12:15
64
אני קליפרס !!!!!

מתעבת בוסטון בדם !!!!
כל הפסד של בוסטון !!!!!
אושר

לצפיה ב-'לעזאזל עם יס!!!'
לעזאזל עם יס!!!
19/04/2017 | 12:30
2
54
הקליט רק מחצית ראשונה.
טוב, אני אישית תחת הרושם שכריס פול צריך להחליט שהוא משחק כל זמן שהוא על המגרש. פשוט לא ברור איך הוא נותן 5 דקות טובות ופותח הפרש של 15 נקודות ואז נעלם ויוטה מצמצמים.

ג'ורדן היה חזק מתחת לסלים וניצל את העדרו של גובר עד הסוף. גם גריפין עזר לו, אם כי אני כבר די בטוח שגריפין הוא כיום שחקן שהקבוצה שמנגד תמיד תעדיף לחטוף את הנזק שלו במקום את הנזק של פול ושאר החברים.
לצפיה ב-'נחמד לראות את פול פירס קולע כמה נקודות'
נחמד לראות את פול פירס קולע כמה נקודות
19/04/2017 | 23:25
1
31
מסכים איתך לגבי כריס פול. כשהוא אסרטיבי הקליפרס טובים יותר.
ליוטה חסר סטאר קוואליטי, זה הורגש יותר במשחק השני מבלי שג'ו ג'ונסון התחפש לאולסטאר. היוורד שחקן מצוין שאני אוהב אבל לא מספיק טוב כדי לסחוב כל התקפה על הכתפיים. אולי הפיתרון הוא ג'ורג' היל שצריך לקחת יותר על עצמו. 
לצפיה ב-'יוטה צריכים לנסות להחתים את דוראנט בקיץ '
יוטה צריכים לנסות להחתים את דוראנט בקיץ
20/04/2017 | 10:53
21
אם הוא יוצא מהחוזה הוא יכול לבוא לשם להתחרות על אליפות.
האמת שחבל מאד שהשוק של יוטה לא אטרקטיבי, אני בטוח שגם העובדה שהם בעיר יחסית דתית לא מהווה אטרקציה - הם ארגון שמנוהל יחסית טוב עם בסיס יפה שנבנה לאורך שנים, אבל אין להם יכולת להנחית כוכב על והם אף פעם לא גרועים מספיק כדי להביא לוטרי גבוה.

הבחירה הכי גבוהה שלהם מאז שדרון עזב היתה דנטה אקסום (5), וגם זה לא ממש הלך להם - והם בכל זאת בפלייאוף.
לצפיה ב-'מילווקי פייבוריטית בסדרה מול טורונטו'
מילווקי פייבוריטית בסדרה מול טורונטו
19/04/2017 | 16:19
1
59
הגעתי למסקנה הזאת איפשהו ברבע השלישי, כשהם מוחקים כל-כך בקלות את היתרונות הדו-ספרתיים שטורונטו בונה בבית במשחק מאסט ווין מבחינתה. לדעתי מילווקי מחקה 3 פעמים במשחק הזה פיגור דו ספרתי והביאה אוותו לטווח של פוזשן. בסוף טורונטו ניצלה בזכות סדרת סלים גדולים שוברי מומנטום של איבאקה, דרוזן ולאורי, בעוד שדלבדובה וברוגדון החטיאו שלשות wide open.

המשלימים הכי חשובים בטורונטו הם אלו שהגיעו בדדליין- טאקר ואיבאקה. הראשון  הוא היחיד שמצליח להרחיק את יאניס מהצבע בהגנה אישית. השני הוא היחיד שמפריע ליאניס לסיים כשהוא כבר מגיע לצבע.
דמארה קארול פשוט לא פרודקטיבי מספיק בהתקפה כדי להצדיק את הנוכחות שלו על פני טאקר. כבר אחרי המשחק הראשון ציינתי שהוא יפסיד לו דקות והלילה ראינו מגמה הפוכה (קארול 17 דקות, טאקר 28), במיוחד במחצית השנייה.

גם ולנצ'יונאס ממשיך להיות חלש. לטעמי הוא לא מספיק דומיננטי בצבע כדי להצדיק את כמות הדקות שלו. טורונטו טובה יותר עם איבאקה ב-5 ויותר שחקני פרימטר פיזיים מהסוג של פטרסון וטאקר.

טורונטו עשתה עבודה הרבה יותר טובה בירידה להגנה. היא עברה מתחת לחסימות של יאניס והקשתה עליו לחדור. 
התקפית לאורי פתח חלש וחסר ביטחון, אבל ריצה של הראפטורס ברבע השני בנתה לו את הביטחון והוא התחיל לנסות לסיים בצבע, מה שהסתיים רוב הפעמים בסל או עבירה. ברבע האחרון מילווקי הידקה חגורות ושוב מנעה ממנו להיות אפקטיבי.

איך שאני רואה את זה- טורונטו הייתה עם הגב לקיר, קיבלה שיפוט ביתי, קלעה 14 שלשות שזה שיא פרנצ'ייז במשחק פלייאוף- ועדיין הייתה צריכה מנה של מזל כדי לנצח.
היו גם כמה דברים שהלכו לטובתה של מילווקי כמו אחוזי שלשות נהדרים ודיוק מקו העונשין אבל זה נובע גם ממבטים טובים. התחושה שלי היא שכאשר מילווקי נותנת את הכל בהגנה, היא הקבוצה העדיפה במפגש.
היו כאן מרכיבים של אפסט והימרתי על טורונטו ב-7 כי אני פחדן, וגם כי הערכתי שבכל זאת הכישרון שלה רמה מעל הבאקס. אני כבר לא בטוח לגבי זה, במיוחד כאשר ולנצ'יונאס מפסיד במצ'אפ הישיר לגרג מונרו.
לצפיה ב-'תאמת שרציתי לכתוב על זה'
תאמת שרציתי לכתוב על זה
19/04/2017 | 18:27
43
טורונטו נהנו ממשחק המוחות של קיד מול קייסי ולא שמו לב שהם פתחו את כל הקלפים. 
 הם הראו לקיד איך הם יכולים לשמור על יאניס, איך אפשר למנוע ממילווקי לשחק בפסטברייק ומה הוא ההרכב הכי חזק שלהם וזה אותו הרכב של לאורי, דרוזן, טאקר/קארול, פטרסון ואיבקה.  זה לא הפריע למילווקי לקחת את ההפרש מ10 ולמחוק אותו רבע הרביעי אחרי שהיא עשתה את זה פעם או פעמיים. מילווקי פשוט הייתה יותר טובה גם כשההרכב הזה היה על המגרש ולמען האמת נעשו טעויות - מילווקי לא חדרה מספיק לסל והאופציה של יאניס ב 5 בכלל לא עלתה (השחקן הזה כ"כ אדיר שהוא יכול לקחת את איבקה במאצ'אפ). 
הפיזיות של מילווקי לקחה אותם לאורך כל המשחק, זה אולי היה ניצחון של טורונטו אבל הם לא השיגו שום דבר. הקבוצה הראשונה שתיקח 2 ברצף תהיה זו שתנצח ככל הנראה את הסדרה וקשה לי לראות את טורונטו עושה את זה במילווקי כשכל הקלפים חשופים. 

יש פה סדרה מצוינת שהיא תענוג צרוף בעבורי, זו והסדרה של וושינגטון אלה הסדרות שאני הכי מבסוט מהתחרותיות שלהן. 
לצפיה ב-'ועוד משהו לגבי יאניס'
ועוד משהו לגבי יאניס
19/04/2017 | 16:30
2
57
הוא נשמר בצורה חכמה ולא הכל הלך לו חלק התקפית. עדיין הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש, סיים כטופ סקורר והיה כוח משמעותי בהגנה על הצבע ובריבאונד. פשוט שחקן נדיר.
לצפיה ב-'מסכים איתך, ומוסיף פני וחצי משלי'
מסכים איתך, ומוסיף פני וחצי משלי
19/04/2017 | 18:37
1
51
בלי להקטין מהיכולת של הגריקפריק, יאניס היה נפלא בעיקר בסיום. באמצע המשחק הוא התעורר לרגעי אגרסיביות קטנים (דקות אחרונות של המחצית הראשונה, עם ארבע ריבאונדים בהתקפה באיזה שלוש דקות, ואגרסיביות טובה), אבל כשלא הלך לו התקפית בהתחלה, הוא איבד את הביטחון, וויתר על זריקות פנויות יחסית מחצי מרחק, גם ברגעים שלא הולך לקבוצה וצריכים אותו.
זה בסדר, מותר לילד בן 22 להילחץ קצת מדי פעם. כשהוא מתעורר הוא שחקן פשוט מדהים. כבר היום כשהוא נכנס לזה הוא אחד השחקנים שיותר כיף לראות.

הבוקס סקור משקר לחלוטין. כל מי שרואה שיונאס ולנצ'ונאס סיים עם דאבל-דאבל וחושב שהוא היה משמעותי במשחק הזה, שיילך לראות כמה הוא היה חלש. הרגעים היחידים שוואלנצ'ונאס היה טוב, היו כשת'ון מייקר היה על המגרש, והראפטורס שיחקו על זה שהוא חלש ודקיק מדי כדי להתמודד עם הליטאי מתחת לסלים, ואז ולנצ'ונאס חגג. מהרגע שגרג מונרו נכנס למשחק, ולנצ'ונאס לא לקח עוד ריבאונד או שם עוד סל.
לצפיה ב-'התלהבתי ממנו בעיקר בהגנה'
התלהבתי ממנו בעיקר בהגנה
19/04/2017 | 19:32
54
הפואנטה היא שאפילו במשחק התקפי חלש, הוא השחקן הכי טוב על המגרש.
לצפיה ב-'פלייאוף - הלילה השלישי'
פלייאוף - הלילה השלישי
17/04/2017 | 19:17
26
11
לצפיה ב-'02:00 - קליבלנד - אינדיאנה (שידור בספורט 5 לייב)'
02:00 - קליבלנד - אינדיאנה (שידור בספורט 5 לייב)
17/04/2017 | 19:18
4
10
לצפיה ב-'נראה כמו שידור חוזר של המשחק הראשון בינתיים'
נראה כמו שידור חוזר של המשחק הראשון בינתיים
18/04/2017 | 02:39
34
רק שהפעם ג'ף טיג הגיע למשחק, ואולי דקות של גלן רובינסון במקום ארון ברוקס יעשו את ההבדל.

ההגנה פשוט מזעזעת, אין מילה אחרת לתאר.
לצפיה ב-'אני חושב שהקאבס יעשו בשכל אם יורידו את ג'ייאר לספסל'
אני חושב שהקאבס יעשו בשכל אם יורידו את ג'ייאר לספסל
18/04/2017 | 04:20
49
חוץ מהפציעה, הוא נראה לא בפוקוס העונה ואולי עדיף לו להצתוות עם דרון וויליאמס ולעלות מול הרכבים מחליפים. לקאבס יש את הפריבילגיה לפתוח עם קייל קורבר, שהוא שחקן ממושמע ויציב.
לצפיה ב-'הסיפור הגדול של המשחק הוא השמירה על פול ג'ורג''
הסיפור הגדול של המשחק הוא השמירה על פול ג'ורג'
18/04/2017 | 21:22
38
ככל שהמשחק התקדם קליבלנד עשתה עליו יותר דאבל טימים, יותר רחוק מהסל. בשלב מסוים אלה היו דאבל טימים אוטומטיים מהרגע שהוא מקבל את הכדור. ג'ורג' ביצע לרוב מסירות טובות מהדאבל טים אבל לאינדיאנה יש פחות מדי מוסרים טובים ויותר מדי שחקנים שאפשר לגנוב מהם צעד. לאנס ואליס הושארו חופשיים משלוש מבלי שקליבלנד צריכה באמת לדאוג, מיילס טרנר התקשה לדייק במסירות, ת'דיוס יאנג לא ממש אפקטיבי מחוץ לטווח הפלואטר.

קליבלנד ניצחה את המשחק ברבע השלישי כאשר שיחקה עם הרכב של 5 קלעים: לברון, קורבר, לאב, פריי, נדמה לי שהחמישי היה דרון וויליאמס. אינדיאנה ניסתה להגיב בסמול בול משלה אבל לאב רמס את שחקני הפרימטר שניסו לשמור עליו (סטיבנסון ומיילס). הדקות האלה שיקפו את פער הכישרון, כי לאינדיאנה אין דרך להתמודד הגנתית מול הרכב כזה, ואין לה סיכוי לעמוד בקצב סקורינג כזה בצד השני.
לצפיה ב-'נראה לי שנמאס לי רשמית מת'ד יאנג'
נראה לי שנמאס לי רשמית מת'ד יאנג
18/04/2017 | 23:18
29
הוא לא עושה שום דבר טוב. הוא לא שומר, הוא לא איזה מוסר גדול, הוא לא ריבאונדר, הוא איום ונורא מהקו, הוא לא יותר מידי אמין משום טווח והוא מחטיא המון לייאפים. לארוז אותו יחד עם מונטה אליס ולשלוח תמורת שחקן שיכול לתרום באמת או בחירות דראפט.

לגבי אינדיאנה כל מה שכתבתי אחרי המשחק הראשון עדיין תקף אבל מילה על קליבלנד: אם הם לא יעלו כמה הילוכים בהגנה הם יעופו מול הקבוצה הראשונה שתשחק הגנה סבירה. לא טובה - סבירה תספיק. בסיבוב הבא יש סיכוי לא רק שזו תהיה מילווקי ואלה יהיו חדשות רעות לקאבס - מילווקי בהחלט מספיק מאומנת ומספיק אתלטית כדי לעשות בדיוק את זה, הזוי ככל שזה נשמע. אבל אני מאמין שקליבלנד בכל זאת תמצא בסוף את החמישייה שתאזן בין הריווח המטורף הזה שיש להם בהתקפה לצד השני. יכול להיות שבסדרות מסוימות קווין לאב שוב יראה את הרבעים האחרונים מהספסל.
לצפיה ב-'04:30 - סן אנטוניו - ממפיס'
04:30 - סן אנטוניו - ממפיס
17/04/2017 | 19:20
13
8
לצפיה ב-'משחק התקפי חלש אבל ההגנה של הספרס - וואו'
משחק התקפי חלש אבל ההגנה של הספרס - וואו
18/04/2017 | 05:41
2
53
הם כרגיל לומדים את היריבה שלהם, והשתפרו פלאים בעבודה על גאסול.
מצד שני כל כך הרבה עבירות של ממפיס, חלקן רכות וטפשיות, והספרס עם 35% מהנקודות שלהם מקו העונשין. מובילים ב-25 הפרש עם 6 אסיסטים. מדהים לראות כמה ההגנה של הגריזליז מושפעת מההיעדרות של אלן.

תהיה סדרה מעניינת מאד בין הספרס לרוקטס.
לצפיה ב-'בית ספר להגנה, לראות ולהתמוגג'
בית ספר להגנה, לראות ולהתמוגג
18/04/2017 | 07:12
1
61
וקוואי עם 19 מ19 מהקו שזה לדעתי קרוב לשיא פלייאוף
לצפיה ב-'אל תתפוס אותי במילה, אבל אני חושב שהשיא שייך לדירק נוביצקי'
אל תתפוס אותי במילה, אבל אני חושב שהשיא שייך לדירק נוביצקי
18/04/2017 | 18:07
36
עם 24 קליעות בלי החטאה, בעונת האליפות מתישהו
לצפיה ב-'העניין האמיתי התרחש אחרי המשחק'
העניין האמיתי התרחש אחרי המשחק
18/04/2017 | 13:17
9
67

אני ראיתי את המשחק ברפרוף אז אני לא יודע אם הטענות שלו מוצדקות או לא, מה שאני כן יודע זה שהתופעה הזאת קיימת בNBA ובמקום לעשות מה שצריך לעשות כדי לעקור אותה מהשורש, יתחילו עכשיו עם קנסות וסתימת פיות.
לצפיה ב-'מישהו ראה את המשחק ויכול להגיב?'
מישהו ראה את המשחק ויכול להגיב?
18/04/2017 | 15:16
8
55
אני בחור סנטימנטלי אז אני די בקלות נשבה כשאני רואה מישהו עצבני בצורה אישית כל כך... מה גם שלדעתי מאמן צריך לעמוד לצד השחקנים שלו במצב כזה בכל מקרה.

האם היה לשופטים משקל במשחק הזה?
לצפיה ב-'האמת איפשהו באמצע'
האמת איפשהו באמצע
18/04/2017 | 15:38
53
עם המספרים אי אפשר להתווכח. סן אנטוניו זרקה יותר מפי 2 מהקו מאשר ממפיס. דבר כזה קורה או כשקבוצה אחת משחקת בעיקר בצבע והשניה מפציצה מבחוץ (לא המקרה, אם כבר אז ההיפך) או כשכל השריקות הגבוליות נשרקות רק בצד אחד. תחבר את זה לעובדה שסן אנטוניו היא הקבוצה הביתית וקיבלת פה בסיס טוב לתחושת קיפוח.

פיזדייל גם שיווק יפה את הטענות שלו. הרבה יותר קל לדפוק את הקבוצה עם הילדים הטובים שאף פעם לא מתלוננים על השיפוט ואת המאמן הרוקי לעומת המאמן הגדול בכל הזמנים. הוא החליט שלא מתאים לו להיות הפראייר שאף שופט לא מכבד. הוא ייקנס על זה, אבל ההרגשה שלי היא שבמשחק הבא השיפוט כבר יהיה יותר מאוזן, ולצערי בליגה הזאת זה מה שצריך לעשות כדי לקבל קצת כבוד.
לצפיה ב-'לפי התקציר של המשחק ב-NBA.com'
לפי התקציר של המשחק ב-NBA.com
18/04/2017 | 16:23
4
54
כל סל של ממפיס שם הוא AND1 שלא נשרק...

מצד שני גם לספרס יש שם לפחות שני סלים של AND1 שלא נשרקו. ההתרשמות שלי היא שהיה משחק קשוח והשופטים נתנו להרביץ, ושהקבוצות קיבלו אותן שריקות פלוס מינוס, למעט קוואי - הסופרטאר היחידי על המגרש - שקיבל הרבה שריקות, ובעצם הוא עשה את כל ההבדל בין הקבוצות מבחינת הגעה לקו וכדומה.

לא מפתיע אותי הסיפור הזה.
לצפיה ב-'אין פה איזה משהו חדש ומפתיע'
אין פה איזה משהו חדש ומפתיע
18/04/2017 | 21:04
3
40
כמו כל כוכב, גם קוואי מקבל יחס מועדף מהשופטים וזאת לא איזו המצאה חדשה או יוצאת דופן.
היו תקופות שלברון היה מקבל שריקה על כל שטות, אפילו על עבירות תוקף שהוא היה עושה היו שורקים עבירה למגן. היום זה קצת פחות קורה במקרה שלו.
האם זה תקין? כנראה שלא אבל המאמנים והשחקנים למדו לחיות עם זה וכל עוד זה לא עובר את גבול הטעם הטוב (לא יודע אם זה מה שהיה במשחק הזה, לא ראיתי) אז פשוט בולעים את הצפרדע וממשיכים הלאה.

לצפיה ב-'הלילה נעשתה היסטוריה וללברון נשרקו צעדים'
הלילה נעשתה היסטוריה וללברון נשרקו צעדים
18/04/2017 | 21:24
2
49
הוא היה על הרצפה עם הכדור, נעמד על שתי רגליים ואז התחיל לכדרר.

לא ראיתי סאן אנטוניו-ממפיס אבל שווה לציין לגבי קוואי שהוא משחק מאוד פיזי והרבה פעמים יוזם את המגע עם השומר. יותר מאשר לברון.
לצפיה ב-'לפני 10 שנים'
לפני 10 שנים
18/04/2017 | 23:52
1
47
שיחק בקליפרס אחד בשם קורי מגטי שאני מניח שכולם מכירים
לא סופרסטאר ואפילו שחקן די בינוני (למרות ממוצע של 20 נק ומעלה)
המגטי הזה היה נשלח לקו משהו כמו 10 פעמים בממוצע למשחק וזה לא בגלל שפחדו שהוא יקלע עלה בגלל שהוא פשוט היה נכנס חזק לסל ומוציא עבירות בכל חדירה
יש שחקנים שמשחקים אגרסיבי בהתקפה, חודרים בכוח, שולחים כתף ולמעשה מכריחים את השומר שלהם לבצע עבירה
קוואי כנראה אחד מהשחקנים האלה ואין בזה שום פסול, אם כבר אז מגיע לו צל"ש על עבודה מצויינת ולא מלוכלכת או מגעילה אלה ניצול נפלא של הכוח שלך לטובתך.

יחד עם זאת חשוב לציין שעבירות שנשרקות לשחקנים כמו ראנדולף, לא בהכרח ישרקו גם לדוראנט ובטח שלא ללברון.
לצפיה ב-'הייתי רוצה לראות אותו עושה את זה יותר'
הייתי רוצה לראות אותו עושה את זה יותר
19/04/2017 | 11:06
29
כלומר, לא יותר ממה שהוא עשה במשחק האחרון ששם הוא היה מצויין והכל היה טוב. אבל באופן כללי לאורך העונה התחושה שלי הייתה שהוא מסתפק המון פעמים בזריקה מחצי מרחק ולא מנסה לחדור לסל מספיק. גם הצעד הראשון שלו בחדירה לסל מאוד מבלבל אותי, כי לפעמים זה נראה כאילו פשוט פיזית, אין לו את היכולת הזאת להוריד כדור ולהשיג יתרון על השומר שלו בכניסה לסל (כמו לברון או הארדן) ולפעמים הוא עושה את זה כל כך בקלות. אבל כנראה הפערים שאני רואה הם פשוט עניין של ביטחון עצמי במשחק שלו וריכוז לאורך המשחק.

בעניין ה'לא משחק מלוכלך', צריך לציין גם את הדרך שבה הוא שומר, למרות שלא על זה דיברתם. קוואי הוא משחקני הפרמיטר הגנתיים הנדירים האלה שלא משתמשים בטקטיקות זולות גם שם. זה לא שיש  לי בעיה עם ההגנה קצת מלוכלכת, קצת משיכות, דחיפות וכו' זה לגיטימי והכל, אבל ששחקן מצליח לשתק את היריב שלו גם בלי להשתמש בכל הנ"ל זה קצת יותר מדהים. (סליחה שדחפתי נושא לא קשור,  אבל אני באמת יכולה לחפור עליו שעות. הוא בכלל לא רע הילד הזה )
לצפיה ב-'כן, זה תסכול של מאמן צעיר שחורג ממקומו.'
כן, זה תסכול של מאמן צעיר שחורג ממקומו.
18/04/2017 | 17:40
1
42
בוא נסתכל על כול העבירות שנשרקו ברבע הראשון, בו הספרס פתחו יתרון של 13 הפרש:
-העבירה הראשונה על דדמון והעבירה השנייה של אלדריג' די ברורות. הן נעשו בכניסה לסל ולכן קיבלו זריקות.
-הAND 1 של אלדריג' גבולי.
-העבירה הרביעית שנשרקת היא עבירה הרחק מהכדור על גסול, והחמישית על קונלי בזריקה מ-3. העבירה על קונלי גבולית.
-העבירה הראשונה על לנארד ברורה. היא אמנם בחדירה לסל אבל ספק אם היה צריך לתת שתי זריקות.
-העבירה השנייה על לנארד היא העבירה החמישית של ממפיס, והיא ממש מטומטמת ורחוקה מהסל. שתי זריקות סתמיות.
-העבירה הבאה היא על פאו גאסול שעושה עבירה ברורה במאבק על הריבאונד מול רנדולף.
-עבירה על זריקה משלוש של פאטי מילס. בעיני זו לא עבירה, אבל נכנסו לו לנתיב הנחיתה והיום שורקים על זה כול הזמן.

עד סוף הרבע לא נשרקו עוד עבירות. אבל חצי דקה לסיום פיזדייל כבר עמד על הרגליים האחוריות, בעיקר בגלל חדירה אחת של קונלי בה דיוויד לי ליטף לו את הפרצוף. ייתכן והייתה שם עבירה, אבל זו לא סיבה לעשות מהומה. ברור שהפער ברבע הראשון לא נגרם כתוצאה מהשופטים, ולמעשה הם לא נטו בו לטובת אף קבוצה. גם פאו גאסול ספג כמה עבירות בצבע במהלך הרבע ולא קיבל שריקות.

באופן כללי הנתונים של פיזדייל לא מציגים את התמונה כהוויתה. הספרס פירקו את הצבע של הגריזליז ישר מההתחלה. העבירות של הגריזליז נעשו תמיד בכניסה לסל, ולכן הביאו לריבוי זריקות עונשין. דיברתי בזמן אמת על עבירות טיפשיות ורכות. מצד שני הספרס מנעו מגאסול לקבל כדור (השופטים שרקו לעבירה הרחק מהכדור לפחות פעמיים), אבל הגריזליז לא הלכו פנימה והסתפקו בזריקות מחצי מרחק.

הנה לינק להקלטה של הרבע הראשון:
לצפיה ב-'דרך אגב עד שהספרס עלו ל-23 הפרש נשרקו רק עוד ארבע עבירות:'
דרך אגב עד שהספרס עלו ל-23 הפרש נשרקו רק עוד ארבע עבירות:
18/04/2017 | 17:55
37
שתיים נגד הספרס (אחת גבולית על קונלי שזיכתה אותו בשתי זריקות), אחת בעבירה ברורה של קארטר בכניסה לסל של דייויד לי, ואחת טכנית על קארטר שנכנס לפנים של אנדרסון. אחר כך באמת היו כמה שריקות על מגע רך מאד מצד הגריזליז, אבל זה כבר במצב של משחק חד צדדי, שהתפתח כך בלי קשר לשריקות. בקיצור Case Dismissed.
לצפיה ב-'לילה משעמם בסה"כ'
לילה משעמם בסה"כ
18/04/2017 | 07:15
6
61
אינדיאנה ביצעה קאמבקון לקראת סוף המשחק..לברון דאג שהניצחון ישאר אצל קליבלנד.
עוברים לאינדיאנה, שם לדעתי קליבלנד תתקשה הרבה יותר..אני חושב שבעוד שבוע נחזור לקליבלנד כשהתוצאה תהיה 2-2.
לגבי ספרס - ממפיס...הספרס פשוט רמה אחת מעל ממפיס כמו שזה נראה, יהיה מעניין לראות אם הגריזליס יצליחו להתעשת ולקחת את משחק 3, דבר שאולי ילחיץ טיפה את ס"א.
לצפיה ב-'כמו שאמרו לילה צפוי...'
כמו שאמרו לילה צפוי...
18/04/2017 | 09:28
46
מחכה שיגמרו הסדרות האלה ונעבור למנה הראשונה...
אינדי ומממפיס לא לרמה הזאת, יגמר 4-0 או במקרה הטוב 4-1 עם טעם חמוץ מתוק לקהל
לצפיה ב-'אין לאינדי מספיק כלים לקחת מהקאבס שני משחקים לדעתי'
אין לאינדי מספיק כלים לקחת מהקאבס שני משחקים לדעתי
18/04/2017 | 10:23
4
12
לצפיה ב-'לא יודע למה...אבל ממש יש לי הרגשה של 4-3 פה'
לא יודע למה...אבל ממש יש לי הרגשה של 4-3 פה
18/04/2017 | 19:36
3
49
אני ממש מקווה שאצדוק כי זה דווקא סדרה עם אחלה פוטנציאל.
אינדיאנה מראה שהיא לא פראיירית(או שכן, יכלה לקחת את משחק 1), וביחד עם האווירה הביתית, אני חושב שנקבל אחלה של משחקים שם. 
לצפיה ב-'המשחקים ממש אחלה בינתיים אבל גיים 7 יפתיע אותי מאוד '
המשחקים ממש אחלה בינתיים אבל גיים 7 יפתיע אותי מאוד
18/04/2017 | 21:01
2
14
לצפיה ב-'גם אותי'
גם אותי
18/04/2017 | 21:57
1
54
אבל מצד שני אם היית שואל אותי לפני שבוע אז גם משחק שישי היה מפתיע אותי.
העניין הוא שיותר ממה שהפייסרס משחקים טוב, הקאבס משחקים רע, לפחות בצד ההגנתי ויש פה הרבה סיבות לדאגה מבחינתם אבל הם יכולים להתאפס על עצמם בכל רגע נתון ואז כל משחק יגמר שם ב-20 הפרש.
לצפיה ב-'אני לא מסכים איתך'
אני לא מסכים איתך
19/04/2017 | 15:56
36
אינדיאנה העלתה את רמת הביצוע ההתקפי שלה לפחות ב-2 המשחקים הראשונים בסדרה בהשוואה לעונה הרגילה. הם החזיקו מעמד בזכות עצמם ולא כי קליבלנד משחקת רע.
לצפיה ב-'פלייאוף - הלילה השני'
פלייאוף - הלילה השני
16/04/2017 | 17:35
34
7
לצפיה ב-'20:00 - וושינגרטון - אטלנטה (שידור בספורט 5)'
20:00 - וושינגרטון - אטלנטה (שידור בספורט 5)
16/04/2017 | 17:36
1
3
לצפיה ב-'הסדרה הזאת תסתיים במכות'
הסדרה הזאת תסתיים במכות
17/04/2017 | 01:14
53
כבר במשחק הראשון ראינו הרבה אמוציות וחיכוכים בין מרקיף מוריס לפול מילסאפ. גם ג'ון וול לדעתי ממש לא אוהב את שרודר, הוא חיפש להביא לו בלוקים מהסרטים (הצליח באחד המקרים).
לא משחק גדול של וושינגטון, כמעט כל הג'אמפרים שלהם הלכו החוצה במחצית הראשונה ואטלנטה הובילה בזכות 20+ זריקות עונשין כבר במחצית. יש פערי איכות בין הקבוצות וזה התבטא בכך שג'ון וול השתלט על המשחק ברבע השלישי בדרך לשיא קריירה בפלייאוף של 32 נקודות יחד עם 14 אסיסטים. מרקיף גם היה טוב בשמירה שלו על מילסאפ, כך שהיחיד באטלנטה שהצליח לייצר משהו באופן עקבי היה דניס שרודר. הוא באמת ממש טוב בלהגיע לצבע. הארדווי ג'וניור היה חושך במשחק.

אטלנטה לא שיחקה עם מוביל כדור טבעי חלק מהמשחק, למשל בייזמור הריץ פיק אנד רולים. ההוקס סיימו עם 19 איבודים, אי אפשר לנצח ככה גם ביום בינוני של וושינגטון.
לצפיה ב-'22:30 - גולדן סטייט - פורטלנד (שידור בספורט 5)'
22:30 - גולדן סטייט - פורטלנד (שידור בספורט 5)
16/04/2017 | 17:37
15
8
לצפיה ב-'תגידו לדעתכם מקולום יהיה אולסטאר בקרוב?'
תגידו לדעתכם מקולום יהיה אולסטאר בקרוב?
16/04/2017 | 23:23
2
49
כן אני יודע שאפילו לילארד לא היה השנה, אבל ההתפתחות שלו פשוט מדהימה.
כל כך כיף לראות אותו משחק
לצפיה ב-'אחד השחקנים הכי מהנים לצפייה בעיני'
אחד השחקנים הכי מהנים לצפייה בעיני
16/04/2017 | 23:28
1
54
לשאלתך המערב כל-כך צפוף בגארדים, שמקולום ככל הנראה לא יכנס בקרוב. אבל לך תדע.
לצפיה ב-'טוב זה לא באמת משנה אם הוא ישחק במשחק האולסטאר'
טוב זה לא באמת משנה אם הוא ישחק במשחק האולסטאר
16/04/2017 | 23:37
59
לדעתי הוא כבר ברמת אולסטאר
לצפיה ב-'החלום שלי בחיים זה שפורטלנד ינצחו את המשחק הזה'
החלום שלי בחיים זה שפורטלנד ינצחו את המשחק הזה
16/04/2017 | 23:36
1
8
לצפיה ב-'וכשהוא יתנפץ לרסיסים אני אתנחם בזה ש'
וכשהוא יתנפץ לרסיסים אני אתנחם בזה ש
17/04/2017 | 00:36
43
בבראקט שלי נתתי 4-0 לווריורס 
לצפיה ב-'56 לפורטלנד. 48 ללילארד ומקולם'
56 לפורטלנד. 48 ללילארד ומקולם
16/04/2017 | 23:42
45
אם אני הבלייזרס אני ממש לחוץ מהעניין הזה
לצפיה ב-'פורטלנד במחצית תענוג, אבל '
פורטלנד במחצית תענוג, אבל
16/04/2017 | 23:44
52
חוץ משני הגארדים המדהימים שלהם, אין שחקן ששם יותר מסל שדה אחד.

זה כיף לראות, זה נחמד למחצית, אולי אפילו יספיק למשחק, אבל הם חייבים למצוא עוד מי שישים את הכדור בסל כשהם נחים או כשחונקים אותם בהגנה.
לצפיה ב-'משחק מטורף'
משחק מטורף
17/04/2017 | 00:09
4
49
החסות של NBA2K ממש מתאימה למה שקורה שם
לצפיה ב-'מקגי עם כמה מהלכי האסל שפתחו יתרון לגולדן'
מקגי עם כמה מהלכי האסל שפתחו יתרון לגולדן
17/04/2017 | 00:20
3
49
לא נראה לי ששאקיל יצחק עליו אחרי המשחק הזה
לצפיה ב-'שתי חסימות, שני ריבאונד התקפה, דאנק, אסיסט '
שתי חסימות, שני ריבאונד התקפה, דאנק, אסיסט
17/04/2017 | 00:30
51
והמון המון האסל. שיחק מצוין ברבע הזה.
לצפיה ב-'נראה לי ששאקיל כדרכם של בריונים רק יחפש אותו יותר'
נראה לי ששאקיל כדרכם של בריונים רק יחפש אותו יותר
18/04/2017 | 15:18
1
20
כדי להוכיח שהוא דווקא צודק.
לצפיה ב-'בפרק האחרון שאקיל הציג התפתחות מעניינת בנושא'
בפרק האחרון שאקיל הציג התפתחות מעניינת בנושא
18/04/2017 | 19:24
22
הוא חזר אמר "אסור לנו להגיד את השם שלו", גם בתגובה לשאלה של סמית' "האם אנחנו הולכים להיכנס לצרות?". אז או שמרחפת מעליהם תביעה משפטית, או שהם קיבלו החלטה גורפת להימנע מלגלוג על מקגי. אין ספק שזה קשור לאיומים הילדותיים ששאקיל הפנה כלפיו, שהדגישו שמדובר בעניין אישי. בכלל כול הפרק עמד בסימן מקגי. כשארני ג'ונסון פתח "זו הייתה שנה נהדרת בשביל שאק-נפול" ענו לו "רוב הזמן". כשצ'ארלס בארקלי החל לקטר על העניין והזכיר את מקגי, ארני ניסה לטשטש עם זמזום קולני. אחר כך קני סמית' פתח את הקליפ עם עקיצה: "5 הגדולים של השנה, להוציא שחקן אחד", ושאקיל קרא "טאאארל עלי" בטון המוכר. האמת שזה היה די עצוב.
לצפיה ב-'משחק נהדר. לגולדן סטייט יש כל-כך הרבה כלים'
משחק נהדר. לגולדן סטייט יש כל-כך הרבה כלים
17/04/2017 | 01:21
2
68
בשני צדי המגרש... אלה לא רק קרי ודוראנט שחיפו על ערב קליעה בינוני של קליי, אלא הרכבים של דריימונד-דוראנט-ליבינגסטון-איגודאלה שעושים חילופים, באים לעזרה ומכסים שטחים אדירים בהגנה. מקולום במשחק חייו, לילארד גם קלע סלים קשים ועדיין זה נגמר דו ספרתי.
הארקלס ואמינו חייבים לקלוע טוב יותר, הערב הם הסתכמו יחד ב5-18 ורק הקלו על הווריורס לבוא לעזרה אגרסיבית על כוכבי הבלייזרס.

ג'בייל מקגי יותר טוב מפאצ'וליה כל העונה, בעיקר בצד ההתקפי שהוא מסיים לובים נהדר. כשהפלייאוף יתקדם גולדן תשחק הרבה בהרכבים נמוכים אבל כל עוד היא משתפת סנטר קלאסי, צפו לעלייה בדקות המשחק של ג'בייל.
לצפיה ב-'היית אומר שברגע שגולדן התחילו ללחוץ זה נגמר?'
היית אומר שברגע שגולדן התחילו ללחוץ זה נגמר?
18/04/2017 | 15:21
1
20
ראיתי את המשחק כולו אבל בהילוך מהיר. זה רק נדמה לי או שברגע שגולדן העלו הילוך בהגנה בתחילת הרבע הרביעי המשחק נגמר?
משחק שלם שרק שני שחקנים קולעים, זה נראה כמו עניין של זמן עד שיתחילו ללחוץ עליהם וייגמרו עניין.

לגולדן יש אינסוף כלים, לפורטלנד אין מספיק. נדבר עליהם עוד מעט כשהסדרה תגמר. העתיד שלהם נראה די ורוד כרגע לדעתי.
לצפיה ב-'לא בדיוק. גולדן שיחקה חזק רוב המשחק'
לא בדיוק. גולדן שיחקה חזק רוב המשחק
18/04/2017 | 20:58
18
וזה לגמרי לזכותה של פורטלנד שנשארה בעניינים בזכות יכולת נפלאה של הבאקורט שלה. הבעיה היא שפורטלנד לא הצליחה לברוח, ובמקרה כזה הזריקות הקשות שלילארד ומקולום קלעו כל המשחק לא יכולות להיכנס לנצח.
בתחילת הסדרה ציינתי את אמינו והארקלס שיהיו חייבים לקלוע שלשות באחוזים טובים כדי שפורטלנד תאריך את הסדרה. אם הם יתפסו יום קליעה מוצלח באחד המשחקים הביתיים זה יהיה הסיכוי של פורטלנד לקחת משחק אחד.
לצפיה ב-'01:30 - בוסטון - שיקאגו'
01:30 - בוסטון - שיקאגו
16/04/2017 | 17:37
4
7
לצפיה ב-'תרשמו 1:0 לבולס. ניפגש במשחק השני.'
תרשמו 1:0 לבולס. ניפגש במשחק השני.
17/04/2017 | 04:19
13
לצפיה ב-'לא משנה איזה קבוצה אתה אוהד'
לא משנה איזה קבוצה אתה אוהד
17/04/2017 | 04:44
1
77
קשה להישאר אדישים לדבר הזה
מגיע כבוד ענקי לבחור הקטן שעלה לשחק למרות הכל והיה מצויין עם 33 נק' כשחמש מהן הגיעו בחצי הדקה האחרונה של המשחק.

עצוב וקורע לב לראות את זה
לצפיה ב-''
17/04/2017 | 04:52
5
לצפיה ב-'יש הרבה כוח בכך שהשחקן הכי טוב על המגרש'
יש הרבה כוח בכך שהשחקן הכי טוב על המגרש
17/04/2017 | 11:03
69
נמצא בצד שלך. ג'ימי באטלר היה גדול ברבע האחרון, הוא עבר לשמור על אייזיאה ומנע ממנו את הכדור בכמה פוזשנים. בוסטון קבוצת התקפה מוגבלת כשהכדור לא עובר אצל אייזיאה.
הנחיתות של בוסטון בריבאונד זה דבר שחוזר על עצמו בקבוצות של אל הורפורד. שיקאגו הביסה 53-36 בריבאונד, כולל 20 ריבאונדים בהתקפה, 8 מהם של רובין לופז. זו הדרך של הבולס להישאר צמודים- הם חייבים לזכות ביותר פוזשנים.
בובי פורטיס היה ענק מהספסל, עשה הכל על המגרש והיווה סוג של אקס פקטור.
לצפיה ב-'04:00 - יוסטון - אוקלהומה'
04:00 - יוסטון - אוקלהומה
16/04/2017 | 17:39
10
8
לצפיה ב-'משחק מגעיל'
משחק מגעיל
17/04/2017 | 04:28
8
לצפיה ב-'הפרשנים עפים על המחצית הזאת. אני הרבה פחות'
הפרשנים עפים על המחצית הזאת. אני הרבה פחות
17/04/2017 | 05:18
1
75
המשחק צמוד, אבל יוסטון מחטיאים שלשות בלי סוף. 3-18 בינתיים. 18.8%. אם הם היו קולעים כמו ביום רגיל הם היו עם עוד 9-12-15 נקודות, וזה היה משחק שונה מאוד. ההגנה של אוקלהומה מאוד חדירה, והארדן חוגג על זה. יותר מדי סוויצ'ים שמשאירים את הארדן מול גבוה, ואין לו בעיה להיכנס לסל כשאדאמס מנסה לצאת לשמור עליו בקו השלוש. 
יוסטון עם לא מעט ריבאונד התקפה, ונקודות של הזדמנות שניה, ובכלל - סיימו מחצית עם 42 נקודות בצבע (מ-59 סך הכל) 

יוסטון מהמרים על השלשות של אנדרה רוברטסון, שהוא לא קלעי גדול מחוץ לקשת בלשון המעטה, ונותנים לו לזרוק חופשי. בינתיים הוא על 3-3. לא תצאו אליו אחרי שהוא כבר קלע פעמיים? 

ואני רוצה להחמיא להגנה של ראסל וסטברוק: 
ראסל וסטברוק עושה 0 הגנה. הנה, לעומת ההגנה שהוא עושה זו מחמאה. 
לצפיה ב-'זוועה'
זוועה
17/04/2017 | 05:57
57
ווסטברוק עם 8 איבודים ויש עוד רבע וחצי לשחק
הארדן בשלב הזה כבר עם 22 זריקות! ועם 1 מ 8 מהשלוש.

לגבי ההגנה של ווסטברוק, כשרכז לוקח 10 ריבאונדים למשחק, כנראה שיש לזה סיבה.
הוא פשוט עוזב את השחקן שלו והולך לריבאונד.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה מגעיל... יוסטון מצוינת'
לא הבנתי מה מגעיל... יוסטון מצוינת
17/04/2017 | 11:17
5
85
המשחק נפתח כששתי הקבוצות נקטו טקטיקה שונה בהגנה. אוקלהומה שמה דגש בהגנה על קשת השלוש, ואפשרה להארדן לשחק אחד על אחד כמעט מבלי להביא עזרה. יוסטון לעומת זאת הביאה עזרה מהשומר של רוברסון, צופפה את הצבע ואפשרה לרוברסון לזרוק מבחוץ מתי שמתחשק לו.
ההפתעה העיקרית הייתה השליטה של יוסטון בריבאונד. סטיבן אדאמס מאכזב בטירוף, לא הייתה לו שום נוכחות בריבאונד או בכלל בהגנה אישית. 
אוקלהומה קלעה את השלשות שלה בפתיחה ויוסטון החטיאה כך שהמשחק היה צמוד, אבל יוסטון שיחקה יותר חכם וסידרה להארדן סוויץ' מול הביג מן של אוקלהומה- גיבסון, אדאמס, קנטר. בשלושתם הוא התעלל ונכנס ככה למשחק, אחר כך הוא כבר תפר ג'אמפרים מול כל שומר.
לדעתי לאוקלהומה אין ברירה אלא לשנות טקטיקה הגנתית, כי כל פעם שהארדן מקבל ביג מן זה נגמר בלייאפ. 
בוורלי היה מצוין בשני צדי המגרש. כרגיל הוא התריס את ווסטברוק וגם ניצל את השמירה הרפה של ראס כדי לקלוע שלשות פנויות וללכת חזק על הריבאונד.

ווסטברוק היה לא החלטי במשחק. הוא לא חיפש מספיק להיכנס לצבע וחשב חצי שנייה יותר מהרגיל לפני ששחרר את הכדור. הצבע היה צפוף וזה מאוד פגע באפקטיביות הפיק אנד רול שלו עם אדאמס/קנטר, יוסטון גם השיגה הרבה deflections וחטיפות.

למעשה אוקלהומה קיבלה תרומה התקפית אפסית מאדאמס ואולדיפו. אין לה סיכוי להישאר ככה במשחק מול יוסטון, במיוחד כשגם ווסטברוק לא פוגע. התוצאה היא 30 הפרש.

הופתעתי לטובה מהקשיחות של יוסטון בהגנה. הארדן זיהה יפה נתיבי מסירה, השיג חטיפות ועזר בריבאונד. ראיין אנדרסון זז טוב בהגנה, נתן גוף והיה טוב בריבאונד. כשיוסטון משחקת ככה גם סאן אנטוניו צריכה לדאוג.
לצפיה ב-'יוסטון קבוצה כל כך הרבה יותר טובה מOKC'
יוסטון קבוצה כל כך הרבה יותר טובה מOKC
17/04/2017 | 13:16
70
אני לא אתפלא אם זה יגמר ב4-1 
לצפיה ב-'זה הכל מתכנס להגנה של וסטברוק'
זה הכל מתכנס להגנה של וסטברוק
17/04/2017 | 19:13
50
הוא לא שומר בשיט, וזה הרגיז אותי לראות. כי כשהוא רוצה - הוא שחקן הגנה אינטנסיבי ומעולה.
וההגנה הלא-קיימת של וסטברוק היא אחד הפרמטרים שהורסים לאוקלהומה את המשחק. כתבתי במחצית על הנקודות מהזדמנות שניה של יוסטון, גם זה מגיע מהחוסר הגנה של וסטברוק. כי יוסטון מנצלת את זה כדי לאלץ סוויץ' לביגמן על הארדן, שמנסה להפריע לזריקה שלו מבחוץ, ולא נמצא מתחת לסל כדי לעזור בריבאונד.

הדבר היחיד שהוא שומר בהגנה, זה כוחות להתקפה. וכשבהתקפה גם יתר החברים לא פוגעים בכלל.... במשחקים כאלה צריך לדעת להישאר דרך ההגנה.
לצפיה ב-'ווסטברוק לא משחק בשביל הקבוצה'
ווסטברוק לא משחק בשביל הקבוצה
17/04/2017 | 19:36
2
56
לא משנה כמה ינסו להגיד שהוא כן וכמה שהוא ווינר וכו'
במשחק הזה זה היה בולט בצורה יוצאת דופן, במיוחד כשכבר היה 20 הפרש והוא הבין שחסרים לו 3 אסיסטים לטריפל דאבל והתחיל לחפש את המסירות בכח.
בוורלי קלע 21 נק' שזזה נראה לי כמו איזה שיא עונתי שלו או קרוב לזה וכל זה רק בגלל שווסטברוק פשוט לא שומר ומסתובב כל הזמן מתחת לסל של היריב כדי לקחת עוד ריבאונד.

והארדן מעולה ובכל זאת קשה לי עם זה שהוא מחזיק בכדור הרבה יותר מידי, נכון שהוא מפעיל את השחקנים שסביבו מצויין ונראה שכל אחד שם יודע בדיוק מה התפקיד שלו (ככה זה כשבונים בקבוצה שתתאים בדיוק לכוכב שלה) אבל עדיין הוא צריך להוציא את הכדור מהיד קצת יותר.

אני חושב שברור לכולם מי הקבוצה הטובה יותר, ידענו את זה גם לפני המשחק אבל בניגוד לאחרים, אני לא חושב שהצוות שמקיף את ווסטברוק גרוע כמו שעושים ממנו וזאת אשמתו של ווסטברוק שהם לא מצליחים להפיק מעצמם יותר.
מצד שני, כמו שכבר אמרנו בעבר...זה עבד להם והם השיגו עונה טובה ממה שחשבו אז אי אפשר להתלונן יותר מידי, בטח לא לנוכח העונה ההיסטורית שווסטברוק נתן.
לצפיה ב-'אני לא קיבלתי את הרושם שהוא מחפש סטט''
אני לא קיבלתי את הרושם שהוא מחפש סטט'
17/04/2017 | 23:28
43
בעונה הרגילה כן אבל במשחק הזה דוקא לא. ווסטברוק היה מהוסס וההגנה של יוסטון הקשתה עליו, לא הייתי אומר שהוא לא משחק בשביל הקבוצה.
הגנתית הוא לא מתאמץ כל העונה ואפשר היה להבין את זה אבל אנחנו בפלייאוף, אולי שלא יתן את הכל בהגנה אבל שגם לא יתבטל לחלוטין.
לצפיה ב-'אני מסכים איתך לגבי הצוות המסיע של הקבוצות'
אני מסכים איתך לגבי הצוות המסיע של הקבוצות
18/04/2017 | 19:32
21
אבל על הקווים יש פערים די גדולים. אלא שלדעתי צריך לתת להארדן קרדיט על ההנחתה של דאנת'וני בקבוצה. הוא זה שדחף להחליף מאמן מצליח, ואחרי שכולם נכנסו בו על זה מגיע לו קרדיט.

בנוגע לווסטברוק, גם אני לא חושב שהוא משחק בשביל סטטיסטיקה. הוא פשוט שחקן די מפוזר, תמיד היה כזה. אני מסכים שזו בעיה כשאף שחקן לא מתפתח לצד הכוכב שלך, ושאחריות גדולה צריכה להיות לכוכב עצמו. זו הייתה הבעיה הכי גדולה של לברון ג'יימס בקדנציה הראשונה שלו בקאבס.
לצפיה ב-'אני גם לא מבין על מה התלונות'
אני גם לא מבין על מה התלונות
17/04/2017 | 19:53
63
היה משחק דיי מהנה שיוסטון הצליחה לכפות את הסגנון שלה, וזה למרות יום חלש מהשלוש. הארדן החודר הכי טוב בליגה, אי אפשר לעצור אותו.. שיזרוק פחות מבחוץ ויחדור יותר.
לצפיה ב-'פלייאוף 2017 יוצא לדרך-שרשור משחקים'
פלייאוף 2017 יוצא לדרך-שרשור משחקים
15/04/2017 | 19:24
82
414
המשך>>
לצפיה ב-'פלייאוף 2017 - במוצ"ש זה מתחיל'
פלייאוף 2017 - במוצ"ש זה מתחיל
13/04/2017 | 17:26
53
229
שבת
22:00 קליבלנד (2) - אינדיאנה (7)
00:30 טורונטו (3) - מילווקי (6)
03:00 ספרס (2) - ממפיס (7)
05:30 קליפרס (4)  - יוטה (5)

ראשון
20:00 וושינגטון (4) - אטלנטה (5)
22:30 גולדן סטייט (1) - פורטלנד (8)
01:30 בוסטון (1) -...
המשך>>
שבת
22:00 קליבלנד (2) - אינדיאנה (7)
00:30 טורונטו (3) - מילווקי (6)
03:00 ספרס (2) - ממפיס (7)
05:30 קליפרס (4)  - יוטה (5)

ראשון
20:00 וושינגטון (4) - אטלנטה (5)
22:30 גולדן סטייט (1) - פורטלנד (8)
01:30 בוסטון (1) - שיקאגו (8)
04:00 יוסטון (3) - אוקלהומה (6)  (הארדן ווסטברוק ראש בראש)

הימורים?
ניתוחים?
פרשנויות?
זה המקום!

לצפיה ב-'קצת חדשות מהליגה'
קצת חדשות מהליגה
15/04/2017 | 13:52
13
74
העונה של הניקס הסתיימה אבל נראה שהדרמה רק מתחילה.
פיל ג'קסון האשים את כרמלו בצרות של הניקס ואמר שלכרמלו עדיף לשחק בקבוצה אחרת (זוכרים כמה הוא נלחם להשאיר אותו לפני שנתיים?)
מקורבים לכרמלו אומרים שכל עוד פיל ג'קסון בניקס, כרמלו לא יחזור לשם וכבר לפני שבוע הוא אמר שמבחינתו הוא פנוי לטרייד, להזכירכם לכרמלו יש זכות ווטו על טריידים שלא מוצאים חן בעינייו כך שאם הוא לא ישלח בדיוק למקום שהוא רוצה, הניקס יאלצו להסתדר איתו איכשהו.
גם פרוזינגס הגיב ואמר שכשנשיא הקבוצה תוקף ככה בפומבי את השחקן הכי טוב בקבוצה, מה השחקנים האחרים יחשבו על התנהלות ההנהלה?
"כוכב" נוסף בניקס העונה לשם דרק רוז שכזכור עבר שוב ניתוח במיניסקוס, אמר שהוא ישמח להישאר בניקס ובל במקביל גם ציין שהוא יתפשר על השכר בשביל לשחק בקבוצה שתתמודד על האליפות.
לא יודע מה יש למועדון הזה עם ההתנהלות הכל כך דפוקה לאורך שנים

לעומת זאת ובלי הרבה דרמות, נוביצקי ישאר בדאלאס גם בעונה הבאה ויסגור 20 עונות עם המאבריקס.

טוני אלן בחוץ לעשרה ימים לפחות, מכה לא קלה להגנה של ממפיס בדיוק בפלייאוף.

בלייקרס מסמנים את אינגרם כשחקן שיוביל אותם בעתיד ובקיץ הקרוב הוא אמור התאמן עם קובי בראיינט שילמד אותו דבר או שתיים על מנהיגות.

בן סימונס בריא (מרגש נכון?)

המג'יק פיטרו את המנג'ר רוב האניגן ועוד כמה אנשי צוות ויחפשו מישהו אחר שינהל את העניינים בקבוצה.

אני מאמין שלא צריך להזכיר...
הפלייאוף מתחיל הלילה כשהקאבס יפגשו את הפייסרס (22:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב)

לצפיה ב-'פיל ג'קסון מביך'
פיל ג'קסון מביך
15/04/2017 | 14:04
10
86
מעניין יהיה לראות את ברנדון אינגרם בשנה הבאה. פרוספקטים משמעותיים בד"כ פורצים בשנתיים הראשונות או בכלל לא. אינגרם יתחזק ויעלה במשקל, בזה אין ספק, אבל בתור שחקן שקליעה נחשבת לקלף החזק שלו, משונה בעיני שהוא קלע רק 62% מהעונשין בעונת הרוקי. זה לא סימן טוב בעבור מי שהשוו אותו בקולג' לקווין דוראנט.
לצפיה ב-'באופן כללי מחזור הרוקיז הזה די מאכזב'
באופן כללי מחזור הרוקיז הזה די מאכזב
15/04/2017 | 17:52
57
אני מאמין שכן יצאו משם כוכבים (אינגרם, הילד וכמובן סימונס) אבל בשביל שנה ראשונה, אף שחקן לא השאיר חותם בליגה ולא הראה את הפוטנציאל האמיתי שלו.

לצפיה ב-'אני בטוח שרובינו מסכימים עם המחשבה של פיל על כרמלו'
אני בטוח שרובינו מסכימים עם המחשבה של פיל על כרמלו
15/04/2017 | 22:51
61
אבל הדרך אוי הדרך.. למה להוציא כביסה מלוכלכת החוצה בצורה כזאת?
לא ברור. 
לצפיה ב-'קליעה זה כן עניין מטריד אצלו'
קליעה זה כן עניין מטריד אצלו
15/04/2017 | 23:41
54
פחות העונשין. זה פאק שעוד היה ידוע מהמכללות. השאלה אם הוא יצליח להיות קלע עקבי.  הוא ממש השתפר בהגעה שלו לסל והוא מראה כמה מפלצתי הוא יכול להיות. 
מאמין שיש לו עוד שנתיים עד שנראה  מי הוא. הוא ייראה כמו סוג של יאניס עם קליעה.
לצפיה ב-'מי שמביך זה כרמלו'
מי שמביך זה כרמלו
16/04/2017 | 00:58
5
67
שחקן מפונק שלא תורם כולם לקבוצה חוץ מיכולת התקפית עלובה, פיל חייב להשפיל אותו כדי להבין שהוא לא רצוי שם
מצחיק שאי אפשר להעביר ביקורת על שחקן שמרווח 20 מיליון בעונה
לצפיה ב-'ודרך אגב בלאט היה קרוב לסגור בניקס עונה שעברה'
ודרך אגב בלאט היה קרוב לסגור בניקס עונה שעברה
16/04/2017 | 01:04
58
אני לא יופתע אם זה כרמלו שטרפד את המהלך ויצא נגד החלטה של ההנלה למעשה
זה מתחבר למה שפיל אמר על החבורה של לברון שהם מתנהגים כמו כנופיה או משהו כזה בסגנון
לצפיה ב-'פיל משדר ל-29 המנג'רים בליגה שהוא נואש להיפטר מכרמלו'
פיל משדר ל-29 המנג'רים בליגה שהוא נואש להיפטר מכרמלו
16/04/2017 | 12:38
2
61
אחר כך לא מבינים למה הוא מקבל הצעות טרייד מעליבות...

פיל הוא זה שהחתים את כרמלו על חוזה המקסימום הזה, וצירף לו זכות וטו על טרייד. כלומר זה הכל הדייסה שפיל ג'קסון בישל. עכשיו הוא מוציא את התסכול שלו על כרמלו, ובדרך ממחיש לכוכבים עד כמה הם לא רוצים לחתום במועדון הקרקסי הזה...

מביך.
לצפיה ב-''
16/04/2017 | 15:46
1
לצפיה ב-''
16/04/2017 | 16:45
1
לצפיה ב-'כל משחק של כרמלו נראה כאילו הוא משחק באולסטאר'
כל משחק של כרמלו נראה כאילו הוא משחק באולסטאר
16/04/2017 | 15:54
39
בא להנות ותו לא
לצפיה ב-'מעניין אם פיל מתגעגע לקובי, מה אתם אומרים?'
מעניין אם פיל מתגעגע לקובי, מה אתם אומרים?
16/04/2017 | 15:57
34
לצפיה ב-'הלייקרס לא מוותרת על אינגרם'
הלייקרס לא מוותרת על אינגרם
16/04/2017 | 15:49
31
למרות שהוא די מאכזב מאז שהוא הגיע ללייקרס
לצפיה ב-'נצל"ש - ממים'
נצל"ש - ממים
16/04/2017 | 16:08
38

ממים בפייסבוק של ישראלי על העונה האחרונה. מצחיק היסטרי
לצפיה ב-'לילה אחרון בעונה הרגילה'
לילה אחרון בעונה הרגילה
12/04/2017 | 14:43
27
81
הניצחון של אטלנטה אתמול על שארלוט סגר 2 סדרות במזרח: ההוקס יסיימו במקום החמישי ויפגשו את וושינגטון. הבאקס יסיימו במקום השישי ויפגשו את טורונטו בסדרה מעניינת. 

מה שנותר לגלות היום זה למעשה זה את 2 הסדרות הנותרות ולמי תהיה ביתיות במפגש 4-5 במערב. 

שיקגו תארח את ברוקלין שהודיעה שהיא תגיע ללא מספר שחקנים, כולל לופז ולין שינוחו (לא ברור למה יש להם לנוח). הבולס צריכים ניצחון כדי להשלים מאזן 500. ומקום בפלייאוף, במידה ואינדיאנה תנצח זה יהיה במקום השמיני. במידה ואינדיאנה תפסיד, הבולס יעלו למקום השביעי. 

בוסטון תארח את מילווקי שעוד לפני הניצחון של אטלנטה אתמול הודיעה שתגיע ללא מספר שחקנים, כולל יאניס ומידלטון. ניצחון של הסלטיקס יבטיח להם את המקום הראשון, הפסד וניצחון של קליבלנד יפיל אותם למקום שני. 

קליבלנד מארחת את טורונטו, כאמור הקאבס צריכים ניצחון והפסד של בוסטון כדי לחזור למקום הראשון אבל זה פחות חשוב בשבילם מאשר בוסטון. לברון ינוח בעוד שטורונטו תתייצב עם הסגל המלא. 

ההוקס יתארחו באינדיאנה. לא שמעתי על דיווחים של מנוחה אצל אטלנטה, אבל הם כבר הבטיחו את המיקום ונמצאים בבאק טו באק אז לא הייתי פוסל. אינדיאנה חייבת ניצחון כדי להבטיח פלייאוף, מהמקום ה7. הפסד של מיאמי גם יבטיח פלייאוף (מהמקום ה8 אם שיקגו תנצח, 7 אם תפסיד). הפסד של הפייסרס וניצחונות של מיאמי ושיקגו ישאיר אותם מחוץ לפלייאוף. הפסד + הפסד של שיקגו אך ניצחון של מיאמי יישלחו אותם לפלייאוף מהמקום ה8. 3 הפסדים והפייסרס יישארו 7. אלו כל התסריטים. 

וושינגטון תגיע למיאמי. כאמור אין להם על מה לשחק (אולי על ניצחון #50) אבל גם לא הייתה הודעה כרגע על מנוחה מתוכננת. ההיט יקוו לנצח, להגיע ל500. אחרי פתיחה של 30-11 ולעזרה מברוקלין או אטלנטה במגרשים האחרים. 

הסיקרס אצל הניקס והפיסטונס באורלנדו. כרגע הסיקרס והמג'יק במאזן זהה כך שיש לזה חשיבות מסויימת עבור המיקום ה4-5 בהגרלת הלוארי. 

מינסוטה ביוסטון. דאלאס בממפיס. דנבר באוקלהומה. כל המשחקים הנ"ל ב3 בלילה שעוננו. 

ב4 הספרס מתארחים ביוטה שחייבת ניצחון והפסד של הקליפרס כדי להשיג ביתיות מולם בסיבוב הראשון. 

ב5:30 הקליפרס מארחים את הקינגס ורוצים לנצח ולהבטיח ביתיות. הפליקנס מתארחים בפורטלנד והלייקרס סוגרים עונה אצל גולדן סטייט. חמישה ניצחונות רצופים של הלייקרס נתנו להם את המאזן השלישי הכי גרוע ושיפרו את הסיכוי שלהם לאבד 2 בחירות גבוהות (כרגע עומד על 50-50, צריך שקבוצה אחת תעבור אותם בלוטרי לתוך הטופ 3).
לצפיה ב-'אז הסדרות במזרח סגורות'
אז הסדרות במזרח סגורות
12/04/2017 | 15:27
1
58
סיבוב ראשון
בוסטון שיקגו
קליבלנד אינדי
טורונטו מילווקי
ויזארדס הוקס

לצפיה ב-'שום דבר לא סגור'
שום דבר לא סגור
12/04/2017 | 19:21
49
הבולס יכולים לשמוט את המשחק הזה בקלות כפי שכבר ראינו בעבר.

לצפיה ב-'תודה על ההרחבה'
תודה על ההרחבה
12/04/2017 | 19:31
2
59
אני דווקא ממש מרוצה מהסידור. אני מעדיף לחטוף מקליבלנד את הכאפה בסיבוב הראשון ולא לגרור את בוסטון לסדרה "מכובדת" עם 6-7 משחקים ולהגיע לעונה הבאה זחוחים כמו שהגענו לעונה הזאת בעקבות הסדרה ה"מכובדת" מול טורונטו. השינוי בפרסונל צריך לבוא בכל מקרה - חייבים להכיר בכך שהעונה היא כישלון והקבוצה מאוד לא מאוזנת.

באינדיאנה כמובן היו מתים לסיים 8 בהתחשב בנסיבות אבל הדרך היחידה לעשות את זה היא להפסיד - ולהפסיד אומר לסיים מחוץ לפלייאוף בסבירות גבוהה מאוד (שיקאגו לא תפסיד בבית לברוקלין, ולך תסמוך על וושינגטון שתנצח בחוץ משחק לא חשוב עבורה).
לצפיה ב-'צריך לציין גם שקלבלנד בכושר גרוע'
צריך לציין גם שקלבלנד בכושר גרוע
12/04/2017 | 20:58
1
49
זה הזמן לתפוס אותם עם המכנסיים למטה

לצפיה ב-'לא מאמין לזה אפילו לשניה'
לא מאמין לזה אפילו לשניה
12/04/2017 | 21:10
52
הם בחוף הים כבר חודש בערך. ככה זה כשהעונה הסדירה נמרחת על כך כך הרבה משחקים.
לצפיה ב-'מנוחה גם בוושינגטון ואטלנטה'
מנוחה גם בוושינגטון ואטלנטה
12/04/2017 | 20:30
42
הוויזארדס נותנים לוול, ביל ומוריס מנוחה. פורטר וגורטאט ישחקו אבל גם בהגבלת דקות. ההוקס נותנים לכל החמישייה לנוח - שרודר, הארדווי, בייזמור, מילסאפ, האוורד בחוץ.

כביכול, כל הקבוצות שחייבות ניצחון זוכות ליריבות מוחלשות ובמצב הזה מיאמי בחוץ. נראה אם אחת מהן תצליח לפשל בכל זאת.
לצפיה ב-'כנראה שבסוף מיאמי קיבלה את הגרלת המשחקים הקלה ביותר'
כנראה שבסוף מיאמי קיבלה את הגרלת המשחקים הקלה ביותר
12/04/2017 | 20:39
54
עם כל המנוחות האלה של הכוכבים של הקבוצות...עדיין, שיקאגו אמורה לעשות את העבודה ולנצח את שחקני היורוליג של ברוקלין (ללא לין, לופז וקילפטריק).
ואם לא? אז אשאר ספיצ'לס.
לצפיה ב-'לפני יומיים הוייברג הגדיר את הפציעה של רונדו "שמעותית"'
לפני יומיים הוייברג הגדיר את הפציעה של רונדו "שמעותית"
13/04/2017 | 03:51
49
הלילה הוא כבר משחק ואני חייב לציין שאיתו הבולס פשוט נראים אחרת (לטובה כמובן)

44:22 לבולס באמצע הרבע השני ולא נראה שהם מתכוונים לתת לזה לחמוק להם מהידיים

לצפיה ב-'כמו שזה נראה כרגע'
כמו שזה נראה כרגע
13/04/2017 | 04:33
5
66
אינדי, שיקאגו ומיאמי בדרך לניצחונות
מה שאומר שאינדיאנה עסיימו שביעי, בולס שמיני ומיאמי תשיעי ומחוץ לפלייאוף

טורונטו בלי דרוזן ואיבקה מפרקים את הקאבס בלי לברון,לאב וקיירי
הסלטיקס רוצים מקום ראשון ולא נותנים לשחקנים שלהם מנוחה מול הבאקס שדווקא כן נותנים מנוחה לחמישיה שלהם ובכל זאת הם מובילים
לא שזה משנה כי הפסד של הסלטיקס והקאבס בכל מקרה ישיאר את החבר'ה מבוסטון במקום הראשון
לצפיה ב-'אכן מיאמי מחוץ לפלייאוף'
אכן מיאמי מחוץ לפלייאוף
13/04/2017 | 10:07
1
62
מגיע להם שאפו על עונה מעולה יחסית עם כישרון די מצומצם ופציעות משמעותיות, וגם על זה שבחרו לא לעשות תנקינג למרות הפתיחה המזעזעת (משהו כמו 10-30 ב-40 משחקים הראשונים or so), התקרה הברורה (בחיים לא היו עוברים סיבוב ראשון העונה) וההתחייבויות העתידיות (חייבים את בחירות סיבוב ראשון 2018+20 לפיניקס בגלל הטרייד על דראגיץ') שהופכות את הדראפט הנוכחי להרבה יותר חשוב, אני מקווה שיפוצו על הספורטיביות שלהם עם הגרלה לטופ 3 שגם תוריד את הלייקרס ל-4 ומחוץ להגנה שיש על הבחירה שלהם.
לצפיה ב-''
13/04/2017 | 12:33
7
לצפיה ב-'יש לזה קצת טעם נפגם'
יש לזה קצת טעם נפגם
13/04/2017 | 12:30
2
53
כל הליגה מושיבה חמישיות שלמות לנוח. המשחקים בסוף העונה שאמורים להיות הכי תחרותיים הופכים לניצחונות אוטומטיים עבור הקבוצות שיש להן על מה לשחק.
לצפיה ב-''
13/04/2017 | 19:53
4
לצפיה ב-'טעם לפגם* '
טעם לפגם*
16/04/2017 | 12:46
1
לצפיה ב-'ספלוסטרה מדבר מהלב על לפספס את הפלייאוף'
ספלוסטרה מדבר מהלב על לפספס את הפלייאוף
13/04/2017 | 12:19
1
56

מבאס, רואים שכואב לו והוא מדבר ממש מהלב
לצפיה ב-''
13/04/2017 | 14:08
5
לצפיה ב-'סיכום יוסטון - מינסוטה: ניפגש בעונה הבאה '
סיכום יוסטון - מינסוטה: ניפגש בעונה הבאה
13/04/2017 | 15:13
8
38
יוסטון עולה עם ההרכב החזק שלה. במינסוטה, ריקי רוביו ינוח. גורגי ג'נג ואנדרו וויגינס פותחים.

רבע א' - הארדן עושה היסטוריה וגם בדרך לטריפל-דאבל נוסף:
יוסטון פותחת עם 5 מ-8 מהשלוש ב-4 הדקות הראשונות ועולה ליתרון שיא של 13.

5:22 לסיום הרבע, קארל-אנתוני טאונס קולע שלשה שניה במשחק ומגיע ל-100 שלשות העונה. בהמשך נבין את המשמעות של הנתון הזה.

בדקות הבאות יוסטון לקחת שלשות כפי שעושה בדרך-כלל, והחטיאה זריקות נוחות. מינסוטה, שלא כהרגלה, קלעה את הזריקות שלה. קצת יותר מ-3 דקות לסיום הרבע, שלשה של וויגינס כפתה שיוויון 25.

1:32 לסיום הרבע, עמרי כספי נכנס ביתרון 2 של מינסוטה.
פוזשן התקפה - כמעט איבוד כדור של מינסוטה, כספי מגיע בזמן להשתלט על זה. סוף שעון, לוקח את ננה הילאריו לסל, אבל נחסם. ג'נג על הכדור החוזר, אבל מחטיא זריקה פנויה מחצי-מרחק.

פוזשן הגנה - ננה על הכדור החוזר בהתקפה. כספי מגיע בזמן לחסום את הזריקה, אבל עבירה. ננה קולע 1 מ-2.

פוזשן התקפה - ננה מחטיא דאנק, ג'נג מוציא למתפרצת, מסירה שלו לכספי שכבר נמצא בחלק המגרש של יוסטון, כספי מוריד מסירה קצרה לשבאז מוחמד, שלא מצליח להשתלט על הכדור. כן אהבתי לראות את כספי מקבל את המסירה מוקדם. בסקרמנטו לא היה מעורב, אלא אם זה מתחת לסל כמסיים. גם לפי הסימונים עם הידיים במהלך המשחק לטאונס, ממש מכוון אותו לאן ללכת, זה נראה שכספי מקבל כבוד מהצעירים.

19 שניות לסיום הרבע, הארדן מפרגן באסיסט בפיק אנד רול לננה ומשיג את האסיסט ה-900 שלו העונה. הוא הופך לשחקן הראשון בכל-הזמנים שרושם לפחות 2,000 נק', 600 ריב' ו-900 אס' בעונה [ווסטברוק - רחוק 60 אסיסטים].

32-33 ליוסטון בסיום הרבע הראשון. הארדן עם 8 נק', 5 ריב' ו-5 אס'.

רבע ב' - הכדורים לא נכנסים ליוסטון:
כבר התרגלנו במשחקים האחרונים שטאונס חוזר בפתיחת הרבע, לצד כספי, במקום ג'נג. אנו רואים את ההחלטה לתת לשחקנים לנוח כאשר פותח כגבוה שני, לצד טאונס, קול אולדריץ'. כספי חוזר לעמדה הטבעית שלו.

פוזשן הגנה - כספי שומר את פטריק בברלי בהתקפות האחרונות. פיק אנד רול עם קפלה, אולדריץ' יוצא לבברלי, שלוקח זריקה מחצי-מרחק ומחטיא. כספי היה אמור לסגור את קפלה, לא עושה את זה, אבל הריבאונד בידיים של מינסוטה. מסוג ההתקפות שלא נרשמות בסטטיסטיקה ולא נגרם נזק, אבל אומרות הרבה על המשחק של כספי.

פוזשן התקפה - כספי מקבל בפינה, מוציא כדור מהיר לשבאז מוחמד, אבל מוחמד מחטיא שלשה פנויה לגמרי.

פוזשן התקפה - התקפה יפה. טאיוס גונס מכניס לכספי בין שניים, כספי הולך עד הסל, יכול לעלות לזריקה אבל מוציא לג'נג, ג'נג פנוי מטווח העונשין וצריך לקחת את זה, אבל מוציא לקריס דאן, שמחטיא שלשה פנויה לגמרי בפינה.

3:04 לסיום המחצית, כספי יורד ביתרון 5.
שיוויון 60 במחצית. יוסטון ברבע שני לא טוב. התחילה את המשחק עם 5 מ-8 מהשלוש והמשיכה עם 3 מ-18 עד להפסקת המחצית. ספרתי לפחות 3 התקפות שבהן כספי איחר לצאת לשחקן שלו, או שאיבד את השחקן שלו, ולמרות הזריקות הפנויות, יוסטון לא תירגמה את זה לנקודות כל הרבע.

רבע ג' - טאונס עושה היסטוריה, יוסטון בורחת:
הרבע נפתח עם 5 נק' מהירות של טאונס מול 4 שלשות של יוסטון [3 של ראיין אנדרסון] ועוד כמה שלשות פנויות שהחטיאו. אמצע הרבע, יוסטון חוזרת ליתרון דו-ספרתי.

1:49 לסיום הרבע, כספי חוזר, פיגור 9 של מינסוטה.
פוזשן הגנה - כספי שומר טוב את ראיין אנדרסון, אנדרסון מוצא את הארדן, כספי יוצא להארדן, הארדן קולע עם שתי ידיים בתוך האף. הגנה טובה של כספי, אבל התקפה עוד יותר טובה.

81-95 ליוסטון לאחר שלושה רבעים. אנדרסון פתח עם כמה שלשות ואז החטיא הרבה זריקות טובות. לו וויליאמס ואריק גורדון לא קיימים. מינסוטה עם 8 שלשות במשחק. כל זה מלמד אותנו שהפרש 14 לא מעיד על הבדלי הכוחות. זה יותר כמו 30. ג'יימס הארדן עם 21 נק', 7 ריב' ו-11 אס'. יהיה מעניין לראות אם ישחק ברבע האחרון [ספוילר: ישחק]. קארל-אנתוני טאונס עם 24 נק' ו-17 ריב', עבר את רף ה-1,000 ריב' ויהיה מעניין לראות אם ישותף ברבע האחרון [ספוילר: ישחק].

רבע ד' - הארדן משלים את הטריפל-דאבל:
אל תדברו עם תיבודו על מנוחה. טאונס פותח את הרבע.
פוזשן התקפה - יפה! במעבר, כספי מקבל בפינה, יכול לעלות לשלשה, אבל לא כופה את זה. במקום זה, מוצא את קריס דאן מתחת לסל לנקודות קלות.

פוזשן התקפה - סוף שעון, טאונס מקבל מתחת לסל, מאבד. הכדור מגיע לכספי, שחייב לזרוק. מחטיא מזווית לא נוחה, אבל הריבאונד שלו. התקפה חדשה מסתיימת בלייאפ של כספי אחרי מסירה נפלאה של קריס דאן.

פוזשן התקפה - יש! אני אוהב את מה שאני רואה. כספי מקבל בפינה, הולך אגרסיבי עד הסל, יורו סטפ נהדר, עולה לזריקה עם היד ההפוכה וקולע את זה. לא סל קל. צוות השידור של יוסטון מפרגן: "זה המשחק שלו. זה מה שהוא עושה. הוא שיחק ברוקטס ועשה עבודה טובה פה".

פוזשן הגנה - טרבור אריזה חוזר מחוץ לקווים, מצליח לקחת ריבאונד התקפה בקלות יתרה מדי על כספי, וההזדמנות השניה נגמרת בשלשה.

פוזשן הגנה - עוד טעות. כספי מגיע בזמן לאריק גורדון, שמחטיא את השלשה, אבל כספי ממהר לצאת קדימה והריבאונד הארוך בידיים של גורדון, שמוצא את הארדן לשלשה. כספי עולה לקבוצה שלו ב-6 נק' מהירות. יתרון 19 יוסטון, 5 דקות לסיום. בול גיים. פסק-זמן שממנו כספי לא חוזר - אולי לא חוזר בכלל לקבוצה.

2:44 לסיום המשחק, הארדן מסיים את העונה. כמה שניות קודם לכן רשם ריבאונד עשירי והשלים את הטריפל-דאבל. מינסוטה בריצת 0-9 בדקות האחרונות, מורידה את זה ל-9 בלבד, אבל מאוחר מדי.

118-123 ליוסטון בסיום. מינסוטה עם 52% ו-11 שלשות [47%] באחת מתצוגת הקליעות היותר טובות של הקבוצה שראיתי. יוסטון זרקה יותר, קלעה פחות סלי שדה, אבל קלעה 19 שלשות ב-56 זריקות [34%] וגם אם הכדורים לא נכנסים תמיד ויש משחקים כאלה שהזריקות קצרות והקבוצה נראית עייפה, זו עדיין קבוצה שלא יהיה קל נגדה. היכולת של הרבה שחקנים לעשות נקודות, והם מוכיחים את זה גם בתרומה של הגבוהים שלהם בצבע, לא פשוט להתמודד עם זה. אם יוסטון היתה קולעת את הזריקות שהיא קולעת בדרך כלל, המשחק היה מגיע ל-30 בשלב מוקדם של המחצית הראשונה. הרוקטס עם 36 ניצחונות ב-41 משחקים העונה שבהם הם קולעים לפחות 15 שלשות.

מצטיין המשחק: ג'יימס הארדן.
27 נק' [13-8 מהשדה, 10-5 משלוש, 8-6 מהקו], 10 ריב' [1 בהתקפה], 12 אס' [4 איבודי-כדור] ו-4 חט' ב-35 דקות משחק;

פטריק בברלי התקרב גם הוא לטריפל-דאבל. הוא מסיים עם 10 נק', 10 ריב' [5 בהתקפה] ו-7 אס' ב-31 דקות משחק; קלינט קפלה מסיים עם 22 נק' [11 מ-12 מהשדה] ו-10 ריב' [5 בהתקפה]; ראיין אנדרסון עם 20 נק' [6 שלשות]; אריק גורדון [11 נק'] ולו וויליאמס [7 נק'] קלעו ב-5 מ-23 מהשדה בלבד [4 מ-17 משלוש] והיו חלשים;

במינסוטה, קארל-אנתוני טאונס מסיים עם 28 נק' [17-12 מהשדה, 4-3 משלוש, 1-1 מהקו] ו-21 ריב' [1 בהתקפה] ב-36 דקות משחק. כמה שיאים ששבר העונה:
- השחקן השמיני בלבד בהיסטוריה שרושם לפחות 2,000 נק' בעונה עד גיל 21.
- השחקן השני עד גיל 21 שרושם לפחות 25 נק' ו-12 ריב' בממוצע למשחק [קדם לו שאקיל אוניל שרשם ממוצע של 29 נק' ו-13 ריב' בעונתו השניה בליגה].
- השחקן הראשון בהיסטוריה שמגיע ל-2,000 נק', 1,000 ריב' ו-100 שלשות בעונה.
- השחקן הצעיר בהיסטוריה של הליגה והחמישה-עשר בסה"כ [הראשון מאז עונת ה-MVP של טים דאנקן ב-2002] שרושם לפחות 2,000 נק' ו-1,000 ריב' בעונה.

אנדרו וויגינס עם 21 נק' ב-30 דקות משחק, אבל שוב לא יציב; קריס דאן פתח ותרם 10 נק' ושיא קריירה של 16 אס' [פעם ראשונה העונה שמוסר 10 או יותר אס'] ב-32 דקות; שבאז מוחמד עם 22 נק' ב-22 דקות מהספסל, אבל הכל הולך לו קשה; טאיוס ג'ונס עם 17 נק' ו-7 אס' ב-28 דקות מהספסל;
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/04/2017 | 15:29
2
46
מה ההתרשמות שלך מטאונס בהשוואה לקאזינס?
לצפיה ב-'אי אפשר לנצח משחקים כשאתה לא משחק'
אי אפשר לנצח משחקים כשאתה לא משחק
13/04/2017 | 16:20
1
45
קאזינס הוא עדיין הביג מן האהוב עליי בליגה. מזלו שאני סטרייט. נהניתי לעקוב אחריו וחבל שנמנע ממני להמשיך ולהיות חלק מהעונה שלו. אבל כל עוד טאונס ימשיך לשחק ביכולת שהוא הגיע אליה [לא בהכרח הממוצעים, אבל היכולת] מאז פגרת ה'אול סטאר' [28 נק', 13 ריב', 36 שלשות, 60% מהשדה, 43% משלוש ו-84% מהקו ב-25 משחקים], תוך שהוא לא מפסיד משחק כל העונה, רושם 3,000 דקות ומשחק תחת חוזה 'רוקי', אין פה תחרות. הוא נותן הרבה יותר לקבוצה שלו במהלך העונה.

אז אני מכיר בעונה ההיסטורית של טאונס וחושב שהוא עשה דבר נפלא וביכולת הזאת ינצח הרבה משחקים ברגיולר סיזן. אבל המספרים האלה נצברים, לא תמיד דומיננטי זה רק שחקן שמגיע למספרים האלה. קאזינס נמצא היום בסיטואציה שונה ממה שהיה בסקרמנטו. זה כבר לא חשוב אם ישחק 80 או 60 משחקים בעונה, כי הקבוצה אמורה לנצח בלעדיו [כל עוד דייויס בריא]. הוא כבר לא מוביל את הקבוצה לבד שאתה חייב אותו על המגרש בחודש דצמבר. לכן אני שואל את עצמי [וכך מכריע ביניהם] מי הייתי רוצה בקבוצה שלי בסדרת פלייאוף שאני צריך להתחיל מחר, וכרגע זה עדיין קאזינס. אני חושב שהוא עדיין יותר דומיננטי ופותח הגנות מטאונס. אבל שוב, טאונס הגיע בשבועות האחרונים לשיאים חדשים ובחלק מהמשחקים הרגשתי שהוא יכול לתת עוד, אז אולי דעתי תשתנה בעונה הבאה.

מה דעתכם על טאונס / קאזינס והאם יש למישהו השגות לגבי ה"התעלמות" מאנתוני דייויס בדיון על הביג מן הטוב בליגה ?
לצפיה ב-'אני רואה בדיוויס מספר 1'
אני רואה בדיוויס מספר 1
13/04/2017 | 17:08
44
היתרון שלו על פני קאזינס וטאונס הוא הגנתי. דיוויס מהווה כוח משמעותי בצבע, הוא מכסה המון שטח בהגנה ומסוגל לשמור היטב גם על שחקני פרימטר אחרי סוויץ'.

אני מסכים איתך שקאזינס הוא הביג מן הכי דומיננטי מבחינה התקפית, אבל לטאונס יש יתרון גדול עליו בכל הקשור ליעילות. הטאץ' שלו באיזור הסל זה פשוט  דבר מדהים, אתה יכול להרחיב את הנתונים שציינת לתחילת חודש פברואר וכבר מדובר על 34 משחקים שזה כמעט חצי עונה. לקלוע ב-60% מהשדה כשאתה זורק מכל טווח זה דבר שמעולם לא ראיתי וחייב להילקח בחשבון בהשוואה ל-45% מהשדה של בוגי.

בכל זאת אני חושב שהסקילסט של קאזינס קצת עדיף, הוא מוסר יותר טוב וכמו שאמרת דומיננטי יותר. יחד עם זאת אני חייב להתייחס למחסור של קאזינס בהישגיות זו השנה השביעית, ובכלל לנטל המנטלי שהוא מהווה על השחקנים בקבוצה שלו. זה כבר מסיט את הכף לטובת טאונס אם אתה שואל אותי מי השחקן העדיף כיום.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
13/04/2017 | 15:48
4
43
ליין כספי: עמרי מסיים עם 4 נק' [4-2 מהשדה], 3 ריב' [2 בהתקפה] ו-2 אס' ב-19 דקות משחק. אני משבח את עמרי על ההחלטה לחתום במינסוטה. לעניות דעתי, הכמה משחקים בקבוצה גרמו נזק לתדמית שלו כשחקן - הקבוצה לא התאימה לו ובמשחק שלה ובתפקוד של כספי על המגרש, הביאה לידי ביטוי את כל החולשות במשחק שלו, לצד זה ששיחק פצוע. לכן, זו היתה החלטה שמשרתת את הנבחרת, העובדה ששיחק ושמר על כושר משחק, אבל מבחינת הקריירה שלו היה נכון יותר לחכות להזדמנות הנכונה. וזו כמובן חכמה שבדיעבד - לא ידענו עד כמה תהיה חוסר התאמה, וקשה להגיד 'לא' כשתיבודו, שהוא מקבל ההחלטות בארגון, יושב איתך באופן אישי ומוכר לך חלומות. אבל זה מה שזה. אני רק יכול לקוות שהופעה טובה באליפות אירופה תשכיח את הרושם מהתקופה במינסוטה. אין לי ספק שהקבוצה תרצה להחזיר את כספי, אבל לעמרי אין שום אינטרס לחזור, אלא אם באמת שוב לא תהיה ברירה. לדעתי, בחוזה מינימום, כספי יכול לבחור את הקבוצה הבאה שלו, ולדעתי, זו לא תהיה מינסוטה.

בתמונה המצורפת -- הח'ליפה הראשון מאז 1924, ג'יימס הארדן, עם טריפל-דאבל 22 העונה.

המשחק הבא - מינסוטה סיימה רשמית את עונת 2016/17. אין עוד משחקים. לחזרה לתפריט הראשי לחץ ...9.

מילות סיכום.
היתה עונה ארוכה ומיוחדת. סיקרתי שלוש קבוצות בעונה אחת, שזה שיא אישי. אחת מהן למשחק אחד, אבל גם זה נחשב. עברתי עם קאזינס בטרייד, אבל בתוך פחות משבוע נפרדתי ממנו לאחר שלוש שנים של זוגיות..."מעניינת", והגורל רצה והחלפתי אותו במודל צעיר ונמרץ יותר בשם קארל-אנתוני טאונס, מה שמוכיח ש'עדיין יש לי את זה'. מה ש'זה' לא יהיה. אני מקווה שהעונה הבאה תהיה עונת פלייאוף, באיזה קבוצה שזה לא יהיה. קשה לסקר קבוצות מפסידות, ובמיוחד קבוצות מפסידות שכספי לא מקבל בהן דקות. 

וזהו. רק בריאות, ואם נישאר בחיים, אז ניפגש בעונה הבאה ונתחיל הכל מחדש.
למי שקרא והיה שותף למעקב האובססיבי שלי אחרי העונה של כספי - תודה. 
למי שלא קרא וסתם לחץ כדי לסמן לעצמו את זה כהודעה שנקראה - תודה על הקליק, מימנתם אותי.
ולמי שלא קרא - עשיתם בשכל.

חג שמח ולהתראות בשמחות פלייאוף ואחרות !
לצפיה ב-'תודה רבה אליקו, חיכיתי לסכומים שלך העונה'
תודה רבה אליקו, חיכיתי לסכומים שלך העונה
13/04/2017 | 16:02
3
11
לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/04/2017 | 16:23
2
33
מאחל לשנינו לחגוג פלייאוף בעונה הבאה. ואם אפשר אז שזה לא יקרה מהמקום השמיני.
לצפיה ב-'נקווה שכספי יחתום באטלנטה, נקבל סיכומים חינם אין כסף'
נקווה שכספי יחתום באטלנטה, נקבל סיכומים חינם אין כסף
13/04/2017 | 17:29
1
11
לצפיה ב-'מצטער לומר לך, אבל מהסיכומים של אליקו נראה לי'
מצטער לומר לך, אבל מהסיכומים של אליקו נראה לי
15/04/2017 | 18:22
23
שכספי יחתום בשנה הבאה במכבי.
לצפיה ב-'הניקס גם טנקינג לא יודעים לעשות'
הניקס גם טנקינג לא יודעים לעשות
13/04/2017 | 16:56
1
52
1. יפה לראות איך כל הקבוצות שהיו עם הגב אל הקיר באו, עשו משחק גדול וניצחו.

2. ראיתי רק כמה דקות מהמשחק של קליבלנד. אדי טאברז הראה שגובה אי אפשר ללמד. כמעט רשם טריפל-דאבל במשחק הראשון שלו ב-NBA. בלטה גם האיטיות שלו בהגנה והקושי בריבאונד.

3. במטרה להפסיד, דאלאס וסקרמנטו לא שיחקו את השחקנים שלהם. הלילה זה באמת היה קריטי. ניצחון של כל אחת מהן אומר שיכלו למצוא את עצמן רק עם הבחירה ה-10. לסקרמנטו זה משמעותי במיוחד, מפני שמספיק שקבוצה אחת מחוץ לעשיריה הראשונה היתה "קופצת" לטופ 3 דרך ההגרלה, זה היה דוחף את כולם בחירה אחת אחורה וסקרמנטו היתה מוצאת את עצמה מחוץ לטופ 10 ומאבדת את הבחירה לשיקאגו. סיכוי קלוש שזה היה קורה, אבל כל זה נמנע עם הפסד של סקרמנטו וניצחונות של דאלאס וניו-אורלינס. גם לניו-אורלינס היה אינטרס להפסיד ולסיים בשיוויון מאזני עם סקרמנטו ודאלאס, מה שהיה מגדיל את הסיכוי להרוויח בחירת טופ 3 שהיתה מגנה על הבחירה שלהם שתישלח לסקרמנטו. הסיכוי שלהם לסיים עם בחירת טופ 3 מהמקום העשירי ירד ל-4% בלבד.

4. מינסוטה הפסידה והניקס ניצחו בנקודה. זה אומר שנוצר שיוויון בין שתי הקבוצות. הסיכוי להיות מוגרלים לטופ 3 מהבחירה 6 הוא 21.5%. העובדה ששתי הקבוצות מסיימות בשיוויון אומרת שהניקס מפסידים 3%, וכעת הסיכוי להרוויח בחירה טופ 3 מבחירות 6 ו-7 עומד על 18%. תהיה הטלת מטבע שתקבע מי מבין שתי הקבוצות תקבל את הבחירה 6.

5. גם פילדלפיה ואורלנדו היו באותה סירה. ערב המשחק האחרון הן היו בשיוויון שהיה מקנה להן 33% סיכוי להרוויח בחירה טופ 3. פילדלפיה הפסידה בנקודה לניקס, אורלנדו ניצחה ב-4 את דטרויט וזה אומר שכעת פילדלפיה מסיימת במקום הרביעי לבד, והסיכוי עלה ל-38%. אורלנדו צנחה ל-29% עם הבחירה החמישית. פילדלפיה יכולה למצוא את עצמה מוגרלת לבחירה הראשונה ומקבלת גם את הבחירה הרביעית [לייקרס] באותו הדראפט. אורלנדו תקווה להתקדם מהמקום החמישי דרך הלוטרי, אבל גם אם לא יש לאורלנדו אינטרס לראות את פילדלפיה או כל קבוצה אחרת מחוץ לטופ 3 זוכה בבחירת טופ 3, או אז תאלץ את הלייקרס לשלוח לאורלנדו בחירת סיבוב ראשון ב-2019.

הגרלת הדראפט תיערך בחודש הבא.
לצפיה ב-'נניח שאתם ראשונים בדראפט, ועם המזל שלכם בדראפטים זה יכול'
נניח שאתם ראשונים בדראפט, ועם המזל שלכם בדראפטים זה יכול
13/04/2017 | 17:49
45
לקרות, את מי אתם לוקחים?

שמעתי פרשנים שאומרים ללכת על לורנזו בול בגלל האיכויות מסביב (ואני לא מדבר על אבא שלו) אומרים שהוא מנהיג ושחקן חכם

לצפיה ב-'זוכרים את הימורי האובר/אנדר מתחילת השנה? והרי התוצאות:'
זוכרים את הימורי האובר/אנדר מתחילת השנה? והרי התוצאות:
13/04/2017 | 12:49
7
61

הזוכה שלנו הוא לאונדרו וזהו עם 19 נקודות (מתוך 33 אפשריות). הוא עשה מהפך במחזור המשחקים האחרון, היו 5 קבוצות בסימן שאלה והוא צדק בכל ה-5.
אחריו OmriA1984, מדרידיסטה ואנוכי עם 16 נקודות כל אחד.
fatnoam ו-cade foster עם 14 נקודות.
dumby עם 13 נקודות.

עוד כמה נתונים נחמדים מחישוב התוצאות:
- כולם טעו כשנתנו לאינדיאנה אובר 44.5 ניצחונות.
- באף מקרה לא כולם צדקו. הכי קרוב היה ש6/7 נתנו אובר לטורונטו (49.5) ולשיקאגו (38.5).
- ומה לגבי ה"הימור הבטוח" ששווה 2 נקודות? אף אחד לא צדק ב-3 ההימורים הבטוחים שלו למעשה אחוז ההצלחה בהימור הבטוח היה נמוך יותר מאחוז ההצלחה הכללי...

יאללה פלייאוף!
לצפיה ב-'לפי הליינים - דנבר הפתעה , דטרויט אכזבה'
לפי הליינים - דנבר הפתעה , דטרויט אכזבה
13/04/2017 | 13:20
6
לצפיה ב-'דבר ראשון,סחטיין על לאונרדו!'
דבר ראשון,סחטיין על לאונרדו!
13/04/2017 | 14:15
5
45
דבר שני, בתור אחד שתמיד רואה את העונה הסדירה בחפיף ו"עולה מהספסל" בפליאוף, אתם יכולים להמליץ לי על סדרות מעניינות ששווה לקום בשבילם בלילה?   אני מדבר על סדרות שלהערכתם הולכות להיות שוות,מותחות ולא פחות חשוב עם הרבה איכות, לא סדרה עם כוכב וחצי והשאר נגרים.  
לצפיה ב-'שתי הסדרות הכי מעניינות יהיו במערב'
שתי הסדרות הכי מעניינות יהיו במערב
13/04/2017 | 14:36
3
45
1. קליפרס- יוטה: מפגש בין שתי קבוצות שניצחו 50 משחקים ויכלו לנצח אפילו יותר לולא פציעות של שחקני מפתח. זו הסדרה הכי איכותית בעיני.
הקליפרס מוכרים לנו היטב והם פוגשים קבוצה צעירה שמגיעה לפלייאוף לאחר בצורת של 4 שנים. 
לקליפרס 3 שחקנים בקליבר של אולסטאר ואחת החמישיות הטובות בליגה, ליוטה 2 שחקנים בקליבר של אולסטאר יחד עם הרבה רול פליירס יעילים ומגרש מאוד ביתי.
זו סדרה שתלך ל6-7 משחקים ותציג כדורסל ברמה גבוהה.

2. יוסטון- אוקלהומה: גולת הכותרת כמובן היא הארדן נגד ווסטברוק. יוסטון קבוצה טובה יותר עם המון כוח אש, אוקלהומה קבוצה קשוחה שתשלוט בריבאונד.
3 מ-4 המפגשים בעונה הרגילה היו צמודים, הרבה בזכות העובדה שהארדן מתקשה מול רוברסון אולי יותר מאשר מול כל שומר אחר. 
הולכות להיות כמה תצוגות אישיות משוגעות בסדרה.

3. קליבלנד- אינדיאנה: הסדרה הכי מעניינת במזרח בעיני. אין כאן אפשרות לאפסט אבל זהו מפגש בין שני השחקנים ארגיובלי הכי טובים במזרח, לברון ופול ג'ורג'. היו להם קרבות ממש טובים בעבר, הם שומרים אחד על השני ורק לפני שבועיים קיבלנו ביניהם את אחד המשחקים הכי טובים של העונה, כשקליבלנד ניצחה את אינדיאנה בהארכה.
בנוסף שווה לציין שהקאבס במאזן 25-24 בשנת 2017, כלומר הם רחוקים מלהבריק. הם ינצחו את הסדרה אבל שווה לעקוב ולראות האם הם יפעילו את הסוויץ' וינצחו בצורה משכנעת ב4-5 משחקים או שמא ימשיכו לא להרשים ולהעלות ספקות לקראת ההמשך.
לצפיה ב-'אגב איך ג'ו אינגלס'
אגב איך ג'ו אינגלס
13/04/2017 | 16:26
2
31
זה מצחיק שבעונה שבה כל פליטי הטרבל עם מכבי מתרסקים(טייריס,היקמן,דוין,טיוס,סופו) דווקא השחקן הכי שולי באותה קבוצה עושה פליאוף ועוד במערב
לצפיה ב-'הוא השתלב יפה ותורם דקות טובות'
הוא השתלב יפה ותורם דקות טובות
13/04/2017 | 16:43
1
27
משחק בפרימטר בעמדות 2-3. הוא עוזר בהובלת כדור ומסוגל להריץ פיק אנד רול ולבצע את המסירה הנכונה. בכלל אני חושב שהוא מוסר נהדר, לא וירטואוז אבל פועל מהר ונכון.
הוא קלע נהדר משלוש העונה (1.5 שלשות למשחק ב-44%). 
הגנתית הוא לא אתלט אבל קורא טוב את המשחק ויודע איפה לעמוד. כלומר הוא לא מינוס משמעותי בהגנה. 
זה שחקן שעשה עכשיו עונת קריירה אבל ביכולת הזאת הרבה קבוצות ירצו להעלות אותו מהספסל, לדעתי הוא היה יכול לעזור למינסוטה למשל.

אני לא מכיר אותו ממכבי אבל יכול לדמיין למה שחקן עם הסקילסט שלו לא יהפוך לכוכב באירופה. הוא לא ממש מייצר לעצמו מצבי קליעה וקשה לו לסיים בצבע פקוק.
לצפיה ב-''
13/04/2017 | 17:46
24
באירופה,ובטח בישראל, מצפים מכל זר להיות אקס פקטור.   במידה מסויימת של צדק,להבדיל מהקבוצות ב-NBA הקבוצות באירופה,להוציא מפלצות כמו צסקא וריאל, די קצרות בכסף, ואם הן מביאות זר הוא צריך משהו ספיישל, ויותר מזה להצדיק את המקום שהוא תפס על חשבון של שחקן מקומי.    לזה תוסיף את הלחץ במכבי שאני לא חושב שיש לו אח ורע בעולם,זאת אשכרה קבוצה שיש לה מדינה,הדבר הכי דומה זה סטיאווה של צ'אוצ'סקו,  לבטח לא יוטה של המורמונים החמודים.
לצפיה ב-'תמיד מעדיף לראות את גולדן גם אם ישחקו נגד ילדות בגן חובה'
תמיד מעדיף לראות את גולדן גם אם ישחקו נגד ילדות בגן חובה
13/04/2017 | 15:02
36
אבל יוסטון אוקלהומה יכול להיות מעניין

במזרח 
לדעתי כל הסדרות מעניינות

אבל מבחינת צפיה לעין טורונטו מילווקי ,  וושינגטון אטלנטה( הקבוצות האלה נפגשו בעונות הקודמות בפלייאוף
כאשר על הנייר אטלנטה היתה יותר טובה וושינגטון הפתיעה אבל זה לא הספיק, העונה זה בדיוק הפוך

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה