לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'החוליה החלשה- יש טופ 50'
החוליה החלשה- יש טופ 50
22/07/2017 | 18:13
11
51
המודחים:
- ג'יימס ג'ונסון- 10 קולות.
- סטיבן אדאמס- 10.
- דנילו גלינארי- 9.
- ג'יי קראודר- 9.
- אריק בלדסו- 7.
- מיילס טרנר- 7.
- ברוק לופז- 7.
- ג'ורג' היל- 6.
- סרג' איבאקה- 6.

התוצאות המלאות בקובץ המצורף.

עכשיו מתחיל הדירוג האמיתי. אלו 50 השחקנים שנותרו במשחק:
לברון ג'יימס
קיירי ארווינג
קווין לאב
אייזיאה תומאס
אל הורפורד
גורדון היוורד
קייל לאורי
דמאר דרוזן
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
יאניס אנטטקומפו
קריס מידלטון
דווין וויד
חסן וויטסייד
גוראן דראגיץ'
אנדרה דראמונד
אייברי בראדלי
קמבה ווקר
ניקולה באטום
כרמלו אנת'וני
קריסטפס פורזינגיס
סטפן קרי
קווין דוראנט
קליי תומפסון
דריימונד גרין
אנדרה איגודאלה
קוואי לאונרד
למרכוס אלדריג'
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
כריס פול
בלייק גריפין
דאנדרה ג'ורדן
רודי גובר
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
מארק גאסול
מייק קונלי
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ניקולה יוקיץ'
פול מילסאפ
אנת'וני דיוויס
דמרכוס קאזינס
הריסון בארנס
קארל אנת'וני טאונס
אנדרו וויגינס
ג'ימי באטלר
דווין בוקר

אנא הצביעו ל-5 שחקנים להדחה.
האקשן מתחיל:)
לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2017 | 18:17
31
פורטר
בוקר
אריק גורדון
הריסון בארנס
מידלטון

לצפיה ב-'הקולות שלי הולכים ל...'
הקולות שלי הולכים ל...
22/07/2017 | 18:23
42
1. אנדרה איגודאלה- בפעם השלישית. אני לא יודע כמה הוא יכול להמשיך עם ה-7 נקודות שלו למשחק. בשנים הקודמות הוא העלה הילוך בפלייאוף, העונה גם הפלייאוף שלו היה פושר ולא הכי מורגש. 

2. דווין וויד- בפעם השלישית. בואו נאמר שהנתונים האובייקטיביים שלו ממש לא טובים. אחוזי הקליעה מהנמוכים שיש, פלוס/מינוס שלילי, הוא אחד השחקנים היותר פציעים ומוגבלים מבחינת דקות המשחק. באספקטים מחוץ לסקורינג הוא תורם מעט מאוד. לדעתי לולא השם דווין וויד הוא כבר היה מודח.

3. אריק גורדון- סיים עונה טובה ביוסטון אבל הוא סטריקי, קשה לסמוך על תרומה יציבה ממנו, והוא פצוע כרוני.

4. אנדרו וויגינס- בינתיים לא קיבל אף קול חוץ ממני. התרומה שלו אפסית חוץ מאשר סקורינג, אני נוטה לחשוב ששחקנים מסוגו מקבלים כאן קצת יותר מדי קרדיט על חשבון סקוררים פחות טובים אבל יותר מגוונים.

5. הריסון בארנס- על אותו משקל כמו וויגינס. הוא טוב ממנו בהגנה אבל מגיע פחות לעונשין, האדישות של שניהם יכולה לשגע... מבחינתי הם באותה הסירה.
לצפיה ב-'חמישה ממני'
חמישה ממני
22/07/2017 | 19:35
31
קריס מידלטון - תודו שהוא רק במשחק כי ראפ ביקש לא להדיח אותו. פאקינג ג'יימס ג'ונסון הדחתם לפניו. פאקינג. ג'יימס. ג'ונסון.

אוטו פורטר - נשאר מסיבוב קודם. אופציה רביעית או חמישית בהתקפה של וושינגטון. אין ברשימה הזו אף שחקן שהוא אופציה רביעית-חמישית (חוץ מאיגודלה ודריימונד).

אייברי בראדלי - נשאר אצלי מסיבוב קודם. אוהב אותו אבל הוא ממש שחקן משלים. משחק בסיטואציה שמוציאה ממנו את המקסימום, וזה לא כזה הרבה. הולך להיעלם עכשיו בפיסטונס.

אריק גורדון - נשאר אצלי מסיבוב קודם. שוב שחקן ספסל, וגם אם היה עולה חמישיה היה אופציה שלישית או רביעית.

אנדרה איגודלה - מאוד אוהב אותו ומחזיק ממנו. מצד שני אי אפשר להתעלם מזה שהוא כבר משחק מעט משחקים. משחקים מצוינים עוד יש אבל מעט מהם. מתחרה ברמה גבוהה, אבל לא פייר להשאיר אותו כאן לפני שחקנים שאשכרה מובילים את הקבוצות שלהם. ממש התלבטתי בינו לבין ניק באטום, אבל ההורנטס הרבה יותר תלויים בבאטום. אז ביי איגי.
לצפיה ב-'אז..'
אז..
22/07/2017 | 20:04
1
28
דראגיץ'
בוקר
איבקה
פורטר
מידלטון
לצפיה ב-'אופס, איבקה כבר עף אז..'
אופס, איבקה כבר עף אז..
22/07/2017 | 20:07
21
גורדון
לצפיה ב-'קל'
קל
22/07/2017 | 20:36
18
אנדרה איגודאלה
ניקולה באטום
אוטו פורטר
אריק גורדון
אייברי בראדלי
לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2017 | 20:54
24

קריס מידלטון - שחקן טוב, אבל פחות טוב מאוטופורטר
דווין וויד - פירטתי כבר
אריק גורדון - הוא סקורר וכל הכבוד לו אבל אני חושב שאוברול יש יותר טובים ממנו ברשימה
אנדרו וויגינס - הוא לא עשה את הקפיצה שהוא צריך לעשות והוא לא באמת Go To Guy  טוב. כרגע הוא הולך להיות השחקן השלישי הכי טוב בקבוצתו, ואולי שנה הבאה.
דווין בוקר 
לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2017 | 21:16
26
מידלטון (ת'כלס, לא מאמין שהוא פה בכלל)
היל
בארנס
איגי
יוקיץ'

לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2017 | 23:27
7
אנדרה דראמונד
קריס מידלטון
דווין וויד
אריק גורדון
אנדרה איגודאלה
לצפיה ב-'שלי'
שלי
23/07/2017 | 00:35
11
וויד
בוקר
איגי
בארנס
מידלטון
לצפיה ב-'הפעם זה יחסית קל'
הפעם זה יחסית קל
23/07/2017 | 02:27
3

גוראן דראגיץ'
ניקולה באטום
אנדרה איגודאלה
הריסון בארנס
דווין בוקר

לצפיה ב-'ברייקינג: קיירי אירווינג ביקש טרייד מהנהלת הקאבס'
ברייקינג: קיירי אירווינג ביקש טרייד מהנהלת הקאבס
21/07/2017 | 23:26
38
85
(אגב, מישהו יודע מי זו ההנהלה הזו?)

לפי השמועות הוא החליט שהוא לא רוצה יותר להיות בצל של לברון ולהוביל קבוצה. מה שאומר שהגיע הזמן לשרשור טריידים עם גולת הכותרת: מצאו לקיירי בית חדש!
לצפיה ב-'ראיתי אצל סורוקה '
ראיתי אצל סורוקה
21/07/2017 | 23:33
73
קיירי ממש ממש מטומטם אם הוא באמת הולך על זה עד הסוף
לצפיה ב-'אופציה אחת היא כמובן בוסטון, כמו תמיד:'
אופציה אחת היא כמובן בוסטון, כמו תמיד:
21/07/2017 | 23:33
1
68

בוסטון מקבלת: קיירי ותומפסון. שדרוג קל בהגנה, יש מצב שגם בהתקפה אבל חשוב מכך: מוסיפים את השחקן טופ 10 שהם היו צריכים, שגם חתום על חוזה נוח מאוד ל3 עונות.
קליבלנד מקבלת: אייזאה, הורפורד, ג'יילן בראון ובחירת סיבוב ראשון בעונה הבאה, עוד לא החלטתי אם של ברוקלין או של בוסטון עצמה. מה לדעתכם יאזן את הטרייד יותר טוב?
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שאיינג' היה מסכים לזה'
קשה לי להאמין שאיינג' היה מסכים לזה
22/07/2017 | 12:52
29
אם זה ללא ג'יילן בראון אז אני מניח שהוא היה מסכים (עם הבחירה של ברוקלין).
איינג' "מאוהב" בג'יילן בראון ...

אבל אני חושב שבוסטון צריכה לבדוק מה קליבלנד רוצה, כי קיירי זה שידרוג על אייזאה, אולי הבורג החסר. בנוסף הוא חתום על חוזה ידידותי בתקרה של היום ואייזאה אומר שהוא רוצה מקס (אני אוהב אותו אבל זאת תיהיה טעות לשלם לו מקס - לא מאמין שקבוצה אחרת תיתן לו מקס, אולי הנטס? אבל יהיה מטופש בשבילו לעזוב).

בכל מקרה, אני דווקא מבין את קיירי, לברון שתלטן ודי, הגיע הזמן לפרוס כנפיים ... אם הוא מאמין ביכולות שלו אז זה צעד מתבקש, אם לא אז שיהיה מספר 2 ומטה כל החיים.
לצפיה ב-'ווג' טוען שהוא מעוניין להגיע לספרס'
ווג' טוען שהוא מעוניין להגיע לספרס
21/07/2017 | 23:35
9
80
לצפיה ב-'אני בספק אם הספרס מעוניינים...'
אני בספק אם הספרס מעוניינים...
21/07/2017 | 23:35
3
25
לצפיה ב-'כע ממש לא מתאים לסגנון שלהם'
כע ממש לא מתאים לסגנון שלהם
21/07/2017 | 23:37
16
לצפיה ב-'אני אהיה בשוק אם הם לא'
אני אהיה בשוק אם הם לא
22/07/2017 | 00:43
1
69
קיירי בשביל הספרס זו מתנה משמיים שתשבור את תקרת הזכוכית שיש להם כרגע.
לצפיה ב-'השאלה מה יתנו עבורו'
השאלה מה יתנו עבורו
22/07/2017 | 00:45
16
לצפיה ב-'חח, חוץ מזה'
חח, חוץ מזה
21/07/2017 | 23:37
3
78
נשמע לי משעשע שהוא רוצה "להוביל קבוצה" אבל בעצם עובר מלהיות הוויינגמן של לברון, ללהיות הווינגמן של קוואי שנבחר 14 מקומות מתחתיו באותו הדראפט...
לצפיה ב-'כנראה פשוט הסתכסך עם לברון, לא רואה סיבה אחרת'
כנראה פשוט הסתכסך עם לברון, לא רואה סיבה אחרת
21/07/2017 | 23:38
2
16
לצפיה ב-'דווקא אני חושב אחרת '
דווקא אני חושב אחרת
22/07/2017 | 12:22
1
54
ראשית אני אגיד משהו שהוא אומנם שנוי במחלוקת אבל אני לחלוטין מאמין בו - לברון אנוכי בדרכו שלו. הוא לא מרוצה מהנהלת הקאבס בחודש האחרון, בעיקר לאור הפטורין של גריפין, והכל סובב סביבו. כל השמועות של לברון בלוס אנג'לס, הם לא עניין של מה בכך, אלא דיבורים שלברון בעצמו רוצה שידוברו. הוא השחקן הכי טוב בעולם וכל השיח סובב סביבו, כמה אליפויות הוא ישיג, האם הוא יעקוף את ג'ורדן, הדברים חייבים ללכת בדרך שלו - אני לא זוכר כוכב שהשפיע כ"כ על הארגון במצב הזה. 

לעומת זאת/יחד עם זאת קיירי הוא כלום ושום דבר בתוך השיחות האלה על העתיד של לברון - מצד לברון, אם הוא לא מספיק טוב בשביל להתחרות בגולדן סטייט (ובוא נודה באמת, בנו סביבו סופרטים בקליבלנד שטובה בערך באותה רמה של מיאמי היט כשהוא שיחק בה, שאף אחד לא ייתמם פה) אז הוא יגיע למקום שיותר נוח לחיות בו, מקום שלכוכבים אחרים יותר נוח לחיות שם וכו'. קיירי אירווינג לא מעניין אותו ברגע שהוא לא מביא לו אליפות, למרות שבלי קיירי אירווינג ללברון יהיה קשה פי אלף לקחת אליפות.  

אז אני מבין את קיירי, הוא רוצה ללכת ולהוביל קבוצה, ליד סופרסטאר שלא הכל סובב סביבו, אחד שייקח אותו בחשבון, ולא לחיות בצל של הכוכב הכי גדול של הפרנצ'ייז - זה מובן. 

לגבי ריב - אני חושב שהם חברים טובים, אלא שפשוט זה לא מסתדר. לברון הוא אדם חברותי מאד לפחות לפי מה שמשודר, ואני חושב שקיירי פשוט מסתכל על עצמו כמו שלברון מסתכל על עצמו
לצפיה ב-'לדעתי מתרחשים שם דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים'
לדעתי מתרחשים שם דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים
22/07/2017 | 12:52
62
קיירי לא מסוגל להוביל קבוצה. קראתי איפשהוא שב635 דקות שלברון לא היה על המגרש וקיירי כן, הקאבס הפסידו ב120נקודות. וגם - איפה הוא בדיוק רוצה ללכת ולהוביל קבוצה? בקבוצת תחתית במזרח? אז כן במצב כזה הוא יכול להגיע לפלייאוף כי פשוט אין שום דבר במזרח כרגע. אבל מזה יתן לו בדיוק אני לא יודע.
נכון שהוא להיט בפלייאוף, אבל שים אותו בניקס, מה הוא בדיוק יעשה בפלייאוף? יעבור סיבוב 1 גג?אולי 2?
אני לא רואה שום בושה לשחק תחת הצל של טופ 5 בהיסטוריה..
מדברים בתקשורת בימים האחרונים שקיירי מאוד אוהב את קובי ברייאנט וחושב שהוא איזה אלפא דוג כמו קובי. אולי גם האחרון הכניס לו כל מיני רעיונות לראש..
מצד שני צריך לזכור שקובי בעצמו ביקש טרייד ב2007 אם אני זוכר טוב. ובסוף לא יצא מזה כלום.. מאמין שאם לברון ידבר עם קיירי(בהנחה שבאמת לא עבר בינהם חתול שחור) , הוא יוכל להרגיע את הרוחות.
לצפיה ב-'הממים.. '
הממים..
22/07/2017 | 14:04
9
לצפיה ב-'מפתיע מאוד'
מפתיע מאוד
21/07/2017 | 23:51
1
67
זה אולי מסביר את הרצון של הקאבס להחתים את רוז.

הקאבס בבעיה קשה, לעשות טרייד על שחקן כמו קיירי זה לא דבר פשוט וכשיש שחקן שמנהל את העניינים כמו לברון, זה ממש מסבך את העניינים כי זה חייב להיות שחקן שלברון רוצה לצידו.

יהיה מעניין לעקוב אחרי הפרשה המפתיעה הזאת.

נ.ב
קיירי תמורת קאזינס...רק אומר.
לצפיה ב-'זה גם מסביר למה נאמר לפני כמה ימים שלברון ממש מתוסכל מהקאבס'
זה גם מסביר למה נאמר לפני כמה ימים שלברון ממש מתוסכל מהקאבס
22/07/2017 | 00:17
16
לצפיה ב-'אם ווינדהורסט דיווח כנראה שזה נכון'
אם ווינדהורסט דיווח כנראה שזה נכון
22/07/2017 | 00:40
3
93
קיירי לא מעריך את מה שיש לו בקליבלנד... הוא עוד צעיר ויהיו לו הרבה שנים להוביל קבוצה.
אני לא רואה מה יש לספרס לתת בתמורה. נשמע לי כמו יעד לא רלוונטי מבחינת הנהלת הקאבס.

הייתי אומר שיוסטון יעד אפשרי סביב טרייד של פול-קיירי. במידה וכריס פול ירצה לשחק עם לברון. למרות שקיירי והארדן דורכים אחד על השני בעיקרון.

מה לגבי ג'ף טיג+אנדרו וויגינס תמורת ארווינג?
לצפיה ב-'בכלל זה נשמע לי מצחיק שהוא עוד בא בדרישות לגבי היעד'
בכלל זה נשמע לי מצחיק שהוא עוד בא בדרישות לגבי היעד
22/07/2017 | 00:56
79
כאילו שלקאבס אכפת אם הוא יעזוב שמח או עם פרצוף. ראינו כמה זה עזר לג'ורג' שרצה ללייקרס. הם ידחפו אותו גם לפילדלפיה אם זו תביע נכונות לוותר על פולץ.

למרות שבאיזשהו מקום אולי לקליבלנד יש אינטרס לחזק את היריבה הכי רצינית של גולדן סטייט...
לצפיה ב-'אתה צוחק אבל'
אתה צוחק אבל
22/07/2017 | 05:58
60
כרגע יש 4 קבוצות שמוזכרות בעניין הזה
ניקס, מיאמי, סן אנטוניו ומינסוטה
ברור של שבמקרה של מינסוטה, וויגנס יהיה חלק מהעניין נכון?
לצפיה ב-'אי אפשר לסחור בטיג עד אמצע דצמבר...'
אי אפשר לסחור בטיג עד אמצע דצמבר...
22/07/2017 | 15:29
13
לצפיה ב-'יכול להיות שקיירי הבין שלברון יעזוב בסופו של דבר?'
יכול להיות שקיירי הבין שלברון יעזוב בסופו של דבר?
22/07/2017 | 00:59
1
69
בגלל זה הוא לא רוצה להישאר בספינה הטובעת הזאת?
לצפיה ב-'האמת שזה נשמע הכי הגיוני. '
האמת שזה נשמע הכי הגיוני.
22/07/2017 | 14:06
40
הרי הדיבורים רוב הקיץ היו על כך שלברון לא ירצה להישאר בקבוצה שלא באמת מסוגלת לאיים על האליפות.
לצפיה ב-'הצעת טרייד'
הצעת טרייד
22/07/2017 | 02:48
3
71

ניו אורלינס וקליבלנד גם מקבלות בחירות דראפט.

מה דעתכם?
לצפיה ב-'קליבלנד אומרת לא'
קליבלנד אומרת לא
22/07/2017 | 10:16
2
70
אם נפרק את הטרייד לשניים מצד קליבלנד:
1. קיירי תמורת קאזינס- בסיס אפשרי, אבל קליבלנד צריכה לקבל עוד משהו.
2. טריסטן+שמפארט תמורת מורי, אנדרסון,  אלדריך- קליבלנד נחלשת פה יותר מדי.

אני גם לא בטוח לגבי הצד של מינסוטה (למרכוס חוזה נגמר ויפגוש את הפרי אייג'נסי בגיל 33).
לצפיה ב-'למה שהיא תגיד לא?'
למה שהיא תגיד לא?
22/07/2017 | 22:53
1
17
קליבלנד לא תקבל שחקן יותר טוב והיא מורידה הרבה משכורת (ועם הכמות שהם משלמים כרגע, אני בטוח שזה חשוב להם).
רוטציה של:
מורי-קלדרון-פלדר (רוז?)
סמית'-קורבר-אוסמן
לברון-ג'פרסון-גרין-קורבר (לא שמתי את אנדרסון, כי אני מעדיף שישחררו אותו או יעשו לו טרייד בשביל בחירת דראפט)
לאב-גרין-ויליאמס
קאזינס-אולדריך-פריי

נראית לי מספיק טובה בשביל להגיע לגמר. קליבלנד גם תקבל כמה בחירות דראפט בטרייד הזה.

ברור לי שלהחליף את מורי בשביל קיירי בהרכב זה שינמוך רציני, אבל לבחור יש פוטנציאל בכמויות והוא מגן הרבה יותר טוב כבר עכשיו. אם קליבלנד מחתימים את רוז ,לאבד את קיירי לא תהיה כזו אבידה (לפחות לשנה הקרובה).
גם אם הם לא יחתימו את רוז, וייד ייקבל ביי אוט באמצע השנה אז הא יכול לחתום בקליבלנד, ככה שבכל מקרה יהיה להם עוד יוצר יחד עם לברון.

לצפיה ב-'באשר לשלושת הקבוצות האחרות'
באשר לשלושת הקבוצות האחרות
22/07/2017 | 23:21
12
סן אנטוניו - חוץ מלהוסיף את החוזה הנוראי של אשיק, זה טרייד מצוין בשבילם. הם מקבלים שחקן בשיא הקריירה שלו, שמצטרף לשחקן הפרנצייז שגם בשיא הקריירה ועוד שחקן טוב עם משכורת טובה. ההגנה נפגעת, אבל אני חושב שפופ יגרום לקיירי להגן יותר טוב, אז זה יתאזן בהמשך.

ניו אורלינס - הטרייד של קאזינס לפלקינס מאוד סקרן ועדיין מאוד מסקרן אותי, אבל אני לא חושב שזה הולך לעבוד. לא משנה כמה הם יהיו טובים רוטציית שחקני הכנף שלהם היא הגרועה בליגה בפער גדול.
תומפסון - יעזור לדיוויס מספיק בריבאונד ויכול לעשות סוויץ' לגארד בצורה מצוינת. עוד משהו חשוב, לא תהיה לו בעיה לשבת על הספסל עם חייבים לשחק הרכב נמוך עם דיוויס בסנטר.
גרין ושאמפרט - שני שחקני כנף סולידיים שמתמחים בהגנה (גרין מתמחה, לשאמפרט יש שם של מתמחה) שיכולים לפתוח בהרכב, משהו שהפילקנס חייבים. גרין גם קלעי שלוש מצוין משהו שהפליקנס חייבים. הפליקנס הופכת להיות קבוצת הגנה מצוינת עם כנפיים טובות
הם גם נפטרים מהחוזה הנוראי של אשיק והחוזה הגרוע של הצרפתי הגבוה. גם ניו אורלינס תקבל בחירות דראפט מהמגה טרייד הזה.

מיניסוטה - לא צריך להרחיב כל כך. הם הופכים לקונטנדרית עכשיו, אין להם שום סיבה לא לרצות להצטרף לטרייד הזה.
לצפיה ב-'הצעה לטרייד'
הצעה לטרייד
22/07/2017 | 10:24
1
58

קליבלנד:
מקבלים 3 תותחים ליד לברון, לא ברור לי איך בדיוק הם במינוס 4  אחרי זה...

ממפיס: 
מחליפים את קונלי וגאסול בקיירי ולאב.
צעירים יותר על חוזה נמוך יותר ועל הדרך מעיפים את פרסונס ובשביל נואה שיחסוך להם כ5M בעונה.

הניקס:
כל דבר תמורת מלו יהיה נחמד, בטח TT שיש לו אחלה טרייד ואליו ופרסונס שאם בדרך פלא יחזור לעצמו עוד יהיה שווה 70% מהשכר שלו.
לצפיה ב-'איכשהו, אני מרגיש שהטרייד הזה לא טוב לאף קבוצה'
איכשהו, אני מרגיש שהטרייד הזה לא טוב לאף קבוצה
22/07/2017 | 12:47
48
הניקס נפטרים מהחוזים של כרמלו ונואה אבל מקבלים את החוזה של פרסונס שהוא ארגיואבלי החוזה הכי גרוע בליגה, ואת תומפסון שגם הוא אוברפייד ואין לו שום ערך בקבוצה שלא מתכוונת לנצח עכשיו.

ממפיס גם נחלשת לדעתי (במיוחד בהגנה) אבל אפשר להתווכח על זה.

קליבלנד מפרקת פה את כל הקבוצה שמסביב ללברון. הVALUE שהם מקבלים כנראה יותר גדול מזה שהם נותנים אבל הם הופכים לקבוצה מאוד מבוגרת שאין לה באמת סיכוי לנצח את גולדן סטייט, חוזים ארוכים ל20M+ פר עונה, בקיצור לא שווה.
לצפיה ב-'אגב, לחשוב שכל הטירוף בקיץ הזה מתחיל בכלל מגולדן סטייט'
אגב, לחשוב שכל הטירוף בקיץ הזה מתחיל בכלל מגולדן סטייט
22/07/2017 | 13:20
57
המעבר של KD פשוט גרם לטירוף לא רגיל בליגה...
לצפיה ב-'הטייק שלי על בהלת קיירי'
הטייק שלי על בהלת קיירי
22/07/2017 | 16:42
2
57
הקאבס ישבו בקיץ, וראו איך כל הליגה מתחמשת, ואצלם לא מצליחים להחתים GM. כשג'ורג' הגיע לאוקלהומה וכשפול הגיע ליוסטון, הם הפכו את הנ"ל לקונטנדריות. בליגה ללא GSW, יוסטון כנראה היתה נחשבת פייבוריטית לצד הקאבס. בקאבס לא קרה כלום בינתיים, חוץ מבזבוז זמן, והורדת המורל ע"י שמועות על טרייד של לאב.

ואז התחילו רחשי השמועות. לברון ללייקרס, לברון להיט, לברון לניקס. עכשיו, אם אתם קיירי, ומכירים את לברון מספיק בשביל להבין שהוא כנראה יעזוב ללייקרס בשנה הבאה - למה לחכות. למה לראות מה לברון יעשה, כדי אחרי זה להישאר תקוע בקאבס בלעדיו ובלי סיכוי לאליפות?

אני בטוח ש"קיירי לא רוצה לשחק עם לברון" זה לא אישי. זה כמו שניימאר לא רוצה לשחק כבר עם מסי. הוא רוצה להיות האלפא דוג, למכור חולצות, להביא תארים. לא חושב שלקיירי יש בעיה אישית עם לברון, ולא חושב שנחוש בזה אם הוא יישאר בקאבס והם ירוצו עוד שנה. קיירי רוצה לשפר את המותג שלו בעצמו. כמו ניימאר. סתם לדוגמא, יש 6 מקומות לגארדים בחמישיות העונה של ה-NBA, שלושה מהם מאוישים קבוע (קארי, הארדן, ווסטברוק). קיירי צריך עוד בחירה אחת כדי להיות זכאי לחוזה של הארדן. התחרות על שלושת המקומות הנוספים די קשה - וול, פול, אייזיה תומאס וכו'. לו קיירי היה משחק כאלפא דוג, בקבוצה סבירה, הוא היה כנראה מבטיח את המקום שלו שם, ואת ה-Designated player שנותן את החוזה הגדול, שהארדן (לפני שבוע) וג'ון וול (היום) חתמו.

יתרה מכך - אחרי שקיירי דרש טרייד, אתם יודעים מה המסר שיצא ממחנה לברון? "שהנהלת הקאבס תתמודד עם זה בעצמם". אתם מבינים, לברון לא רוצה לקחת אחריות ולשכנע את קיירי להישאר, כי אולי הוא בעצמו מתחפף משם.

מהנהלת הקאבס יצאו מסרים, שקיירי לא בסדר. לו היה מבקש את זה בתחילת הקיץ, הם היו מעבירים אותו סטרייט אפ על כריס פול. ואת קווין לאב על פול ג'ורג' היו מתאבדים.
עכשיו הוא תקע אותם.

WHERE ON THAT FLAT EARTH WILL HE GO?
מבין הקבוצות שקיירי ציין כיעד לטרייד - שיקגו (ירדו מהפרק אחרי שהעיפו את ג'ימי), סן אנטוניו, מינסוטה וניו יורק - רק לאחרונים יש משהו שהם יכולים לתת וקליבלנד רוצה. גם לזה צריך קבוצה שלישית, והדיבור הוא על משהו על בסיס זה:
קיירי ושאמפרט לניקס.
כרמלו ואריק בלדסו לקאבס. כמו כן הקאבס מקבלים את בחירת הדראפט סיבוב 1 של הניקס.
נטיליקינה וצ'אנינג פריי לסאנס.

למה לניקס? לקבל את קיירי בתמורה למלו זה נפלא.
למה לקאבס? קיירי רוצה לעזוב, הם מקבלים סקורר בתמורת מלו ומתחרה, שומר ובק אפ סקורר בתמורת בלדסו. בעיניי שחקן שהראה מהרגע הראשון שלו בליגה שהוא מוכן להתחרות ברמות הגבוהות.
למה לסאנס? יש כבר דיבורים על לפנות את בלדסו משם, כדי לבוקר יהיה יותר ווליום. יש להם את ברנדון נייט בתור המבוגר האחראי - הוא יודע להריץ קבוצה מצויין, ולחנוך גם את נטיליקינה - שאמור להיות אחלה פוטנציאל בעמדת הרכז. הוא גם מתאים לטיים פריים של הקבוצה הצעירה הזו.

לצפיה ב-'לדעתי לברון רוצה לעבור ללייקרס'
לדעתי לברון רוצה לעבור ללייקרס
22/07/2017 | 17:29
1
50
כן חלק פה ירימו גבה ויגידו שהלייקרס איתו הם לא קבוצה לאליפות גם ככה.
אבל יש לו בית שם,עסקים ותכלס? לא סתם הוא הלך לראות את לונזו בול בליגת הקיץ(המשחק היחידי שהוא היה בו). לברון לא עושה שום דבר סתם.
לצפיה ב-'הכל קורה ב-LA'
הכל קורה ב-LA
22/07/2017 | 19:25
37
המשרדים של החברות הגדולות, תעשיית הסרטים, התחככות בסלבס בעלי סדר גודל דומה. לארי בירד פרש בבוסטון והשווי נטו שלו הוא 55 מליון, מג'יק ג'ונסון פרש בלוס אנג'לס וה-net worth שלו הוא 600 מליון.

לברון רוצה למצב את עצמו כסמל ב-LA כדי לתת פתיח טוב לעסקים שלו שם. זה ברור כשמש במליבו.
לצפיה ב-'הניקס מסרבים לטרייד של פרוזינגס על קיירי'
הניקס מסרבים לטרייד של פרוזינגס על קיירי
22/07/2017 | 16:52
6
55
אני מנסה לחשוב אם הם טיפשים או לא

לצפיה ב-'למה טיפשים?'
למה טיפשים?
22/07/2017 | 17:16
1
13
לצפיה ב-'מסכים, אני לא מעביר את פורזינגיס תמורת קיירי'
מסכים, אני לא מעביר את פורזינגיס תמורת קיירי
22/07/2017 | 17:54
52
לקריסטפס יש עוד שנתיים בחוזה רוקי+ לפחות 4 שנים בחוזה הבא שלו. 
לקיירי יש רק שנתיים מובטחות בחוזה, עם יד על הלב אלה שנתיים שהניקס לא יגיעו בהן לשום מקום.

לקיירי ניתנה הזדמנות להוביל את קליבלנד בתקופה שלפני לברון והוא לא הצליח. יכול להיות שהיום הוא מסוגל אבל אין ביטחון ביכולת שלו כפרנצ'ייז פלייר. 
אני לא יודע מי מהם יהיה שחקן טוב יותר, קיירי או פורזינגיס, אבל בהתחשב בבכך שיש הרבה יותר שנים מובטחות מפורזינגיס, ושהוא מתאים יותר לחלון ההזדמנויות של הניקס- לדעתי הם פעלו נכון.
לצפיה ב-'יכול להיות שפורזינגיס'
יכול להיות שפורזינגיס
22/07/2017 | 20:48
3
35
יהיה הביג מן הכי טוב שראינו מאז טים דאנקן. 

יכול להיות שהוא גם יהיה דירק נוביצקי ויכול להיות שהוא יהיה כריס בוש. 

לא הייתי מחליף את פורזינגיס עד שאני לא יודע לאן זה הולך איתו. 

לצפיה ב-'אבל זה בדיוק העניין'
אבל זה בדיוק העניין
22/07/2017 | 21:12
2
37
אתה לא יודע לאן זה הולך ובמקרה של קיירי אתה בהחלט יודע מה אתה מקבל והוא גם בחור צעיר.
זה לא שהציעו להם את וויד.

לצפיה ב-'נכון '
נכון
22/07/2017 | 22:46
1
28
ואולי פה אנחנו חלוקים אבל קיירי אירווינג לא הצליח להוביל את קליבלנד בהעדרו של לברון. הוא צריך לקחת אחריות על זה. אני מעדיף שהוא יראה שהוא לא רק יודע לסיים משחקים אלא גם להחזיק משחקים, ולא הייתי מוותר על פרוזינגיס בשביל הסיכוי שהוא לא. בעיניי פרוזינגיס בדרך להיות לכל הפחות טיפה פחות טוב מקיירי אירווינג.. 
לצפיה ב-'אנחנו לא לגמרי חלוקים'
אנחנו לא לגמרי חלוקים
22/07/2017 | 23:40
16
ברור שקיירי כשל בהובלת הקאבס לפני שלברון חזר.
אנימפשוט יוצא מנקודת הנחה שהוא למד דבר או שתיים בשלוש העונות האחרונות ושהנסיון שהוא צבר יהפוך אותו למנהיג שמסוגל להוביל קבוצה.
לצפיה ב-'החוליה החלשה: המשחק ממשיך'
החוליה החלשה: המשחק ממשיך
20/07/2017 | 19:15
25
108
היה לנו אחלה של סיבוב ראשון. עם 29 שחקנים שספגו קולות.

המודחים:
- אוון פורנייה- 12 קולות.
- דניס שרודר- 12.
- דירק נוביצקי- 11
- טריסטן תומפסון- 10.
- ג'ף טיג- 9.
ג'רון הולידיי- 8.
- טרבור אריזה- 7.
- ריקי רוביו- 6.

יש כאן 8 מודחים במקום 9. אדאמס ובלדסו היו בשוויון הבאים בתור, העדפתי להמשיך עם שניהם מאשר להדיח את שניהם. לא קריטי. 

יותר חשוב: ג'יימס ג'ונסון הצטרף למשחק עם 2 קולות. ה-lobbying של נועם הצליח:)

מצורפות התוצאות המלאות.

אלו 59 השחקנים שנותרו במשחק:
לברון ג'יימס
קיירי ארווינג
קווין לאב
אייזיאה תומאס
אל הורפורד
ג'יי קראודר
גורדון היוורד
קייל לאורי
דמאר דרוזן
סרג' איבאקה
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
יאניס אנטטקומפו
קריס מידלטון
מיילס טרנר
דווין וויד
חסן וויטסייד
גוראן דראגיץ'
ג'יימס ג'ונסון
אנדרה דראמונד
אייברי בראדלי
קמבה ווקר
ניקולה באטום
כרמלו אנת'וני
קריסטפס פורזינגיס
סטפן קרי
קווין דוראנט
קליי תומפסון
דריימונד גרין
אנדרה איגודאלה
קוואי לאונרד
למרכוס אלדריג'
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
כריס פול
בלייק גריפין
דאנדרה ג'ורדן
דנילו גלינארי
רודי גובר
ראסל ווסטברוק
סטיבן אדאמס
פול ג'ורג'
מארק גאסול
מייק קונלי
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ניקולה יוקיץ'
פול מילסאפ
אנת'וני דיוויס
דמרכוס קאזינס
הריסון בארנס
קארל אנת'וני טאונס
אנדרו וויגינס
ג'ימי באטלר
ג'ורג' היל
ברוק לופז
אריק בלדסו
דווין בוקר

בסיבוב הזה יש להצביע ל-9 שחקנים, אז נקבל את הטופ 50 ונדרג משם לפי הסדר.

בהצלחה
לצפיה ב-'שלי'
שלי
20/07/2017 | 19:36
1
59
חבל על אריזה :/
ג'יימס ג'ונסון מיותר , הוא עף עכשיו.
את האמת אני גם חושב שאם הוא היה מתחיל מהתחלה הוא היה עף בסיבוב הראשון.בגלל זה זה לא בדיוק רעיון טוב להוסיף אותו אחרי הסיבוב הראשון

ג'יימס ג'ונסון
אריק בלדסו
סטיבן אדאמס
דנילו גלינארי
ניקולה באטום
ג'יי קראודר
מיילס טרנר
ג'ורג היל(אף פעם לא החזקתי ממנו)
אריק גורדון
לצפיה ב-'בעיקרון אנחנו עדיין לא מדרגים לפי הסדר'
בעיקרון אנחנו עדיין לא מדרגים לפי הסדר
20/07/2017 | 19:40
43
השחקנים שנופו בסיבוב הקודם ובסיבוב הזה לא נכנסים לדירוג. לכן אין משמעות באיזה סיבוב מקדים ינופה ג'יימס ג'ונסון, אם וכאשר.
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
20/07/2017 | 19:38
3
72
שחקנים ששרדו אצלי את הסיבוב הקודם:

1. מיילס טרנר- מופתע שהוא קיבל כזה קרדיט רחב. הוא אחלה של טאלנט אבל חסר את הבנת המשחק והניסיון להשפיע על המשחק כמו שהוא יכול. תכלס טיג היה יותר טוב ממנו באינדיאנה בשנה שעברה, והוא כבר הודח.
2. אנדרה איגודאלה- במקרה שלו אני פחות מופתע. אבל אנחנו מדברים על שחקן התקפה מהגרועים ביותר שנותרו. הוא על הכיפאק כגלגל חמישי בגולדן אבל אם אני צריך להסתמך על תרומה שלו לאורך עונה שלמה, כאופציה שנייה-שלישית בקבוצה, הוא הדחה קלה מבחינתי.
3. דווין וויד- לדעתי אם שמים סנטימנטים בצד הוא בחוץ. אני אתן קופי-פייסט מהתגובה הקודמת למקרה שאשכנע מישהו:
 הוא שחקן שקשה לפרוח לצידו, סוג של ball stopper שגם קולע באחוזים הכי נמוכים מבין חבורת הסקוררים (בפער, אחוז הקליעה המשוקלל שלו נמוך משל מונטה אליס). הוא אחד היותר מוגבלים מבחינת פציעות וכמות דקות. הקלף שלו כשחקן קלאץ' גם נשחק כי בפלייאוף האחרון הוא לא הבריק. לדעתי הוא צריך למלא תפקיד של שחקן שישי בקבוצה טובה, פשוט כי סגנון המשחק שלו לא יושב טוב לצד כוכבים בחמישייה.

מודחים חדשים:
4. ג'יימס ג'ונסון- תכלס אפילו לא שקלתי להכניס אותו לרשימה המקורית.
5. אריק גורדון- ממש עבר מתחת לרדאר בסיבוב הראשון עם 0 קולות. הוא סיים עונה טובה ביוסטון ועדיין לא חושב שהוא עדיף על פני בוקר/באטום/מידלטון שקיבלו קולות. הוא גם פצוע כרוני.
6. אנדרו וויגינס- לא בטוח שיש לי פה גיבוי בנתונים אבל אני לא אוהב את הוייב שלו. הוא לא תורם שום דבר פרט לסקורינג. 
7. סטיבן אדאמס- רול פלייר סולידי בלי חולשות של ממש אבל גם לא מבריק בשום דבר. בעונה שעברה הוא הבריק בפלייאוף ונכנס לטופ 50, העונה הוא מאוד אכזב אותי באנמיות שלו בסדרה מול יוסטון.
8. דנילו גלינארי- סקורר ממש טוב והסקילסט שלו שייך לטופ 50 אבל הפלתי אותו בשובר שוויון בגלל פציעות כרוניות.
9. אריק בלדסו- ממשיך עם המגמה של ניפוי שחקנים גבוליים שנוטים להיפצע.

נותן לדווין בוקר סיבוב של חסד. לא בטוח שהוא עדיף על וויגינס או גלינארי אבל הוא פייטר אמיתי.
לצפיה ב-'מה דעתך על ג'ורג' היל וקמבה ווקר כי לא הזכרת אותם'
מה דעתך על ג'ורג' היל וקמבה ווקר כי לא הזכרת אותם
20/07/2017 | 19:51
2
11
לצפיה ב-'היל קרוב אצלי ברשימה'
היל קרוב אצלי ברשימה
20/07/2017 | 20:14
1
46
כשהוא בריא ואסרטיבי הוא ממש טוב, אפילו טופ 40. הבעיה שרוב הזמן או שהוא פצוע או שהוא פאסיבי מדי. 
בכל זאת אני מעריך את התרומה השקטה שלו בשני צדי המגרש. הוא שחקן הגנה אנדרייטד וסיים עונה התקפית מוצלחת כולל זריקות בעלייה מכדרור.

קמבה ווקר לטעמי רמה מעל השחקנים שנידונים כאן. הוא אחד השחקנים הכי מהירים שראיתי עם הכדור, סקורר נהדר והרוח החיה בהתקפה של שארלוט. כמו שציינת הוא באמת לא מוסר הרבה אבל לפחות הוא גם מאבד מעט מאוד (שארלוט הובילה את הליגה במיעוט איבודים לפני שנה), אם הזכרת את בלדסו הוא הרבה יותר מפוזר. 

ראיתי שאתה מצביע לסטיבן אדאמס ומשאיר את מיילס טרנר. מעוניין לפרט?
לצפיה ב-''
20/07/2017 | 20:52
34
אני בכל זאת ממקם את היל בטופ 40 כי השחקנים שמתחתיו פשוט משמעותית פחות טובים, אבל אני מבין את מי שרוצה להדיח אותו בכל זאת בגלל הקטע עם הפציעות.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
20/07/2017 | 19:47
55
איגודאלה
גלינארי
אדאמס
ברוק לופז
ג'ורג היל
ג'יי קראודר (החלטתי לעשות חסד עם פורטר כרגע.)
דווין בוקר
ג'יימס ג'ונסון - סליחה נעם.
קמבה ווקר - התלבטתי בינו לבין אריק בלדסו ודרגיץ' בסוף נפל הפור עליו, כי קשה לי עם רכזים שלא יודעים למסור, גם בלדסו נופל פה, אבל לדעתי קמבה חוטה בזה בצורה יותר בזיונית.
לצפיה ב-'דף כמעט חדש'
דף כמעט חדש
20/07/2017 | 19:56
62
מהסיבוב הקןדם: בלדסו, בוקר ולופז.

השישה הנותרים:
ג'יימס ג'ונסון - סורי נועם, הוא אולי אנדרייטד אבל הוא לא שחקן טופ 50.
דנילו גלינארי - סך הכל הוא לא מספיק טוב כדי להכניס אותו למרות הקטע עם הפציעות. הוא לא תורם במספיק אלמנטים חוץ מקליעה.
אנדרה איגודאלה - מהסיבות שיובל ציין
דוויין ווייד - עד היום הוא קיבל הרבה קרדיט בגלל הקטע עם המנהיגות אבל מה שראינו ממנו בשיקגו עד עכשיו זו מנהיגות שלילית. מקצועית הוא מאוד לא יעיל.
אנדרה דראמונד - יכל להיכנס מקודם אבל מפה כבר אין לו לאן להתקדם. באמת שיש גבול לאן שאפשר להגיע עם תכונה בולטת אחת בלבד.
גוראן דראגיץ' - כתבתי כאן בהתחלה את דראגיץ', שיניתי לקראודר, חשבתי על גורדון ובסוף החלטתי שאני נשאר עם דראגיץ'. חייב לומר שלא עקבתי אחרי מיאמי בעונה שעברה ככה שיכול להיות שאני טועה, אבל אני יותר מידי מעריך את ההגנה של קראודר והתרומה של גורדון מהספסל כך שהחלטתי להיפרד מדראגיץ'.
לצפיה ב-'קלללל'
קלללל
20/07/2017 | 23:53
2
55
ג'יי קראודר
סרג' איבאקה
אוטו פורטר
קריס מידלטון
מיילס טרנר
גוראן דראגיץ'
ג'יימס ג'ונסון
סטיבן אדאמס
אריק בלדסו

לצפיה ב-'אוטו פורטר קל?'
אוטו פורטר קל?
21/07/2017 | 15:55
1
24
אתה חושב שגלינארי עדיף על פורטר?

אתה חושב שג'ורג' היל עדיף על גורן דראגיץ'? 

זה לא כ"כ ברור לי.. אני לא חושב שזה קל ככה או ככה. 

למה אתה חושב ככה?
לצפיה ב-'די קל..'
די קל..
21/07/2017 | 17:21
21
פורטר אוברפייד לגמרי (סתם מוציא את זה מהסיסטם בלי קשר למשחק) ובעיניי ברור שגלינארי עדיף עליו. הוא כישרון ענק', לדעתי הוא בעל פוטנציאל להיות מס' 2 בקבוצת פלייאוף. וזה עוד כשפציעות האטו לו את הקריירה. פורטר רול פלייר טוב וזהו...
היל>דראגיץ', בשבילי לפחות

לצפיה ב-'קל...זה לא יהיה'
קל...זה לא יהיה
21/07/2017 | 02:18
2
52

ג'יי קראודר
מיילס טרנר
ג'יימס ג'ונסון
אייברי בראדלי
ניקולה באטום
אנדרה איגודאלה
סטיבן אדאמס
ג'ורג' היל
דווין בוקר

לצפיה ב-'אייברי בראדלי שחקן נהדר בעיני'
אייברי בראדלי שחקן נהדר בעיני
21/07/2017 | 19:58
1
28
מהשומרים הטובים לעמדתו. עוזר בריבאונד. פיתח אחלה של משחק מיד ריינג', הוא יוצא מחסימות ומסוגל לתת כדרור או שניים ולעלות לג'אמפר. גם הקליעה שלו משלוש טובה.
בראדלי הוא כלי נהדר בעיני כאופציה שלישית בהתקפה וסטופר הגנתי. בהשוואה לוויד הוא קלע רק 2 נקודות פחות ממנו למשחק אבל ביעילות יותר גבוהה ובהגנה הוא טוב ממנו בפער. בראדלי גם משתלב בשטף המשחק בעוד שוויד מקבל את הכדור וההתקפה מפסיקה לזוז.
לצפיה ב-''
22/07/2017 | 15:05
1
לצפיה ב-'שלי'
שלי
21/07/2017 | 09:46
32
ג'יי קראודר
סרג' איבאקה
אנדרה דראמונד
ג'יימס ג'ונסון
קריס מידלטון
מיילס טרנר
דווין וויד
אריק גורדון
דנילו גלינארי
לצפיה ב-'מדיח'
מדיח
21/07/2017 | 10:41
2
47
מידלטון
אדמס
היל
גאלו
בארנס
איבקה
ברוק לופז
איגי
יוקיץ' (יומי עוד יגיע)

לצפיה ב-'אשמח לקבל הסבר ליוקיץ' :)'
אשמח לקבל הסבר ליוקיץ' :)
22/07/2017 | 12:05
1
15
בלי לצלוב או משהו חח..סתם כי מעניין אותי.
לצפיה ב-'סתם אוברייטד '
סתם אוברייטד
22/07/2017 | 17:00
11
תראה
זאת רק העונה השניה שלו והוא פרץ בצורה מאוד מרשימה.
אני פשוט חושב שזה מוקדם מידי לדרג אותו כאחד מה-50 הטובים בליגה ולפני שזה יקרה הייתי רוצה לראות עקביות מצידו ושהוא ממשיך ביכולת הזו.
פונציאלית אני חושב שהוא טופ 20 אבל לא עכשיו
כפי שכתבתי, יומו עוד יגיע.

בדיעבד הייתי צריך להדיח את ג'יימס ג'ונסון או קראודר אבל כבר בחרתי אז אשאר עם הבחירה.

לצפיה ב-'כבר עכשיו לא כזה קל'
כבר עכשיו לא כזה קל
21/07/2017 | 15:25
40

סרג' איבאקה - הוא אוברייטד בעיניי ואני חושב שאני בדעת מיעוט פה שלא בצדק
מיילס טרנר - לצערי עדיין לא התפתח מספיק בשביל להתברג לטופ 50 של הליגה, הוא בדרך לשם
דווין וויד - יש לו ימים ויש לו ימים אבל כרגע הוא פה מבחינתי. אולי אני מחמיר איתו. עדיין חכם, שומר טוב, יודע איך לשים נק' - אבל לא בטוח אם זה בטובת הקבוצה.
ג'יימס ג'ונסון - הוא מהסטרץ' 4 הטובים בליגה אבל אין הרבה כאלה.
ניקולה באטום 
אריק גורדון - היה לו קרב קשה מול מידלטון אצלי, חושב שבסופו של דבר מידלטון שומר יותר טוב וזה משחק אצלי נקודות.
דנילו גלינארי - אני מתעב את השחקן הזה. 
סטיבן אדאמס 
ברוק לופז

לצפיה ב-'התשעייה שלי'
התשעייה שלי
21/07/2017 | 17:08
24
דווין בוקר
אריק בלדסו
הריסון בארנס
סיג'יי מקולום
מייק קונלי
מיילס טרנר
סטיבן אדאמס
בראדלי ביל
ג'יי קראודר
לצפיה ב-'שלי'
שלי
21/07/2017 | 23:41
32
בוקר
גלינארי
ברוק לופז
ג'יימס ג'ונסון(רם נתן ורם לקח, סורי בראדר)
פורטר
אדמס
היל
קראודר
בלדסו

לצפיה ב-'מזמין אנשים נוספים להצביע'
מזמין אנשים נוספים להצביע
22/07/2017 | 10:54
26
כמה שיותר מצביעים יותר טוב! אז אל תהססו.
מחכה גם לקולות של מצביעים מהסיבוב הקודם שטרם הגיבו, יש לנו שוויון לשבור כאן...
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
22/07/2017 | 12:04
16
ג'יי קראודר
קריס מידלטון
אריק בלדסו
ניקולה באטום
סרג' איבאקה
ג'יימס ג'ונסון
ברוק לופז
אוטו פורטר
ג'ורג' היל

לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
22/07/2017 | 16:15
18
נשארים מהסיבוב הקודם:
סרג' איבאקה - התדרדרות רבתי. אני חושב שהוא עדיין שומר אישי חלש. נחלש אתלטית, ולכן מסיים פחות ואפקטיבי פחות בהגנה על הטבעת ממה שהיה. לא סומך עליו מהשלשות עדיין.
קריס מידלטון - התלבטתי, כי הוא שחקן 2way טוב, אני פשוט מעדיף כנראה את האחרים שנשארו. אישית הרגשתי שמילווקי נהיו קבוצה פחות טובה מאז שהוא חזר וג׳בארי נפצע.
דנילו גלינארי - מעבר לשיא בעיניי. מאוד פציע. בעייתי בהגנה.

ברוק לופז - מאט את המשחק, לא שומר, ריבאונדר פחות טוב ממה שהסייז שלו מאפשר לו. מרגיש לי גם לא קשוח ולא תחרותי מספיק, אבל זה אולי כי הוא שיחק בברוקלין.

אוטו פורטר - מאמין שהוא ישתפר עוד בשנים הקרובות, אחרי שהוא היה נראה ממש באסט בעיניי לבחירה שלישית בדראפט. מצד שני הוא עוד לא טופ 50 בעיניי.
סטיבן אדאמס - שחקן משלים. חושב שיש לו סינרגיה טובה עם ראס, אז הוא נראה טוב יותר ממה שהוא באמת.
ג'יי קראודר - אוהב אותו אבל הוא ממש שחקן משלים. משחק בסיטואציה שמוציאה ממנו את המקסימום, וזה לא כזה הרבה.
אייברי בראדלי - אוהב אותו אבל הוא ממש שחקן משלים. משחק בסיטואציה שמוציאה ממנו את המקסימום, וזה לא כזה הרבה. הולך להיעלם עכשיו בפיסטונס.
אריק גורדון - מוזר לי איך אנשים מעיפים את איגי לפניו. בכל אופן הוא לא כזה טוב בהגנה, מעיף אבנים לפעמים מהשלוש, והגודל שלו די קטן לווינגמן. שחקן משלים שזורק המון ולא שומר זה בדיוק איך שאני משחק כדורסל, ומצטער אריק, הפורום הזה לא מספיק גדול לשנינו.
לצפיה ב-'הסיבוב הסתיים. מיד יתחיל הסיבוב הבא'
הסיבוב הסתיים. מיד יתחיל הסיבוב הבא
22/07/2017 | 18:12
לצפיה ב-'קיירי ביקש טרייד לפי בריאן ווינדהורסט'
קיירי ביקש טרייד לפי בריאן ווינדהורסט
21/07/2017 | 23:26
39
לצפיה ב-'טורניר החוליה החלשה: עונה 5 יוצאת לדרך'
טורניר החוליה החלשה: עונה 5 יוצאת לדרך
18/07/2017 | 19:49
70
311
המשך>>
מהו טורניר החוליה החלשה?
דירוג הפורום השנתי. מדרגים את 50 השחקנים הטובים ב-NBA מהנמוך לגבוה. בכל סיבוב הגולשים יצביעו לשחקנים הכי פחות טובים ברשימה כאשר בתחילת המשחק ננפה מספר שחקנים בכל סיבוב.
זמן ההצבעה לכל סיבוב הוא בערך יומיים.
דירוג הפורום משנה שעברה: 
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1981/1811955...

איך מחליטים למי להצביע
בהשוואה צריך להתייחס למספר גורמים:
- מכלול יכולות הכדורסל של השחקן.
- משתנים כמו אופי או מנהיגות.
- כמות הדקות ששחקן יוכל לשחק (לדוגמה- שחקן כמו דווין וויד לא יוכל לשחק את אותה כמות דקות של הארדן).

חשוב: הדירוג מתבסס על היכולת הנוכחית של השחקנים. לא ניקח בחשבון אפסייד של שחקנים צעירים או דעיכה צפויה של זקנים. הדירוג לא מהווה תחזית לקראת העונה הבאה וגם לא מחלק ציונים על סמך העונה שעברה בלבד. הוא פשוט מדרג מי השחקן הכי טוב נכון להיום. לכן יש מקום להתייחס לשאלות כמו האם השחקן נמצא בסיטואציה נכונה עבורו ומה הוא יוכל לתרום בסיטואציה אחרת.
יש אנשים שאוהבים לדרג עפ"י השאלה "סביב איזה שחקן ארצה לבנות קבוצה". זו שאלה מצוינת כשנגיע לדירוג הטופ 20 אבל בשלבים המוקדמים שווה לחשוב איך השחקן יתפקד בתור כינור שני-שלישי בקבוצה: האם הוא יוכל לתרום בכל מצב או רק לצד סוג מסוים של שחקנים? האם הוא יוכל לשפר קבוצה בינונית או לתרום רק לקבוצה שהיא מראש טובה מאוד?

אז מאיפה מתחילים
חיברתי רשימה של 66 שחקנים. מתוכם ננפה לכדי 50 ואז יתחיל הדירוג.
בתגובה הבאה אתייחס לשחקנים שהתברגו בטופ 50 בשנה שעברה אבל לא הכנסתי אותם לרשימת ה-66 השנה, בין אם בגלל דעיכה ביכולת או פציעות.

זו רשימת 66 השחקנים שישתתפו במשחק
לברון ג'יימס
קיירי ארווינג
קווין לאב
טריסטן תומפסון
אייזיאה תומאס
אל הורפורד
ג'יי קראודר
גורדון היוורד
קייל לאורי
דמאר דרוזן
סרג' איבאקה
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
דניס שרודר
יאניס אנטטקומפו
קריס מידלטון
מיילס טרנר
דווין וויד
חסן וויטסייד
גוראן דראגיץ'
אנדרה דראמונד
אייברי בראדלי
קמבה ווקר
ניקולה באטום
כרמלו אנת'וני
קריסטפס פורזינגיס
אוון פורנייה
סטפן קרי
קווין דוראנט
קליי תומפסון
דריימונד גרין
אנדרה איגודאלה
קוואי לאונרד
למרכוס אלדריג'
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
טרבור אריזה
כריס פול
בלייק גריפין
דאנדרה ג'ורדן
דנילו גלינארי
רודי גובר
ריקי רוביו
ראסל ווסטברוק
סטיבן אדאמס
פול ג'ורג'
מארק גאסול
מייק קונלי
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ניקולה יוקיץ'
פול מילסאפ
אנת'וני דיוויס
דמרכוס קאזינס
ג'רו הולידיי
דירק נוביצקי
הריסון בארנס
קארל אנת'וני טאונס
אנדרו וויגינס
ג'ימי באטלר
ג'ף טיג
ג'ורג' היל
ברוק לופז
אריק בלדסו
דווין בוקר

רגע לפני שמתחילים- טוויסט במשחק:
בסיבוב הראשון תהיה לכם הזדמנות להוסיף שחקן אחד שלא מופיע ברשימה ולדעתכם הוא בין ה-50 הטובים בליגה. השחקן שיקבל הכי הרבה קולות יכנס למשחק בסיבוב הבא.
אתם לא חייבים להצביע לשחקן שיתווסף אלא רק אם אתם מרגישים בחסרונו של מישהו. 

סיבוב ההצבעה הראשון מתחיל עכשיו! אנא הצביעו ל-9 השחקנים הכי פחות טובים ברשימה. מי שמעוניין יכול להוסיף שם אחד של שחקן אותו ירצה לצרף למשחק.

מקווה לכמה שיותר משתתפים וקיץ מעניין

לצפיה ב-'דיון היפותטי-מה אם פופוביץ פורש?'
דיון היפותטי-מה אם פופוביץ פורש?
18/07/2017 | 20:07
16
73
סתם בא לי להעלות דיון היפותטי מה יקרה פופוביץ פורש?
מי לדעתכם צריך להחליף אותו?
הםא אחד העוזרים הקיימים שלו? או אחד העוזרים לשעבר שכיום מאמנים אותו?
או מאמן גדול אחר?
אם היא תמשיך להצליח לאחר עזיבתו?
אפשר לראות מקרה דומה מהכדורגל כשפרגוסון פרש ומאז היא לא מצאה את עצמה..

לצפיה ב-'שאלת מיליון הדולר'
שאלת מיליון הדולר
18/07/2017 | 20:23
78
למרות שלפי השוק הנוכחי ב-NBA אפשר לקרוא לזה שאלת מיליארד הדולר

אני יכול לדבר על מה שהכי קרוב אלי וזה הלייקרס.   פט ריילי בנה שם קבוצה מפלצתית שלקחה 5 אליפויות בעשור.  אחרי העזיבה שלו היא עוד הספיקה לעשות גמר פליאוף אבל מאז דשדשה במשך שנים עד שהגיע גאון אחר,פיל ג'קסון, שהחזיר אותה לטופ.   האם זה אומר שלס"א יקח 10 שנים מאז העזיבה של פופ כדי לחזור להיות קבוצה אדירה? מקווה בשביל האוהדים שלא.    

לא הייתי בונה על אחד מעוזרי המאמן של פופ, אם נתת כדוגמא את הכדורגל אז בדרך כלל עוזרי מאמן טובים הם עוזרי מאמן טובים וזהו(ויונייטד שנתת היא דוגמא מעולה לכך). אפילו מוריניו שהתקדם מהעוזר של ואן חאל למאמן גדול בפני עצמו לקח לו כמה שנים להתחשל בתפקיד   
לצפיה ב-'לדעתי הספרס יתרסקו אם לא ימצאו לו מחליף טוב'
לדעתי הספרס יתרסקו אם לא ימצאו לו מחליף טוב
18/07/2017 | 20:34
6
69
אבל כמובן שנוכל לדעת את טיב המחליף שלו רק בדיעבד. את גודל ההצלחה של סטיב קר למשל אף אחד לא צפה מראש.

ההימור שלי הוא שיביאו את מייק בודנהולצר. מאמן שגם מכיר את המערכת וגם הצליח מחוצה לה.
לצפיה ב-'בודנהולצר באמת היה זה שהוזכר כל הזמן כמחליף '
בודנהולצר באמת היה זה שהוזכר כל הזמן כמחליף
18/07/2017 | 21:04
5
68
בתקופה שהוא שימש עוזר מאמן אצל הספרס. לפחות מבחינת האוהדים זה היה דיי ברור שזה הוא והיה קצת מפתיע לגלות שהוא עוזב. מצד שני, יש משהו בהתנהלות שלו באטלנטה שקצת לא עובר לי טוב. לא מבחינת משחק נטו, אסטרטגיות, תרגילים וכו', בזה הוא יהיה מעולה, אבל אני לא בטוחה בקשר לתקשורת עם שחקנים, נראה לי שהוא לא הכי מצטיין בזה. מבחינה הזאת יש לי העדפה לבקי אמון.
לצפיה ב-'השאלה אם יש לה את הידע הטקטי לזה'
השאלה אם יש לה את הידע הטקטי לזה
18/07/2017 | 21:27
62
למיטב ידיעתי פופ אמנם מחזיק ממנה מאד,אבל עדיין הציב את מסינה מעליה בהיררכיה, ואנחנו מדברים על מאמן שכל הרזומה שלו זה ביורוליג, שזה כמו מאמן מצליח בליגה א' שעובר להיות עוזר מאמן בליגת העל.   אני בכלל לא בטוח שהוא עצמו מתאים לרשת את פופ(ע"ע דיויד בלאט ששניה לפני שהפך לשפחה של לברון עשה למסינה בית ספר)
לצפיה ב-'מה את חושבת על מסינה?'
מה את חושבת על מסינה?
18/07/2017 | 21:55
3
16
לצפיה ב-'תגובה גם ל-DRORIKO818'
תגובה גם ל-DRORIKO818
19/07/2017 | 13:43
2
41
לבקי יש את הידע הטקטי, קודם כל היא שיחקה כרכזית ולשחקנים בעמדה הזאת בדרך כלל יש הבנה טובה לגבי איך לנהל משחק (לא שלנהל מחוץ לקווים זה אותו הדבר, אבל עדיין את הבסיס יש לה), גם ראיתי אותה בליגת הקיץ והיא עשתה עבודה טובה שם. מסינה נמצא מעל בקי בהיררכית המאמנים, זה נכון. מי שמחליף את פופ, כשהוא חוטף את הטכנית השניה, זה בהחלט מסינה, וככה זה צריך להיות, הרזומה שלו והידע הטקטי שלו יותר עשיר מכל עוזר מאמן אחר בסגל של הספרס. התקווה שלי שבקי תחליף את פופ נובעת גם משאיפה שפופ ימשיך עוד כמה שנים ובזמן הזה היא תצבור מספיק ניסיון כדי להיכנס לנעליים שלו.

בקשר למינוי של מסינה כמאמן ראשי: אז קודם כל אני מסכימה עם הטענה שהוא המועמד הסביר ביותר להחליף את פופ במקרה שפופ יפרוש בקרוב, הספרס מוקירים המשכיות כנראה יותר מכל דבר אחר, מאוד קשה להאמין שהם ירצו לחפש מאמן מחוץ לבית, והוא המאמן הפנוי הרלוונטי כרגע. יחד עם זאת צריך לזכור שאיך שהספרס מתנהלים מוכתב מהדרך שבה אר.סיי ופופ בוחרים, ואם פופ פורש, בחירת המאמן הבא הופכת לקצת מורכבת, כי מי יבחר בו? פופ ימשיך לנהל? התרבות של הספרס תמשיך באותו הקו האחרי הפרישה? אני לא יודעת, וגם לא רוצה לחשוב על זה, קצת מפחיד לחשוב על היום שאחרי, אבל צריך לקחת בחשבון שלא בהכרח מה שהיה זה מה שיהיה.

מה אני חושבת על מסינה כאפשרות לתפקיד המאמן הראשי: קשה לי להעריך את היכולות שלו מהזדמנויות הספורות שבהם הוא החליף את פופ. השחקנים בספרס הם לרוב יסודים וממושמעים. כלומר, הם בדרך כלל עושים מה שאומרים להם, ועושים את זה טוב. זה מצב שמאוד נוח לאמן בו, וזה מצב שמתאים בול למאמן אירופאי עם מעמד, שרגיל להתנהל ככה, זה בדיוק ההפך ממה שהיה לבלאט בקאבס. אבל הבסיס לזה הוא עדיין הביטחון ואמון של השחקנים בפופ, ושוב, זה לא בהכרח מה שיהיה ביום שאחרי. זה תלוי המון באישיות של מסינה, אני חושבת שהוא מרוצה מאיך שעניינים מתנהלים בספרס ושהמאמן הוא הסמכות הראשית, אבל הוא יהיה חייב להבין שכדי לקבל את זה הוא יהיה חייב להרוויח את זה, הוא לא יקבל את זה בירושה מפופ. מבחינה טכנית כשהוא אימן זה לא היה קופי פייסט לפופ, אבל השינוי היה בעיקר בחלוקת הדקות והשחקנים שהוא מעדיף ללכת איתם, אני לא זוכרת לפרטים משהו טוב במיוחד שהוא עשה או משהו גרוע במיוחד.

לצפיה ב-'קודם כל תודה על התגובה המפורטת והאינטיליגנטית'
קודם כל תודה על התגובה המפורטת והאינטיליגנטית
19/07/2017 | 21:56
1
31
האמת שאני מסכים עם CADE FOSTER.    בודנהולצר מסתמן בתור היורש הטבעי של פופ, הוא גם היה עוזר שלו במשך קרוב ל-20 שנה לפופ, כלומר מכיר היטב את ה-DNA שלכם, וגם יש לו ניסיון מוכח בתור מאמן ראשי.   

מה שכן אם יום אחד בקי תחליף את פופ וגם תיכנס היטב לנעליו זאת תהיה מהפיכה פמיניסטית ברמה של ז'אן דארק, לא פחות.   זה ישנה את פני הספורט לגמרי.

לצפיה ב-'לא תהיה שם שום מהפכה כי אין מה להפוך'
לא תהיה שם שום מהפכה כי אין מה להפוך
20/07/2017 | 01:14
32
מאמנת בNBA זה רק עניין של זמן וזה ברור לכולם. הסיבה שזה לא קרה עדיין היא כי פשוט יש הרבה פחות נשים בתחום מאשר גברים.
לצפיה ב-'לי לפחות דיי ברור שהם מורישים את התפקיד למסינה'
לי לפחות דיי ברור שהם מורישים את התפקיד למסינה
18/07/2017 | 21:26
7
17
לצפיה ב-'קשה לי להאמין'
קשה לי להאמין
18/07/2017 | 21:32
5
50
ולו רק בגלל המבטא הלא מספיק אמריקאי.
לצפיה ב-'אז אני לא רואה סיבה אחרת למה הוא כבר 3 שנים עוזר מאמן שם'
אז אני לא רואה סיבה אחרת למה הוא כבר 3 שנים עוזר מאמן שם
18/07/2017 | 21:36
4
14
לצפיה ב-'כי עוזר מאמן זה לא מאמן ראשי'
כי עוזר מאמן זה לא מאמן ראשי
18/07/2017 | 21:38
3
48
מאמן ראשי זה בהרבה מובנים הפנים של הפרנצ'ייז.זה כמו מינוי שופטי בג"צ, קשה לי לראות מישהו "לא משלנו" שיעבור OK אצל האמריקאים. אבל אני אשמח לאכול את הכובע אם אני טועה, אני חושב שהוא מאמן נהדר.
לצפיה ב-'נתתי את דעתי דווקא בגלל שמדובר בספרס ולא בארגון אחר'
נתתי את דעתי דווקא בגלל שמדובר בספרס ולא בארגון אחר
18/07/2017 | 21:43
2
64
ארגון מחושב שיודע לשמור ולהוציא 100% מהעובדים שלו.
אני באמת חושב שהם מכינים את מסינה לרשת את פופ. כמובן יכול להיות גם שאני טועה בגדול.
בסופו של דבר, שוב מדובר בספרס ולא באיזה ארגון אימפלוסיבי שמחליף מאמנים כמו גרביים או סתם ארגון שיקח מאמן רק בגלל שהוא היה פנוי באותו רגע.
לצפיה ב-'אני מסכים שהספרס זה המקום האידאלי לשבור בו את המוסכמות'
אני מסכים שהספרס זה המקום האידאלי לשבור בו את המוסכמות
18/07/2017 | 21:46
49
כך שאם מסינה יאמן בקבוצת NBA כלשהי זה כנראה יהיה שם. ולכן גם האפשרות שבקי תהיה האישה הראשונה על הקווים היא אפשרית בהחלט.
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
19/07/2017 | 09:15
8
לצפיה ב-'מסינה בהחלט אופציה'
מסינה בהחלט אופציה
18/07/2017 | 22:02
51
למרות שלדעתי מבחינת מסינה הוא נשאר שם כי הוא עדיין לא קיבל הצעה מקבוצת NBA אחרת...
העניין בבחירה מפתיע  כדאי שילמדו מיונייטד שם פרגוסון בחר במינוי מפתיע את מויס וזה נכשל.
מצד שני בסן אנטוניו נבנתה מערכת מסודרת שיכולה להמשיך את ההצלחה.
 מה גם זה יהיה תלוי בקאדר שיישאר- האם לנארד יישאר? מי יהיו שאר הסגל?

ובתכלס מי מבין המאמנים ראוי להיות  מחליף לפופוביץ?
אני חושב שסטיב קר, בראד סטיבנס.

לצפיה ב-'חדשות'
חדשות
18/07/2017 | 10:47
3
105
הסלטיקס מחתימים את פול פירס ליום אחד כדי שהוא יוכל לפרוש כשחקן בוסטון. כמו כן, בהנהלת הקבוצה התבטאו ואמרו שישמחו שפירס יהיה מעורב במועדון, ובכל מקרה הוא יכול לבוא למשחקים ולראות את הגופיה שלו תלויה מהתקרה. קלאסה.

לס אלכסנדר, הבעלים של יוסטון רוקטס, הודיע שהקבוצה עומדת למכירה, למי שיציע הצעה מעניינת. פורבס מעריך את השווי של הפרנצ׳ייז ב-1.65 מיליארד דולר. אלכסנדר רכש את הקבוצה השנות ה-80 ב-85 מליון דולר, וזכה איתה בשתי אליפויות (אולג׳וואן, בפרישה של הראשונה של מייקל).

פילדלפיה מוותרים על הזכויות שלהם על ג׳ונה בולדן, ומאפשרים לאוסטרלי לחתום במכבי ת״א.

דאלאס מצפים מנרלנס נואל לחתום על ה-Qualifying offer שלו. בגדול, היא נמוכה משווי השוק, אבל השוק על נואל די קר. אף אחד לא רוצה להסתכן איתו, בגלל הברכיים הדפוקות. נואל עדיין לא חתם.

לונזו בול זכה ב-MVP של ליגת הקיץ. ג׳ייסון טייטום שהרשים גם, אך לא שיחק בשני משחקים האחרונים, נבחר רק לחמישיה השניה של הטורניר.

לצפיה ב-'מאנו ג'ינובילי ממשיך לעוד עונה'
מאנו ג'ינובילי ממשיך לעוד עונה
18/07/2017 | 19:18
19
לצפיה ב-'מעניין מאוד הקטע הזה עם יוסטון'
מעניין מאוד הקטע הזה עם יוסטון
18/07/2017 | 20:35
1
87
הבעלים מחליט למכור דווקא כשהקבוצה בשיאה וכנראה שהשווי שלה היום הוא הגבוה ביותר אי פעם.
נראה כמו אחלה עיתוי לאקזיט.

אהבתי מאוד את העניין עם הסלטיקס ופירס. עשו לו כבוד גדול וראוי.
לצפיה ב-'לא רק שהערך בשיאו'
לא רק שהערך בשיאו
19/07/2017 | 14:54
67
גם הקנסות באיבם.
יוסטון מהר מאד תתחיל לשלם קנסות לא מבוטלים, ולא סביר שיצליחו לכסות את מלוא ההוצאות שלהם בשנים הקרובות (כלומר הבעלים יצטרך להכניס יד לכיס או שהארגון כולו ישלם ריביות על החובות), אם הוא מוכר אותם עכשיו הוא כנראה יימנע מלספוג את ההפסדים האלה.
לצפיה ב-'פגרה מאכזבת '
פגרה מאכזבת
19/07/2017 | 06:03
68
אף אחד מהכוכבים שעזבו את הקבוצות שלהן לא יחזקו קונטנדרית רצינית. המעבר של פול ג'ורג' בכלל הזוי.  מה יש לו לחפש באוקלהומה? מה יש לבאלטלר לחפש במינסוטה?  במקום לחזק קונטנדרית ולהוסיף עניין לפלייאוף... מה יש לפול לעשות ביוסטון הרי הארדן הוא גם כך הרכז הבלעדי שם. בזבוז של העברות.
לצפיה ב-'שאלה למי שמבין, הקרב של אוקונור מול מייוודר'
שאלה למי שמבין, הקרב של אוקונור מול מייוודר
15/07/2017 | 10:18
30
111
מדובר על לוחם UFC נגד מתאגרף, איזה סוג של קרב יהיה בניהם?

ובעניין של NBA, תמיד עולה לי בראש הרעיון של כוכבי NBA שיכולים גם לארגן ״קרב״ אחד על אחד עם מופע יחצנות כזה ולגרוף הרבה כסף לכיסיהם, תחשבו דוראנט נגד לברון באחד על אחד בקליל יכול למלא איצטדיון ועוד ולמכור את המשחק בתשלום בטלווזיה.
לצפיה ב-'אתה מתכוון למקגרגור נגד מיוות'ר?'
אתה מתכוון למקגרגור נגד מיוות'ר?
15/07/2017 | 10:54
1
116
הקרב הוא קרב איגרוף.
ניצחון קל לפלויד.
קונור לוחם מטורף אבל ברגע שהוא מוגבל מבחינת החוקים במה שאסור ומותר לו הוא בבעיה. קונור יכנס לקלינץ' הראשון ויקבל כיבוי אורות,בגלל החוקים הוא לא יכול להוסיף בירכיות,בלי הורדה לקרקע,בלי בעיטות בלי הטלות. ברגע שהוא יכנס לטווח פגיעה אסור לו לברוח.
דעתי על הקרב שזה הכל ממניעים של כסף נטו. אם ראית את הפרומואים האחרונים, הכל ברמה של WWE כבר כדי להוסיף עוד כמה מהמרים לסיפור ולהוסיף עוד כסף לחגיגה. 

לצפיה ב-'לגמרי WWE'
לגמרי WWE
15/07/2017 | 11:55
64
רק על הסבב הצגות האלה הם עשו כמה מיליונים טובים
לצפיה ב-'לגבי הNBA, אני חושב שמשחק כזה דווקא ייצור פחות עניין'
לגבי הNBA, אני חושב שמשחק כזה דווקא ייצור פחות עניין
15/07/2017 | 10:59
25
89
בסופו של דבר כדורסל זה משחק קבוצתי.
לברון וKD יכולים לנצח אחד את השני בכל יום נתון. מוריד מהעניין לדעתי.
לצפיה ב-'ייצור לא מעט עניין'
ייצור לא מעט עניין
15/07/2017 | 12:19
7
65
תמיד יש הוויכוחים מי ינצח באחד על אחד ויש תוויכוחים אם הבולס של ג׳ורדן הייתה מנצחת בסדרה את גולדן סטייט הנוכחית, זה לעולם לא נדע אבל לארגן משחק אחד על אחד של שתי סטפרסטארים זה אפשרי בהחלט ולא חייב משחק בודדד אפשר לעשות סדרה של הטוב מ7 ואז בכלל ההכנסות יהיו פי כמה וכמה.
לצפיה ב-'לא נראה לי שהקבוצות/ליגה יסכימו לדבר כזה'
לא נראה לי שהקבוצות/ליגה יסכימו לדבר כזה
15/07/2017 | 16:48
6
64
אגב , ראיתי לפני כמה שנים 1 על 1 בין קארים עבדול ג'אבר לד"ר ג'יי..
כששניהם היו סביב הגילאי 40+.
קארים קרקס אותו אם אני זוכר טוב
לצפיה ב-'בדר"כ זה אירועי צדקה כאלה ואחרים'
בדר"כ זה אירועי צדקה כאלה ואחרים
15/07/2017 | 19:58
40
אני זוכר שמתישהו בתחילת שנות ה-90 היה רעיון למשחק 1 על אחד של ג'ורדן מול ד"ר ג'י.
ג'ורדן הסכים, ד"ר ג'י לא.
ואז עלה הרעיון שמג'יק ישחק מול מייקל וגם כאן מג'יק היה זה שסירב.
בעסה לאירגון הצדקה שרצה לארגן את זה

אגב, לא הרבה אחרי שמיקי ברקוביץ' פרש נערך משחק אחד על אחד שלו מול עודד קטש.
קטש כמובן פירק אותו והיה די מביך לראות את מיקי מתנשף ומחפש תירוצים אחרי המשחק.
אני מבין שחקנים שכבר פרשו שלא רוצים לשחק מול כוכב צעיר, זה מיותר ורק משפיל אותם.
באותה מידה אני מניח שאם יעלה הרעיון של משחק בין לברון למייקל, סביר להניח שמייקל יסרב.

לצפיה ב-'לא יודע אם הם צריכים רישות בכלל'
לא יודע אם הם צריכים רישות בכלל
15/07/2017 | 21:19
4
46
באוף סיזן לארגן אירוע כזה, לא יודע מבחינת החוזה עם הקבוצה, אולי יש סעיף שאוסר עליהם לעשות פעילות ספורטיבית תחרותית שתסכן את בריאותם.
מצד שני אותם שחקנים נשלחים להתחרות באולמפידה או fiba וזה גוף שלא קשור בשום צורה לnba
לצפיה ב-'צריך אישור זהמבחינת החוזה מול הקבוצה'
צריך אישור זהמבחינת החוזה מול הקבוצה
16/07/2017 | 13:09
3
21
עד כמה שאני מבין מבחינת פיב"א כל מי שרוצה יכול לבוא פשוט מי שהקבוצה לא משחררת אותו כנראה יעוף מהקבוצה.
לצפיה ב-'אני חושבת שאסור לקבוצות להתערב בזה'
אני חושבת שאסור לקבוצות להתערב בזה
16/07/2017 | 13:21
2
29
אסור להם להגיד לשחקן מסויים שהם אוסרים עליו לשחק בנבחרת. נראה לי שדיוויס ברטנס מהספרס אמר משהו כזה, ששאלו אותו אם הספרס הגבילו אותו באזישהי צורה.  אני כן זוכרת מקרה מ2009 שטוני נפצע במהלך הטורניר והספרס התעקשו להחזיר אותו לס"א לבדיקה, והייתה לו מחלוקת בקשר לזה עם הבעלים. מצד שני, מאנו נפצע בצורה יותר חמורה באולי' של 2008 המשיך לשחק בטורניר והספרס לא אמרו כלום.  בכל מקרה, האיסור להתערב, מה שברטנס אמר, נראה לי שהוא מתקיים רק בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'התגובה שלי לא הייתה כל כך קשורה למה שאתה כתבת'
התגובה שלי לא הייתה כל כך קשורה למה שאתה כתבת
16/07/2017 | 13:36
1
26
בטורנירים שהם מחוץ למסגרת של הנבחרות יכול להיות שבאמת יש סעיף בחוזה עם הקבוצה. אבל גם פה נראה לי שאין איסור, כי הקבוצות מבינות שזה עוזר לשחקנים לשמור על כושר. כן חושבת, שקיים איסור לקחת חלק בפעילות ספורטיבית אתגרית מסוג אחר שעשויה לגרום לפציעות.
לצפיה ב-'האמת שאני זוכר את זה יותר בהקשר של משחקי ידידות '
האמת שאני זוכר את זה יותר בהקשר של משחקי ידידות
16/07/2017 | 14:38
23
אז יכול להיות שאת צודקת ולקבוצות אסור להתערב בטורנירים רשמיים. מצד שני הקבוצה תמיד יכולה להפעיל לחץ פיזי מתון על השחקן באופן לא רשמי...

לצפיה ב-'לדעתי טורניר 1 על 1 בסופ"ש האולסטאר יהיה אירוע מעניין'
לדעתי טורניר 1 על 1 בסופ"ש האולסטאר יהיה אירוע מעניין
15/07/2017 | 17:27
16
69
טורניר של 8 או 16 שחקנים, רצוי בקליבר כמה שיותר גבוה, שישחקו משחקים קצרים בטורניר נוקאאוט.
לצפיה ב-'הבעיה שהמיינדסט של השחקנים כיום זה לבוא לעשות בטן גב'
הבעיה שהמיינדסט של השחקנים כיום זה לבוא לעשות בטן גב
15/07/2017 | 20:16
15
63
בסופ"ש האולסטאר. אף אחד לא באמת רוצה להתאמץ או להתחרות שם
לצפיה ב-'אפשר לתת תמריץ כספי משמעותי'
אפשר לתת תמריץ כספי משמעותי
15/07/2017 | 20:26
12
62
למשל מליון דולר לזוכה, חצי מליון למפסיד בגמר, 100K לכל משתתף וכו'.
זה כסף יחסית קטן שיסתכם ב2-3 מליון לכל האירוע, יכול להיות שווה את זה אם באמת יוסיף עניין ורייטינג.
לצפיה ב-''
15/07/2017 | 20:43
4
לצפיה ב-'הם לא צריכים תמריץ כספי אם הם יוזמים משחק כזה בעצמם'
הם לא צריכים תמריץ כספי אם הם יוזמים משחק כזה בעצמם
16/07/2017 | 00:08
10
55
ומשווקים אותו טוב כמו קרב איגרוף, לברון ודוראנט למשל הם כל כך גדולים שהם יכולים להרים סדרת משחקים כאלה
שכל משחק ממלא אולם של 20-30 אלף צופים ולמכור זכויות שידור או אפילו PPV
מדובר פה על עשרות מיליונים מהכנסות שכל אחד לוקח לכיס.
לצפיה ב-'הם מפחדים להפסיד'
הם מפחדים להפסיד
16/07/2017 | 11:08
9
50
כל אחד מהם מפחד להפסיד לשני. הרי הם יכולים להפסיד על שריקה גבולית או משהו. מאותה סיבה לברון מעולם לא השתתף בתחרות ההטבעות (ראיתם אותו פעם בחימום שהוא היה ילד? דופק בין הרגליים בריצה קלה).

סטף זכה באלוף השלשות. למה הוא לא חזר לתחרות? שחקנים בקליבר הזה כבר לא מתחרים בתחרויות אקסטרא כאלה, כי הם פשוט מפחדים להכתים את הקריירה שלהם.

והקטע הוא, שנניח ב-1 על 1, רק הם מעניינים. מישהו ישלם כסף בשביל לראות שחקנים דרג 2 משחקים 1 על 1? לא הייתי צופה אפילו בהיילייטס של אחד על אחד, נניח קליי תומפסון נגד גורדון הייוורד. את מי זה מעניין?
לצפיה ב-'גם עכשיו לברון עושה בין הרגליים בריצה קלה'
גם עכשיו לברון עושה בין הרגליים בריצה קלה
16/07/2017 | 11:38
6
70
אם קרטר עושה את זה בגיל 40..
לצפיה ב-'וינס היה הרבה יותר אתלטי מלברון בעיניי'
וינס היה הרבה יותר אתלטי מלברון בעיניי
16/07/2017 | 11:39
5
60
וגם הרבה יותר טכני בכל מה שקשור לדאנקים.

אז בוא נגיד שאני לא מופתע :)
לצפיה ב-'אם אתה מתכוון לורטיקליות אז מסכים איתך'
אם אתה מתכוון לורטיקליות אז מסכים איתך
16/07/2017 | 18:25
4
51
אבל לברון וקרטר מהירים בערך באותה מידה ולברון גדול פי מליון... 

לצפיה ב-'לברון אתלט יותר טוב'
לברון אתלט יותר טוב
17/07/2017 | 11:48
3
46
וינס יותר אתלטי

יש בזה הגיון? כאילו ברור לי שהרבה יותר קשה לזוז כמו שלברון זז בגוף של לברון, מאשר לזוז כמו שוינס זז בגוף שלו.

מצד שני, וינס יותר חתולי וקופץ יותר גבוה. גם היום אגב, וינס קופץ רק 2 אינץ׳ פחות בורטיקל מאנדרו וויגינס שיש לו את אחד הורטיקלס הכי מרשימים בליגה.
לצפיה ב-'שניהם תופעת טבע שצריך לחקור '
שניהם תופעת טבע שצריך לחקור
17/07/2017 | 11:53
4
לצפיה ב-'אגב קרטר'
אגב קרטר
17/07/2017 | 14:06
56
כזכור הוא ומקגריידי שיחקו יחד בטורונטו.
מקגריידי אמר פעם באיזה תוכנית טלוויזיה שהדאנקים שוינס הוריד באימונים היו פי כמה וכמה יותר מרשימים ממה שכולנו ראינו.. חבל שלא הקליטו את האימונים האלו 
לצפיה ב-'הייתי מסכם שוינס מנתר יותר טוב, אבל לברון יותר אתלטי במכלול'
הייתי מסכם שוינס מנתר יותר טוב, אבל לברון יותר אתלטי במכלול
17/07/2017 | 16:36
7
לצפיה ב-'אני הייתי רואה בכיף טורניר 1 על 1 של קליי והיוורד '
אני הייתי רואה בכיף טורניר 1 על 1 של קליי והיוורד
16/07/2017 | 11:46
65
אפילו אם חלק מהשחקנים בטורניר יהיו בקליבר נמוך יותר (דיון וויטרס??).
לצפיה ב-' גם מה שאני חושב, סוג של להכניס את הראש למיטה חולה'
גם מה שאני חושב, סוג של להכניס את הראש למיטה חולה
17/07/2017 | 17:37
11
לצפיה ב-'זה לא שהם לא רוצים להתאמץ'
זה לא שהם לא רוצים להתאמץ
15/07/2017 | 22:29
1
63
זה פחד מפציעות
אף אחד לא רוצה להיפצע דווקא במשחק ראווה ולסכן לעצמו את הקריירה
לצפיה ב-'לא יודע'
לא יודע
15/07/2017 | 22:48
65
בכל מקום אפשר להיפצע, בdrew league,בסין,בליגה.
בכל מיני אירועים שהם הולכים לקלוע איזה סל.
לא עשיתי שום מחקר בנושא אבל נראה לי שבשנות ה80 וה90 שהמשחק היה יותר פיזי היו דווקא פחות פציעות.
בכלל משחקי אולסטאר משנות ה80 וה90 אשכרה היו תחרותיים.
לצפיה ב-'לדעתי זה ימצה את עצמו מאד מהר'
לדעתי זה ימצה את עצמו מאד מהר
16/07/2017 | 10:05
1
59
בגדול, השחקנים יכולים לעשות את זה כבר די הרבה זמן - זה פשוט לא כל כך מעניין.
כדורסל מעניין הרבה יותר כספורט קבוצתי תחרותי מאשר כספורט אינדיבידואלי.
שחקנים מסויימים יכולים להיות גרועים באחד על אחד ונכס משמעותי בקבוצת אליפות. גם אין כל כך עניין במשחק שכולו מהלכי ISO של שחקן מול שחקן. זה אף פעם לא באמת עניין ולא פלא שהחוקים בליגה הפכו את ה ISO לאופציה יחסית לא יעילה אל מול מהלכים אחרים.

בסוף אולי פעם או פעמיים לברון ודוראנט יצליחו למלא אולם. אחרי זה אף אחד לא יתעניין בזה יותר.
לצפיה ב-'כמו WWE צריך סיפור מתמשך'
כמו WWE צריך סיפור מתמשך
16/07/2017 | 13:07
41
ושיווק במהלך השנה. אם נוצרת ממש יריבות זה משמעותי. אם אלו שני שחקנים דומים שיש טעם למשחק שלהם וגם נפגשים בשלבים מאוחרים בפלייאוף זה משמעותי.
חוץ מזה שלא צריך יותר מפעם אחת פעמיים. ושידאגו שכל אחד ינצח אחד ויפסיד אחד...
לצפיה ב-'שמועות לסופ״ש'
שמועות לסופ״ש
14/07/2017 | 10:20
22
121
  • הניקס בהליכים מתקדמים להחתמת סקוט פרי, ה-vp המוערך של הקינגס, לתפקיד ה-GM.
  • יחד עם זאת, הם החליטו לשים את העסקאות הפוטנציאליות של כרמלו בפאוז, עד ההחתמה.
  • דריק רוז הולך להיפגש עם הנהלת הבאקס. עניין משותף בשני הצדדים.
  • כמו כן הבאקס מחפשים טרייד לג׳ון הנסון. אני אישית אופתע אם קבוצות לא יקחו אותו, רים פרוטקטור על חוזה של 11 מליון לעומה ל-3 שנים הבאות.
  • ראג׳ון רונדו הולך להיפגש עם הנהלת הפליקנס. אחרי ההצעה שלהם על רג׳י ג׳קסון, נראה שבארגון החליטו שהולידיי הוא שחקן כנף.
  • הספרס ״מתכחשים״ לג׳ונתן סימונס והוא עכשיו אנרסטריקטד. מצד שני, יש להם עדיין את זכויות ה-Early Bird עליו. הספרס לא רצו שסימונס יקבל בוכטה והם יהיו חייבים להשוות, ולכן עשו זאת, ונאמר ששני הצדדים עובדים כרגע על חוזה גבוה יותר מה-QO שהגישו לסימונס בתחילת הפרי אייג׳נסי.
  • אחד הסקופים המעניינים אולי. מסתבר שאינדיאנה, לפני הטרייד שהביא להם את אולדיפו, פנו לגולדן סטייט והציעו את פול ג׳ורג׳ תמורת קליי תומפסון, אחד על אחד. הווריירס סירבו.
  •  
לצפיה ב-'הבאקס זו קבוצה מרגשת'
הבאקס זו קבוצה מרגשת
14/07/2017 | 10:31
88
הייתי רוצה לראות אותם עם דריק רוז מול קליבלנד בסיבוב הראשון שנה הבאה. 

קליבלנד יצטרכו להתמודד עם אורך דומה לגולדן סטייט, אבל עם קליעה פחות טובה והנעת כדור פחות טובה. זה ייתן לאנשים פרופורציות למרות הכל. קבוצה של לוחמים שנכנסת בקליבלנד זה לא נותן reality check שקיבלנו רק בגמר. (שקליבלנד לא הייתה טובה כמו שכולם חשבו שהיא, ביניהם אני, ויותר מכך חשבו שקליבלנד יכולים לקחת את ווריורס ל7 משחקים) 

הבעיה היחידה מבחינתי היא שרוז לא מספיק מאיים מבחוץ בשביל לגרום לשומרים לשמור אובר (בניגוד למה שהיה בשיקגו, אז היה כ"כ קשה לעצירה שבכל זאת היו מי שעברו אובר) 

לצפיה ב-'שבועיים לתוך הפרי אייג'נסי וקבוצות עדיין מתרחקות מרוז ורונדו'
שבועיים לתוך הפרי אייג'נסי וקבוצות עדיין מתרחקות מרוז ורונדו
14/07/2017 | 10:44
1
98
בין אם נטו מטעמי התרחקות או שהשניים האלה מצפים למשהו שהם לא יכולים לקבל.

מילווקי מתעניינת ברוז כשיש לה כבר שני רכזים גבוליים בדמות דלבדובה וברוגדון. אני מבין שהיא מעוניינת ביותר סקורינג.

הפליקנס צריכים לצאת מהסרט שהולידיי הוא ווינג או שרונדו הוא מה שחסר להם עכשיו.

ההצעה של אינדיאנה לווריורס מעניינת כי בעיקרון ג'ורג'>קליי. אבל זה סירוב קל מצד גולדן:
- קבוצה היסטורית לא צריכה לבצע שינויים מרחיקי לכת אלא אם הם obvious ברמה של דוראנט-בארנס.
- קליי אופציה שלישית בהתקפה של הווריורס ורביעית מבחינת נגיעות, אני לא חושב שג'ורג' יותר טוב ממנו ספציפית בתפקיד כזה.
- ג'ורג' חתום לעונה אחת, קליי לשנתיים (על חוזה ממש נוח).
לצפיה ב-'אין ספק שת'ומפסון יותר מתאים למה שהם צריכים'
אין ספק שת'ומפסון יותר מתאים למה שהם צריכים
15/07/2017 | 11:05
74
הוא לא מערער על ההיררכיה שלהם, מכיר את השיטה וקלעי קאץ' אנד שוט טוב יותר.
מעבר לזה כארגון הבעת נאמנות לשחקנים שבנו אותך לא יכולה להזיק, בטח כשהם עדיין מצויינים :)

לצפיה ב-'רונדו בפליקנס'
רונדו בפליקנס
15/07/2017 | 19:53
72
חתם לעונה אחת, לא כתוב תמורת איזה סכום.

אחלה החתמה לדעתי, יתאים להם מאוד.

לצפיה ב-'קטנים של ראשון בבוקר'
קטנים של ראשון בבוקר
16/07/2017 | 11:04
11
73
סרחיו רודריגז עוזב את פילדלפיה וחותם בצסק״א מוסקבה לשלוש שנים. אישית אני מבין את זה, רודריגז אמנם היה בסדר גמור בדקות ששיחק, אבל הוא הבין שיש תקרה ב-NBA שהוא לא יוכל להגיע אליה (לא יתנו לו להיות רכז פותח בקבוצת פלייאוף), ולבוא ולהריץ קבוצה לעונות של 50-60 הפסדים בשנה זה פחות כיף. בצסק״א הוא ייכנס לנעליים הגדולות של תאודוסיץ׳.

אריק בלדסו נמצא על הטרייד בלוק. בגדול, הסאנס רוצים לתת יותר מקום לצעירים להתפתח, ובלדסו (21 נקודות ו-6 אס׳ למשחק) לוקח ווליום גבוה מדי. מכיוון שיש להם את ברנדון נייט כגיבוי, פחות אכפת להם להיפטר ממנו. בלדסו יושב על חוזה נוח מאוד של 15 מליון לשנה ולשנה הבאה. הניקס הוזכרו כמעוניינת.

ג׳ונתן סימונס חתם באורלנדו מג׳יק, על חוזה שמוערך ב-18 מליון דולר לשלוש שנים. השלישית לא מובטחת. הספרס כזכור ויתרו על האופציה להשוואה, אני אישית בשוק שהספרס לא הציעו לו יותר כסף מזה. סימונס עצמו הודה לארגון ואמר שהוא מחפש יותר דקות משחק ומצב טוב שבמג׳יק הוא יקבל את זה. לי זה מזכיר את לאנס סטיבנסון שעזב את אינדיאנה גם לא בשביל כסף גדול, ולאחר מכן נהיה פשוט לא רלוונטי. מקווה שסימונס ימשיך לצמוח כשחקן.

הנהלת הניקס החדשה נפגשת עם כרמלו אנטוני. המסר של מלו - ״תמשיכו עם המאמצים להניע אותי לרוקטס״. כרגע נראה שהרוקטס מסרבים לתת נכסים משמעותיים עבור מלו. הערכה שלי היא שהטרייד הזה, אם בכלל, יקרה באמצע העונה ולא בתחילתה.

קנדריק פרקינס רוצה לחזור לכדורסל. פרקינס, שיחק השנה בפליקנס עד שהתדרדר לתהומות הרוטציה, במה שהארגון הגדיר כחוסר עניין לתת לו דקות. פשוט לא מחזיקים ממנו (בצדק לדעתי). פרק מצידו השיל כמה קילוגרמים, ונראה בכושר טוב לאחרונה. הוא מחפש קבוצה, ובגיל שלו (32) ונסיון הפלייאוף שלו, והעובדה שהוא כנראה יתפשר על כל חוזה, עושה אותו נכס טוב דווקא. אישית אני לא חושב שהוא מספיק טוב לשחק כדורסל מקצועני, אבל יש קבוצות עם גבוהים צעירים מבטיחים שדווקא יכולים להיעזר בשחקן כזה, שכנראה יודע דבר או שתיים על עמידה נכונה בהגנה וכו׳.
לצפיה ב-'הם כנראה כן הציעו לו יותר מזה'
הם כנראה כן הציעו לו יותר מזה
16/07/2017 | 12:26
7
67
הספרס הסירו את ההגבלה בגלל שסימונס ביקש מהם, הוא אמר שהוא מחפש מקום שהוא יקבל יותר דקות, אבל לא ברור לי אם זה באמת היה רק זה או שהוא/הסוכן שלו חיפשו ההצעה יותר טובה, והספרס שלא כל כך אוהבים משחקים כאלה מיהרו להחתים את ברנדון פול מיד אחרי הסרת ההגבלה. לא מכירה איתו, אבל נראה לי מוזר שהם יחתימו עוד גראד בזמן שהם מנסים להשיג את סימונס אז המסקנה היא, שהם הבינו שאת סימונס הם כבר לא ישיגו אחרי הסרת ההגבלה ולא באמת התנהל מו"מ אחרי כן. בכל מקרה בהחלט בהצלחה לו, רק חבל שהוא עזב את אחד המקומות שהכי טוב להתפתח בהם כשחקן, אבל אולי הוא יקבל יותר דקות וישפר את הקליעה שלו, יקלע המון, ויקבל חוזה יותר טוב בעתיד, נקווה בשבילו.

בקשר למלו, לא כל כך ברור לי למה הוא רוצה ללכת לרוקטס, או למה הם רוצים אותו, זה לא שהוא ודאנטוני היו איזה שידוך מוצלח, הקאבס נראים לי כמו מקום יותר מתאים בשבילו. מלו ברוקטס כן יכול לעבוד טוב אם הוא יבין את המקום שלו ברוטציה, אם הוא ישחק תפקיד דומה לזה שהוא משחק בנבחרת ארה"ב, ויקח בעיקר את השלשות הפנויות שפול והארדן יספקו לו, ובגדול יהיה מוכן להיות מופעל דרכם ולא כיוצר לעצמו חלק ניכר מהמשחק. אני לא יודעת, אולי זה סתם דעה שלילית שלי לגביו, אבל התחושה שלי היא שמלו כיוצר זה דיי החרבה של המשחק התקפי של דאנטוני.
לצפיה ב-'לא מאמין שהוא מחפש תפקיד של יוצר שם'
לא מאמין שהוא מחפש תפקיד של יוצר שם
16/07/2017 | 13:42
6
63
בטח לא ליד הארדן או פול שהוא מעריך אותם כיוצרים ברמה גבוהה. גם לדעתי בגלל זה הוא מתעקש עליהם ולא על הקאבס.

לדעתי כרמלו בשלב זה של הקריירה רוצה לבוא כל ערב, לדפוק 17 נקודות, מדי פעם לדפוק איזה משחק של 40 ולשחק בפלייאוף. הוא כבר הבין שהוא לא יכול להיות שחקן מוביל בקבוצה שרוצה להגיע רחוק. בניגוד אליך, גם אף פעם לא ראיתי ממלו רצון להיות שחקן יוצר. או שפספסתי משהו. יוסטון עם שיטת המשחק הנוכחית (זורקים המון שלשות ולא שומרים) מתאימה לו בול בעיניי. בכדורסל של היום אפשר לשחק גם איתו וגם עם אריזה מבלי לשלם על זה בריבאונד או בפוסט אפים, אז למה לא. נראה לי שאפילו לדאנטוני יהיה קשה לגרום לזה לא להתאים.

בקאבס אגב, אני לא רואה את זה פועל. אני לא רואה חמישיה שמשחקים בה לברון, מלו, לאב וטריסטן מגיעה לאנשהו. אני גם לא בטוח שמלו במקום לאב משפר אותם.

בקשר לסימונס, שוב אני מאוד אוהב אותו, אבל זה ממש נראה לאנס סטיבנסון all over again.
לצפיה ב-' קיבלתי.'
קיבלתי.
16/07/2017 | 14:02
3
49
קרוב לוודאי שאם הוא רוצה הוא יודע לאן הוא נכנס, ורוצה בדיוק מה שהמצב מציע לו.
לצפיה ב-'בדוק גם הוא עשה טלפון לפול'
בדוק גם הוא עשה טלפון לפול
16/07/2017 | 14:05
2
50
ואולי גם להארדן לפני, והם דיברו בדיוק מה מי מו.

חברים מנבחרת ארה״ב האחרונה הרי. כל הקטע שפול חתם ברוקטס זה היה בזכות החברות עם הארדן מהנבחרת.
לצפיה ב-'פול ומלו חברים עוד הרבה מלפני זה :)'
פול ומלו חברים עוד הרבה מלפני זה :)
16/07/2017 | 15:49
1
81
יחד עם הפלאש ולברון, ארבעתם ידועים כחברים טובים וסביב זה בערך כל הקריירה של הנ"ל רצות שמועות על איחוד שלהם וכאלה..

כמעט כל סאמר ברייק תמצא אותם ביחד
לצפיה ב-'לברון הזה כזה סחי'
לברון הזה כזה סחי
16/07/2017 | 16:00
62
ובטח גם פול

ווייד ומלו מצטלמים עם יין על הסיפון ודופקים מכשירים בבטן האניה...
לצפיה ב-'אני מבין למה אתה אומר לאנס'
אני מבין למה אתה אומר לאנס
16/07/2017 | 14:36
1
61
מתוך מחשבה שסימונס יכשל מחוץ לספרס.

מצד שני צריך לומר שסטיבנסון עשה עונה באמת טובה באינדיאנה ועזב כי הרגיש שמתקמצנים עליו.
סימונס לא באמת פרץ בספרס אלא הראה ניצוצות בפלייאוף המוצלח שלו. סיבת העזיבה של סימונס נראית יותר מקצועית מאשר כלכלית. הוא רוצה למלא תפקיד יותר מרכזי ולעשות לעצמו שם בליגה. לגיטימי.
לצפיה ב-'השחקנים לא דומים'
השחקנים לא דומים
16/07/2017 | 16:03
45
וגם הסיטואציות שלהן לא, כפי שציינת.

מהצד מבחינתי כאוהד, לאנס עזב את אינדי והשאיר חור גדול, ואני חושב שגם סימונס משאיר חור גדול בספרס. אין להם בסן אנטוניו יכולת להתמודד אתלטית עם הווריירס, ועכשיו בלי סימונס זה יהיה עוד יותר מובהק.

כמו שלאנס עזב והשאיר את אינדי בלי סיכוי מהותי להתמודד עם ההיט, ככה סימונס עוזב וממש מוריד את הסיכוי של הספרס לעמוד מול הווריירס.
לצפיה ב-'בכך סאן אנטוניו ויתרה על שני שחקני האפסייד שלה מהקיץ'
בכך סאן אנטוניו ויתרה על שני שחקני האפסייד שלה מהקיץ
16/07/2017 | 14:31
2
71
ג'ונתן סימונס ודווין דדמון.
הספרס במלכוד, מצד אחד הם לא רוצים להיכבל לחוזים לא נוחים, מצד שני הם לא יכולים לשנות לגמרי כיוון כי קוואי לבדו שווה פלייאוף. אז מה עושים? כנראה שדרך ביניים, ינסו להעביר את אלדריג' בטרייד ולפנות מקום לכוכב נוסף בשוק החופשי.

בנקודת הזמן הזאת המסלול של הספרס לא לגמרי ברור.
לצפיה ב-'נראה כמו הקיץ הראשון מזה 20 שנה שהספרס מפשלים בו בגדול'
נראה כמו הקיץ הראשון מזה 20 שנה שהספרס מפשלים בו בגדול
16/07/2017 | 17:38
15
לצפיה ב-'ממש'
ממש
16/07/2017 | 21:09
57
כל כך לא אופייני להם.
כנראה שהכח והאטרקטיביות של דאנקן היתה גדולה ממה שחשבו
לצפיה ב-'הטרייד מיילס-ג'וזף הפך לרשמי'
הטרייד מיילס-ג'וזף הפך לרשמי
17/07/2017 | 00:22
1
75
ובכך הפך CJ Miles לCJ Kilometers
לצפיה ב-'clever '
clever
17/07/2017 | 00:36
8
לצפיה ב-'דברים קטנים בשביל דיון משל עצמם'
דברים קטנים בשביל דיון משל עצמם
17/07/2017 | 12:01
3
71
לוק אמבה-אה-מוטה חותם ברוקטס תמורת המינימום.

ג׳אבייל מגי התאכזב שנתנו את המיד לבל אקספשן לניק יאנג ולא לו, ושהחתימו מחדש את זאזא על חוזה גם נמוך, אבל עם הבטחה שימשיך לעלות בחמישיה. האנשים סביב מקגי טוענים שמגיעות לו יותר דקות ויותר כסף. אישית אני חושב שאף קבוצה לא תגרום לו להיראות כל כך טוב, ויעשה טעות אם יעזוב למקום אחר.

סי ג׳יי מקולום מעלה לאינסטגרם תמונת פוטושופ של כרמלו במדי הבלייזרס, ללא כותרת. פורטלנד בגדול היתה זו שדוברה כקבוצה שלישית בטרייד שהיה מנחית את מלו ברוקטס, רק שלבלייזרס אין שום תכניות לחזק יריבה שלהם במערב, ולהיפך, הם הבינו שדווקא להם יש נכסים ומשכורות להעביר תמורת מלו, ומנסים לשכנע אותו לוותר על הטרייד קלאוז בשבילו. בחירות דראפט ואלן קראב או אוון טרנר זה בסיס לעסקה, והוא טוב בהרבה ממה שיש לרוקטס להציע.

עוד באינסטגרם, לברון מעלה כמה תמונות ממיאמי מה שגרר גל שמועות של קאמבק של המלך לשם. ממחנה לברון - שקט. מהנהלת ההיט - הכחשות, ואמירות נוקבות שהם נערכים לשנה הזו ולזו שאחריו ללא לברון ולא חושבים על זה בכלל.

ועכשיו לטוויטר שם דווייט הווארד מקלל כל מיני אנשים שצוחקים עליו שעבר 4 קבוצות ב-5 שנים. יאללה, שיתדרדר כבר לסמים או משהו ויפטור אותנו מהנוכחות המעצבנת שלו.
לצפיה ב-'אני חושב שכרמלו ביוסטון לא יוביל אותם לשום מקום'
אני חושב שכרמלו ביוסטון לא יוביל אותם לשום מקום
17/07/2017 | 14:00
68
לא יודע, יותר מדיי שחקנים שאוהבים את הכדור ביד.
פורטלנד עם כרמלו גם לא יגיעו רחוק אבל יהיה שם כדורסל הרבה יותר מהנה לצפייה לדעתי. משולם ומלו יסתובבו הרבה off the ball סביב הפרימטר כשלילארד מרכז תהתקפה.ההגנה לא תשתפר כמובן. אצל יוסטון פשוט אני לא יודע איך פול ירכז שם את ההתקפה עם הארדן.
מה שגם יש יותר מדיי אגו ביוסטון. לילארד ומשולם עם אופי נוח יחסית.
לצפיה ב-'עוד החתמה טובה של יוסטון'
עוד החתמה טובה של יוסטון
17/07/2017 | 17:05
60
מבאה-מוטה אמנם חור התקפי אבל סטופר הגנתי שבנוי היטב מול דוראנט/קוואי/פול ג'ורג'. הוא יהיה כנראה מאחורי פיג'יי טאקר ברוטציה, למרות שמבאה-מוטה עדיף עליו בהגנה לטעמי.

מסכים שגולדן מוציאה את המיטב מג'בייל. לדעתי הם גם מפיקים ממנו תועלת, הוא היה גיים צ'יינג'ר במצ'אפ מול הבלייזרס ואני קצת מתפלא שאף אחת לא הציעה לו חוזה יותר משמעותי.

קצת נמאס לי מסאגת מלו למען האמת. ביום שהוא יעבור בטרייד נדבר על זה. 
לצפיה ב-'הסיכוי שלברון יעבור העונה למיאמי שווה ערך לסיכוי'
הסיכוי שלברון יעבור העונה למיאמי שווה ערך לסיכוי
17/07/2017 | 20:10
56
שבקיץ ימצא פתרון לסכסוך הישראלי-פלסטיני.

לברון מעלה תמונה מהשירותים ואנשים כבר ימצאו הקשר לספקולציות חדשות.
לצפיה ב-'התגעגעתם?'
התגעגעתם?
12/07/2017 | 16:38
28
154
קווין דוראנט מוציא דוקומנטרי חדש, על כל עניין המעבר לווריירס ועל השנה הזו, בשם Still KD: Through the Noise.

דוויין דדמון עוזב את הספרס וחותם על שנתיים בהוקס תמורת 14 מליון דולר לתקופה.

הפליקנס מדברים על טרייד עם הפיסטונס שבסיסו אלכסיס אג׳ינסה ואיטואן מור, תמורת רג׳י ג׳קסון. קווינסי פונדקסטר שכבר לא משחק שנתיים (והיה הימור שלי לשחקן המשתפר בתקופתו בממפיס, מי היה מאמין), גם יכול להיות שייכלל בטרייד. הפליקנס מאמינים שג׳קסון והולידיי יכולים לשחק ביחד ולהוליך בקקורט דינמי. לדעתי הם בונים שם קבוצה עם שני סנטרים, שני רכזים, ואפס עתיד.

הלייקרס מחתימים את קונטביוס קולדוול פופ על שנה אחת, 18 מליון דולר. מדהים כמה זאק לואו מנבא דברים שאשכרה קורים בליגה הזו. לפופ זה טוב, כי זה גם אחלה כסף (קבוצות לא הציעו לו את המקסימום שהוא ציפה), הוא גם יכול לשחק בקבוצה מנפחת מספרים בשוק גדול, וגם בשנה הבאה הוא הופך ל-Unrestricted Free agent, ויכול לבחור היכן לשחק, וגם מדרגת השכר שלו תתחיל מיותר גבוה. ללייקרס זה טוב כי הם צריכים רול פליירס טובים ליד עושה משחק כמו שלונזו בול מתיימר להיות, פופ גם נחשב שומר טוב, יש מקום בתקרת שכר, וכמובן, הם רוצים נכס כזה, שאפשר לעשות לו Sign & Trade בתמורה לכוכב גדול בשנה הבאה.

וכן, שנה הבאה בלייקרס מדברים על בלוקבאסטרים. הפעם, שמועה שבאה לא מפי אוהדי לייקרס קיקיוניים, שמדמיינים כל שני וחמישי וכולם רוצים לחתום אצלם, אלא מביל סימונס עצמו, שמדבר על תיאוריית הקונספירציה הבאה:
לברון ג׳יימס, פול ג׳ורג׳, ג׳ון וול ודמרקוס קאזינס - כולם יחתמו בלייקרס. שימו רגע את הסכומים בצד, שכן הם לא דוסקסו, אבל מהרגע שלברון מסכים לבסיס הזה הכל יכול לקרות. כמה שלברון רוצה לחתום על הכי הרבה כסף שאפשר, הוא גם מאוד רוצה אליפויות. יותר מכסף.
https://theringer.com/lebron-james-los-angeles-lak...

לברון בעצמו היה בתווך של חרושת שמועות, שהשנה הוא נותן צ׳אנס אחרון לקליבלנד הנוכחית. דיברו על מעבר כמעט ודאי ללוס אנג׳לס, הקליפרס היו יותר רלוונטיים בדיווחים קודמים, אבל הנוכחיים מדברים שלברון לא רוצה לקשר את השם שלו עם פרנצ׳ייז לוזרי, ולא רוצה להיות חלק מעסק עם בעלים דינמי כמו באלמר. הלייקרס זה הכיוון, וידוע שהם חמים עליו בטירוף.

בהמשך לשמועה הקודמת, יש שמועה שקיירי איירוינג מדבר באופן פעיל עם חברים שלו מנבחרת ארה״ב, על זה שאם השנה דברים ישתבשו "He might push for a trade". גם זה מעיד שכנראה לברון נתן צ׳אנס של שנה, זה למה הקאבס מתקשים להחתים GM. בכל אופן קיירי מדבר עם החברים כי גם הוא רוצה להגיע לקבוצה שמתמודדת, הפלייאוף בשבילו זה הדבר האמיתי.
לצפיה ב-'דדמון ו-KCP החתמות טובות'
דדמון ו-KCP החתמות טובות
12/07/2017 | 17:23
83
הספרס מראים הרבה סימנים שבעונה הבאה ישחקו יותר סמול.

ההחתמה של KCP טובה לשני הצדדים. הלייקרס ינסו לבסס קבוצה יותר לגיטימית השנה (בחירת דראפט אין להם בכל מקרה), KCP שנפל בין הכיסאות בפרי אייג'נסי הקיץ מקבל חוזה שנתי יפה ותהיה לו הזדמנות נוספת בקיץ הבא.

ביל סימונס קצת חי בסרט, כדאי לו לקנות כרטיס לוטו כי הסיכויים לזכות יותר טובים מאשר התכנית הזאת. סימונס מעניין ויצירתי והכל סבבה אבל זו דוגמה קלאסית איך לפעמים הוא נסחף בראש של עצמו וקצת מאבד קשר למציאות.
לצפיה ב-'מצחיק שבשביל קיירי הפלייאוף זה הכל'
מצחיק שבשביל קיירי הפלייאוף זה הכל
12/07/2017 | 17:39
7
96
אבל הוא עדיין לא הוכיח שהוא מסוגל להוביל קבוצה בכלל לפלייאוף.
כולנו ראינו איך קליבלנד נראו בשנים האחרונות כשלברון לא שיחק
לצפיה ב-'זה לא מצחיק, קיירי חייה רעה בפלייאוף.'
זה לא מצחיק, קיירי חייה רעה בפלייאוף.
12/07/2017 | 18:00
6
106
וכיום להוביל קבוצה לפלייאוף כאלפא אוטונומי לא לוקח אותך יותר מדי רחוק, ע"ע ראסל ווסטברוק.

קיירי של לפני חזרת לברון היה שחקן מאוד בוסרי בקבוצה מאוד מדשדשת, קיירי של היום שחקן עם הרבה מאוד ביטחון, שלדעתי דווקא ללברון ג'יימס יש חלק גדול בזה.

דריימונד גרין גם לא מסוגל להוביל קבוצה לפלייאוף, כולם יודעים מה החשיבות שלו שם, וגם הוא הצהיר שהוא כבר לא מוצא ערך בעונה הרגילה.

בסדרה מול גולדן הוא עמד על 29נק' 47% מהשדה ו-42% משלוש (עם 4אס' ו-4ריב')
הוא למעשה שיפר כמעט כל עמדה סטטיסטית מהסדרות שקדמו לסדרת הגמר.

לדעתי מעבר ליכולת זה מראה על אופי.

ואגב, כל קבוצה שלברון שיחק בה, מפתחת תלות מאוד גבוה בנוכחות של לברון על המגרש, במיוחד בגלל שהכל מתנהל סביבו, מהדברים הכי קטנים עד תוכנית המשחק והתרגילים, גם בתקופת מיאמי כשלברון היה פצוע או נח הקבוצה נראתה לא מחוברת ולא אפקטיבית למרות ששיחקו בה עוד שני שחקנים בדמות הפלאש ובוש, אני תמיד קראתי לזה חלק מהאפקט של הדומיננטיות של לברון.

לצפיה ב-''
12/07/2017 | 18:45
5
57
קיירי במהלך הפלייאוף קלע 25 למשחק, ובגמר 29 למשחק. סקורר על, שמעלה את הרמה שלו בבמה הגדולה.
לצפיה ב-'לא יודע איפה טענתי שלא'
לא יודע איפה טענתי שלא
12/07/2017 | 19:40
4
74
אני מתכוון שהוא מככב בפלייאופים ובעונה הסדירה כשלברון לא שיחק הוא לא מסוגל להוביל את הקבוצה לבד אפילו עם קווין לאב
לצפיה ב-'אני מסכים עם שרקי'
אני מסכים עם שרקי
13/07/2017 | 11:29
3
53
שהאפקט של לברון כל כך גדול, כשהוא יושב אז קשה להרים את הקבוצה. שיחקתי בקבוצות שקרו דברים דומים שהשחקן הכי טוב ישב. ואז תגידו ״אבל אלה מקצוענים״ אבל השחקנים הכי טובים ששיחקו איתי בקבוצות לא היו דומיננטים כמו לברון (כן, בנערים מחוזית השחקן הכי טוב בקבוצה שלי לא היה דומיננטי כמו שלברון דומיננטי ב-NBA. כך גם בליגה ב׳, כך גם בנוער). מתקזז.

זה נובע גם מהעובדה שלברון כופה על הקבוצה שלו לשחק בשיטה שפועלת מצויין שלברון על המגרש. זה שונה מאוד מסקוררים כמו דוראנט או מייקל שאתה נותן להם את הכדור ולא כזה משנה מה קורה מסביב. אצל לברון מאוד משנה מה קורה מסביב שהכדור אצלו בידיים. לכן, כשאתה מנסה לשחק ״שיטה מבוססת לברון״ כשלברון בחוץ, זה נראה כזה נוראי. אי אפשר לנצח ככה.
לצפיה ב-'אני מסכים ואני אוסיף'
אני מסכים ואני אוסיף
13/07/2017 | 19:38
2
53
יש שחקנים שהם all- around ויש שחקנים שהם marksman ויש שחקנים  שהם ISO ball . הערה: מדובר באוריינטציה ולא בחד חד ערכיות יכולות השחקן. 

כשיש לך שחקן אול אראונד בקבוצה יש לך פוינט גארד על המגרש, יש לך פאוור פורוורד בריבאונד ויש לך סקורר שהוא בד"כ יותר טוב בפיק אנד רול ובמתפרצת / התקפת מעבר(נשמע מוזר בכדורסל)  מאשר באחד על אחד או בעלייה מחסימה (pin down,  flare screen). כששהוא לא על המגרש אתה צריך רכז שיעשה מה שהוא עושה, פורוורד שעושה מה שהוא עושה וסקורר של פיק אנד רול שעושה מה שהוא עושה. כשאין לך את שלושתם אפשר לתת פתרון של מערכת התקפית עם תנועה מסודרת, הדוגמה הכי קלה :
המשולש.
במשולש אין עמדה מרכזת כמו בהתקפה שהיא דינמית מותאמת אישית לשחקנים (כמו סביב לברון, ווסטברוק) . במשולש יש את מה שאני קורה לו Initiator . הוא מוביל הכדור לחצי של המגרש ומוסר את המסירה הראשונה - שהיא תכתיב איזה מהלך הולך להתבצע בהתקפה (סוג של תנועה). בלייקרס זה היה קובי בראיינט, בשיקגו זה היה מייקל ג'ורדן, בניקס זה לא היה אף אחד ואני אסביר למה :
 - להתקפת המשולש יש חסרונות. כל הפוזיציות של השחקנים הן פוזיציות עדיפות על המגרש מבחינת ריווח וקליעה בצבע. לכן קשה להגיע לפוזיציות האלה, בטח כשהמוביל כדור שלך נתקל בשמירה לוחצת על מנת למנוע ממך לאתחל את ההתקפה. דריק פישר וסטיב קר/ ג'ון פקסון לא היו יכולים להוביל כדור לחצי עם לחץ של היריבות ולכן קובי וג'ורדן היו צריכים להביא את הכדור לחצי מגרש. אצל הניקס אין אף שחקן כזה חוץ מדריק רוז, והוא לא מצוין בלנהל התקפה, לכן כשרוז הוביל כדור הוא ניסה לשחק בקצב גבוה כך שהוא לא יאתחל את ההתקפה וישתמש בפיק אנד רול. 

מהרגע שההתקפה אותחלה כל אחד בקבוצה יודע לאן הוא צריך להגיע ואיזה מצבים יתפתחו מכל סוג של תנועה. כשקובי לא היה על המגרש, ג'ורדן פארמר ולמאר אודום הובילו כדור והתנועה של ההתקפה ממש הובילה להנעת כדור יפה, שנעדרה בנוכחותו של קובי בשל היכולת שלו לנצל את מצבי ה ISO של ההתקפה ובשל האגו שלו שמנע ממנו למסור לפוזיציות של שחקני משנה ודומים (כן מסר לאודום, גאסול ופישר אם היו פנויים). 
במשולש הסתמכו לרוב על שחקני פוסט בעלי יכולת מסירה  אך במקרה של הלייקרס ושיקגו, הגבוהים המחליפים לא היו שחקני פוסט טובים אלא רק מוסרים טובים מה שמאפשר להזיז את הכדור ולחפש את החיתוכים לסל. 

עכשיו לעניין קליבלנד/ מיאמי וגם קשור לראסל ווסטברוק: 

כשלברון יורד מהמגרש אין סט של תנועות שמאפשרות חיתוכים כמו שיש לגולדן סטייט. אף אחד מהשחקנים בספסל של גולדן סטייט הוא לא ISO אלא מארסמן ואול אראונד ולכן הם צריכים חיתוכים וחסימות כדי לקבל מצבים פנויים. יש להם תנועות קבועות שמאפשרות להם להגיע למצבים שונים לשלוש ובחדירה לצבע כך שהספסל ייתן את הנק' שלו.  לכן קיירי אירווינג בהעדר לברון צריך גם להיות פוינט גארד וגם להיות ISO - למרות שהוא לא מדהים בלחלק אסיסטים לחברים. מספיק שהוא משחק עם שחקן שהוא pass first  (קטן, גדול) שיכול גם לקלוע 8 - 10 נק' וכולנו נשבח את קיירי. 

פה אני חושב גם שטיירון לו נכשל, במיוחד לאור ההכרות שלו עם מערכת התקפית מסודרת. סטיב קר לדוגמא, לקח את המשולש ואת ה"מושן אופנס" של סן אנטוניו והתקפת הפרינסטון וה7 שניות של דאנטוני ויצר תנועות קבועות ועקרונות מנחים בהתקפה של גולדן סטייט שכמובן דינמית לפי הכוכב שמשחק על המגרש ( ההתקפה נראית שונה כשסטף וקליי על המגרש מאשר סטף עם KD או קליי ו KD ) 

לצפיה ב-'אחלה פוסט'
אחלה פוסט
13/07/2017 | 20:33
1
44
מסכים עם דבריך ובכל זאת מוסיף שאני מצפה מקיירי, שהוא אחד מהשחקני ה-ISO הטובים בליגה, להצליח לייצר לעצמו מבטים גם בהיעדר לברון ולבצע את המסירה הנכונה כשבאה עזרה.
הרייטינג ההתקפי של קליבלנד בהיעדר לברון הוא זוועה, אני מצפה שהרכב עם קיירי ולאב יצליח בכל זאת לייצר נקודות בצורה סבירה.
לצפיה ב-'מסכים איתך וזה מעניין בעיניי'
מסכים איתך וזה מעניין בעיניי
14/07/2017 | 10:25
40
כי קווין לאב מוסר די טוב לתפקיד שלו. אני חושב שקיירי בשביל לראות את המשחק ולא רק לגמור משחקים צריך לראות הרבה Film  ולראות איזה מסירות טריוויאליות יש לו למסור בשביל להביא ל Hocky Assist. כלומר שלאוו דווקא אירווינג ייקח בעלות על אסיסטים אבל כן יוביל להנעת כדור קבוצתית. 

במקום טיירון לו, בהעדר היכולת של אירווינג, הייתי מנסה להשתמש בקווין לאב באיזור הצבע כדי לסדר חיתוכים לחברים. 

אני בספק אם קליבלנד ישתפרו בנושא.
לצפיה ב-'לא הייתי לוקח את ביל סימונס כמקור אמין'
לא הייתי לוקח את ביל סימונס כמקור אמין
12/07/2017 | 18:37
84
הוא מוערך בגלל הפודקאסטים וטורי הדעה, לא בגלל הסקופים (ווג' או מארק סטיין). הוא סתם יורה באוויר. אני יכול לכתוב שלברון יסכים לcore של פול והארדן ברוקטס וזה יהיה ניחוש טוב באותה המידה.

מצרף פוסטר של הנהלת הפליקנס בזמן קבלת ההחלטות:
לצפיה ב-'בקטנה על ביל סימונס'
בקטנה על ביל סימונס
12/07/2017 | 18:51
74
דבר ראשון קראו את הלינק, הוא אשכרה מנמק את מה שאני כותב שם.

נכון שהקונספירציות שלו זה ״אם ואם ואם״, אבל שתדעו שהרבה דברים הוא יודע לנתח מצויין, ונוטים לקרות. הפרשנים האלה לפעמים חווים דיעה, והיא כל כך מקובלת ומנומקת, שאשכרה GMs עושים אותה.

סתם לדוגמא, זאק לואו אמר שבמצב הנוכחי של השוק, קולדוול פופ לא יקבל מקסימום, אבל תהיה קבוצה שתציע לו 20-22 מליון לעונה אחת, והוא ינסה מזלו בשנה הבאה. הפלא ופלא, בדיוק אותו הדבר (+ הנחת הלייקרס הרגילה) קרה.

ביל סימונס מכיר רחשים ולחשושים בליגה. השמועה על לברון ל-LA ישנה אבל מבוססת. מפורט על זה בלינק, אבל בגדול הבנאדם בנה שם אחוזה, הוא קיים את הבטחתו לקליבלנד להביא אליפות, ואף פעם לא שמענו אותו אומר ״אני רוצה לפרוש בקליבלנד״. למעשה, אני די בטוח שהוא מת להתחפף משם.

הבעיה היחידה של סימונס זה שהוא אוהד סלטיקס שרוף, אז הוא לא אובייקטיבי בניתוחים שלו על בוסטון, ולפעמים מנכס ללייקרס הרבה יותר ממה שהיא בתור היריבה המושבעת. יכול להיות שזה מה שקרה כאן. רוב הסיכויים בעיניי, זה שלא. לברון לדעתי לא יסיים את הקריירה בקאבס, והוא ישחק בלייקרס.
לצפיה ב-'עוד חדש בניקס'
עוד חדש בניקס
12/07/2017 | 22:20
1
80
טים הארדווי ג'וניור חוזר לשרותיה
לצפיה ב-'חחח התגובות של KD ווסטברוק...'
חחח התגובות של KD ווסטברוק...
13/07/2017 | 11:29
2
103
מתוך הטקס שהיה הלילה
לצפיה ב-'KD משחק אותה גנגסטה..'
KD משחק אותה גנגסטה..
13/07/2017 | 14:48
1
69
שלא יתפלא שהוא ימשיך להיות "שנוא בציבור". לא בוגר מספיק כדי לצחוק על עצמו כנראה...
לצפיה ב-'אני גם חושב שהוא היה צריך לקחת את זה בצחוק'
אני גם חושב שהוא היה צריך לקחת את זה בצחוק
13/07/2017 | 15:03
15
לצפיה ב-'עוד שמועות'
עוד שמועות
13/07/2017 | 11:39
6
90
אנחנו כבר בתקופה שדברים פחות נסגרים.

יוטה מחפשת טרייד לבוריס דיאו. בינתיים אין קונים.

פול ג׳ורג׳ התבטא בנושא ההגעה שלו לאוקלהומה ״I’m looking forward to challenging Russ. There’s a new fashion king in town.״ כנראה שהשנה הוא בעניין של בגדים, עד שבשנה הבאה הוא ינחת בלייקרס. בכלליות מדברים על עונת החיזורים שצפויה לאוקלהומה כדי להחתים את ג׳ורג׳ לחוזה ארוך טווח בשנה הבאה. גם ראס מהסס לחתום למרות שהוצעה לו הארכה כמו של ג׳יימס הארדן לפי מה שהבנתי. כל זאת, למרות שראס תחת חוזה ישן.

הניקס רוצים את רמון סשנס. למה?

שאבאז מוחמד מחוזר במספר קבוצות - בולס, מג׳יק, ניקס, באקס, נטס, הוקס. אף אחת לא רוצה לשלם יותר מדי.

הקליפרס והטימברוולבס מעוניינות בטוני אלן שעוזב את ממפיס. לשתי הקבוצות מאמנים שאימנו את אלן בימיו בסלטיקס, ומכאן העניין.

ג׳ורדן פארמר רוצה לחזור ל-NBA, נפגש עם לוק וולטון, ששיחק איתו בלייקרס בזמנו.

הטרייד של כרמלו לרוקטס מתחמם, הרוקטס מחפשים קבוצה שלישית שתקלוט את ראיין אנדרסון (הוא חייב לעבור בגלל המשכורת של כרמלו, והניקס מסרבים לקלוט אותו). הפליקנס משום מה מעוניינים. עוד על זה בהמשך היום או מחר אני מניח.

הניקס מעוניינים באריק בלדסו, והשמועות אומרות שהם יכולים לתת עבורו את קורטני לי. הורנסק אימן את בלדסו ופניקס ואוהב את המשחק שלו.
לצפיה ב-'למה הספרס לא קופצים על דיאו? למה למה למה?'
למה הספרס לא קופצים על דיאו? למה למה למה?
13/07/2017 | 14:49
5
11
לצפיה ב-'הוא עוד שחקן שכדורסל הפייס אנד ספייס משאיר אותו מאחור'
הוא עוד שחקן שכדורסל הפייס אנד ספייס משאיר אותו מאחור
14/07/2017 | 10:48
2
67
ביג מן שלא מגן על הצבע, לא קולע שלשות ולא נייד בהגנה? ביג נו נו.

הוא יכול להיות סבבה מהספסל ואין לי התנגדות שהספרס ילכו עליו אבל כשחקן 8-10 ברוטציה, לא יותר מזה.

לצפיה ב-'מצטער אבל הנימוקים לא קבילים, מדובר בשחקן שהיה סופר משמעותי'
מצטער אבל הנימוקים לא קבילים, מדובר בשחקן שהיה סופר משמעותי
14/07/2017 | 22:06
1
54
באליפות של 2014 והתאים לספרס כמו כפפה ליד. דדמון מגן על הצבע וזה לא עזר לו להישאר. גאסול ואולדריג' קולעים מה3 בערך באותה תדירות ואותם אחוזים של דיאו והערך ההגנתי שלהם בשלב זה בקריירה הוא די דומה לשל דיאו (כלומר על הפנים). דיאו של 2014 הוא פליימייקר ומוסר מצוין ואופציה התקפית מעולה, הוא גם היה מגן פרימטר סולידי מאוד. דיאו של 2014 הוא בוודאות עדיף על גאסול של 2017. הנימוק היחיד שאולי יש נגדו כרגע זה הדרדרות ביכולת, מודה שכמעט לא ראיתי אותו בעונה האחרונה ביוטה.

לצפיה ב-'השנה היא לא 2014'
השנה היא לא 2014
15/07/2017 | 17:25
37
דייאו השתנה מאז, הכדורסל השתנה מאז, היריבות של הספרס השתנו מאז. גם טיאגו ספליטר היה שחקן משמעותי בספרס ב-2014 והוא לא רלוונטי...

אני לא מסכים איתך שגאסול קולע כמו דייאו או שאלדריג' שחקן הגנה על הפנים. אבל זה לא באמת העניין.
לצפיה ב-'הם כל כך צריכים איזשהו פליימייקר שייצר לאחרים שאני אגיד כן,'
הם כל כך צריכים איזשהו פליימייקר שייצר לאחרים שאני אגיד כן,
14/07/2017 | 11:12
1
61
דיי פתטי שהפליימייקר הלגיטימי היחיד כרגע זה מאנו שעדיין לא ברור אם הוא חוזר.

מצד שני, כל כך לא אכפת לו מכדורסל שאין שום סיכוי לקבל את גרסת 2.0 שלו בסיבוב הזה, ואנחנו באמת רוצים; צלם, חובב אספרסו, עם עודף משקל כשחקן רוטציה? גאד, אם לבוריס דיאו היה קצת אכפת מהקריירה שלו ככדורסלן, הוא בטח היה השחקן הכי טוב בעולם .
לצפיה ב-'חובב יין* בספרס היה אכפת לו. כנראה שירד לו החשק'
חובב יין* בספרס היה אכפת לו. כנראה שירד לו החשק
14/07/2017 | 22:08
10
לצפיה ב-'יוטה מחתימה שחקנים אחרי הפספוס של הייוורד'
יוטה מחתימה שחקנים אחרי הפספוס של הייוורד
13/07/2017 | 15:10
1
76
והולכת על השמות הבאים:
- אקפה אודו - אחד הסנטרים הבולטים ביורוליג השנה, חתם לשנתיים תמורת 6.5 מליון דולר.
- ג׳ונאס ג׳רבקו - עוזב את בוסטון וחותם לשנתיים בג׳אז על 8.5 מליון דולר.
- ת׳אבו ספולושה השוויצרי חותם בג׳אז לשנתיים גם, על 10.5 מליון דולר.

אז בג׳אז מחתימים כל מיני שחקנים משלימים נחמדים במקום הכסף שיועד להייוורד. לא סתם כל החוזים לשנתיים, כמעט כל הקבוצה מסיימת שם חוזה בעוד שנתיים (ריקי רוביו, אלק ברקס, רודני הוד, דאנטה אקסום וראול נטו, כשהשלושה האחרים זה Qualifying offers), או בעוד שנה (ג׳ו ג׳ונסון, דריק פייבורס וכל מי שהוא QO להחלטת הג׳אז). היחידים שחתומים לתקופה ארוכה יותר הם שני הרוקיז שהם בחרו, ג׳ו אינגלס ורודי גובר.

לדעתי פועלים נכון בג׳אז. גם עם מה שנשאר הם יכולים לעשות פלייאוף השנה בעיניי, למרות המערב הצפוף. יש בסיס טוב, צוות אימון טוב, והשחקנים שהגיעו הם Team Players.

כמו כן, ולא קשור לכלום - ארסאן איליאסובה חתם לשנה בהוקס על 6 מליון, לא מבין למה הוא עדיין בליגה הזו.
לצפיה ב-'רודני הוד יצטרך לפרוץ קדימה כדי שיהיה לג'אז סיכוי לפלייאוף'
רודני הוד יצטרך לפרוץ קדימה כדי שיהיה לג'אז סיכוי לפלייאוף
13/07/2017 | 17:39
61
יש להם הרבה משלימים טובים אבל חסרים להם שחקנים שיודעים לשים את הכדור בסל. 
או שקווין סניידר יתעלה על עצמו ויהפוך את יוטה למניעת כדור נפלאה מודל סאן אנטוניו. היו לכך סימנים בעונה שעברה אבל בכל קבוצה אתה צריך שחקן שייצר לך יתרון ראשוני  וכזה שידע לעשות משהו בסוף שעון.

אני כרגע מהמר עליהם מחוץ לפלייאוף אבל כמו שאמרת יש להם סיכוי.
לצפיה ב-'מה יהיה על הפליקנס?'
מה יהיה על הפליקנס?
13/07/2017 | 18:24
1
68
התלהבנו מהרעיון בהתחלה, אבל יש עוד אנשים שחושבים שהציוות הזה יכול לעבוד?
לצפיה ב-'דיוויס וקאזינס בקושי שיחקו יחד, זה יכול לעבוד לדעתי'
דיוויס וקאזינס בקושי שיחקו יחד, זה יכול לעבוד לדעתי
13/07/2017 | 19:09
77
השאלה האם זה יכול לעבוד בפליקנס, קבוצה שרוטציית הכנפיים שלה היא ארגיובלי הגרועה ביותר בליגה.
לצפיה ב-'מישהו יודע מה קורה עם פארקר וג'ינובילי? הם פורשים או?'
מישהו יודע מה קורה עם פארקר וג'ינובילי? הם פורשים או?
14/07/2017 | 11:28
15
לצפיה ב-'"הניקס עשויים לפנות לדייויד בלאט"'
"הניקס עשויים לפנות לדייויד בלאט"
11/07/2017 | 00:35
12
94
על פי דיווח בניו יורק פוסט, דייויד גריפין סירב להתמנות לג'נרל מנג'ר בתפוח הגדול בשל האפשרות שהמאמן הישראלי יחתום בקבוצה: "הוא לא יילך שוב בדרך הזאת"
לצפיה ב-'וואו. מסתבר שמצבו של בלאט קשה משחשבנו'
וואו. מסתבר שמצבו של בלאט קשה משחשבנו
11/07/2017 | 12:58
89
מילא מאמן בקבוצתו הראשונה ב NBA לא מצליח לרצות את השחקן הכי טוב בעולם שנחת עליו בהפתעה.
מילא מאמן שמפוטר אחרי שנה וחצי, והמחליף שלו לוקח אליפות.
מילא אאוטסיידר שאולי לא כל כך מתאים למנטליות האמריקאית.

אבל מאמן שה GM שלו אמר בגלוי: אני עם המאמן הזה לא עובד יותר בחיים? כמה מאמנים יש היום ב NBA שכף רגלם לא תדרוך אצל GM מוערך?

מצער אבל זה מה שיש.
לצפיה ב-'בגדול שני הצדדים צודקים'
בגדול שני הצדדים צודקים
11/07/2017 | 17:14
10
91
גריפין צודק, כי בלאט היה כשלון. בריאן ווינדהורסט, כתב ESPN שמסקר את לברון ממש מקרוב מאז שחזר מקליבלנד, סיפר דברים מסמרי שיער בספר שהוא כתב על השלוש שנים הראשונות של לברון בקליבלנד מאז החזרה. למרות שהוא נחשב לכתב הבית של לברון, הוא מספר שם גם דברים לא טובים או לא נוחים ללברון, כך שגם אם הוא לא אובייקטיבי, הוא כן מתאר את המציאות ברמה כלשהי. בלאט נכשל שם בגדול. אני לא מאשים את דייויד גריפין שלא רוצה לעבוד עם בלאט שוב. הוא עבד איתו מקרוב, הוא כנראה מבין שהוא לא שווה את המאמץ, בעיניו.

את זה כמובן אני אומר מבלי לגרוע מדייויד שנכנס לסיטואציה מאוד קשה. אני חושב שהוא התמודד איתה רע בהרבה מובנים.

את הניקס אני גם מבין, לא סתם הם רוצים את דייויד. לא חושב שיש מישהו יותר טוב בעולם מבלאט בשביל הג׳וב של לקחת Core אירופאי צעיר (פורזינגיס, ניקיליטינה), ולהוציא מהם את המיטב, להפוך אותם לקבוצה מנצחת, וללמד אותם טוב טוב על הגנה, הקרבה והרצון לתת 100% בכל משחק.

גם אז אגב, עד שבלאט לא יוכיח אחרת, הוא מאמן של ״לקחת אותך עד לארץ המובטחת, לא להכניס אותך אליה״. הוא מאמן התקפי איום ונורא. כל גביע שהוא זכה בו כמאמן ראשי ההתקפה היתה נראית נורא. הוא מאמן שמוציא את המיטב משחקנים מוגבלים - שון ג׳יימס, ריקי היקמן, יוגב אוחיון, אבל לא יודע להתמודד עם שחקנים עם כשרון. לשחק 'open' במשך 20 דקות על טייריס רייס לא נחשב להתקפה בעיניי.

מה כן, הוא כן מאמן ששחקנים אוהבים (גם שחקני הקאבס אגב, מלבד לברון, אוהבים את בלאט), ולכן הוא הצליח בהרבה מקומות, כולל בנבחרת רוסיה. שוב אגב, כדורסל נבחרות לא מבוסס על טקטיקה בהתקפה, בעיקר על כשרון שהשחקנים מביאים. אין זמן להחיל אלמנטים טקטים ואסטרטגים בתקופת הכנה לטורניר, בעיקר לבצע התאמות (בזה בלאט לא רע).

אני חושב שהוא יכול לעשות עבור הניקס, במקרה הטוב, מה שמארק ג׳קסון עשה עבור גולדן סטייט. זה לא כזה נורא בעיני.
לצפיה ב-'כל התגובה הארוכה הזאת'
כל התגובה הארוכה הזאת
11/07/2017 | 17:24
3
76
ולא רשמת קצת על הסיפורים מסמרי השיער?
לצפיה ב-'יש שלוש כתבות שתרגמו חלקים מעניינים לעברית'
יש שלוש כתבות שתרגמו חלקים מעניינים לעברית
12/07/2017 | 10:57
2
50
החלק הראשון זה זה:
מניח שיש שם לינקים לאחרים...
לצפיה ב-'לא נעים, אבל זה באמת מרתק כמו סדרת דרמה טובה '
לא נעים, אבל זה באמת מרתק כמו סדרת דרמה טובה
12/07/2017 | 11:31
1
54
על פניו, זה נראה ששני הצדדים פעלו לא הכי טוב ועם יותר מידי אגו. כנראה שבלאט היה צריך לקבל משרת עוזר ממאמן לפני שהוא מתחיל כמאמן ראשי בנ.ב.א, יש כאן לא רק זלזול מצד שחקני נ.ב.א כלפי הרמה האירופית אלא גם חוסר נכונות מצד בלאט להבין שהתרבות שהוא נכנס אלא היא שונה והוא צריך להשתלב בה לא רק להטמיע לשחקנים את התרבות שלו, אני מניחה שבגלל שהוא אמריקאי הוא חשב שהוא מבין את המנטליות, אבל זה לא בדיוק אותו הדבר. ממש נושא רב תרבותי כל הקטע הזה . בכל מקרה, זה רק לפי מה שהבנתי מהכתבה, אין לי כמובן מושג מה הלך שם באמת.
לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
12/07/2017 | 12:50
36
אני מאשים הרבה את בלאט, למרות שברור לכולם שסופר קשה להתנהל סביב לברון. מצד שני, אין מה לעשות, הוא מחזיק את הסקילסט של once in a generation, ולכן בלאט היה צריך להבין איך לעבוד איתו. והוא פשוט לא עשה זאת.

יכול להיות שמלכתחילה לברון לא נתן לו צ׳אנס, אבל גם מייקל לא נתן צ׳אנס לסטיב קר, ולבסוף הם נהיו חברים טובים. ומייקל היה הרבה יותר חולה נפש מלברון.
לצפיה ב-'אני הייתי מציע לבלאט לברוח מהניקס כמו מאש'
אני הייתי מציע לבלאט לברוח מהניקס כמו מאש
11/07/2017 | 17:25
5
78
עוד כישלון בNBA יחסל שם סופית את הקריירה שלו. וזה יהיה די תמים לחשוב שמכל ה100 מאמנים האחרונים שאימנו שם, דווקא הוא יצליח. הבעיה שם יותר עמוקה מזהות המאמן. זה ארגון רקוב מהיסוד עם תרבות מפסידה בכל רמ"ח איבריו שנשלט ע"י הבעלים הכי מטומטם בספורט האמריקאי, וזה הישג לא מבוטל בליגה שבה ויווק רנאדיב הוא בעלים של קבוצה.
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
11/07/2017 | 17:27
51
בלאט צריך לקחת כל קבוצה שייתנו לו, כי כל השתהות שלו, מרחיקה אותו משם.

בנוסף, הוא יכול לבנות קבוצה כפי שהוסבר מעלה כי זו המומחיות שלו.
לצפיה ב-'בגדול, אין הרבה קבוצות שיתאימו לו...'
בגדול, אין הרבה קבוצות שיתאימו לו...
11/07/2017 | 18:47
1
53
הרי הוא לא צריך לקחת במצבו קבוצה מצויינת - את ההצלחה יירשמו לזכות השחקנים ואת הכשלון לחובת המאמן. הוא גם לא צריך לקחת קבוצה מבוגרת מדי כי שחקנים עם קילומטראז' ב NBA כנראה לא ישימו עליו. הוא לא נשאר עם יותר מדי אופציות.

הניקס באמת בעייתיים, אבל יש שם מספיק כשרון בשביל המזרח החלש, ואם בלאט יביא אותם לפלייאוף וייקח שם משחק או שניים זה כבר ישנה את היחס כלפיו.
לצפיה ב-'בכל קבוצה יש לפחות שחקן אחד שהוא מעל למאמן בכל מצב'
בכל קבוצה יש לפחות שחקן אחד שהוא מעל למאמן בכל מצב
11/07/2017 | 19:00
48
חוץ מסן אנטוניו כמובן (ואולי בוסטון. ואולי אולי דאלאס. אבל כל הדוגמאות האלה הן עם מאמנים שהוכיחו את עצמם כבר יותר מפעם אחת). כך שתמיד יהיה מי ש"לא ישים עליו". זה משהו שאתה חייב להיות מוכן לו נפשית אם אתה רוצה לאמן בליגה הזאת. מניח שזו הסיבה שמעולם לא ראינו חבר'ה כמו זליקו אובראדוביץ' מאמנים שם, למרות שהם כנראה פי 50 יותר טובים במה שהם עושים מרוב הכסילים בNBA.

מה שמשנה זה איך הארגון מתפקד. האם יש שם תרבות של מקום עבודה נורמלי או שזה מקום שבו עורפים ראשים אחרי כל כישלון ולכל אחד יש יותר אגו מהשני, כולל בהנהלה. הניקס כבר שני עשורים זה פרנצ'ייז לא מתפקד. שם יאמן רק מי שאין לו מה להפסיד. אם בלאט חושב שזו ההצעה האחרונה שהוא יקבל מקבוצת NBA אז שיילך על זה.

לסטיב קר למשל הייתה הצעה מהניקס באותו הקיץ שבו הוא חתם בווריורס לבסוף. תאר לך איך הייתה נכתבת ההיסטוריה מחדש אם הוא היה מקבל את ההחלטה הלא נכונה באותו הקיץ...
לצפיה ב-'לא נראה לי שהוא יקבל צ'אנס אחר בכל מקרה..'
לא נראה לי שהוא יקבל צ'אנס אחר בכל מקרה..
11/07/2017 | 19:25
1
64
בליגה שבה כל שחקן עבר יכול לשמש כמאמן זה לא שיש עבורו ביקוש אמיתי.
סוף הסיפור בקליבלנד גם לא תרם למוניטין שלו בNBA.
בכל מקרה לא רואה אפילו סיכוי אמיתי שהניקס יציעו לו לאמן אצלהם.. קודם כל הם צריכים להחתים GM.
לצפיה ב-'זו בדיוק הסיבה שהוא לא יכול להיות בררן ולקבל את אשר מציעים'
זו בדיוק הסיבה שהוא לא יכול להיות בררן ולקבל את אשר מציעים
14/07/2017 | 00:30
35
לו ולדעתי יש לו סיכוי טוב להיכנס לפלייאוף.
לצפיה ב-'משהו היפותטי לחלוטין-אשמח לתשובות רציניות בכל זאת '
משהו היפותטי לחלוטין-אשמח לתשובות רציניות בכל זאת
10/07/2017 | 21:01
52
187
בואו נניח לרגע שאדם סילבר מתעורר בוקר אחד ומחליט לבטל את קשת השלוש.
איך לדעתכם זה ישפיע על שחקן כמו סטף קרי? איפה זה יציב אותו בדירוג השחקים הטובים בליגה כיום?

מה אתם אומרים?

המשך>>
בואו נניח לרגע שאדם סילבר מתעורר בוקר אחד ומחליט לבטל את קשת השלוש.
איך לדעתכם זה ישפיע על שחקן כמו סטף קרי? איפה זה יציב אותו בדירוג השחקים הטובים בליגה כיום?

מה אתם אומרים?

לצפיה ב-'לונזו בול והלייקרס בליגת הקיץ'
לונזו בול והלייקרס בליגת הקיץ
12/07/2017 | 21:50
81
היום ב-05:30 מול הסיקסרס

האם בול ישחק?
לצפיה ב-'ליגת BIG 3 מישהו שמע על זה? '
ליגת BIG 3 מישהו שמע על זה?
12/07/2017 | 10:08
1
64
הקיץ הזה ניפתחה ליגה חדשה של כדורסל 3 על 3 עם כל מני שחקני עבר, רעיון די נחמד האמת, לקבל קצת טעימות משחקני עבר, מקווה שזה ימשיך ויגדל לעוד ועוד שחקנים וקבוצות בשנים הבאות.
אייברסון בכושר מחריד בקושי מסוגל לשים סל.

https://youtu.be/83pvjWUyLsQ
לצפיה ב-'אני אוהב את הרעיון'
אני אוהב את הרעיון
12/07/2017 | 17:38
56
בינתיים לא יצא לי לצפות אבל אולי כשיתחיל טורניר הנוקאאוט אני אעקוב.
לצפיה ב-' דיון פרי אייג׳נסי - יום שבת מבוא לראשון '
דיון פרי אייג׳נסי - יום שבת מבוא לראשון
09/07/2017 | 00:43
24
107
ג׳יימס הארדן חתם על הארכה עם הרוקטס עד שנת 22/23, ששווייה 228 מליון דולר, מה שהופך את החוזה שלו ליקר בהיסטוריה. בניגוד לקרי שחתם כפרי אייג׳נט, הארדן הוא הראשון שחותם על סופר מקס במסגרת ה-Designated Player Veteran Extension שחברו לקבוצה כריס פול סידר בדיונים על ה-CBA החדש.
הפרשנות שלי - הרוקטס אומרים ״כריס פול הוא אחלה אבל אנחנו הקבוצה של ג׳יימס ורק של ג׳יימס״. Fear the Beard, ללא ספק.

אטלנטה בחרה שלא להשוות את ההצעה שקיבל טים הארדוואי ג׳וניור, 71 ל-4 מליון.

בחזרה לרוקטס - אחרי שהארדן חתם על החוזה, הם כרגע מודיעים שהם מחויבים ללהשיג את כרמלו ומתחילים לערום נכסים עבורו. לבינתיים, הניקס מצידם הצהירו שלמרות שהארדוואי חתם, הם רוצים שקורטני לי יישאר ולא מחפשים להעביר אותו, אלא הם רוצים אותם ביחד. בגלל שאת עמדה 4 מאייש פורזינגיס, זה סימן די חזק לזה שכרמלו לא הולך לשחק שם השנה, או לכל היותר לא לסיים שם את השנה. נראה עד כמה הם יצליחו לסחוט מיוסטון נכסים.
כרמלו מצידו אגב הסכים להעיף את ה-No Trade Clause לטובת הרוקטס.

הנטס, שפספסו את אוטו פורטר כאשר וושינגטון השוו את ההצעה עליו, כרגע חמים על סי ג׳יי מיילס.

הוויזארדס חיזקו את הספסל בג׳ודי מיקס ומייק סקוט, שני שחקנים שהראו אפסייד לתקופה מסויימת ואז חזרו לשולי הרוטציות (או במקרה של סקוט, מעצר על סמים). לדעתי שניהם זה עדיף על להאריך לבוגדנוביץ׳.

למורת רוחו של לברון, הקאבס מסרבים להציע משהו לג׳יימס ג׳ונס, והוא מצידו לא רוצה לשחק בחינם, ומקורות אומרים שהוא כנראה פורש.

קארון באטלר, למי שלא יודע בעל השיא של 15 על 15 (להיעצר 15 פעמים לפני גיל 15), הפך את הסיפור האישי שלו לספר, ומספרים שזה הולך להפוך לסרט.

הפועל ירושלים מחתימה לשנתיים את קרטיס ג׳רלס. זה אשכרה הופיע באתר שבו אני קורא את כל השמועות שאני מביא כאן. אם כבר, אז ירושלים הצליחו להשאיר גם את קינזי וגם את דייסון, שהיוו את הבקקורט הדינמי שלהם בשנה שעברה. אישית אני חושב שג׳רלס סתם קבב וזו טעות לתת לו חוזה, בטח להתחייב אליו לשלוש שנים.

סקופ אחרון שדווקא מתאים לאליקו לספר:
אלנה דלה-דונה, שחקנית ה-WNBA בעלת השם הפורנוגרפי בעליל, צייצה בטוויטר שהיא הופתעה שלונזו בול עלה לשחק עם הנעליים שלו, שהיא לא מבינה איך הוא בחר בהם על נייק (היא חתומה שם כמובן), ושהיא מקווה שתיקרע לו הנעל.
מפה לשם, מסתבר שללונזו כבר יש עדת מעריצים (אוהדי לייקרס. סירייסלי, אני כבר מפסיק להיות מופתע מאוהדים של הקבוצה הזו, ויסלחו לי כמה חברי פורום כאן שאני מעריך), שתקפה את אלנה all over Twitter על זה, ואפילו הוציאה ממנה התנצלות פומבית. לאבאר בול, מי אם לא, דווקא היה רגוע ואמר -
"Let her go with Nike and see where she gets," LaVar Ball said. "We will see her when time goes by."
כן, נייק יקרסו, אבל המותג BBB (הנעליים בארה״ב, לא ההמבורגרים בארץ) ימשיכו לתת בראש.
לצפיה ב-'אם אני שחקן NBA כלשהו'
אם אני שחקן NBA כלשהו
09/07/2017 | 01:04
87
אני אחתום בנטס אך ורק בגלל אובר פיי מוגזם.
לא רואה סיבה אחרת שמישהו ירצה לדרוך שם.
לצפיה ב-'תהיה חדשה בנוגע לכרמלו'
תהיה חדשה בנוגע לכרמלו
09/07/2017 | 02:08
90
עם החברים לקבוצה סיכמנו שהוא יסתדר יפה, השאלה איך הוא אמור להסתדר עם ד'אנטוני, אחרי שדה פקטו היה אחראי לפיטורים שלו מהניקס?

אגב אני חושב שבוגדנוביץ' אחלה שחקן (בטח עדיף על ג'ודי מיקס ומייק סקוט) השאלה עד כמה הארכה שלו הייתה דופקת אותם עם המותרות...
לצפיה ב-'באופן די מפתיע, קרופורד מסכם במינסוטה לשנתיים'
באופן די מפתיע, קרופורד מסכם במינסוטה לשנתיים
09/07/2017 | 05:59
1
76
בימים האחרונים דובר על כך שבמידה והוא מקבל ביי אאוט מההוקס, הוא חותם בקליבלנד ופתאום משום מקום הוא מגיע למינסוטה.

לצפיה ב-'אחלה החתמה, אני בטוח שג'מאל ישגע אותי עם בחירת הזריקות שלו'
אחלה החתמה, אני בטוח שג'מאל ישגע אותי עם בחירת הזריקות שלו
09/07/2017 | 15:20
66
אבל בכל זאת הוא מוסיף לנו 20+ דקות ראויות מהספסל וקצת עוזר גם בקטגוריה של השוטינג.
הוא בן 37, זה גיל שעלולים לדעוך בו מהר וחד אבל לשמחתנו הוא קיבל בייאאוט אז החוזה שלו זול (8.7 מליון לשנתיים).

עדיין חסרים לנו מחליפים בעמדות הפרימטר אבל הסגל כבר מקבל צורה:
PG- טיג, טיוס ג'ונס (צריך רכז שלישי)
SG- וויגינס, ג'מאל
SF- באטלר
PF- ג'נג, גיבסון, בייליצה
C- טאונס, ג'סטין פאטון הרוקי, אלדריך

לצפיה ב-'בניקס לא רואים את כרמלו והארדוואי הצעיר משחקים ביחד'
בניקס לא רואים את כרמלו והארדוואי הצעיר משחקים ביחד
09/07/2017 | 06:11
70
למי שלא זוכר, בין השניים היו מספר הנתגשויות בגלגול הקודם של הארדוואי בניקס.

בקיצור, כרמלו בדרך לקבוצה אחרת.
לצפיה ב-'לונזו בול עושה טריפל דאבל בליגת הקיץ'
לונזו בול עושה טריפל דאבל בליגת הקיץ
09/07/2017 | 06:17
9
92
11 11 11
אחוזים גרועים (5 מ-13) אבל הבחור בהחלט מראה יכולות מרשימות
לצפיה ב-'בול נראה לוקה בקליעה'
בול נראה לוקה בקליעה
09/07/2017 | 07:14
4
112
ספק אם הבחור יממש את הפוטנציאל הגבוה שמצפים ממני

חוזה מצויין להארדן, הוא גם מרוויח 20 מיליוןמדולר מהצד עם חוזה לאדידס 200 מיליון דולר 10 שנים

כאחד שגם עוקב אחרי הכדורסל הישראלי והאירופאי, ג׳רלס כוכב
אז כן הוא כופה את המשחק על עצמו, אבל הוא שחקן יורוליג לגיטימי ומגיע לכל משחק. הבעיה היא דווקא דייסון שזה יום עסל יום בסל, אבל כשהולך לו אז הוא וקרטיס זה שילוב קטלני
לצפיה ב-'הוא בכלל לא נראה NBA READY'
הוא בכלל לא נראה NBA READY
09/07/2017 | 13:13
76
חוץ מהקליעה, גם נראה פיזית לא מתאים לליגה עדיין.
ימים יגידו
לצפיה ב-'ג׳רלס מאוד מאט את המשחק'
ג׳רלס מאוד מאט את המשחק
09/07/2017 | 18:07
2
68
זה נכון שהוא יודע לזהות פוזשנים חשובים ולעשות בהם פעולות טובות (קליעה, דרייב אנד קיק, סחיטת פאול), אבל הוא ממש ממש כבד. הוא לא מריץ אותם בכלל.

חוץ מזה סטודמאייר לא קיבל מסירות כל השנה, זה די בגללו בתכל׳ס.
לצפיה ב-'ולהעביר מסירות לרוחב זה יותר טוב?'
ולהעביר מסירות לרוחב זה יותר טוב?
09/07/2017 | 18:18
1
58
ירושלים החתימו עכשיו מומחה לזה - יוגב אוחיון
ואת מי היית לוקח קודם - את יוגב או את ג'רלס?

זה טוב ויפה להגיד "משחק יפה לעין ושטף קבוצתי" אבל שיש לך שחקן בקליבר של ג'רלס , שהוא ווינר בנשמה שלו(ניצח לירושלים איזה 3 משחקים העונה בסל על הבאזר) , שחקן שמביא את עצמו כל משחק , וסקורר ברמה שלו , אתה לא יכול לוותר עליו ולא להחתים אותו

לקראת סוף העונה הוא למד לשחק הרבה יותר יפה עם דייסון , השילוב הזה יכול להיות קטלני וירושלים הוכיחו את זה במשחק הגדול בארנה מול גראן קנאריה וכמובן במשחק הגמר , ובכלל יפה מאוד שהם הצליחו לשמור על הטריו הזה של הזרים

אמארה בכדורים שהוא היה מקבל , לפחות חצי מהם הוא היה מאבד בשלומיאליות. הוא התדרדר מאוד בחצי השני של העונה , ואם הוא ימשיך ככה בעונה הבאה עדיף שיתלה את הנעליים
לצפיה ב-'יוגב קשר אחורי'
יוגב קשר אחורי
09/07/2017 | 20:35
45
או בלם קדמי. הכי רחוק שיש מכלי התקפי, לגמרי מסכים איתך. ועוד אומרים שבגללו יש מצב שבר טימור עוזב, שזה ממש גרוע בעיניי - מאוד אוהב אותו.

בקשר לג׳רלס, שמע יש הרבה משחקים שהקליעות קלאץ׳ לא נכנסות, ואז אתה עושה חמוצים. ירושלים השנה ספגו ״המון״ הפסדים מביכים, בעיקר בגלל שג׳רלס היה נראה לא מעוניין. זה יפה שהוא מופיע לרגעים הגדולים, אבל לרגעים הקטנים שלפחות יגיע. מנהיג צריך להנהיג כל הזמן, לא רק במאני טיים, לא רק במשחקים החשובים.

ואמארה נתן משחקים מעולים בהצלבה ומול מכבי באמצע העונה, ואז הפסיק לקבל כדורים עד סופה. אין מה לעשות הוא לא פועל שחור. הוא צריך את הכדור כדי להיות טוב, ומוזר לי שלא מנצלים אותו יותר. אני פירשתי את זה שג׳רלס רוצה להיות ה״איש״ בעצמו, ולא לתת את כל התהילה לאיזה has been שכמו שאמרת פישל לא מעט. מצד שני - זה גם מעיד על אגו שלילי בעיניי. לאורך זמן, הדברים האלה נוטים להתפוצץ, וזה למה אני חושב שזו היתה טעות להחתים אותו על שלוש שנים.
לצפיה ב-'גם אני חושב שבול לא יעמוד בציפיות, אבל עזבו- ראיתם את טאטום?'
גם אני חושב שבול לא יעמוד בציפיות, אבל עזבו- ראיתם את טאטום?
09/07/2017 | 10:39
2
97
לגיל שלו הוא ממש מרשים מבחינה התקפית, וכן אני יודע שזה בסה"כ סאמר ליג אבל זה נותן איזו שהיא אינדיקציה.
לצפיה ב-'נראה טכני ברמה גבוהה'
נראה טכני ברמה גבוהה
09/07/2017 | 15:23
19
לצפיה ב-'יש מצב שאיינג' פשוט הלך עם תחושת הבטן שלו'
יש מצב שאיינג' פשוט הלך עם תחושת הבטן שלו
09/07/2017 | 15:59
64
שטייטום פשוט יגדל להיות טוב יותר מפולץ. לא ראיתי א אחד מהם אני בעיקר מתעדכן ממה שכותבים כאן - עושה רושם שאיינג' פשוט קרא את השוק, הבין שהוא רוצה את טייטום ולא את פולץ, גם כבחירה ראשונה, והחליט להרוויח על הקונצנזוס של פולץ ובול.
איינג' כבר הרבה שנים מתנהל במקצוענות גבוהה מאד. מאז שהטריו התפרק בוסטון פספסה נדמה לי שתי עונות וחזרה ישר לפלייאוף, ועדיין יש לה ים בחירות גבוהות גם כשהיא עושה מקום ראשון במזרח.

אני חושב שעם קבוצות קמות ונופלות על GM, כנראה שאיינג' הוא אחד הטובים.
לצפיה ב-'הגופיה של בול'
הגופיה של בול
12/07/2017 | 23:39
16
האם כדאי לרכוש גופיה של בול או שזה מוקדם מדי?
לצפיה ב-'איזה פראיירים הלייקרס'
איזה פראיירים הלייקרס
09/07/2017 | 11:12
100
היו צריכים לבחור בג'ייסון טייטום. נפלו קורבן להייפ המפגר סביב לונזו.

לצפיה ב-'דרמארה קארול בנטס'
דרמארה קארול בנטס
09/07/2017 | 18:09
3
82
הראפטורס היו מתים כבר כמה זמן להיפטר ממנו, ולכן שלחו אותו עם בחירת סיבוב ראשון ובחירת סיבוב שני ב-2018, לנטס, תמורת ג׳סטין הולידיי.

לצפיה ב-'ברחו ממס המותרות'
ברחו ממס המותרות
09/07/2017 | 18:20
2
72
הם משלמים מחיר לא קטן על ההחתמה של קארול בזמנו.
הנטס מקבלים בשמחה salary dump מכל דורשת. זו הדרך שלהם לאסוף נכסים (דאנג'לו ראסל, בחירות הדראפט הנ"ל של טורונטו).

לנורמן פאוול אין סייז של SF אבל הוא השחקן הכי מעניין על הספסל של הראפטורס, מאמין שהוא ירוויח מהמהלך דקות משחק. 
לצפיה ב-'הנטס גם יכולים להיות קרש קפיצה, לא רק בית קברות'
הנטס גם יכולים להיות קרש קפיצה, לא רק בית קברות
09/07/2017 | 20:39
1
62
הם עשו טוב לקריירה של אלן אנדרסון (שאז נפצע שוב) ולקריירה של ליוינגסטון.

קארול הוא לא שחקן כזה שמייצר לעצמו נקודות, אבל לך תדע אולי ליידם הוא יחזור להיראות כמו ה-D&3 הקשוח שהיה, ובעוד שנתיים לחזור לעשות סיבוב אצל קבוצות פלייאוף.
לצפיה ב-'כן, לדאנג'לו ראסל יש שם הזדמנות טובה לדעתי'
כן, לדאנג'לו ראסל יש שם הזדמנות טובה לדעתי
09/07/2017 | 21:09
65
אחרי שהלייקרס ויתרו עליו יחסית בקלות.

אני חושב שקרול תמיד היה קצת אוברייטד בהגנה ויהיה לו קשה לחזור להיות השחקן מלפני הפציעה. אולי באמת אופתע לטובה.
לצפיה ב-'עוד ממש בקטנה'
עוד ממש בקטנה
09/07/2017 | 20:16
85
לואיס סקולה חתם בליגה הסינית ולמעשה סיים את קריירת ה-NBA שלו (אלה אם מישהו ממש יאמין בו בגיל 37)

במינסוטה מחפשים קונה לקול אולדריך

ברנדון אינגרם לא ישחק יותר בליגה הקיץ בעקבות פציעה קלה ברגל...הלייקרס פשוט מעדיפים לא לקחת סיכונים איתו.

הפציעה של מרקל פולץ כנראה לא רצינית ולפי הדיווחים הוא "הולך בסדר"

לצפיה ב-'טרייד טורונטו- אינדיאנה: קורי ג'וזף תמורת סיג'יי מיילס'
טרייד טורונטו- אינדיאנה: קורי ג'וזף תמורת סיג'יי מיילס
09/07/2017 | 23:18
69
sign and trade של מיילס שיחתום על חוזה בסך 25 מליון ל-3 שנים.

הראפטורס סוגרים את החור ב-SF בעקבות הטרייד על קארול. אינדיאנה משיגה אחלה רכז מחליף במחיר טוב.
לצפיה ב-'לגבי החוזה של הארדן, מה עם תקרת השכר?'
לגבי החוזה של הארדן, מה עם תקרת השכר?
11/07/2017 | 20:45
1
50
אין כזה דבר כבר תקרת שכר?
לצפיה ב-'יש. אבל גם יש סעיף חדש מהCBA האחרון'
יש. אבל גם יש סעיף חדש מהCBA האחרון
11/07/2017 | 20:59
40
והארדן הוא הראשון שחותם עליו.
לצפיה ב-' יום שישי פרי אייג׳נסי '
יום שישי פרי אייג׳נסי
07/07/2017 | 12:13
53
176
כי זה או לדווח פה ולריב עם אשתי, או לא.

ג׳יימס ג׳ונסון חתם בהיט ל-4 עונות על 60 מליון. כמו כן, קלי אוליניק חתם שם על 50 ל-4 עונות. זה אומר שההיט כנראה לא יוכלו לחדש לוויין אלינגטון, וצריכים להעביר את ג׳וש מקרוברטס,...
המשך>>
כי זה או לדווח פה ולריב עם אשתי, או לא.

ג׳יימס ג׳ונסון חתם בהיט ל-4 עונות על 60 מליון. כמו כן, קלי אוליניק חתם שם על 50 ל-4 עונות. זה אומר שההיט כנראה לא יוכלו לחדש לוויין אלינגטון, וצריכים להעביר את ג׳וש מקרוברטס, וכבר התחילו דיבורים עם דאלאס עליו.

מילוש תאודוסיץ׳ חתם על 24.6 מליון דולר לשנתיים בקליפרס. אחלה כסף בהשוואה לאירופה, וזה גם פחות או יותר מה שקיבל לעונה בוגדנוביץ׳. בגזרת הבוגדנוביץ׳ השני, ששיחק בוויזארדס השנה, השוק מתקרר. הוא חיפש הצעה של 50 ל-3, בינתיים לא מתקרב לזה, לפי מקורות.

וינס קרטר חתם על עונה אחת בקינגס על 8 מליון לעונה.

הניקס הציעו 71 מליון לטים הארדוואי ג׳וניור ל-4 שנים. אטלנטה מהססת וכנראה לא תשווה.

הספרס החתימו את רודי גיי על 17.2 מליון לשתי עונות. כנראה שגם השוק שלו היה קר, והוא מאוד רוצה לחתום בקבוצה מנצחת. שנה שניה אופציה שחקן, ויתר על כסף כדי לשחק בקונטנדרית. הוא ויתר על 14 מליון מובטחים העונה כזכור.

עוד בספרס, הם טוענים שהם ישוו הצעות על ג׳ונתן סימונס בגובה 30 ל-3 שנים. בינתיים שמועות על הניקס והקינגס שיכולות להציע 40 ל-3, אבל הסיכוי שזה יקרה נמוך - דיבאץ׳ התראיין אחרי ההחתמה של קארטר ואמר שהסגל סגור, והניקס שהחתימו את הארדוואי על הצעה, כנראה שלא ירצו את סימונס, אם הוא אטלנטה לא ישוו (סיכוי גבוה כאמור).

דירק לעוד שנתיים בדאלאס, 10 מליון לעונה (או לשתיהן, הדיווחים מבולבלים).

ג׳מאל קרופורד בדיבור על להצטרף לאחת מארבע הקונטנדריות - ווריירס, ספרס, רוקטס, וסלטיקס. לכל אחת מהן יש לו קשר כלשהו. 

הניקס רוצים רכז שילמד את הרוקי שלהם, רונדו אופציה כאמור, ועכשיו גם מרקוס סמארט מעניין אותם.
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 13:02
5

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'דיון: מי המנצחות והמפסידות של הפרי אייג'נסי'
דיון: מי המנצחות והמפסידות של הפרי אייג'נסי
06/07/2017 | 22:10
5
113
אלה המנצחות הבולטות לפי דעת (ולפי הסדר)י:

1. אוקלהומה- ביצעו שורת מהלכים מבריקים:
א. הביאו את פול ג'ורג' במחיר אפסי. אפילו שזה כנראה one-year rental, הם לא ויתרו כמעט על שום דבר. אולדיפו חתם על חוזה יקר מדי ולא בטוח ש-OKC תתגעגע אליו במחיר הזה. סאבוניס עשה עונת רוקי חלשה למרות שקיבל הזדמנויות. עכשיו יש להם את פול ג'ורג' לפחות לעונה אחת, הוא עונה להם היטב על החסרונות מעונה שעברה (קליעה משלוש ועזרה לווסטברוק בייצור מצבים) והם מעמידים קבוצה שיכולה לכוון לגמר מערב.
אם פול ג'ורג' יאריך אצלם חוזה זו תהיה הגניבה הכי גדולה בטרייד לפחות מאז ג'יימס הארדן (סגירת מעגל).
ב. אנדרה רוברסון ב-30 מליון ל-3 שנים: חוזה ממש טוב. הבחור נגר אבל הוא שחקן הגנה מהטובים בליגה. רוברסון שומר על כמה עמדות ועל אף החסרונות שלו אוקלהומה מוצאת את עצמה משתפת אותו 30+ דקות בסדרות פלייאוף בשנים האחרונות.
ג. פטריק פטרסון ב-16 מליון ל-3 שנים: עוד גניבה בפרי אייג'נסי. פטרסון הוא סטרץ' 4 סולידי שנותן האסל וקצת ריווח. עופר הביא נתון מדהים לגבי הפלוס/מינוס שלו בטורונטו בשנים האחרונות (+1,000 איתו, -30 בלעדיו). הוא אחלה של רול פלייר ובתור שחקן של 25 דקות סולידיות המחיר מצחיק.

2. גולדן סטייט- לא איבדו כלום והיריבה העיקרית שלהם לא התחזקה:
זה די פשוט. קרי ודוראנט נשארו כאשר האחרון ויתר על כסף על מנת להשאיר את איגי וליבינגסטון שהם שחקני הספסל החשובים ביותר. משם גולדן המשיכה במהלכים טובים שהם בגדר בונוס: עומרי כספי וניק יאנג בזול, קנו בחירת דראפט משיקאגו שאולי יתן דקות, השאירו את דיוויד ווסט על מינימום והיד עוד נטויה. לא אתפלא אם אנדרו בוגט יחזור אליהם תמורת גרושים.
בנוסף קליבלנד לא הצליחה להביא את פול ג'ורג' במה שהיה יכול לאיים על העליונות של הווריורס.

3. יוסטון- נראה טוב אך עדיין בסימן שאלה.
המהלך העיקרי היה כמובן הטרייד על כריס פול בו ויתרו על החוזים הכי expendable שלהם (בוורלי, לו וויליאמס) ועל נכסים מינוריים (דקר, הארל, בחירה סוף סיבוב ראשון). פול והארדן לא מתאימים בצורה מושלמת והם יצטרכו להבין איך לשחק יחדיו, אין ספק שזה ניסיון ששווה לעשות.
בנוסף הרוקטס הצליחו להשאיר את ננה בזול (11 מליון ל-3 שנים) והביאו את פיג'יי טאקר ב-MLE כך שיש להם שמינייה לפלייאוף שנראית לא פחות טוב מאף אחת במערב פרט לגולדן: פול, הארדן, גורדון, אריזה, טאקר, אנדרסון, קאפלה, ננה. רוב השחקנים מסוגלים לנוע בין עמדות כך שבמידה וכולם בריאים הם מכסים את הדקות ממש יפה.

=================================

ואלה המפסידות (לפי הסדר):

1. יוטה- בנייה של שנים נהרסה בשבוע.
המקרה של יוטה קצת עצוב כי הם התנהלו בצורה נכונה יחסית. העונה שלהם הייתה ממש מוצלחת עם 51 ניצחונות וסיבוב שני בפלייאוף. זו קבוצה שנבנתה דרך הדראפט והחתמות וטרנים חכמות והייתה במגמת עלייה.
ג'ורג' היל היה פקטור חשוב בהחלטה של היוורד האם להישאר, הוא סירב לקבל חוזה ענקי מיוטה ל-3 שנים במחשבה שיקבל מקסימום ל-4 שנים בשוק החופשי. בסוף נתקע עם חוזה הרבה פחות טוב ועוד בסקראמנטו.
יוטה הקדימה תרופה למכה והביאה בטרייד את רוביו כדי לתת להיוורד צ'אנס לקבוצה תחרותית בכל זאת. אבל היוורד עוזב והם מאבדים את הכוכב הגדול. עכשיו הם תקועים עם סגל לא מאוזן ולא מספיק טוב, ללא מקום בתקרת השכר, כנראה בדרך ללוטרי אבל לא full-blown tanking.
הטעות היחידה כמעט של יוטה היא החוזה הרע שנתנה לאינגלס (52 מליון ל-4 שנים), שחקן שעשה עונה מוצלחת אחת בקריירה ועכשיו הוא בכל מקרה חסר ערך עבורם.
יכול להיות שהמצב של יוטה קצת ישתפר במידה ותשיג את החוזה הנהדר של קראודר כחלק מהסיין&טרייד של היוורד.

2. אינדיאנה- לא הצליחה למנף את פול ג'ורג'.
לפייסרס לא היו הרבה ברירות ועשה רושם שפול ג'ורג' יעזוב. ההחלטה לבצע טרייד הייתה נכונה אבל התמורה ממש לא. אינדיאנה לא התקדמה בשום צורה בחיפוש אחר הפרנצ'ייז פלייר הבא שלה. היא הייתה צריכה להשיג בחירות דראפט גבוהות או צעירים מבטיחים, בפועל היא לא סימנה וי על אף קטגוריה. 
היו דיווחים שבוסטון הופתעה מהטרייד של אינדיאנה-אוקלהומה, לא הגיוני בעיני שהסלטיקס לא יציעו חבילה יותר טובה מזו. אולי היה קצר בתקשורת בין אינדי לבוסטון או אני לא יודע מה... מבחינתי זה פספוס של שני הצדדים. במיוחד של הפייסרס, כי לבוסטון יהיו הזדמנויות בהמשך לפרוע את הנכסים שלהם או פשוט לממש אותם.

3. סאן אנטוניו- גם בסימן שאלה. בהתחלה בחרתי באטלנטה חסרת המושג אבל יותר מעניין לדבר על הספרס.
נראה שהקיץ התחיל ברגע שמאל כשהספרס ניסו להעביר את למרכוס לקראת הדראפט ללא הצלחה. השאיפה להנחית את כריס פול נגמרה לפני שהתחילה כאשר דווח על הסיכום שלו ביוסטון.
עם פתיחת הפרי אייג'נסי הם מיהרו לתת חוזה לפטי מילס, כאשר בדיעבד היו יכולים להשיג את ג'ורג' היל שמתאים להם בול.
כרגע עושה רושם שהם לא יתחזקו הקיץ. יש להם מקום פנוי בתקרה אבל גם שני RFA (סימונס ודדמון), סיכוי טוב שאחד מהם יעזוב. בנוסף, פאו גאסול ומאנו (במידה וישאר) צפויים לחדש חוזה ובכך לסתום את הגולל על שחקני חיזוק משמעותיים נוספים.
פופוביץ' יודע שהספרס לא מספיק טובים כדי לקחת אליפות אבל הוא גם לא ביצע צעדים אקטיביים של ירידה לצורך עלייה. יכול להיות שהם יסתפקו בעוד עונה תחרותית של גמר מערב at best, אם כי אני בספק עד כמה בסיס האוהדים צמא לעונה יפה עם תקרת זכוכית.

מוזמנים לתת את האינפוט שלכם
לצפיה ב-'בגדול '
בגדול
07/07/2017 | 01:47
94
אין מה לחפש קצר בתקשורת יותר מדי, הסלטיקס לא יכלו לעשות טרייד בשביל ג'ורג' לפני שהייוורד חותם - אינדי החליטה שלא בא לה לחכות שבוע בשביל מה שבוסטון הציעה. ככל הנראה זה היה סמארט או בראדלי יחד עם קראודר ובחירת סיבוב ראשון עתידית (של בוסטון או ממפיס או קליפרס...לא של הנטס/לייקרס). למה הם לא חיכו לפחות לראות מה יקרה עם הייוורד לא ברור, הרי סאבוניס ואולדיפו לא הולכים לשום מקום, אולי פרסטי הציב אולטימטום. למה הם גם בחרו ללכת עליהם ולא על מה שדנבר הציעו או אפילו לאב זה גם החלטה שלהם...בסופו של דבר אינדי החליטו לפעול ואי אפשר להכריח אותם.
לצפיה ב-'החתימה של גיי בספרס משפרת קצת את מצבם'
החתימה של גיי בספרס משפרת קצת את מצבם
07/07/2017 | 09:18
89
אמנם אני לא מתלהב מהשחקן או מהחתימה עצמה (כפי שכתבתי בפוסט אחר) אבל לפחות הם עשו משהו עם עצמם ולא נשארו קירחים.
בסה"כ הספרס מחתימים שחקנים לפלייאוף וזה מה חשוב מבחינתם, אם בפלייאוף גיי יהיה סביר (15 נק' ככה) אז הם כנראה הרוויחו.

לצפיה ב-'יש לי דעה מאד שונה כנראה ממה שתוצג פה בפורום'
יש לי דעה מאד שונה כנראה ממה שתוצג פה בפורום
08/07/2017 | 14:29
1
35
לצפיה ב-'שונא את הממשק של תפוז - המשך'
שונא את הממשק של תפוז - המשך
08/07/2017 | 16:04
80
מפסידים : 

ווזיארדס - משלמים הרבה כסף לשחקנים שלא שווים את הכסף לא הצליחו לחזק את הספסל בשביל לעבור את בוסטון/קליבלנד

קליפרס - הפכו להיות קבוצת ספק פלייאוף, אין מה להוסיף, הם פשוט טובים אבל לא מספיק. בעיקר בגלל פציעות

אינדיאנה - לא קיבלו שום עתיד בעד פול ג'ורג'. זה פשוט לא מוצלח. הכל בשביל לא לתת לג'ורג' מה שהוא רוצה ולא לעשות עסקים עם קבוצות מתחרות. פריצ'ארד עשה שטויות. מזל שבירד בחר בדראפט את מיילס טרנר, בן אדם עם תרבות טובה, שחקן שמוכן לקחת את הפרנצ'ייז על הכתפיים שלו. אבל לאן? 

מנצחים:

גולדן סטייט ווריורס - יש להם את כל מה שהם רוצים

יוסטון רוקטס - הם הפכו להיות מוקד עלייה לרגל, אין מה להוסיף 

סקרמנטו קינגס - הם הפכו את עצמם מקבוצה שאנשים מפחדים להתקרב אליה לקבוצה שוטרנים באים ללמד שם את הצעירים איך לשחק וגם לקבל דקות על הדרך. חלק מזה זו הבעת אמון רצינית בדיארון פוקס ובבאדי הילד, כמו כן גם בדייב ייגר. 

לוס אנג'לס לייקרס - לא עשו שום עסקה מטופשת

לצפיה ב-'המנצחת הכי גדולה היא יוסטון'
המנצחת הכי גדולה היא יוסטון
08/07/2017 | 16:34
81
פשוט קיבלה את השחקן הכי טוב שהיה זמין בFA. הפכה להיות יעד אטרקטיבי והקריבה בוטנים בשביל זה. לא בהכרח יעבוד טוב בין פול והארדן (לדעתי כן יעבוד) אבל במקרה הרע אפשר להעביר את פול בטרייד כעבור שנה ולקבל עליו הרבה יותר ממה ששילמו עליו.

המנצחת השניה הכי גדולה היא פילדלפיה. הביאה את השחקן הכי טוב מהדראפט ומעמידה חמישיה שאם תראה בהתאם לפוטנציאל יכולה כבר העונה לנצל את הקריסה של 3 קבוצות פלייאוף אשתקד ולתפוס מקום בפוסטסיזן.

אני לא חושב שOKC עשתה דיל טוב כמו שהרוב חושבים אבל במקרה הכי גרוע היא נפטרה מהחוזה הדי הזוי של אולדיפו אז אני מכניס אותה למנצחות. התסריט הרע ביותר הוא כמעט זהה לתסריט שבו הם לא היו עושים את הטרייד עם ג'ורג', אז ה1% סיכוי שג'ורג' וראסל הופכים את OKC לקונטנדרית שווה את זה לגמרי.

אפשר לומר שבוסטון במנצחות כי הם התחזקו, אם כי יחסית למה שציפינו מהם הקיץ הם די מאכזבים.

דנבר איבדה את גלינארי והביאה את מילסאפ - שווה

טורונטו שמרה על הסגל שלה - גם לא מובן מאליו

הלייקרס - פינו מקום בתקרה לקראת הקיץ הבא שאמור להחזיר אותם לרלוונטיות מבלי לאבד נכסים יותר מידי חשובים.

מפסידות:
קודם כל הניקס שם הכאוס שולט וחוזים הזויים מחולקים לכל דורש. מי ששמח שג'קסון פוטר גילה כמה ימים אחרי שג'יימס דולן הוא עדיין הבעלים.

על אינדיאנה דיברנו מספיק, כמובן שגם היא במפסידות

סן אנטוניו היא אולי האכזבה הכי גדולה שלי מהקיץ הזה. בעצם אפשר להכניס לפה את כל הקבוצות שהיו צריכות רכז, היה להן מקום מתחת לתקרה ולא החתימו את ג'ורג' היל. מהספרס אבל יש ציפיות להיות קצת יותר תחרותיים.

מיאמי רצתה את הייוורד וקיבלה זין. תהיה באזור של מקומות 8-10 במזרח שזו כנראה הסיטואציה הכי גרועה להיות בה.

ניו אורלינס כרגיל ירתה לעצמה ברגל עם החוזה של הולידיי אבל מהם כבר לאף אחד אין ציפיות.

בעקבות העזיבות של הייוורד והיל גם יוטה נכנסת למפסידות

הקליפרס בעקבות העזיבה של פול עם עתיד די מעפן

מינסוטה עשתה מהלך אחד טוב ומהלך אחד רע בעיני אז מבחינתי הם נייטרלים.
לצפיה ב-' פרי אייג׳נסי יום רביעי '
פרי אייג׳נסי יום רביעי
05/07/2017 | 11:57
68
275
מקווה שאתם אוהבים את הדיונים האלה שאני פותח. 

גורדון הייוורד חותם בסלטיקס על 128 מליון דולר ל-4 שנים.

מיאמי היט (שהפסידה במירוץ על הייוורד) מנסה להחתים...
המשך>>
מקווה שאתם אוהבים את הדיונים האלה שאני פותח. 

גורדון הייוורד חותם בסלטיקס על 128 מליון דולר ל-4 שנים.

מיאמי היט (שהפסידה במירוץ על הייוורד) מנסה להחתים מחדש את ג׳יימס ג׳ונסון ודיון ווייטרס. האחרון מבוקש מאוד בניקס, וצפוי לקבל חוזה די גבוה. כמו כן, מיאמי Waived כריס בוש, וניקו כך 25 מליון דולר מתקרת השכר. לניקס יש 15 מליון בתקרת השכר. נראה מי תשלם יותר על מיסטר AND1.

בוסטון, לאחר ההחתמה המוצלחת, מנסה לשווק אי אלו ממרקוס סמארט, אייברי בראדלי וג׳יי קראודר. הם לא רוצים למכור את כולם, אלא יותר לבדוק על מי הם יכולים לקבל את החתיכה הכי מעניינת. כמו כן, הם לא מימשו את האופציה על קלי אוליניק שהפך לפרי אייג׳נט בלתי מוגבל.

אוטו פורטר קיבל הצעה של 106 מליון ל-4 שנים מהנטס, והוא צפוי לחתום עליה. הוויזארדס צפויים להשוות, שכן הוא שחקן חופשי מוגבל. הם ניסו להביא את פורטר על חוזה יותר ידידותי והנטס די כפו עליהם את העניין הזה.

יוטה, שחיכו להייוורד, פספסו את ההזדמנות להציע לאוטו פורטר את החוזה הזה בעצמם, ועכשיו הולכים חזק על רודי גיי. רודי גיי מאוד רצה לחתום באוקלהומה (ואני מאוד אוהב אותו כסטרץ׳ 4 מאז אליפות העולם שארה״ב לקחה והוא היה נהדר שם בעמדה הזו), אבל הם לא הציעו לו מספיק כסף, והחתימו את פטריק פטרסון הבינוני (סליחה ראפ, אני לא חושב שזה טוב) על 16 מליון ל-3 שנים. מקורות אומרים שגיי די קרוב ליוטה, שעכשיו יש להם הרבה כסף לתת והם מאוד רוצים להישאר רלוונטים.

הניקס מקפיאים את השיחות על כרמלו אנטוני לרוקטס עד החתמת נשיא חדש.

ג׳מאל קרופורד שעבר לאטלנטה במסגרת ההחתמה של גלינארי, מבקש Buyout. נדמה שבינתיים אף קונטנדרית לא בעניין שלו, והוא הביע רצון להגיע ללייקרס.

ניק יאנג לווריירס כנראה לא יקרה, ועכשיו יש שיחות עם מינסוטה. הם צפויים להציע לו את ה-Room Exception, שהיא הכי נמוכה מבין שלושת האקספשנס.

עוד בגזרת הוולבס, יש דיבור חזק מאוד על קול אולדריץ׳ + בחירת דראפט שיעברו לאינדיאנה תמורת סי ג׳יי מיילס.

עומרי כספי חתם על 2.1 מליון דולר לעונה אחת בווריירס, כאמור, מה שמהווה העלאה בשכר. לפי הדיווחים, בשנה שעברה הוא הרוויח 185 אלף דולר בלבד.

ממפיס הציעו הצעה (לא כתוב הסכום) לג׳מייקל גרין, כאמור פרי אייג׳נט מוגבל.

דריק רוז הולך להיפגש עם הקליפרס שכנראה יציעו לו את ה-MLE (כמעט 9 מליון דולר) ואת עמדת הרכז הפותח.

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה