לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69996,999 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'הלילה יש כמה מפגשי פסגה'
הלילה יש כמה מפגשי פסגה
20/01/2018 | 15:20
15
45
22:30: קליבלנד- אוקלהומה. כיף לקבל משחק איכותי בשעה סבירה. קליבלנד במשבר, אוקלהומה מדשדשת ושתיהן יוכלו להיעזר בניצחון מוראלי כאן.

אטלנטה- שיקאגו.
שארלוט- מיאמי.
ניו אורלינס- ממפיס.
פילדלפיה- מילווקי: מפגש מעניין בין אמביד ליאניס, בעוד הקבוצות נאבקות על הפלייאוף.

יוסטון- גולדן: המשחק המרכזי. יוסטון גנבה ניצחון באורקל במחזור הפתיחה, גולדן נקמה במשחק בו היו חסרים הארדן ודוראנט. עכשיו שתי הקבוצות בהרכב יחסית מלא. נכון לעכשיו יוסטון נראית כמו הקבוצה הכי מאיימת על הווריורס במערב כך שיש פה מימד של הצהרת כוונות.
עוד ברקע גולדן תנסה השיג ניצחון חוץ 15 ברציפות ולעבור את המשוכה הכי קשה בדרך לשבירת שיא כל הזמנים (16).

מינסוטה- טורונטו: הראפטורס בבק טו בק אחרי שעשו לנו שירות טוב וניצחו את הספרס. טורונטו טובה וסולידית כל העונה אבל אני חושב שאצלנו בבית נוכל לנצח אם נשחק טוב. יהיה אתגר לוויגינס ובאטלר להתמודד עם דרוזן ולביג מן להימנע מעבירות מיותרות. בהחלט משחק חשוב עבורנו כדי לקטוע מומנטום שלילי שהתחיל להיבנות ועל הדרך להשיג ניצחון איכותי.

יוטה- קליפרס.
פורטלנד- דאלאס.
לצפיה ב-'יאניס לא ישחק הלילה'
יאניס לא ישחק הלילה
20/01/2018 | 15:27
1
38
עקב פציעה, פילי פייבוריטית

לדעתי קליבלנד ומינסוטה ירשמו ניצחון
יוסטון גולדן קשה
לצפיה ב-'הייתי מהמר על גולדן'
הייתי מהמר על גולדן
20/01/2018 | 16:55
5
לצפיה ב-'בטח לברון ישחק כאילו זה פלייאוף ולכן הם ינצחו'
בטח לברון ישחק כאילו זה פלייאוף ולכן הם ינצחו
20/01/2018 | 16:48
9
38
אין לנו באמת סיכוי נגד דבר כזה.
יפתיע אותי מאוד אם נעשה משהו.
גם בימי דוראנט היה נדיר מאוד שהיינו מנצחים בקליבלנד/במיאמי, לא מצליח באמת להיזכר בנצחונות כאלה.
לצפיה ב-'19 הפרש לת'אנדרס ברבע הראשון'
19 הפרש לת'אנדרס ברבע הראשון
20/01/2018 | 23:07
8
19
לקליבלנד היו כמה פוזשנים הגנתיים של עצלות נטו. בפרט מצדו של לברון.
מתי יפסיקו לקרוא לראסל-ג'ורג'-מלו הביג 3 של אוקלהומה? כשברור שהשחקן השלישי בטיבו בקבוצה הוא סטיבן אדאמס.
לצפיה ב-'אבל כמו שanfield כתב פה פעם, OKC מפציצים ברבע הראשון'
אבל כמו שanfield כתב פה פעם, OKC מפציצים ברבע הראשון
20/01/2018 | 23:15
7
16
ומחרבנים ברבע האחרון בהרבה משחקים
לצפיה ב-'לא מבין למה אוקלהומה פותחת רבע 2 בלי אף אחד מהסקוררים'
לא מבין למה אוקלהומה פותחת רבע 2 בלי אף אחד מהסקוררים
20/01/2018 | 23:18
6
17
סבבה שלג'ורג' יש 2 עבירות אבל למה לא לפתוח את הרבע עם כרמלו?
הם משחקים בהרכב שלא מסוגל לקנות סל. קליבלנד בריצת 10-0 בזמן שהת'אנדרס עם 0-6 מהשדה ואיבוד אחד.
לצפיה ב-'אני גם שאלתי את עצמי את זה'
אני גם שאלתי את עצמי את זה
20/01/2018 | 23:28
5
15
אני לפעמים לא מבין מאמנים בNBA, בעצם הרבה פעמים.
קליבלנד בריצת 10-0 אף אחד מהכוכבים לא נכנס למשחק,כאילו הוא מחכה שהם ישוו את התוצאה ואז. אבל בסוף התעורר והכניס אותם
לצפיה ב-'קליבלנד משחקת סופר-סמול עם לברון בסנטר'
קליבלנד משחקת סופר-סמול עם לברון בסנטר
20/01/2018 | 23:43
13
אוקלהומה מגיבה בבידודים בפוסט שמשיגים מבטים טובים- ווסטברוק מול אייזיאה, מלו מול רוז. ה-help defense של קליבלנד לא קיימת.

קליבלנד חזרה קודם למשחק עם כמה שריקות ביתיות אבל ההפרש חוזר לכיוון דו ספרתי גבוה. ווסטברוק וג'ורג' במשחק מעולה.
לצפיה ב-'היו שינויים עם הרוטציה במהלך כל העונה'
היו שינויים עם הרוטציה במהלך כל העונה
20/01/2018 | 23:44
3
15
בתחילתה לא היו דקות בלי אף אחד מה"ביג 3".
איכשהוא בתקופה הטובה עם הנצחונות ההרכב הזה שראיתם עכשיו הוא דווקא זה ששיחק בתחילת רבע 2.
זה דורש מפלטון להמשיך להראות את מה שהוא מראה כל העונה, הוא משחק מעולה בדקות האלה. הפעם הוא לא שיחק מעולה וזה נראה רע מאוד.
לצפיה ב-'שימו לב כמה פעמים אנטוני לוקח עוד צעד במקום לזרוק כמו דביל'
שימו לב כמה פעמים אנטוני לוקח עוד צעד במקום לזרוק כמו דביל
20/01/2018 | 23:47
1
13
זה שיפור שחל אצלו ב10-15 משחקים אחרונים. הוא פתאום נייד יותר, הוא נכנס יותר לצבע.
לצפיה ב-'משחק מעולה שלנו'
משחק מעולה שלנו
21/01/2018 | 00:50
11
מחר אני אסכם.
לא יודע מה הבעיות של קליבלנד אבל זה אחד המשחקים הכי מרשימים שלנו.
פשוט דומיננטיות מוחלטת.
לצפיה ב-'קווין לאב מרגיש לא טוב'
קווין לאב מרגיש לא טוב
20/01/2018 | 23:47
15
היה נראה מהתחלה שהוא לא במשחק , היה לו שלשה פנויה דפק אותה בלוח

גם JR סמית משליך לבנים..נראה שהוא נהיה כבר קלעי רקוב , קליבלנד חייבים להעיף אותו להביא קלעי נורמלי.
קליבלנד זוועתית , לברון גם נראה מפוחד מהכדור ולא לוקח על עצמו מספיק
לצפיה ב-'אוי רוברסון....'
אוי רוברסון....
20/01/2018 | 23:49
2
16
למי שפיספס, הוא החטיא 7 פעמים בפוזשן וחצי...
עבירה והחטאה לאנד וואן (1)
מחטיא את שתי זריקות העונשין (3) ותופס את הריבאונד והולך שוב לסל ושוב עבירה והחטאה של האנד וואן (4)
עונשין שלישי בחוץ (5) ואז עוד זריקה בכאילו שגם הולכת החוצה (6)
וכמובן עונשין רביעי בחוץ (7)

נכון שהתלונן על אצבע בעין ומיצמץ כל הדרך כאילו הוא לא רואה אבל זה קרוב לאחוזים האמיתיים שלו כך ש
לצפיה ב-'ג'ורג חם ביותר'
ג'ורג חם ביותר
20/01/2018 | 23:49
3
לצפיה ב-'הוא שחקן התקפה הכי מזעזע שראיתי'
הוא שחקן התקפה הכי מזעזע שראיתי
20/01/2018 | 23:51
13
הלוואי וזה היה האצבע בעין. אם כבר אז אצבע בעין יכולה רק לפקס אותו.
לצפיה ב-'טיילת מטורפת אצל הקאבס בהגנה'
טיילת מטורפת אצל הקאבס בהגנה
20/01/2018 | 23:05
1
22
חצי מהשחקנים שם יכולים לצאת לפנסיה.
וואלה באמת לא יודע איך לא פיטרו את טיירון לו עדיין
לצפיה ב-'לא ראיתי שיש כבר פוסט על משחקי הלילה, סליחה'
לא ראיתי שיש כבר פוסט על משחקי הלילה, סליחה
20/01/2018 | 23:08
5
לצפיה ב-'ההורנטס מודיעים - קמה ווקר על המדף'
ההורנטס מודיעים - קמה ווקר על המדף
19/01/2018 | 17:41
21
60
האמת שאני לא כזה מופתע, משהו שם פשוט לא עובד ועדיף להם ללכת על בניה מחדש כמה שיותר מהר ולא למשוך את זה יותר מידי.
כרגע הערך של ווקר גבוה יחסי והם יוכלו לקבל תמורתו שחקן או שחקנים שבהחלט יתרמו להם בעתיד יותר ממה שווקר תורם כרגע.

מייקל ג'ורדן התקשר אלי וביקש רעיונות לטרייד, אז מה אתם מציעים לו?
לצפיה ב-'אני דווקא כן מופתע'
אני דווקא כן מופתע
19/01/2018 | 18:02
48
אם רוצים לבנות מחדש סבבה, למה לא לנסות להעביר את שאר החוזים המזוויעים שיש להם?

בכל אופן הנה ההצעה שלי:
בחירות סיבוב ראשון ממינסוטה לפיניקס בנוסף.

הוולבס מקבלים רכז יותר טוב (ויותר זול) ממה שיש להם ומשלמים בבחירת דראפט.
פיניקס מקבלת רכז שמסוגל להיות על הפרקט בכלל ולהמנע ממצב שבו שחקנים בשם טיילר יוליס רואים פרקט.
ההורנטס הולכים לטנקינג ונהנים מבחירת סוף סיבוב ראשון (20-23) על הדרך.

הערת צד: נראה לי שבמילווקי די מתבאסים עכשיו על הטרייד של בלדסו. קמבה שחקן יותר טוב ממנו לדעתי ולמילווקי היה מה לתת לשארלוט.
לצפיה ב-'כמה הצעות'
כמה הצעות
19/01/2018 | 18:08
50
1. שארלוט- סאן אנטוניו:
בנוסף הספרס נותנים בחירת סיבוב ראשון.

למה לספרס? מקבלים סטאר קוואליטי שחסר להם בדרך להעמיד סביב קוואי צוות מסייע מספיק איכותי. בנוסף הם מוסרים את מילס והחוזה המכובד שלו שנהיה מיותר.
למה להורנטס? הספרס אוהבים את דז'ונטה מורי ומשקיעים בו כרכז העתיד, כנראה שיש שם משהו

2. שארלוט- דנבר:
דנבר מוסיפים בחירת סיבוב ראשון.

למה לדנבר? מחזקים את העמדה הכי חלשה שלהם מבלי לוותר על אף נכס משמעותי.
למה לשארלוט? עיקרון דומה לטרייד הקודם. הפעם בחירת הדראפט קצת יותר איכותית והפרוספקט (מודיאיי) קצת פחות איכותי.

3. שארלוט- דטרויט:
הבנתם את העיקרון- דטרויט מוסיפה בחירת דראפט.

למה לפיסטונס? משתדרגים בשתי עמדות- ווקר יותר טוב ויותר זול מג'קסון. לאמב יותר טוב מסטנלי ג'ונסון.
למה לשארלוט? מקבלים גם בחירת דראפט טובה וגם פרוספקט שנבחר בטופ 10 ועוד יש הזמנות שיפרוץ בצורה משמעותית.

4. שארלוט- יוטה:
יוטה מוסיפה בחירת דראפט.
רעיון דומה לטריידים קודמים, לא חושב שצריך לפרט.
לצפיה ב-'בהודעה זו הם מודיעים על טנק ובנייה מחדש...'
בהודעה זו הם מודיעים על טנק ובנייה מחדש...
19/01/2018 | 19:20
2
43
חבל, אני מבין שגם להשתחל לפלייאוף ממקום 8(אם וכאשר) איכשהוא ממש לא מרצה אותם
לצפיה ב-'לא הקשיחו את עניין הטנקינג?'
לא הקשיחו את עניין הטנקינג?
19/01/2018 | 20:28
1
33
ביצעו כמה חוקים שמונעים מקבוצות לעשות טנקינג לא?

בכל מקרה עוד החלטה גרועה של שארלוט. קמבה שחקן אדיר והוא היחיד שמחזיק אותם מעל המים כבר כמה שנים.
אבל העיקר יש להם את דוויט עם חוזה של 23 מיליון דולר..
מייקל ג'ורדן כGM לא להיט בכלל

לצפיה ב-'לפי חברי הפורום, החוקים החדשים יכנסו לתוקף החל מ2019'
לפי חברי הפורום, החוקים החדשים יכנסו לתוקף החל מ2019
19/01/2018 | 21:36
7
לצפיה ב-'הוא מתאים לליקרס כי לונזו גבוה ווקר הוא יותר קלעי'
הוא מתאים לליקרס כי לונזו גבוה ווקר הוא יותר קלעי
19/01/2018 | 20:56
38
אני הייתי מוותר על אינגרם
כי מג'יק מתכוון להביא את פול ג'ורג
לצפיה ב-'הנה משהו קצת שונה'
הנה משהו קצת שונה
19/01/2018 | 23:56
1
42

הורנטס מקבלים בחירת סיבוב 1 מהפליקנס(נדמה לי יכולים לתת רק את של שנה הבאה.
מקבלים את הבחירה של הנטס מקליבלנד.

קליבלנד:
קמבה זה שדרוג על פני אייזה, בטח בהתחשב שלא לצריך לשלם לו 30M בעונה הבאה.
אשיק חסר תועלת, אבל חסר לקליבלנד בשר, ובקרבות חפירות ייתכן שיהיה לו שימוש כלהו.

ניו אורלינס:
משיגה קלעי ושחקן כנף שלא קולע אבל בהחלט יודע לשמור, זה יכול להיותר ההבדל בין לעוף ב 4 מול ג"ס ללעוף ב 6.
מעיפים 2 חוזים רעים.

שארלוט.
הם ישלמו לאייזאה, ויהיה להם שחקן מוביל.
השנה יהיו להם 2 בחירות עם פוטנציאל לבחירה הראשונה.
סלומון היל לא עולה השנה ושנה הבאה אולי נראה ממנו משהו, כי סה"כ הוא לא שחקן רע.

לצפיה ב-'קליבלנד נדפקת בכל דרך אפשרית'
קליבלנד נדפקת בכל דרך אפשרית
20/01/2018 | 09:26
28
עם שוק הרכזים כיום אני לא חושב שאייזיאה יעלה 30 מליון. קמבה לא עדיף על פניו.
בנוסף הם מאבדים את קורבר שתורם להם ועוסמן שהוא סוג של פרוספקט. מקבלים את אשיק עם החוזה הנוראי שלו.
עד כאן קליבלנד מפסידה בטרייד. בנוסף הם אמורים למסור את בחירת הדראפט של ברוקלין?
לצפיה ב-'לפי מה שאומרים, ששרלוט רוצה להפטר מהחוזים הגרועים שלה'
לפי מה שאומרים, ששרלוט רוצה להפטר מהחוזים הגרועים שלה
20/01/2018 | 01:30
1
38
וקימבה הוא רק הפיתיון, קבוצה שתקח את קימבה חייבת לקחת את אחד החוזים הגרועים שלה

אז כל הטריידים שלכם צריכים לקחת את זה בחשבון

לצפיה ב-'לא מסתובבים כמעט חוזים נגמרים בליגה'
לא מסתובבים כמעט חוזים נגמרים בליגה
20/01/2018 | 12:03
21
אז אם ניקח למשל את קמבה+קיד גילכריסט שעולים ביחד 25M לשנה, לשארלוט יהיה קשה להיפטר מהם מבלי לקבל חוזה כבד בחזרה ליותר משנה אחת.
לצפיה ב-'מדהים אותי אולדריג׳ 25 זריקות ב24% פארקר 9 זריקות ב11 אחוז'
מדהים אותי אולדריג׳ 25 זריקות ב24% פארקר 9 זריקות ב11 אחוז
20/01/2018 | 04:28
1
40
משחק חוץ ונגמר רק 3 הפרש, למרות הניצחון של טורונטו הם צריכים להתבייש בעצמם
לצפיה ב-'רודי גוברט חזר'
רודי גוברט חזר
20/01/2018 | 06:40
5
לצפיה ב-'הלייקרס שברו שיא NBA שלילי- אחוז העונשין הכי נמוך במשחק'
הלייקרס שברו שיא NBA שלילי- אחוז העונשין הכי נמוך במשחק
20/01/2018 | 09:55
3
37
קלעו 2-14 שזה יוצא 14% מהעונשין. מעניין שהאשמה התחלקה באופן די שווה בין הרבה שחקנים שחטיאו 0-2.
מה שחשוב ניצחו את הפייסרס.
לצפיה ב-'ביי פאר ההפסד הכי מביך העונה'
ביי פאר ההפסד הכי מביך העונה
20/01/2018 | 13:06
2
28
מילא להפסיד להם בסטייפלס, אבל כשהם בלי אינגרם, בול וקק"פ? ועוד קולעים ככה מהעונשין? צריך כישרון כדי להפסיד את זה.
לצפיה ב-'קמבה תמורת וויגינס'
קמבה תמורת וויגינס
20/01/2018 | 14:29
1
34
מתבקש לא?
קמבה שדרוג בכל פרמטר אפשרי על ג'ף טיג , יעניק אופצייה מצויינת לקליעה משלוש
ולדעתי גם ישחרר ויעזור יותר לבאטלר להשתלב במשחק

קראתי בספורט 5 על אופציה מאוד מעניינת לטרייד
מרכוס סמארט+שיין לארקין - לו ווילימאס
אולי בוסטון צריכה להוסיף עוד משהו כי איך שזה נראה כרגע קליפרס הולכים חזק למירוץ על הפלייאוף ולא בטוח שזה ישכנע אותם לוותר על לו
אבל טרייד מתבקש , לבוסטון אין אופציית סקורינג טובה מלבד קיירי אירווינג , ולדעתי זה לא יכול לעבוד מול גולדן/קליבלנד/יוסטון. אי אפשר לבנות כל הזמן על הגנה טובה שתנצח משחקים.
לו ווילימאס בכושר הכי טוב בקריירה שלו , יעלה מהספסל ויוריד קצת את הלחץ מקיירי אירווינג , אני חושב שמרכוס סמארט נהיה קצת מיותר בבוסטון , גם עם היכולת הטובה שרוזייר טייטום ובראון מציגים. לא תהיה אבידה אם הוא יעזוב את בוסטון.

ממה שהבנתי לו ווילימאס מסיים חוזה בסוף עונה בקליפרס,כך שאולי יהיה לקליפרס שווה לדון עליו

אופצייה לטרייד משולש עם הקאבס
קליפרס מקבלים:טריסטן תומפסון,אימן שאמפרט, מרקוס סמארט,שיין לארקין
קליבלנד מקבלים:דאנדרה ג'ורדן
בוסטון מקבלים: לו ווילימאס
לצפיה ב-'אני חושב שלא'
אני חושב שלא
20/01/2018 | 14:44
30
אין לנו סיבה להביא את קמבה מבלי להעביר את טיג. הם לא מסוגלים לשחק יחד, וגם בתור רכז מחליף טיוס ג'ונס על הכיפאק.
וויגינס משחק בעמדות 2-3 שהן הכי רזות אצלנו בקבוצה. אנחנו ממש לא יכולים להעביר אותו מבלי לקבל בחזרה SF (או אפילו שניים).

לגבי הצעת הטרייד של בוסטון-קליפרס אני לא מת עליה משני הצדדים.
לו וויליאמס כרגע סוחב את הקליפרס לפלייאוף ועושה רושם שהם ינסו להמשיך לרוץ איתו ועם גריפין. מרכוס סמארט לא שחקן כזה אטרקטיבי.
מבחינת בוסטון צריך לקחת בחשבון שוויליאמס חוזה נגמר, והם מחויבים ל-80 מליון דולר רק לשלישייה קיירי-היוורד-הורפורד. אני לא רואה אותם מתחייבים לעוד חוזה שמן לוויליאמס, במיוחד בהתחשב בכך שהוא וקיירי ממלאים פונקציה דומה.
בוא נאמר כך- וויליאמס שווה לקליפרס יותר מאשר הוא שווה לסלטיקס, לכן יהיה קשה לבנות טרייד מסביב להנחת מוצא שכזאת.
לצפיה ב-'נצל"ש - לייקרס - אינדיאנה: לא היה כדבר הזה, ליטרלי'
נצל"ש - לייקרס - אינדיאנה: לא היה כדבר הזה, ליטרלי
20/01/2018 | 19:28
1
13
אינדיאנה משחק שישי ברציפות ללא מיילס טרנר הפצוע; הלייקרס ללא שלושה שחקני חמישייה: ברנדון אינגרם, לונזו בול, קנטאביוס קלדוול-פופ;

רבע א': אחוז נמוך, סקור נמוך
כיאה למעמד בין שתי קבוצות שמגיעות במומנטום שלילי, החצי הראשון של הרבע מאופיין באחוז נמוך: אינדיאנה ב-3-מ-14, הלייקרס ב-4 מ-11. סל של אולדיפו אחרי חטיפה עוצר רצף של 0 מ-8 מהשדה, וקובע שיוויון 8 בין הקבוצות. ריצת 4-13 של אינדיאנה נותנת יתרון 7.

3:07 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 7.
18-25 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. רבע לא טוב של כדורסל, ושתי הקבוצות באזור ה-40% מהשדה. הלייקרס ללא שלשה ברבע הראשון. מוביל את אינדיאנה תדאוס יאנג עם 8 נק'.

רבע ב': דקות נוראיות בתוך רבע נוראי
פוזישן התקפה - סוף שעון, ליף חייב לזרוק זורק שלשה, מחטיא. בצד השני הלייקרס מסיימים בהאליהופ.
8:36 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 1.

פתיחה חלשה של אינדיאנה גם לרבע הזה - רק 1 מ-9 הזריקות הראשונות. הלייקרס ב-50%, חוזרים למשחק ולוקחים יתרון 5 לאחר דאנק פוסטר אדיר של אלכס קארוּסוֹ. אינדיאנה בשלב הזה 3 דקות ללא נקודות. עוצר את זה בוגדנוביץ' עם חטיפה ודאנק אחרי שפתחנו 1 מ-10 מהשדה, והלייקרס בריצת 4-17 מפתיחת הרבע.

39-47 ללייקרס במחצית. אינדיאנה הייתה עם 8 נק' בלבד ב-8 הדקות הראשונות של הרבע. רבע פשוט נוראי: 30% מהשדה [0 מ-7 משלוש] מול 60% של הלייקרס [10 מ-13 סלי השדה שלהם רשמו אסיסט]. ג'ורדן קלארקסון עם 15 נק' ו-5 אס' במחצית. באינדיאנה,ויקטור אולדיפו עם דאבל פיגרס בנקודות - 11, וסאבוניס עם 10 ריב'. בוגדנוביץ' החטיא בדקות האחרונות שתי זריקות פנויות - אחת שלשה הכי פנויה שיכולה להיות [הקפיץ לעצמו את הכדור והתיישר מול הסל] ועוד זריקה מחצי מרחק - ואלה 5 נק' שהיו מונעות ריצה. כמה חרא ששיחקנו, אנחנו בפיגור חד-ספרתי. המחצית השניה לא תהיה כה גרועה, ממש לא.

רבע ג': יתרון דו-ספרתי, אינדיאנה רבע שני ברציפות ללא שלשה
סאבוניס מגיע לדאבל-דאבל ברבע, כולל 3 דאנקים ביד אחת. הנה אחד מהם. הורג את הלייקרס בפיק אנד רול ומייצר לנו נקודות קלות בערב שלא נראה טוב אדרוואייז. ויקטור אולדיפו גם הוא מושך אותנו למעלה ברבע הזה, כולל הדאנק הזה.

בדקות האחרונות של הרבע הלייקרס בריצת 2-12, לוקחים יתרון דו-ספרתי ראשון במשחק - 10 הפרש. החטיאו גם שלשה פנויה במעבר שהייתה עושה את זה 13.

1:17 לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס בפיגור 8.
פוזישן הגנה - ג'ולייס רנדל חודר חזק על טי ג'יי והולך עד הטבעת.

פוזישן הגנה - רנדל שוב חודר על ליף, הפעם טי ג'יי עוצר אותו בעבירה. רנדל מחטיא פעמיים.

פוזישן התקפה - התקפה מוזרה. אולי גם תוקף שהיתה צריכה להישרק נגדנו. כדור מגיע לליף שבמקום לעלות לסל מוציא החוצה לשלשה של סטיבנסון, שמחטיא. לא הזריקה שלו.

66-74 ללייקרס בסיום שלושה רבעים. הלייקרס ישבו על אחוז גבוה כל הרבע. אינדיאנה נשמרה תחרותית בזכות 6 איבודי כדור של הלייקרס [7 נק'] ו-20 מ-27 הנק' שנקלעו בצבע [שליטה של סאבוניס]. אינדיאנה רק 1 מ-8 מהשדה מחוץ ל'בקבוק' [רבע נוסף ללא שלשה ב-0 מ-6 מחוץ לקשת]. הבריחה של הלייקרס הגיעה לקראת סיום מול המחליפים. התוצאה משקפת ואנו לא ראוים לניצחון על סמך 36 הדקות הראשונות. אני עדיין אופטימי שאפשר להפוך את המשחק, אבל זה לא נראה טוב.

רבע ד': הפרש של פוזישן אחד
פוזישן התקפה - ווו! ווו! טי ג'יי עם היילייט אדיר! חותך, מקבל מלנס סטיבנסון, קובר את הדאנק העוצמתי על הראש של רנדל, ועבירה! משלים מהקו מהלך של שלוש נק'.

פוזישן הגנה - רנדל עצבני, לוקח את ליף עם הגב לסל ושוב עם הגוף הגדול שלו הולך עד הסל לנקודות קלות.

פוזישן הגנה - שוב רנדל לוקח את ליף, יודע שיש מיסמצ', אבל הפעם ליף חוסם אותו נהדר! חסימה גדולה!

10:40 לסיום, טי ג'יי יורד בפיגור 7. בשלב הזה הריב' התקפה והחטאות של הלייקרס מהעונשין עוזרים לנו לחזור להבדל של פוזישן אחד. סטיבנסון במהלך אנד וואן קולע את סל השדה הראשון שלו במשחק ומגיע ל-1 מ-9 מהשדה.

כ-8 דקות לסיום, מקמילן חוזר מוקדם לסאבוניס ואולדיפו. דקות שסטיבנסון לא מצליח בבידודים לייצר נקודות, אז חייבים את ויק על המגרש. ויקטור נכנס ומיד כופה את עצמו בכמה זריקות, ובצד השני הלייקרס עושים נקודות מכלום, כך שהמשחק קצת בורח.

קצת פחות מ-6 דקות לסיום, הלייקרס שוב מחטיאים 2 מ-2, והם כבר ב-1 מ-13 מהעונשין! דאנק אדיר של אולדיפו בסבסוב. 4:31 לסיום, מהלך כביר של אודליפו, חוצה את כל ההגנה כאילו מדובר בים סוף, ואחרי שלשה גדולה של קלארקסון עושה סל חשוב שמחזיר ל-3 בלבד.

כ-4 דקות לסיום, שלשת סוף שעון של קלארקסון, ועבירה! מה! לא היה כלום! לא נגעתי! לא היתה עבירה, רבותיי, אני לא רואה פה כלום! בושה וחרפה! בוגדה ברררררח מהפאול! נו במת, נו במת, מה באתם לגנוב את ההצגה. זה עושה 7 הפרש.  כ-3 דקות לסיום, קוזמה עם שלשה משלו נותן 10 הפרש. בול גיים.

עוד רבע מחפיר של אינדיאנה עם 0 מ-6 משלוש ו-33% מהשדה, כולל 0 מ-11 מחוץ לצבע [כל 8 סלי השדה שלנו ברבע נקלעו בצבע, ובסה"כ 16 מ-20 הנק' ברבע]. אינדיאנה רק עם 2 אס' מול 2 איבודים ברבע הזה. לא משנה שלא הצלחנו להגביל את הלייקרס על אחוז נמוך [קלעו ברבע הזה 58% מהשדה ו-4 שלשות ב-50%], התקפית לא פגענו וזה עלינו, אבל קרדיט ללייקרס. הניצחון הגיע להם, אין אפס.

86-99 ללייקרס בסיום. ניצחון ראשון ללייקרס ללא לונזו בול [8-1]. הלייקרס עם 2 מ-14 מהקו [14%] הופכים לקבוצה הראשונה בהיסטוריה המתועדת [מאז 1964-1963] שמנצחת משחק כשהיא קולעת מתחת ל-20% מהעונשין. אינדיאנה מהצד השני גם היא בערב גרוע בקנה מידה היסטורי עם 2 מ-25 [8%] משלוש: רק 4 פעמים לפני כן קרה שקבוצה קלעה 8% או פחות משלוש ב-25 זריקות או יותר [לאחרונה בינואר 2015 במשחק בין דנבר לממפיס]. יש לציין שזו לא פעם ראשונה העונה שאנחנו ביכולת היסטוריקלי בד מחוץ לקשת, כאשר רק לפני ימים אחדים נגד מיאמי זרקנו 1 מ-18 משלוש [6%]. הלייקרס סיימו מהשדה 55%, אבל 17 זריקות פחות. סיימו גם עם 26 אס' לעומת 15 בלבד של אינדיאנה. נתון מעניין נוסף: אינדיאנה עם 17 ריב' ב-12 הדקות הראשונות [14 בהגנה] ורק 27 ב-36 הדקות הבאות [18 בהגנה]. ועוד נתון: אינדיאנה עשתה 36 נק' מ-47 הנק' במחצית השניה בצבע [64%], ואילו מחוץ לצבע רק 1 מ-19 [כולל 0 מ-12 משלוש]. ואם לוקחים גם את הרבע השני והופכים את זה לרבע שני עד רביעי, אז 48 מ-61 נק' הגיעו בצבע [64%], ומחוץ לצבע רק 2 מ-33 זריקות נכנסו [כולל 0 מ-19 משלוש]. לא רואים כזה דבר בכל יום.

השחקן המצטיין: ג'ורדן קלארקסון. 33 נק' [19-14 מהשדה, 6-3 משלוש, 3-2 מהקו], 7 ריב' ו-7 אס' [4 איבודי כדור] ב-34 דקות מהספסל. סיזן היי בנקודות, ו-16 מה-33 הגיעו ברבע האחרון [6 מ-6 מהשדה, 3 מ-3 משלוש];

ג'וליוס רנדל עם 14 נק' ב-20 דקות. פתח בחמישייה; קייל קוזמה עם 13 נק' [3 שלשות], אבל ב-15 זריקות מהשדה. לא הורגש; לארי נאנס ג'וניור עם 10 נק' ו-10 ריב' [3 בהתקפה] ב-5 מ-5 מהשדה;

מגבלת תווים. חסויות, וחוזרים.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
20/01/2018 | 19:38
8
באינדיאנה, ויקטור אולדיפו עם 25 נק', אבל רק ב-11 מ-26 מהשדה. צבירת הנקודות היתה טובה שלושת רבעי משחק, אבל לא הגיע לדקות האחרונות אחרי שחזר מהמנוחה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. הלך 2 מ-8 מהשדה ברבע האחרון; בוגדנוביץ' עם 11 נק' [1 שלשה]. לא קלע את הזריקות שלו, והוא בירידה במשחקים האחרונים; דומאנטס סאבוניס עם ערב של 15 נק' ו-14 ריב' [3 בהתקפה]. אחד מנקודות האור במשחק. שלט בצבע; דרן קוליסון איכזב עם 5 נק' [1 מ-9 מהשדה] ו-4 אס' [2 איבודי כדור]; לנס סטיבנסון עם 3 נק' ב-1 מ-12 מהשדה. יחד עם הערב קודם נגד פורטלנד הוא 1 מ-18 מהשדה ב-2 המשחקים האחרונים, וב-4 המשחקים האחרונים הוא 6 מ-29 מהשדה;

ליין ליף: 3 נק' [2-1 מהשדה, 1-0 משלוש, 1-1 מהקו] ו-1 חס' ב-9 דקות משחק [מינוס 5];

** Chris Smoove מתקצר.

** תמונה מצורפת -- אלכס קארוסו במשחק קריירה. גם דאנק שנכנס להיילייט וגם שיאי קריירה בדקות משחק [22], בנק' [5 !] ובאס' [4 !].

המשחק הבא -- פוגשים את סן אנטוניו בחוץ [א'] למשחק האחרון במסע המערב. לאחר מכן נסגור את החודש ב-4 מ-5 הבאים בבית. פרט לקליבלנד בחוץ שזה לא משחק קל [ניצחנו אותם 3 פעמים העונה, אבל אתם יודעים], כל ה-4 בבית נגד יריבות קלות 'על הנייר', על גבול התרשום-תרשום #באנקר. לכן, בהחלט אפשר להחזיר על ההפסד הלא-מחויב ללייקרס, שהוא כואב כרגע ללא ספק, זה לא שירינו לעצמנו ברגל. יותר מדאיג שבמשחקים האחרונים אנחנו לא משחקים את הכדורסל הרגיל שלנו, וחלה ירידה משמעותית בקצב המשחק. זה השלב של העונה שקבוצות בפייס גבוה מאבדות את עצמן, ובמיוחד קבוצות של 7 עד 8 שחקן ברוטציה. חויתי את זה עם סקרמנטו לפני שנתיים, אני יודע לצפות לזה. לכן הייתי אומר שפה מתחילה העונה שלנו, ואם נעשה פלייאוף או לא, זה במידה רבה יקבע בחודש הקרוב.
לצפיה ב-'רק לי עולה הרעיון של קמבה על דיאנדרה? '
רק לי עולה הרעיון של קמבה על דיאנדרה?
20/01/2018 | 21:58
4
לצפיה ב-'בואו נשחק ב "מה אם" '
בואו נשחק ב "מה אם"
20/01/2018 | 22:03
1
17
זה לא חדש שהקאבס מנסים להניח יד על דיאנדרה ג'ורדן ומציעים בתמורה את טריסטן תומפסון וג' י אר סמית, כנראה עם עוד איזה תוספת כלשהי.
נניח שזה קורה ודיאנדרה נוחת בקליבלנד, כמה זה משמעותי במירוץ לאליפות וכמה זה מאזן את הסיכויים מול גולדן אם וכאשר?

לצפיה ב-'קליבלנד צריכה את ג'ייאר'
קליבלנד צריכה את ג'ייאר
20/01/2018 | 23:01
10
לדעתי היא לא יכולה להרשות לעצמה לוותר עליו בטרייד על דאנדרה.
דאנדרה הוא גרסה משופרת של טריסטן אבל לדעתי הוא לא משנה משמעותית את יחסי הכוחות. הווריורס הוכיחו בעבר שהם מסוגלים להכיל אותו בריבאונד, וכרים פרוטקטור קשה להישאר כל הזמן באיזור הצבע מול התנועה הבלתי פוסקת של הווריורס.
דאנדרה הוא כן איום משמעותי כשהוא מתגלגל לסל ומסוגל לסיים באלי הופים ברמה גבוהה אבל אני חושב שזה לא מה שמפר את מאזן הכוחות.
לצפיה ב-'אתם מוכנים? יש מצב שזו כתבת הNBA הגרועה בהיסטוריה'
אתם מוכנים? יש מצב שזו כתבת הNBA הגרועה בהיסטוריה
20/01/2018 | 20:12
1
20
עידן ויניצקי מערוץ הספורט הצליח איכשהו להרכיב את הטריידים הגרועים ביותר שאפשר לעשות לקראת הטרייד דד-ליין...... קריאה מהנה! (ומצחיקה)

לצפיה ב-'אל תשכחו גם לקרוא את הטוקבקים הקורעים'
אל תשכחו גם לקרוא את הטוקבקים הקורעים
20/01/2018 | 20:12
3
לצפיה ב-'מישהו לקח אליפות ב-2K 18.?'
מישהו לקח אליפות ב-2K 18.?
17/01/2018 | 10:49
10
56
סוף סוף, אחרי הרבה עליות ומורדות, לקחתי אליפות עם יוסטון. עונה ארוכה של 82 משחקים מהנים, ופלייאוף שהתחיל קשה (3:4 על הקליפרס בסיבוב הראשון) והסתיים מתוק עם 2:4 על הקאבס בגמר.

פייר? הופתעתי מהקלות בפלייאוף, עשיתי 0:4 על OKC ו-1:4 על גולדן (ללא קרי הפצוע). לי נפצע פול לאורך כל הפיינלס. בעונה הרגילה היה לי יותר קשה, נכנסתי לפלייאוף רק מהמקום השביעי (!).

הארדן כמובן היה מדהים כל העונה, גם קאפלה (אלייופים חופשי).
האכזבה הגדולה הייתה מחגיגות האליפות, 2 שניות רואים את הגביע ואת הארדן עם הפיינלס MVP, קצת קונפטי וזהו. לא יכלו לתת לזה יותר במה?

אשמח לעוד דעות.
לצפיה ב-'כל הכבוד לך שהצלחת לשחק כל כך הרבה משחקים בלי להירדם'
כל הכבוד לך שהצלחת לשחק כל כך הרבה משחקים בלי להירדם
17/01/2018 | 16:56
1
50
אני לא מסוגל לשחק בסינגל פלייר במשחקי מחשב בכלל.
יותר מדיי מונוטוניות ושיעמום מול A.I מעפן שחוזר על עצמו ברמה נמוכה.
לצפיה ב-'לי כיף לשחק '
לי כיף לשחק
17/01/2018 | 22:06
6
לצפיה ב-'שיחקת MY CARRER?'
שיחקת MY CARRER?
17/01/2018 | 19:37
4
36
MY CARRER או עונה רגילה שאתה שולט על כל השחקנים?

MY CARRER הרבה יותר כיף ,
משחק 2K מאז 14 , אבל תמיד מתקשה בפלייאוף. משחק על הרמה הכי גבוהה ויש שחקנים שפשוט בלתי ניתנים לעצירה

האליפויות היחידות שלקחתי הם עם גולדן ב15 כSF ועם ניו אורלינס העונה , כשאני משחק PG

לצפיה ב-'עונה רגילה '
עונה רגילה
17/01/2018 | 22:04
3
30
MY CARRER לא ניסיתי. אני משחק ברמת אולסטאר, כמו שאמרתי נכנסתי לפלייאוף רק מהמקום השביעי, בפלייאוף משום מה זה הלך קל. כנראה שאעלה את הרמה.
לצפיה ב-'תנסה MY CARRER'
תנסה MY CARRER
17/01/2018 | 22:15
2
30
יותר כיף 
לצפיה ב-'מה ההבדל?'
מה ההבדל?
17/01/2018 | 22:53
1
6
לצפיה ב-'מי קרייר אתה שולט על שחקן אחד'
מי קרייר אתה שולט על שחקן אחד
19/01/2018 | 17:08
18
אתה בוחר שחקן בעמדה מסויימת , בוחר לו גובה ומימדי גוף
ומתחיל איתו קריירה 

אתה שולט רק בו , אתה מחליט אם לצאת לשלשה , להיכנס פנימה לחיתוך , גם בהגנה האם להביא דאבל , גג וכו'
זה הרבה יותר כיף וריאלי שאתה שולט על אחד מאשר שאתה בעצם שולט על כולם
לצפיה ב-'קוואי בחוץ עד להודעה חדשה'
קוואי בחוץ עד להודעה חדשה
17/01/2018 | 22:14
70
הרגשה שלי שלא נראה אותו עד הפלייאוף
לצפיה ב-'אתה מחזיר אותי לילדות'
אתה מחזיר אותי לילדות
19/01/2018 | 21:44
1
40
כמה חרשתי את NBA JAM,  ואחרי זה את NBA LIVE המתקדם יותר. בתחילת המילניום כשהתבגרתי וגיליתי את הדבר הזה שנקרא טקטיקה זנחתי את כל המשחקים האלה.   בלי טקטיקה זה סתם להזיז שחקנים מצד לצד.

אגב לא יודע כמה מביניכם זוכרים, אבל באמצע שנות ה-90 היה משחק בשם "מייקל ג'ורדן".   אני זוכר שקניתי אותו בהתלהבות ואז גיליתי שזה בכלל משחק של מכללות עם שחקנים כל כך אלמוניים שלדעתי היצרן המציא אותם.  מייקל עצמו מופיע שם במדים של המכללה שלו קרוליינה. אין ספק שמדובר בעקיצת המאה.
לצפיה ב-'למה אתה לא פעיל '
למה אתה לא פעיל
20/01/2018 | 01:08
33
בדיון ה-NBA של אייסוקר?
לצפיה ב-'הלילה משחקים טובים'
הלילה משחקים טובים
18/01/2018 | 22:52
9
38
בוסטון- פילדלפיה: לא מזמן הן נפגשו בלונדון והסלטיקס חזרו מפיגור 22 לניצחון בדו ספרתי כמדומני. בסיקסרס רדיק חסר וזה עלול לפגוע ביכולת שלהם לשמור על המשחק תחרותי.

קליבלנד- אורלנדו: בפעם האחרונה שנפגשו זה הסתיים ב-258 נקודות משותפות.

יוסטון- מינסוטה: אז הליגה ערכה "בירור" בו נמצא שאריזה וג'ראלד גרין לא התנהגו יפה מול הקליפרס ויורחקו, בעוד שכריס פול והארדן רק ניסו להרגיע את הרוחות. אוקיי... בכל מקרה הארדן צפוי לחזור מהפציעה ויהיה תחת מגבלת דקות.
בצד שלנו אני שומר על אופטימיות זהירה, כמובן שיוסטון פייבוריטית אבל בעונה שעברה מתחנו אותם לכמה משחקים צמודים. יש לנו סיכוי במיוחד אם הארדן יחזור חלוד.

פורטלנד- אינדיאנה: קרב מעניין בין הבאקקורטס ובכלל בין שתי קבוצות שנלחמות על הפלייאוף וכל משחק חשוב עבורן.
לצפיה ב-'הרוקטס פירקו אותנו בדקות הספסל'
הרוקטס פירקו אותנו בדקות הספסל
19/01/2018 | 10:39
2
40
אנדרו וויגינס פשוט היה אסון עם בחירת הזריקות שלו וכמה איבודים שהובילו לדאנקים בצד השני. הפלוס/מינוס שלו היה -31 במשחק הזה, טאונס לשם השוואה +2 (והם משחקים לא מעט דקות משותפות).
במשחק כזה טווח הטעות מינימלי והיו לנו יותר מדי פספוסים שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו. סתם לדוגמה יוסטון החטיאה 2 זריקות עונשין, אנחנו החטאנו 7.
כריס פול היה המצטיין, הוא כל פעם מצא את הפרצה בהגנה שלנו ומסר לעומק הצבע או מצא את הקלעים הפנויים עד מאוד (לא מפתיע שיוסטון קלעה 17 שלשות ב-43%).
הארדן היה חלוד באופן ניכר אבל דוקא היה טוב בהגנה.

בכלל היה ערב מוצלח של הרוקטס בצד ההגנתי. רוטציות טובות ועזרה איפה שצריך.
אנחנו כמו תמיד לא הצלחנו לתרגם את החטיפות שלנו (8 במשחק) לנקודות בפאסט ברייק (רק 7).
בצד שלנו טאונס ובאטלר המניות הבטוחות הופיעו למשחק, טיוס ג'ונס היה טוב מהספסל וזהו בערך. אני מאוד אוהב את המשחקים בהם טאונס תורם בכל הקטגוריות (22-16 עם 3 אסיסטים, 5 בלוקים, 2 חטיפות), רק היה חסר שהשלשות יפלו. אם כי לזכות יוסטון הם גרמו לו לזרוק שלשות קצת פחות נוחות מהרגיל, בעיקר בפתיחה. כריס וובר דיבר כל השידור שטאונס צריך לשחק יותר בפוסט אבל לא הכניסו לו כדורים...

מפה יש לנו עוד 4 משחקים קשים, מקווה שניקח 2 מהם בדרך ללו"ז קצת יותר סימפטי.
לצפיה ב-'אריק גורדון גם היה קריטי. משחק נהדר שלו.'
אריק גורדון גם היה קריטי. משחק נהדר שלו.
19/01/2018 | 17:27
1
20
השדרים ציינו שאריק גורדון נראה כאילו הוא הכי מהיר על המגרש היום וגם שיבחו את הסיום שלו בצבע. זה ממש לא משהו חד פעמי. עונה מדהימה שלו, כבר דיברנו על זה בעבר אבל הוא כל כך אקספלוסיבי, בניגוד לתקופה בניו אורלינס, נראה כאילו הוא מצא את עצמו מחדש ביוסטון...
לצפיה ב-'העונה וחצי האחרונות'
העונה וחצי האחרונות
19/01/2018 | 17:41
19
גורמות לי להבין עד כמה מדובר בשחקן מפוספס. הוא משחק כמו אולסטאר וכל זה אחרי שהפך לבדיחה עם עניין הכשירות שלו.
לצפיה ב-'עוד קצת על המשחקים'
עוד קצת על המשחקים
19/01/2018 | 12:51
34
בבוסטון קיירי היה חסר ולא היה מי שיקח צעד קדימה וישא בנטל הסקורינג. הסלטיקס נעצרו על 80 נקודות בלבד והפסידו לפילדלפיה בהובלת אמביד שהיה דומיננטי בצבע.

הקאבס איבדו יתרון 23 מול אורלנדו ומצאו את עצמם בפיגור נקודה עם פוזשן אחרון ביד. שריקה גבולית לעבירה על אייזיאה הצילה להם את המשחק. בדקות הקלאץ' המג'יק הגיעו למבטים טובים והחטיאו את רובם. מה אני אגיד על קליבלנד- לא ככה אמורה להיראות קונטנדרית שהפסידה 4 רצוף, ובקושי מצליחה לגרד ניצחון ביתי מול נמושה.

פורטלנד עשתה ריצה ברבע האחרון וניצחה את אינדיאנה. אליקו בטח ירחיב. נרקיץ' היה נהדר, דפק לאולדיפו בלוק מהסרטים ודיבר איתו טראש.
שתי הקבוצות סגרו את המשחק בהרכב של 3 גארדים. בצד של פורטלנד אלה היו נאפייר, לילארד ומקולום. באינדיאנה קוליסון, ג'וזף ואולדיפו.
לצפיה ב-'פורטלנד-אינדיאנה היה די מנומנם'
פורטלנד-אינדיאנה היה די מנומנם
19/01/2018 | 14:18
24
ואז דמיאן הגיע....
לצפיה ב-'פורטלנד - אינדיאנה: משחק רע, אבל הכישרון הכריע'
פורטלנד - אינדיאנה: משחק רע, אבל הכישרון הכריע
19/01/2018 | 15:02
1
22
פרולוג: מה זה הרוחות האלה? כל הדברים עפים! ומה זה הקור הזה? הבטיחו ש"הסערה" תיגמר בשישי בבוקר! בוקר כבר לא יהיה, רבותיי, תנו לי לומר לכם את זה. אבל בכל אופן, זה לא מה שרציתי להגיד. רציתי לדבר על 'Twitch'. שמעאתם
על ה- הזה? זו פלטפורמה אינטרנטית שמיועדת בעיקר ל'גיימרים' [אבל לא רק], ובדומה, בערך, לאתר הקאלט והמופת 'יוטיוב', מאפשרת לחברים בה לשדר את עצמם מציגים את מרכולתם. הטוויסט הוא שכל שחקן יכול לקבל תרומות כספיות בזמן-אמת על עבודתו, כאשר התרומה משמשת להתקדמות בתוך הענף, למשל ברכישת ציוד, תשלום חשבונות וכ'ו. בסלנג המתחדש קוראים לזה 'ריספקט' - לתרום זה אומר 'לכבד' את העבודה של השחקן. יש אנשים שרואים בגיימינג אומנות של ממש, כך שאין להם בעיה לשים את הלירה או שתיים בשחקן שאחריו הם עוקבים. ברוב המקרים התרומות הן צנועות ביותר אם בכלל, שכן מדובר בקהל דמוגרפי שאינו עצמאי מבחינה כלכלית. אבל זה לא הכל. מסתברא שיש 'טרנד' חדש של סרטונים ב'יוטיוב' שזוכים לתפוצה אדירה, ועוסקים בתרומות "מסתוריות" של אנשים שנכנסים לצ'ט ותורמים סכומי עתק - באלפים, אם לא במאות אלפים - ואז בוחנים את הריאקשנים של השחקנים שזוכים לתרומה. תרומה כזו במידה רבה מסדרת להם את הקריירה. אני חושב שקיימת אופציה של ביטול התרומה בעת הצורך, שזה כבר טרולינג למתקדמים. אם כן, זה הקטע שרץ ברשת והוא מאוד פופלארי, ואם לא ידעתם, אז לא נורא, זו לא בושה, זה רק אומר שאתם בגיל שעוד לא התחלף לכם הקול. אבל הנה עכשיו אתם יודעים מה הילדים עושים עם הכרטיס אשראי שלכם, וכשהנושא יעלה בשיחה בין אנשים תדעו במה מדובר ותוכלו לשחק אותה "מבינים", ממש כמוני. אני בכלל חושב להמציא גירסה ישראלית לזה, גירסת חרדים זה מה שעולה לי בראש - מלא, מלא אברכים משדרים את הכישרון שלהם כל אחד בתחומו [למשל: אחד קורא בתוירה ממש מהר, אחד אחר קורא רמב"ם תוך כדי עמידת ראש, אחד נוסף מצייר את המדרש, אחד אחר עושה חידושים לסוגיות מורכבות כמו האם קים קרדשיאן צריכה ללדת שוב...] ואנחנו הצופים בוחרים למי לתרום.

שודר בערוץ ספורט 5 HD .

מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. מיילס טרנר יעדר גם הפעם. אינדיאנה מחפשת ניצחון ראשון בפורטלנד מאז ה-28 בנובמבר, 2007, משחק שבו ברנדון רוי [זוכרים?] כמעט רשם טריפל-דאבל לזכות פורטלנד. היתה זו העונה השניה של רוי בליגה והראשונה שבה נבחר ל'אול סטאר'. באפריל אשתקד נפצע שחקן העבר בתקרית ירי מכדור תועה. היתה זו עונה טובה מבחינה מקצועית - עונה ראשונה כמאמן הסתיימה בחודש מארס עם אליפות מדינת וושינגטון לבתי-ספר תיכונים. בעקבות הפציעה, החליט לעזוב את תפקיד המאמן בקבוצת ניית'ן הייל ולחזור לקבוצה שבה גדל כילד, קבוצת בית הספר התיכון גארפילד, שראתה את מאמנה הותיק אד אסקינס עוזב לתפקיד העוזר באונ' וושינגטון סטייט. לפני מס' ימים חזר רוי עם קבוצתו החדשה למגרש של ניית'ן הייל, בדיוק היכן שהדריך את הקבוצה לאליפות בעונה שעברה במאזן כולל של 0-29 וניצחון בגמר על לא אחרת מאשר אותה גארפילד שהוא מאמן כיום. המשחק הסתיים בניצחון של גארפילד, ששומרת על מאזן מושלם של 0-15 העונה בהובלת ג'יימון קמפ, הבן של. ניית'ן הייל במאזן 14-1 בלבד. ניית'ן הייל לא עלתה לכותרות בעונה שעברה רק בגלל נוכחותו של רוי על הקווים. בקבוצה שיחק מייקל פורטר ג'וניור, אחד הפרוספקטים הטובים בכל ארצות-הברית. פורטר ג'וניור הצטרף לאונ' מיזורי, נפצע בתחילת העונה ויעדר עד לסיומה;

ברבע הראשון, פתיחה טובה של יוסוף נרקיץ', שהנוכחות שלו בצבע איתגרה את הגבוהים שלנו. הוא פתח 4 מ-4 מהשדה, אבל גם התנועה שלו בהתקפה סגרה עם הגוף הגדול את הגבוהים שלנו לטובת סלים קלים בצבע. בדקות האחרונות של הרבע אינדיאנה עשתה ריצת 0-9 על המחליפים של פורטלנד ועלתה ליתרון נקודה. 16 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 1. הפוזישן האחרון של אינדיאנה ברבע נגמר באנד וואן של אולדיפו בחדירה אגרסיבית ויפה על כל ההגנה. אבל זה לא קבע את תוצאת הרבע, שכן ה-4 השניות האחרונות שנותרו על השעון הספיקו לסי ג'יי מקולום לשחרר זריקת סטפ-בק סוף שעון אדירה מהפינה! 29-28 פורטלנד. רבע טוב גם של תד יאנג, ובדקות האחרונות גם דרן קוליסון התעורר עם שני סלים חשובים שעזרו להוריד את היתרון הגדול של פורטלנד ופצחו בריצה שלנו. אולדיפו עם 9 נק' ברבע. בפורטלנד, אל-פארוק אמינו הוביל עם 9, וכאמור גם נרקיץ' עם 8 ב-4 מ-4 מהשדה.

ברבע השני, דקות לא טובות של טי ג'יי - התקפית, קיבל בחילוף את שבאז נפייר עם הגב לסל, אבל לא היה אגרסיבי ובחר לא לקחת אותו לסל, הוציא במקום זה לשלשה של סטיבנסון, שהחטיא זריקה שאתה לא רוצה במיוחד שיקח אותה. הגנתית, התקשה לסגור את הצבע ונאכל. למרות כל זה, אינדיאנה היתה ביתרון. פוזישן התקפה - 8:20 לסיום המחצית, טי ג'יי קיבל על הקשת, חדר בצעד ראשון מהיר על זק קולינס, שזה שחקן שהוא יכול להתמודד איתו ביתר קלות וביטחון, ועלה לזריקה יפה מהבייסליין לשתי נקודות. 6:57 לסיום המחצית, טי ג'יי ירד בשיוויון 39. בהמשך הרבע באו דקות קרות של פורטלנד בהתקפה, אבל אינדיאנה לא ניצלה מבטים טובים לבריחה, ובנוסף שליטה של פורטלנד בריבאונד התקפה מיזערה נזקים. הדקות הללו היו שייכות ללילארד, שסחב את הקבוצה כמו ה'אול סטאר' שהוא גם השנה לא יהיה [וצריך להיות]. 47-52 לפורטלנד במחצית. שתי הקבוצות ללא שלשה ברבע השני. היה זה רבע לא טוב של שתי הקבוצות, אבל דמיאן לילארד עשה את ההבדל. גם השיפוט היה לא מאוזן ולטובת המארחת.

ברבע השלישי, לילארד החטיא שני לייאפים [היה לבד! לבד!] ובזכות זה אינדיאנה נשמרה במשחק בדקות הראשונות מבריחה אפשרית שהיתה מביאה את היתרון לדו-ספרתי. הפייסרס נכנסו לדקות קרות ובהמשך ישיר לרבע השני לא נראינו טוב. עם זאת, הבלייזרס שיחקו לידיים שלנו ובמקום להניע כדור כמו שעשו ברבע הראשון ולחפש את השחקן בצבע, ירדו לרמת המשחק שלנו. 5 דקות לסיום הרבע, אחרי ריבאונד התקפה ארוך קוליסון קיבל וקלע שלשה מהפינה שנתנה יתרון 2, וזאת למרות הדקות החלשות שלנו.  פה לא נעצרו הדקות הטובות של דרן, שתרם עוד שלשה שהעלתה ליתרון 5, כ-3 דקות לסיום הרבע. 2:26 לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס ביתרון 5. פוזישן התקפה - קוליסון החטיא שלשה, הכדור החוזר נחת לידיים של טי ג'יי שעלה מיד להוק שאט, אבל זה היה חזק מדי. שיוויון 74 בסיומו של הרבע השלישי. גם הרבע הזה הסתיים עם באזר ביטר: לילארד הוריד שעון, כפה זריקה שלא נכנסה, הריבאונד היה של אל ג'פרסון, ששיחרר קדימה לאולדיפו, אבל שבאז נפייר חטף והספיק לעלות לזריקת אוף באלאנס משלוש. זה היה רבע שבו לילארד החטיא 3 לייאפים [ב-2 היה פנוי], אבל בסה"כ סחב את הקבוצה שלו על הגב בעוד רבע די חלש של שתי הקבוצות. קוליסון עם 11 ברבע.

ברבע הרביעי, פוזישן התקפה - טי ג'יי כפה שלשה, החטיא. שתי שלשות מהירות של נפייר ולילארד העלו ליתרון 8.  9:34 לסיום, בחזרה מהפסק-זמן, טי ג'יי ירד. בהחלט דקות רעות שלו. בשלב הזה מקמילן בחר לחזור מוקדם לשחקנים הבכירים לפני שהמשחק יברח. אמצע הרבע, עבירת שוטינג על דמיאן שלחה אותו לקו, משם עשה יתרון דו-ספרתי וגמר סיפור. חייבים לדבר על השיפוט הנוראי במשחק הזה. הרבה פאולים בצבע שלא קיבלנו, "ואני לא אחד שמדבר על השופטים" [=משפט שכל מאמן בישראל אומר, כל שבוע, למרות שהוא הכי מדבר על שופטים]. אולדיפו עם כמה צ'אקות החזיר אותנו לחיים לקראת סיום, הוריד ל-8, אבל המשחק לא באמת היה בהישג יד. חסימה גדולה של נרקיץ' עליו הובילה ל"תגרה" [=במונחים של ה-NBA של 2018], שהסתיימה בעבירה טכנית לשני הצדדים. 45 שניות לסיום, טי ג'יי חזר בפיגור 11. 85-100 לפורטלנד בסיום.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
19/01/2018 | 15:15
18
אינדיאנה קלעה 4 מ-21 [1 מ-8 משלוש] ברבע האחרון - טוב מספיק ל-12 נק' בלבד. אמנם חלק מההחטאות הגיעו בשלב לא תחרותי של המשחק, אבל ישבנו על אחוז נמוך ברוב שלבי המשחק. סיפור המשחק הוא הנקודות מהזדמנויות שניות של פורטלנד - 24 מול 10 של אינדיאנה. לא שמרנו טוב את הריבאונד, הובסנו קשות לסלים קלים, וזה היה כל ההבדל. שתי הקבוצות לא עברו את ה-40% מהשדה ומסרו 17 אס' כ"א. אם כן, משחק לא טוב. מעבר ללילארד שבא לעבוד, הם קיבלו דקות טובות גם מנרקיץ' בצבע עם המון פוטבקים, אל-פארוק אמינו עם כמה צ'אקות והרבה נוכחות בריבאונד, ומשחק טוב נוסף של נפייר שקלע את הזריקות שלו.

השחקן המצטיין: דמיאן לילארד. 26 נק' [21-8 מהשדה, 8-2 משלוש, 8-8 מהקו] ו-8 אס' [3 איבודי כדור] ב-40 דקות משחק [פלוס 10];

אל-פארוק אמינו עם 12 [2 שלשות] ו-9 ריב' [1 בהתקפה]; יוסוף נרקיץ' עם 19 נק' ו-17 ריב' [4 בהתקפה]; סי ג'יי מקולום עם 16 [4 שלשות] ב-36 דקות; שבאז נפייר עם 13 נק' [2 שלשות] ב-29 דקות מהספסל;

באינדיאנה, דרן קוליסון סחב בדקות היותר טובות והוביל מומנטום. מסיים עם 23 נק' [14-9 מהשדה, 6-5 משלוש] ו-3 אס' [ללא איבודי כדור] ב-36 דקות; אציין לטובה את תד יאנג, שהיו לו כמה דקות טובות במחצית הראשונה. מסיים עם 10 נק' ו-14 ריב' [4 בהתקפה] ב-37 דקות; ויקטור אולדיפו לא במשחק גדול. הגיע למספרים שלו, אבל היה נו-שואו מבחינתי. מסיים עם 23 נק', אבל רק 9 מ-25 מהשדה [1 מ-9 משלוש]; סאבוניס עם ערב של 9 נק' ו-10 ריב' [2 בהתקפה]. התקשה מול אמינו ונרקיץ'; בוגדנוביץ' בעוד משחק חלש [8 נק'] שבו לא קיבל מספיק נגיעות ולא היה מעורב כבתחילת העונה. הפעם הגיע לכמה מבטים שהחטיא והיה צריך לקלוע, אבל עם נשק כזה בקבוצה הייתי מצפה לראות אותו יותר מעורב. מקמילן לא שיחק איתו ברבע האחרון ובמקומו בחר ללכת עם קורי ג'וזף, שאיכזב גם הוא [2 נק' ב-26 דקות]; לנס סטיבנסון [החולה] באחד המשחקים היותר אנמים שלו העונה, ואולי הראשון מאז החודש הראשון של העונה, מסיים ללא נק' [0 מ-6 מהשדה] ב-10 דקות משחק;

ליין ליף: טי ג'יי במשחק רע מסיים עם 2 נק' [3-1 מהשדה, 1-0 משלוש] ו-2 ריב' [1 בהתקפה] ב-11 דקות משחק [מינוס 15];

המשחק הבא -- כבר הלילה, הערב השני של בק-טו-בק יפגיש אותנו עם הלוס אנג'לס לייקרס. לשחק ב'סטייפלס סנטר' זו תמיד חוויה לכל אוהד אורח, אבל לא לטעות, זה משחק שצריכים לראות בו #באנקר ולא פחות מזה, ובמיוחד אם לונזו לא ישחק. יש לנו הרבה מה להפסיד אם לא ננצח . . . רגע, מה? כן . . . יצא לי משהו מוזר.
לצפיה ב-'המזרח מתחיל להיות מעניין בתחתית, מאמן שרלוט חזר אחרי 21 '
המזרח מתחיל להיות מעניין בתחתית, מאמן שרלוט חזר אחרי 21
19/01/2018 | 16:12
1
40
משחקים ויש להם סגל לא רע, ומספיק משחקים בקנה

גם שיקגו פעם ראשונה ראית אותה ומול גולדן נראו לדעתי קבוצת פלייאוף לגיטימית , השאלה אם הם רוצים לעשות טאנקינג או לא
לדעתי זה יהיה טעות מצדם לעשות טרייד על מירוטיץ תמיד היה לו את המשחק, עכשיו יש לו גם את האופי
לצפיה ב-'מה החלק של MJ בבניית הסגל? אם יש לו כזה בכלל'
מה החלק של MJ בבניית הסגל? אם יש לו כזה בכלל
19/01/2018 | 20:11
7
לצפיה ב-'דיון: בליגה ללא הווריורס- מי הייתה פייבוריטית לאליפות?'
דיון: בליגה ללא הווריורס- מי הייתה פייבוריטית לאליפות?
18/01/2018 | 14:36
10
66
אתן פה כמה מילים על הקונטנדריות הרלוונטיות בעיני.

קליבלנד:
למה כן? על פניו זו הבחירה הקלה. הקאבס הם הקבוצה השנייה בטיבה בליגה בשנים האחרונות. יש להם את השחקן הכי טוב ששווה לבדו פיינלס וסביבו כמות לא מעטה של כישרון וניסיון.
למה לא? אם בשנים קודמות קליבלנד לא התאמצה בעונה הרגילה, העונה מתגברת התחושה שהיא גם מוגבלת. ההגנה זוועה. אין לה בכלל two-way players מסביב ללברון וסגל שאמור להיות איכותי נראה מאוד לא אמין, עם הרבה שחקנים בעונות שפל וסימן שאלה סביב אייזיאה תומאס.

בוסטון:
למה כן: הגנת עלית, ספרסטאר שמסוגל לייצר נקודות בכל שלב וסגל עמוק ומלא בשחקנים יעילים שמשחקים חזק ותורמים בשני צדי המגרש. סטיבנס מאמן מהטובים בליגה.
למה לא: זו קבוצה חדשה כמעט לגמרי שעדיין לא הוכיחה שהיא מסוגלת לנצח סדרה מול קבוצות גדולות. מתבססת לא מעט על צעירים שלא חוו פלייאוף או שלא תפסו תפקיד כל-כך מרכזי בפלייאופים קודמים.

יוסטון:
למה כן: התקפה מעולה, ריבוי שומרים קשוחים בכנפיים ופליימייקר עלית שיהיה על המגרש בכל 48 הדקות. כלומר הם מסוגלים להכריע משחקים גם בדקות ספסל.
למה לא: שיטת המשחק של הרוקטס עדיין לא לגמרי הוכיחה את עצמה בפלייאוף, הגנות חכמות מכריחות את הרוקטס למשחק אחד על אחד.
בנוסף אין להם ניסיון בשלבים הכי מתקדמים.

סאן אנטוניו:
למה כן: המאמן הכי טוב בליגה וקבוצה שמנצחת 50+ משחקים ללא הכוכב הגדול שלה- לכו תדעו לאן היא מסוגלת להגיע יחד עם קוואי. גם הניסיון משחק לטובתה.
למה לא: הכשירות של קוואי מדאיגה, גם כשהוא חוזר נדמה שלמרכוס נפגע ובשורה התחתונה הם לא הצליחו לייצר התקפה יעילה בפלייאופים האחרונים. הם לא כל-כך מודרניים בהרכבים שהם מעלים ובסגנון ההתקפי. ספק האם יש להם מספיק כישרון.

אוקלהומה:
למה כן: בגלל כל מיני סיבות על הנייר- מסוגלים להעמיד הרכבים סופר-אתלטיים שגם מרווחים את המשחק, הם כבר ניצחו סדרות פלייאוף מעמדת האנדרדוג.
למה לא: כי נכון להיום הם לא משחקים ברמה של קבוצה שמסוגלת לאיים על התואר. הסט אופנס נראית לא טוב והספסל שלהם קצר.

מוזמנים לבחור בפייבוריטית לאליפות (בעולם ללא גולדן), המצטיינים מביניכם אפילו לדרג את הקבוצות הללו 1-5.
לצפיה ב-'טורנטו נותנת עונה טובה וקצת שונה מבעבר'
טורנטו נותנת עונה טובה וקצת שונה מבעבר
18/01/2018 | 15:48
50
נתחיל בזה שהדקות של לאורי ודרוזן ירדו העונה מתוך מחשבה על הפלייאוף
נמשיך בזה שהרבה יותר שחקנים מעורבים בהתקפה
הם זורקים יותר שלשות שהתחיל רע
אבל נראה טוב בהמשך 

דרוזן נותן עונת קריירה בעיקר בגלל התוספת של השלשות וגם הוא למד 
לקלוע קאץ אנד שוט

חסרון , זה נראה שהיינו בסרט הזה
עונה רגילה טובה פלייאוף נוראי
אבל הם תלויים פחות בלאורי, שזה יתרון בשבילו 
מצד שני יש שם שחקנים חדשים שמשחקים יפה, אבל אין להם ניסיון פלייאוף שיכול להיות משמעותי.

וושינגטון נראית רע הרבה פעמים העונה
אבל יש שם כשרון ונראה שהספסל השתפר, לדעתי כמו שהם נראים רע 
הם גם נראים טוב ויש להם מאמן שמאמין בהגנה , אני לא הייתי מזלזל בהם

לצפיה ב-'שלי'
שלי
18/01/2018 | 16:37
1
51
1. קליבלנד
2. יוסטון
3. ספרס (אם קוואי חוזר)
4. בוסטון
5. אוקלהומה

פירטת די טוב. לקליבלנד יש את הסגל הכי חזק והכי מנוסה מכל הנ״ל, וגם השחקן הכי טוב שזה תמיד חשוב. המרחק בינם לבין מספר 2 גדול מסכום כל שאר המרחקים יחד בעיני. בטח בליגה נטולת גולדן.

יוסטון עם פול הכי טובים, אני לא חושב אבל שהכדורסל הזה יכול לזכות באליפות. הספרס עם פופ מנוסים והיו במעמדים האלה בעבר. לבוסטון בלי הייוורד יש סגל לא כזה טוב בסופו של יום, פשוט סטיבנס מחבר בין השחקנים ומכסה על הרבה דברים. יש לציין שכל הקבוצה שם חסרת נסיון בפלייאוף (בטח בסיבוב שני) מלבד קיירי והורפורד. יש להם חור אדיר בסנטר. אוקלהומה חמישית כי יש להם את הסגל הכי פחות מרשים. כרמלו חלש. ג׳ורג׳ וראסל זה צמד דינמי, אבל בפלייאוף בהגנה הקשוחה הניגורים של ראסל בולטים. אני מרגיש שהם צריכים שאדאמס ימצע 17 ו-15 כדי להגיע רחוק בפלייאוף. אני לא חושב שזה יכול לקרות.

טורונטו כמו שביליץ׳ ציין מנוסה וחזקה, לא חושב שהם יכולים אבל לנצח את הקאבס בסדרה. הוויזארדס - לא יודע מה קורה שם, אבל בלי יתרון ביתיות הם אנדרדוג מובהק. הבאקס יכולים להוות אתגר אם ג׳בארי פארקר יחזור בכושר של לפני הפציעה, אבל זה ״אם״ די גדול. כמו כן גם חסר להם נסיון וכו׳.
לצפיה ב-'בעיקרון אני די מסכים עם הדירוג הזה'
בעיקרון אני די מסכים עם הדירוג הזה
18/01/2018 | 18:01
38
אולי אפילו אחד לאחד, אני לא סגור על זה.
בכל זאת אני חושב שהשנה הפער בין קליבלנד לשאר הליגה ממש הצטמצם. הם כבר לא פייבוריטים כאלה עצומים במזרח והבחירה מס' 2 המובנת מאליה. יש להם וייב של קבוצה שמסוגלת ליפול חזק, אפילו לא לצאת מהמזרח.
מצד שני אולי זה מה שקורה כשהם הפכו מפייבוריטים של 90% לצאת מהמזרח לפייבוריטים של 65%, בתכלס זה עדיין הרבה יותר מכל אחת אחרת...

לצפיה ב-'שאלה מכשילה בעיני כי הליגה עוצבה מתוך מחשבה על גולדן'
שאלה מכשילה בעיני כי הליגה עוצבה מתוך מחשבה על גולדן
18/01/2018 | 17:24
4
47
בעולם ללא גולדן קליבלנד נראית אחרת ולא נתקלת בכל הבעיות שלה כרגע אז אני הולך עליה...
אוקלהומה בעיני לא קונטנדרית בכל מקרה. אם לא קליבלד אני הולך על הספרס או הרוקטס (מישהו מכל חסרי הנסיון בפלייאוף צריך לנצח, בסופו של דבר, ובוסטון צעירים מדי)

לצפיה ב-'מעוניין לפרט לגבי הבעיות של קליבלנד שתלויות בווריורס?'
מעוניין לפרט לגבי הבעיות של קליבלנד שתלויות בווריורס?
18/01/2018 | 18:04
3
12
לצפיה ב-'לאב כחמש נועד אך ורק מתוך מחשבה על התמודדות עם הרכב המוות '
לאב כחמש נועד אך ורק מתוך מחשבה על התמודדות עם הרכב המוות
18/01/2018 | 18:39
2
35
של גולדן סטייט. זה יוצר בעיות הגנה. מול יוסטון או סאן אנטוניו הרכב סטנדרטי יותר של תומפסון ולאב הרבה יותר הגיוני.

לצפיה ב-'מצד אחד אני מבין מה אתה אומר'
מצד אחד אני מבין מה אתה אומר
18/01/2018 | 18:55
1
73
אני מסכים שקווין לאב בעמדה 5 נועד לספק לקליבלנד כוח אש שעשוי להתמודד תיאורטית מול גולדן. אבל ברגע שאין לה מספיק מגנים טובים בעמדות 1-4 (וזו הבעיה העמוקה יותר- מחסור ב-two way players) ההרכב הזה צפוי להתפרק מול גולדן כמו שהוא מתפרק מול קבוצות נחותות ממנה.

אני די מסכים עם דבריך, פשוט מוסיף שלא מדובר כאן בבעיית מצ'אפ מול קבוצות ספציפיות בליגה שאיכשהו תיפתר במפגש מול גולדן. כרגע שחקנים שמגיעים לצבע של קליבלנד נתקלים במעט מאוד התנגדות.
לברון בסדרת פיינלס לפחות ינסה לספק נוכחות הגנתית בצבע (4 חסימות במפגש האחרון מול גולדן), השאלה האם זה משהו שיכול להחזיק מעמד. אני נוטה לחשוב שלא.
לצפיה ב-'מסכים. במחשבה שניה אני קצת חוזר בי שהרי '
מסכים. במחשבה שניה אני קצת חוזר בי שהרי
18/01/2018 | 19:46
25
קליבלנד לא *נבנתה* כדי לנצח את גולדן סטייט אלא רק *מנסה ליינאפ מסויים* כדי לנצח את גולדן סטייט
על זה שאין להם סיכוי ושלא מדובר בבעיית מאצ'אפ אלא בבעיה כללית, אנחנו מסכימים
לצפיה ב-'אני הולך עם יוסטון'
אני הולך עם יוסטון
18/01/2018 | 17:30
41
אבל בעצם כל מי שאי פעם הלך עם דאנטוני נשאר בלי כלום...
אז בוסטון. אבל רגע, חצי קבוצה שנתיים בליגה...
אז סן אנטוניו, אבל הם בלי קוואי ולא ברור איך הוא יחזור.
אז אוקסי! רגע, באמת, קבוצה שמשחקת עם מלו? הממ...
לא יודע איך חזרתי לקאבס בסופו של דבר. הם באמת ממש מגמגמים העונה, ולא ברור לי בכלל שיש להם לאן להעלות הילוך בפלייאוף, אבל בינתיים הם הקבוצה העדיפה לדעתי.

אחריהם זו יוסטון. רק בגלל שזה לא הצליח עד עכשיו לא אומר שזה לא יצליח בעתיד.
לצפיה ב-'יוסטון '
יוסטון
18/01/2018 | 17:56
39
אני מאמין שעם פול זה ייראה אחרת השנה. ויש לה עדיין את השחקן הכי טוב בליגה שנותן עוד עונת MVP.
אחר כך בוסטון, הספרס (עם קוואי) ו-OKC, שאני מאמין שתתחבר כי החומר שם פשוט יותר מדי טוב.
לצפיה ב-'יום מרטין לותר קינג עם הרבה משחקים מוקדמים'
יום מרטין לותר קינג עם הרבה משחקים מוקדמים
15/01/2018 | 18:25
64
143
19:30: דטרויט- שארלוט.
20:00: פילדלפיה- טורונטו.
21:00: וושינגטון- מילווקי.
22:00: אטלנטה- סאן אנטוניו.
22:00: ברוקלין- ניקס.
22:30: שיקאגו- מיאמי.

מאוחר:
ממפיס- לייקרס.
אוקלהומה- סקראמנטו.
קליבלנד-...
המשך>>
19:30: דטרויט- שארלוט.
20:00: פילדלפיה- טורונטו.
21:00: וושינגטון- מילווקי.
22:00: אטלנטה- סאן אנטוניו.
22:00: ברוקלין- ניקס.
22:30: שיקאגו- מיאמי.

מאוחר:
ממפיס- לייקרס.
אוקלהומה- סקראמנטו.
קליבלנד- גולדן: זוכרים איך היינו מתרגשים לקראת משחק העונה? קליבלנד נראית רע בתקופה האחרונה ולא מצליחה להרים את רמת המשחק שלה גם כשהיא מנסה. הווריורס מגיעים כפייבוריטים ברורים למפגש הזה והשאלה היא האם הקאבס יוכלו להתעלות על עצמם ולעשות את זה צמוד עד הסוף.

יוטה- אינדיאנה.
קליפרס- יוסטון: כריס פול חוזר לסטייפלס סנטר לראשונה מאז שעזב את הקליפרס (טכנית הוא כבר שיחק שם מול הלייקרס אבל זה לא נחשב). הארדן עדיין בחוץ אבל הקליפרס במומנטום חיובי ויכול להיות כאן משחק.
לצפיה ב-'משחקי רביעי'
משחקי רביעי
17/01/2018 | 22:53
10
32
שארלוט- וושינגטון.
אטלנטה- פליקנס.
ברוקלין- סאן אנטוניו: למי שפספס, קוואי שוב out indefinetely בגלל אותה פציעה טורדנית בשריר הירך שהשביתה אותו בתחילת העונה. מדאיג.
טורונטו- דטרויט.
שיקאגו- גולדן: דיברנו על המשחק הזה בתור מוקש אפשרי בדרך לשבירת שיא של ניצחונות חוץ רצופים.
ממפיס- ניקס.
מילווקי- מיאמי.
אוקלהומה- לייקרס.
סקראמנטו- יוטה.
קליפרס- דנבר.
לצפיה ב-'כולם מדברים על Lauri Markkanen מינוסטה בחרה אותו לבולס'
כולם מדברים על Lauri Markkanen מינוסטה בחרה אותו לבולס
17/01/2018 | 23:28
2
37
אומרים שהוא צלף צלף
עכשיו בדקתי את הגיים לוג שלו, לא רע בכלל
והוא גם 7פוטר, אני אוהד גולדן יש סבירות גבוה שאני אראה אותו היום

לצפיה ב-'בל המחליף את גרין נפצע אחרי 10 שניות'
בל המחליף את גרין נפצע אחרי 10 שניות
18/01/2018 | 03:17
5
לצפיה ב-'שבר שיא, הגיע למאה שלשות אחרי 40 משחקים'
שבר שיא, הגיע למאה שלשות אחרי 40 משחקים
18/01/2018 | 11:06
22
או שזה היה 41?

לצורך השוואה לדמיאן לילארד לקחו 44 משחקים, לסטף 56.
לצפיה ב-'רבע ראשון משחק התקפה מרשים של שיקגו 40 -38'
רבע ראשון משחק התקפה מרשים של שיקגו 40 -38
18/01/2018 | 03:44
2
27
לשיקגו כאשר בשניות האחרונות של הרבע גולדן עשתה עם בטעויות שגרמו להרבה נק' של הבולס

מצד הגנה לא הכי חכמה

לצפיה ב-'דוראנט עם יום קליעה נוראי קארי מחזיק אותם במשחק ™הזה"'
דוראנט עם יום קליעה נוראי קארי מחזיק אותם במשחק ™הזה"
18/01/2018 | 04:04
1
9
לצפיה ב-'רבע שלישי חזק של גולדן, רבע רביעי שיקגו מסרבת למות'
רבע שלישי חזק של גולדן, רבע רביעי שיקגו מסרבת למות
18/01/2018 | 05:04
5
לצפיה ב-'פול מילסאפ מתחמם עם השחקנים, אבל צפוי לחזור רק אחרי האולסטאר'
פול מילסאפ מתחמם עם השחקנים, אבל צפוי לחזור רק אחרי האולסטאר
18/01/2018 | 05:34
1
27
דנבר סוס שחור?

לצפיה ב-'אני חושב שהם כרגע עולים עם ווילסון צ׳אנדלר ב-4'
אני חושב שהם כרגע עולים עם ווילסון צ׳אנדלר ב-4
18/01/2018 | 11:10
20
ואין ספק שמילסאפ יותר חזק, שומר וקראפטי ממנו. צ׳אנדלר גם יכול לשחק 3 אם דנבר רוצה קצת ביג בול.

בגדול עם שניהם, יוקיץ׳ כמובן, מוריי וגארי האריס, עם וויל בארטון מהספסל, יש בקבוצה הזו המון המון כשרון. האולם קולורדו גם נחשב למגרש די ביתי. מצד שני יש הגרלות שיהיו להם ממש קשות.

מקווה שיקבלו את הספרס, תהיה סדרה מעניינת.

מצד שני, יש מצב שהם לא עושים פלייאוף.
לצפיה ב-'קל לנו מול הלייקרס, לא יודע אם זה מאצ'אפים או שהם מחורבנים'
קל לנו מול הלייקרס, לא יודע אם זה מאצ'אפים או שהם מחורבנים
18/01/2018 | 09:52
1
30
אבל בצבע זה פשוט קריעה רצינית, אנחנו לוקחים כל כך הרבה אופנסיב ריבאונד ואדאמס שולט שם שזה מרגיש כמעט צ'יט לתת לו את הכדור בצבע.
נוסף לזה, כרמלו אנטוני היה ביום וינטג' שלו, הכל נכנס כמעט.
משחק הבא זה טסט מעניין נגד קליבלנד בחוץ. סה"כ יש לנו ריצה יפה של נצחונות והגענו כבר למאזן לא רע של 25-20 כשאם אתם זוכרים התחלנו 8-12...אז מאז אנחנו 17-8 שזה אחלה לגמרי. יהיה מעניין.

לצפיה ב-'אתם מקבלים את קליבלנד כשהקבוצה בדאון'
אתם מקבלים את קליבלנד כשהקבוצה בדאון
18/01/2018 | 11:12
28
אז יכול להיות שעוד יצא מזה ניצחון חוץ מרשים. מצד שני, אולי אם הקאבס ירגישו אנדרדוג הם יעלו עם מיינדסט אחר למשחק הזה.

הלייקרס קבוצה לא יציבה ומאוד חלשה השנה, הם מתקשים במיוחד עם קבוצות פיזיות כמו אוקלהומה ואפילו הפסידו השבוע לממפיס החלשה (מקום אחרון במערב), שהיא גם קבוצה די פיזית. לא הייתי חוגג יותר מדי את הניצחון הזה :)
לצפיה ב-'צבעי הגרביים ב NBA'
צבעי הגרביים ב NBA
18/01/2018 | 10:05
19
יש לי שאלת קיטבג...
אבל מזל שזה פורום וניתן לכתוב בשם בדוי...
מהם חוקי ה NBA  לגבי צבעי גרביים?
אני שם לב, שהשנה כל קבוצה גורבת את הגרביים בצבע הרישמי שלהם.
זה כמו לא כמו בעבר הריטוק שהיה רק לבן, ובעבר הפחות רחוק שזה שחור ולבן.
ובכלל, לא תמיד ניתן לדעת אם אלו טייץ או גרביים.
כילד/ נער בתחילת שנות ה 80 אני זוכר את האופנה של גרביים לבנות ארוכות עד הברך. זוכר שהיינו מבקשים מהדודים באמריקה שיביאו לנו כשהם באים לארץ.
ומצבע הגרביים לצבע הנעליים.
אני זוכר בשנות ה 80 שרק בוסטון שיחקו עם נעל צבעונית (שחורה) כל היתר שיחקו עם נעליים לבנות.
תעשו לי קצת סדר בסוגיה...

ב NBA STORE לא ניתן לדעת אם אלו הגרביים הרישמיות או מוצרי פרסום (גרביים עם תמונה של שחקן זו לא גרב רישמית)
לצפיה ב-'צבעי הגרביים ב NBA'
צבעי הגרביים ב NBA
18/01/2018 | 10:04
17
יש לי שאלת קיטבג...
אבל מזל שזה פורום וניתן לכתוב בשם בדוי...
מהם חוקי ה NBA  לגבי צבעי גרביים?
אני שם לב, שהשנה כל קבוצה גורבת את הגרביים בצבע הרישמי שלהם.
זה כמו לא כמו בעבר הריטוק שהיה רק לבן, ובעבר הפחות רחוק שזה שחור ולבן.
ובכלל, לא תמיד ניתן לדעת אם אלו טייץ או גרביים.
כילד/ נער בתחילת שנות ה 80 אני זוכר את האופנה של גרביים לבנות ארוכות עד הברך. זוכר שהיינו מבקשים מהדודים באמריקה שיביאו לנו כשהם באים לארץ.
ומצבע הגרביים לצבע הנעליים.
אני זוכר בשנות ה 80 שרק בוסטון שיחקו עם נעל צבעונית (שחורה) כל היתר שיחקו עם נעליים לבנות.
תעשו לי קצת סדר בסוגיה...

ב NBA STORE לא ניתן לדעת אם אלו הגרביים הרישמיות או מוצרי פרסום (גרביים עם תמונה של שחקן זו לא גרב רישמית)
לצפיה ב-'משחקי שלישי'
משחקי שלישי
16/01/2018 | 18:56
17
34
אורלנדו- מינסוטה: הניצחון של אטלנטה על הספרס לא רק העלה אותנו פאסיבית למקום השלישי במערב, אלא גם הוריד את אורלנדו פאסיבית למקום האחרון בליגה. זה לא צירוף מקרים כי החל מחודש דצמבר אנחנו מהקבוצות החזקות בליגה והמג'יק יתכן הכי חלשה. 
אז אחרי שניחסתי אותנו בכל דרך אפשרית אציין שעם ביומבו במקום ווצ'ביץ' הפצוע יכול להיות שהגנת הפנים שלהם קצת יותר נורמלית ממה שזכרתי והם יוכלו לתת פייט. אורלנדו תצטרך שהשלשות יפלו באחוזים טובים אבל זה משהו שקורה הרבה מול הוולבס, שלא מצטיינים בשמירה על קשת השלוש. 

בוסטון- פליקנס.
דנבר- דאלאס.
פורטלנד פיניקס.
הכושר הטוב של הקליפרס מלחיץ את 3 הקבוצות מלמעלה כי הן בסכנה מחודשת ליפול מחוץ לפלייאוף. לדנבר ופורטלנד אסור להשמיט משחק כזה, בעוד שניו אורלינס לא יכולה לפתח יותר מדי ציפיות אבל גם לא אופתע אם הם ישלטו בריבאונד ויעשו את המשחק צמוד.
לצפיה ב-'הפליקנס מנצחים את הסלטיקס בהארכה'
הפליקנס מנצחים את הסלטיקס בהארכה
17/01/2018 | 06:00
12
47
דיוויס עם משחק שני ברציפות של מעל 40 נק ו 15 ריב. מפלצת אמיתי, חבל שהוא שברירי ורוב הזמן סוחב פציעות.
אין לי את הנתון ואשמח אם מישהו יודע איך בודקים, מעניין אותי לדעת מה הסטטיסטיקה של דיוויס במחצית השניה לעומת הראשונה.

לצפיה ב-'הוא ה-PF המוכשר בהיסטוריה '
הוא ה-PF המוכשר בהיסטוריה
17/01/2018 | 07:32
5
44
לא ראיתי EVER גבוה ששם את הכדור על הריצפה כמוהו, זורק משלוש כל כך טוב כמוהו ואתלט כמוהו (הוא גם ריבאונדר מעולה). לדאנקן וגארנט למשל יש משחק פוסט יותר טוב, אבל מבחינתי כאחד שצפה בכל השלושה, ובעוד PF רבים אחרים וטובים, AD הוא המהנה ביותר לצפייה מבחינתי, החבילה המושלמת.

פשוט שחקן כדורסל פנומנלי.
לצפיה ב-'פשוט גארד בגוף של 4.'
פשוט גארד בגוף של 4.
17/01/2018 | 11:23
4
30
וגארד מוכשר.

אני גם נהנה ממנו ולא זוכר תופעה כמוהו בליגה. פנומן.
לצפיה ב-'בעבר השוויתי אותו לגארנט'
בעבר השוויתי אותו לגארנט
17/01/2018 | 11:47
3
34
מבחינת מבנה הגוף, האול אראונד והקליעה הנהדרת ממיד ריינג'.
דיוויס עונה שישית בליגה והאמת שאני כבר מתחיל לחשוב שהוא לעולם לא יהפוך לשחקן הגנתי באותו קליבר. גם כמוסר הוא לא ברמה של הטיקט.
מצד שני דיוויס יותר דומיננטי ממנו התקפית והוא מוריד כדור לרצפה ומסיים בצבע ממש כמו גארד עם סייז ואתלטיות מפלצתיים.
אגב הערה קטנה ל-someone, דיוויס עדיין לא בנה קליעה יציבה משלוש. שזה בסדר גמור בהתחשב בכמה שהוא קטלני בתוך הקשת.
לצפיה ב-'גם בלייק הרגיש קצת כמו גארד בגוף של 4'
גם בלייק הרגיש קצת כמו גארד בגוף של 4
17/01/2018 | 14:57
2
27
ודייויס פשוט פי מליון יותר טוב. התנועה, השליטה, הגמישות, הסיומת.

גארנט היה באמת אבל מוסר יוצא דופן, ושיחק בסיטואציה דומה לדייויס. הגנתית גארנט תמיד היה סוליד ורק בסלטיקס שירד ממנו עול התקפי הוא צרב לנו ב-DNA את העובדה שהוא כנראה הגבוה ההגנתי הכי טוב שהיה בליגה מאז אולג׳וואן. הרבה מזה קשור גם לבגרות, אני לא זוכר שגארנט היה נחשב כ-powerhouse הגנתי בתקופה של הוולבס, אולי אני טועה. בכל מקרה גבוהים נהיים יותר טובים בהגנה כשהם מתבגרים, כנראה קשור לנסיון, ואני חושב שדייויס יכול להתפתח עדיין בתחום הזה.

אגב, השלשות של דייויס הן ממש Secondary weapon, וככזה הוא קולע אותן לא כזה רע.
לצפיה ב-'דיוויס הרבה יותר גבוה ממנו'
דיוויס הרבה יותר גבוה ממנו
17/01/2018 | 15:39
1
29
דיוויס נמדד עם מוטת ידיים של 5'7 בעוד שגריפין עם 11.5'6. זאת אומרת בתכלס יש ביניהם הבדל של כמעט 15 סנטימטר וזה המון ביכולת לחסום, לקחת ריבאונד ולסיים בצבע מעל ההגנה.
בכלל כשמסתכלים על סוד ההצלחה של ביג מן "נמוכים" הסוד הוא מוטת הידיים. דריימונד גרין נמוך מכל מי שהוא שומר עליו אבל מוטת הידיים שלו 1'7.
כנ"ל זיבו שהוא לא גבוה ולא מסוגל לנתר מעל עיתון. מוטת הידיים שלו 4'7 מאפשרת לו בכל זאת לסיים בצבע.

אני חושב שיתרון הגובה של דיוויס על גריפין הוא החלק הכי משמעותי בהשוואה ביניהם. זה קצת כמו להשוות את KD ל... דמאר דרוזן?
לצפיה ב-'כרגע ככה זה מרגיש'
כרגע ככה זה מרגיש
17/01/2018 | 16:38
28
שדייויס הוא סופרסטאר בקליבר של דוראנט (עבור גבוהים) ובלייק אולסטאר בקליבר של דרמאר (עבור גבוהים)....

אין ספק שמוטת הידיים של בלייק קצרה מדי, ומצב טוב שזה הופך אותו לשחקן פחות טוב.
לצפיה ב-'מישהו מאמין שהוא ימשיך בפליקנס?'
מישהו מאמין שהוא ימשיך בפליקנס?
17/01/2018 | 11:27
5
30
קצת עצוב להודות בזה, אבל הפליקנס הנחיתו שחקן על ולא מצליחים לבנות סביבו שום דבר.
לברון ודוראנט עזבו את הקבוצות שלהם כשהם ראו שהסבירות לאליפות שם נמוכה. מישהו מאמין שדייויס יישאר בפליקנס? אפשר לראות שאפילו אם ההימור שלהם על קאזינס איכשהו מצליח, זו לא קבוצה הישגית ואין לה שום סיכוי ש ממש להיות כזו. החוזה שלו עד 2021 כשהעונה האחרונה היא אופציית שחקן.
אולי עדיף להם להתחיל לחשוב על טריידים?
לצפיה ב-'יש בניו אורלינס חומר טוב '
יש בניו אורלינס חומר טוב
17/01/2018 | 12:16
4
35
יש להם שלושה שחקנים מעולים, הולידיי וכמובן קאזנס ו-AD, מסביבם שחקנים משלימים סבירים. הבעיה שדיוויס נפצע לא מעט ואין תחליף סקורר ראוי, הם צריכים לחשוב על עוד סקורר תותח שימלא את החסר, ואולי עוד שחקן טוב מהספסל. מעבר לזה, אלווין ג'נטרי פשוט לא מאמן מספיק טוב, הייתי חושב על שינוי גם שם.
לצפיה ב-'אבל אין להם שום כלים להתפתח'
אבל אין להם שום כלים להתפתח
17/01/2018 | 12:47
3
36
יש להם 2 שחקנים מעולים ועוד שחקן מצויין. המשלימים שלהם לא סבירים לקבוצת אליפות - תשווה את המשלימים שלהם למשלימים של הקאבס או של יוסטון (על גולדן אני לא מדבר בכלל) ובוסטון - הם קבוצה של 3 שחקנים ורונדו. הם נמצאים מעל התקרה, ואם הם יחדשו לקאזינס הם יהיו הרבה מאד מעל התקרה בעונה הבאה.
אין להם שחקנים לטרייד שיביא להם שחקנים משלימים טובים, אין להם בחירות דראפט של ממש לסחור בהן, אין להם שום גמישות.

יכול להיות שלהחליף מאמן זה רעיון טוב - אני אשמח לגלות שתחת מאמן אחר הם נכנסים לפלייאוף. אבל כמו שזה נראה כרגע קאזינס בכלל לא יחדש שם, בדיוק מאותה סיבה.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
17/01/2018 | 13:16
2
44
הקבוצה בנויה ממש לא טוב. יש להם 4 שחקנים חיוביים בקבוצה (רונדו אגב לא אחד מהם).
לצפיה ב-'מור?'
מור?
17/01/2018 | 18:48
1
11
לצפיה ב-'כן'
כן
17/01/2018 | 19:22
8
לצפיה ב-'וכמובן שכשאני אשלח ווינר על מינסוטה, היא תקבל בראש '
וכמובן שכשאני אשלח ווינר על מינסוטה, היא תקבל בראש
17/01/2018 | 07:28
3
12
לצפיה ב-'אורלנדו באמת קיבלה דקות אדירות מעמדת ה-C'
אורלנדו באמת קיבלה דקות אדירות מעמדת ה-C
17/01/2018 | 11:35
2
45
אפשר לדבר על איך שמינסוטה הגיעה למשחק בלי אנרגיות, או שבעצם הגיעה עייפה כי ברבע האחרון היא נפלה מהרגליים. טאונס שיחק 40 דקות, באטלר 39, גיבסון 38.
הזויה ההרחקה של בייליצה אחרי הדבר הזה:

אפללו מעיף לו אגרוף לפנים אז בתגובה הוא תופס ומנטרל אותו... מה רצו שהוא יעשה, יחכה לחטוף עוד אחד?

בכל מקרה אורלנדו ניצחו בזכות ולא בחסד. אבות הניצחון הם פורנייה, ביומבו ושחקן שלא הכרתי עד היום בשם קם בירץ'.
פורנייה הבין במחצית השנייה שלביג מן שלנו אין את הרגליים לרדוף אחרי ה-handoffs שלו והוא הגיע להמון לייאפים.
ביומבו ובירץ' שלטו יחד במדדי ההאסל עם 11 ריבאונדים משותפים בהתקפה(!) ו-9 חסימות, כולל כמה שמנעו נקודות בטוחות. תרומה מדהימה ב-48 דקות משותפות.

מבחינת מינסוטה אם אפשר להסביר את החולשה ההגנתית בעייפות, הרי שגם בהתקפה שיחקנו מאוד לא חכם. לא היה ריווח של המגרש בפוסט אפים של טאונס ובאטלר ומעט מאוד הנעת כדור. הנקודות הקלות היחידות שהשגנו היו בריב' התקפה (באטלר נהדר עם 4 כאלה), אפילו בטרנזישן לא הצלחנו לנצל יותר מדי את 16 האיבודים של אורלנדו.
לצפיה ב-'משהו באויור בכוכבים גורם לאנשים להתנהג באופן אלים'
משהו באויור בכוכבים גורם לאנשים להתנהג באופן אלים
17/01/2018 | 22:34
24
מעניין שהפורום יחסית רגוע, אז כנראה שזה רק בNBA

בכל מקרה הקומיש צריך להוריד את הכפפות, ולהתחיל לתת עונשים כבדים
לצפיה ב-'החלטה הזויה, אם אפללו היה מצליח להכניס את הראשונה'
החלטה הזויה, אם אפללו היה מצליח להכניס את הראשונה
20/01/2018 | 14:36
3
היה יכול לאשפז אותו, בהחלט לא היה מקום להרחיק את בייליצ'ה
לצפיה ב-'משחקי הערב והלילה'
משחקי הערב והלילה
14/01/2018 | 19:06
8
55
20:00: מיאמי- מילווקי. אחלה משחק מוקדם. ג'יימס ג'ונסון חוזר מהשעייה ויהיה מעניין לראות אותו שומר על יאניס. ההיט ניצחו 6 רצוף למרות שלטעמי הם לא מציגים כדורסל עילאי. מנגד מילווקי לא מצליחה לחבר רצף ניצחונות, עדיין אני רואה בה הקבוצה העדיפה. יכול להיות כאן צמוד.
עוד קו עלילה שאפשר להתייחס אליו הוא וויטסייד אל מול הביג מן הרכים של הבאקס.

22:30: ניקס- פליקנס: בזינגה הצטיין וניצח במפגש האחרון את  הפליקנס. אלא שמאז הניקס הפסידו 5 מ-6 והוא עצמו איבד את הידית. בהחלט מפגש מעניין בין 3 גבוהים מהטובים בליגה.

פיניקס- אינדיאנה: הפייסרס פותחים מסע חוץ במערב.

מינסוטה- פורטלנד: הצלחנו לפתוח פער של כ-5 משחקים מהדבוקה שבמקומות 5-9 במערב. פורטלנד זו קבוצה שעושה לנו בעיות, זכור הניצחון שגנבנו בחודש שעבר דרך רבע אחרון אדיר של ג'ימי באטלר. שתי הקבוצות בהרכב די מלא כך שאפשר לצפות למפגש איכותי.
לצפיה ב-'וויטרס יעבור ניתוח ויחמיץ את כל העונה'
וויטרס יעבור ניתוח ויחמיץ את כל העונה
14/01/2018 | 20:18
42
הוא הסקורר הכי טוב של ההיט באחד על אחד אבל כמו שראינו במשחקים האחרונים הם מתגברים על החיסרון שלו בזכות הרוטציה הרחבה של ספולסטרה.
לצפיה ב-'במיאמי כדורסל קשוח עם הרבה טעויות'
במיאמי כדורסל קשוח עם הרבה טעויות
14/01/2018 | 21:38
52
אמצע רבע שלישי והקבוצות עדיין לא הגיעו ל-50 נקודות.
מיאמי עם 9 איבודים אבל מילווקי שהיא מהטובות בליגה במגרש הפתוח, לא מצליחה לנצל.
הבאקס מנגרים משלוש עם 2-15, גם מיאמי לא מאוד מצטיינת עם 6-19.
יאניס מאוד אנמי בינתיים, לא מורגש כמעט בסט אופנס. יותר מדי פוזשנים הוא נעמד ונח מסביב לקשת השלוש (מה גם שהוא לא מאיים משם).
בורגדון טוב עם כמה חדירות וחיתוכים לסל. קלע איזה 3-4 הוק שוטס בשתי הידיים.
במיאמי טיילר ג'ונסון כמעט היחיד שפוגע.
הנוכחות של וויטסייד בצבע ממש משנה את המשחק.
לצפיה ב-'אנטוני דיוויס פשוט מנסטר!'
אנטוני דיוויס פשוט מנסטר!
15/01/2018 | 01:14
63
48 נק', 17-30, 17 ריב', 3 חט', 3 בלוק'.
מחזיר את הפליקנס מפיגור 16 ל-W ב-MSG.

יש לו פוטנציאל להיות אחד הגדולים EVER בעמדה שלו.
לצפיה ב-'דקות לפני פתיחת המשחק של מיני , האוהדים באולם רואים במסך'
דקות לפני פתיחת המשחק של מיני , האוהדים באולם רואים במסך
15/01/2018 | 04:03
52
איך מינוסטה ויקינגס מנצחת בשניה האחרונה את ניו אורלינס סיינטס
ועולה לגמר הקונפרנס

לצפיה ב-'אל ג'פרסון היה ונשאר מאני בפוסט, לא מבין למה הוא לא ברוטציה'
אל ג'פרסון היה ונשאר מאני בפוסט, לא מבין למה הוא לא ברוטציה
15/01/2018 | 04:05
49
הוא שווה נקודה לדקה רק ממשחק הפוסט שלו (אחד הטובים אי פעם בתחום, בלי להגזים). חבל שרק סאבוניס בקטע של ללמוד ממנו כמה מהלכים.
לצפיה ב-'שאלה לגבי מזרח מול מערב'
שאלה לגבי מזרח מול מערב
15/01/2018 | 11:13
1
59
אני רואה שלאחרונה המערב עובר את המזרח (מוביל כרגע ב 4 משחקים), מישהו יכול לבדוק את המאזן ביניהם בניכוי שתי הקבוצות האחרונות בכל צד? יש דרך לעשות זאת?
לצפיה ב-'כן'
כן
15/01/2018 | 13:58
47
אורלנדו במאזן 5-12 מול המערב, אטלנטה במאזן 5-11. כלומר ביחד הן מינוס 13.
ממפיס במאזן 1-12 מול המזרח, סקראמנטו במאזן 5-13. ביחד הן מינוס 19.

מסקנה: בניכוי הקבוצות הללו, המערב מקבל יתרון של 6 משחקים נוספים על פני המזרח. כלומר ה+4 הופך ל+10.
לצפיה ב-'פיניקס - אינדיאנה: נגמר במחצית, כצפוי '
פיניקס - אינדיאנה: נגמר במחצית, כצפוי
16/01/2018 | 13:23
20
"על הנייר" ? קל. בואו נגמור את זה מוקדם ונלך לישון;

רבע א': שימשיכו לזרוק
אמצע הרבע, אינדיאנה ב-60% מהשדה. ריצת 0-10 נותנת יתרון 12 והנה מתחילה הבריחה.

2:53 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 9.

16-30 לאינדיאנה ברבע הראשון. סיפור הרבע: פיניקס עם 2 מ-15 [!] משלוש ו-6 מ-25 מהשדה בסה"כ [24%]. אינדיאנה עם 54% מהשדה ו-5 מ-8 משלוש. זה עשה את ההבדל. מי שנתן רבע טוב בפיניקס הוא ג'וש ג'קסון ה'רוקי', שהוביל עם 10 נק'. מלבדו קלעו עוד 3 שחקנים של הסאנס ואף אחד לא יותר מ-3 נק'. באינדיאנה, גם ויקטור אולדיפו בדאבל-פיגרס עם 11 נק'.

רבע ב': בול גיים
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל על הקשת, מקפיץ את השומר וחודר, זורק מחצי-מרחק, אבל מחטיא. זריקה טובה, היה צריך לקחת אותה.

בדקות הראשונות של הרבע  עם המחליפים, דרך חטיפות בהגנה, אינדיאנה כבר ביתרון 19. אפשר לקרוא בול גיים, אבל בואו ניתן לזה עוד כמה דקות, שנהיה רגועים.

פוזישן התקפה - ליף יוצא קדימה אחרי הריבאונד ומקבל על מגרש שלם, קולע בקלות מתחת לסל.
6:21 לסיום המחצית טי ג'יי יורד ביתרון 18. בשלב הזה מקמילן חוזר עם סאבוניס, תד יאנג ובוגדנוביץ', אבל עדיין לא אולדיפו. באמת שאין סיבה להחזיר את ויק. המשחק די גמור, אז נכון לחלק את הדקות לצורכי מנוחה. כמה התקפות אחר כך ויק חוזר.

לקראת סיום הרבע, אינדיאנה מגיעה ל-25 הפרש. 44-64 לאינדיאנה במחצית. לא רבע גדול שלנו, היו כמה דקות טובות בתחילתו וכמה דקות טובות לקראת סיומו. טרוי דניאלס עם 8 נק' [2 שלשות] ברבע. אצלנו, 9 שחקנים שונים קלעו, ומי שלא קלע הוא סאבוניס, שגם לא זרק ב-7 דקות על המגרש. מחצית שבה פיניקס איבדה 11 כדורים שהובילו ל-16 נק' של אינדיאנה.

רבע ג': מייק איט תרטי
2:47 לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס ביתרון 28.
פוזישן התקפה - שלשה! טי ג'יי מקבל בפיק אנד רול מלנס סטיבנסון וקובר את הזריקה מאמצע הקשת.

66-96 לאינדיאנה בסיום שלושה רבעים. דרן קוליסון עם 10 נק' ברבע.

רבע ד': גארבג' טיים
פוזישן התקפה - מהלך התקפי יפה. מוצאים את טי ג'יי החותך, שמסיים מתחת לסל.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל על הבייסליין. חודר, קולע על השומר שלו. מהלך אגרסיבי וטוב.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בצבע. מסתובב, מוציא הוק שאט, אבל מחטיא.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מוותר על הזריקה. מוציא מסירה קצרה, נגמר באיבוד כדור.

97-120 לאינדיאנה בסיום. שליטה מוחלטת של אינדיאנה בחצי השני כאשר שחקני החמישייה שלנו לא דרכו על הפרקט ברבע הרביעי. מסיימים עם 54% מהשדה ו-11 שלשות [47%] מול 41% מהשדה ו-9 שלשות [25%] של פיניקס. עוד אפשר לציין שאינדיאנה רק עם 6 איבודי-כדור [שיא עונתי]. אני חושב שמקמילן השתמש ב-2 פסקי-זמן בלבד כל המחצית. פיניקס העיפה כדורים לסל כל הערב ולא פגעה. היית מצפה משחקנים לחפש זריקות של אחוזים גבוהים בצבע אחרי שהחטיאו 13 שלשות ברבע הראשון. באינדיאנה יש מספיק כישרון לקלוע מבטים טובים כשההגנה נותנת לנו, וקיבלנו כאלה כל הערב, וניצלנו את הדקות הטובות.  אפורטלס.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 17 נק' [11-6 מהשדה, 4-2 משלוש, 4-3 מהקו] ו-4 חט' ב-21 דקות [פלוס 24]. החטיפות הובילו לבריחה וגמרו את המשחק;

דרן קוליסון עם 19 נק' ב-27 דקות; סאבוניס עם 4 נק' [5-2 מהשדה] ו-14 ריב' [4 בהתקפה]; קורי ג'וזף שיחק הכי הרבה דקות בקבוצה [32] ומסיים עם 16 נק' ו-6 אס'. הוא בתקופה טובה; בסיכומם של דברים, 7 שחקנים בדאבל פיגרס ועוד 2 עם 9 נק';

בפיניקס, ג'וש ג'קסון עם שיא קריירה 21 נק' [16-7 מהשדה, 6-2 משלוש, 5-5 מהקו] ב-30 דקות. שיחק טוב במחצית הראשונה ועשה בה את רוב הנזק; טייסון צ'נדלר עם 9 נק' ו-14 ריב' [6 בהתקפה]; דבין בוקר עם 15 נק' ו-7 אס' [2 איבודי כדור], אבל רק 5 מ-16 מהשדה [1 מ-6 משלוש]; אלכס לן עם דאבל-דאבל מהספסל. 12 נק' ו-10 ריב' [4 בהתקפה] ב-19 דקות;

ליין ליף: טי ג'יי מסיים עם 9 נק' [6-4 מהשדה, 1-1 משלוש], 2 ריב' ו-1 אס' [1 איבוד כדור] ב-23 דקות משחק [פלוס 4]. אפשר להגיד הרבה על טי ג'יי והעובדה שהוא לא מתפתח לשחקן משפיע בעונתו הראשונה, אבל בדקות שהוא משחק, הוא עושה יותר ממה ששחקן כמו בנדר עושה, שההייפ סביבו, אם לא התקשורתי אז בתוך הקבוצה, בונים אותו להוביל בשנים הבאות. דראגן הלך 0 נק' [7-0 מהשדה, 6-0 משלוש] ו-3 איבודים ב-30 דקות [מינוס 21];

** Chris Smoove מתקצר.

** בתמונה המצורפת -- טייסון צ'נדלר הפך לשחקן ה-40 בהיסטוריה שרושם 10,000 ריבאונדים. 22 מה-39 הקודמים חברים ב'היכל התהילה', FWIW.

המשחק הבא -- הערב השני של בק-טו-בק יפגישו אותנו עם יוטה [ב']. משחק לא פשוט.
לצפיה ב-'משחקי הערב'
משחקי הערב
13/01/2018 | 20:59
21
53
21:00: דאלאס- לייקרס מתחיל ממש בקרוב.
22:30: קליפרס- סקראמנטו.
24:00: שארלוט- אוקלהומה. אולי זה המקום לציין שהמאזן בין המזרח למערב כרגע בשוויון.
וושינגטון- ברוקלין.
טורונטו- גולדן: המשחק המרכזי. הראפטורס הפסידו בבית העונה רק פעמיים וגולדן בבק טו בק. כל זה לא משנה את העובדה שגולדן פייבוריטית כרגיל, אפילו פייבוריטית כבדה אם קרי חוזר.

שיקאגו- דטרויט: זאק לאבין חוזר! תודה לג'ובאני.
סאן אנטוניו- דנבר: קוואי בספק למשחק. שתי הקבוצות צריכות לנצח כאן. הספרס רוצים  לשמור על המקום השלישי בליגה ובתקווה להימנע ממפגש סיבוב ראשון מול הת'אנדרס. דנבר במרחק של חצי משחק בלבד מהמקום השמיני.
לצפיה ב-'זאק לווין חוזר!'
זאק לווין חוזר!
13/01/2018 | 21:06
43
כאוהד שיקגו שישחק טוב ושיפסידו!! בקצב הזה הם אפילו לא טופ 5 בדראפט הקרוב
לצפיה ב-'מתי קוואי לנארד הפך לג'ואל אמביד '
מתי קוואי לנארד הפך לג'ואל אמביד
13/01/2018 | 21:17
1
54
תחליטו כבר או שהוא כשיר או שהוא לא.
לצפיה ב-'אמרו שיש לו קרע חלקי בכתף'
אמרו שיש לו קרע חלקי בכתף
13/01/2018 | 23:36
47
זו פציעה אחרת לגמרי מזו שהשביתה אותו שליש עונה, אני מופתע שהוא בכלל בתמונה לשחק שוב כ"כ מהר, חשבתי שהוא בחוץ עד אחרי האולסטאר או משהו.
לצפיה ב-'בלייק תמורת טאונס '
בלייק תמורת טאונס
13/01/2018 | 23:24
53
הקליפרס מציעים דיל לוולבס.. מבחינת הקליפרס זה נו בריינר, טאונס יותר מוכשר, צעיר ולא פציע, מצד שני בלייק לא ישתפר יותר ממה שראינו עד כה לדעתי, ויתחיל לדעוך בקרוב גם בגלל הפציעות. בספק אם מיני תסכים.
לצפיה ב-'הארכה בין דאלאס ללייקרס'
הארכה בין דאלאס ללייקרס
13/01/2018 | 23:25
3
42
הלייקרס בחרו ב-ISO של רנדל כמהלך אחרון. איבד את הכדור.
קלארקסון קלע כמה סלים חשובים אבל אני לא מתחבר לשחקן הזה. לא משתלב בשטף המשחק ומינוס בהגנה.
בצד של דאלאס דניס סמית' היה טוב. מאוד אקספלוסיבי. דוויט פאוול גם שחקן סולידי שעושה את הדברים הקטנים. הריסון בארנס קלע סלים חשובים בקלאץ'.
ללייקרס יש יותר אתלטיות וכישרון, דאלאס מניעה את הכדור יותר טוב אבל קולעת בינתיים רק ב-28% משלוש.
לצפיה ב-'רנדל מצוין בהארכה, הלייקרס מנצחים'
רנדל מצוין בהארכה, הלייקרס מנצחים
13/01/2018 | 23:37
2
43
וקוטעים רצף של 14!! הפסדים למאבס.
לצפיה ב-'בארנס החזיר את דאלאס למשחק בדקות האחרונות'
בארנס החזיר את דאלאס למשחק בדקות האחרונות
14/01/2018 | 07:43
1
32
אני לא מבין מדוע הוא לא המשיך לקחת על עצמו גם את הארכה, לדעתי לא קלע ולו נקודה בה
לצפיה ב-'דווקא היה לו פוזשן אחרון, רנדל שמר אותו טוב'
דווקא היה לו פוזשן אחרון, רנדל שמר אותו טוב
14/01/2018 | 11:29
10
לצפיה ב-'ניצחנו בזכות הגנה'
ניצחנו בזכות הגנה
14/01/2018 | 10:08
6
45
וטוב שאנחנו חוזרים להיות טובים בהגנה כי על ההתקפה שלנו אי אפשר לבנות שום דבר, לפעמים היא תופיע ובד"כ היא תחרוק.
היה שם סטרץ' לדעתי של איזה 7 דקות בלי סל שדה של שארלוט.
מחמאות גם לפלטון שבמשחק הזה ובכלל העונה הוא מתגלה כאחלה רכז מחליף.
פטרסון, מי אמר לי שהוא אחלה רכישה? הבנאדם לא מסוגל לקלוע סל בחיים. תקשיבו, אם מישהו יכול לבדוק מה האחוזים שלו העונה מהשדה, לא כולל 3, אני אומר לכם שלדעתי הוא על 2-3 מתוך 20-40...הוא לא מסוגל. שחקן מביך בהתקפה ולא כזה טוב בהגנה...חתול בשק.
לצפיה ב-'אני מדבר על ג'אמפרים, לא ליי אפים שהוא סיים בצבע כשהוא חופשי'
אני מדבר על ג'אמפרים, לא ליי אפים שהוא סיים בצבע כשהוא חופשי
14/01/2018 | 10:09
1
9
לצפיה ב-'הוא לקח סך הכל 14 ג'אמפרים ממיד ריינג' העונה'
הוא לקח סך הכל 14 ג'אמפרים ממיד ריינג' העונה
14/01/2018 | 13:12
33
לצפיה ב-'זה הייתי אני'
זה הייתי אני
14/01/2018 | 13:14
3
47
בטורונטו הוא היה סולידי, אין דרך לתרץ את היכולת שלו העונה. דעך בכל פרמטר.
לצפיה ב-'פספס זמן בגלל פציעה ואולי לא הצליח להיכנס חזרה לקצב'
פספס זמן בגלל פציעה ואולי לא הצליח להיכנס חזרה לקצב
14/01/2018 | 14:28
2
35
אני גם אהבתי מאוד את ההחתמה בזמנו. למרות זאת, בטורונטו הוא היה סוג של שחקן ששווה יותר מהמספרים. הסתובב באיזור ה-37% מהשלוש. אחוז נחמד לסטרץ' 5, וככזה טורונטו נראו הכי טוב, אבל לא מספרים שגורמים לאף אחד להיצמד אליך. האחוזים השנה פחות או יותר אותו דבר. הוא יכול לעשות טוב סוויצ'ים לשחקנים נמוכים אבל רחוק מלהיות סטופר. פשוט שחקן רוטציה חביב שעושה קצת מהכל.

הקטע הוא שהם באופן עקבי היו נראים הרבה יותר טובים איתו מאשר בלעדיו. מהשחקנים שהפלוס מינוס מעריץ (גם קראודר). פתאום בסיטואציה אחרת הוא נראה בינוני ומטה. אולי זה אומר יותר על ההתאמה של יונאס לטורונטו מאשר כמה פאטרסון טוב או שאר אילוצי רוסטר. זאת אחת הבעיות בנתוני הפלוס מינוס האלה..
לצפיה ב-'הוא נראה יותר כבד מעונה שעברה'
הוא נראה יותר כבד מעונה שעברה
14/01/2018 | 14:43
9
לצפיה ב-'אני אהבתי את ההחתמה עד הטרייד של כרמלו'
אני אהבתי את ההחתמה עד הטרייד של כרמלו
14/01/2018 | 14:57
31
בעיניי הם אמורים למלא את אותה הפונקציה.

לפאטרסון היו גם משחקים ממש נוראיים בראפטורס לפני שנה ושנתיים, אבל אוברול הוא השאיר עליי רושם חיובי. חשבתי שהוא יכול לעזור לאוקלהומה, אבל כנראה הוא פשוט לא קולע מספיק טוב ולא ממש מתאים פיזית לקבוצה כל כך ארוכה ואתלטית.
לצפיה ב-'הווריירס כמעט בועטים בדלי לאחר שהובילו ב-27'
הווריירס כמעט בועטים בדלי לאחר שהובילו ב-27
14/01/2018 | 15:42
5
42
העונה הזו היא פשוט עונת הקאמבקים. להוביל 20 כבר לא אומר כלום.

בכל אופן אני חושב שללוחמים יש הרבה אופי. הקאבס מפסידים כל הזמן כשקבוצות תופסות ביטחון עליהם, אבל הווריירס מצליחים להחזיק גם נגד קבוצות שחוזרות עם מומנטום.

בסוף היתה שריקת עבירה שערורייתית על סטף, ממש לא היה כלום, ובקארמה פלאית הוא החטיא את שתי הקליעות (אחרי 8/8 במשחק). סל גדול של דוראנט השאיר את הניצחון אצל הלוחמים.

הלוחמים מנצחים בבק2בק את הבאקס ואז את הראפטורס, מאריות המזרח. בהמשך השבוע יש את יום מרטין לותר קינג בו הם יפגשו את הקאבס, ינצחו כי הקאבס נראים כל כך רע, ואז בסוף החודש את בוסטון, ולדעתי הם יסמנו וי על כל תחרות מהקונפרנס השני.
לצפיה ב-'תהיה להם הזדמנות לשבור שיא NBA של ניצחונות חוץ רצופים'
תהיה להם הזדמנות לשבור שיא NBA של ניצחונות חוץ רצופים
14/01/2018 | 15:54
4
45
השיא הוא 16, כרגע הם על 12.
יש להם את קליבלנד בחוץ שנראה כמעט באנקר (13) ואז את שיקאגו (14).
משחק החוץ ה-15 יהיה מול יוסטון וזה אתגר כי הארדן צפוי לחזור עד אז.
אם הם צולחים את המשוכה הזאת ישאר להם לנצח בחוץ את יוטה (16) ואז את הקינגס (17) כדי לשבור את השיא.
לצפיה ב-'שיקגו גם מוקש בתכל׳ס הם משחקים טוב והם צעירים עם אנרגיות'
שיקגו גם מוקש בתכל׳ס הם משחקים טוב והם צעירים עם אנרגיות
14/01/2018 | 17:00
3
16
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
14/01/2018 | 17:02
8
לצפיה ב-'לא ראיתי משחק אחד של שיקגו העונה, כדאי לראות?'
לא ראיתי משחק אחד של שיקגו העונה, כדאי לראות?
15/01/2018 | 19:01
1
5
לצפיה ב-'לאבין מוסיף לכם את הסטאר קוואליטי שהיה חסר'
לאבין מוסיף לכם את הסטאר קוואליטי שהיה חסר
15/01/2018 | 23:37
29
בטח שכדאי לראות. מלא שחקנים מסקרנים ובפרט השלושה שקיבלתם בטרייד על באטלר.
מארקנן בעונת רוקי טובה, דאן נראה כמו רכז לגיטימי ולאבין בדקות ששיחק מאז שחזר מראה סימנים יפים.
לצפיה ב-'להתרחק כדי להתקרב:'
להתרחק כדי להתקרב:
12/01/2018 | 19:52
4
59
העונה הנשכחת של דיוויד בלאט בדרושפאקה שבה נושא כעת בתפקיד רשמי אחד, למעשה הוא מחזיק בשניים - משרה מלאה בטורקיה, ומשרה חלקית ב-NBA. ביום הוא מאמן דרושפאקה, ובלילה מתלמד של הליגה הטובה בעולם. את זמן הפנוי שנשאר מהעבודה העיקרית, הוא מנצל להשלמת פערים בעבודה השנייה, הבלתי רשמית. צופה במשחקים, מתעדכן על תוצאות, יורד לפרטי פרטים, נשאר הכי מעודכן שרק אפשר.
לצפיה ב-'בלאט מרוחק העונה מאור הזרקורים כפי שלא היה מרוחק שנים רבות'
בלאט מרוחק העונה מאור הזרקורים כפי שלא היה מרוחק שנים רבות
15/01/2018 | 19:44
32
דווקא העונה הכי פחות סקסית ברזומה של בלאט היא אחת המרתקות שבהן, בעיקר בגלל מה שהוא מנסה להשיג באמצעותה. הוא ירד למחתרת מרצונו החופשי ומיוזמתו המלאה לא כדי להתנתק, אלא על מנת להתחמש ולהמתין לשעת כושר. 
לצפיה ב-'לדעתי בלאט לא ייראה משרת אימון ראשית ב-NBA יותר לעולם'
לדעתי בלאט לא ייראה משרת אימון ראשית ב-NBA יותר לעולם
17/01/2018 | 18:47
2
13
אולי אם יסכים לחזור לליגה בתור עוזר מאמן ואחרי כמה שנים לאמן אבל קבוצות לא יחתימו אותו ישר בתור מאמן ראשי. שמעתי לאחרונה מספר מקרים שבהם עיתונאים ואנשים בליגה הסתלבטו עליו ולא נראלי שהוא עדיין נתפס שם בתור מאמן פוטנציאלי. אבל תאכלס מה אני מבין, זה סתם דברים ששמעתי ששמעו ולא מבוססים בשיט...
לצפיה ב-'הם יכולים לצחוק גם על עצמם על הדרך'
הם יכולים לצחוק גם על עצמם על הדרך
17/01/2018 | 20:32
14
כי היום מאמן מצוי בNBA שווה/מוערך כקליפת השום
לצפיה ב-'הוא צבר מוניטין שם כמאמן הגנתי משובח וכאחד שיודע לבנות '
הוא צבר מוניטין שם כמאמן הגנתי משובח וכאחד שיודע לבנות
17/01/2018 | 20:33
8
קבוצות מאפס.
לצפיה ב-'משחקי חמישי'
משחקי חמישי
11/01/2018 | 21:02
11
43
22:00: פילדלפיה- בוסטון. המשחק יערך בלונדון. מפגש מסקרן עם צעירים מבטיחים משני הצדדים.

טורונטו- קליבלנד: הקאבס בתקופה האחרונה חזרו לשחק רע ולהפסיד. נראה האם הכאפה שחטפו ממינסוטה תזעזע שם משהו.

סקראמנטו- קליפרס: לו וויליאמס קלע 34 בממוצע למשחק ב-6 האחרונים. אני יכול לראות אותו מתפוצץ מול ההגנה החלשה של סקראמנטו, או דוקא סובל ממשחק שפל אחרי שיא הקריירה שלו.

לייקרס- סאן אנטוניו: הספרס בכלל לא מבריקים לאחרונה אבל הם לא צריכים להבריק כדי לנצח כאן.
לצפיה ב-'משחק טוב בלונדון'
משחק טוב בלונדון
11/01/2018 | 23:25
45
רדיק להט ברבע הראשון ויחד עם יכולת טובה של סימונס הם הובילו את הסיקסרס ליתרון דו ספרתי. טיג'יי מקונל היה נהדר ברבע השני כ-facilitator ופילדלפיה הגדילה את היתרון ל-20.
אז בוסטון עשתה ריצה בזכות כמה סלים של קיירי (שדוקא החטיא ואיבד רוב המחצית) ונקודות קלות של ג'יילן בראון בריב' התקפה ובמגרש הפתוח.
במחצית 57-48 לפילדלפיה. הם משחקים טוב כמעט בכל פעם שאני צופה בהם, בהרכב מלא כמו עכשיו הם בהחלט יותר טובים ממה שהמאזן שלהם מראה.
לצפיה ב-'מה עובר על הקאבס? '
מה עובר על הקאבס?
12/01/2018 | 08:15
6
52
משחק שני ברציפות שהם חוטפים תבוסה די מביכה
לצפיה ב-'זו הפעם הראשונה מזה שנים שאני לא בטוח שלברון יצא מהמזרח'
זו הפעם הראשונה מזה שנים שאני לא בטוח שלברון יצא מהמזרח
12/01/2018 | 11:30
5
64
הצוות סביב לברון מרגיש זקן, איטי, טלאים על טלאים.
אפילו שחקנים כמו קראודר וג'ייאר סמית' שאמורים להיות עכשיו בשיא הקריירה נראים נורא.
כנ"ל טריסטן שלא מביא את האימפקט הרצוי מהספסל.
וויד וקורבר בני 36. ג'ף גרין הוא אף פעם לא התשובה.
נכון להיום אני לא אופתע אם קליבלנד תודח בקרבות המזרח. לבוסטון יש מגוון שומרים על לברון והם מייצגים בדיוק את ההפך מקליבלנד- קבוצה אנרגטית ואתלטית עם מגוון שחקנים שעושים נזק וסופרסטאר שמסוגל להשיג סל בכל שלב.
קליבלנד עדיין פייבוריטית כי אני מעריך שתשתפר עד סוף העונה אבל זה כבר סימן שאלה, דבר שלא היה לנו במזרח הרבה שנים.
יכול להיות שטרייד מתקרב.
לצפיה ב-'I will keep push it until it happens'
I will keep push it until it happens
12/01/2018 | 11:49
1
75
+ Brooklyn's pick from Cleveland to Memphis
+ first round 2018 draft pick from Pacers to Memphis

*The trade has been edited
לצפיה ב-'קליבלנד אומרת לא'
קליבלנד אומרת לא
14/01/2018 | 13:16
34
וכנראה גם ממפיס יכולה להשיג יותר על קונלי וגאסול וטייריק.

לקאבס זה לא משתלם להעביר שלושה שחקני רוטציה (ועוד תומאס וסמית׳ חשובים ממש כאילו) עבור טייריק ומה שנשאר ממייק קונלי.
לצפיה ב-'לא רואה את זה קורה'
לא רואה את זה קורה
12/01/2018 | 16:14
2
57
לברון לבדו שווה גמר מזרח והצוות שסביבו מספיק כדי להביא אותם לגמר.
בוסטון וטורונטו לא יהיו אלה שימנעו מלברון להגיע לגמר
לצפיה ב-'אתמול בשידור אמרו שלחלק מהשחקנים הראש לא במשחק'
אתמול בשידור אמרו שלחלק מהשחקנים הראש לא במשחק
12/01/2018 | 17:36
1
98
קראודר אמו נפטרה, לפעמים לוקח זמן לחזור לחיים הרגילים
ג'יאר סמית' בתו נולדה בלידה מוקדמת ויכול להיות שיש קומפליקציות ולחצים

ללברון יש את המספרים, אבל נראה שהוא קצת הוריד הילוך בהגנה הוא על גיר 1 כרגע

ואיזאה לא נראה עדיין איזאה
לצפיה ב-'יש קומפליקציות ולחצים'
יש קומפליקציות ולחצים
14/01/2018 | 16:06
40
זה לא ״יכול להיות״

למי שלא מכיר את הסיפור -

בכל אופן הייתי מצפה שזה ישפיע עליו במשך עונה שלמה
לא רק עכשיו
למרות שאם הם יוצאים מאיזה רופא שאומר משהו שפחות נעים לשמוע זה שובר ממש לכמה ימים

בכל אופן מקווה בשבילם שהיא תהיה בסדר.
לצפיה ב-'החבורה המשונה של פופוביץ' מתחילה להיתקל בבעיות'
החבורה המשונה של פופוביץ' מתחילה להיתקל בבעיות
12/01/2018 | 11:37
2
73
בהפסד הלילה ללייקרס הם סגרו את המשחק ללא רכז ואיבדו כדורים בלי סוף.
ברין פורבס- הבנאדם קולע ב-40% משלוש וגם ב-40% מהעונשין. מה קורה פה?
קוואי, פארקר ודני גרין חסרים. יכול להיות שפופוביץ' בכל זאת צריך שחקני כדורסל ראויים כדי לנצח?
לצפיה ב-'למה שלא נגיד מילה טובה על אינגרם'
למה שלא נגיד מילה טובה על אינגרם
13/01/2018 | 12:02
1
56
הפך להיות שחקן. 

הסלים שלו יחסית קלים, או לפחות נראים קלים ויש לו כ"כ הרבה מקום להשתפר. 

יש שחקנים מסוימים בליגה שהם יותר טובים ממנו עכשיו אבל אני לא רואה איך הם משתפרים בצורה דרסטית  - לדוגמא: קייל קוזמה,  לונזו בול ואפילו ג'ייסון טייטום. שחקנים שהגיעו מאד מוכנים לליגה (פרט ללונזו בול שהוא פשוט אסון קליעה) וקשה לי לראות מה במשחק שלהם הם צריכים לשפר בשביל להפוך לשחקנים הכי טובים בליגה. אולי ג'ייסון טייטום יכול לשפר טיפה פיזיות ומהלכים מסוימים אבל בגדול יש לו את כל הכישורים שצריך כבר עכשיו.  לעומתם יש שחקנים כמו דניס סמית ג'ר, ברנדון אינגרם, ג'יילן בראון, בן סימונס - שחקנים שיש להם עוד המון פוטנציאל לממש ואי אפשר לדעת מתי זה יפרוץ אם בכלל(!). 

אני מבסוט על אינגרם, אני חושב שבסוף שנה הבאה הוא כר בטופ 50 וזה חשוב מאד ללייקרס כי הוא יכול להיות כוכב ענק. הרבה יותר אגרסיבי השנה.  
לצפיה ב-''
13/01/2018 | 13:10
6
לצפיה ב-'משחקי שישי'
משחקי שישי
12/01/2018 | 17:04
14
48
שארלוט- יוטה.
אינדיאנה- קליבלנד: הקאבס חטפו 127, 127 ו-133 נקודות במשחקם האחרונים שלהם. נראה האם זה יראה אחרת מול הפייסרס.

וושינגטון- אורלנדו.
אטלנטה- ברוקלין.
מילווקי- גולדן: ישודר ב-ESPN. יש הרבה אי ודאות סביב המשחק הזה- מילווקי היא מהקבוצות הפחות יציבות בליגה, היא כבר עשתה בעיות מצ'אפ לווריורס אבל גם חטפה מהם תבוסות. בצד של גולדן קרי בספק למשחק.

מינסוטה- ניקס: מפגש של שני השחקנים הבכירים ממחזור 2015, טאונס ופורזינגיס. הניקס חלשים מחוץ ל-MSG, הוולבס בדיוק יצאו היטב מרצף משחקים קשה ויוכלו להמשיך את התקופה הטובה עם ניצחון כאן.

ניו אורלינס- פורטלנד: הכוכבים משני הצדדים, דיוויס ולילארד, בספק למשחק. בכל אופן זה משחק חשוב בקרב על הפלייאוף.

דנבר- ממפיס.
פיניקס- יוסטון.
לצפיה ב-'הקבוצה הכי אתלטית בליגה מול הקבוצה הכי חכמה בליגה'
הקבוצה הכי אתלטית בליגה מול הקבוצה הכי חכמה בליגה
13/01/2018 | 03:21
45
מילווקי גולדן
לצפיה ב-'עוד הפסד לקאבס'
עוד הפסד לקאבס
13/01/2018 | 07:25
4
46
לא יודע אם זה משבר, להזכירכם גם פתיחת העונה שלהם היתה גרועה והם התאוששו כך שבטח שלא הייתי ממהר להספיד אותם אבל אין ספק שקורה שם משהו לא טוב כרגע.
לצפיה ב-'הם חייבים לעשות טרייד ולפטר את המאמן'
הם חייבים לעשות טרייד ולפטר את המאמן
13/01/2018 | 11:32
36
טרייד על סמית' הוא מתבקש או שפשוט לא יתנו לו לשחק והרוקי הטורקי ישחק במקומו.
אפשר לפטר את לו ולהביא את פיזדייל.

אין לי כוח לנתח את הקבוצה הזו כבר, אבל שני הצעדים האלה מתבקשים.

לצפיה ב-'הקאבס במקום הלפני אחרון בליגה ברייטינג הגנתי'
הקאבס במקום הלפני אחרון בליגה ברייטינג הגנתי
13/01/2018 | 13:54
42
ומה שמדאיג מבחינתם הוא שבניגוד לתקופה בבוסטון אי אפשר להאשים את אייזאה תומאס בנתון הזה.

טיירון לו צריך לשכוח מהמצ'אפ מול הווריורס ולהתחיל לחשוב איך הוא מגיע לשם בכלל כי במתכונת הנוכחית של הקאבס הם לא פייבוריטים מול הסלטיקס. או במילים אחרות להפסיק כבר את הניסוי המפגר הזה עם לאב ב5, להחזיר את תומפסון לחמישייה (או למצוא לו טרייד תמורת סנטר שיכול לשחק בשני צידי המגרש) ולחשוב על שחקנים בטרייד דד ליין שמסוגלים לשמור כי יש בקליבלנד מעט מאוד כאלה כרגע. יש לקאבס שלושה רכזים שאף אחד מהם לא שומר, JR וקורבר הם מינוסים כשהם לא פוגעים (עשוי להתיישר, אבל הימור די מסוכן), ווייד נראה כמו פנסיונר והחלק המוזר הוא שג'ף גרין דווקא עושה אחלה עבודה מהספסל בדקות שלברון נח.
לצפיה ב-'בהחלט יש שם משבר'
בהחלט יש שם משבר
13/01/2018 | 15:53
37
אם את ההפסדים הקודמים היה אפשר לתלות בחוסר מאמץ, כאן הקאבס התאמצו והפסידו.
הם שיחקו לא רע בכלל אבל נפלו על ערב שהשלשות לא נכנסות (20% קבוצתי משלוש), בעוד שמנגד אינדיאנה קלעה אותן באחוזים ממש טובים.
המהלך האחרון במשחק היה נפלא. מסירה ענקית של לאב ולברון הגיע לזריקה סבירה בהתחשב בנסיבות... אם זה היה נכנס זה ה-game winner של השנה.
לצפיה ב-'רצף 13 הנצחונות של קליבלנד מתחילת העונה:'
רצף 13 הנצחונות של קליבלנד מתחילת העונה:
14/01/2018 | 14:34
15
דאלאס, ניו יורק, שארלוט, קליפרס, דטרויט, ברוקלין, שארלוט, פילדלפיה, מיאמי, אטלנטה, ממפיס, שיקאגו, סקרמנטו.

ואחרי הפסד לאינדי, רצף של 5 נצחונות על:

פילדלפיה, אטלנטה, לייקרס, יוטה, וושינגטון.

לא מרשים כל כך בתאכלס. אני עדיין עם קליבלנד אבל זה רחוק מאידיאלי.
לצפיה ב-'קאמבק יפה, אבל הקטע עם הרבע הראשון ממש מדאיג'
קאמבק יפה, אבל הקטע עם הרבע הראשון ממש מדאיג
13/01/2018 | 14:07
30
אני לא מבין למה צריך להיכנס לפיגור 20 עד שמקמילן נזכר שיש לו ספסל. הקאבס בתקופה נוראית, בלילה שני של בק2בק, עם רכז אחד ברוטציה (לא כולל לברון) ובלי ווייד ככה שאפשר להבין למה הם נפלו מהרגליים, לא בכל ערב נקבל יריבה בסיטואציה כזאת.

מגיע קרדיט למקמילן על הכדורסל שאינדיאנה משחקת העונה אבל מגיעה לו גם ביקורת על דברים בסיסיים שמראים שהקבוצה לא הכי מאומנת שהיא יכולה להיות. 1.7 לסיום, יתרון נקודה וקוליסון על הקו כשלקאבס אין פסקי זמן. מה הסיבה שקוליסון לא החטיא בכוונה את השנייה? (ועוד אחרי שהוא החטיא את הראשונה) יתרון נקודה או יתרון 2 זה אותו דבר כשהקבוצה היריבה זורקת משלושת רבעי מגרש. במקום זה איפשרנו להם מסירה על מגרש שלם שלברון הצליח לתפוס וכמעט קבר את השלשה (מהלך זהה למהלך שניצח להם את המשחק בוושינגטון באותו משחק מפורסם). אנחנו נופלים יותר מידי בפרטים קטנים כמו זה וזה רק על המאמן. לבראד סטיבנס למשל זה בחיים לא קורה.

הדקות של ג'פרסון במשחק הזה כשסאבוניס בבעיית עבירות שמרו אותנו במשחק. אם זה תלוי בי הוא וסאבוניס מחלקים את הדקות ב5 וטרנר זז ל4. עד שיואיל בטובו לאכול משהו זה יעשה טוב גם לו וגם לנו.
לצפיה ב-'מינסוטה מנצחת את המשחק ה-11 מ-14 האחרונים'
מינסוטה מנצחת את המשחק ה-11 מ-14 האחרונים
13/01/2018 | 16:06
35
בפתיחה לא ממש הצלחנו להשיג עצירות. ג'ף טיג בעייתי בכיסוי של הפיק אנד רול וזה התבטא סלים של ג'ארט ג'ק ואנס קנטר (כרגיל היה פעיל גם בריבאונד התקפה).
בכל זאת הניקס איבדו כדורים ונשארנו במשחק.
הרבע השני נפתח כששתי הקבוצות לא מצליחות לעצור זו את זו. מייקל ביזלי הפך למייקל ג'ורדן וקלע בפנים של כל שומר.
את הרבע השלישי פתחנו היטב אבל הפעם שלשות של הארדווי ג'וניור השאירו את הניקס צמודים. בכלל הניקס תפרו 12 שלשות ב-50% מהשדה, אני שמח שאנחנו מנצחים גם משחקים כאלה (בעיקר בזכות עליונות בצבע ובריבאונד).
ברבע האחרון סופסוף הצלחנו לברוח עם ריצת 24-6 שגמרה בפועל את המשחק. הייתה התרופפות בדקות האחרונות שקירבה את הניקס ל9-10 הפרש אבל לא יותר מזה.

טאונס סיים עם 23-15 ו-9 אסיסטים. ניסו להשיג לו את הטריפל דאבל בפוזשנים האחרונים אבל טיג החטיא כמה שלשות. מסביב לטאונס תרומה רחבה של 7 שחקנים בדאבל פיגרס בין 10 ל-17 נקודות. גורגי ג'נג היה טוב במיוחד וגם גיבסון שעשה כמה נקודות בפוסט וב-putbacks על פורזינגיס.
הניקס התקשו להשיג עצירות חוץ מאשר בדקות הראשונות של המשחק. זו לא קבוצה של מאזן חצוי והיא באמת נופלת משם בתקופה האחרונה.
לצפיה ב-'משחק ראשון שאני רואה העונה של מינסוטה'
משחק ראשון שאני רואה העונה של מינסוטה
13/01/2018 | 16:09
40
ההתקפה שלהם היא פשוט תאווה לעיניים. לא מעט שחקנים נהדרים שתיבודו ידע לחבר למכונה אחת.    בשנים האחרונות הייתי צופה רק בפליאוף, אז לא יצא לי להיחשף לתופעה הזאת שנקראת קרל אנתוני טאונס.  הוא הפיל אותי לגמרי. אול אראונד פלייר אמיתי.  חזק, אתלטי, יד נהדרת,יכולת מסירה.  היה רחוק החטאה של טיג מטריפל דאבל. מדהים שהוא רק בן 22, לחשוב שבעתיד הוא יהיה עוד יותר טוב.    גיבסון זה שחקן שתמיד אהבתי, הגנה גדולה וגם בהתקפה הוא כלי בצבע.   גם הספסל תרם הרבה, כל הקרופורד למיניהם.
לצפיה ב-'אינדיאנה - קליבלנד: או אם ג'י! אחד המשחקים, אם לא ה...!'
אינדיאנה - קליבלנד: או אם ג'י! אחד המשחקים, אם לא ה...!
13/01/2018 | 19:25
4
36
פתיחת החצי השני של העונה הסדירה מסדרת לנו מפגש שלישי נגד קליבלנד - בראשון תפסנו אותם במשבר, ובשני תפסנו אותם בכושר הטוב שלהם העונה; רצינו, קיווינו, אבל קליבלנד ברצף משחקים כל-כך מחפיר שלברון לא יקבל מנוחה נגדנו. אם כן, ישחק, לא ינוח, וזה משמעותי - לברון עם ממוצע קריירה של 27.6 נק' נגד אינדיאנה, שני מבין השחקנים הפעילים [קווין דורנט]; אייזאה תומאס ינוח בערב השני של בק-טו-בק, ויעדר 'פלאש' ווייד, שינוח גם הוא;

רבע א': אפשר לארוז מזוודות - בול גיים!
3 איבודי כדור מוקדמים, ריצה קלה של קליבלנד 0-8 בהובלת לברון, וזה יתרון 6. מקמילן ינסה לעצור את זה עם פסק-זמן. חוזרים מהטיימאאוט עם איבוד נוסף - אינדיאנה אובדת עצות, והריצה מגיעה ל-0-20 ב-5 דקות! נייט לוקח פסק זמן נוסף, יתרון 18 לקליבלנד. בור שקשה יהיה לחזור ממנו, ובמיוחד בערב שבו קליבלנד ביכולת שיא גם בהגנה. הגיעו מחויבים. הריצה ממשיכה ומגיעה ל-0-22 [!!!] כאשר קליבלנד קולעת 11 מ-16 הראשונים שלה מול 3 מ-13 הראשונים של אינדיאנה. הריצה נעצרת בסל מחצי-מרחק של לנס סטיבנסון שרק נכנס. לברון יורד לנוח עם 8 נק' ב-9 הדקות הראשונות של המשחק. לא יודע אם יש סיבה להחזיר אותו עד לפתיחת המחצית השניה, מה שנקרא - 'סוואנה, כפרה, הדליקי לי הדוּד, אחזור מוקדם הבית'. קליבלנד יכולה להיות מאוכזבת - עד כמה מאוכזבים שאפשר לצאת מרבע כזה, כי עד לסל של לנס החטיאו עוד שתי זריקות פנויות.

1:34 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 16.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בסוף שעון על קשת השלוש, חודר פנימה בצעד ראשון מהיר, מחטיא את הזריקה, אבל יש עבירה. כדור מהצד, שמסתיים בנקודות של אולדיפו בחדירה.

12-34 לקליבלנד. 12 זה הכי מעט של אינדיאנה העונה ברבע [רבע ראשון או אחר]. רק 4 שחקני אינדיאנה עלו על הלוח, ורק אולדיפו [6] קלע יותר מ-2 נקודות. סיפור הרבע: 6 איבודי כדור של אינדיאנה, שהובילו ל-11 נק' של קליבלנד. קליבלנד ללא איבודי כדור, ו-59% מהשדה [13 מ-22] מול 27% בלבד של אינדיאנה [6 מ-22, וללא שלשה]. אבל חכו, זה לא הכל, שימו לב לנתון חריג, מהחריגים שנתקלתי בהם: קליבלנד מנצחת את הרבע 2-20 בנק' מתפרצות [8 מ-9 במעבר] ומנצחת 6-20 בצבע [11-10 בצבע]. תנו לזה לשקוע רגע אחד. 20 נק' ממתפרצות ברבע אחד! מעבר לזה, הגנה טובה של קליבלנד, הלך לנו קשה, לא ראינו את הסל כל הרבע.

רבע ב': יו אר טלינג מי דר איז אה צ'נס?
אל ג'פרסון פותח טוב עם 8 נק' [4-4] ב-4 הדקות הראשונות.
8:10 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 16. ג'ף גרין אקטיבי מאוד בפתיחת הרבע ומגיע לדאבל פיגרס. קליבלנד עם 16 נק' מאיבודי כדור של אינדיאנה ב-16 הדקות הראשונות של המשחק, שזה לא רציני. אינדיאנה חוזרת לקראת סיום אחרי רצף החטאות של קליבלנד. הקאבלירס התפשרו על זריקות מבחוץ וברחו מהכדורסל הנכון שלהם שעבד ברבע הראשון. לא רבע טוב של קליבלנד.

44-58. לא נעים לומר, אבל יש משחק, רבותיי. 'סוואנה, כפרה, כבי הדוּד'. אינדיאנה עונה עם רבע של 70% מהשדה מול 41% של קליבלנד [1 מ-9 משלוש]. לברון עם מחצית ראשונה של 14 נק', 4 ריב' ו-8 אס', אבל רק 1 מ-6 מהשדה ברבע השני. התפשר על זריקות מבחוץ, שלא לומר כפה אותן. שיחק את כל הרבע השני, והגיע במחצית ל-21 דקות. אני לא יודע מי מנהל את הקבוצה וקובע חילופים [], אבל אין שחקן שיכול לעמוד בעומס הפיזי הזה [רק נזכיר שזה ערב שני של בק טו בק], ולא בגיל 33. קליבלנד פשוט מאוד החזירה אותנו למשחק, ותודה, לא מתלונן. ג'ף גרין עם מחצית של 13 נק'. באינדיאנה, הזכרנו את אל ג'פרסון, אז נציין גם את תדאוס יאנג עם מחצית של 10 נק'. אם אני קורא לך "תדאוס" ולא "תד", אז הרווחת את זה ביושר, ידידי. עוד נתון לדבר עליו: קליבלנד עם 34 נק' במתפרצות במחצית הראשונה [!!!]. מתי ראיתם את זה בפעם האחרונה במחצית? עזבו מחצית, במשחק שלם?

רבע ג': אינדיאנה מוחקת פיגור דו-ספרתי פעמיים!
פתיחה טובה של אינדיאנה עם שלשה של בוגדנוביץ' [0 נק' במחצית הראשונה] ושני סלים בצבע של סאבוניס, שבהחלט יש לו יתרון מובהק בסייז על קליבלנד של העונה, עם הדעיכה של טריסטן קרדשיאן שמשחק כאילו הוא בהיריון ולא קלואי. ופתאום, ככה פתאום, ההפרש רק 7! מחייב את טיירון לו לקחת פסק-זמן, שלאחריו הריצה ממשיכה ל-0-11 בתוך 3 הדקות הראשונות של הרבע - 3 הפרש בלבד. דקות רעות של קליבלנד בהתקפה, שממשיכה להתפשר על זריקות מבחוץ. תודה, מה אני אגיד, תמשיכו ככה. בשלב הזה רגע של מחלוקת: טוענים שקוליסון קלע לייאפ עם ברך גבוהה שפגעה בג'ייאר סמית' והיה תוקף. לא יודע, לא ראיתי כלום. היה מגע, אבל לא גבולי ולא מתחיל להיות גבולי, זה נו-קול, מה עכשיו נבכה על כל נגיעה. השופטים הולכים איתי - נו קול, אבל העצירה הארוכה מול המצלמות נותנת הזדמנות לקליבלנד להתאפס, שמגיבה וחוזרת ליתרון דו-ספרתי - 12, דרך חדירות קלות וריבאונד התקפה. ברגעים האלה אני מאוכזב, כי אני מבין בפעם השנייה במשחק שאפשר להדליק את הדוּד ולארוז מזוודות. אבל אינדיאנה של השנה לא קבוצה שנשברת בקלות. הפייסרס מגיבים בריצת 0-9 ב-2 וקצת דקות שמחזירה ל-3 הפרש, ואם היינו מרוכזים יותר בכמה החטאות של זריקות טובות, היינו לוקחים יתרון. דקות נוראיות של קליבלנד, על גבול המשפילות. תוקף של קלדרון בצד אחד וסל בצבע של אולדיפו בצד השני, רק 1 הפרש! אחרי נקודות של לברון, שלשה של סטיבנסון קצת יותר מדקה לסיום משווה את זה - 74 לכל ! ! !

לברון יורד בדקה האחרונה של הרבע. המנוחה בלתי נמנעת, למרות דקות קשות של קליבלנד שהיתה צריכה אותו, ובפוזישן האחרון של אינדיאנה ברבע, סל של קוליסון על הבייסליין נותן יתרון 2 ! היתרון הראשון שלנו מאז תחילת הרבע הראשון !

74-76 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. רבע ענק שלנו! ענק! עשינו לקליבלנד מה שעשו לנו ברבע הראשון: 54% מהשדה [כולל 5 מ-7 משלוש] מול 28% בלבד של קליבלנד, כאשר חוץ מלברון [7 נק'], לאב [6] וג'יי אר [3] כל שאר השחקנים ששיחקו הלכו 0 מ-9 מהשדה. 0 נק' של קליבלנד מאיבודי כדור לעומת 5 איבודים של קליבלנד שהובילו ל-11 נק' שלנו. הגבלנו אותם ל-8 נק' בלבד בצבע [4 מ-13] ו-3 אסיסטים. קוליסון עם רבע נהדר של 10 נק' ב-100% מהשדה, הוביל אותנו והיה דומיננטי כרכז מוביל.

רבע ד': דראמה!
טי ג'יי פותח את הרבע, אבל יוצא כעבר 46 שניות בלבד. לא שמתי לב לשום דבר חריג שעשה, כלומר דבר שהכעיס את הספסל. מבחינתו זה סוף המשחק, לא יחזור בהמשך.

8 דקות לסיום, שלשת 'אין יור פייס' של סטיבנסון נותנת יתרון 1! בשניות האלו מתחיל מאבק בין סטיבנסון ללברון, ממש כמו בימים ההם - בזמן הזה, כולל דחיפות קטנות שנעצרות ע"י השופט הקרוב. לברון עצבני, מתוסכל, אולי מרגיש מאוים גם, וסטיבנסון יודע איך להטריל. השופטים עוצרים לבדוק במצלמות וקובעים עבירה טכנית של לברון בדחיפה! אולדיפו קולע מהקו - 2 הפרש לנו. נראה איך תהיה לזה השפעה על לברון, הוא לא נראה בשליטה.

קליבלנד מגיבה לפרובוקציות בריצת 0-7 בתוך כדקה, וזה יתרון 5 לקאבלירס, כולל 2 סלים של לברון שמתעורר, וידענו לצפות לזה. אינדיאנה החטיאה שתי זריקות טובות משלוש במהלך הריצה.

5 דקות לסיום, שלשת סוף שעון של סטיבנסון! רק 2 לקליבלנד! ההתקפה היתה תקועה, אבל סטיבנסון קבר את זה, איזה סל חשוווווווב. היום הוא פוגע. דקות שבהן קליבלנד קולעת זריקות קשות, אבל אנחנו במשחק.

מגבלת תווים.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
13/01/2018 | 20:06
3
30
3 דקות וקצת, חסימה אדיייירה של סאבוניס בצד אחד מצילה סל בטוח, ובצד השני זה נגמר בנקודות של סטיבנסון - רק 2 הפרש! פסק-זמן קליבלנד.

חוזרים. קליבלנד כופה זריקת התאבדות בסוף שעון, ריבאונד אינדיאנה, ובצד השני סטיבנסון מחטיא בפינה שלשה שהיתה יכולה לתת יתרון. ריבאונד התקפה שלנו. בהזדמנות השניה סטיבנסון חודר, ההתקפה קצת תקועה, מוציא את העבירה מג'יי אר, אבל לא ילך לקו, לא עבירת שוטינג, ולקליבלנד היתה עבירה לתת. מתחילים שוב את ההתקפה, ויקטור מקבל לידיו את הכדור . . . צולף שלשה אדירה ! ! ! יתרון 1 לאינדיאנה, 2 דקות לסיום ! ! !

בצד השני, ג'יי אר על השלוש - לא פוגע, אבל לברון על הריבאונד. קלדרון מקבל, יורה - בחוץ, והריבאונד שלנו. קדימה, בואו נעשה את זה. כדור לידיים של ויק, מאבד? פגע לו ברגליים בניסיון החדירה על קלדרון? לא בטוח, וילכו למצלמות לאשרר. לא יודייייע, אני לא חושב שהוא נגע. האם נגע לו ביד שמאל? גם לא, לא חושב שנגע. אני חושב שזה כדור של אינדיאנה. הקהל מקבל את ההילוך החוזר על המסך הגדול וחושב שזה שלנו. אכן, השופט אומר 'קול אוברטרנד', כדור שלנו. התקפה חדשה - הנעת כדור טובה מוצאת את תד יאנג פנוי, אבל מחטיא את השלשה. בצד השני, לברון מתפשר על זריקת התאבדות מבחוץ ומחטיא. בהתקפה, אולדיפו חודר, אבל נחסם. יותר מדי טראפיק היה בצבע. בצד השני, לברון עם הכדור, מבודד, סוף שעון, על סטיבנסון, יורה 'בריק', בחוץ! לא היה קרוב בכלל! ריבאונד של אולדיפו, כדור שלנו! חצי דקה לסיום, אינדיאנה לא לוקחת פסק-זמן למרות שיש לנו 2. גם לקליבלנד 2. דאבל טים על ויקטור, בורח, יורה שלשה, דוקא מבט טוב - מחטיא, ריבאונד קליבלנד.

כדור קליבלנד, פסק-זמן, 5.5 שניות לסיום, יתרון לאינדיאנה בנקודה. בואו נקווה שלא נפסיד את זה, כי זו תהיה אכזבה אדירה באמת. אינדיאנה חוזרת עם קוליסון-ויק-בוגדה-סטיבנסון-תד יאנג. קליבלנד עם קלדרון-ג'יי אר-גרין-לברון-לאב.

לברון מקבל בפינה. הצליח לקבל את קוליסון בחילוף, לוקח אותו לסל, מחטיא! אבל רגע, עבירת מגן, לא? לא ! ! ! לא יאמן ! ! ! לברון דרך על הקו ! ! ! כדור אינדיאנה ! ! ! 1.7 שניות לסיום ! ! ! כדור שלנו ! ! ! לקליבלנד גם אין פסק-זמן ! ! !

רגע, עוד לא הסתיים, הולכים למצלמות לאשר שדרך, ואכן דרך, רואים שדרך. אינדיאנה עם פסק-זמן לארגן את העניינים, 2.3 שניות לסיום. אם מתקשים בהוצאת הכדור וכדי להימנע משריקת 5 שניות, יש עוד פסק-זמן -- ניהול משחק גדול של מקמילן, בואו נודה. קוליסון מקבל, עבירה, הולך לקו. האם דרן יחטיא את השניה בכוונה? דרן . . . מחטיא את הראשונה. קולע את השניה. 2 הפרש, 1.4 על השעון. קליבלנד תוציא מתחת לסל. שלשה ממגרש שלם תנצח את זה. יש לנו עבירה לתת, אם כי זה פחות מעשי.

לאב מוציא מסירה על כל המגרש, לברון מקבל, אוי ואבוי לי, עולה לזריקה טובה ! ! ! מחטיא ! ! ! לא יודע אם אחרי הזמן, אבל נראה בזמן ! ! ! איזה מזל ! ! !

95-97 לאינדיאנה בסיום. פעם ראשונה ב-10 משחקים של קליבלנד העונה נגד דויז'ן הסנטרל של האיסט שהקבוצה לא מגיעה ל-100 נק'. קליבלנד הלכה 43% מהשדה אחרי הרבע הראשון. לאינדיאנה זה קאמבק שישי העונה מפיגור 10, וקאמבק שני מפיגור 20. אינדיאנה מנצחת את הסדרה העונתית נגד קליבלנד [עם לברון] לראשונה מאז עונת 2005-2004.

השחקן המצטיין: יש פה דילמה, החלטה לא פשוטה. אני הולך עם דרן קוליסון, ניתן לו את זה אחרי שירדתי עליו במשחקים האחרונים. 22 נק' [11-9 מהשדה, 1-1 משלוש, 4-3 מהקו] ב-35 דקות. 11 נק' ברבע השלישי החזירו אותנו למשחק ונתנו יתרון. אין ספק שסטיבנסון הוביל ברבע הרביעי וניצח לנו את זה, אבל אם לא דרן, לא היינו מגיעים למצב שאנחנו בכלל נלחמים על המשחק;

ויקטור אולדיפו עם 19 נק', אבל רק ב-8 מ-21 מהשדה. היה טוב, אני לא יכול להגיד שהאחוזים מעידים על משחק גרוע, כי הוא קלע סלים חשובים; לנס סטיבנסון היה גדול. מסיים עם 16 נק' ו-11 ריב' ב-30 דקות מהספסל. שיחק את כל הרבע הרביעי וקלע 8. הוציא את לברון מאיזון כמו שלא רבים יודעים; סאבוניס עוצמתי ומצוין. מסיים עם 12 נק' ו-15 ריב' [2 בהתקפה]. אחרי מחצית ראשונה של 1 מ-6 מהשדה [2 נק'], הגיע למחצית השניה והיה גדול; בוגדנוביץ' רק עם 6 נק' [2 שלשות]. מהפתיחה היה אפשר לראות את הקושי הצפוי לו - בצד ההגנה שמר את לברון ובצד ההתקפה קיבל את לברון כל התקפה. הוציא רק 4 זריקות מהשדה, אבל קלע 2 שלשות מומנטום חשובות. לא שיחק את כל הרבע הרביעי פרט לכמה שניות בסיום שנייט הכניס אותו לפוזישן האחרון, מה שאומר שכנראה מאמינים בו גם בהגנה, מה שאני לא רואה במשחק שלו; אל ג'פרסון עם 8 נק' ב-15 דקות מהספסל. עשה את כל ה-8 ברציפות בפתיחת הרבע השני ולמעשה היה כמעט כל הריצה שהחזירה אותנו למשחק, אז קרדיט גדול מגיע לו;

בקליבלנד, לברון ג'יימס עם 27 נק' [25-11 מהשדה, 9-2 משלוש, 4-3 מהקו], 8 ריב' [2 בהתקפה] ו-11 אס' [5 איבודי כדור]. הגיע למספרים שלו בכל אחד מהרבעים, אבל יעילות היתה רק ברבע הראשון. ברבע האחרון קלע 6 נק', ולדעתי כולן במהלך ריצה אחת של קליבלנד, אבל אם ברבע האחרון לברון קולע אותה כמות כמו סדי אוסמן [ששיחק 5 דקות ברבע], אז אתה בבעיה. אבל קליבלנד כקבוצה יכולה להאשים רק את עצמה שהגיעה למצב שהיא צריכה להילחם בדקות האחרונות, כי המשחק היה גמור בשלב מוקדם והם הפסיקו לשחק; קווין לאב מסיים עם 21 נק' ו-10 ריב' [1 בהתקפה]. הלך 1 מ-5 משלוש והחטיא כמה מבטים פנויים שאם היה קולע אותם באותן דקות זה אולי היה משנה את התוצאה הסופית ומונע קאמבק של אינדיאנה; ג'ף גרין היה טוב במחצית הראשונה ועשה את כל הנזק [0 נק' במחצית השניה ב-0 מ-3 מהשדה]. מסיים עם 13 נק' ב-4 מ-8 מהשדה ו-5 מ-5 מהקו;

ליין ליף: טי ג'יי מסיים ללא נק' [1-0 מהשדה] ב-6 דקות משחק [מינוס 2]. לא היה מעורב, כמעט לא נגע בכדור.

** Chris Smoove מתקצר.

בתמונה המצורפת -- לא הצלחתי למצוא על זה מידע באינטרנט [אולי יכולות ה'גוגל' שלכם טובות משלי ותוכלו לאשר], אבל במהלך השידור דיברו על זה, ואם הבנתי נכון אז אינדיאנה נלחמה היום על ניצחון שלישי ברציפות נגד לברון ג'יימס והקבוצה שלו. מסתבר, אם כן, שרק פעם אחת בקריירה לברון הפסיד שלושה משחקים ברציפות נגד אותה הקבוצה, וזה היה נגד אינדיאנה של עונת 2004-2003 [עם רג'י מילר, ג'רמיין אוניל ורון ארטסט!]. אתם רוצים להגיד לי שמאז עונת ה'רוקי' שלו לברון לא הפסיד שלוש פעמים ברציפות לאותה הקבוצה? זה פשוט מטורף! אם זה באמת נכון, אינדיאנה השלימה את ההישג פעם נוספת בעקבות הניצחון;

המשחק הבא -- סיימנו עם 3 מ-4 ניצחונות ברצף משחקי הבית, וכעת יוצאים לסדרה בת 5 משחקים בחוף המערבי. מתחילים עם פיניקס [א']. # באנקר
לצפיה ב-'היה באמת סיום גדול. סטיבנסון תמיד מצחיק אותי'
היה באמת סיום גדול. סטיבנסון תמיד מצחיק אותי
13/01/2018 | 20:25
36
הבנאדם היה רגל מחוץ לליגה אבל מסתובב עם פוזה כאילו שהוא השחקן הכי טוב בעולם. אני מבין למה זה יכול לעצבן שחקנים.

אני מניח שהסטט' של הפסדים רצופים תקפה רק לעונה הרגילה, כי בפלייאוף לברון הפסיד 3 ברצף לווריורס (פעמיים) וגם לספרס.
לצפיה ב-'אני חושב שהם דיברו רק על סדרות עונתיות נגד הפייסרס'
אני חושב שהם דיברו רק על סדרות עונתיות נגד הפייסרס
13/01/2018 | 20:49
1
41
כלומר לברון לא הפסיד לנו 3 פעמים רצוף מאז עונת הרוקי ההיא שבה היינו ממש מועמדים לאליפות.
לצפיה ב-'אני לא בטוח שאני יורד לסוף דעתך, אבל מצ"ב צילום מסך'
אני לא בטוח שאני יורד לסוף דעתך, אבל מצ"ב צילום מסך
16/01/2018 | 13:59
14
זה האמור אשר לא פורסם עם התגובה, בשל כשל טכני.
אני קורא את זה כמו 'הפסיד רק פעם אחת לאותה קבוצה 3 פעמים ברציפות'. לא רק אינדיאנה, כל קבוצה.
לצפיה ב-'חצי עונה עברה - מי הרוקי הכי מרשים?'
חצי עונה עברה - מי הרוקי הכי מרשים?
13/01/2018 | 11:42
4
41
 חצי עונת NBA כבר לפנינו , וכמו שכבר צויין כבר בפורום בעבר יש לנו מחזור רוקי'ז מרשים במיוחד.

יהיה קרב ממש טוב לבחירת רוקי העונה - בזה אין לי ספק. מי הרשים אותכם עד עכשיו , ומי אתם חושבים שיזכה בסוף בתואר רוקי העונה?

לדעתי יש 3 שחקנים שנמצאים ברמה אחת מעל כל השאר:

1.ג'ייסון טייטום - שחקן חכם שנכנס בצורה מצויינת למערכת של בוסטון.
14 נק' בממוצע , 5.5 ריבאונדים , 1.3 אסיסטים , 45% מהשלוש , 50% מהשדה

2.לאורי מארקנן - "המארקסמן" , השחקן המוביל של שיקגו ואחד האחראיים הבלעדיים לכושר הטוב בשבועות האחרונים.
15.4 נק' בממוצע , 7.6 ריבאונדים , 1.3 אסיסטים , 36.7% מהשלוש , 42.8% מהשדה

3. דונובן מיצ'ל - גארד שמוביל את יוטה ג'אז לעונה טובה יותר משציפו לה , אחרי העזיבה של היוורד וג'ורג היל והפציעה של גובר , ומשאיר אותה בתמונת הפלייאוף. אולי השחקן הכי חשוב של יוטה העונה.
19 נק' בממוצע , 3.4 ריבאונדים , 3.4 אסיסטים , 35% מהשלוש , 43.8% מהשדה.

כמובן שיש עוד כמה שמות ראויים לציון:
דארון פוקס , לונזו בול , קייל קוזמה , דניס סמית' ג'וניור 

מי הכי מרשים אותכם עד עכשיו?
איזה קריטריון חשוב יותר עבורכם עבור הרוקיז - הצלחה קבוצתית ויכולת התאמה לקבוצה , או יכולת אישית
לצפיה ב-'אני מניח שלא הכנסת את סימונס כי הוא לא נבחר הקיץ'
אני מניח שלא הכנסת את סימונס כי הוא לא נבחר הקיץ
13/01/2018 | 13:42
3
45
את מארקאנן לא הייתי מכניס. הסטט שלו בווליום דומה לזה של טייטום אבל היעילות הרבה פחות טובה ויותר חשוב: טייטום עושה את זה בקבוצה (נכון להרגע) הכי טובה במזרח ומרקאנן עושה את זה בנמושה. זה הרבה יותר מרשים.

אני ממש לא חושב שיוטה עושה עונה טובה יותר מהציפיות. הם מאומנים אבל גוברט לא משחזר את היכולת מהעונה שעברה (כנראה בגלל כל מיני פציעות מעיקות פה ושם) וגם רודני הוד חזר לא מזמן מפציעה. מיטצ'ל הצליח להשתלט על הואקום והוא בהחלט מועמד ראוי אבל הוא פחות מרשים מטייטום לדעתי.

אם מוסיפים את סימונס אני חושב שזה יהיה קרב בינו לבין טייטום על התואר, אבל כדי שסימונס יוכל להתחרות הוא יצטרך לכל הפחות להיכנס לפלייאוף. בינתיים פילדלפיה טובה בדיוק כמו אמביד (כלומר: לא תמיד מופיעה).
לצפיה ב-'טייטום טוב ומלוטש אבל סימונס עושה הרבה יותר ממנו'
טייטום טוב ומלוטש אבל סימונס עושה הרבה יותר ממנו
13/01/2018 | 15:24
2
39
בקונטקסט הקבוצתי.
בנוסף לזה סימונס ממש טוב במבחן העין, אלה לא מספרים ריקים. בעיני הוא מוביל בבירור על הבאים אחריו, מיצ'ל וטייטום.
לצפיה ב-'כן שכחתי מבן סימונס'
כן שכחתי מבן סימונס
13/01/2018 | 16:27
1
38
בהחלט מועמד ראוי ביותר.

אבל אני חושב שפילדלפיה קצת מאכזבת העונה ביחס לציפיות שהיו ממנה , וזה נראה שבהיעדר אמביד , סימונס לא מסוגל לסחוב את הקבוצה קדימה. בכלל היעדר הקליעה של סימונס ממש קיצוני , הוא אפילו לא זורק , זה לא יחזיק מעמד בליגה הזאת.

לדעתי טייטום הכי מרשים , אחריו מיצ'ל ורק אז סימונס
לצפיה ב-'לדעתי היא בכלל לא מאכזבת'
לדעתי היא בכלל לא מאכזבת
13/01/2018 | 16:58
42
מאזן חצוי עבור קבוצה ששני השחקנים הכי טובים בה הם סופמור ורוקי.
סימונס לא מסוגל לסחוב את פילדלפיה לבד כמו שמיצ'ל לא מסוגל לסחוב את יוטה. גם טייטום לא היה יכול לסחוב קבוצה בכוחות עצמו... אין לך רוקיז שמסוגלים.
זה נכון שלסימונס אין ג'אמפר אבל הוא אתלטי וטכני וחכם. מוצא דרכים להגיע לצבע ולסיים שם גם כשזה בדיוק מה שההגנה מנסה למנוע. הוא קולע 17 נקודות למשחק, כלומר אין לו shooting אבל יש לו scoring (להבדיל מלונזו בול למשל).
לצפיה ב-'משחקי הלילה'
משחקי הלילה
10/01/2018 | 19:16
57
92
שארלוט- דאלאס: שתי קבוצות חלשות במגמת שיפור.

אינדיאנה- מיאמי: קרב ישיר על הפלייאוף. הפייסרס חזקים עם אולדיפו, מיאמי ברצף 5 ניצחונות אך בבק טו בק.

וושינגטון- יוטה: הג'אז בנפילה חופשית, הולכים ומתרחקים מהפלייאוף.

ברוקלין-...
המשך>>
שארלוט- דאלאס: שתי קבוצות חלשות במגמת שיפור.

אינדיאנה- מיאמי: קרב ישיר על הפלייאוף. הפייסרס חזקים עם אולדיפו, מיאמי ברצף 5 ניצחונות אך בבק טו בק.

וושינגטון- יוטה: הג'אז בנפילה חופשית, הולכים ומתרחקים מהפלייאוף.

ברוקלין- דטרויט.
ניקס- שיקאגו.

יוסטון- פורטלנד: יש סיכוי שלילארד יחזור ויספק אחלה מפגש.

ממפיס- פליקנס: מפיס מקום אחרון במערב... מי היה מאמין.
מילווקי- אורלנדו.

מינסוטה- אוקלהומה: משודר ב-ESPN. בתחילת העונה הייתי קונה מקום 5 במערב בלי לחשוב פעמיים. אלא שעם האוכל בא התיאבון, ועכשיו אנחנו מבוססים במקום 4 וצריכים לשמור עליו. כמובן שאוקלהומה היא האיום העיקרי לעבור אותנו, מה שהופך את המשחק הזה לקריטי במיוחד.
כרגע אנחנו מקדימים את הת'אנדרס ב-3.5 משחקים. לא רק שהמשחק יכריע האם הפער יצטמצם ל-2.5 או יגדל ל-4.5, ניצחון שלנו ישיג יתרון בשובר שוויון במקרה שנסיים את העונה עם אותו מאזן כמו OKC.
במילים אחרות- אם יש משחק חשוב מהרגיל במהלך העונה זה המשחק הזה.

דנבר- אטלנטה.
גולדן- קליפרס: המשחק השני בדאבל הדר ב-ESPN. כולנו התרגלנו לראות את גולדן משפילה את הקליפרס ואין סיבה שזה ישתנה. נכון להיום הווריורס מחזיקים ב-12 ניצחונות רצופים מולם. נכון למחר 13.
לצפיה ב-'עכשיו אמרו שלברון מוביל בקולות לאולסטאר'
עכשיו אמרו שלברון מוביל בקולות לאולסטאר
12/01/2018 | 03:17
4
16
לצפיה ב-'קארי מוביל במערב בטיפה על דוראנט'
קארי מוביל במערב בטיפה על דוראנט
12/01/2018 | 03:27
32
אם הגריק פריק מסיים שני

האם זה בינו לבין לברון

או שלוקחים את המוביל במזרח על המוביל במערב?
ואז בוחרים את הקבוצות

לדעתי בסופו של דבר סטף יוביל בקולות
לצפיה ב-'אז עכשיו אמרו מובלי הקונפרס יבחרו את הקבוצה'
אז עכשיו אמרו מובלי הקונפרס יבחרו את הקבוצה
12/01/2018 | 03:51
1
40
זאת אומרת אם ההצבעה היתה מסתיימת היום זה היה לברון קארי

לצפיה ב-'מצד אחד לא נראה לי שקארי יבחר בווסטברוק'
מצד אחד לא נראה לי שקארי יבחר בווסטברוק
12/01/2018 | 03:55
38
מצד שני אם בחמישיה אחת יהיה
לברון גריק פריק ווסטברוק , זה יהיה 3 השחקנים הכי אתלטים
בהיסטוריה של הנבא
לצפיה ב-'אומרים שדוראנט לא רוצה להיות הבנאדם שבוחר בדראפט האולסטאר'
אומרים שדוראנט לא רוצה להיות הבנאדם שבוחר בדראפט האולסטאר
12/01/2018 | 17:29
33
קארי דווקא כן,  ההפרש בניהם צמוד

בכל מקרה לברון יהיה ככל הנראה הבוחר הראשון
הוא מוביל בפער עצום

אני כמעט בטוח ב90 אחוז שאם קארי נציג המערב,
לברון בוחר את דוראנט בבחירה הראשונה

השאלה מה קורה אם דוראנט הוא נציג המערב

מי השחקן הראשון שלברון יבחר? קיירי? קארי?

יהיה מעניין לראות את קיירי וקארי משחקים ביחד, לא נראה לי שזה יקרה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה