לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76877,687 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'מוכנים? הלילה זה היה קורה'
מוכנים? הלילה זה היה קורה
16/10/2018 | 10:06
21
55
3:00 הסלטיקס ו הסיקסרס יתנו את יריית הפתיחה
5:30 אוקלהומה ו גולדן במפגש ראש בראש, כנראה בלי ווסטברוק וזה מוציא קצת מהעוקץ של המשחק הזה אבל עדיין יהיה מעניין.

הולכת להיות עונה מדהימה לדעתי, תשתדלו לא לפספס כלום
לצפיה ב-'Happy NBA Day'
Happy NBA Day
16/10/2018 | 10:53
40

I can literally watch this all day long
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
16/10/2018 | 15:37
9
36
החיסרון של ווסטברוק באמת מוריד ממידת האטרקטיביות של OKC-גולדן, אבל המשחק הראשון יהיה אש.
לצפיה ב-'המשחק הראשון יהיה פצצה'
המשחק הראשון יהיה פצצה
16/10/2018 | 17:16
8
37
כולם בריאים (נראה לי) ולמרות הגבלת הדקות הצפויה של היוורד, הולך להיות משחק אדיר עם הצהרת כוונות של שתי הקבוצות האלה כבר על הפתיחה.
ושווה לעקוב אחרי פולץ שיפתח בחמישיה.
לצפיה ב-'זו באמת החלטה שנויה במחלוקת'
זו באמת החלטה שנויה במחלוקת
16/10/2018 | 17:48
7
32
לפתוח עם פולץ בחמישייה.
ההרכב הכי טוב של פילי הוא החמישייה מעונה שעברה: סימונס-רדיק-קובינגטון-סאריץ'-אמביד. מבחינת סגנונית פולץ גם יותר מתאים מרדיק בתור שחקן שישי.
מצד שני הסיקסרס יכולים להסתכל קצת יותר רחוק ולחשוב שזו הדרך הכי טובה לפתח את פולץ, מול תחרות ברמה גבוהה ולצד השחקנים שיהוו את הגרעין יחד איתו בהמשך.
לצפיה ב-'במיוחד אם זה יבוא על חשבון רדיק'
במיוחד אם זה יבוא על חשבון רדיק
16/10/2018 | 17:56
6
24
שהוא שחקן רבע ראשון מצויין (חפשו את הסטטיסטיקות שלו ברבע הראשון בקליפרס).

אני חושב שהוא צריך לפתוח על חשבון קובינגטון. אני חושב שהוא צריך לפתוח כי אתה רוצה להתחיל משחקים בהרכב יותר מסורתי. גם גולדן סטייט לא פותחים עם הרכב המוות שלהם.

גם אני חושב שברט בראון לא היה רוצה שסימונס ישחק 1 כל המשחק. גם לברון בזמנו דיבר על זה שקשה לו לשחק off position משחק שלם (זה היה אחרי משחק שכל הרכזים בקאבס נפצעו ולברון שיחק 1 וכולם התלהבו כי כולם ילדים מפגרים).
לצפיה ב-'זה מה שעשו בפרהסיזן'
זה מה שעשו בפרהסיזן
16/10/2018 | 18:04
5
26
מסכים שרדיק צריך לפתוח, אם הולכים על הרכב מסורתי גם קובינגטון צריך לפתוח הן מבחינת העמדה והן מבחינת הפונקציה שהוא ממלא בהרכב. ואז סאריץ' יעלה מהספסל ויוכל גם לייצר יותר טוב מאשר השניים הנ"ל.

אני לא בטוח מה העמדה המסורתית של סימונס. הוא PG בהתקפה ופורוורד בהגנה.
לצפיה ב-'סימונס SF בעיניי'
סימונס SF בעיניי
16/10/2018 | 18:17
4
29
אגב קובינגטון הוא D&3 קלאסי מהספסל. גם רדיק יכול להיות קלאסי, כמו שקורבר היה עולה בקאבס (או אפילו בלינלי בסיקסרס שנה שעברה, ומעל לכולם אני בעירוני אזור בכיתה י״א עולה ודופק שלשות 1-6 בהפסד המיתולוגי להפועל חולון על העליה)
לצפיה ב-'אגב, לא ציינתי אבל שני המשחקים ישודרו בספורט 5'
אגב, לא ציינתי אבל שני המשחקים ישודרו בספורט 5
16/10/2018 | 19:22
6
לצפיה ב-'מה במבנה או בסקילסט של סימונס מכוון ל-SF?'
מה במבנה או בסקילסט של סימונס מכוון ל-SF?
16/10/2018 | 21:11
2
23
לגבי קובינגטון אני חושב שהערך של שחקני 3&D טמון ביכולת שלהם להשלים היטב כוכבים. שחקנים מסוגו פחות אפקטיביים בהרכבי ספסל כשאין מי שיסדר להם זריקות פנויות, ואין איזה כוכב גדול ממול שהם מנסים להאט. פולץ או שחקנים אחרים של אינסטנט אופנס, אבל לא ברמה הגבוהה ביותר, הרבה פעמים התפקיד הטבעי שלהם זה להוביל את החמישייה השנייה. כי כשאתה שם אותם ליד סימונס ואמביד הם בכל מקרה לא יהיו אופציה ראשונה-שנייה בהתקפה, וחוץ מייצור מצבי קליעה לעצמם הם לא תורמים הרבה מעבר.
לצפיה ב-'אני חושב שהוא קלאסי ל-3'
אני חושב שהוא קלאסי ל-3
17/10/2018 | 14:02
1
14
אם מסתכלים על התפקידים הקלאסיים - רכז, קלעי, סנטר וכדומה. התפקיד של הפורוורדים בעצם היה לעשות קצת מהכל - סקורינג, ריבאונדים, יצירת מצבים, עזרה בהובלת כדור, הגעה לקו, ופה ושם קליעה מבחוץ. אז חוץ מהקליעה מבחוץ הוא מצטיין בכל השאר. מה זה מצטיין, הוא יכול להיות אגדי בכל השאר. יש לו משחק פוסט, יש לו ראיית משחק פנומנלית, הוא מגיע לסל בכדרור או באתלטיות כמעט מתי שהוא רוצה, הוא ריבאונדר פנטסטי, הוא רץ את המגרש. הבנאדם החבילה השלמה. יש מצב שאם היית לוקח את לארי בירד, ובמקום קלעי מהטובים בהיסטוריה היית הופך אותו לאתלט מהטובים בהיסטוריה, זה מה שהיית מקבל.

אולי זה רק אני אבל.
לצפיה ב-'אני חושב שהוא ממלא תפקידים קלאסיים של רכז'
אני חושב שהוא ממלא תפקידים קלאסיים של רכז
17/10/2018 | 16:23
8
כמו הובלת כדור, ניהול משחק וייצור מצבים.
סימונס מסוגל לעשות דברים נוספים בזכות הסייז שלו, שגם כן יותר אופייני לPF-C מאשר ל-SF.

בעיקרון אני חושב שאם היה נמוך ב-15 ס"מ כולם היו מגדירים אותו PG. אבל בגלל הסייז יוצא הדופן שלו, ומכיוון שהוא שומר על מגוון עמדות, הוא לא מתיישב באופן קלאסי באף אחת מהעמדות המסורתיות.
לצפיה ב-'Good Luck To Gordon Hayward! Break a Leg!'
Good Luck To Gordon Hayward! Break a Leg!
16/10/2018 | 15:43
2
7
לצפיה ב-' רשע'
רשע
16/10/2018 | 17:14
6
לצפיה ב-''
17/10/2018 | 10:18
2
לצפיה ב-'תזכורת לרגעים הפחות נעימים של המקצוע'
תזכורת לרגעים הפחות נעימים של המקצוע
16/10/2018 | 19:15
37
שנה בדיוק חלפה ובואו נקווה שהשנה לא נראה מראות כאלה.

לצפיה ב-'משחקים מעניינים'
משחקים מעניינים
16/10/2018 | 21:37
28
פתיחת העונה שלי היא מחר. רצה הגורל ושתי הקבוצות שלי נפגשות במחזור הפתיחה, שזה כאילו, חוסך לי משחק! אינדיאנה יכלה לפגוש כל קבוצה. דטרויט? הגיוני. קליבלנד? הגיוני. מה הסיכוי שלוח המשחקים יסדר לנו מפגש נגד קבוצה מהמערב [2 משחקים בעונה], שהיא במקרה גם הקבוצה השניה שלי. זה כאילו מישהו סידר את זה עבורי. מי שזה לא יהיה - תודה לך! מכרת את עצמך בזול, כי הייתי מוכן לשלם לך שתארגן את זה בשבילי [סיגרים, גלידות או דולארים. . . מה שמסתדר לך], אבל אם התנדבת, תודה. סידרת לנו מפגש ישראלי במחזור הפתיחה

ערב טוב. מאחל לנו עונה תחרותית שבסיומה גולדן סטייט לא תהיה האלופה. מוכן לקבל כל תרחיש, רק לא הם.
לצפיה ב-'קיירי מסריח את הפרקט, טייטום מככב'
קיירי מסריח את הפרקט, טייטום מככב
17/10/2018 | 04:46
1
22
אנחנו לקראת סיום הרבע השלישי, הסלטיקס מובילים 72:66
קיירי עם 1 מ 11 ו5 נקודות בלבד, טייטום עם 20.
היוורד היה מאוד מהוסס במחצית הראשונה אבל ברבע השלישי הוא פשוט נפלא ועודה את כל הדברים הקטנים שלא רואים בסטטיסטיקה, כיף לראות.
לצפיה ב-'הסלטיקס קבוצה מאומנת להפליא'
הסלטיקס קבוצה מאומנת להפליא
17/10/2018 | 06:19
24
פשוט כיף לראות אותם
לצפיה ב-'פול ג'ורג'! וואו! '
פול ג'ורג'! וואו!
17/10/2018 | 07:29
10
לצפיה ב-'סופסוף'
סופסוף
17/10/2018 | 13:21
16
כמה מכם קוראים בוואלה NBA?
בכל מקרה מומלץ להיכנס בשביל הסרטונים שהם שיתפו:

שני הסרטונים הראשונים מצחיקים, בסרטון האחרון אפשר לראות את הדבר הכי טוב שיצא מדריימונד גרין

עונה שמחה לכולם ואמן שנס יביא לנו אלופה חדשה
לצפיה ב-'אחלה משחקים היו'
אחלה משחקים היו
17/10/2018 | 17:48
10
בוסטון- פילי יש הרבה מה לדבר. לא אסכם את כל המשחק אבל אתייחס לנקודות:
- בוסטון פתחה עם 5 הכוכבים שלה, אבל במחצית השנייה עלתה עם ביינס ב-C והיוורד על הספסל. משחק מעולה של ביינס ששמר היטב על אמביד, עשה מהלכי האסל ותפר את השלשות הפנויות שלו.
- פילי פתחה עם פולץ על חשבון רדיק (שהיה חלש מאוד בחצי הראשון) אבל במחצית השנייה חזרה לחמישייה המקורית שלה. רדיק הופיע בדקות לצד הכוכבים למרות שלא הבריק. בכלל ערב חלש מאוד של הסיקסרס משלוש (5-26 מהטווח).
- מנגד גם בוסטון החטיאה הרבה מבחוץ, זריקות שרובן נוחות. קיירי התבלט לרעה כאשר החטיא בלי סוף וסיים עם 7 נקודות בלבד. סטיבנס סגר את המשחק עם רוזייר שהיה מהמצטיינים בבוסטון.
- טייטום היה טוב מאוד מבחינה התקפית. מאוד smooth. קובינגטון לטעמי הפעיל יותר מדי לחץ וזה נתן פתח לסלטיקס לחיתוכים אוף דה בול, לייאפים והנעת כדור טובה.
- הסלטיקס רחוקים מלהבריק אבל יש להם ים של כישרון. הגיעו למבטים טובים כמעט בכל התקפה.
- במשחק עמוס כישרון שכזה מעל כולם נצץ סימונס. הוא הזכיר לי את לברון בצעירותו, היה בכל מקום על המגרש וייצר מצבים מול מגוון שומרים שבוסטון שמו עליו.
- אמביד היה טוב בהגנה אבל מבחינה התקפית מאוד מפוזר. כפה דברים ואיבד הרבה. אני באמת חושב שפילדלפיה יכולה להיעזר בשחקן נוסף שייצר מצבים מהפרימטר, לפחות עד שפולץ יבשיל לכדי שחקן ברמות האלה, כי כרגע הוא לא שם. מקונל היה טוב מבחינה התקפית אבל בצד השני בוסטון חיפשה לבודד אותו בפוסט מול מגוון הגארדים הגדולים שיש לה, זה הוביל לשמירות כפולות וזריקות פנויות.

גולדן- אוקלהומה משחק שהרגיש גמור ואיכשהו הת'אנדרס נשארו בעניינים עד הסיום. פול ג'ורג' היה חושך במחצית הראשונה אבל נהדר בשנייה. סטיבן אדאמס היה אופציה לגיטימית בפוסט, אני מניח שימשיך לקבל שם כדורים עד שווסטברוק יחזור.
בצד של גולדן אין חדש. קליי לא פגע בכלום, גרין בקושי הורגש אבל קרי ו-KD היו דומיננטיים והכריעו את המשחק. הווריורס פתחו ב-C עם דמיאן ג'ונס- שחקן שלא ממש הכרתי עד היום. עשה רושם שהוא זז טוב והיה פעיל עם כמה בלוקים וסיומות טובות באיזור הטבעת. רואים שהכימיה שלו בהתקפה עם שאר הסגל עוד טעונה שיפור אבל יש שם פוטנציאל לשחקן מהסוג שגולדן צריכה בעמדה.
לצפיה ב-'העונה מתחילה שבוע הבא, זמן טוב להימורים'
העונה מתחילה שבוע הבא, זמן טוב להימורים
13/10/2018 | 13:59
26
91
MVP:
MIP:
DPOY:
COY:
ROY:
6TH:

1ST TEAM:
2ND TEAM:
3RD TEAM:

1ST DEFENSE:
2ND DEFENSE:

דירוג מזרח:
דירוג מערב:

בונוס:
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה ____
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה ____
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה ____
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו?
5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)?
(אגב, אני לא יודע אם משחקי פלייאוף נחשבים, אם כן אז הרצף עומד על 71)
לצפיה ב-'נהמר'
נהמר
13/10/2018 | 14:51
82
MVP: יאניס יכול לבנות לעצמו אחלה קייס אם ימשיך להתקדם ויוביל את הבאקס ליתרון ביתיות.
MIP: תמיד קשה. דז'ונטה מורי היה יכול להיות אחלה של הימור אבל הפציעה מוציאה אותו מהתמונה. נלך על אינגרם.
DPOY: גובר כנראה הפייבוריט אבל בשביל הכיף נאמר אמביד.
COY: קווין סניידר. נכנס לקונצנזוס כמאמן מעולה ויוכל לקטוף את התואר אם הג'אז ינצחו 50 משחקים ומעלה.
ROY: דאנדרה אייטון דפק מספרים בפרה-סיזן.
6TH: אריק גורדון.

1ST TEAM: צריך לחשוב, אולי אחר כך.
2ND TEAM:
3RD TEAM:

1ST DEFENSE:
2ND DEFENSE:

דירוג מזרח:
1. בוסטון
2. טורונטו
3. פילדלפיה
4. מילווקי
5. אינדיאנה
6. מיאמי
7. וושינגטון
8. איזה ואקום... דטרויט?

דירוג מערב:
1. גולדן
2. יוסטון
3. יוטה
4. OKC
5. פורטלנד
6. לייקרס
7. דנבר
8. סאן אנטוניו
בלב כבד משאיר את הפליקנס בחוץ. זו קבוצה ששווה 45+ ניצחונות כשדיוויס בריא, אבל הוא לא משחק עונה מלאה כמעט אף פעם וזה עלול לדרדר אותם החוצה.
יש סיבות טובות להשאיר גם את הספרס בחוץ אבל הם תמיד מוצאים דרך איכשהו.
גם בדנבר אין לי ביטחון אבל זה הימור קצת יותר בטוח בעיני.

בונוס:
1. באטלר יעבור למיאמי.
2. 1254 לחלק 26.5 נקודות למשחק יוצא במשחק ה-48 שלו לעונה.
3. בהנחה שאנחנו לא מדברים על טנקינג של 3 משחקים בסיום העונה אלא פרק זמן יותר משמעותי, בוא נחשוב: סקראמנטו, פיניקס רוצים לנצח אבל יכנסו לטנק מהר, אטלנטה, שיקאגו, הניקס, אורלנדו. נוסיף לזה עוד קבוצה שתתרסק בניגוד לציפיות וזה יוצא לפחות 7 קבוצות. אולי 8.
4. סימונס כבר זרק כמה שלשות, השאלה מתי יקלע
מאמין שזה יקרה העונה.
5. הרצף יעצר על 85 משחקים.
לצפיה ב-'תשובות שלי'
תשובות שלי
13/10/2018 | 16:11
64
MVP: ניקח הימור קצת לא קונבנציונלי - קיירי אירווינג שיוביל את בוסטון לעונה של מעל 63 ניצחונות.
MIP: גם אני הולך עם אינגרם
DPOY: אם גוברט נותן עונה של מעל 55 משחקים אני לא רואה מי לוקח לו את התואר
COY: בראד סטיבנס יקבל פיצוי
ROY: התחום שאני הכי מתקשה בו כמישהו שלא עוקב אחרי המכללות. נלך עם דונצ'יץ'.
6TH: גורדון קל

1ST TEAM: אירווינג, הארדן, לברון, דוראנט, אמביד
2ND TEAM: קרי, אולדיפו, קוואי, יאניס, דייויס
3RD TEAM: ווסטברוק, פול, טייטום, גרין, יוקיץ'

1ST DEFENSE: פול, רוברסון, קוואי, דייויס, גוברט
2ND DEFENSE: סמארט, אולדיפו, ג'ורג', גרין, אמביד

דירוג מזרח:
1. בוסטון 65-17
2. טורונטו 57-25
3. אינדיאנה 51-31
4. פילדלפיה 48-34
5. מילווקי 45-37
6. וושינגטון 42-40
7. מיאמי 41-41
8. דטרויט 39-43
9. שארלוט 37-45
10. קליבלנד 33-49
11. שיקגו 29-53
12. ניו יורק 26-56
13. אורלנדו 23-59
14. ברוקלין 22-60
15. אטלנטה 22-60

דירוג מערב:
1. גולדן סטייט 62-20
2. יוסטון 58-24
3. יוטה 55-27
4. אוקלהומה 49-33
5. פורטלנד 45-37
6. סן אנטוניו 45-37
7. ממפיס 45-37
8. לייקרס 44-38
9. דנבר 43-39
10. פליקנס 43-39
11. קליפרס 40-42
12. מינסוטה 34-48
13. דאלאס 31-51
14. פיניקס 25-57
15. סקרמנטו 21-61

בונוס:
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה קליפרס
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה 53
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה 9
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו? תודה על התיקון יובל, האמת שהיה זכור לי שעמוק בתוך העונה הוא לא זרק שלשות בכלל ככה שאני מניח שזה קרה לקראת הסוף. בכל אופן, לא יקלע שלשה.
5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)? אם משחקי הפלייאוף לא נחשבים - הרצף ייעצר על 103. אם הם נחשבים אז 110 ושיא חדש
לצפיה ב-'מיאמי האריכה חוזה לווינסלו: 39 מליון ל-3 שנים'
מיאמי האריכה חוזה לווינסלו: 39 מליון ל-3 שנים
13/10/2018 | 17:14
7
51
לא מבין את הקטע שלהם לשלם אוברפיי לכל שחקן בינוני בסגל.
ווינסלו, אוליניק, וויטרס, ג'יימס ג'ונסון- כולם מקבלים 13 מיליון לעונה או יותר. יחד עם החוזים הממש גרועים של וויטסייד וטיילר ג'ונסון, ההיט פשוט חונקים לעצמם את התקרה עם שחקנים בינוניים.
לצפיה ב-''
13/10/2018 | 18:13
5
לצפיה ב-'הניקס חותכים את נואה... תנחומי יובל'
הניקס חותכים את נואה... תנחומי יובל
14/10/2018 | 00:15
5
62
כולנו יודעים איך זה יגמר
לצפיה ב-''
14/10/2018 | 00:51
8
לצפיה ב-''
15/10/2018 | 15:46
3
לצפיה ב-''
15/10/2018 | 21:20
4
לצפיה ב-'גדול'
גדול
16/10/2018 | 17:57
1
לצפיה ב-''
17/10/2018 | 10:16
1
לצפיה ב-'יאללה ננסה'
יאללה ננסה
14/10/2018 | 10:16
53
MVP: אני רוצה להמר על דייויס, אבל אני לא מאמין שהוא מסיים את העונה בניו אורלינס, ומעבר קבוצה פוגע בסיכוי ל MVP, אני עובר מזרחה ומהמר על קוואי.
MIP: תמיד קשה, במיוחד כשאתה לא עוקב הרבה. אני זורק בלי יותר מדי רציונל, דיאנג׳לו ראסל.
DPOY: גובר. רק שיהיה בריא
COY: סטיבנס. כי די כבר.
ROY: אין לי מושג.
6TH: יאללה, אייזאה תומס.

1ST TEAM:קיירי, ראסל, דוראנט, דייויס, קוואי.
2ND TEAM: קרי,הארדן, לברון, יאניס, טאונס
3RD TEAM:...

1ST DEFENSE:גובר, דריימונד, קוואי, בראדלי, ג׳ון וול (אני באמת חסר מושג)
2ND DEFENSE:

דירוג מערב:
רוקטס
גולדן
יוטה
ספרס
אוקסי
לייקרס
מינסוטה
דנבר
דירוג מזרח:
בוסטון
טורונטו
פילי
אינדי
מילווקי
וושינגטון
קאבס
מיאמי

בונוס:
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה מיאמי
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה 50
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה 5
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו? כן
5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? 70
לצפיה ב-'ננסה'
ננסה
15/10/2018 | 15:44
8
55
MVP: דייויס
MIP: תמיד הקטגוריה הכי קשה לניבוי. אני הולך עם ... זאק לאבין.
DPOY: גובר
COY:   סטיבנס
ROY:   אייטון
6TH:    רונדו

1ST TEAM: סטף, הארדן, לברון, דוראנט, דייויס
2ND TEAM: ראסל, קיירי, דרוזן, יאניס, אמביד
3RD TEAM: לילארד, סימונס, קוואי, טאונס, גובר

1ST DEFENSE: גובר, קוואי, דייויס, יאניס, פול
2ND DEFENSE: רונדו, לאנס, לברון, ביזלי, מגי

דירוג מזרח:
סלטיקס, ראפטורס, סיקסרס, באקס, פייסרס, וויזארדס, היט, פיסטונס
דירוג מערב:
ווריירס, רוקטס, ג׳אז, לייקרס, ת׳אנדר, בלייזרס, פליקנס, נאגטס

בונוס:
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה _ברוקלין___
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה __53__
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה __4__
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו? כן.
5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)? לא.
(אגב, אני לא יודע אם משחקי פלייאוף נחשבים, אם כן אז הרצף עומד על 71)
לצפיה ב-'כולם דירגו את יוטה 3 במערב'
כולם דירגו את יוטה 3 במערב
15/10/2018 | 15:47
35
נקווה שלא נתבדה!

אגב, תעשו Follow לטוויטר של אינגלס :)
לצפיה ב-'אם סאן אנטוניו תפספס פלייאוף ראשון בעשרים שנה'
אם סאן אנטוניו תפספס פלייאוף ראשון בעשרים שנה
16/10/2018 | 00:54
6
31
כשיש להם שני שחקני אול-סטאר לדעתי זו תהיה הפתעה יותר גדולה מאליפות של בוסטון.
לצפיה ב-'כן אולי לך תדע'
כן אולי לך תדע
16/10/2018 | 10:07
21
יכול להיות שלא דרוזן ולא למרכוס יהיו באולסטאר השנה :)

אני באמת חושב שהעזיבות של טוני ומאנו ישנו משהו פונדמנטלי שם. אני חושב שהפציעה של מאריי מאוד משמעותית. נראה.
לצפיה ב-'גולשי Hoops גם חושבים שהספרס בחוץ ודירגו כך:'
גולשי Hoops גם חושבים שהספרס בחוץ ודירגו כך:
16/10/2018 | 13:39
4
27
מערב: 1. גולדן סטייט 2. יוסטון 3. אוקלהומה 4. יוטה 5. לייקרס 6. ניו אורלינס 7. דנבר 8. פורטלנד 9. סן אנטוניו 10. דאלאס 11. מינסוטה 12. ממפיס 13. קליפרס 14. פיניקס 15. סקרמנטו

מזרח: 1. בוסטון 2. טורונטו 3. פילדלפיה 4. מילווקי 5. אינדיאנה 6. וושינגטון 7. מיאמי 8. דטרויט 9. קליבלנד 10. שארלוט 11. שיקגו 12. ברוקלין 13. ניקס 14. אורלנדו 15. אטלנטה
לצפיה ב-'סך הכל דירוג הגיוני'
סך הכל דירוג הגיוני
16/10/2018 | 16:21
1
19
הקליפרס במקום 13 במערב נשמע נמוך מדי.
ניו אורלינס במקום 6 זו לגמרי אפשרות סבירה, אבל אני חושב שהם רגישים בפני פציעות יותר מאשר קבוצות אחרות.
לצפיה ב-'אני דירגתי מאוד דומה למה שהם דירגו'
אני דירגתי מאוד דומה למה שהם דירגו
16/10/2018 | 18:00
13
אבל גם הם אוהדים שמושפעים מהייפ, כמו כולנו.

ניו אורלינס שמים את כל הביצים שלהם בסל של אנטוני דייויס. שזה אולי סל פציע, אבל עדיין סל ברמת MVP. לכמה קבוצות יש את זה?

אגב, אני לא הייתי בטוח שהפליקנס נראו טוב עם בוגי בשנה שעברה, אבל מה שכן הייתי בטוח בו זה שבוגי מוריד הרבה מאוד נטל מהגב של דייויס, ועובדה שבשנה שעברה דייויס ובזו שלפניה - מתי שקאזינס הגיע - דייויס נתן שתי עונות של 75 משחקים, כאשר לפני כן הוא נע בקריירה בין 61 ל-68 משחקים לעונה.

חוץ מזה בתור ביגמן בגרות עוזרת לך להיפצע פחות. אתה מתחזק, אתה מחכים.
לצפיה ב-'ֻ הגיוני לגמרי שספרס, דנבר ופורטלנד נלחמות על שני '
ֻ הגיוני לגמרי שספרס, דנבר ופורטלנד נלחמות על שני
17/10/2018 | 13:26
1
7
הכרטיסים האחרונים לפלייאוף. אם דאלאס מתחברת ודונצ'יץ' עומד בציפיות הם גם עלולים להשתחל.
לצפיה ב-'גם קשה להספיד את הוולבס בטח אם ג׳ימי יישאר.'
גם קשה להספיד את הוולבס בטח אם ג׳ימי יישאר.
17/10/2018 | 14:06
לצפיה ב-'עונה חלקית (אמשיך מאוחר יותר)'
עונה חלקית (אמשיך מאוחר יותר)
15/10/2018 | 21:41
42
MVP: מתלבט בין דיוויס ללברון, שנייהם לדעתי יצעידו קבוצות ל מבריקות במיוחד לפלייאוף במערב שזה משימה לא קלה. מהמר על עונה פסיכית של דיוויס שתעניק לו את התואר.
MIP: יש לא מעט שחקנים שיכולים להתמודד על התואר הזה השנה, מאוד רוצה להאמין שנאנס ג'וניור יתפרע העונה הוואקום שנוצר בקליבלנד ואני מהמר עליו.
DPOY: רודי רודי רודי, שרק יהיה בריא.
COY: סיטיבנס.
ROY: אייטון בענק
6TH: חושב שיהיה ממש מגניב אם זה יהיה כרמלו.

לצפיה ב-'הולכת להיות אחלה עונה'
הולכת להיות אחלה עונה
16/10/2018 | 00:49
31
עונה שעברה הייתה צפויה להחריד עם אחת מסדרות הגמר החלשות אי פעם. השנה יש לי תחושה של שינוי.

MVP: דיוויס, אבל לדעתי זה יהיה צמוד ביותר עם לברון. זו כנראה השנה האחרונה שהוא יוכל לקחת בה MVP ולהשתוות לג'ורדן בתואר מאד חשוב. ב-FMVP הוא כבר לא ישתווה אז בעצם הצ'אנס האחרון שלו להשאיר את המרוץ ל-GOAT פתוח.
מצד שני מספיק שהפליקנס יסיימו מעל הלייקרס ויהיה קשה לטעון שהוא השחקן שתורם הכי הרבה לקבוצה שלו. דיוויס משחק עם צוות חלש לא פחות ונראה כמו הימור טוב יותר כי הוא שחקן שמשתפר כל שנה כבר 6 שנים ואם זה יקרה שוב אין מישהו שיוכל לעצור אותו.

MIP: ניסיתי ממש חזק לחשוב על מישהו. אני אמשיך עם מוטיב הפליקנס ואלך עם ג'וליוס רנדל.

DPOY: גובר זו אפשרות טובה, אבל אני הולך עם קוואי.

COY: סטיבנס יצליח להדביק את הסלטיקס וזה יראה כמו אליפות.

ROY: דונצ'יץ'.

6TH: גורדון, ג'יילן בראון, למה לא שרודר? נלך על שרודר, שיצליח להזיז את ראס לעמדה 2 והוא סוף סוף יראה כמו שחקן חכם.

1ST TEAM: קיירי, הארדן, לברון, דיוויס ואמביד
2ND TEAM: קארי, ווסטברוק, דוראנט, יאניס וטאונס
3RD TEAM: לילארד, אולדיפו, קוואי, דרוזן, וגובר

1ST DEFENSE: בוורלי, אולדיפו, רוברסון, קוואי, גוברט
2ND DEFENSE: פול, קונלי, סמארט, גרין, אמביד

דירוג מזרח: בוסטון, טורונטו, פילדלפיה, אינדיאנה, מילווקי ומכאן הפתעה: דטרויט, מיאמי ו-קליבלנד.
דירוג מערב: ג.ס., יוסטון, יוטה, ניו-אורלינס, אוקלהומה, סן אנטוניו, לייקרס, פורטלנד. ג'ימי באטלר דפק את הסיכויים של מינוסוטה ודנבר הייתה מגיעה אפילו לביתיות במזרח. גם ממפיס ואפילו הקליפרס היו יכולות להיכנס שם לפלייאוף. במערב החיים קשים.

בונוס:
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה פנרבחצ'ה אולקר. סתם פשוט סולד מההתנהגות שלו. אומרים שמיאמי אז מיאמי.
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה 42. יפתח את העונה בסערה ולשם שינוי ידעך לקראת הסוף.
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה 6.
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו?
5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)?
הרצף לא כולל משחקי פלייאוף ואולדיפו לא ישבור את השיא של פול, אבל הוא יעבור את השיא של ג'ורדן שעומד על 77 (נדמה לי שזה השלישי בהיסטוריה) ויעצר על 86.
לצפיה ב-'יאללה שיתחיל כבר'
יאללה שיתחיל כבר
16/10/2018 | 18:13
18

MVP: לא יודע למה לא מסתדר לי AD או יאניס אבל אני לא רואה מי עוד יכל לקחת...
MIP: המון התלבטויות אמרתי למה לצמצם 1. ווילי הרננגומז 2. מריו הזוניה 3. דרק ג'ונס ג'וניור 4. אלכס לן 5. מאליק ביזלי (סם דקר honorable mention)  
DPOY: גובר
COY: סטיבנס
ROY: הבדיחה אמורה להיות בן סימונס, הבחירה הברורה היא אייטון, בוא נתחכם ונהמר על מיילס ברידג'ס
6TH: לא הבנתי איך אף אחד לא אמר לו וויליאמס

1ST TEAM:
2ND TEAM:
3RD TEAM:

1ST DEFENSE: גובר, AD, קוואי, באטלר, הולידיי
2ND DEFENSE: דריימונד, טאקר, ג'ורג', KD, בברלי

דירוג מזרח:
1. בוסטון
2. טורונטו
3. פילדלפיה
4. אינדיאנה
5. מילווקי
6. מיאמי
7. וושינגטון 
8. שארלוט
9. קליבלנד
10. דטרויט
11. ניקס
12. שיקאגו

דירוג מערב:

1. גולדן
2. יוסטון 
3. אוקלהומה
4. יוטה
5. פורטלנד
6. לייקרס
7. סאן אנטוניו
8. דנבר
9. ניו אורלינס
10. קליפרס
11. ממפיס
12. מינסוטה

לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
16/10/2018 | 19:10
1
21
MVP: אנטוני דיוויס
MIP: טאורין פרינס
DPOY: הורפורד
COY: סטיבנס
ROY: דונצ׳יץ׳
6TH: אריק גורדון

1ST TEAM: קארי-הארדן-לברון-יאניס-דיוויס
2ND TEAM: ווסטברוק-קיירי-דוראנט-קוואי-אמבייד
3RD TEAM: סימונס-מיטשל-ג׳ורג׳-אלדרידג׳-גוברט

דירוג מזרח:
1. בוסטון
2. טורונטו
3. פילדלפיה
4. אינדיאנה
5. מילווקי
6. וושינגטון
7. מיאמי
8. קליבלנד

דירוג מערב:
1. יוסטון
2. גולדן
3. אוקלהומה
4. יוטה
5. לייקרס
6. דנבר
7. סאן אנטוניו
8. ניו אורלינס

בונוס:
1. קליפרס
2. 50
3. 7 (פיניקס, סקרמנטו, אורלנדו, ניקס, נטס, אטלנטה, שיקאגו)
4. כן
5. 89
לצפיה ב-'אהבתי את ההימור על פרינס'
אהבתי את ההימור על פרינס
16/10/2018 | 21:00
17
מהשחקנים היותר אנדרייטד בליגה לטעמי. המספרים שלו בעונה שעברה היו יותר טובים ממה שנדמה, ואני לא יודע האם הוא סקורר של ווליום גבוה ויעלה אותם בהרבה, אבל בכל מקרה אני חושב שהוא יתקדם מאוד בתודעה של אוהד NBA ממוצע.

מה הסיבה שהימרת שהבלייזרס יסיימו מחוץ לפלייאוף? על פניו הם אותה קבוצה מעונה שעברה, בזמן שקבוצות אחרות בסביבה שלהם קצת נחלשו.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
16/10/2018 | 21:27
15
MVP: זו תהיה עונת האנתוני דייויס.

MIP: צ'נדלר פאר...לא. קשה לדעת, יש הרבה מועמדים סבירים. אני הולך עם ג'וליוס רנדל.

DPOY: זה יכול מאוד להיות קוואי בעונת חוזה.
COY: בראד סטיבנס. תנו לו את זה כבר.

ROY: דונצ'יץ'.

6TH: זה חייב להיות מישהו מפילדלפיה, אבל אקח הימור שונה ואלך עם קראודר. מדברים עליו כוטרן מנהיג שעשה שינוי בחדר ההלבשה. זה כאילו כל כך חסר סיכוי שאני מאמין שזה יכול לקרות.

1ST TEAM: ווסטברוק - הארדן - לנארד - יאניס - דייויס.
2ND TEAM: לילארד - אולדיפו - דורנט - לברון - טאונס.
3RD TEAM: כריס פול - ג'רו הולידיי - פול ג'ורג' - אל הורפורד - אמביד.

1ST DEFENSE: ג'רו הולידיי - אולדיפו - לנארד - יאניס - דייויס.
2ND DEFENSE: מייק קונלי - ג'יילן בראון - קובינגטון - דורנט - גובר.

דירוג מזרח:
1. בוסטון.
2. פילדלפיה.
3. מילוואקי.
4. אינדיאנה.
5. טורונטו.
6. וושינגטון.
7. דטרויט.
8. קליבלנד.

דירוג מערב:
1. יוסטון.
2. גולדן סטייט.
3. ניו אורלינס.
4. אוקלהומה סיטי.
5. פורטלנד.
6. לייקרס.
7. יוטה.
8. דנבר.
9. קליפרס.
10. סן אנטוניו.

בונוס:

1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה - הלייקרס, בעונה הבאה, כשחקן חופשי.

2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה - 45 משחקים. זה יוצא ב-15 בינואר, משחק בית נגד שיקאגו בולס. בהפסקת המחצית באגס באני יחטוף את לברון לתוך האסלה של השירותים וביחד הם יצאו למסע קסום [בתלת מימד, מוגבל לצפייה מגיל 8] שבו יתמודדו נגד חוצנים במשחק כדורסל. פרס התסריט המקורי ביותר מוענק לי.

3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה - 6. מספר גבוה מהרגיל, ברם רק משקף את הפערים שנוצרו בשנים האחרונות בין המרקטים הגדולים לקטנים.

4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו? כלומר, יקלע את הראשונה - כן. ורק כדי לצאת אידיוט כמו שצריך, אהמר שזה יקרה כבר הלילה נגד בוסטון, כי למה לא.

5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)? (אגב, אני לא יודע אם משחקי פלייאוף נחשבים, אם כן אז הרצף עומד על 71) כן, לצערי זה יעצר. לא עשינו מספיק משחקי הכנה, ואני חושב שמבחינת קצב משחק תהיה בעיה לשמור על הרצף נגד מינסוטה [המשחק הרביעי של העונה]. כששתי קבוצות מורידות את השעון, המשחק נגמר מהר יותר [לא תאמינו, אבל זה אפילו מוכח מדעית].
לצפיה ב-'העונה הבאה של דנבר נאגטס'
העונה הבאה של דנבר נאגטס
13/10/2018 | 12:51
8
41
PG- ג'מאל מורי, אייזיאה תומאס
SG- גארי האריס, מאליק ביזלי
SF- וויל ברטון
PF- מילסאפ, הרננגומז, טריי ליילס
C- יוקיץ', מייסון פלאמלי

שאלות:
1. מה הציפיות שלכם מיוקיץ' לעונה הקרובה?
2. ומאייזיאה?
3. אקס פקטור?
4. היכן אתם ממקמים את דנבר בדבוקה במערב ומה הסיכוי שיגיעו לפלייאוף? מה התקרה?
לצפיה ב-'מלהיבים אבל לא מספיק טובים'
מלהיבים אבל לא מספיק טובים
13/10/2018 | 13:41
3
37
1. אני חושב שהוא די הגיע לתקרה שלו בעונה שעברה. כל מה שלא יהיה רגרסיה יהיה טוב.
2. שיבין את מקומו. אם הוא יסרטן כמו בקליבלנד אין סיבה שהם לא יחתכו אותו.
3. היכולת של מילסאפ לתת עונת קריירה בגילו המופלג ואחרי פציעה רצינית.
4. הסיכוי להגיע לפלייאוף קיים כמובן אבל לדעתי הם יישארו בחוץ, ההגנה פשוט חלשה מידי והמערב חזק מידי. אני חושב ש5 הראשונות במערב ישמרו על מקומן בסדר כזה או אחר, סן אנטוניו תצטרף כי פופוביץ', הלייקרס יצטרפו כי לברון וזה משאיר מקום לאחת מבין דנבר, פליקנס, ממפיס והקליפרס. אני חושב שמינסוטה תישאר בחוץ עם או בלי טרייד על באטלר, והשאר (דאלאס, פיניקס וסקרמנטו) עדיין חלשות מידי. ההימור שלי כרגע הולך על ממפיס.
לצפיה ב-'דייויס לא בפלייאוף? נראה לי סטרץ׳ רציני לקחת פה.'
דייויס לא בפלייאוף? נראה לי סטרץ׳ רציני לקחת פה.
15/10/2018 | 09:23
2
4
לצפיה ב-'לילארד לא בפלייאוף? לברון לא בפלייאוף? פופוביץ׳?'
לילארד לא בפלייאוף? לברון לא בפלייאוף? פופוביץ׳?
15/10/2018 | 12:26
1
20
מישהו בסופו של דבר צריך להישאר בחוץ ודייויס זה לדעתי ההימור היותר בטוח מביניהם כי הוא כמעט בודאות יחמיץ הכי הרבה משחקים.
לצפיה ב-'לדעתי תמונת הפלייאוף במערב לא סגורה אבל אם הייתי צריך לנחש'
לדעתי תמונת הפלייאוף במערב לא סגורה אבל אם הייתי צריך לנחש
15/10/2018 | 13:24
18
אז הייתי אומר שגולדן יוסטון יוטה ואוקלהומה בפנים.
לייקרס - אין לי ספק שייכנסו (כמובן שלברון לא מפסיד מעל 8-10 משחקים). דיברנו על זה בעבר, יש הרבה סימני שאלה אצל הקבוצות האלה, לברון הוא פאקינג סימן קריאה.
פליקנס ופורטלנד נראים לי הימור יותר טוב משאר הדבוקה.
זה משאיר מקום אחד למינסוטה, סן אנטוניו, נאגטס וממפיס - אני חושב שדנבר הקבוצה הכי טובה מהנ״ל. אנסה לפרט על האחרות -
מינסוטה - ג׳ימי הולך לעזוב וגם איתו הם עלו במחזור האחרון. ת׳יבודו לא מאמן מספיק טוב לליגה הזו. אם ג׳ימי לא נשאר הם יחוו עונה מלאה בחרא.
ממפיס - הופ נופפתי במטה הקסמים וקונלי וגאסול משחקים עונה מלאה ביחד, ועוד חוזרים לשיא היכולת שלהם (שגם הספיקה לאיזה מקום 4 בקונפרנס?), ועוד אין להם חבלי לידה עם כמעט כל הסגל החדש שהשתנה. ספויילר - אין לי מטה קסמים.
סן אנטוניו - אולי היחידים עם סיכוי. אני חושב שהפציעה של מארי תשפיע הרבה יותר ממה שחושבים. העזיבה של מאנו וטוני היא הרבה יותר קריטית ממה שחושבים (גם לישו היה קשה להפיץ את הברית החדשה בלי המלאכים שלו...) ויתרה מכך - אני מרגיש שהכדורסל המודרני בליגה ולמרכוס אולדרידג׳ הם לא בדיוק חברים טובים.

זה לפחות שני הסנט שלי.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/10/2018 | 14:05
25
1. הציפיות מיוקיץ'- יציבות. יש לו משחקי סופרסטאר לצד משחקנים אנמיים במיוחד, כאשר לקראת סוף העונה שעברה הוא הציג יכולת נפלאה. אם הוא ימשיך מאותה נקודה ויפטר מהמקרים שנעלם מדי פעם, הוא יהפוך לאולסטאר אפילו במערב.

2. הציפיות מאייזיאה- יעילות. לקלוע 15 נקודות ב-40% מהשדה זה לא מספיק טוב עבור שחקן שמזיק לך בהגנה. אייזיאה יקבל הזדמנויות סקורינג מול הרכבי ספסל והוא צריך להוכיח את עצמו כסקורר יעיל, אחרת הדרך לקצה הרוטציה קצרה.

3. אקס פקטור- team defense. לדנבר יש יותר מדי חורים בהגנה ופחות מדי סותמים. אני מחזיק בדעה שגם עם סגל בעייתי שכזה ניתן להיות סבירים בהגנה, למשל באיזור הממוצע ומטה. זה מה שדנבר צריכה כדי להגיע לתקרה שלה, שנמצאת באיזור ה-50 ניצחונות. מצד שני אפשר בקלות לראות אותם בבוטום 5, משם יהיה להם קשה מאוד לעבור בהרבה מאזן חצוי.

4. אני רואה בדנבר פייבוריטית להיכנס לפלייאוף מאחד המקומות האחרונים, אם כי הם יותר רזים בפרימטר ממה שהיה נדמה לי וזה מדאיג. לא ברור מה הפיתרון שלהם כאשר גארי האריס יחמיץ את ה-15 משחקים הקבועים.
על הנייר הם בכל זאת טופ 8 במערב לדעתי, בסיכון גבוה ליפול למקום 9 כמו בעונה שעברה.
התקרה היא... גם כן סיבוב ראשון. לדעתי הם יפגשו את אחת משתי הגדולות במערב, וגם אם יתמזל מזלם לפגוש את OKC או יוטה אני חושב שהם צפויים להפסיד.
לצפיה ב-'עקבתי אחריהם המון עונה שעברה'
עקבתי אחריהם המון עונה שעברה
13/10/2018 | 14:07
2
41
1. להיות יותר אגרסיבי לפרקים ולהכריח את העזרה להגיע, לפעמים מחפש את האחרים יותר מידי. דיברתי על זה שהבעיה המרכזית במשחק שלו היא ניידות (פוגעת בו בשני צידי המגרש), לא יודע אם יוכל לפתור את זה, אבל אם יוריד קצת במשקל וישפר את הכושר הגופני זה יעזור

2. הבעיה המרכזית של אייזיה זה שהשחקן הטוב בקבוצה הוא חור בהגנה לא פחות ממנו (בקבוצה שבכל מקרה מתקשה בצד הזה), אז יהיה קשה לשחק איתם ביחד. אז בעיקרון הציפייה היא ליצור מהספסל ברמה גבוהה

3. יכול להיות שמאליק ביזלי. שנה שעברה הייתי בטוח שהוא וטורי קרייג זה אותו שחקן, שניהם שומרים טוב קופצים גבוה וזורקים רע, בהכנה עושה רושם שביזלי שיפר את הקליעה ובאופן כללי לקח צעד קדימה בהתקפה. אולי בהדרגה יכנס לחלל שהשאיר ווילסון צ'אנדלר בעמדה שלוש.
גם כמובן הכשירות של מילסאפ כמו שליאור ציין והציפייה לשדרוג במשחק של טריי ליילס

4. חושב שיצליחו לעשות פלייאוף ממקומות 8-7. הבסיס שלהם הוא צעיר אז הוא אמור להתפתח באופן טבעי, יש להם יתרון ביתיות מובנה ואולי אם הניסיון שצברו יצליחו לגרד יותר משחקי חוץ (מאזן רע בעונה שעברה).
כרגע נראה שמינסוטה תסיים בחוץ, פיניקס ודאלאס לא מוכנות והקליפרס פחות טובים, גם סאן אנטוניו בסכנה, לא הזכרנו את הפציעה של דג'ונטה מארי שיעדר תקופה ארוכה ובנו עליו בעמדת הרכז... ממפיס השתפרה אבל היא עדיין סוג של חידה, בקיצור הסיכויים לצלוח את המרוץ הצמוד טובים יותר מבעונה שעברה

מקווה גם שלא יתנו למייקל פורטר לשחק יותר מידי השנה, זה הזדמנות בשבילו להשתקם מהפציעה בקבוצה שבנויה לרוץ בלעדיו
לצפיה ב-'אחלה פוסט אני איתך. אני גם חושב שיהיה פלייאוף בקולורדו.'
אחלה פוסט אני איתך. אני גם חושב שיהיה פלייאוף בקולורדו.
15/10/2018 | 09:22
1
3
לצפיה ב-'נועם איפה ההימורים שלך?'
נועם איפה ההימורים שלך?
15/10/2018 | 12:54
1
לצפיה ב-'העונה הבאה של בוסטון סלטיקס'
העונה הבאה של בוסטון סלטיקס
14/10/2018 | 16:13
5
38
PG- קיירי, רוזייר
SG- היוורד, סמארט
SF- טייטום, ג'יילן בראון
PF- הורפורד, מרכוס מוריס, דניאל תייס
C- ביינס, רוברט וויליאמס

שאלות:
1. עם סגל כל-כך עמוס בכישרון, מי לדעתכם יקריב מעצמו ויקח back seat? והאם זה יעבור חלק?
2. מהו האתגר המרכזי של הסלטיקס בעונה הקרובה?
3. אקס פקטור?
4. מה התחזית, מה התקרה ומה הרצפה?
לצפיה ב-'צרות של עשירים'
צרות של עשירים
14/10/2018 | 18:54
31
1. אני חושב שנראה המון מנוחה ספונטנית במתכונת של הספרס, שחקנים ישבו בצד על כל פציעה קטנה ולא ישחקו הרבה מעבר ל-30 דקות. יש הרגשה שהיוורד וקיירי ינוחו הרבה השנה. אני מייעד את הורפורד ותייס לעמדה 5 יותר, קשה להאמין שנראה הרבה דקות של הורפורד-ביינס ביחד, בהתאם לזה המועמדים הטבעיים לקחת צעד אחורה הם מרקוס מוריס בעמדה 4, סמארט ורוזייר שהם הכי ברי החלפה גם בהסתכלות קדימה

2. האתגר המרכזי הוא כאמור למצוא מקום לכולם... הרצון להוריד עומס מקיירי והיוורד ולשלב אותם בהדרגה יכל לפתוח את הדלת להמון אגו. זה יכל ליצור דינמיקה של תחרות לא בריאה על דקות בין היוורד לבין בראון ובסמארט, וגם רוזייר יכל לבוא בגישה של להוכיח משהו בשביל החוזה הבא.
יהיה מעניין גם לראות אם טייטום ינסה להמשיך מאיפה שהפסיק בפלייאוף ולקבע את מקומו כמספר שתיים גם במחינה מספרית או שיתספק בסטטיסטיקה צנועה

3. אולי הקליעה של הגבוהים, ראינו את ביינס מגדיל את הטווח והורפורד וטייס הם גם איום מבחוץ, עמדה 4 עם מוריס וטייטום-בראון תפנה את הצבע לחדירות של קיירי ובעיקרון כל מי שמשחק בעמדות 3-1, ומדובר באתלטים ופינישרים מצויינים.

4. התקרה היא אליפות, זו קבוצה עם מספיק כלים להתמודד עם מי שזה לא יהיה... הרצפה חייבת להיות גמר מזרח ומקומות 1-3 בעונה הסדירה, גם בהינתן פציעות. במזרח החלש הם צריכים לצפות ל-60 ומעלה נצחונות ולכוון ליתרון ביתיות לאורך הפלייאוף
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
14/10/2018 | 19:03
27
1. הורפורד הוא מהשחקנים המובילים שייפגעו הכי הרבה מהחזרה של הייוורד וקיירי לדעתי, טור הנקודות שלו יפגע מאוד. אבל בעוד שבמקרה של הורפורד זו תהיה הקרבה, במקרה של  רוזייר זו תהיה פגיעה קשה. אני חושב שמצב טוב שרוזייר לא מסיים את העונה עם הירוקים. מנטלית אני חושב שמצב הקבוצה יהיה מצויין - גם כי מנצחים, גם כי שחקני הספסל מבינים ברובם את מעמדם - מרקוס מוריס קורא להם Bench With Attitude - BWA בפאראפראזה ללהקת הראפ המפורסמת NWA. לדעתי הם יהיו מגובשים ויעלו לתת בראש בכל משחק, גם השיטה של סטיבנס תתרום לזה כמובן.

2. לדאוג ששחקנים מובילים לא ייפצעו. בסגל מלא הם רמה אחת מתחת לגולדן עם יוסטון ואולי קבוצות אחרות. איך עושים את זה? לא יודע.

3. אני מסמן את מרכוס סמארט. דבר ראשון, הוא lock down defender בדיוק על העמדות של קיירי/הייוורד/טייטום/בראון משמע שבמאצ׳אפים מסוימים הוא ישחק דקות שלא אמורות להיות שלו. יתרה מכך, לכל אלופה היה את השחקן הפלופיסט/שומר/מלוכלך/אנרגיות - דריימונד, ברוס בואן, רוברט הורי, שיין באטייה, דניס רודמן ולאן עוד רוצים שאגיע? זה בדיוק המשבצת ששחקן כמו סמארט צריך לתפוס בקבוצה שמסמנת כל דבר פחות מאליפות ככישלון.

4. חושב שהם יפסידו בגמר לגולדן סטייט. חושב שהרצפה תלויית פציעות, אבל במצב די רע השנה הם עדיין עשו גמר קונפרנס ונעצרו רק אצל לברון. אני חושב שהם יהפכו את המזרח למאוד לא תחרותי.
יש לי תחושה שאם הסלטיקס יפסידו לפילי או לבאקס או משהו בסגנון בסיבוב ראשון או שני, אז יהיה מהפך בסגל השחקנים / עמדת המאמן. אני יודע שזה נשמע תלוש, אבל סטיבנס עכשיו בעמדה שהוא לא היה בה בקריירה, הוא בא עכשיו מלמעלה והוא צריך להביא מתכות הביתה.
לצפיה ב-'הסגל הרבה יותר ורסטילי ממה שנדמה'
הסגל הרבה יותר ורסטילי ממה שנדמה
14/10/2018 | 19:46
28
קיירי יכול לשחק לצד רוזייר (אם אתה מוכן להקריב קצת בהגנה), סמארט יכול לשחק את עמדות 1-3, הייורד וטייטום 2-3, בראון 3-4, הורפורד ומוריס יכולים לשחק 4-5.

כך שבעצם הרוטציה לא רק רחבה היא גם גמישה מאד.

בצד הפחות טוב, זה שם את כולם בתחרות מאד גדולה. רוזייר עלול להפגע מאד מקיצוץ הדקות שלו ביחס לשנה שעברה, אני מצטרף להימור שהוא לא סוגר את העונה בבוסטון. גם ג׳יילן בראון עלול לגלות שטייטום עקף אותו בעמדה 3 והתחרות ב 4 קשה.

לשחקנים צעירים שטעמו את טעם ההצטיינות בפלייאוף הדרדור במעמד יכאב מאד, ולא בטוח שתהיה להם הסבלנות.

למרות הכל אני סומך על סטיבנס.

1. אני מאמין שהורפורד, ביינס, מוריס וסמארט ייקחו קצת אחורה. אני גם חושב שהייוורד ייכנס לקצב לאט. ההימור שלי ששחקנים לא יטחנו דקות, ומי שיהיה טוב מהספסל ימשיך לקבל דקות באותו משחק, גם אם הוא "לא אמור", כדי לתת לכולם להרגיש שהצטיינות מתוגמלת.
2. אגו, ולהשאר בריאים.
3. סמארט, תייס.
4. תחזית: לצאת מהמזרח. תקרה: אליפות, רצפה: כל הדחה לפני גמר המזרח תהיה כשלון מוחלט. סגלים חלשים יותר עשו גמר שנתיים ברצף.
לצפיה ב-'שאלות די קשות'
שאלות די קשות
15/10/2018 | 00:57
1
26
1. יש לי הרגשה שייקחו את הזמן עם הייוורד, בהתחלה הוא יוגבל למשהו כמו 20 דקות ולאורך העונה לא נראה אותו חוצה את ה30 דקות באף משחק. זה תקף כמובן לכל השחקנים בסגל, אני מאמין שכולם יקבלו את הshare שלהם, אבל אין סיכוי שבוסטון תפיק את ה100% של כל אחד.

2. להישאר בריאים ולהגיע לשיא היכולת במרץ.

3. ההתקדמות של טייטום ובראון. אם הם יביאו את עצמם לרמה של אולסטארים כבר בעונה הקרובה אז יש להם shot נגד גולדן סטייט.

4. התחזית היא הפסד 4-2 לגולדן בגמר. התקרה היא אליפות בהתאם ל3. הרצפה היא אפסט באחד מהסיבובים במזרח כשטורונטו היא המועמדת המובילה.
לצפיה ב-'ההתקדמות של טייטום ובאון היא הבעיה של הקבוצה'
ההתקדמות של טייטום ובאון היא הבעיה של הקבוצה
15/10/2018 | 07:11
25
הקבוצה בריאה או לפחות אמורה להיות.
קיירי ירצה להוכיח את עצמו בשנה האחרונה לחוזה (לא בטוח שיש לו מה להוכיח אבל הוא עדיין יבוא להראות שהוא האלפא בקבוצה)
היוורד ירצה להראות שהוא חזר לעצמו ומה לעשות שאין מקום לכולם להתבלט?
לסטיבנס תהיה עבודה פסיכולוגית לא קלה על מנת לגרום לשחקנים ובעיקר לחברה הצעירים להבין שאף אחד פה לא משחק 30 דקות ושכולם באים לתת עבודה.

אני מאמין שאם הכל מתחבר להם, הם יכולים להיות אלופים למרות שאנחנו כל הזמן אומרים גולדן או יוסטון.
לצפיה ב-'העונה הבאה של אינדיאנה פייסרס'
העונה הבאה של אינדיאנה פייסרס
11/10/2018 | 23:44
7
52
PG- קוליסון, קורי ג'וזף
SG- אולדיפו, טייריק אוואנס
SF- בוגדנוביץ', מקדרמוט
PF- ת'ד יאנג, סאבוניס
C- טרנר, קייל אוקווין

שאלות:
1. אולדיפו- סופרסטאר אמיתי או שירח הדבש הסתיים והוא יחווה רגרסיה?
2. טרנר וסאבוניס- מה הציפיות שלכם ואת מי מביניהם אתם מסמנים כביג מן הבכיר של הקבוצה לטווח הארוך?
3. אקס פקטור?
4. מה התחזית ומה התקרה? עם דגש על איפה הם עומדים בהשוואה לעונה שעברה.
לצפיה ב-'מבחן ההמשכיות של אולדיפו'
מבחן ההמשכיות של אולדיפו
12/10/2018 | 10:56
1
42
1. זו השאלה החשובה ביותר מבחינתם. זה ידוע שאחרי שנת פריצה קבוצות עושות התאמות בהתאם לחולשות של השחקן. אני מאמין באולדיפו ומקווה שנראה אותו ממשיך ביכולת. אם לא הם עלולים להפוך לקבוצת סף פלייאוף.
2. אני מאמין יותר בטרנר.
3. אקס פקטור: לדעתי בוגדנוביץ׳.
4. אינדי היו הקבוצה הקשוחה שנה שעברה. אני מאמין שזה גם מה שנראה השנה, ולדעתי הם שייכים לדבוקה של 4-7, במזרח פחות או יותר, למרות שלדעתי הם ריאלית מקום 4-5, ויכולים גם להפתיע בסדירה ולסיים 3. אני מאמין שהם יכולים לעשות סיבוב 2 אם יסיימו במקום 5 ומעלה. אז התקרה היא 3 וסיבוב שני והתחזית היא 4-7 וסדרה שתוכרע על ביתיות.
לצפיה ב-'מסכים לגבי מבחן ההמשכיות של אולדיפו'
מסכים לגבי מבחן ההמשכיות של אולדיפו
12/10/2018 | 19:25
22
אחרי כמה עונות בהן הוא לא באמת קיבל הזדמנות להיות אלפא דוג, בעונה שעברה אינדיאנה נתנו לו את המפתחות והוא לקח את ההזדמנות בענק.
עכשיו נראה אם הוא יכול להמשיך בקו הזה ולהפוך באמת למנהיג והמוציא לפועל של אינדיאנה וזה שהקבוצה תיבנה סביבו.
להזכירכם, כשפול ג'טרג' הלך באינדי חשבו שטרנר יהיה בעל הבית החדש זטה לא כל כך הצליח.
אני מאמין שטרנר יתאפס על עצמו העונה וכולם ירוויחו מהעניין

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
12/10/2018 | 12:05
35
קודם כל אני חושב שהרוטציה תראה קצת אחרת. סאבוניס וטרנר יחלקו את רוב הדקות בסנטר, מאמין שליף יראה יותר פרקט מקייל אוקווין (כמחליף של יאנג), לפחות עד שיוחלט שזה לא מתאים עדיין (בהכנה הוא נראה טוב). כמו כן הייתי מוסיף שאחד מבין השניים - אדמונד סאמנר והרוקי ארון הולידיי יראה דקות. הם נראו שניהם טוב מאוד בפרי סיזן.

1. סופרסטאר, מוסר העבודה שלו יותר מידי טוב. יכול להיות שהמספרים יירדו קצת בגלל כל מיני שמירות כפולות שהוא ימשוך - אבל זה בסדר. העונה יש סביבו קלעים יותר איכותיים שיוכלו להעניש. הירידה במספרים לדעתי לא תוביל לירידה בטור הניצחונות וזה מה שחשוב.
2. את סאבוניס. הוא שחקן פוסט איכותי ביותר ויש לו יד מחצי מרחק שהוא עוד יוכל לשפר. גם אייקיו כדורסל הרבה יותר טוב שהוא כנראה ירש בגנים. גם בריבאונד הוא יותר טוב. לטרנר יש בעיקר גוף מושלם לסנטר מודרני אבל לא נראה שהוא מתקדם לאנשהו. גם בניגוד לאינסטינקט הוא שחקן הגנה פחות טוב מסאבוניס - הרייטינג ההגנתי של הפייסרס יותר טוב כשהליטאי על המגרש. לגבי ציפיות - טרנר צריך קודם כל להתחיל להתמודד פיזית מול סנטרים מאסיבים, אחר כך להיות יותר דומיננטי בריבאונד. דומאס צריך בעיקר לעבוד על קליעה.
3. יש הרבה, כרגע החידה הכי גדולה לדעתי היא טייריק. לא נראה טוב בהכנה. הוא אמור להיות היוצר העיקרי בדקות שויק לא על המגרש ולספק את היציבות שלאנס לא סיפק. אם לא יעשה את זה בצורה יציבה אז קשה לראות אותנו עושים עונה יותר טובה מאשתקד. עוד אקס פקטור זה היכולת של מקמילן ללמוד מהטעויות נגד קליבלנד ולפתוח קצת את הראש להרכבים יותר נמוכים. פה אני פחות אופטימי.
4. אני אופטימי בטירוף. קודם כל העונה גם דריכה במקום היא סוג של שיפור כי קליבלנד נהייתה לא רלוונטית מה שמעלה אותנו מקום אחד לעבר יתרון הביתיות. אני חושב שבוסטון היא 3 רמות מעל כולן במזרח, לטורונטו יש את התקרה הכי קרובה אליה אם דברים יסתדרו שם - משם והלאה אינדיאנה בהחלט יכולה לכוון הכי גבוה. בקיצור התחזית שלי היא סיבוב שני/גמר מזרח כתלות במה שיקרה אצל הראפטורס. גם פילדלפיה ומילווקי בלופ אבל אני אוהב את הסיכויים שלנו נגדן.
לצפיה ב-'יכול לראות אותם הולכים לשני כיוונים'
יכול לראות אותם הולכים לשני כיוונים
12/10/2018 | 14:17
39
1. אולדיפו- הוא עשה את הקפיצה שלו בעונתו החמישית. בדיוק על הגבול שבין שיפור של שחקן צעיר, לעונה יוצאת דופן שתחווה רגרסיה. אני יכול לראות את זה הולך לשני הכיוונים, אני חושב שויק גם טיפה התקרר לקראת סוף העונה. בכל מקרה אני חושב שהיכולת שלו תהיה דומה לזו של העונה האחרונה, גם אם פחות טובה ב-5%.

2. המטרה של טרנר- להתחזק ולתת גוף בריבאונד. הוא עבד על זה בקיץ, השאלה אם הגיע לתוצאות. אני עדיין חושב שמבחינה הגנתית הפוטנציאל שלו הרבה יותר גבוה מסאבוניס. אולי אם גם העונה הנוכחית תאכזב אני ארים ידיים.
סאבוניס יותר טכני ומלוטש אבל אני לא רואה אותו מגיע גבוה יותר מאשר שחקן חמישייה ממוצע.

3. קליעה משלוש. בשנה שעברה כמעט כל השחקנים עשו עונות קריירה בתחום- קוליסון, אולדיפו, בוגדנוביץ', אפילו קורי ג'וזף. אני חושב שדעיכה בקטגוריה הזאת, גם אם קלה, עשויה לפגוע בקבוצה הזאת שלא נהנית מעודף כלים. אני מבין שהחתימו את מקדרמוט בדיוק בשביל זה אבל הוא שחקן שלא ברור אם הפלוס ההתקפי שווה את המינוס ההגנתי, אפשר לומר את זה על עוד כמה שחקנים בסגל.

4. באופן כללי אני אופטימי. המזרח נחלש, אינדיאנה תמשיך לשחק יותר חזק מהיריבות ותסיים במאזן חיובי. יש להם גם מקומות להשתפר בהם- כמו ההוספה של טייריק ושיפור אישי של טרנר את סאבוניס.
מצד שני אני חושב שאינדיאנה ניצלה במידה מסוימת את אלמנט ההפתעה. אם היריבות יתנו לה יותר כבוד, והשחקנים שסיימו עונת קריירה ילכו חצי צעד לאחור- אינדיאנה גם תדעך. הסגל שלה לא שווה 48 ניצחונות. אפילו העונה שעברה לא הייתה עונה טיפוסית של 48 ניצחונות (הם ניצחו כמעט כל משחק צמוד שהגיעו אליו).

אזכיר לעצמי שוב שבמזרח יתקיים מירוץ טנקינג ואסכם שאני מצפה ל46-47 ניצחונות ובאנקר בפלייאוף. מעריך שיהיו 4-5 קבוצות טובות מהם, כלומר יודחו בסיבוב הראשון. התקרה היא סיבוב שני.
לצפיה ב-'אקצר'
אקצר
14/10/2018 | 10:31
23
1. אמיתי, קשה ללכת אחורה שאתה מתאמן כמו ראסל. חושב שקבוצות יותר יתכוננו אליו, כמו שיותר יתכוננו לכל הקבוצה, אבל אני מאמין בויק. הוא השוטינג גארד הכי אתלט בליגה, או לפחות טופ 3 משחקני החמישיה, אני לא רואה אותו הולך אחורה. אהבתי מה שליאור כתב, שגם אם יהיה קצת פחות טוב זה לא ישפיע על טור הניצחונות.

2. טרנר הוא גבוה אמריקאי קלאסי, הוא יפרח מאוחר, וכנראה שהשנה עוד מוקדם. גם דטרויט נהנו מאפקטיביות של דראמונד רק כשנכנס לחוזה השני שלו. גם ניו אורלינס לא נהנו מאותו הדייויס.
סבוניס הרבה יותר בשל לליגה ולכן יותר משמעותי ממנו בשני הצדדים, למרות שהוא גופנית הרבה פחות מתאים לליגה מטרנר (גבוה, ארוך אתלטי, זז טוב). בעיניי שניהם צריכים להתקדם, הם יכולים לשחק ביחד. גם אינדיאנה לא סימנה מי הפייבוריט שלה במירוץ לדעתי.

3. טייריק, הוא צריך להחזיק את העסק שאולדיפו יושב. אם יעשה את זה טוב, זה אומר שאינדיאנה תוכל ללחוץ על הדוושה 48 דקות, כי שאר הסגל השתפר ונראה טוב.

4. השנה קבוצות יתכוננו אליהם יותר. שנה שעברה לא היה להם מה להפסיד, והם באו כאנדרדוג על הנייר לכל משחק, והתעלו. עכשיו, אחרי עונה מוצלחת, יותר קשה לשמר את זה. אני מאמין שהם יסיימו באותו מקום, ושתלוי במאצ׳אפ של הסיבוב הראשון נדע אם הם עולים או לא. סיבוב שני זו התקרה בעיניי בכל מקרה.
לצפיה ב-'טרנר מקבל הארכת חוזה: 80 ל4 שנים'
טרנר מקבל הארכת חוזה: 80 ל4 שנים
15/10/2018 | 23:54
1
12
וואחד הבעת אמון. מהלך לא מובן בעליל אם שואלים אותי, הוא חופשי מוגבל וקשה להאמין שהוא יקבל הצעה כזאת בעוד שנה אלא אם כן הוא יהיה מועמד לMIP בעונה הקרובה. מקווה שכמו במקרה אולדיפו פריצ'רד יודע משהו שאף אחד אחר לא יודע.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
16/10/2018 | 17:51
5
החוזה הזה משתלם רק אם הם מצפים להתקדמות אדירה של טרנר העונה. אם הוא ישתפר בצורה יותר סולידית אני לא בטוח שיקבל הצעות גבוהות מזה בפי אייג'נסי, כשכמעט לכל קבוצה בליגה כבר יש סנטר פותח. כמובן שיש את האפשרות שלא יתקדם כמו שמקווים והוא פשוט יהיה אוברפייד.
לצפיה ב-'העונה הבאה של טורונטו ראפטורס'
העונה הבאה של טורונטו ראפטורס
10/10/2018 | 00:54
43
56
PG- לאורי, ואן פליט
SG- דני גרין, דלון רייט, נורמן פאוול
SF- קוואי, אננובי, סיג'יי מיילס
PF- איבאקה, פסקל סיאקם
C- ולנצ'יונאס, גרג מונרו

1. מה התחזית ומה התקרה?
2. מה הציפיות שלכם מקוואי ומה הסיכוי שישאר בטורונטו?
3....
המשך>>
PG- לאורי, ואן פליט
SG- דני גרין, דלון רייט, נורמן פאוול
SF- קוואי, אננובי, סיג'יי מיילס
PF- איבאקה, פסקל סיאקם
C- ולנצ'יונאס, גרג מונרו

1. מה התחזית ומה התקרה?
2. מה הציפיות שלכם מקוואי ומה הסיכוי שישאר בטורונטו?
3. מועמד לפריצה?
4. אקס פקטור?
לצפיה ב-'העונה הבאה של לוס אנג'לס לייקרס'
העונה הבאה של לוס אנג'לס לייקרס
10/10/2018 | 19:41
4
53
סגל:
PG- רונדו, לונזו בול
SG- קלדוול פופ, ג'וש הארט, לאנס סטיבנסון
SF- אינגרם, ביזלי
PF- לברון, קוזמה
C- מקגי, זובאץ'

שאלות:
1. מה האתגר הגדול ביותר שיעמוד בפני לברון העונה?
2. האם וכיצד יתקדמו הצעירים- בול, הארט, אינגרם, קוזמה.
3. מה הסיכוי של וולטון לנהל בהצלחה סגל עם כל-כך הרבה דמויות צבעוניות?
4. מה התחזית ומה התקרה?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
10/10/2018 | 20:27
42
1. להתרכז בכדורסל. יש תחושה באוויר שהוא מגיע לLA כדי להתערבב עם כל הבראד פיטס וג'ק ניקולסונס, לפחות עד שיבנו סביבו סגל רציני. זה מה יגדיר את העונה של הלייקרס. אם החשדות שלי נכונים אז הם לא יראו פלייאוף.
2. אינגרם מרגיש לי כמו הדבר האמיתי, אני מהמר עליו לשחקן המשתפר. לגבי השאר אני פחות אופטימי. את הארט אני פחות מכיר (הבנתי שהוא פרץ בשלהי העונה שעברה), לשניים האחרים יש חסרונות מובנים שיהיה קשה להכיל בקבוצה שמתיימרת לאתגר את גולדן בשנים הקרובות (בול - קליעה, קוזמה - הגנה).
3. האמת שאנשים עושים מזה יותר ממה שזה. מקגי אולי קצת טמבל אבל לא זכור לי שהיה שחקן בעייתי בחדר ההלבשה. כנ"ל ביזלי. וגם אם כן (כמו במקרים של רונדו וסטיבנסון) אז זה היתרון כשיש לך שחקן כל כך דומיננטי כמו לברון. אף אחד מהם לא יעיז לצייץ ברגע שהוא יגיד להם משהו.
4. התקרה לדעתי הרבה יותר נמוכה ממה שהרוב יגידו. אם יעשו פלייאוף זה יהיה הישג גדול, קשה לי להאמין שהם עוברים סיבוב. התחזית שלי היא מאבק צמוד עם עוד 2-3 קבוצות על המקום השמיני, אני שם אותם 8 רק כי לברון.
לצפיה ב-'לא זוכר קבוצה כל כך קשה לניתוח'
לא זוכר קבוצה כל כך קשה לניתוח
11/10/2018 | 06:14
33
מצד אחד, יש שם את פאקינג לברון ואם יש לשהו שלמדנו, זה לא להמר נגדו.
מצד שני, כרגע הסגל שסביבו לא מספיק טוב או לא מספיק בשל בשביל להגיע לאנשהו ופלייאוף מבחינתם יחשב להישג.
קשה לי להאמין שלברון חתם שם בידיעה שזאת הקבוצה ואני משוכנע שנראה מהלך גדול עוד במהלך העונה הנוכחית (אלה אם כן, יש להם דיל סודי עם דוראנט ואז הם יחכו לקיץ)
באמת שקשה להגיד לאן הם יגיעו, בעיניי כל תרחיש בין סיבוב שני או אי העפלה לפליאוף הוא אפשרי.

לגבי קידום הצעירים, הכדור בידיים של המלך.
אם הוא בקטע של להיות מנטור אז וואלה, כולם הרוויחו אבל השנים האחרונות לימדו אותנו שלברון לא בא לגדל ילדים (יש לו מספיק כאלה בבית) ואם הם יצטרכו למכור את כל הצעירים המבטיחים שלהם בשביל להביא כוכב גדול, הם יעשו את זה רק כדי שלברון יהיה מרוצה.

הלייקרס עשו להלך ענק עם ההחתמה של לברון אבל הם צריכים לדעת שהם גם החתימו GM באותה נשימה ומעכשיו מה שהוא אומר, יקרה.

לצפיה ב-'ממש עכשיו, הלייקרס מול גולדן'
ממש עכשיו, הלייקרס מול גולדן
11/10/2018 | 07:11
36
קדם עונה או לא, החברה שם באו לשחק
לברון עם 15 10 5 במחצית
דוראנט וקרי עם 16 כל אחד

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
11/10/2018 | 10:00
47
1. שני אתגרים: אחד מקצועי ואחד מנטלי.
האתגר המקצועי יהיה לשחק את הכדורסל שהוא רגיל, עם סגל שקולע הרבה פחות טוב ממה שהוא רגיל. הסגל של הלייקרס מלא בקלעים בינוניים ומטה, קבוצות ירשו לעצמן לכווץ את ההגנה על לברון יותר מאשר יכלו בתקופה בקליבלנד.
האתגר המנטלי יהיה להיאזר בסבלנות. הלייקרס לא יהיו טובים העונה. הם אולי ינצחו כי יש להם את לברון, אבל הם לא ישחקו כדורסל טוב. לברון יצטרך להיות מרוכז מספיק בהווה ובמרדף אחרי הפלייאוף, ולא להפעיל יותר מדי לחץ לבצע שינויים בסגל.

2. מכיוון שהוטרנים של הלייקרס לא איכותיים במיוחד, אני חושב שתהיה הזדמנות לצעירים להתפתח. אינגרם הוא היוצר השני הכי איכותי בקבוצה, רק הלילה הגיע 17 פעמים לעונשין במשחק פריסיזן. הוא ימשיך להתפתח כסקורר.
בול בסיטואציה טריקית כי הוא חולק את העמדה עם רונדו, ובאופן כללי עמדות הגארד בקבוצה עמוסות.
ג'וש הארט זה שחקן ששומר חזק וזורק כשהוא פנוי, הנוכחות של לברון מסייעת בד"כ לשחקנים מסוגו.
גם קוזמה יכול להרוויח מהזריקות הפנויות שלברון יסדר לו. השאלה היא עד כמה הם ישחקו ביחד, כי חלוקת הדקות בקבוצה עשויה להיות בעייתית. נשאיר את זה לסעיף הבא.

3. אני חושב שחלוקת הדקות, והתמודדות עם הוטרנים שלא יהיו מרוצים מהמקום שלהם בקבוצה, זה יהיה אתגר.
קחו נניח את עמדות 3-4: יש במשותף 96 דקות במשחק. אינגרם שיחק בעונה שעברה 33 דקות למשחק, קוזמה שיחק 31 דקות. אתם לא רוצים להוריד אותם מהסך הזה, הן מבחינת ההתפתחות האישית שלהם והן מבחינת העובדה שהם שניים מהשחקנים הטובים יותר בקבוצה.
הבעיה שזה משאיר רק 32 דקות ללברון, ואם הלייקרס רוצים פלייאוף הם צריכים לקבל ממנו יותר מזה. on top of that זה משאיר 0 דקות לביזלי, שמבחינתו הוא שחקן טופ 3 בליגה.

הפיתרון אמור להיות זליגה לעמדות אחרות, אבל גם עמדות הגארד צפופות. בול ורונדו סוגרים הרמטית את הדקות ב-PG. קלדוול פופ הוא הגארד הכי אפקטיבי לצד לברון, הארט זה שחקן שאתה רוצה לקדם ולא ברור איך לאנס יגיב אם וכאשר יגלה שהוא הגארד החמישי ברוטציה. במילים אחרות- בעיה לזלוג לעמדות 1-2.

עמדה 5 היא ביי פאר הכי חלשה בקבוצה, אבל אין ללייקרס PF מסורתיים שיכולים לזוז לשם. לברון הוא היחיד שמסוגל איכשהו להתמודד מבחינה פיזית אבל הוא לא ירצה וגם אין סיבה לשחוק אותו ככה. יהיה מעניין לראות אם וולטון יבחר בסופו של דבר ללכת עם 5 השחקנים הכי טובים שלו, כולם בפרימטר בתכלס, עם מעט מאוד ריבאונד והגנה על הטבעת אבל מתוך מחשבה שהפלוס בהתקפה יהיה גדול יותר מהמינוס בהגנה.

4. כל עוד לברון בריא זה אומר שהקבוצה שלו בפלייאוף. והם גם לא ילכו משם הביתה בקלות. אין לזלזל במה שלברון מסוגל לעשות עם צוות שיודעים לשמור ולקלוע, הבעיה שהלייקרס לא מצטיינים בשתי הקטגוריות האלה. אז כרגע אני שם את התקרה שלהם בסיבוב שני, עם אופציה להעלות אותה לגמר איזורי במידה ויחולו שינויים מסוימים. על איזה שינויים אני מדבר? למשל אם יוסיפו שחקן שימושי שנחתך מהקבוצה שלו, או שאינגרם יתקדם משמעותית לכדי כוכב.
לצפיה ב-'אומרים שטריי יאנג הוא סטף קרי החדש... אז... '
אומרים שטריי יאנג הוא סטף קרי החדש... אז...
11/10/2018 | 06:00
47
לצפיה ב-'העונה הבאה של יוטה ג'אז'
העונה הבאה של יוטה ג'אז
08/10/2018 | 19:30
9
50
PG- רוביו, דנטה אקסום
SG- מיצ'ל, אלק ברקס
SF- אינגלס, ספולושה, רויס אוניל
PF- פייבורס, קראודר
C- גובר

שאלות:
1. היכן את ממקמים את יוטה בתוך דבוקת הפלייאוף? מה התחזית ומה התקרה?
2. מה הציפיות שלכם מדונובן מיצ'ל לעונה הקרובה?
3. הג'אז שמרו באדיקות על הסגל הקיים בקיץ האחרון. האם היה מקום לחפש שחקנים אחרים?
4. אקס פקטור?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
08/10/2018 | 23:24
33
1. אני אופטימי לגבי יוטה. לדעתי ממוקמים טוב בתוך הדבוקה. אחת מתוך 4-5 קבוצות במערב שאני משוכנע שיגיעו לפלייאוף העונה, עם סיכוי לא רע ליתרון ביתיות. לכן התחזית היא הגבול בין סיבוב ראשון לשני, כתלות במצ'אפ שיפגשו.
לגבי התקרה- האמת היא שקשה לי לראות אתם מנצחים את גולדן או יוסטון בסדרה. אבל יש  פציעות ויש הפתעות ופרט לשתיים האלה יוטה מסוגלת לנצח כל אחת. אז אני מסמן את התקרה בגמר איזורי.

2. מבחינת התפתחות אישית הייתי רוצה לראות את מיצ'ל משתפר כפליימייקר. יוצר יותר מהפיק אנד רול ומסדר מבטים פנויים לשחקנים מסביב. אני לא מצפה לקפיצת מדרגה אדירה מצדו, לדעתי קבוצות יתנו לו יותר כבוד בעונה הבאה וזה כולל יותר שמירות כפולות. אם הוא ישמור על היכולת מהחצי השני של העונה, וייצר יותר לאחרים, זה יהיה אחלה.

3. לדעתי יוטה קצת הגזימה בשמירה על הסגל הקיים. אקסום קיבל חוזה שספק רב אם היה מקבל מקבוצה אחרת. אולי הם מאמינים בו, זה מילא. פייבורס חתם על חוזה שמן למרות שאת רוב הדקות שלו הוא ישחק ב-C כמחליף של גובר. אני חושב שחסר לג'אז קצת סקורינג פאנץ', לדעתי הם היו יכולים להחתים את ג'וליוס רנדל שגם משלים את גובר בצורה טובה יותר. במצב הנוכחי ליוטה יהיה קשה להביא פרי אייג'נט משמעותי יותר בקיץ הבא.

4. האקס פקטור הוא דונובן מיצ'ל שכבר התייחסתי אליו. מהשאר אפשר להניח מה נקבל, אני חושב שהעונה הבאה של יוטה תהיה תלויה במידה רבה בהתפתחות האישית שלו. בעיני רמת האימון הגבוהה של הקבוצה היא נתון. יוטה תגיע לתקרה שלה כאשר מיצ'ל יהפוך לסופרסטאר, או שתודח מוקדם יותר וכתלות במצ'אפ אם תקבל ממנו משהו דומה לעונה שעברה.
לצפיה ב-'יאק יוטה! '
יאק יוטה!
09/10/2018 | 14:52
30
לא יודע למה, מיטשל מאוד מזכיר לי את טייריק אוונס ואני מאוד חושש מגורל דומה.
אין לי הסבר ממשי לזה, סתם תחושת בטן לא טובה בקשר אליו.

יוטה תהיה בפלייאוף, אני אופתע אם לא.
השאלה מאיזה מקום ואת מי הם יפגשו בסיבוב הראשון, בכל מקרה סיבוב שני זאת התקרה שלהם.

הקבוצה הזאת משעממת אותי, אין לי יותר מידי מה להרחיב עליהם

לצפיה ב-'הקבוצה האהובה עליי במערב'
הקבוצה האהובה עליי במערב
09/10/2018 | 16:50
30
1. 2-3. לא אופתע בכלל אם יסיימו מעל יוסטון, אבל בשביל זה הם יצטרכו להיות בריאים וזה משהו שנוטה לא לקרות אצלם אף פעם.
2. את אותה היכולת מהסדרה נגד אוקלהומה לאורך יותר משחקים בעונה הסדירה.
3. ונניח שהיה, איזה פרי אייג׳נט היה מגיע אליהם? אני לא אוהב לתקן דברים שעובדים. נראה שחלפו להם ימי בילי קינג ואייזאה תומאס, כבר אין פראיירים שיהיו מוכנים לחזק להם את הקבוצה מבלי לקבל נכסים משמעותיים בתמורה. לשמור על הסגל שלהם זה כנראה הכי טוב שהם יכולים, וזה הרבה. הם קבוצה ממש טובה.
4. בריאות כמובן. זה אקס פקטור אצל כל קבוצה, אבל ליוטה זה נוטה לקרות יותר מלכל קבוצה אחרת בליגה.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
09/10/2018 | 17:32
2
33
1. אני חושב שהם צריכים לשאוף למקום שלישי. הם הכי ״קבוצה״ בקונפרנס. התחזית היא 3-6 כי דברים קורים - אם זה פציעות, אם אם זה פריצה של שחקן/קבוצה שקבוצה עם תקרה כמו יוטה לא יכולה לעבור בעונה שלמה.
אני מאמין שהם קבוצת סיבוב שני. הם יכולים לעוף בסיבוב ראשון אם יגרילו את לברון, שבאופן קבוע מנצח קבוצות נטולות סטאר קוואליטי גם אם הוא והקבוצה שלו נראים הרבה פחות טוב (כמו אינדיאנה בשנה שעברה).

2. בניגוד לראפ אני חושב שמיטשל יוצר טוב לאחרים, יחסית, וזה גם ממש לא התפקיד שלו בקבוצה, שכל המהות שלה היא יצירת מצבים לשחקנים שלא יכולים ליצור לעצמם. אני חושב שמיטשל צריך להשתפר בבחירת הזריקות שלו, ולשפר את האחוזים והאפקטיביות, כי כרגע הוא בעיניי ווליום סקורר שלוקח הרבה זריקות שחלקן לא לעניין ופוגעות בשטף. גם ג׳מאל קרופורד קלע 25 למשחק בניקס והם נשארו קבוצת תחתית. מיטשל צריך לוודא שה-25 שלו יהיו אפקטיביות.

3. חושב שזה מקום שקשה להביא אליו שחקנים. אין להם יותר מדי נכסים. הם מנסים לייצר תרבות ספרסית משהו, ויכול להיות שהדבר הכי חשוב בזה היא המשכיות, ולכן שחקנים שנתפסים ״ממוצעים״ לעמדתם כמו רוביו, אינגלס או פייבורס דווקא עוזרים להם לייצר תרבות.
וחוץ מזה, הם ממש overachieved בשנה שעברה, למרות שהייוורד הכוכב הגדול עזב, אין שום פסול בלתת לסגל הזה עונה נוספת לראות כמה אפשר להשתפר.

4. יש לי שניים.
קראודר - מי שהיה מלך הסלים בליגת הקיץ והגיע לליגה על תקן סקורר (!), לא הצליח, המציא עצמו מחדש כמומחה הגנתי עם הרבה אופי ולב. יוטה צריכה יותר סקורינג. הוספתו של ספולושה (תגידו את המשפט הזה הרבה פעמים ומהר) אמורה לתת לקבוצה מענה מעולה במילא, וקראודר יכול לעשות הרבה יותר מזה. וגם אם לא יהפוך לשחקן של 15 במשחק, לפחות שיפגע את השלשות הפנויות פור פאק סייקס.
אקסום - ראפ קטל אותו, אבל בעיניי אקסום הוא גארד צעיר מגוון ומאוד אתלטי. הוא צריך להתבגר במשחק שלו ובקבלת ההחלטות, אבל לדעתי הוא יכול להתפתח לסוג של סימונס לעניים. אני מבין שסימונס ואקסום אוסטרלים וחוץ מזה אין שום דמיון בינם, אבל שנה שעברה רוביו התחיל לדפוק שלשות וג׳אמפרים - בג׳אז הכל יכול לקרות.
לצפיה ב-'אין לי משהו נגד אקסום'
אין לי משהו נגד אקסום
09/10/2018 | 19:11
26
הוא אפילו הרשים אותי בהגנה בסדרה מול יוסטון. אבל המחיר- 10.5 מיליון לעונה, זה קצת יקר ביחס למה שהציג עד כה בליגה. מתוך 4 עונות בליגה הוא החמיץ 2 מהן בגלל פציעות וכששיחק הראה בעיקר ניצוצות. סמארט לשם השוואה הרבה יותר אמין ומוכח ממנו, וקיבל 12.5 לעונה.
גם פייבורס אחלה שחקן אבל לא יודע אם לשלם לשניים האלה 27 מליון לעונה זה הניצול הכי טוב של הכסף. אני לא משלה את עצמי שהם היו מחתימים את קליי תומפסון עם הכסף הזה אבל בכל זאת יש פרי אייג'נטס דרג ב' ו-ג' שיכולים להיות זמינים ליוטה.
או להבדיל- תשאירו את השחקנים האלה אבל בהתאם למה שהם שווים בשוק החופשי. למשל השוק לסנטרים ממש חלש. זאת נהייתה עמדה חזקה וכמעט לכל קבוצה יש כבר C איכותי, או מספיק קרוב ברמתו לפייבורס שהשדרוג הזה לא שווה לה 15-20 מיליון.
לצפיה ב-'מסכים לגבי קראודר'
מסכים לגבי קראודר
09/10/2018 | 22:40
16
סוג של שחקן נשמה שבא לתת בכל יום 100% ולעשות מה שצריך כדי לעזור לקבוצה שלו לנצח.
שלשה פה ושם, מלחמה בריבאונד, המון קשיחות ו"האסל" ובעיקר, חוסר פינוק. הוא רק רוצה לשחק ויעשה כל מה שידרשו ממנו כדי שזה יקרה.

לצפיה ב-'אני חושש מנסיגה של דונובן'
אני חושש מנסיגה של דונובן
09/10/2018 | 21:53
2
29
לא יודע למה, אבל נראה לי שבעונה הבאה מול שמירה חזקה יותר, קבוצות שיגיעו מוכנות אליו, ועם ציפיות גבוהות (לא חושב שמישהו ציפה ממנו למשהו בעונה שעברה), יהיה לו הרבה יותר קשה.

מצד שני ליוטה יש צוות אימון מעולה, וגם מערכת תומכת. הם יהיו חזקים בהגנה בכל מקרה, ולדעתי זה אומר שהם לא ייפלו מ 6 בכל מקרה.

קצת מבאס שלפחות על פניו הם בבעיה מבחינת היכולת להשתפר. מצד שני, אני רואה שם הרבה כשרון. אולי הם מאמינים באקסום יותר מאיתנו, ואולי יש להם סיבה טובה. אם הוא יפרוץ ומיטשל ישתפר קצת, הם יכולים לעשות אפסט גם בסיבוב השני מול הקבוצה הנכונה.

אני בעדם, גם כי אני נגד גולדן, אבל גם כי ממש מגיע להם.
לצפיה ב-'דונובן קיבל טיפול מפול ג'ורג' בסיבוב הראשון'
דונובן קיבל טיפול מפול ג'ורג' בסיבוב הראשון
10/10/2018 | 00:13
1
39
ועשה לו בית ספר. אני לא דואג לו. הוא שחקן סופר מגוון ויכול לסיים בטבעת בכל דרך אפשרית ומכל כיוון אפשרי ולעיתים גם מול יותר משומר אחד. הוא לא וואן טריק פוני שאתה פשוט לומד את המשחק שלו ומאותו הרגע מנטרל אותו לגמרי.

יכול להיות שייקח לו קצת זמן לפתח קליעה אמינה, אבל אני סומך על סניידר שיידע למתן אותו לפני שיהפוך לעוד קובי בראיינט שלא רואה כלום חוץ מהסל. הוא נמצא במקום מצוין עבורו מכל הבחינות.
לצפיה ב-'לי הוא מאוד מזכיר את דוויין ווייד'
לי הוא מאוד מזכיר את דוויין ווייד
10/10/2018 | 11:17
30
גם במבנה גוף, גם באתלטיות וגם בחתוליות של הניתור.

מצד שני, הוא הרבה יותר שוטינג אוריינטד מווייד של תחילת הקריירה.

אני איתך אגב, אני לא חושב שהוא יעצור או ייסוג, למעשה הוא אחד הצעירים הגארדים הכי מבטיחים בליגה.
לצפיה ב-'באטלר היה בדרך למיאמי והטרייד נפל ברגע האחרון'
באטלר היה בדרך למיאמי והטרייד נפל ברגע האחרון
07/10/2018 | 19:39
5
59
כך ווג' מדווח. מינסוטה "ביקשה עוד משהו ברגע האחרון", כנראה שהטרייד היה במרחק של בחירת דראפט כלשהי מביצוע.

פרטי הטרייד לא נחשפו אבל ג'וש ריצ'רדסון שתחילה מיאמי שמה עליו וטו, נכלל בטרייד. כמו כן גורגי ג'נג היה אמור לעבור במסגרת הטרייד, אולי לקבוצה שלישית.
פרטים נוספים is anybody's guess. חצי מהסגל של מיאמי נכלל בשמועות כאלה ואחרות.
לצפיה ב-'ממה שקראתי'
ממה שקראתי
07/10/2018 | 20:49
3
50
במיאמי ממש נפגעו, ברמה שהם לא מוכנים לחזור ולדבר עם הוולבס ולחדש את המשא ומתן על הטרייד.

טיבודו במו ידיו מונע את ביצוע הטרייד שכל הצדדים רוצים חוץ ממנו.
לצפיה ב-'לא ברור מה בדיוק קרה שם'
לא ברור מה בדיוק קרה שם
07/10/2018 | 21:22
2
48
אבל התגובה הראשונית שלי הייתה אכזבה. כששני הצדדים כל כך קרובים אין סיבה שהעסק יתפוצץ.
לפני כמה ימים התברר שבאטלר מתכוון לעלות לשחק במדי מינסוטה בעונה הרגילה, בהנחה שעוד לא יתבצע טרייד. זה שם אותנו בעמדה יותר טובה במו"מ אבל אני רק מקווה שזה לא גורם לת'יבודו להכשיל כל עסקה אפשרית.

מעניין שאין הדלפות במשך כל התהליך הזה לגבי פרטי הטרייד. גם זה טוב.
לצפיה ב-'לא בטוח שאתה צריך להיות מאוכזב'
לא בטוח שאתה צריך להיות מאוכזב
07/10/2018 | 22:23
1
51
הבנתי שלא היה מדובר בחבילה מרשימה במיוחד מהצד של מיאמי (אלה אם אתה ממש ממש מתלהב מג'וש ריצ' רדסון)

גם מזה שבאטלר אמור לשחק אני לא הייתי שמח במיוחד.
מערכת היחסים שלו עם ווינס וטאונס רעועה לגמרי ולדעתי אם הוא ישחק, זה רק יפגע ולא יועיל

אני ממש לא בטוח שאם הייתי הנהלת הוולבס, הייתי נותן לו לשחק.
לצפיה ב-'מתלהב בטוח לא'
מתלהב בטוח לא
08/10/2018 | 11:39
47
אבל בהתחשב בכך שבאטלר שנה לקראת תום החוזה, והוא ירצה סופר מקסימום ל-5 שנים, גם אי אפשר לצפות לקבל עליו full value.

ג'וש ריצ'רדסון אחלה שחקן שבמקרה גם מתאים לנו ויושב על חוזה נהדר של 30 מיליון ל-3 שנים. כאשר אתה מוסיף לחבילה שדרוגים כמו להחליף את טיג בדראגיץ', או בחירת דראפט, או פרוספקטים מסוימים אחרים, ובנוסף לכך נפטר מהחוזה המגעיל של ג'נג- זו תמורה סבירה מאוד לדעתי.
לצפיה ב-'סרטון מומלץ'
סרטון מומלץ
08/10/2018 | 13:15
48

בנושא הגנה על הפיק אנד רול והתמודדות מול מיסמאצ'ים.
לצפיה ב-'העונה הבאה של מילווקי באקס'
העונה הבאה של מילווקי באקס
07/10/2018 | 20:26
5
62
סגל:
PG- בלדסו, דלבדובה
SG- ברוגדון, שבאז מוחמד
SF- מידלטון, סנל
PF- יאניס, איליאסובה
C- ברוק לופז, ת'ון מייקר, ג'ון הנסון

שאלות-
1. מה התחזית ומה התקרה?
2. עד כמה המינוי של בודנהולצר עשוי להיות משמעותי?
3. האם יאניס בשל לעונת MVP?
4. מועמד לפריצה/קאמבק?
5. הצעות לטרייד?
לצפיה ב-'מילווקי'
מילווקי
07/10/2018 | 21:50
37
1. התקרה כמו עוד משהו כמו 4 קבוצות במזרח היא גמר הקונפרנס. התחזית שלי היא מקומות 4-5 וסיבוב ראשון צמוד שיוכרע לפי מצ'אפ/ביתיות.
2. מאוד. זו הייתה אחת הקבוצות הפחות מאומנות בליגה. אין סיבה שמאמן טופ 10 בליגה כמו בודנהולצר לא יוציא מהסגל הזה את מה שהוא שווה.
3. לא חושב. שילמד לקלוע, אחר כך יהיה אפשר לדבר ברצינות על MVP.
4. יש שני מועמדים לפריצה - ברוגדון שכבר סוג של פרץ בעונת הרוקי אבל מאז הוא ברגרסיה ות'ון מייקר. האחרון מעניין יותר כי יש לו נתונים גולמיים ממש טובים. הוא ארוך מאוד ויודע לשים את הפנויות, יכול להפוך לרול פלייר ממש איכותי אם ילמדו אותו כדורסל. עוד פרויקט של בודנהולצר. ברוגדון אולי יתפתח לאיזה קורטני לי או משהו בסגנון.
5. לא הייתי נוגע בכלום עד שהייתי מגלה מה התקרה האמיתית של הקבוצה הזו. כשיהיה חסר להם גרוש ללירה אפשר יהיה להתחיל לחשוב, כרגע יש להם הרבה עבודה במיצוי הכישרון בסגל הנוכחי. זה לא שיש שחקן כזה או אחר שפחות מתאים, הם פשוט צריכים להתחיל ללמוד לשחק חכם וכקבוצה.
לצפיה ב-'לא מספיק וחבל שכך'
לא מספיק וחבל שכך
07/10/2018 | 22:47
35
אני מנסה לחשוב מי הקבוצות שיהיו לפניהם במזרח.
אז כמובן שיש את הסלטיקס ואת הסיקסרס וכנראה שגם הראפטוס.
ואז יש אז מילווקי, וושינגטון ואינדיאנה וזהו פחות או יותר.
לפי זה, כל מיקום שלהם בין 4 ל- 6 יהיה הגיוני בעיניי כשאני מהמר על המקום הרביעי אבל זה לא באמת משנה לדעתי.
יאניס, בלדסאו, לופז (אחלה שדרוג לעמדת הסנטר שלהם), מידלטון ומי שזה לא יהיה שיתפוס שם את עמדה 2, בהחלט מהווים חמישי טובה ואפילו טובה מאוד אבל כשמגיעים לספסל אפשר רק לבכות על מה שיש שם.
סיבוב שני נשמע לי כמו תקרה הגיונית במקרה שלהם.

כל טרייד שיביא לשם את באטלר, אני לוקח בשתי ידיים
יאניס בהחלט יכול להיות mvp וזה לא יפתיע אף אחד לדעתי.

מועמד לפריצה או קאמבק?
חוץ מלופז שאולי ישחזר עונות טובות יותר, לא רואה מישהו שם שיכול להפתיע.

לצפיה ב-'עונת MVP של יאניס בפתח'
עונת MVP של יאניס בפתח
08/10/2018 | 08:31
29
1. התחזית היא סיבוב שני, התקרה היא גמר NBA אבל קשה לראות אותם מגיעים לשם. אני מאמין שהם יפסידו בגמר המזרח לבוסטון.
2. משמעותי, הקבוצה חסרת שיטה לחלוטין, כקבוצה מאמנת הם ייראו הרבה יותר טוב.
3. לא רק שהוא בשל הוא הולך להיות MVP העונה. הוא כבר התראיין ואמר שהוא הולך לקלוע הרבה יותר שלשות העונה ואני מאמין לו. מדובר באחד השחקנים שעובדים הכי קשה בליגה.
אם הוא מוסיף קליעה יציבה לארסנל שלו הוא יהיה בלתי עציר.
זאת העונה שלו, הוא הולך להיות הMVP העונה.
4. ת'ון מייקר? אולי הפעם? 
5. ג'ימי, בטח כשהקרע הוא כזה ושפוצץ העסק מול מיאמי.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
08/10/2018 | 09:57
24
1. סיבוב שני בפלייאוף. לא חושב שהם מספיק מוכשרים לגמר קונפרנס כרגע.

2. אני חושב שמאוד משמעותי. מאמין שמאמן כזה יכול לבנות שיטה טובה סביב יאניס, ויתרה מכך - לגרום לשחקנים אחרים להיות אפקטיביים יותר לצידו. That said, הרבה ממה שבודנהולצר בנה באטלנטה היה בנוי על קורבר והאיום משלוש, וכאן פשוט אין knock down shooter כזה, וזה יהיה בעצם המבחן של בודנהולצר, האם הוא יכול לבנות שיטה גם ללא כזה.
תמיד אני מזכיר את דוק ריברס שעשה עבודה טובה בסלטיקס לבנות שיטה סביב יציאה לקליעה של ריי אלן. אחרי זה הוא ניסה לשחזר את זה בקליפרס עם רדיק, וזה היה פחות טוב. עכשיו שרדיק ופול כבר לא שם, זה נראה מזוויע. למעשה זה כבר לא קיים, והקבוצה משחקת ללא שיטה, ואיכשהו זה נעלם בתוך בוננזת השלשות שיש עכשיו בליגה.
לסיכום - המינוי של בודנהולצר ממש משמעותי, ויותר מזה, יש לו המון המון עבודה.

3. אני חושב שיאניס צריך להשתפר בשביל לזכות בתואר, ואולי זה קרה הקיץ. הקטע זה, שזה תלוי במגרש. שלושה מארבעת הזוכים האחרונים - הארדן, קארי, דוראנט - לדעתי לא ינסו ללכת על זה. מה שהשנים האחרונות לימדו אותנו, שזה תואר שצריך ללכת עליו. הוא לא קורה לבד. לדעתי ראס יחזור וישחק בקצב היחידי שראס מכיר, ותמיד ירצה להוכיח והוא מועמד יותר טבעי מיאניס. ללברון יש עוד מה להגיד ואולי הוא ירצה להוסיף גביע כזה לארון במדי הלייקרס (לשחק ליד רונדו יעזור לו אגב). קוואי לנארד חוזר לשחק ויש לו מה להוכיח, קיירי אירווינג חוזר מפציעה ולהוביל את הסלטיקס למאזן הטוב בליגה יכול לתת לו את התואר כמו שדריק רוז זכה, וכמובן יש את אנטוני דייויס, שאין לו גביע MVP, והוא הרבה יותר בשל מיאניס.

4. ת׳ון מייקר בן 21. לדעתי יש לו עד גיל 25 לפרוץ, אני פחות מאמין שזה יקרה השנה. מצד שני, אין אף אחד בסגל שיותר מועמד ממנו.
אני רוצה לציין את אריק בלדסו בתור מועמד לדעיכה. את הקפיציות והאנרגיות החליפו אדישות וטיפשות, והשחקן הזה, שכל כך אהבתי בדקות מהספסל בקליפרס, נראה פשוט כאילו הזדקן ב-15 שנה בשנתיים האחרונות. צריך להחליף תקליט.

5. אני מאוד לא אוהב את הנכסים של מילווקי. לא חושב שיש להם משהו מעניין. אהבתי את החיזוק בדמות ברוק לופז, שכן לקבוצה של נגרים תמיד עוזר שחקן שיכול לשים 30 על הלוח. הייתי רוצה לראות את הבאקס עושים עוד חיזוקים כאלה ומפתחים שחקנים קיימים, ולא מחפשים בשוק החופשי משהו.
לצפיה ב-'לרוב הדברים התייחסו כאן ואני די מסכים'
לרוב הדברים התייחסו כאן ואני די מסכים
08/10/2018 | 11:48
31
לעומת זאת כשמסתכלים לטווח רחוק, הבעיה העיקרית של הסגל היא מחסור ביוצר משני איכותי מספיק. אני אוהב את מידלטון אבל הוא לא אופציה שנייה בהתקפה של קונטנדרית, גם לאף אחד אחר בסגל אין את האפסייד הזה. לכן הייתי מצפה שבמקביל למיצוי הפוטנציאל מהסגל הקיים, הפרונט אופיס צריכים לחפש כישרון מהסוג של באטלר או מקולום- שחקנים שיוצרים מכדרור ומהווים אופציה שנייה ראויה בהתקפה שמכוונת להגיע רחוק.

טריידים שבסיסם באטלר או מקולום בתמורה למידלטון יכולים לשרת את שני הצדדים לדעתי. קשה לזהות נתיב אחר בו הבאקס ישיגו כוכב משני ליאניס.
לצפיה ב-'העונה הבאה של לוס אנג'לס קליפרס'
העונה הבאה של לוס אנג'לס קליפרס
05/10/2018 | 21:06
11
64
סגל:
PG- פטריק בוורלי, תאודוסיץ', גילגס-אלכסנדר
SG- אייברי בראדלי, לו וויליאמס, ת'ורנוול
SF- טוביאס האריס, מבאה-מוטה, ווסלי ג'ונסון
PF- גלינארי, מייק סקוט
C- גורטאט, מונרטז הארל, בובאן מריאנוביץ'

שאלות:
1. מה התחזית לעונה הבאה ומה התקרה?
2. עם סגל כזה רחב ממי אתם מצפים לקחת את המושכות?
3. אקס פקטור?
4. האם הייתם מבצעים טרייד תמורת באטלר ובאיזה מחיר?
לצפיה ב-'דווקא עם הקליפרס מתחילים?'
דווקא עם הקליפרס מתחילים?
05/10/2018 | 21:23
55
1. בוטום 5 במערב
2. בשביל לקחת מושכות צריך מישהו שיכול להחזיק בכדור וליצור משהו, מה שמוריד את כולם חוץ מוויליאמס, האריס ותאודוסיץ'. הקליפרס יצטרכו עונת שיא של שלושתם כדי להפתיע. אחרת זה לא באמת ישנה.
3. כמה משחקים בראדלי יכול לתת והאם הוא עדיין שומר עלית בליגה וקלעי מעל הממוצע.
4. נראה לי שכן כי באטלר חוזה נגמר ואם הוא יסרטן שם אפשר פשוט לוותר על חוזה חדש (אם יצליח אז סבירות גבוהה שיאריך), אבל אני לא יודע אם יש לקליפרס משהו מעניין לתת. אם בראדלי ייתן חצי עונה ביכולת הטובה ששיחק בה לפני הפציעה הוא יהפוך לחוזה מאוד אטרקטיבי (אם אני לא טועה לא כולו מובטח) ובמיוחד למינסוטה שמשוועת לשחקן שקולע ושומר בו זמנית. אפשר לשלב אותו עם איזו בחירת סיבוב ראשון מוגנת ועוד שחקן רוטציה זניח לבחירתו של ת'יבודו.
לצפיה ב-'סגל רחב ובינוני להחריד'
סגל רחב ובינוני להחריד
05/10/2018 | 22:39
2
44
10 ומטה נשמע הגיוני.

בהתחשב בזה שגאלו יותר פצוע מבריא, טוביאס האריס יהפוך לכוכב העונה ויהיה השחקן המוביל. מה שמעיד בעיקר על מצב השחקנים של הקבוצה הזאת.

לא רואה שחקן יוצא דופן אבל יש לקליפרס מספר גארדים הגנתיים ברמה גבוה מאוד ובעיקר בוורלי ובראדלי.
כריס פול, ווסטברוק וקרי יצטרכו לעבוד קשה מול שני החבר'ה האלה.

ברור שכן ובכל מחיר כמעט.
באטלר טוב משמעותית מכל שחקן בקבוצה הזאת.
כמובן שהייתי מנסה להשאיר את גאלו והאריס אבל בגדול, אין שחקן שלא הייתי מוותר עליו בשביל להביא את באטלר.
לצפיה ב-'למה שהם ירצו להשאיר את גאלו?'
למה שהם ירצו להשאיר את גאלו?
06/10/2018 | 00:08
1
47
בעולם בלי צ'נדלר פארסונס לאיש יש קייס להיות החוזה הכי גרוע בליגה. עונה שהוא משחק בה יותר מ60 משחקים עושים מזה חגיגה. זה קרה רק 4 פעמים ב13 שנה.

חוץ מזה שהאריס בכדורסל של היום הוא יותר 4 מ3 ככה שבאטלר על גאלו משלים מצוין את החמישייה שלהם. זה השחקן הראשון שהקליפרס יהיו מוכנים לתת, תהיה בטוח שהם יתנו אותו גם בשביל הרבה פחות מבאטלר. כיום הוא נכס טרייד שלילי לגמרי.
לצפיה ב-'אתה צודק לצערי '
אתה צודק לצערי
06/10/2018 | 08:21
6
לצפיה ב-'התחלתי עם הקבוצה הזאת כי הם מסקרנים בעיני'
התחלתי עם הקבוצה הזאת כי הם מסקרנים בעיני
06/10/2018 | 10:42
4
54
קבוצה כמעט חדשה לגמרי, בהתחשב בטריידים שביצעו והפציעות מהן סבלו בעונה שעברה.

1. המערב חזק ואני לא מצפה מהקליפרס להגיע לפלייאוף אבל אני קצת יותר אופטימי מכם. התקרה היא פלייאוף, אם הדברים יתחברו זה בגדר האפשרויות הסבירות.

2. לו וויליאמס וטוביאס האריס סיימו זה עתה עונות קריירה ואני מצפה מהם להיות השחקנים המובילים והעקביים ביותר בקבוצה מבחינה התקפית. השיפור של לו וויל היה דרמטי ואני לא בטוח אם ישחזר את היכולת הזאת.

3. פציעות. הקליפרס היא הקבוצה הכי פציעה בליגה כנראה, 3 שחקנים מתוך החמישייה בעלי היסטוריית פציעות מדאיגה מאוד. הם יחסית עמוקים בעמדות המועדות (1,2 ו-4) אבל מראש זו קבוצה שאין לה רזרבות מבחינת כישרון והיא תצטרך מזל בפרמטר הזה כדי לנצח בקצב הדרוש לפלייאוף במערב.
עוד נקודה מעניינת היא העזיבה של דאנדרה. קשה לזכור את הקליפרס בלעדיו וזה יכול לפגוע להם בריבאונד ובפיק אנד רול.

4. לדעתי טרייד שבסיסו באטלר תמורת האריס ובראדלי יכול להיות הגיוני לשני הצדדים. הקליפרס יוסיפו איכות על חשבון עומק ויבנו תשתית יותר אטרקטיבית לצרף כוכב נוסף בקיץ הבא, לצד באטלר ולו וויליאמס (שגם מתאימים לשחק יחד).
מינסוטה תצטרך לפצות את הקליפרס בעוד משהו (אחד הרוקיז שלנו, בחירת דראפט- משהו בסגנון הזה).
לצפיה ב-'חחח מה אתה לוקח ברצינות. יישר כוח.'
חחח מה אתה לוקח ברצינות. יישר כוח.
06/10/2018 | 15:00
2
9
לצפיה ב-'לא פירשתי אותך בקטע רע'
לא פירשתי אותך בקטע רע
06/10/2018 | 15:40
1
30
השאלה לגיטימית. זו שאלה ששאלתי גם את עצמי (על איזו קבוצה בא לי לדבר). בעיקר בגלל השינויים שעשו בסגל, שים לב שאין הרבה קבוצות שעשו שינויים גדולים. אלו שכן (לייקרס, ספרס, טורונטו) יצא לנו לדבר עליהן במידת מה.
לצפיה ב-'זה לא באמת משנה, בסוף נדבר על כל הקבוצות גם ככה'
זה לא באמת משנה, בסוף נדבר על כל הקבוצות גם ככה
06/10/2018 | 17:24
4
לצפיה ב-'מסכים עם ראפ ועם התחזית'
מסכים עם ראפ ועם התחזית
07/10/2018 | 10:00
23
רוצה רק להוסיף, שלקליפרס יש הרבה מאוד נכסים אטרקטיבים בעיניי. מהרגע שהם ינחיתו את באטלר, הם יכולים להיות יעד קל לכוכבים אחרים, כי יש להם הרבה מה לתת בתמורה, גם אחרי שג׳ימי חותם - אם וכאשר.

גורטאט, בברלי, מבאה-א-מוטה, לו וויליאמס, הארל ובראדלי - כולם בעיניי נכסים טובים. קבוצה כמו פורטלנד לדוגמא, שמבינה שמקולום עוזב, יכולה לקבל עליו חבילה טובה יחסית שתשפר אותה מספיק בשביל לכסות על עזיבה כזו. סתם דוגמא, כן.
לצפיה ב-'לדעתי הם יכולים להפתיע'
לדעתי הם יכולים להפתיע
07/10/2018 | 10:15
25
לו וויליאמס הראה הרבה כשרון בעונה שעברה, וגם האריס שיחק לא רע. אם הם רעבים זה מנוע לא רע.
איכשהו יש לי תחושה שהם ירצו להפתיע ולכן אני לא אתפלא אם ישתחלו לפלייאוף איכשהו. כמו שאמרו לפני יש להם גם נכסים לארייד טוב.
תקרה זה פלייאוף. עם תרבות הטנקינג של השנים האחרונות הם יכולים גם לסיים מאד נמוך.

המושכות יצטרכו ליפול על שני הנ''ל. נקודת התורפה שלהם לדעתי היא דוק ריברס. אין לו מי שייצור כל כך מהכדרור וזה אומר שיצטרכו כדורסל חכם. לא בטוח שיש לו את זה.
לצפיה ב-'בנו קבוצה נחמדה'
בנו קבוצה נחמדה
07/10/2018 | 18:25
21
התקרה היא מקומות 8-7, ריאלית הם יסיימו מחוץ לפלייאוף עם הרבה מחמאות ואולי יבנו קייס לקרב אליהם את באטלר וקוואי 

לו-וויל יקח את המושכות וינסה לקבל עזרה ממי שבריא באותה נקודת זמן.
אהבתי את זה שעל כל חור בהגנה יש שחקן ששווה חמישיית הגנה, ציוותים אפשריים של תאודוסיץ'-בראדלי, בברלי-וויליאמס, גלינארי-מבאה-מוטה נשמעים אחלה, יש כאן גם הרכב הגנתי רצחני עם פותחים על ווסלי ג'ונסון ב-3 ורוצים לסיים את המשחק ב-0-0
עדיין חסר בסגל איזה רכז שיכול להגיע לצבע בעקביות ולקבץ את ההגנה בהיעדר האיום של ג'ורדן בגלגול לסל, קשה לבנות על הרוקי או לחלופין על הכשירות של מילוש, בברלי טוב יותר בהתקפה ממה שמייחסים לו אבל עדיין לא עונה להגדרה... זה יכול ליצור בחירת זריקות בעייתית כשהיוצרים המובילים שלך (וויליאמס, האריס ובראדלי) אוהבים לעלות ל-Long Twos מהכדרור

האקס פקטור הוא כמובן בריאות, אבל גם היכולת של דוק ריברס לחבר את כל זה כמו שעשה עם פחות כלים בעונה שעברה, יש הרבה שחקנים בצלמו עם קשיחות ששומרים חזק ויש להם מה להוכיח (ואין יותר מתח ודרמות סביב הבן), אני חושב שעושה להם טוב להגיע כאנדרדוגים  
לצפיה ב-'העונה הבאה של OKC'
העונה הבאה של OKC
06/10/2018 | 20:29
7
50
לבקשתו של אנפילד.

PG- ווסטברוק, שרודר, פלטון
SG- רוברסון, אברינס
SF- ג'ורג', טרנס פרגוסון
PF- פטרסון, ג'רמי גראנט
C- אדאמס, נואל

שאלות:
1. מה התחזית של הת'אנדרס ומה התקרה?
2. מה שרודר יוסיף לקבוצה, אם בכלל? האם אתם מצפים לראות אותו סוגר משחקים?
3. מועמד לפריצה/קאמבק?
4. מה הסיכוי שבילי דונובן יפוטר בעונה הקרובה?
לצפיה ב-'כדור הבדולח שלי'
כדור הבדולח שלי
06/10/2018 | 22:40
35
1. אותה תחזית כמו בעונה שעברה. התקרה היא גמר מערב כמובן, אבל אני צופה לעוד עונה בסביבות 47 ניצחונות. לאן הם יגיעו בפלייאוף זה תלוי מצ'אפ אבל להערכתי לא יותר מסיבוב שני.
2. לא הרבה. האם אני רואה אותו סוגר משחקים? יותר גרוע מכרמלו שסגר כמה משחקים הוא לא יהיה. אבל מי שמצפה לאיזה רג'י ג'קסון מהספסל יתבדה.
3. אם הוספת קאמבק אז בעצם הרמת להנחתה - אנדרה רוברסון כמובן. איתו הם ההגנה הכי טובה בליגה כנראה, ויגיעו כמה רחוק שהגנה טובה יכולה לקחת קבוצה בעידן הנוכחי. אם צריך להמר על שחקן צעיר יותר אז כנראה שזו ההזדמנות של טרנס פרגוסון להראות קצת יותר מניצוצות של רול פלייר איכותי.
4. לדעתי לא גבוה בכלל ולא כי הוא מאמן כזה טוב, אלא פשוט כי אני לא חושב שהם יהיו גרועים יותר מאשר בעונה שעברה.
לצפיה ב-'כרמלו הלך וזה אומר שהם צריכים להיות יותר מסונכרנים'
כרמלו הלך וזה אומר שהם צריכים להיות יותר מסונכרנים
07/10/2018 | 07:10
25
קצת פחות מלחמות אגו לא יזיקו לחבר'ה האלה
אני קצת מתקשה לראות איך שרודר משתלב במערך הזה, אומרים שהוא יפתח לצד ראס אבל הוא לא שוטר קטלני שיקבל ממנו כדורים ויקבור סלים משלוש או מחצי מרחק ומצד שני, ברור שהוא לא זה שיוביל את ההתקפה. לא כל כך רואה אותו מוצא את מקומו בקבוצה הזאת למען האמת.

גראנט נתן פלייאוף נהדר ואני מאוד מקווה שהם יאפשרו לו להמשיך בקו הזה ויתנו לו דקות ראויות העונה, יכול לתת להם דקות טובות בהגנה.

למה שדונובן יפוטר?
לא רואה סיבה שזה יקרה אלה אם הכוכבים לא יהיו מרוצים ממנו.

ברור שהם לא ברמה של גולדן או יוסטון אבל הם בהחלט צריכים לעשות רעש במערב ויכולים להגיע לגמר האיזורי אבל כאן זה יגמר והאמת שהם גם צריכים להיות מרוצים מזה.
בעולם בלי סופר טים שקוראים לה גולדן סטייט, הם אולי יכלו להפתיע וללכת עד הסוף.

לצפיה ב-'שלי'
שלי
07/10/2018 | 10:13
4
31
1. התקרה היא אליפות. ריאלי? צריך שיתחבר להם מאוד, צריך שגולדן יעשו במכנסיים, ולקוות שהמאצ׳אפ של הת׳אנדר הוא טוב מול הרוקטס/סלטיקס. אני חושב שאנשים זלזלו בחיסרון של רוברסון בעונה שעברה, ובאמת אני חושב שכרמלו הזיק להם. לא סופר תלוש בעיניי שהם יעשו עונה כמו דאלאס של דירק.
הבעיה שלהם היא הרצפה דווקא - סטרץ׳ רע פלוס פציעה של בורג חשוב יכולה להפוך אותם לקבוצה של 42 ניצחונות ומחוץ לפלייאוף.
כדור הבדולח שלי הוא שהם יהיו איפשהו באמצע. 48 ניצחונות, הדחה בסיבוב שני מול גולדן/יוסטון.

2. אוקלהומה סבלה שנה שעברה בדקות שווסטברוק/אדאמס ישבו בחוץ. ממש נראו כמו קבוצה אחרת (וגרוע מכך, כמו קבוצת תחתית). בפגרה הם חיזקו בדיוק את זה. נואל זה הימור, אבל אצל רוב הגבוהים זה מה יש. סנטר שהוא לא הימור מרוויח חוזה מקסימום. שרודר מגיע לעונה עם הרבה מה להוכיח, ומעבר לזה יש לו מקום במאצ׳אפים מסוימים, כי הוא הרבה יותר התקפי מרוברסון, במידה ונדרש לשחק לצד ווסטברוק. הבעיה של שרודר היא דווקא ווסטברוק בעצמו. הוא מאוד דומיננטי ורוצה את הכדור, וכשהכדור לא אצלו הוא פשוט עומד ומשקיף, לא עושה תנועה בכלל. אי לכך ובהתאם לזאת, אני לא רואה את ראסל מסתדר עם עוד פוינט גארד ליידו (בניגוד לקארי או לברון שהם גם שחקנים יוצרים ברמה של ראס (או מעל) ויודעים לעבוד יפה מאוד עם פוינט גארד יוצר לצידם). זו הבעיה של שרודר ולכן לדעתי לא רק שהוא לא יסגור משחקים, אלא גם לא יצליח להוכיח את מה שהוא רוצה להוכיח (שהוא רכז פותח לגיטימי בליגה).

3. ג׳ראמי גראנט הוא השחקן הכי מסקרן באוקלהומה השנה. הוא יכול לשמור על חמש עמדות, הוא אתלט מטורף ודיברו על זה ששיפר מאוד את הקליעה לשלוש. ראס-רוברסון-ג׳ורג׳-גראנט-אדאמס זו החמישיה הכי אתלטית והכי מפחידה הגנתית בליגה. רק על הטיקט הזה הם יכולים לעלות לגמר - ומשם הכל יכול להיות. אני חושב שלהתפתחות של גראנט תהיה משמעות אמיתית העונה, ואם הוא ייתן קפיצת מדרגה, אוקלהומה יכולה להתחיל לחלום על התחזית האופטימית שלי מתחילת ההודעה.

4. אני לא חושב שהוא יפוטר. הוא לא הטיפוס שרב עם כוכבים. אם אוקלהומה ישיגו פחות מהמצופה, זה יהיה בגלל פציעות בעיניי. לכן, אני חושב שהוא יסיים את העונה. אם גראנט יקפוץ מדרגה, אם הדואו של ראס וג׳ורג׳ ינגן טוב ביחד, אם יצליחו לשלב את שרודר ונואל בשיטה, ועדיין הת׳אנדר יעופו בסיבוב ראשון, אז יש קייס לפיטורים, אבל גם אז זה יהיה בסוף העונה :)
לצפיה ב-'אליפות היא התקרה אבל'
אליפות היא התקרה אבל
07/10/2018 | 10:31
25
הסבירות מאד נמוכה.
הם יצטרכו לגבור לפחות על גולדן ועוד קבוצה חזקה בדרך, ואז על בוסטון. יכול להיות שהם יצטרכו לעבור גם את גולדן וגם את יוסטון וגם את בוסטון. דאלאס היא אחת האלופות החלשות בהיסטוריה, צריך צרוף מקרים נדיר בשביל זה.

אני בעדם (האמת שאני נגד גולדן יותר מכל דבר אחר, אבל אני אשמח אם אוקסי יפתיעו).

בכל מקרה, יש שם שלד טוב, ג׳ורג׳ האריך חוזה וזה אומר שהוא מבין שהקבוצה הזו היא העתיד הכי טוב בשבילו. נקווה שהוא ייתן כדורסל חיובי השפעה חיובית על הקבוצה.

שרודר יצטרך ללמוד לשחק אוף דה בול. הוא חייב לתת חלופה טובה לרוברסון בדקות שצריך התקפה של 5 שחקנים.

מבחינת תחתית, אני מאמין שהם בכל מקרה יעשו פלייאוף.

דונובן יישאר, מהסיבות שציינו לפני, לפחות עד סוף העונה. פרסטי בכל מקרה משאיר מאמנים יותר מדי זמן...
לצפיה ב-'מסכים עם הרבה דברים אז אעבוד סביב התגובה שלך'
מסכים עם הרבה דברים אז אעבוד סביב התגובה שלך
07/10/2018 | 10:59
2
39
1. הייתי שם את התקרה שלהם בגמר מערב, ואת התחזית הריאלית בסיבוב השני. מאמין שישיגו יתרון ביתיות ויעברו סיבוב הפעם.
הסיכוי לאליפות נשמע לי מאוד מאוד קלוש וכפי שצל ענן ציין, דאלאס השיגה אליפות במין עונת מעבר בין הדעיכה של בוסטון-לייקרס לעלייה של מיאמי-ספרס-אוקלהומה. אני לא חושב שזה אפשרי לעקוץ אליפות כזאת בעונה הקרובה, אלא אם באמת תהיה מכת פציעות יוצאת דופן למספר יריבות.

2. זו הנקודה העיקרית גם בעיני, שרודר יצטרך להוכיח את עצמו בעיקר בהרכבי ספסל כשראסל נח (הת'אנדרס מקבלים בראש בדקות האלה מאז ש-KD עזב). יש לשרודר דברים שהוא עושה ברמה טובה, קשה להרחיק אותו מהצבע ועל אחת כמה וכמה מול מחליפים. אז הוא ידרש להוביל את הקבוצה בדקות האלה ולא לאבד את היתרון כל פעם.

אני חושב ששרודר לא אמור לפתוח בחמישייה ברגע שרוברסון יהיה כשיר (הבנתי שזה יכול לקחת עוד זמן). הוא שחקן דומה לווסטברוק מבחינת הסגנון, אבל פחות טוב ממנו בכמה רמות. קשה לראות אותם סינרגיסטיים זה לזה. לשאלתו של אנפילד, שרודר הוא לא הפתרון לקבוצה עם IQ כדורסל נמוך והוא גם יכול להיות ראש בקיר לפעמים.

אני מעריך שהוא כן יסגור משחקים כי הוא מוכשר ויודע לייצר לעצמו מצבים. בין אם זה יהיה על חשבון רוברסון או על חשבון ה-PF הפותח.

3. מסכים לגמרי לגבי גראנט. שחקן ייחודי ומועמד טוב לפריצה. אם באמת שיפר את הקליעה משלוש צפוי להתקדם לחמישייה.

4. במידה ואוקלהומה שוב תודח בסיבוב הראשון אני חושב שדונובן יהיה בסכנה. כלומר אני לא חושב שהוא יפוטר בעונה הקרובה אבל כישלון נוסף בפוסטסיזן, בנוסף על הסגנון הרקוב של אוקלהומה שלא ישתנה, עלולים למנוע ממנו לפתוח את עונת 19/20 על הקווים.
לצפיה ב-'פטרסון אמור להיות בחמישייה ולא גראנט'
פטרסון אמור להיות בחמישייה ולא גראנט
07/10/2018 | 14:32
1
26
רוברסון ייעדר עד דצמבר לפחות, ווסטברוק ייעדר כנראה מפתיחת העונה, אמורים לבחון אותו מחדש בעוד שבוע.
מניח שעד שרוברסון יחזור החמישייה תכלול את פרגוסון ב2.
שרודר יפתח עד שווסטברוק יחזור.
לצפיה ב-'כן אני סימנתי את פטרסון כ-PF הראשון'
כן אני סימנתי את פטרסון כ-PF הראשון
07/10/2018 | 15:46
27
לגראנט יש תקרה גבוהה יותר ולכן לא אופתע אם הוא יתפוס את המקום בחמישייה בשלב מסוים, או שיסגור משחקים.
לצפיה ב-'המשחק הלילה בין גולדן ל סקרמנטו, שוחק בסיאטל'
המשחק הלילה בין גולדן ל סקרמנטו, שוחק בסיאטל
06/10/2018 | 08:18
9
55
וזה מה שדוראנט עשה כמחווה לעיר שהוא שיחק בה כרוקי.
מיותר לציין שגולדן ניצחו בקלילות עם 30 מק' של קליי ב 22 דקות ו 26 של דוראנט.
קרי וגרין לא שיחקו.
לצפיה ב-'רק שלא הבנתי למה הוא לבש את הגופיה של קמפ ולא את שלו פשוט'
רק שלא הבנתי למה הוא לבש את הגופיה של קמפ ולא את שלו פשוט
06/10/2018 | 11:23
2
9
לצפיה ב-'אולי בעיניו הוא ה"סוניק" הטוב בכל הזמנים? '
אולי בעיניו הוא ה"סוניק" הטוב בכל הזמנים?
06/10/2018 | 15:15
1
11
לצפיה ב-'אני חושב שהוא לא שם את שלו כי זה נגד חוקי הליגה או משהו'
אני חושב שהוא לא שם את שלו כי זה נגד חוקי הליגה או משהו
06/10/2018 | 16:44
41
אבל אין לי באמת מושג, סתם מקריץ
לצפיה ב-'לראות אותו בחולצת הסוניקס זה מרגש'
לראות אותו בחולצת הסוניקס זה מרגש
06/10/2018 | 19:23
5
41
אין לדעת מה היה קורה אם הפרנצ'ייז היה נשאר בסיאטל, אולי היה אפשרי לשמור על הארדן יחד עם ווסטברוק ודוראנט, אולי זאת סתם רומנטיזציה. בכל מקרה הגופיה הזאת שמזכירה לי את פייטון קמפ שרמפף ריי אלן ואחרים מרגשת הרבה יותר מהגופיה של הת'אנדר היום זה מה שבטוח.
לצפיה ב-'אגב אשמח לניתוח על שרודר'
אגב אשמח לניתוח על שרודר
06/10/2018 | 19:47
29
אני כבר הבנתי שהשנה יהיה פחות ראש בקיר כי אנטוני הלך תודה לאל. השאלה מה אמורים לקבל משרודר, יש לו טיפת שכל או שהוא אידיוט כמו כולם ונמשיך לשחק ראש בקיר ווסטברוק-גורג-שרודר?
לצפיה ב-'לא חושב שזה משנה משהו'
לא חושב שזה משנה משהו
06/10/2018 | 21:00
3
29
הבעלים אותם בעלים והקבוצה ברמה העקרונית היא אותה קבוצה, רק העיר שבה היא משחקת השתנתה כך שזה לא באמת משנה.

לצפיה ב-'אולי היו שם יותר רווחים והיה אפשר לשלם יותר מס'
אולי היו שם יותר רווחים והיה אפשר לשלם יותר מס
06/10/2018 | 21:09
2
25
לא יודע, קראתי את הדעה הזאת איפשהוא.
לצפיה ב-'אני בטוח שיש אנשים שמבינים בזה יותר ממני'
אני בטוח שיש אנשים שמבינים בזה יותר ממני
06/10/2018 | 21:36
1
26
אבל בכל מקרה, אם אני לא טועה, במקרה של הארדן זה לא היה בגלל כסף לא?

לצפיה ב-'לך תדע'
לך תדע
06/10/2018 | 21:40
22
הוצע לו 48 ל4 שנים למיטב זכרוני.
יוסטון הציעה 80 ל5 שנים.
אם היו מציעים את אותה הצעה, האם היה נשאר?
לא יודע, לא יודע אם גם היה אפשרי כלכלית, אולי היה מקום לוותר על איבקה.
לצפיה ב-'אחרי שנה בחוץ, גורדון היוורד חזר לשחק'
אחרי שנה בחוץ, גורדון היוורד חזר לשחק
29/09/2018 | 05:16
27
59
במשחק שפתח את משחקי קדם העונה, ההורנטס ניצחו את הסלטיקס 104:97 אבל מי שבאמת עניין את האוהדים הוא כמובן גורדון היוורד ששיחק 22 דקןת וסיים עם 10 נק ו 3 ריב

מקווה שהוא יתן עונה טובה ויחזור ליכולת מלאה
לצפיה ב-'הפוטנציאל של בוסטון מסחרר או שנדמה לי?'
הפוטנציאל של בוסטון מסחרר או שנדמה לי?
29/09/2018 | 09:50
3
63
הרי הקבוצה הזאת כמעט והגיעה לפיינלס בלי קיירי והייוורד ועכשיו שניהם חוזרים לאותו הסגל.
הייוורד יכול לקחת את כל הרגלר סיזן להיכנס לעניינים והמצב שלהם יכול להיות מדהים בפלייאוף.
לצפיה ב-'הוא מסחרר'
הוא מסחרר
29/09/2018 | 10:20
55
לא רק שכמות הכישרון שלהם שנייה רק לווריורס, הם גם מאוד מותאמים לכדורסל המודרני ועומד אצלם מאמן אדיר על הקווים.

בוסטון פייבוריטית לנצח את המזרח ואתרי ההימורים שמים אותה #2 בסיכוי לאליפות.
לצפיה ב-'הכל טוב ויפה אבל עדיין צפוי גמר NBA חד צדדי'
הכל טוב ויפה אבל עדיין צפוי גמר NBA חד צדדי
29/09/2018 | 11:33
62
אפילו בהנחה שכולם בריאים ללא פציעות בשני הצדדים
לצפיה ב-'אם יש בעיה בקבוצה הזו היא במסגרת האגו'
אם יש בעיה בקבוצה הזו היא במסגרת האגו
29/09/2018 | 20:53
48
עכשיו טייטום ובראון צריכים לקחת צעד אחורה.
לצפיה ב-'קוואי עורך את הבכורה שלו במדי הראפטורס'
קוואי עורך את הבכורה שלו במדי הראפטורס
30/09/2018 | 02:46
47
עם כל זה שאני ממש לא אוהב את הדרך שבה הוא התנהל בעונה האחרונה, אני חייב לציין שכיף לראות אותו משחק.
יש עוד עבודה בטורנטו וקוואי עדיין לא לגמרי מסונכרן עם הקבוצה והחברים החדשים שלו אבל הוא בהחלט נראה טוב ונלהב לשחק.

יש למה לצפות
לצפיה ב-'עוד מישהו שנתן בכורה טובה'
עוד מישהו שנתן בכורה טובה
30/09/2018 | 09:15
4
75
זה לוקה דונצ׳יץ׳.

המאבריקס ניצחו באיזה 50 הפרש קבוצה מסין, דונצ׳יץ׳ ליהטט עם שלשות, מסירות, coast 2 coast, בלוקים, סטריפים והרבה קלאסה.

השחקן הזה נוטף מכישרון זה פשוט לא ייאמן.

לצפיה ב-'וגם זכה במנטור גדול'
וגם זכה במנטור גדול
30/09/2018 | 11:18
12
לצפיה ב-'ראיתי את ההייליטס עכשיו'
ראיתי את ההייליטס עכשיו
30/09/2018 | 18:00
51
מכיוון שזה נגד איזה קבוצה מסין שלא שווה כלום, קשה להסיק מסקנות.
הוא נראה לי קצת שמן, לא אתלטי כל כך וכמובן לא מלוטש בשיט לNBA כרגע, ההגנה שלו גם לא קיימת.
נחיה ונראה לגבי ההמשך, יש לו עוד המון המון מה לשפר.
לצפיה ב-'אם הוא לא יהיה טוב'
אם הוא לא יהיה טוב
30/09/2018 | 18:23
47
אז אני כבר לא יאמין להייפ סביב אף פרוספקט
התחזית הגרועה צריכה להיות סוג של גוראן דראגיץ', התקרה שלו All-NBA קבוע וכנראה טופ 10 גבולי
יש לו כמובן חסרונות אבל לא ראיתי שחקן צעיר עם כזאת הבנת משחק כללית ובעיקר הבנה "מובנית" של איך להשתמש ביתרונות שלו שזה כל הרעיון בעצם
יש אין ספור שחקנים עם נתונים פיזיים אדירים שאין להם מושג איך למנף אותם
במידה מסוימת זה נחמד שהוא נכנס לליגה בשנה שג'ינובילי פרש אם חושבים על זה

זה נדיר מאוד שהוא השיג יראת כבוד מהיריבים שלו ביורוליג בגיל כל כך צעיר וזו ליגה שלא מקדשת כוכבים, ועוד לזכות במפעל עם זכייה ב-MVP זו בכלל כניסה חלומית

לצפיה ב-'השאלה כמה באמת אפשר ללמוד ממשחק מול קבוצה סינית'
השאלה כמה באמת אפשר ללמוד ממשחק מול קבוצה סינית
30/09/2018 | 18:37
37
צריך לראות אותו בפעולה מול השמות הגדולים שלא יבואו להיות נחמדים אליו.
לדעתי הוא יהיה בסדר אבל יקח לו קצת זמן להבין מה קורה סביבו ואיפה הוא נמצא.
לצפיה ב-'שני משחקים מעניינים הלילה בקדם עונה '
שני משחקים מעניינים הלילה בקדם עונה
30/09/2018 | 22:04
7
48
הספרס ודרוזן ישחקו מול ההיט
הלייקרס ולברון ישחקו מול דנבר

רק קדם עונה אבל בכל זאת מסקרן
לצפיה ב-'לך תבין משהו ממשחק קדם עונה של פופוביץ'
לך תבין משהו ממשחק קדם עונה של פופוביץ
01/10/2018 | 03:17
44
לפני המשחק הוא אמר שהוא מתכוון לתת לכולם לשחק וזה בדיוק מה שהוא עשה כשהוא שיתף 18 שחקנים במשחק
דרוזן שיחק 18 דקות בלבד ונתן 7 נק' 2 ריב' 2 אס' וחטיפה.
לצפיה ב-'לברון מסר 3 אס' ובכך עבר את קובי ברשימת כל הזמנים של הלייקרס'
לברון מסר 3 אס' ובכך עבר את קובי ברשימת כל הזמנים של הלייקרס
01/10/2018 | 10:01
4
73

בלילה שבין ג' ל-ד' משחקו הראשון של עמרי במדי ממפיס. בינתיים, במקום אחר: גולדן סטייט בחרו להוקיר אותו בבנר האליפות שהועלה לתקרת מתקן האימונים.

אין הרבה באז סביב כספי ואני חושב שזה משקף את מעמדו החדש בליגה. בכל זאת, העונה, כהרגלי, אצפה בו.
לצפיה ב-''
01/10/2018 | 11:50
4
לצפיה ב-'בחיים הוא לא יגיע למעמד של קובי בלייקרס '
בחיים הוא לא יגיע למעמד של קובי בלייקרס
01/10/2018 | 14:31
2
15
לצפיה ב-'זו הזדמנות להזכיר לך את ההתערבות שלנו'
זו הזדמנות להזכיר לך את ההתערבות שלנו
01/10/2018 | 14:56
58
האם לברון יעבור את קובי בטבלת קלעי כל הזמנים ב-NBA. רק לפני שנה חשבת שאין מצב שזה יקרה.
לצפיה ב-'מי חושב שהוא כן? '
מי חושב שהוא כן?
01/10/2018 | 18:35
49
קובי שיחק בלייקרס 20 עונות, לברון במקרה הטוב יהיה שם ח ש עונות וגם זה בספק גדול מאוד.
זה לא עומד באותו קנה מידה
לצפיה ב-'לברון ירצה לשכוח את המשחק '
לברון ירצה לשכוח את המשחק
01/10/2018 | 13:12
59
לצפיה ב-'אמנם רק קדם עונה '
אמנם רק קדם עונה
02/10/2018 | 02:22
8
59
אבל אמביד עם 8 נק' במשהו כמו שלוש דקות משחק מול אורלנדו
ובכלל, המשולש הזה של אמביד, סימונס ופולץ הולך לעשות כאב ראש גדול לקבוצות בליגה העונה.

לצפיה ב-'בכורה מרשימה לדאנדרה אייטון'
בכורה מרשימה לדאנדרה אייטון
02/10/2018 | 12:56
1
48
24 נקודות, 9 ריבאונדים ו-3 בלוקים בקדם עונה נגד הקינגס.
לצפיה ב-'לילה לא רע לרוקיז'
לילה לא רע לרוקיז
02/10/2018 | 20:58
42
אייטון כמובן האפיל על כולם אבל גם במבה, יאנג ונוקב נתנו משחקים לא רעים בכלל
לצפיה ב-'כמה שחקנים מעניינים בניקס'
כמה שחקנים מעניינים בניקס
02/10/2018 | 22:32
5
71
(מעבר לנוקס שפתח טוב) מיטצ'ל רובינסון בחירה 36 בדראפט 2.16 בן 20, מסתבר ששבר שיאים של חסימות וריבאונדים בליגת הקיץ, אתלט ומתגלגל טוב לטבעת בגובה הזה הוא מטרה טבעית ללובים, יכל להיות אחלה גבוה מהסוג של קאפלה ודומיו
ממבט בוויקיפדיה הבנתי שהוא החליט לוותר על הקולג' ולהתאמן עצמאית לליגה שנה שעברה, יכל להיות שזה מסביר את הנפילה לסיבוב השני

גם אלונזו טרייר (גארד) שהניקס מחזיקים ממנו למרות שלא נבחר בדראפט הראה שליטה מצוינת בכדור, עושה רושם שיהיה קשה להישאר מולו, רק אני לא מבין איפה הוא אמור למצוא דקות בריבוי השחקנים בקו האחורי

צריך לקחת את כל זה בערבון מוגבל כי זו תקופה נורא מטעה הרבה שחקנים יראו טוב יותר ממה שהם באמת שווים אבל בכל זאת אולי מתוך מריו הזוניה, מודיאיי, וונלה, פרנק ניליקינה רון בייקר ואחרים הניקס ימצאו עתיד בטעות 

אני שונא שעורכים ככה סרטונים אבל אפשר לראות קצת ממה שהם הראו 
לצפיה ב-'כיף לקרוא אותך, תמשיך לכתוב '
כיף לקרוא אותך, תמשיך לכתוב
03/10/2018 | 12:52
1
7
לצפיה ב-'כנ"ל '
כנ"ל
03/10/2018 | 18:25
4
לצפיה ב-'עושה רושם שהניקס שיחקו אותה עם נוקס'
עושה רושם שהניקס שיחקו אותה עם נוקס
03/10/2018 | 21:55
38
בעסה לקורטני לי שכנראה יגרד עכשיו דקות ויבלה יותר על הספסל מאשר על הפרקט
לצפיה ב-'אולנזו טריילר עם 20 נק ב 16 דקות במחצית הראשונה'
אולנזו טריילר עם 20 נק ב 16 דקות במחצית הראשונה
04/10/2018 | 04:05
1
38
קנטאר עם 12 נק ו 16 ריב
מרשים

לצפיה ב-'הניקס רשמית מעניינים השנה'
הניקס רשמית מעניינים השנה
04/10/2018 | 18:37
30
יכולים להעמיד הרכבים עם המון אורך ואתלטיות בכל עמדה, היו להם 11 חסימות הלילה מ-9 שחקנים שונים 
קבוצה צעירה עם המון אנרגיות ושחקנים שרוצים לשמור, נראה שפיזדייל מדביק אותם באנגריות שלו ומעודד אותם למשחק של לחץ וריצה. חסר לי שחקן יותר מנוסה שיתפקד כמבוגר אחראי אבל אולי קורטני לי יעזור בזה 

עושה רושה שגם נוקס שומר טוב, ניליקינה זה תענוג לצפייה בהגנה נקווה שישתפר בהדרגה בצד השני
לגבי טרייר הבנתי שיצטרכו לחתוך מישהו עם חוזה מובטח בשביל שיכלל בסגל כי כרגע הוא חתום לחוזה כפול עם קבוצת ה-G League
הראו ראיון עם פיזדייל שדיבר על זה שהוא מצטיין בצ'ייסדאון בלוק באימונים, היה לו אחד במשחק שנשרק כגולטנד אבל בהילוך החוזר נראה שהיה נקי

אם תהייה רוטציה בין פורזינגס לרובינסון זה 48 דקות של הגנה על הטבעת, אם הם יצליחו לשחק ביחד אז בכלל... קאנטר אולי חלש בהגנה אבל הוא משאבת ריבאונדים, 20 ריבאונדים ב-26 דקות

שווה גם לציין אצל ברוקלין את רודיאונס קורוקס (השם הלטבי הכי טורקי ששמעתי) בחירה 40 בדראפט, 2.06 שישחק בעמדות 4-3, מאוד אקטיבי בהגנה ונראה די מגוון בהתקפה  
לצפיה ב-'קבלו את ההטרלה החדשה של ת'יבודו'
קבלו את ההטרלה החדשה של ת'יבודו
28/09/2018 | 12:07
19
97
בשיחות מול פילדלפיה הוא ביקש מהם כחלק מהחבילה את בן סימונס.
בינתיים גלן טיילור הבעלים מבקש שמנג'רים יצרו איתו קשר באופן ישיר, הוא חושד שת'יבודו רוצה להכשיל את העסקה באמצעות דרישות לא ריאליות.

שמח במינסוטה
לצפיה ב-'אני באמת לא מבין'
אני באמת לא מבין
28/09/2018 | 15:57
63
איך קרה שמאמן שהיה כל כך מוערך, פשוט איבד את זה לחלוטין בצורה כזאת.
אני עדיין חושב שמאמן הוא לא כזה גרוע אבל כשזה מגיע לניהול, הבן אדם לא מחובר לכלום.

לצפיה ב-'התספורת החדשה של דריק רוז'
התספורת החדשה של דריק רוז
28/09/2018 | 16:44
2
74
משקפת יפה את הלך הרוח בקבוצה
לצפיה ב-'אז הוא קצת מעריץ את נטע ברזילאי'
אז הוא קצת מעריץ את נטע ברזילאי
28/09/2018 | 17:18
1
61
לא מבין איפה הבעיה
לצפיה ב-'יש לו מזל שת'יבודו קיים, אף אחד אחר לא היה נוגע בו'
יש לו מזל שת'יבודו קיים, אף אחד אחר לא היה נוגע בו
28/09/2018 | 18:31
17
לצפיה ב-'אם זה היה סקרמנטו במקום פילי'
אם זה היה סקרמנטו במקום פילי
28/09/2018 | 16:45
63
היו נענים בחיוב
לצפיה ב-'לא יודע אם זה באמת מפתיע אבל... '
לא יודע אם זה באמת מפתיע אבל...
28/09/2018 | 17:30
12
79
Anthony Davis "doesn’t want to be in New Orleans any longer," according to ESPN's Stephen A. Smith.

After Davis parted ways with longtime agent Thad Foucher to sign with Rich Paul of Klutch Sports, rumors began circulating that AD wanted to land in L.A. Here's the full quote from Stephen A. Smith, speaking on ESPN’s Get Up!: "He definitely wants out. He signed with Klutch Sports. Anthony Davis doesn’t want to be in New Orleans any longer. Whether it’s definitively the Los Angeles Lakers I’m not so sure. I would keep Golden State and Boston in the mix... There is no question that this will in all likelihood be his last season in New Orleans."
לצפיה ב-'השנה תכריע'
השנה תכריע
28/09/2018 | 21:03
1
58
אבל השאלה היא מה השאיפות שלו
כי לעבור סיבוב הם יכולים עם הסגל שהם בנו, מעבר לזה קשה לי להאמין כי המערב חזק
האם זה מספיק לדיוויס? טבעת (בשנים הקרובות) הוא *כנראה* יקח רק בקבוצה כמו גולדן או בוסטון או יוסטון
לצפיה ב-'יחבור ללברון ,קל'
יחבור ללברון ,קל
28/09/2018 | 21:15
10
לצפיה ב-' זה יהיה פרייסלס אם יילך לגולדן סטייט'
זה יהיה פרייסלס אם יילך לגולדן סטייט
28/09/2018 | 22:43
9
70
למרות שכמובן שזה יתאפשר רק אם שחקנים בכירים אחרים יעזבו (יותר מאחד כנראה) או בטרייד שזו סבירות אפילו פחות גבוהה. ועדיין משתעשע עם המחשבה שיחתום על הMLE בבוא הזמן...
לצפיה ב-'הכי פרייסלס אם תשים את 15 השחקנים הטובים בעולם באותה קבוצה'
הכי פרייסלס אם תשים את 15 השחקנים הטובים בעולם באותה קבוצה
28/09/2018 | 22:55
8
70
ואז תשים את הקבוצה הזאת ביורוליג. או יותר טוב- בליגת הנוער היפנית. איזה אדיר זה יהיה לראות קבוצה מנצחת כל משחק ב200 הפרש, ממש תאווה לעיניים.
לצפיה ב-' אני מקווה שקאזינס יהיה בכושר משחק לא משהו השנה'
אני מקווה שקאזינס יהיה בכושר משחק לא משהו השנה
28/09/2018 | 23:16
59
אחרת לא חושב שאראה NBA השנה אם הוא יהיה בשיאו עם שאר החבר'ה
לצפיה ב-'הNBA קצת שונה מהליגה היפנית'
הNBA קצת שונה מהליגה היפנית
28/09/2018 | 23:59
6
77
זו רמה אחרת לגמרי של מקצוענות, שחקני NBA בכירים מקדישים את החיים שלהם לזה. קבוצה ברמה כזאת (מעבר לכך שהיא לא תוכל להפיק מכל שחקן את ה100% שלו פשוט כי זה בלתי אפשרי) תמתח את היכולת של השחקנים האחרים עד הקצה וזה יעלה את הרמה. מעולם לא היה בליגה כל כך הרבה כישרון כמו היום והתופעה הזאת לדעתי רק תלך ותתרחב. גולדן סטייט בסופו של דבר תחזור ללוטרי בשלב כלשהו, המורשת שהיא מביאה איתה לליגה תישאר.
לצפיה ב-'את מי היא תמתח בדיוק? אם השחקנים שמציבים בפניה אתגר קופצים '
את מי היא תמתח בדיוק? אם השחקנים שמציבים בפניה אתגר קופצים
29/09/2018 | 10:02
5
56
על העגלה ומצטרפים.
אתה אשכרה חושב שלשים את כל הכוכבים בקבוצה אחת יכול לעשות איזשהו שירות טוב לליגה?
המורשת של if you cant beat them join them זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לליגה. היית רוצה שלארי בירד יצטרף לשואוטיים לייקרס? שדאנקן יחבור לשאקובי? שלברון והארדן יעברו לווריורס? אין בזה שום דבר פרייסלס. סתם דרך להחריב את התחרותיות.

לצפיה ב-'אחי נראה לי שהוא צחק, אף אחד לא באמת רוצה דבר כזה'
אחי נראה לי שהוא צחק, אף אחד לא באמת רוצה דבר כזה
29/09/2018 | 10:18
4
15
לצפיה ב-'היה לנו דיון על זה גם בעבר'
היה לנו דיון על זה גם בעבר
29/09/2018 | 10:27
3
56
לא נראה לי שהתגובה האחרונה שלו בצחוק או בציניות או משהו כזה.

מה שאני מסכים איתך שהוא לא באמת ובתמים רוצה שזה יקרה, אלא יותר אוהב להגן על העמדה הזאת.
לצפיה ב-'נראה לי שזה היה חצי הטרלה חצי יאוש'
נראה לי שזה היה חצי הטרלה חצי יאוש
29/09/2018 | 20:11
2
11
לצפיה ב-'זה היה משהו באמצע'
זה היה משהו באמצע
29/09/2018 | 21:33
1
58
אני לא רוצה שדייויס יחתום בווריורס על הMLE. מצד שני אני לא אצטרף למקהלת הבכיינים אם זה יקרה. להיפך, זה די ישעשע אותי. ואני כן יכול לראות גם צדדים חיוביים בעניין, אבל זה תלוי בעוד הרבה שחקנים שיאלצו לוותר קצת על האגו ולעשות את הדבר הנכון.
לצפיה ב-'האנטגוניזם שלך כלפי מקהלת הבכיינים מורגש'
האנטגוניזם שלך כלפי מקהלת הבכיינים מורגש
29/09/2018 | 22:10
15
לצפיה ב-'תיבודו מסוג האנשים שמחזיקים בובה מתנפחת בבית'
תיבודו מסוג האנשים שמחזיקים בובה מתנפחת בבית
01/10/2018 | 09:50
51
מסרק אותה, מאכיל אותה, מקריא לה הדב פדינגטון, וביחד מנהלים מוטל שבו מוסתרות מצלמות בתוך חדרי האמבטיה של הדיירים האחרים. . . יש בו משהו מאוד קריפי באיש הזה. אבל כולם מאבדים את זה בסוף, וזה מתחיל מהרגע שמקבלים יותר מדי כוח לידיים. אין אף אדם בהיסטוריה של המשחק שיכול לנהל קבוצה וגם לאמן אותה במקביל. זה פשוט לא עובד, אני הגעתי למסקנה הזו. תביא מאמן ותשב ביציע עם כל האבות המקללים.

אבל אני לא יודע אם הייתי מרחיק אותו מהקבוצה. בכל זאת יש לו היכרות עם המערכת, זה לא דבר בטל, ויש יותר מדי החלטות חשובות לקבל שקשה יהיה להכשיר עבורן ג'נרל מנג'ר חדש בזמן קצר. אבל כמאמן הוא לא טוב לקבוצה. מינסוטה זה לא שוק רגיל, זו קבוצה קהילתית, לא כל מאמן עם עבר מתאים למקום הזה. מהזמן הקצר שהייתי אוהד שלהם לפני שנה וחצי, זה היה בולט שהקבוצה לא יציבה, לא מודרנית בסגנון המשחק שלה, משעממת, ולא משחקת על נקודות החוזקה שלה, שזה הכי גרוע. אני הייתי מביא את ג'רי סטקהאוס או כל מאמן אחר שמבין את הנפש של דור המילניאל והפורטנייט שלו, ויכול להתחבר לסלנג. זה לא חייב להיות שחקן עבר ב-NBA, זה יכול להיות מאמן קולג'ים, אפילו מבוגר, שדרך העבודה שלו עם צעירים בני 18 וקצת, מבין. אבל הבעיה היא בקודקוד, ואדם כמו גלן טיילור, שהוא שמרן ומקובע מדי, לא יביא את המאמן הנכון לקבוצה, כי תמיד הוא בוחר ללכת עם המאמן הלבן, המבוגר, מה שבעצם לא עובד בקבוצות אחרות הוא לוקח לקבוצה שלו.
לצפיה ב-'ג'ימי באטלר והטימברוולבס'
ג'ימי באטלר והטימברוולבס
18/09/2018 | 15:54
68
333
אני מניח ששמעתם שמערכת היחסים בין השחקן לקבוצה, לא בדיוק מלבבת.
לא כל כך ברור מה הרקע לכל זה (יובל, אולי אתה יודע יותר?) אבל באטלר ממש לא מרוצה ובין השורות כנראה שגם חלק מהשחקנים ובעיקר טאונס, לא ממש מרוצים מהנוכחות שלו בקבוצה.
השמועות אפילו מדברות על כך שטאונס לא מוכן לחתום על הארכת...
המשך>>
אני מניח ששמעתם שמערכת היחסים בין השחקן לקבוצה, לא בדיוק מלבבת.
לא כל כך ברור מה הרקע לכל זה (יובל, אולי אתה יודע יותר?) אבל באטלר ממש לא מרוצה ובין השורות כנראה שגם חלק מהשחקנים ובעיקר טאונס, לא ממש מרוצים מהנוכחות שלו בקבוצה.
השמועות אפילו מדברות על כך שטאונס לא מוכן לחתום על הארכת חוזה בקבוצה לפני שיתברר מה בדיוק הסטטוס של באטלר.
היום אמורה להיערך פגישה בין באטלר והסוכן שלו להנהלת הקבוצה במטרה לברר, פנינו לאן.
בין כל זה, יש כבר שמועות שהראפטורס מנסים לרקום טרייד שיכלול את איבקה כדי להניח יד על באטלר.
ועם קשר או בלי, אתמול הבעלים של הוולבס אמר שהוא לא ממש מבין את המהלכים של טיבודו בקיץ הזה.
לצפיה ב-'רוצים לעשות דירוג מאמנים?'
רוצים לעשות דירוג מאמנים?
10/09/2018 | 11:03
41
97
עלתה הצעה כזאת במהלך העונה. 
מוזמנים לתת  אם זה משהו שמעניין אתכם.

אני גם מזמין את מי שרוצה להציע איך הדירוג יתבצע בפועל. כמה מאמנים לדרג, באיזו שיטת דירוג וכו'.
המשך>>
עלתה הצעה כזאת במהלך העונה. 
מוזמנים לתת  אם זה משהו שמעניין אתכם.

אני גם מזמין את מי שרוצה להציע איך הדירוג יתבצע בפועל. כמה מאמנים לדרג, באיזו שיטת דירוג וכו'.
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח לכולם'
שנה טובה וחג שמח לכולם
08/09/2018 | 18:44
13
91
הקדמתי ביום אבל בכל מקרה,שתהיה לכם שנה נפלאה.
מה הציפיות שלכם לעונה הקרובה בNBA? קצת תהיות לגבי העונה הקרובה.
מאוד מעניין אותי מה שהולך להיות עם הלייקרס, מבחן גדול ללגסי של לברון ג'יימס.
עוד דברים מעניינים לצפות להם- ההתפתחות של סימונס,מיטשל ואמביד וגם הרוקיס החדשים שנכנסים לליגה.
הספרס- קבוצה שהתפרקה כמעט לחלוטין מנכסיה ומגדולתה, האם פופ יכול להצעיד אותם עמוק לתוך הפלייאוף עם דרוזן ואולדריג'?
ובנוגע למזרח- מי תצא מהמזרח? טורונטו או בוסטון? לא רואה אף אחת אחרת שיכולה לצאת משם. איך קוואי ישתלב בטורונטו?
הגריק פריק- יעשה קפיצה משמעותית בפלייאוף או שנהנה ממנו בעיקר בעונה הסדירה?
תוסיפו עוד.
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
08/09/2018 | 21:34
49
הציפיות שלי מהליגה הן די גבוהות. האמת שמאוד נהנתי בעונה שעברה (כנראה כי אינדיאנה הייתה אחת הקבוצות הכי אטרקטיביות בליגה, אבל לא רק) והייתי שמח לראות כמה מגמות ממשיכות לצבור תאוצה:
1. קבוצות מאומנות מנצחות קבוצות מוכשרות. בכלל רמת המאמנים בליגה לדעתי טובה יותר מאי פעם. מקווה שיגיעו לליגה בשנים הקרובות עוד כמה מאמנים מרעננים שיעלו את הרמה עוד יותר.
2. קבוצות מפסיקות לחלק 60 מיליון לכל שחקן טופ 100. מי שבא לו להביא שחקן על אוברפיי שיעשה את זה לעונה אחת (עוד מגמה שלדעתי היא חיובית). אני חושב שלפני שנתיים-שלוש היו בליגה חוזים הרבה הרבה יותר גרועים מאלה שאפשר למצוא כיום.
3. שמתם לב שההאק-א-באד-פרי-ת'רו-שוטר נעלם מן העולם? לא היה צריך שום חוק מיוחד עבור זה - כל שחקן משמעותי כיום קולע מעל 50% כשהחשודים המיידיים ג'ורדן ודראמונד נתנו עונה יפה מהעונשין (יחסית כן...). למעשה בדקתי וקלעי העונשין הכי גרוע בליגה מבין אלה שפתחו בחמישייה אשתקד הוא רג'ון רונדו (54%). אחריו סטיבן אדאמס, בן סימונס וקלינט קאפלה (56), דווייט הווארד (57) ואז מגיע דיאנדרה עם 58. זו מגמה נהדרת ובואו נקווה שכל הסיפור הזה שייך להיסטוריה.
4. המגמה היחידה שהייתי מעדיף שתיפסק היא הטנקינג אבל זה לא באמת הולך לקרות בקרוב.

ברמה האישית: אמנם לברון נטש את המזרח אבל עדיין זו תהיה חוצפה מצידי לדרוש כל דבר מעבר למה שעשינו לפני שנה. צריך לזכור שגם מילווקי מצאה סוף סוף מאמן טוב ועם השיפור הטבעי של יאניס הם אמורים להיות בדבוקה העליונה. גם פילדלפיה אמורה להיות טובה יותר ממה שהיא כבר, וגם וושינגטון כנראה לא תחווה עוד עונה חלשה כל כך (שוול מחמיץ שליש ממנה). אם נגיע לפלייאוף עם יתרון ביתיות ונעלה שלב אני אהיה מאושר אבל גם עונה נוספת שתסתיים בסיבוב הראשון לא תהיה בהכרח כישלון.
לצפיה ב-'חג שמח לכולם'
חג שמח לכולם
08/09/2018 | 22:05
4
74
כמה מילים על השאלות שהעלית:

העונה הבאה של הלייקרס:
האמת שאני לא מבין מה הביג דיל. לברון ישחק בקבוצה עם תקרה מאוד מוגבלת ומתוקף הנוכחות של לברון- גם הרצפה מוגבלת. אני מצפה שיעלו לפלייאוף והגג שלהם הוא סיבוב שני כתלות במצ'אפ שיפגשו. 
אם הלייקרס יפספסו את הפלייאוף זו תהיה ממש אכזבה, אם יעברו סיבוב זה יהיה מרשים. אבל מבחן גדול ללגסי של לברון? בעיני יש לו כבר track record כל כך יציב ומרשים שעונה אחת מאכזבת או מפתיעה לטובה, שבכל מקרה אין בה סיכוי אמיתי להתקרב לתואר, היא לא מה שתעשה את ההבדל.

ההתפתחות של סימונס, מיצ'ל ואמביד:
נתייחס לשאלה הזאת מהזווית של איזה אלמנטים הייתי מצפה לראות מהם.
סימונס צריך לשפר את אחוזי העונשין שלו, אולי להתחיל לזרוק מיד ריינג' קצרים כשהוא ממש פנוי. בעיני הוא מאוד מלוטש והאפסייד שלו מכאן והלאה זה בעיקר עבודה על קליעה. לא מצפה שיקלע 150 שלשות בעונה הבאה אבל שיראה סימנים בכיוון הנכון.

מיצ'ל שחיזק את מעמדו ככוכב בפלייאוף יתקל בשנה הבאה בהגנות שיגיעו יותר מוכנות מולו ויביאו עליו יותר עזרה. הייתי רוצה לראות שישתפר בתור פליימייקר וכיוצר לאחרים בפיק אנד רול. הוא מסוג השחקנים שיהפכו לאופציה ראשונה דומיננטית וכדי שזה יקרה הוא צריך לחזק את הצד הזה במשחק שלו.

אמביד צריך בעיקר לשפר את קבלת ההחלטות. בשנתיים הראשונות שלו בליגה חלק מהזריקות הלא טובות שהוא לוקח או קצב האיבודים המסחרר שלו אלה דברים שניתן לסלוח עליהם, אבל כדי שיקח צעד קדימה מבחינת יעילות הוא צריך לפעול יותר מדויק מהפוסט ולהתמקצע בכמה מובים מרכזיים. אז אני מצפה לפחות כדרורים מיותרים או זריקות קשות ויותר פעולות מהירות, הוא לא צריך יותר מ-3 מהלכים קטלניים כדי למשוך דאבל טים אוטומטי בפוסט.

הספרס:
בהחלט שאלה מעניינת. אני יכול לראות את זה מסתיים בהצלחה אבל גם בכישלון חרוץ. הם מאוד רזים בפרימטר כשאת עמדות 1-3 ימלאו מורי, מילס, דרוזן ובלינלי. לא מזהה מביניהם אף פליימייקר טוב. כנראה שרודי גיי ישחק הרבה SF למרות שבליגה של היום הוא יותר PF. 
זו שאלה כיצד דרוזן ואלדריג' יסתדרו זה לצד זה בתור שניים משחקני המיד ריינג' הבולטים בליגה. אני חושב שמבחינה אסתטית ההתקפה שלהם לא תראה טוב. יכול להיות שהיעילות כן תהיה חיובית במידה ודרוזן ימשיך להגיע לעונשין 7-8 פעמים במשחק. אבל בכלל לא בטוח אם אלדריג' ישמור על תפוקה דומה לעונה שעברה, ראינו כמה הוא נראה שונה לצד קוואי.

ההצלחה של הספרס בשנים האחרונות מתבססת על הגנה וזה כנראה מה שיכריע לאיזה כיוון תלך העונה שלהם. אין להם הרבה שחקני הגנה טובים בסגל, אולי הסגל ההגנתי החלש ביותר מזה שנים. אבל יש להם את המאמן הטוב בליגה שאפשר לסמוך עליו כנראה שיפיק הגנה קבוצתית ברמה גבוהה. אם הם ישמרו על המעמד שלהם כהגנה טופ 5 בליגה הם יוכלו להגיע להישגים יפים, אם ידרדרו לכיוון מרכז טבלה זה יכול אפילו להסתיים בלוטרי.

מי תצא מהמזרח?
בעיני יש 3 מועמדות- בוסטון, טורונטו ופילדלפיה.
בוסטון היא הפייבוריטית הברורה בעיני. הכי הרבה סימני קריאה, הכי מעט סימני שאלה. הכישרון שלהם שני רק לווריורס והאיש על הקווים ידע לרתום את זה לעוצמה קבוצתית בשני צדי המגרש. 

טורונטו ממש מעניינת גם מבחינת קוואי באופן אישי וגם הסגל שלהם מסקרן במיוחד. תקרת הזכוכית עלתה עם ההגעה של קוואי ולצד לאורי, דני גרין, אננובי, סיאקם ואיבאקה הם יכולים להעמיד ממש wrecking crews בהגנה. יחד עם ואן פליט וולנצ'יונאס שמספקים איכויות שונות, רייט ומיילס השלשיונרים בכנפיים יש להם סגל רחב ואיכותי שיוכל לאתגר את הסלטיקס, במידה וקוואי יהיה השחקן הטוב בסדרה.

לא הייתי מבטל את הסיכויים של פילדלפיה לנצח את המזרח. הגרעין הצעיר ממשיך לרוץ ולהשתפר על הדרך, ווילסון צ'אנדלר יותר טוב מאיליאסובה ומרקל פולץ יכול להיות יותר טוב מבלינלי. עושה רושם שיהיו להם יריבות קשות בשלבי הפלייאוף המאוחרים אבל גם להם יש פוטנציאל להיות אחת מ-5 הקבוצות הטובות בליגה בעונה הבאה. 

הגריק פריק:
אני מצפה לשינוי די משמעותי בסגנון המשחק של מילווקי הואיל ובודנהולצר נכנס לתפקיד. אין ספק שיאניס עוד יכול להשתפר אבל בהנחה שהוא די קרוב לתוצר סופי, רוב האפסייד של הבאקס טמון באלמנטים קבוצתיים- קבלת החלטות טובה יותר, הגנה חכמה יותר, באיזשהו מקום אפילו כימיה בסיסית בין בלדסו לשאר. לדעתי הם צריכים לבצע איזשהו טרייד, בעונות האחרונות יש להם הרבה חתיכות שלא משתלבות לפאזל ברור. 
לצפיה ב-'לגבי הלגסי של לברון'
לגבי הלגסי של לברון
08/09/2018 | 23:18
1
68
באמת עונה אחת לפה או לשם לא אמורה לשנות הרבה.
אבל ההייפ עושה את שלו, בוא לא נשכח גם שמפמפמים לנו באוזן שנים שהוא עושה חיים ונח רוב העונה במזרח הקליל. מסקרן אותי לראות מה הוא יעשה במערב. רק חבל שהצוות שלו כל כך חלש יחסית.

לצפיה ב-'עם סגל כמו של הלייקרס'
עם סגל כמו של הלייקרס
08/09/2018 | 23:39
57
קשה להאמין שהיה יכול לעשות משהו משמעותי גם במזרח של שנה הבאה.

לגבי הספקולציות של מה היה עושה במערב, אני חושב שהחל מ-2007 ועד היום הוא הוביל את אחת מ3-4 הקבוצות הטובות בליגה ללא קשר לקונפרנס. בשנים שהמזרח היה חזק יותר מהמערב (2008-2010) זה נגמר בהדחות במזרח, בשנים שהמערב היה חזק יותר (2012 עד היום) זה התבטא ב-8 גמרים רצופים. לדעתי אנחנו יכולים לאמוד די טוב את הקבוצות של לברון גם בהשוואה למערב.
לצפיה ב-'כמה דברים שלא הסכמתי עם הפוסט הזה:'
כמה דברים שלא הסכמתי עם הפוסט הזה:
09/09/2018 | 11:24
1
57
חג שמח ושנה טובה קודם כל

אולי זה יפתח דיון נחמד:
סימונס - אני רוצה שהשנה יוסיף דבר אחד - שמי שנותן לו מטר-שניים - ישלם על זה בסל. זה הכל. לא אכפת לי אם זה שלשה, לא אכפת לי אם זה גויאבה של ליאור אליהו. אין מישהו ברמת הכוכבות שלו שאפשר לשמור אותו ככה. הוא רוצה להיות לברון הבא, לא רונדו הבא...

מיטשל - הוא דווקא פליימייקר טוב. הבעיה היא יעילות נמוכה ובחירת זריקות רעה. ראיתי אותו בלייב במשחק טוב (יוטה ניצחו את המחליפים של גולדן סטייט באוקלנד ב-30 הפרש), הוא ממש חתולי ויודע למסור מהאויר, הוא רואה את המגרש מצויין, והוא לוקח זריקות כמו שקובי בראיינט היה לוקח בימי הקליפים של יוטיוב של why I hate kobe. טוב, לא עד כדי כך נורא, אבל הוא גם לא עושה את הקשות כמו שקובי היה עושה לפעמים. סקורר טוב צריך לדעת להגיע לסוויט ספוטס שלו ולהעניש משם באחוזים גבוהים, כמו שדוראנט עושה.

אמביד - מסכים על קבלת ההחלטות. לדעתי הוא צריך להגן יותר על הטבעת, ולא רק לחפש את הבלוק שייכנס לעשרת המהלכים של השבוע. הבעיה שלי איתו זה שלפעמים הוא רואה שלא יצליח לתת בלוק אז הוא מוותר על לנתר, לדעתי הוא צריך לדעת איך לעמוד ולהרים ידיים. אגב, גם החילופים שלו על גארדים לא טובים. עם כל ההשוואות לאולג׳וואן, תראו איך האקים היה מזיז את הרגליים בתחילת הקריירה וכמה שאמביד כבד בהשוואה אליו.

התחזית לגבי הספרס נראית לי מדוייקת.

לדעתי הסיכויים של יאניס ומילווקי לא פחותים מפילדלפיה/טורונטו. טורונטו אם כבר נראית לי מחוץ למשוואה. קוואי אמור להיות שדרוג על דרוזן אבל אני צופה לעונה ממש רעה עם הרבה חרא מחוץ למגרש. יש לשים את הדברים על השולחן - קוואי לא סקורר טבעי. הוא לא מנהיג שיוביל קבוצת הגנה חסרת פשרות בראפטורס. לאורי מזדקן ואם ייפצע העונה הזו תהיה נוראית. החלפת המאמן לא בדיוק תעזור להם. אולי אני רואה שחורות, לא יודע.

בוסטון עם קיירי והייוורד בכושר מלא אמורה לקחת את הקונפרנס בקלות.
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
09/09/2018 | 12:42
43
סימונס- כן אנחנו סך הכל מסכימים. פשוט נראה לי שהמעבר בין 56% מהעונשין ליכולת לקלוע מעבר לקשת יקח יותר מעונה אחת.

מיצ'ל- בעיני הוא המוסר השלישי בטיבו ביוטה מהפיק אנד רול, אחרי רוביו ואינגלס. יש לג'אז screen setters ממש טובים שגם מתוגמלים על כך כשהם חוסמים לשניים הנ"ל, פחות למיצ'ל.

אמביד- נדמה לי שהיינו חלוקים בעבר לגבי היכולת ההגנתית שלו, אני חושב שהוא מגן על הטבעת ממש טוב ולא רודף אחרי מספרים.

אם קוואי לא ישתלב בטורונטו כמו שצריך זה באמת יוציא אותם מהמשוואה. בהנחה שיחזור ליכולת מלפני הפציעה אני חושב שהוא דוקא שחקן התקפה על גבול הטופ 10 בליגה ויוכל להוביל את הקבוצה התקפית לא פחות טוב מדרוזן.
מסכים איתך שבפסקה על טורונטו התייחסתי בעיקר לתסריט האופטימי וזה בהחלט יוכל להיראות פחות טוב.
לצפיה ב-'לראות את גולדן סטייט לא לוקחת אליפות'
לראות את גולדן סטייט לא לוקחת אליפות
09/09/2018 | 00:10
58
הצירוף של פאקינג קאזינס לקבוצה שהיא כבר השנייה/שלישית הטובה ever - זה פשוט מגוחך ומעצבן. אז אם יש צדק שיעלה ויבוא ויגרום להם להפסיד איכשהו (בלי שח״ח יפצע שם מישהו).
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח!'
שנה טובה וחג שמח!
09/09/2018 | 16:18
13
לצפיה ב-'שנה טובה חברים '
שנה טובה חברים
09/09/2018 | 17:36
42
שנמשיך להינות מדיונים טובים
אנחנו ההוכחה שהאיכות היא שקובעת

מחר אענה על השאלות שנשאלו פה
לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
11/09/2018 | 11:44
47
אין יותר מידי מה להגיד על הלייקרס שלא אמרו עדיין.
בעיניי, כמעט כל תרחיש אפשרי כולל האפשרות שבאמצע העונה נראה מהלך פסיכי שינחית שם עוד שם גדול ויהפוך אותם לקונטנדרים (כרגע ברור שהם לא)
השאלה העיקרית היא כמה לברון רוצה לבוא ולהיות מנטור לשחקנים צעירים, אל תשכחו שבקליבלנד הוא לא רצה לעשות את זה ודאג שהבחירה הראשונה בדרפט תועבר בטרייד בתמורה לקווין לאב אבל יכול להיות שהיום הוא במקום אחר וחושב אחרת.
לגבי הלגסי של לברון, אני מנסה לא להיות משוחד לרעה אבל עבורי חוסר הנאמנות שלו למועדון ספציפי זה משהו שמאוד צורם וקשה לי לקבל את זה מעבר לזה, שום דבר לא יפגע במי שהוא ובשחקן שהוא, מספר 2 בכל הזמנים ואף אחד לא יקח את זה ממנו.

הספרס
לא חסיד גדול של דרוזן אבל אני חייב לציין שאני מאוד מאוד סקרן לראות איך הוא ישחק תחת מאמן על כמו פופ ובמידה מסויימת, אני אפילו מתרגש בשביל דורזן על ההזדמנות שהוא קיבל לשחק במועדון כמו הספרס.
פלייאוף? נראה לי שברור שכן.
כמה עמוק? סביר להניח שלא יותר מידי אבל הם בטוח לא יבואו להיות תפאורה לקבוצות כמו גולדן, יוסטון או אוקלהומה.

מי תצא מהמזרח?
בכנות? לא רואה קבוצה אחרת חוץ מבוסטון וזה כולל את טורנטו עם קוואי.
בעיניי אם הסלטיקס לא יוצאים מהמזרח השנה זה חתיכת כישלון.

איזה קפיצה אתה עוד רוצה שהפריק יעשה?
לדעתי מבחינת יכולת הוא די בטופ שלו (למרות הגיל הצעיר יחסית)
הייתי שמח לראות אותו קצת יותר "נושך" לא רק ברמת המשחק אלה גם ברמת המנהיגות ואז הוא באמת יהיה שחקן מושלם.

הבולס שולטים!

לצפיה ב-'ההתרגשות בשיאה'
ההתרגשות בשיאה
12/09/2018 | 10:58
1
55
לא נשאר עוד הרבה עד שהטירוף חוזר!
באמת יהיה מסקרן לראות מ יהיה עם הלייקרס ועוד יותר מסקרן לדעתי יהיה השילוב של לברון עם רונדו. נראה לי שפעם הראשון בקריירה של לברון הוא ישחק לצד רכז טהור ואם כבר לשחק לצד אחד כזה אז עדיף את רונדו!!
מילווקי תמיד היו חביבים עלי אבל הם איבדו את ג'ברי פרקר ולא נראה לי שהם יתחזקו יותר מידי.
לצפיה ב-'לברון צריך קלעים סביבו וכמה שיותר'
לברון צריך קלעים סביבו וכמה שיותר
12/09/2018 | 20:01
45
הוא בעצמו facilitator , סוג של רכז טהור אם תרצה.
הקבוצה מתפקדת הכי טוב כשיש סביבו קלעים, רונדו לא מסוגל לקלוע משום מקום. זה נחמד שיש עוד שחקן עם ראיית משחק אדירה, הוא צריך לקוות שהשאר פשוט יכניסו את הכדורים.
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכולם, תשובותי'
גמר חתימה טובה לכולם, תשובותי
12/09/2018 | 11:05
42
אני ממש מקווה שגולדן לא ייקחו אליפות. אני שונא פרויקט גלקטיקוס.
הלייקרס לדעתי יעשו פלייאוף ולברון לדעתי ינוח. קליי תומפסון ב 2019 הוא מטרה נכונה מצדם. שחקן מושלם לצד לברון, וחסרונו יחליש קצת את הווריורס. רק נשאר להחתים אותו .
לגבי הרוקיז מסכים עם מה שנכתב פה. אני בעיקר סקרן לגבי מיטשל.
הספרס יהיה מעניין. לדעתי הם עושים סיבוב ראשון.
אם בוסטון לא יוצאים מהמזרח והם בריאים זו פדיחה רצינית.
לגבי יאניס יש סימן שאלה. אני חושב שהגיע הזמן שהוא יראה שהוא מסוגל לסחוב קבוצה לנצחונות בפלייאוף, לא אכפת לי איך. אם הוא לא מסוגל לקלוע אז שיעשה דברים אחרים, מילווקי חייבת לעבור לפחות סיבוב אחד כדי שהוא יצדיק את ההייפ סביבו.
לצפיה ב-'קצת חדשות מהליגה'
קצת חדשות מהליגה
08/09/2018 | 08:25
19
91
חברים חדשים הוצגו הלילה בהיכל התהילה ויש פה אחלה נבחרת:
ריי אלן (שבחר ברג'י מילר שיהיה זה שיכניס אותו להיכל ופירגן לו בנאום מרגש)
סטיב נאש
ג'ייסון קיד (עם הנאום הכי רובוטי שראיתי)
גראנט היל
דינו ראדג'ה
טינה תומפסון הנפלאה
מוריס צ'יקס

דמרכוס קאזינס מתאמן ומפגין תנועות מרשימות כולל כמה דאנקים מפלצתיים אבל הדרך לחזרה עוד ארוכה.

הלייקרס מסמנים מטרה די מפתיעה (לדעתי) לקיץ 2019 וקוראים לו קליי תומפסון.

למי שפספס, בוריס דיאו הודיע על פרישה.

כפי שכבר צויין, מינסוטה או ליתר דיוק, תום טיבודו מתעניינים בלואל דאג וצפויה פגישה בין הצדדים בימים הקרובים.

דווין וויד צפוי במיאמי למה שאולי יהיה העונה האחרונה שלו (שקל פרישה כבר העונה)

דמיאן לילאד אומר שהוא ישמח להישאר בפורטלנד עד סוף הקריירה (אמין מאוד)

לצפיה ב-'נתון מעניין בנתקלתי בו'
נתון מעניין בנתקלתי בו
08/09/2018 | 11:44
2
82
חוץ מאשר נוביצקי שיפרוש בקרוב, השחקן הכי ותיק שמשחק כל הקריירה באותה קבוצה הוא מייק קונלי. אחריו ראסל ווסטברוק.

נזכרתי שבעצם יודוניס האסלם גם משחק כל הקריירה בהיט, אם אפשר לקרוא לשנים הארונות "משחק". לפעמים אני שוכח שהוא עוד לא פרש.
לצפיה ב-'נתון מעניין מאוד האמת'
נתון מעניין מאוד האמת
08/09/2018 | 13:43
1
86
מראה הרבה על האבולוציה של שחקני הליגה בקטע של ה'נאמנות' לקבוצה.
לא שאני בהכרח מאשים אותם, הGMים משחקים בהם כמו חיילים במשחק שחמט ומעבירים בכיף גם כוכבים בטריידים ומה לא.
לצפיה ב-'זה תוצר של שני דברים'
זה תוצר של שני דברים
08/09/2018 | 13:55
62
גם השינוי התפישתי כפי שציינת, וגם העובדה שאורך החוזים התקצר. אפילו אם שחקן מעוניין לחתום לחוזה הכי ארוך טווח שהוא יכול, כיום זה בין 4-5 שנים בעוד שבעבר היו חוזים של 6-7 שנים. לכן הוא יצא יותר פעמים לפרי אייג'נסי ויהיו לו יותר הזדמנויות לעבור קבוצה.
לצפיה ב-'מסתבר שאם הם לא היו שחקני כדורסל'
מסתבר שאם הם לא היו שחקני כדורסל
08/09/2018 | 13:19
3
107
היו יכולים להיות ראפרים לא רעים בכלל..
לצפיה ב-'אבל גם לא טובים במיוחד'
אבל גם לא טובים במיוחד
08/09/2018 | 16:14
1
15
לצפיה ב-'מה שכן, אהבתי את המשפט על סקיפ בייליס חחח'
מה שכן, אהבתי את המשפט על סקיפ בייליס חחח
08/09/2018 | 16:21
11
לצפיה ב-'שיר טוב בעיניי'
שיר טוב בעיניי
09/09/2018 | 11:06
10
לצפיה ב-'כמה סמלי שקיד ונאש נכנסו ביחד'
כמה סמלי שקיד ונאש נכנסו ביחד
08/09/2018 | 17:03
76
שני שחקנים כל כך ייחודיים וכל כך דומים. לא מייצרים כאלו כבר
לצפיה ב-'לואל דנג חתם במינסוטה'
לואל דנג חתם במינסוטה
10/09/2018 | 23:29
9
58
תנחומיי יובל
לצפיה ב-'בחרנו בדראפט האחרון שני שחקני כנף'
בחרנו בדראפט האחרון שני שחקני כנף
11/09/2018 | 00:38
52
שנראו טוב בסאמר ליג. דנג ידחוק אותם עוד אחורה ברוטציה.
זה נכון שחסר לנו מחליפים בכנפיים, מאחורי וויגינס ובאטלר אין לנו כמעט כלום, אבל זה לא שדנג שווה דקות משחק בקבוצת פלייאוף. החור בעמדות 2-3 מהספסל היה ונותר על כנו. למעשה החמיר בהתחשב בעזיבה של ג'מאל.
לצפיה ב-' אין בעל בית לקבוצה הזאת שיעצור את השיגעון הזה? '
אין בעל בית לקבוצה הזאת שיעצור את השיגעון הזה?
11/09/2018 | 04:49
15
לצפיה ב-'ידיעה עוד יותר מפגרת שקראתי עכשיו'
ידיעה עוד יותר מפגרת שקראתי עכשיו
11/09/2018 | 05:36
2
64
מונטה אליס אמור להתחיל להתאמן עם הטימברוולבס
לצפיה ב-''
11/09/2018 | 09:59
1
5
לצפיה ב-'אתה יודע שלא צחקתי כן?'
אתה יודע שלא צחקתי כן?
11/09/2018 | 11:23
45
זה אמיתי לגמרי
יש להם מקום פנוי ברוסטר והם הזמינו את מונטה אליס וברנדון ראש להתאמן איתם ואחד מהם צפוי לקבל חוזה.

לצפיה ב-'אשכרה חסר רק נואה להשלים את כל החמישייה ההיא'
אשכרה חסר רק נואה להשלים את כל החמישייה ההיא
11/09/2018 | 10:48
3
10
לצפיה ב-'ת'יבודו הוא דוגמה חיה עד כמה התפקידים של מאמן ו-GM'
ת'יבודו הוא דוגמה חיה עד כמה התפקידים של מאמן ו-GM
11/09/2018 | 11:10
2
63
צריכים להיות מבוצעים ע"י שני אנשים שונים.
לצפיה ב-'אבל עדיין יש בוס מעליו שיכול לשים סוף לטירוף הזה לא?'
אבל עדיין יש בוס מעליו שיכול לשים סוף לטירוף הזה לא?
11/09/2018 | 11:14
1
15
לצפיה ב-'הבעלים תמיד נשאר הדמות החזקה בפרנצ'ייז'
הבעלים תמיד נשאר הדמות החזקה בפרנצ'ייז
11/09/2018 | 11:36
73
במובן שהוא יכול לפטר את כל מי שמתחתיו. הבעיה שהוא לא מגביל את השטויות שת'יבודו עושה עם אפס חשיבה לעתיד, האמת גם מעט מאוד חשיבה להווה כי הוא רודף אחרי שחקנים washed up שאולי היו שווים משהו בפעם האחרונה שאימן בשיקאגו.
הסגל שלנו מורכב משני כוכבים, 4 משלימים ש-3 מהם אוברפייד ושורה ארוכה של שחקנים על חוזי רוקי (שעוד לא קיבלו צ'אנס) או מינימום. פשוט עבודה גרועה בבניית הסגל.
לצפיה ב-'ראיון נחמד עם ריי אלן'
ראיון נחמד עם ריי אלן
14/09/2018 | 10:08
31

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טופ טרוולס
טופ טרוולס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה