לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76227,622 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA ומכללות. כאן תוכלו לדבר על הליגה הטובה בעולם ומה שקרה, קורה ויקרה בה בעתיד ועל ליגת המכללות שממנה יצאו בסופו של דבר הכוכבים של המחר. תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'ג'ימי באטלר והטימברוולבס'
ג'ימי באטלר והטימברוולבס
18/09/2018 | 15:54
12
46
אני מניח ששמעתם שמערכת היחסים בין השחקן לקבוצה, לא בדיוק מלבבת.
לא כל כך ברור מה הרקע לכל זה (יובל, אולי אתה יודע יותר?) אבל באטלר ממש לא מרוצה ובין השורות כנראה שגם חלק מהשחקנים ובעיקר טאונס, לא ממש מרוצים מהנוכחות שלו בקבוצה.
השמועות אפילו מדברות על כך שטאונס לא מוכן לחתום על הארכת חוזה בקבוצה לפני שיתברר מה בדיוק הסטטוס של באטלר.
היום אמורה להיערך פגישה בין באטלר והסוכן שלו להנהלת הקבוצה במטרה לברר, פנינו לאן.
בין כל זה, יש כבר שמועות שהראפטורס מנסים לרקום טרייד שיכלול את איבקה כדי להניח יד על באטלר.
ועם קשר או בלי, אתמול הבעלים של הוולבס אמר שהוא לא ממש מבין את המהלכים של טיבודו בקיץ הזה.
לצפיה ב-'כתבה טובה שמסכמת את העניין'
כתבה טובה שמסכמת את העניין
18/09/2018 | 17:45
48

הרבה יוכרע בפגישה הזאת. אם באטלר יצהיר שהוא לא מתכוון להישאר במינסוטה, או יבקש טרייד, זה צריך להיות גם הסוף של ת'יבודו בקבוצה. הוא עשה מספיק נזק.
לצפיה ב-'באוקלהומה גם בלאגן, ווסטברוק ורוברסון בספק רציני לפתיחת '
באוקלהומה גם בלאגן, ווסטברוק ורוברסון בספק רציני לפתיחת
19/09/2018 | 09:46
3
34
העונה. לדעתי, תלוי ברמת המערב, זה יכול לעלות לקבוצה בעליה לפלייאוף.
לצפיה ב-'בשביל זה יש את שרודר '
בשביל זה יש את שרודר
19/09/2018 | 11:03
2
50
הסגל שלכם יותר עמוק השנה, הבאתם גם את נואל ואת הצרפתי עם השם המסובך מפילדלפיה, יש לכם כמה אופציות בכל עמדה
הרוטציה יכולה להתעצב יפה לאורך העונה, זה חוכמה בדיעבד אבל הנקודת פתיחה שלכם מבטיחה יותר משנה שעברה 
לצפיה ב-'TLC '
TLC
19/09/2018 | 11:11
1
22
לצפיה ב-'לקח לי שעה להבין '
לקח לי שעה להבין
19/09/2018 | 13:35
9
לצפיה ב-'בסך הכל מנסה לברוח מהטירוף'
בסך הכל מנסה לברוח מהטירוף
19/09/2018 | 15:02
12
לצפיה ב-'ע"פ הדיווחים'
ע"פ הדיווחים
19/09/2018 | 21:00
5
35
באטלר ביקש טרייד ואף סיפק רשימת קבוצת שאיתן הוא יסכים לחתום על הארכת חוזה.
לא ברור מי הקבוצות המדוברות אבל כנראה שהלייקרס היא אחת מהן.

לצפיה ב-'גם הניקס ברשימה לפי הדיווחים'
גם הניקס ברשימה לפי הדיווחים
19/09/2018 | 21:27
4
29
יכול להיות שהעובדה שפול ג'ורג' נשאר באוקלהומה ישכנע קבוצות נוספות להאמין שיוכלו להשאיר אצלן את באטלר.

במשך תקופה ארוכה התנגדתי להצעת הטרייד של באטלר למינסוטה. בסוף בהתחשב בעונת הרוקי המאכזבת של דאן, וקרע ה-ACL של לאבין, השתכנעתי בצדקת הטרייד. עכשיו הוא מקבל טוויסט נוסף, בעיני זה הזמן להשיג את ההצעה הכי סבירה שנוכל תמורת באטלר ולפטר את ת'יבודו. על שנתיים של אימון לא מוצלח ו-3 קיצים של ניהול לא מוצלח.
לצפיה ב-'באטלר די תוקע אותם עם הרשימה שלו'
באטלר די תוקע אותם עם הרשימה שלו
19/09/2018 | 22:03
3
25
מה כבר הם יכולים לקבל מהניקס?
לצפיה ב-'לא ציפיתי ליותר מזה'
לא ציפיתי ליותר מזה
19/09/2018 | 22:16
2
29
העובדה שנתן 3 אופציות משאיר בכל זאת מעט leverage לוולבס, כי הקבוצות צריכות להתחרות זו בהצעה של זו.
חוץ מזה שבאטלר לא יכול להטיל וטו על טרייד, למקרה שקבוצה תהיה מוכנה להמר בכל זאת על הסיכוי שישאר אצלה.

שני הנכסים העיקריים של הניקס שנמצאים על השולחן הם פרנק ניליקינה וקווין נוקס שבחרו בדראפט האחרון. ניליקינה הוא רכז הגנתי מהסוג שת'יבודו אוהב ומהסוג שאנחנו לא צריכים כרגע. את נוקס אני לא ממש מכיר.
אני מסכים איתך שללייקרס יש נכסים הרבה יותר טובים, השאלה אם הם יהיו על השולחן.
לצפיה ב-'לפי השמועות'
לפי השמועות
20/09/2018 | 03:57
1
15
תיבודו לא מתכוון לעשות טרייד על באטלר והוא מקווה שהעפלה לפלייאוף ישכנעו את השחקן להישאר.

בהצלחה
לצפיה ב-'אחת הסיבות שאני לא מתבאס מהמצב'
אחת הסיבות שאני לא מתבאס מהמצב
20/09/2018 | 10:24
6
שאני לא הייתי סומך על ת'יבודו שידע לבצע טרייד ולקבל משהו תמורת באטלר, מבלי שהיה נאמר לו מפורשות שהוא רוצה טרייד.
זאת אומרת סביר להניח שלולא השיחה באטלר היה עוזב בסוף השנה תמורת כלום, עכשיו נוכל לקבל תמורתו משהו.
אם זה היה מנג'ר אחר הייתי אומר שהשאיפה להשאיר את ג'ימי היא חלק מטקטיקת משא ומתן. אני נזהר בדבריי כי ת'יבודו מסוגל להכל, אבל במצבים כאלה אני מאמין  שגלן טיילור (הבעלים) הוא שיקבל החלטה בסופו של דבר ובאטלר אכן יועבר בטרייד בשלב מסוים.
לצפיה ב-'רוצים לעשות דירוג מאמנים?'
רוצים לעשות דירוג מאמנים?
10/09/2018 | 11:03
41
77
עלתה הצעה כזאת במהלך העונה. 
מוזמנים לתת  אם זה משהו שמעניין אתכם.

אני גם מזמין את מי שרוצה להציע איך הדירוג יתבצע בפועל. כמה מאמנים לדרג, באיזו שיטת דירוג וכו'.
המשך>>
עלתה הצעה כזאת במהלך העונה. 
מוזמנים לתת  אם זה משהו שמעניין אתכם.

אני גם מזמין את מי שרוצה להציע איך הדירוג יתבצע בפועל. כמה מאמנים לדרג, באיזו שיטת דירוג וכו'.
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח לכולם'
שנה טובה וחג שמח לכולם
08/09/2018 | 18:44
13
91
הקדמתי ביום אבל בכל מקרה,שתהיה לכם שנה נפלאה.
מה הציפיות שלכם לעונה הקרובה בNBA? קצת תהיות לגבי העונה הקרובה.
מאוד מעניין אותי מה שהולך להיות עם הלייקרס, מבחן גדול ללגסי של לברון ג'יימס.
עוד דברים מעניינים לצפות להם- ההתפתחות של סימונס,מיטשל ואמביד וגם הרוקיס החדשים שנכנסים לליגה.
הספרס- קבוצה שהתפרקה כמעט לחלוטין מנכסיה ומגדולתה, האם פופ יכול להצעיד אותם עמוק לתוך הפלייאוף עם דרוזן ואולדריג'?
ובנוגע למזרח- מי תצא מהמזרח? טורונטו או בוסטון? לא רואה אף אחת אחרת שיכולה לצאת משם. איך קוואי ישתלב בטורונטו?
הגריק פריק- יעשה קפיצה משמעותית בפלייאוף או שנהנה ממנו בעיקר בעונה הסדירה?
תוסיפו עוד.
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
08/09/2018 | 21:34
49
הציפיות שלי מהליגה הן די גבוהות. האמת שמאוד נהנתי בעונה שעברה (כנראה כי אינדיאנה הייתה אחת הקבוצות הכי אטרקטיביות בליגה, אבל לא רק) והייתי שמח לראות כמה מגמות ממשיכות לצבור תאוצה:
1. קבוצות מאומנות מנצחות קבוצות מוכשרות. בכלל רמת המאמנים בליגה לדעתי טובה יותר מאי פעם. מקווה שיגיעו לליגה בשנים הקרובות עוד כמה מאמנים מרעננים שיעלו את הרמה עוד יותר.
2. קבוצות מפסיקות לחלק 60 מיליון לכל שחקן טופ 100. מי שבא לו להביא שחקן על אוברפיי שיעשה את זה לעונה אחת (עוד מגמה שלדעתי היא חיובית). אני חושב שלפני שנתיים-שלוש היו בליגה חוזים הרבה הרבה יותר גרועים מאלה שאפשר למצוא כיום.
3. שמתם לב שההאק-א-באד-פרי-ת'רו-שוטר נעלם מן העולם? לא היה צריך שום חוק מיוחד עבור זה - כל שחקן משמעותי כיום קולע מעל 50% כשהחשודים המיידיים ג'ורדן ודראמונד נתנו עונה יפה מהעונשין (יחסית כן...). למעשה בדקתי וקלעי העונשין הכי גרוע בליגה מבין אלה שפתחו בחמישייה אשתקד הוא רג'ון רונדו (54%). אחריו סטיבן אדאמס, בן סימונס וקלינט קאפלה (56), דווייט הווארד (57) ואז מגיע דיאנדרה עם 58. זו מגמה נהדרת ובואו נקווה שכל הסיפור הזה שייך להיסטוריה.
4. המגמה היחידה שהייתי מעדיף שתיפסק היא הטנקינג אבל זה לא באמת הולך לקרות בקרוב.

ברמה האישית: אמנם לברון נטש את המזרח אבל עדיין זו תהיה חוצפה מצידי לדרוש כל דבר מעבר למה שעשינו לפני שנה. צריך לזכור שגם מילווקי מצאה סוף סוף מאמן טוב ועם השיפור הטבעי של יאניס הם אמורים להיות בדבוקה העליונה. גם פילדלפיה אמורה להיות טובה יותר ממה שהיא כבר, וגם וושינגטון כנראה לא תחווה עוד עונה חלשה כל כך (שוול מחמיץ שליש ממנה). אם נגיע לפלייאוף עם יתרון ביתיות ונעלה שלב אני אהיה מאושר אבל גם עונה נוספת שתסתיים בסיבוב הראשון לא תהיה בהכרח כישלון.
לצפיה ב-'חג שמח לכולם'
חג שמח לכולם
08/09/2018 | 22:05
4
74
כמה מילים על השאלות שהעלית:

העונה הבאה של הלייקרס:
האמת שאני לא מבין מה הביג דיל. לברון ישחק בקבוצה עם תקרה מאוד מוגבלת ומתוקף הנוכחות של לברון- גם הרצפה מוגבלת. אני מצפה שיעלו לפלייאוף והגג שלהם הוא סיבוב שני כתלות במצ'אפ שיפגשו. 
אם הלייקרס יפספסו את הפלייאוף זו תהיה ממש אכזבה, אם יעברו סיבוב זה יהיה מרשים. אבל מבחן גדול ללגסי של לברון? בעיני יש לו כבר track record כל כך יציב ומרשים שעונה אחת מאכזבת או מפתיעה לטובה, שבכל מקרה אין בה סיכוי אמיתי להתקרב לתואר, היא לא מה שתעשה את ההבדל.

ההתפתחות של סימונס, מיצ'ל ואמביד:
נתייחס לשאלה הזאת מהזווית של איזה אלמנטים הייתי מצפה לראות מהם.
סימונס צריך לשפר את אחוזי העונשין שלו, אולי להתחיל לזרוק מיד ריינג' קצרים כשהוא ממש פנוי. בעיני הוא מאוד מלוטש והאפסייד שלו מכאן והלאה זה בעיקר עבודה על קליעה. לא מצפה שיקלע 150 שלשות בעונה הבאה אבל שיראה סימנים בכיוון הנכון.

מיצ'ל שחיזק את מעמדו ככוכב בפלייאוף יתקל בשנה הבאה בהגנות שיגיעו יותר מוכנות מולו ויביאו עליו יותר עזרה. הייתי רוצה לראות שישתפר בתור פליימייקר וכיוצר לאחרים בפיק אנד רול. הוא מסוג השחקנים שיהפכו לאופציה ראשונה דומיננטית וכדי שזה יקרה הוא צריך לחזק את הצד הזה במשחק שלו.

אמביד צריך בעיקר לשפר את קבלת ההחלטות. בשנתיים הראשונות שלו בליגה חלק מהזריקות הלא טובות שהוא לוקח או קצב האיבודים המסחרר שלו אלה דברים שניתן לסלוח עליהם, אבל כדי שיקח צעד קדימה מבחינת יעילות הוא צריך לפעול יותר מדויק מהפוסט ולהתמקצע בכמה מובים מרכזיים. אז אני מצפה לפחות כדרורים מיותרים או זריקות קשות ויותר פעולות מהירות, הוא לא צריך יותר מ-3 מהלכים קטלניים כדי למשוך דאבל טים אוטומטי בפוסט.

הספרס:
בהחלט שאלה מעניינת. אני יכול לראות את זה מסתיים בהצלחה אבל גם בכישלון חרוץ. הם מאוד רזים בפרימטר כשאת עמדות 1-3 ימלאו מורי, מילס, דרוזן ובלינלי. לא מזהה מביניהם אף פליימייקר טוב. כנראה שרודי גיי ישחק הרבה SF למרות שבליגה של היום הוא יותר PF. 
זו שאלה כיצד דרוזן ואלדריג' יסתדרו זה לצד זה בתור שניים משחקני המיד ריינג' הבולטים בליגה. אני חושב שמבחינה אסתטית ההתקפה שלהם לא תראה טוב. יכול להיות שהיעילות כן תהיה חיובית במידה ודרוזן ימשיך להגיע לעונשין 7-8 פעמים במשחק. אבל בכלל לא בטוח אם אלדריג' ישמור על תפוקה דומה לעונה שעברה, ראינו כמה הוא נראה שונה לצד קוואי.

ההצלחה של הספרס בשנים האחרונות מתבססת על הגנה וזה כנראה מה שיכריע לאיזה כיוון תלך העונה שלהם. אין להם הרבה שחקני הגנה טובים בסגל, אולי הסגל ההגנתי החלש ביותר מזה שנים. אבל יש להם את המאמן הטוב בליגה שאפשר לסמוך עליו כנראה שיפיק הגנה קבוצתית ברמה גבוהה. אם הם ישמרו על המעמד שלהם כהגנה טופ 5 בליגה הם יוכלו להגיע להישגים יפים, אם ידרדרו לכיוון מרכז טבלה זה יכול אפילו להסתיים בלוטרי.

מי תצא מהמזרח?
בעיני יש 3 מועמדות- בוסטון, טורונטו ופילדלפיה.
בוסטון היא הפייבוריטית הברורה בעיני. הכי הרבה סימני קריאה, הכי מעט סימני שאלה. הכישרון שלהם שני רק לווריורס והאיש על הקווים ידע לרתום את זה לעוצמה קבוצתית בשני צדי המגרש. 

טורונטו ממש מעניינת גם מבחינת קוואי באופן אישי וגם הסגל שלהם מסקרן במיוחד. תקרת הזכוכית עלתה עם ההגעה של קוואי ולצד לאורי, דני גרין, אננובי, סיאקם ואיבאקה הם יכולים להעמיד ממש wrecking crews בהגנה. יחד עם ואן פליט וולנצ'יונאס שמספקים איכויות שונות, רייט ומיילס השלשיונרים בכנפיים יש להם סגל רחב ואיכותי שיוכל לאתגר את הסלטיקס, במידה וקוואי יהיה השחקן הטוב בסדרה.

לא הייתי מבטל את הסיכויים של פילדלפיה לנצח את המזרח. הגרעין הצעיר ממשיך לרוץ ולהשתפר על הדרך, ווילסון צ'אנדלר יותר טוב מאיליאסובה ומרקל פולץ יכול להיות יותר טוב מבלינלי. עושה רושם שיהיו להם יריבות קשות בשלבי הפלייאוף המאוחרים אבל גם להם יש פוטנציאל להיות אחת מ-5 הקבוצות הטובות בליגה בעונה הבאה. 

הגריק פריק:
אני מצפה לשינוי די משמעותי בסגנון המשחק של מילווקי הואיל ובודנהולצר נכנס לתפקיד. אין ספק שיאניס עוד יכול להשתפר אבל בהנחה שהוא די קרוב לתוצר סופי, רוב האפסייד של הבאקס טמון באלמנטים קבוצתיים- קבלת החלטות טובה יותר, הגנה חכמה יותר, באיזשהו מקום אפילו כימיה בסיסית בין בלדסו לשאר. לדעתי הם צריכים לבצע איזשהו טרייד, בעונות האחרונות יש להם הרבה חתיכות שלא משתלבות לפאזל ברור. 
לצפיה ב-'לגבי הלגסי של לברון'
לגבי הלגסי של לברון
08/09/2018 | 23:18
1
64
באמת עונה אחת לפה או לשם לא אמורה לשנות הרבה.
אבל ההייפ עושה את שלו, בוא לא נשכח גם שמפמפמים לנו באוזן שנים שהוא עושה חיים ונח רוב העונה במזרח הקליל. מסקרן אותי לראות מה הוא יעשה במערב. רק חבל שהצוות שלו כל כך חלש יחסית.

לצפיה ב-'עם סגל כמו של הלייקרס'
עם סגל כמו של הלייקרס
08/09/2018 | 23:39
54
קשה להאמין שהיה יכול לעשות משהו משמעותי גם במזרח של שנה הבאה.

לגבי הספקולציות של מה היה עושה במערב, אני חושב שהחל מ-2007 ועד היום הוא הוביל את אחת מ3-4 הקבוצות הטובות בליגה ללא קשר לקונפרנס. בשנים שהמזרח היה חזק יותר מהמערב (2008-2010) זה נגמר בהדחות במזרח, בשנים שהמערב היה חזק יותר (2012 עד היום) זה התבטא ב-8 גמרים רצופים. לדעתי אנחנו יכולים לאמוד די טוב את הקבוצות של לברון גם בהשוואה למערב.
לצפיה ב-'כמה דברים שלא הסכמתי עם הפוסט הזה:'
כמה דברים שלא הסכמתי עם הפוסט הזה:
09/09/2018 | 11:24
1
52
חג שמח ושנה טובה קודם כל

אולי זה יפתח דיון נחמד:
סימונס - אני רוצה שהשנה יוסיף דבר אחד - שמי שנותן לו מטר-שניים - ישלם על זה בסל. זה הכל. לא אכפת לי אם זה שלשה, לא אכפת לי אם זה גויאבה של ליאור אליהו. אין מישהו ברמת הכוכבות שלו שאפשר לשמור אותו ככה. הוא רוצה להיות לברון הבא, לא רונדו הבא...

מיטשל - הוא דווקא פליימייקר טוב. הבעיה היא יעילות נמוכה ובחירת זריקות רעה. ראיתי אותו בלייב במשחק טוב (יוטה ניצחו את המחליפים של גולדן סטייט באוקלנד ב-30 הפרש), הוא ממש חתולי ויודע למסור מהאויר, הוא רואה את המגרש מצויין, והוא לוקח זריקות כמו שקובי בראיינט היה לוקח בימי הקליפים של יוטיוב של why I hate kobe. טוב, לא עד כדי כך נורא, אבל הוא גם לא עושה את הקשות כמו שקובי היה עושה לפעמים. סקורר טוב צריך לדעת להגיע לסוויט ספוטס שלו ולהעניש משם באחוזים גבוהים, כמו שדוראנט עושה.

אמביד - מסכים על קבלת ההחלטות. לדעתי הוא צריך להגן יותר על הטבעת, ולא רק לחפש את הבלוק שייכנס לעשרת המהלכים של השבוע. הבעיה שלי איתו זה שלפעמים הוא רואה שלא יצליח לתת בלוק אז הוא מוותר על לנתר, לדעתי הוא צריך לדעת איך לעמוד ולהרים ידיים. אגב, גם החילופים שלו על גארדים לא טובים. עם כל ההשוואות לאולג׳וואן, תראו איך האקים היה מזיז את הרגליים בתחילת הקריירה וכמה שאמביד כבד בהשוואה אליו.

התחזית לגבי הספרס נראית לי מדוייקת.

לדעתי הסיכויים של יאניס ומילווקי לא פחותים מפילדלפיה/טורונטו. טורונטו אם כבר נראית לי מחוץ למשוואה. קוואי אמור להיות שדרוג על דרוזן אבל אני צופה לעונה ממש רעה עם הרבה חרא מחוץ למגרש. יש לשים את הדברים על השולחן - קוואי לא סקורר טבעי. הוא לא מנהיג שיוביל קבוצת הגנה חסרת פשרות בראפטורס. לאורי מזדקן ואם ייפצע העונה הזו תהיה נוראית. החלפת המאמן לא בדיוק תעזור להם. אולי אני רואה שחורות, לא יודע.

בוסטון עם קיירי והייוורד בכושר מלא אמורה לקחת את הקונפרנס בקלות.
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
09/09/2018 | 12:42
42
סימונס- כן אנחנו סך הכל מסכימים. פשוט נראה לי שהמעבר בין 56% מהעונשין ליכולת לקלוע מעבר לקשת יקח יותר מעונה אחת.

מיצ'ל- בעיני הוא המוסר השלישי בטיבו ביוטה מהפיק אנד רול, אחרי רוביו ואינגלס. יש לג'אז screen setters ממש טובים שגם מתוגמלים על כך כשהם חוסמים לשניים הנ"ל, פחות למיצ'ל.

אמביד- נדמה לי שהיינו חלוקים בעבר לגבי היכולת ההגנתית שלו, אני חושב שהוא מגן על הטבעת ממש טוב ולא רודף אחרי מספרים.

אם קוואי לא ישתלב בטורונטו כמו שצריך זה באמת יוציא אותם מהמשוואה. בהנחה שיחזור ליכולת מלפני הפציעה אני חושב שהוא דוקא שחקן התקפה על גבול הטופ 10 בליגה ויוכל להוביל את הקבוצה התקפית לא פחות טוב מדרוזן.
מסכים איתך שבפסקה על טורונטו התייחסתי בעיקר לתסריט האופטימי וזה בהחלט יוכל להיראות פחות טוב.
לצפיה ב-'לראות את גולדן סטייט לא לוקחת אליפות'
לראות את גולדן סטייט לא לוקחת אליפות
09/09/2018 | 00:10
53
הצירוף של פאקינג קאזינס לקבוצה שהיא כבר השנייה/שלישית הטובה ever - זה פשוט מגוחך ומעצבן. אז אם יש צדק שיעלה ויבוא ויגרום להם להפסיד איכשהו (בלי שח״ח יפצע שם מישהו).
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח!'
שנה טובה וחג שמח!
09/09/2018 | 16:18
12
לצפיה ב-'שנה טובה חברים '
שנה טובה חברים
09/09/2018 | 17:36
41
שנמשיך להינות מדיונים טובים
אנחנו ההוכחה שהאיכות היא שקובעת

מחר אענה על השאלות שנשאלו פה
לצפיה ב-'תשובות חלקיות'
תשובות חלקיות
11/09/2018 | 11:44
46
אין יותר מידי מה להגיד על הלייקרס שלא אמרו עדיין.
בעיניי, כמעט כל תרחיש אפשרי כולל האפשרות שבאמצע העונה נראה מהלך פסיכי שינחית שם עוד שם גדול ויהפוך אותם לקונטנדרים (כרגע ברור שהם לא)
השאלה העיקרית היא כמה לברון רוצה לבוא ולהיות מנטור לשחקנים צעירים, אל תשכחו שבקליבלנד הוא לא רצה לעשות את זה ודאג שהבחירה הראשונה בדרפט תועבר בטרייד בתמורה לקווין לאב אבל יכול להיות שהיום הוא במקום אחר וחושב אחרת.
לגבי הלגסי של לברון, אני מנסה לא להיות משוחד לרעה אבל עבורי חוסר הנאמנות שלו למועדון ספציפי זה משהו שמאוד צורם וקשה לי לקבל את זה מעבר לזה, שום דבר לא יפגע במי שהוא ובשחקן שהוא, מספר 2 בכל הזמנים ואף אחד לא יקח את זה ממנו.

הספרס
לא חסיד גדול של דרוזן אבל אני חייב לציין שאני מאוד מאוד סקרן לראות איך הוא ישחק תחת מאמן על כמו פופ ובמידה מסויימת, אני אפילו מתרגש בשביל דורזן על ההזדמנות שהוא קיבל לשחק במועדון כמו הספרס.
פלייאוף? נראה לי שברור שכן.
כמה עמוק? סביר להניח שלא יותר מידי אבל הם בטוח לא יבואו להיות תפאורה לקבוצות כמו גולדן, יוסטון או אוקלהומה.

מי תצא מהמזרח?
בכנות? לא רואה קבוצה אחרת חוץ מבוסטון וזה כולל את טורנטו עם קוואי.
בעיניי אם הסלטיקס לא יוצאים מהמזרח השנה זה חתיכת כישלון.

איזה קפיצה אתה עוד רוצה שהפריק יעשה?
לדעתי מבחינת יכולת הוא די בטופ שלו (למרות הגיל הצעיר יחסית)
הייתי שמח לראות אותו קצת יותר "נושך" לא רק ברמת המשחק אלה גם ברמת המנהיגות ואז הוא באמת יהיה שחקן מושלם.

הבולס שולטים!

לצפיה ב-'ההתרגשות בשיאה'
ההתרגשות בשיאה
12/09/2018 | 10:58
1
47
לא נשאר עוד הרבה עד שהטירוף חוזר!
באמת יהיה מסקרן לראות מ יהיה עם הלייקרס ועוד יותר מסקרן לדעתי יהיה השילוב של לברון עם רונדו. נראה לי שפעם הראשון בקריירה של לברון הוא ישחק לצד רכז טהור ואם כבר לשחק לצד אחד כזה אז עדיף את רונדו!!
מילווקי תמיד היו חביבים עלי אבל הם איבדו את ג'ברי פרקר ולא נראה לי שהם יתחזקו יותר מידי.
לצפיה ב-'לברון צריך קלעים סביבו וכמה שיותר'
לברון צריך קלעים סביבו וכמה שיותר
12/09/2018 | 20:01
35
הוא בעצמו facilitator , סוג של רכז טהור אם תרצה.
הקבוצה מתפקדת הכי טוב כשיש סביבו קלעים, רונדו לא מסוגל לקלוע משום מקום. זה נחמד שיש עוד שחקן עם ראיית משחק אדירה, הוא צריך לקוות שהשאר פשוט יכניסו את הכדורים.
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה לכולם, תשובותי'
גמר חתימה טובה לכולם, תשובותי
12/09/2018 | 11:05
36
אני ממש מקווה שגולדן לא ייקחו אליפות. אני שונא פרויקט גלקטיקוס.
הלייקרס לדעתי יעשו פלייאוף ולברון לדעתי ינוח. קליי תומפסון ב 2019 הוא מטרה נכונה מצדם. שחקן מושלם לצד לברון, וחסרונו יחליש קצת את הווריורס. רק נשאר להחתים אותו .
לגבי הרוקיז מסכים עם מה שנכתב פה. אני בעיקר סקרן לגבי מיטשל.
הספרס יהיה מעניין. לדעתי הם עושים סיבוב ראשון.
אם בוסטון לא יוצאים מהמזרח והם בריאים זו פדיחה רצינית.
לגבי יאניס יש סימן שאלה. אני חושב שהגיע הזמן שהוא יראה שהוא מסוגל לסחוב קבוצה לנצחונות בפלייאוף, לא אכפת לי איך. אם הוא לא מסוגל לקלוע אז שיעשה דברים אחרים, מילווקי חייבת לעבור לפחות סיבוב אחד כדי שהוא יצדיק את ההייפ סביבו.
לצפיה ב-'קצת חדשות מהליגה'
קצת חדשות מהליגה
08/09/2018 | 08:25
19
85
חברים חדשים הוצגו הלילה בהיכל התהילה ויש פה אחלה נבחרת:
ריי אלן (שבחר ברג'י מילר שיהיה זה שיכניס אותו להיכל ופירגן לו בנאום מרגש)
סטיב נאש
ג'ייסון קיד (עם הנאום הכי רובוטי שראיתי)
גראנט היל
דינו ראדג'ה
טינה תומפסון הנפלאה
מוריס צ'יקס

דמרכוס קאזינס מתאמן ומפגין תנועות מרשימות כולל כמה דאנקים מפלצתיים אבל הדרך לחזרה עוד ארוכה.

הלייקרס מסמנים מטרה די מפתיעה (לדעתי) לקיץ 2019 וקוראים לו קליי תומפסון.

למי שפספס, בוריס דיאו הודיע על פרישה.

כפי שכבר צויין, מינסוטה או ליתר דיוק, תום טיבודו מתעניינים בלואל דאג וצפויה פגישה בין הצדדים בימים הקרובים.

דווין וויד צפוי במיאמי למה שאולי יהיה העונה האחרונה שלו (שקל פרישה כבר העונה)

דמיאן לילאד אומר שהוא ישמח להישאר בפורטלנד עד סוף הקריירה (אמין מאוד)

לצפיה ב-'נתון מעניין בנתקלתי בו'
נתון מעניין בנתקלתי בו
08/09/2018 | 11:44
2
76
חוץ מאשר נוביצקי שיפרוש בקרוב, השחקן הכי ותיק שמשחק כל הקריירה באותה קבוצה הוא מייק קונלי. אחריו ראסל ווסטברוק.

נזכרתי שבעצם יודוניס האסלם גם משחק כל הקריירה בהיט, אם אפשר לקרוא לשנים הארונות "משחק". לפעמים אני שוכח שהוא עוד לא פרש.
לצפיה ב-'נתון מעניין מאוד האמת'
נתון מעניין מאוד האמת
08/09/2018 | 13:43
1
83
מראה הרבה על האבולוציה של שחקני הליגה בקטע של ה'נאמנות' לקבוצה.
לא שאני בהכרח מאשים אותם, הGMים משחקים בהם כמו חיילים במשחק שחמט ומעבירים בכיף גם כוכבים בטריידים ומה לא.
לצפיה ב-'זה תוצר של שני דברים'
זה תוצר של שני דברים
08/09/2018 | 13:55
58
גם השינוי התפישתי כפי שציינת, וגם העובדה שאורך החוזים התקצר. אפילו אם שחקן מעוניין לחתום לחוזה הכי ארוך טווח שהוא יכול, כיום זה בין 4-5 שנים בעוד שבעבר היו חוזים של 6-7 שנים. לכן הוא יצא יותר פעמים לפרי אייג'נסי ויהיו לו יותר הזדמנויות לעבור קבוצה.
לצפיה ב-'מסתבר שאם הם לא היו שחקני כדורסל'
מסתבר שאם הם לא היו שחקני כדורסל
08/09/2018 | 13:19
3
102
היו יכולים להיות ראפרים לא רעים בכלל..
לצפיה ב-'אבל גם לא טובים במיוחד'
אבל גם לא טובים במיוחד
08/09/2018 | 16:14
1
15
לצפיה ב-'מה שכן, אהבתי את המשפט על סקיפ בייליס חחח'
מה שכן, אהבתי את המשפט על סקיפ בייליס חחח
08/09/2018 | 16:21
11
לצפיה ב-'שיר טוב בעיניי'
שיר טוב בעיניי
09/09/2018 | 11:06
10
לצפיה ב-'כמה סמלי שקיד ונאש נכנסו ביחד'
כמה סמלי שקיד ונאש נכנסו ביחד
08/09/2018 | 17:03
75
שני שחקנים כל כך ייחודיים וכל כך דומים. לא מייצרים כאלו כבר
לצפיה ב-'לואל דנג חתם במינסוטה'
לואל דנג חתם במינסוטה
10/09/2018 | 23:29
9
56
תנחומיי יובל
לצפיה ב-'בחרנו בדראפט האחרון שני שחקני כנף'
בחרנו בדראפט האחרון שני שחקני כנף
11/09/2018 | 00:38
49
שנראו טוב בסאמר ליג. דנג ידחוק אותם עוד אחורה ברוטציה.
זה נכון שחסר לנו מחליפים בכנפיים, מאחורי וויגינס ובאטלר אין לנו כמעט כלום, אבל זה לא שדנג שווה דקות משחק בקבוצת פלייאוף. החור בעמדות 2-3 מהספסל היה ונותר על כנו. למעשה החמיר בהתחשב בעזיבה של ג'מאל.
לצפיה ב-' אין בעל בית לקבוצה הזאת שיעצור את השיגעון הזה? '
אין בעל בית לקבוצה הזאת שיעצור את השיגעון הזה?
11/09/2018 | 04:49
15
לצפיה ב-'ידיעה עוד יותר מפגרת שקראתי עכשיו'
ידיעה עוד יותר מפגרת שקראתי עכשיו
11/09/2018 | 05:36
2
55
מונטה אליס אמור להתחיל להתאמן עם הטימברוולבס
לצפיה ב-''
11/09/2018 | 09:59
1
5
לצפיה ב-'אתה יודע שלא צחקתי כן?'
אתה יודע שלא צחקתי כן?
11/09/2018 | 11:23
39
זה אמיתי לגמרי
יש להם מקום פנוי ברוסטר והם הזמינו את מונטה אליס וברנדון ראש להתאמן איתם ואחד מהם צפוי לקבל חוזה.

לצפיה ב-'אשכרה חסר רק נואה להשלים את כל החמישייה ההיא'
אשכרה חסר רק נואה להשלים את כל החמישייה ההיא
11/09/2018 | 10:48
3
10
לצפיה ב-'ת'יבודו הוא דוגמה חיה עד כמה התפקידים של מאמן ו-GM'
ת'יבודו הוא דוגמה חיה עד כמה התפקידים של מאמן ו-GM
11/09/2018 | 11:10
2
58
צריכים להיות מבוצעים ע"י שני אנשים שונים.
לצפיה ב-'אבל עדיין יש בוס מעליו שיכול לשים סוף לטירוף הזה לא?'
אבל עדיין יש בוס מעליו שיכול לשים סוף לטירוף הזה לא?
11/09/2018 | 11:14
1
15
לצפיה ב-'הבעלים תמיד נשאר הדמות החזקה בפרנצ'ייז'
הבעלים תמיד נשאר הדמות החזקה בפרנצ'ייז
11/09/2018 | 11:36
70
במובן שהוא יכול לפטר את כל מי שמתחתיו. הבעיה שהוא לא מגביל את השטויות שת'יבודו עושה עם אפס חשיבה לעתיד, האמת גם מעט מאוד חשיבה להווה כי הוא רודף אחרי שחקנים washed up שאולי היו שווים משהו בפעם האחרונה שאימן בשיקאגו.
הסגל שלנו מורכב משני כוכבים, 4 משלימים ש-3 מהם אוברפייד ושורה ארוכה של שחקנים על חוזי רוקי (שעוד לא קיבלו צ'אנס) או מינימום. פשוט עבודה גרועה בבניית הסגל.
לצפיה ב-'ראיון נחמד עם ריי אלן'
ראיון נחמד עם ריי אלן
14/09/2018 | 10:08
25
לצפיה ב-'מחפש גאולה'
מחפש גאולה
07/09/2018 | 08:12
6
79
אחרי שנה מסריחה במיוחד שכנראה גם עלתה לו בחוזה של כמה מליונים שמנמנים, אייזה תומאס יחפש לחזור לעצמו ולהוכיח שהעונה ההיא בבוסטון, לא היתה הבלחה חד פעמית.

חושבים שהוא יצליח?
ומה יחשב הצלחה? רק עונה אישית טובה או עונה שתביא את דנבר להיאבק על מקום בפלייאוף (בסה"כ יש שם קבוצה ממש סבבה)

לצפיה ב-'צריך להסתכל על הנאגטס כמקשה'
צריך להסתכל על הנאגטס כמקשה
07/09/2018 | 13:55
1
71
יש לזכור שאייזיה תומאס היה שחקן מצויין גם בסקרמנטו וגם בפניקס, שלא עשו פלייאוף. מישהו חשב שיצא ממנו משהו?

הוא הגיע לסלטיקס שסבלה מחסך בסקורינג, נכנס לתפקיד הזה בגדול, והפך לשחקן all nba.

השאלה היא האם זה יכול להצליח ביחד. תומאס הוא שחקן עם חסרונות ברורים בעיקר בצד ההגנתי. מצד שני מדובר בסקורר מחונן מאוד. במעמד של השחקן הטוב בקבוצה, תומאס מקבל ריספקט מהשופטים, מגיע הרבה לקו, מקבל ריספקט מההגנות ומחלק הרבה אסיסטים. האם זה יהיה המעמד שלו בנאגטס? לדעתי לא. לכן אני גם לא חושב שהנאגטס יקיפו אותו בשחקני הגנה מחוננים שיכסו על החורים שלו. למה לדעתי לא? דבר ראשון התקופה בבוסטון הוכיחה שלקבוצה במנהיגות של תומאס יש תקרת זכוכית ואי אפשר להסתמך עליו כגו טו גאי ראשון, אני חושב שזו היתה התחושה הכללית ללא קשר לפציעה. התקופה הרעה בקליבלנד גם חשפה פן אישי קצת מעצבן - תומאס היה מתלונן בחדר ההלבשה, מדבר לא לעניין לעיתונות. אני מניח שזה קשור לכניסה שלו לצל של ג׳יימס, אבל יכול להיות שפשוט כשהוא לא קיבל את הצומי כמו בסלטיקס, הוא התחיל לעשות שטויות - שוב לא התנהגות שהיית רוצה מפרנצ׳ייז. מעל שתי אלה עומדת העובדה שלנאגטס יש פרנצ׳ייז פלייר בדמות של יוקיץ׳, ועוד סקנד פאנץ׳ בדמות של ג׳מאל מארי - שניהם צעירים ולפני השיא. בקיצור, תומאס כאן הוא nice to have, זה מה ששילמו עליו גם.

הסגל של הנאגטס מעניין.
חמישיה - תומאס, מארי, האריס, מילסאפ, יוקיץ׳.
ספסל - מונטה מוריס / מאליק ביזלי (אחד מהם יהיה הרכז המחליף), וויל בארטון, מייקל פורטר ג׳וניור (רוקי, בחירה גבוהה בדראפט), טריי ליילס ומייסון פלאמלי.

לחמישיה יש הרבה בעיות, בעיקר העובדה שגם תומאס וגם יוקיץ׳ לא שומרים. ווילסון צ׳אנדלר היה השחקן הקשוח בקבוצה והוא כבר לא שם. מילסאפ והאריס שומרים טובים, אבל גם הם מוגבלים בחמישיה הזו - האריס הוא לא הלפ דיפנדר בכלל (ווינג לא גבוה בסה״כ), מילסאפ הוא אנדרסייזד וסביר להניח שבשלב זה של הקריירה זה יתחיל להשפיע (האמת שעד עכשיו בקריירה מילסאפ הוא הגבוה החוטף הטוב ביותר, והוא שוט בלוקר מצויין, אבל מפה זה מתדרדר. יש לציין שמבחינת אופי על המגרש הוא לא ממש דריימונד (ובהגנה זה לרעתו כמובן)).

לפי זה, בדקות החמישיה דנבר בעיקר יתקיפו מהר ובצרורות. זה מצויין לתומאס, שאני חושב שלראשונה בקריירה מוקף בכל כך הרבה פינישרים ברמה גבוהה.

שמסתכלים על הספסל, רואים עוד כמה דברים שמצויינים לתומאס - אין רכז מחליף 2way כזה שיכול לאיים על הדקות שלו (אלא אם הנאגטס מתכננים לשחק עם ג׳מאל מארי ב-1). מי שזוכר בתקופה הגדולה של הקינגס, בובי ג׳קסון היה רכז הגנתי מהספסל, וכשהיה מתחמם לפעמים היה משחק את הקלאץ׳ במקום ביבי, שהיה קצת חמוץ בהגנה (see what I did there?). לעיתים גם היו משחקים ביחד, אבל בנאגטס כאן יש יותר מדי כשרון בכנפיים שגורם לי להאמין שלא נראה שני רכזים באותו הזמן על המגרש. בכל אופן עצם העובדה שלנאגטס אין בכלל רכז מחליף עם שם שמישהו מכיר, תשחק לטובת מיני זיק.

שאר הספסל גם מחייך לתומאס - בארטון הוא loose cannon וכשהוא עושה שטויות אז תהיה תלות בתומאס כי אין עוד מוביל כדור. פורטר ג׳וניור הוא פרוספקט מבטיח אבל לא נראה לי שהוא ייצור מהלכים בשנה הראשונה שלו. ליילס ופלאמלי תלויים לחלוטין בכשרון של תומאס בשביל לעשות סלים, והאמת ששניהם יכולים להיות מאוד טובים לצידו. שניהם מחליפים טוב על גארדים מה שעוזר בפיק אנד רול, ושניהם שחקני פיק טובים (ליילס פופ, פלאמלי רול).

בדקות הקלאץ׳ תומאס גם מגיע לסיטואציה טובה. יוקיץ׳ לא יכול להוביל כל כך בקלאץ׳, יותר לסיים. מארי עדיין מאוד צעיר. למילסאפ יש קריירה של כשלונות בקלאץ׳, לא נראה לי שהוא יחפש את הכדור. האריס לא בלבל שלהם. הכדור יכול וצריך להיות אצלו.

לסיכום -
תומאס מגיע לסיטואציה הפוכה ממה שהיה בקאבס. בקאבס הוא היה נדרש להשלים, כאן הוא נדרש להנהיג. הקבוצה הזו צמאה לפוינט גארד דומיננטי. בניגוד לסלטיקס שידעו להשלים את החוסר ההגנתי שלו, כאן לא יהיה אף אחד, אבל מצד שני הקבוצה הזו לא הולכת לשמור במילא.
יש לתומאס את כל התנאים הנכונים להצליח השנה, זו שנת המפנה. האם הוא ילך לכיוון של למצב את עצמו כפוינט גארד עלית בהתקפה, ולהוכיח ערך, או שהוא הולך לכיוון של גילברט ארינאס ולשחק בסין בעוד שנה.

לצפיה ב-'מעולה, נהנתי לקרוא'
מעולה, נהנתי לקרוא
08/09/2018 | 08:04
10
לצפיה ב-'אתם מדברים על אייזיאה במונחים של העבר'
אתם מדברים על אייזיאה במונחים של העבר
07/09/2018 | 15:42
3
66
בעונה הקרובה הוא יצטרך להילחם על המקום שלו בליגה. אין סיכוי שיהיה השחקן מבוסטון וכנראה גם לא מסקראמנטו, אלא אם יצליח לחזור מבחינה פיזית לרמת האתלטיות שהייתה לו מלפני הפציעה.
אייזיאה הוא מינוס גדול בהגנה והאתגר שלו בעונה הקרובה יהיה להוכיח שהוא פלוס יותר גדול מבחינה התקפית. מה שהוא לא היה בעונה האחרונה, לכן חתם בדנבר על המינימום.

מכיוון שהוא יתפקד בנאגטס כסקורר מהספסל (נועם- לדעתי הנאגטס ימשיכו לפתוח עם מורי PG) המשימה שלו תהיה לתת סקורינג אפקטיבי בדקות מוגבלות. אם ישלים אותה זו תהיה עונה מוצלחת. מידת ההצלחה הקבוצתית של הנאגטס פחות נוגעת לערך שלו.
לצפיה ב-'אני לא חושב שהוא היה הולך לקבוצה שרוצה שהוא יעלה מהספסל'
אני לא חושב שהוא היה הולך לקבוצה שרוצה שהוא יעלה מהספסל
08/09/2018 | 08:06
2
55
הוא כבר אמר שהמטרה שלו העונה לחזור למה שהוא היה בסלטיקס ואת זה הוא לא יכול לעשות כשחקן ספסל.

לצפיה ב-'האיש חתם הרגע על חוזה מינימום'
האיש חתם הרגע על חוזה מינימום
08/09/2018 | 11:23
1
69
דרישות מכל סוג שהוא לא היו לו. ואם היו אז המציאות היכתה בו מהר מאוד.
לצפיה ב-' טראגי אבל זה מה יש'
טראגי אבל זה מה יש
08/09/2018 | 20:13
16
לצפיה ב-'טרייד בין יוסטון לפיניקס'
טרייד בין יוסטון לפיניקס
31/08/2018 | 23:53
43
99
הרוקטס מוסרים את ראיין אנדרסון והשחקן שבחרו בסיבוב השני בדראפט, ומקבלים את ברנדון נייט ומרקיז כריס.

בפעם המי יודע כמה- שיחוק גדול של דריל מורי. מוסר את החוזה הגרוע של אנדרסון תמורת חוזה פחות גרוע של נייט. ומי יודע- אם האחרון יחזור לקו הבריאות הוא אפילו יוכל להוסיף כוח...
המשך>>
הרוקטס מוסרים את ראיין אנדרסון והשחקן שבחרו בסיבוב השני בדראפט, ומקבלים את ברנדון נייט ומרקיז כריס.

בפעם המי יודע כמה- שיחוק גדול של דריל מורי. מוסר את החוזה הגרוע של אנדרסון תמורת חוזה פחות גרוע של נייט. ומי יודע- אם האחרון יחזור לקו הבריאות הוא אפילו יוכל להוסיף כוח אש מהספסל.
מרקיז כריס שחקן שנבחר 8 בדראפט רק לפני שנתיים והוא עובר ליוסטון פחות או יותר בחינם. לא שהוא הוכיח משהו בשנתיים האלה אבל הוא ילד בן 21, ארוך ואתלטי, שאם יבין את המשחק קצת יותר יוכל להפוך לאחלה של שחקן רוטציה. טרייד שכולו low risk high reward.
לצפיה ב-'החוליה החלשה: סיום עונה 6'
החוליה החלשה: סיום עונה 6
28/08/2018 | 17:04
21
93
אלו תוצאות סיבוב הגמר:
1. לברון ג'יימס (17 נקודות). בעונה שעברה דורג 1.
2. קווין דוראנט- (31 נקודות). בעונה שעברה דורג 2.
3. סטפן קרי- (38 נקודות). בעונה שעברה דורג 3.
4. ג'יימס הארדן- (54 נקודות). בעונה שעברה דורג 4.

לא רק שהטופ 3 נותרו במקומם, אפילו התפלגות ההצבעות הייתה מאוד דומה לשנה שעברה.
לברון אז היה עם ניקוד ממוצע של 1.3 נקודות רעות, הפעם 1.2.
דוראנט בזמנו עם 2.3 נקודות רעות, הפעם 2.2.
קרי בעונה שעברה עם 2.8, העונה 2.7.
כאשר הארדן החליף את קוואי במקום הרביעי עם ניקוד כמעט זהה בסיבוב הגמר.

את תוצאות הדירוג המלאות אצרף בפוסט הבא.
תודה רבה לכם על ההשתתפות ושהמשך הפגרה יעבור בכיף

לצפיה ב-'תוצאות הדירוג המלאות'
תוצאות הדירוג המלאות
28/08/2018 | 17:12
78
דירוג הפורום לשנת 2018
1.לברון ג'יימס (בעונה שעברה דורג 1).
2. קווין דוראנט (2).
3. סטפן קרי (3).
4. ג'יימס הארדן (6).
5. אנת'וני דיוויס (8).
6. יאניס אנטטקומפו (11).
7. ראסל ווסטברוק (5).
8. כריס פול (7).
9. דמיאן לילארד (13).
10. פול ג'ורג' (9).
11. למרכוס אלדריג' (28).
12. ג'ימי באטלר (14).
13. קליי תומפסון (16).
14. קארל אנת'וני טאונס (19).
15. דריימונד גרין (15).
16. ג'ואל אמביד (-).
17. ג'ון וול (12).
18. ויקטור אולדיפו (-).
19. ניקולה יוקיץ' (35).
20. רודי גובר (26).
21. דמאר דרוזן (29).
22. אל הורפורד (36).
23. בן סימונס (-).
24. דונובן מיצ'ל (-).
25. קייל לאורי (25).
26. ג'רו הולידיי (-).
27. בראדלי ביל (31).
28. סיג'יי מקולום (27).
29. בלייק גריפין (24).
30. קווין לאב (22).
31. מארק גאסול (20).
32. קלינט קאפלה (-).
33. קריס מידלטון (48).
34. ג'ייסון טייטום (-).
35. קמבה ווקר (38).
36. סטיבן אדאמס (-).
37. אריק גורדון (49).
38. אנדרה דראמונד (41).
39. ג'יילן בראון (-).
40. לו וויליאמס (-).
41. דווין בוקר (46).
42. גוראן דראגיץ' (40).
43. פול מילסאפ (32).
44. דאנדרה ג'ורדן (30).
45. אוטו פורטר (47).
46. טוביאס האריס (-).
47. חסן וויטסייד (33).
48. הריסון בארנס (45).
49. ריקי רוביו (-).
50. ג'ו אינגלס (-).

המשתפרים
למרכוס אלדריג'- ממקום 28 למקום 11.
ויקטור אולדיפו- מחוץ לדירוג למקום 18.
ג'רו הולידיי- מחוץ לדירוג למקום 26.

*אמביד לא דורג בשנים קודמות בשל פציעה, דורג השנה 16.
** סימונס (23) ומיצ'ל (24) כמובן לא דורגו בשנים קודמות.

הדועכים
אייזיאה תומאס- ממקום 17 אל מחוץ לדירוג.
מארק גאסול- ממקום 20 למקום 31.
פול מילסאפ- ממקום 32 למקום 43.
חסן וויטסייד- ממקום 33 למקום 47.
כרמלו אנת'וני- ממקום 34 אל מחוץ לדירוג.

מוזמנים להוסיף את הדירוג האישי שלכם
לצפיה ב-'כבוד על ההשקעה'
כבוד על ההשקעה
28/08/2018 | 18:44
5
60
היה מצוין כרגיל.

את הדירוג שלי אעלה מחר בערב כשאחזור מהחופשה
לצפיה ב-'טוב, יש זמן פנוי עד הטיסה...'
טוב, יש זמן פנוי עד הטיסה...
29/08/2018 | 04:01
4
63
1. לברון ג'יימס (1)
את ההחלטה לבחור בו פירטתי בדיון הגמר
2. סטף קרי (3)
3. קווין דוראנט (2)
קשה לי להבין איך דוראנט ממשיך לקבל קרדיט על פני קרי גם כשברור לגמרי שההשפעה של קרי כל כך הרבה יותר גדולה, זה כבר הוכח אינספור פעמים כולל לפני חודשים ספורים כשהווריורס נראו פשוט נורא ואיום בלי סטף.
4. ג'יימס הארדן (4)
5. אנתוני דייויס (5)
6. כריס פול (8)
שיפר את יוסטון בכמה רמות. מבין למה ירד קצת בדירוג של השאר, אבל עדיין שחקן שמשחק רוב הזמן, הטיימינג של הפציעות זה סתם חוסר מזל לדעתי.
קוואי לנארד
7. דריימונד גרין (15)
כמו תמיד, ידורג אצלי הכי גבוה מחוץ לתחום השחקנים שהוכיח שיכול במינימום לסחוב קבוצה לסיבוב שני. הוא פשוט השחקן הראשון שאני בוחר לקבוצה שלי אם יש לי את אחד מהשחקנים הנ"ל כי סביבו אפשר לבנות הגנה. רק רוצה להזכיר שבקיץ 2014 קרו בגולדן סטייט שני דברים שהפכו אותה למפלצת שהיא: סטיב קר מונה למאמן, ודריימונד גרין נכנס לחמישייה. הסגל היה בדיוק אותו הסגל שמארק ג'קסון הוריש. כישרון התקפי תמיד היה להם, הספלאש בראדרס היו מפחידים גם לפני. גרין הוא זה שהפך אותם למכונה בשני צידי הפרקט וזה מבחינתי השינוי הכי גדול שעברה הקבוצה ההיסטורית הזו.
8. ראסל ווסטברוק (7)
קיירי אירווינג
9. יאניס אנדטקומבו (6)
קצת אוברייטד. אני חושב ששחקן טופ 6 צריך להוכיח שהוא יכול לסחוב קבוצה מעבר לסיבוב הראשון. הכישלון שלו מבחינתי זה שמילווקי מראש מגיעה לפלייאוף במצב שאין לה ביתיות כי הסגל שלה הוא לגמרי טופ 4 במזרח. הוא לא מספיק עקבי.
10. דמיאן לילארד (9)
11. למרכוס אולדריג' (11)
12. ג'ואל אמביד (16)
13. ג'ון וול (17)
מבין למה הוא מדורג נמוך יותר, יש מצב שבעונה הבאה גם אני אדרג אותו נמוך יותר, פשוט היכולת הפנומנלית שלו בפלייאוף 2017 עדיין יושבת לי בראש.
14. קליי תומפסון (13)
15. ג'ימי באטלר (12)
הנה מה שכתבתי עליו לפני שנה:
"לא אשקר, הווייב השלילי שקיבלתי מאוהדי שיקגו בפורום לגביו הוריד אותו קצת בדירוג שלי, כפי שהייתי מצפה שיקרה לפול ג'ורג' אצל אחרים. מתנהל קצת כמו דוש, אבל בינתיים אני לא מכסח אותו על זה בדירוג כי הוא שיחק בculture אולי הכי גרוע בליגה יחד עם הניקס והקינגס. העונה הקרובה בוולבס עונת מבחן."
אז עונת המבחן במינסוטה אמנם צלחה איכשהו עם עלייה לפלייאוף אבל עדיין הרגיש לי שהמנהיגות שלו לא יותר מידי חיובית והכדורסל של הוולבס היה די שלילי, לא יודע אם באשמתו או לא. באיזשהו מקום אני רוצה שיתאחד עם קיירי במקום אחר וייכנס אחת ולתמיד לסיטואציה טובה מבחינתו. גם כדי שתהיה קבוצה מעניינת נוספת בליגה וגם כדי להחליף את סימני השאלה בסימני קריאה.
16. אל הורפורד (22)
כמעט תמיד אנדרייטד אצלי.
17. רודי גוברט (20)
לפני שנה דורג אצלי 18 והייתי צריך להגן על הבחירה שלי מול לא מעט אנשים, נראה שבמקרה הזה הפורום התיישר
18. ויקטור אולדיפו (18)
עונה הבאה טופ 10.
19. קארל אנתוני טאונס (14)
ראה ערך יאניס. בכלל נראה שמינסוטה קצת אובר רייטד בדירוג הזה.
20. דמאר דרוזן (21)
21. מארק גאסול (31)
הנפילה שלו בדירוג מזכירה לי את הנפילה הלא כל כך מוצדקת של למרקוס בדירוג של אשתקד. במקרה הזה לדעתי זה עוד יותר בולט כי מה הפלנו עליו עונה שבה ממפיס הולכת לטנקינג החל מהמשחק השמיני לתוך העונה? אתם מכירים שחקן שלא ייתן עונת שפל בסיטואציה כזאת?
22. ג'ייסון טייטום (34)
מתקשה להבין למה שני הרוקיז האחרים מדורגים כל כך הרבה יותר גבוה ממנו, בפלייאוף הוא היה הרבה יותר טוב מסימונס ובעונה הסדירה הוא שיחק מאוד קרוב לרמה שלהם.
23. דונובן מיטצ'ל (24)
24. בן סימונס (23)
25. ניקולה יוקיץ' (19)
מוגזם לשחקן שלא ראה בפלייאוף בחייו ובנוסף יש סימן שאלה למידת ההתאמה שלו לכדורסל המודרני.
26. פול ג'ורג' (9)
חפרנו מספיק, נראה מה יהיה בעונה הבאה.
27. קייל לאורי (25)
28. בראדלי ביל (27)
גורדון הייוורד
29. קריס מידלטון (33)
אנדרייטד בנוהל, אבל יפה שהתקדם בדירוג מאשתקד.
30. CJ מקולום (28)
מייק קונלי
31. ג'רו הולידיי (26)
דוגמה לשחקן שהתחיל אצלי די נמוך ודעת הקהל השפיעה עליי. מצאתי את עצמי מגן עליו במהלך המשחק כשקיבל קולות באזור הטופ 40 ואחר כך מתקיף אותו כשהרגשתי שהוא קצת אוברייטד לשחקן שבסך הכל נתן עונת קריירה בגיל די מאוחר.
32. ג'יילן בראון (39)
גרף השיפור שלו חד בהשוואה לעונת הרוקי והוא כבר עכשיו שחקן 2way מצוין שעושה נהדר את התפקיד שלו וגם שם את ה20 נקודות כשהקבוצה שלו צריכה.
33. קלינט קאפלה (32)
34. בלייק גריפין (29)
35. סטיבן אדאמס (36)
36. אנדרה דראמונד (38)
37. דיאנדרה ג'ורדן (44)
במה הוא שונה מדראמונד ולמה מפרידים ביניהם 6 מקומות?
38. אייזאה תומאס (-)
עונת שפל אבל זה קצת קיצוני מידי. כמו שמורידים נקודות לאולדיפו ולהולידיי כי זו רק עונה אחת ככה גם לא צריך לקחת את הקיצוניות בצד השני.
39. פול מילסאפ (43)
40. קווין לאב (30)
קליעה מ3 זה לא מה שראיין אנדרסון מספק? כי הרבה מעבר הוא לא עושה.
41. אוטו פורטר (45)
42. גוראן דראגיץ' (42)
43. טרי רוזייר (-)
חושב שמגיע לו על הצורה שבה בוסטון נראיתה בפלייאוף בהיעדר קיירי.
44. אריק גורדון (37)
חסרה היציבות כדי לעלות איזה 10 מקומות בדירוג אל האיזור שהוא אמור להיות שייך אליו.
45. רוברט קובינגטון (-)
חמישיית הגנה ראשונה (בצדק) + קליעה טובה מ3 לא מספיקה לטופ 50? אז מה פורטר עושה פה?
46. דאריו שאריץ' (-)
הודח הרבה יותר מידי מוקדם לדעתי.
47. אייברי בראדלי (-)
בהתחלה גם אני העפתי אותו מהדירוג אבל אחרי זה ראיתי שמבחינת סטטיסטיקה הוא דווקא נתן עונה לא רעה מאז שחזר מהפציעה. אני שומר לו קצת חסד.
48. JJ רדיק (-)
פילדלפיה מאוד מקופחת כאן בפורום לדעתי. יש שם יותר מסתם אמביד וסימונס.
49. ג'וליוס ראנדל (-)
נתן יופי של עונה, בטח בהשוואה לחסן ווייטסייד שכן נכנס לדירוג.
50. קמבה ווקר (35)
וואו, לא הרגיש לי כמו פער של 15 מקומות בין הדירוג שלי לדירוג של הפורום, אולי כי התעסקתי בשחקנים אחרים. מוזר.
לצפיה ב-'תמיד מעניין לקרוא'
תמיד מעניין לקרוא
29/08/2018 | 10:17
3
42
הדברים שאני פחות מסכים:

7. גרין- הנושא מוכר. אני לא כל-כך מוצא את העקביות במקרה הזה. בעונה שעברה דירגת אותו מעל "כל מי שלא מסוגל להוביל קונטנדרית", שזה היה מתחת לווסטברוק אבל מעל פול. העונה זה מעל "מי שלא הוביל לסיבוב השני", למרות שהרבה שחקנים שדירגת מתחתיו עשו זאת.
נראה לי שגם במקרה שלו וגם במקרה של ג'ורג', ברגע שאתה מחליט לדרג שחקן מעל או מתחת "כל מי שעשה או לא עשה X" יוצאים עיוותים למיניהם. פשוט צריך להתייחס לכל מקרה לגופו, שאתה כן עושה את זה רוב הזמן אבל איכשהו הולך לפי כללים מנחים כלשהם לגבי שחקנים מסוימים.

21. גאסול- ממפיס לא הלכה לטנקינג במשחק השמיני של העונה. היא הלכה לטנקינג אחרי שראתה  שגאסול לא מצליח לקחת אותה לשום מקום. עונה חלשה שלו כמעט מכל בחינה. רק אציין שתמיד הייתה טענה לגביו שהוא מסוגל לתת מספרים יותר גדולים אם היה רוצה. אני אף פעם לא חשבתי שזה נכון אבל העונה זה כבר ממש מחוץ לשאלה.

22. טייטום- ההבדל בינו לבין סימונס ומיצ'ל שהוא תפקד כרול פלייר לאורך העונה והם כשחקנים מובילים. בפלייאוף הוא לקח צעד קדימה, אם יראה יכולת כזאת לאורך עונה שלמה הוא באמת ידורג באיזור הזה.

25. יוקיץ'- הגרסה המשופרת של גאסול בשלב הזה. לא מתחבר לביקורת על אי הגעה לפלייאוף, הוא ניצח העונה 46 משחקים שזה יותר ממה שקונלי וגאסול עשו ב-3 שנים האחרונות.

26. פול ג'ורג'- בהחלט חפרנו מספיק.

35-37. מסכים איתך שאין הבדלים גדולים בין דאנדרה לדראמונד ואדאמס. אני חושב שהייתה דבוקה מאוד צמודה של שחקנים שדאנדרה מצא את עצמו ב-bottom end שלה והשניים האחרים ב-top end.

38. אייזיאה- לא סתם עונת שפל out of the blue אלא פציעה שהפכה אותו מאולסטאר לשחקן של מינימום, בדומה לדרק רוז.

40. לאב- הרבה יותר טוב בפוסט, ריבאונד, מסירה והגנה אבל הקליעה ממש ראיין אנדרסון

45. קובינגטון- מסכים איתך שאין הבדל גדול בינו לבין פורטר. אבל האחרון שחקן התקפה יותר מוכשר בעיני (וגם הוא קיבל קרדיט מקסימלי עם המקום ה-45).
46. סאריץ'- לא יודע אם הוא בטופ 50 שלי אבל מסכים איתך שהודח מוקדם מדי.

50. ווקר- נראה שכיסחת כאן גארדים סקוררים, גם לו וויליאמס לא נכנס לטופ 50 שלך. שניהם הובילו קבוצות לא גרועות, בפרט קמבה שעושה את זה כבר כמה שנים. יותר מרשים בעיני מהחבר'ה שממלאים צלע שלישית-רביעית בקבוצות טובות-לא-מדהימות.
לצפיה ב-'היי'
היי
29/08/2018 | 22:07
2
29
גרין - מסוגלות להוביל קונטנדרית זו הגדרה נרחבת והיא כוללת בתוכה גם תיאוריה. למשל - פעם האמנתי ביכולת של לילארד לעשות את זה ואני חושב שדירגתי אותו מעל גרין באחד מהדירוגים (לא האחרון). עד העונה שעברה האמנתי בווסטברוק שיוכל לעשות את זה ועכשיו לא כל כך.

גאסול - לא כל כך הבנתי עם מי הוא בדיוק אמור להוביל את ממפיס לעונה מנצחת כשקונלי בחוץ. יש שם מחוץ לשניים האלה סגל חלש מאוד, עצם העובדה שהם עד היום הצליחו לעשות פלייאוף כמו שעון מראה כמה השניים האלה הם אנדרייטד, אני לא בטוח שצמד עם יותר הייפ כמו למשל קיירי ולאב היו מסוגלים לעשות את זה (וכשלברון היה בחוץ זה באמת לא היה נראה ככה).

טייטום - מסכים, אבל מי אמר שלפלייאוף צריך להיות משקל כל כך נחות לעומת העונה הסדירה? אנחנו מדברים פה על שחקן שהוביל התקפית קבוצה לגמר המזרח, יש הרבה שחקנים שמדורגים מעליו שאי אפשר לומר עליהם את זה.

יוקיץ' - התקפית הוא אכן גרסה משופרת של גאסול... מה עם הגנה?

על אייזאה דיברנו. בהחלט יכול להיות שאתה צודק, אני פשוט חושב שזה מוקדם מידי לקבוע שהוא דרק רוז 2.0.

לאב - וול, בכל זאת מפרידים בינו לבין אנדרסון איזה 40-50 מקומות בדירוג. ובהגנה אני לא חושב שהוא טוב מאנדרסון. הוא יוצר מיסמאץ' הגנתי מול כמעט כל קו קדמי בליגה, מה שמחייב אותו לתת 20 נקודות ביעילות גבוהה בכל משחק כדי להצדיק את הנוכחות שלו על הפרקט. זה לא תמיד קורה.

לגבי קמבה - האמת שאני תמיד חיבבתי אותו. פשוט נראה שהרבה מאוד שחקנים השתפרו בגדול (אולדיפו, רוזייר כדוגמה), רוקיז נכנסו בסערה לליגה, אמביד התנער מהפציעה. אני לא סגור על זה אבל יש מצב שקמבה דורג באזור ה35 גם בעונה שעברה, זה נראה לי קצת מוזר שלא נלקח ממנו שום קרדיט על עונה לא טובה (לא יודע מה ההגדרה שלך לקבוצה גרועה, אבל שארלוט הייתה על הנייר אמורה לפחות להיאבק על מקום בפלייאוף) ועוד בעונה שבה הטופ 50 איכותי יותר מבעבר למרות שישה כוכבים פצועים (הארבעה שציינתי + קאזינס ופורזינגיס שלא יחזרו בקרוב ולכן לא דירגתי אותם).
לצפיה ב-''
29/08/2018 | 23:35
1
22
גרין- אני עדיין לא בטוח למה צריך לדרג אותו ככלל מעל שחקנים שלא הובילו קבוצה לסיבוב השני, ולמה אחרי שקבעת את הכלל הזה גם חרגת ממנו. כל מה שקשור לקריטריונים שאתה שם לשחקנים לעבור אותו, כאילו שהוא איזשהו רף קבוע או נקודת ייחוס, פחות מובן לי.

גאסול- אמור להוביל את ממפיס לבד. כמו שאין לבוקר עם מי להוביל את פיניקס, או לווקר עם מי להוביל את שארלוט. צוות מסייע חלש זה לא תירוץ לעונה הגרועה שלו, אישית וקבוצתית.
בוא נאמר שחבר'ה שדירגת ממש באיזור של גאסול כבר הובילו קבוצות מנצחות ללא כוכבים לצדם- למשל אולדיפו, או יוקיץ', או זה שאין לומר את שמו. אז בסדר, נניח שאי אפשר לדרוש מהסגל של ממפיס מאזן חיובי. אבל לפחות עונה מכובדת, או יכולת אישית טובה. אתה שם את ווקר מקום 50 על עונה של 36 ניצחונות בזמן שלא קיבל עזרה מסביב, וגאסול מקום 21 אחרי עונה זוועה שלו?

טייטום- למה משקל נחות לפלייאוף? הוא פשוט שיחק ברמה הזאת בעיקר בפלייאוף בזמן שמיצ'ל וסימונס היו כאלה בעונה הרגילה+פלייאוף. והאמת היא שגם בפלייאוף הוא לא היה המניה הכי בטוחה בעולם, כמו כל שחקני בוסטון היו לו משחקים מצוינים לצד משחקים שקטים ואף חלשים. זה לא שקיבלת ממנו תפוקה של אולסטאר באופן קבוע.

יוקיץ'- בהתחשב בכך שהעונה האחרונה שלו הייתה יותר מרשימה מכל אחת מהשנים האחרונות של גאסול, שבעצמו נמצא במגמת דעיכה, אני חושב שזה בטוח לומר שהוא פשוט יותר טוב ממנו כמכלול.

לאב- אם מפרידים בינו לאנדרסון 50 מקומות אז למה הזכרת את אנדרסון?
אגב הוא הרבה יותר טוב מאנדרסון בהגנה. הרבה יותר. יותר נייד, יותר חכם, יותר מתאמץ, נותן עבודה בריבאונד. אין השוואה.

לקמבה התייחסתי בפסקה על גאסול.
לצפיה ב-'...'
...
30/08/2018 | 00:55
22
1. באזורים האלה אני מדרג בעיקר לפי קבלות, כבר ציינתי את זה. לא רק, אבל בעיקר. לילארד הוביל קבוצה לסיבוב שני אבל הוא גרוע בהגנה. אמביד הוביל קבוצה לסיבוב שני אבל קשה מאוד לשים אותו בטופ 10 כשהוא לא משחק בק2בק. גרין טוב בהכל, מעולה בהגנה והוא המנהיג הרוחני של הקבוצה הטובה בהיסטוריה. לי זה מספיק כדי לדרג אותו מעל כל מי שלא הוכיח גם סקילסט עדיף וגם הישגיות קבוצתית.

2. "אין כוכבים לצידם" זה לא אותו דבר כמו חבורה של שחקנים אלמוניים לחלוטין מחוזקת בטייריק אוואנס. גם לדנבר וגם לאינדיאנה יש אחלה צוות מסייע, מעל הממוצע של הליגה. ממפיס פתחה עונה עם 7-6 ואז קונלי נפצע וההמשך ידוע. בחלק מהמשחקים גאסול סופסל בכוונה כדי להפסיד וזכורים לי אפילו משחקים שבהם הוא שיחק, היה מעולה ואז כשהיה נראה שממפיס בדרך להפתעה, הורידו אותו לספסל כדי לא לפגוע במאמצי הטנקינג. אם יש מקרה אחד מובהק של עונה שעליה אי אפשר לשפוט יכולת של שחקן, זו העונה הזאת. אם בעונה הבאה יתברר שהוא באמת במגמת דעיכה אני אוריד אותו גם כן כמה מקומות, על העונה האחרונה אין לי כוונה לשפוט אותו לרעה.

3. טייטום - לא הוגן להשוות את הסיטואציה שלו כשהוא ליד אחד השחקנים הכי דומיננטים בליגה לזו שסימונס ומיטצ'ל נמצאו בה, כשהם בבירור שחקני ההתקפה הטובים בקבוצה שלהם (לפחות מיטצ'ל). אם הוא היה נכשל להוביל את בוסטון ברגע שהיא נזקקה לכך אז כמובן שהייתי מדבר אחרת. גם 14 נקודות ב47.5% מהשדה ו43.4% מה3 בתוספת 5 ריבאונדים למשחק זו לא בדיוק ההגדרה שלי לרול פלייר קלאסי...

4. יוקיץ' - העונה שלו לא הייתה מרשימה יותר מזו של גאסול אשתקד, שהייתה ארגיואבלי הטובה בחייו עם 19.5 נקודות למשחק (הרבה מעל ממוצע הקריירה) ושלשה וחצי למשחק ב39% (אלמנט שלא היה קיים במשחק שלו לפני כן). אם אני צריך להמר אז בעונה הבאה אני כבר אדרג אותו מעל גאסול אבל כרגע הוא עוד לא שם.

5. לאב - הזכרתי את אנדרסון כי מדובר בשחקנים שחייבים לתת את התפוקה ההתקפית שמצפים מהם על מנת להצדיק את הדקות שלהם על הפרקט. אם לאב היה עושה את זה באופן קבוע אז לא הייתי אומר כלום, אבל בהרבה מקרים הוא מזיק יותר מאשר מועיל.
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
28/08/2018 | 20:40
4
60
מי דורג רביעי בעונה שעברה?
לצפיה ב-'כנראה שקוואי'
כנראה שקוואי
28/08/2018 | 20:44
3
13
לצפיה ב-'נשמע הגיוני '
נשמע הגיוני
28/08/2018 | 20:46
2
14
לצפיה ב-'תודה על התיקון'
תודה על התיקון
28/08/2018 | 20:48
1
51
אכן קוואי.
מאוד מיהרתי כשכתבתי את ההודעה הראשית... הארדן דורג 6 בעונה הקודמת.
לצפיה ב-'אתה אומר לי תודה? תודה לך על עוד פגרה מעולה'
אתה אומר לי תודה? תודה לך על עוד פגרה מעולה
28/08/2018 | 21:25
44
ודיונים נהדרים ( לאורך כל העונה)

לצפיה ב-'הידד!! '
הידד!!
28/08/2018 | 20:53
9
לצפיה ב-'תודה על ההשקעה! '
תודה על ההשקעה!
28/08/2018 | 21:13
38
איך מעבירים עכשיו עוד חודשיים בלי לפתוח את היום עם המשחקים של הלילה?
לצפיה ב-'תודה רבה היה כיף'
תודה רבה היה כיף
28/08/2018 | 21:19
1
13
לצפיה ב-'מה עם פרידה ממאנו? '
מה עם פרידה ממאנו?
29/08/2018 | 03:23
39
ציפיתי ממך לנאום מרגש
לצפיה ב-'תודה רבה לכם'
תודה רבה לכם
29/08/2018 | 10:25
47
עם כאלה תגובות, ועוד מבחן ארצי בפסיכיאטריה שאני עלול להשתגע רק מללמוד אליו, יש מצב שאריץ בקרוב עוד איזה משחקון.
לצפיה ב-'תודה רבה!! '
תודה רבה!!
29/08/2018 | 19:30
25
ו- היה תענוג 
לצפיה ב-' תודה רבה '
תודה רבה
29/08/2018 | 20:32
5
לצפיה ב-''
30/08/2018 | 22:12
1
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
31/08/2018 | 20:38
2
לצפיה ב-'בגיל 41, מאנו גינובילי הודיע על פרישה'
בגיל 41, מאנו גינובילי הודיע על פרישה
27/08/2018 | 21:36
11
70
אחד השחקנים היותר חכמים שידע המשחק.
טכני בטירוף, מלהיב, ווינר וזה רק הקצה של מה שאפשר לומר עליו.

אני אתגעגע
לצפיה ב-'ביי ביי נעורים!'
ביי ביי נעורים!
27/08/2018 | 22:14
1
73
רק דריק נשאר...
לצפיה ב-'וקרטר'
וקרטר
28/08/2018 | 09:51
11
לצפיה ב-'גאון כדורסל'
גאון כדורסל
28/08/2018 | 10:57
1
78
מהשחקנים היצירתיים ביותר שראיתי מעולם.
מאנו הוכיח את עצמו כווינר אדיר בכל מסגרת- ביורוליג, באולימפיאדת אתונה שהוביל את ארגנטינה לזהב על הראש של האמריקאים... לכן זה גם לא מפתיע שהעדיף לבלות את הקריירה שלו כמספר 2-3 באלופה מאשר להוביל קבוצה משלו ולזכות ביותר תהילה אישית ופחות קבוצתית.
השיא שלו היה יחסית קצר אבל אני חושב שגם מבחינה אינדבידואלית הוא היה שחקן אדיר. לא היה רחוק בכלל לקחת FMVP ב-2005 בסדרה שדאנקן יחסית התקשה מול האחים וואלאס מדטרויט ומאנו כהרגלו התעלה על הבמה הכי גדולה.

הול אוף פיימר. לא רק מבחינת הישגים, או יכולת, אלא ממש במלוא מובן המילה.
לצפיה ב-''
28/08/2018 | 15:44
4
לצפיה ב-'צפייה מקרית בהיילייט שלו היא זו שעשתה אותי אוהד NBA וספרס'
צפייה מקרית בהיילייט שלו היא זו שעשתה אותי אוהד NBA וספרס
28/08/2018 | 11:24
67
ווינר גדול שלדעתי אחראי לכמה מהמסירות הכי יפות שהמשחק ראה. ה-NBA יהיה טיפה יותר משעמם בלעדיו.
לצפיה ב-'היה וירטואוז ענקי'
היה וירטואוז ענקי
28/08/2018 | 20:46
41
היורו-סטאפ שלו היה נדיר, שחקן ענק.. מלבד זה שחקן נשמה נדיר ביותר. שחקן כדורסל שכל קבוצה הייתה רוצה אין ספק בזה בכלל
לצפיה ב-'סוג של תופעה'
סוג של תופעה
29/08/2018 | 04:13
1
57
ראיתי אותו בגיל 40 מתעופף לדאנקים ששחקנים בשיא הקריירה שלהם היו רק חולמים לעשות. הבנתי שהוא עבר ניתוח לכריתת אשך, מעניין מה אמרו הרופאים כשגילו שקצת קשה לחתוך אשך מפלדה. הוא נראה כמו רבע עוף ליד כל הבריונים של הליגה ועדיין הוא לא ספר אף אחד מהם בדרך אל הטבעת.

אני אתגעגע.
לצפיה ב-''
29/08/2018 | 19:25
4
לצפיה ב-'חבל שלא המשיך עוד עונה'
חבל שלא המשיך עוד עונה
29/08/2018 | 19:27
56
יכל לסחוב עוד אחת בקלות, לראות אותו נותן 5 דקות של כדורסל טוב גם אחת ל-4 משחקים זו עדיין חווית צפייה מהטובות בליגה
עונה שעברה הוא היה נהדר לפרקים, כנראה שהעזיבה של פארקר וקוואי הטתה את הכף

קשה לעשות איתו חסד במילים, גם לנסות לסכם את הקריירה שלו מבחינת הישגים, מספרים, איפה הוא מדורג וכו' זה סוג של עוול.
שחקן שבאמת היית צריך לראות משחק בשביל להבין מה הוא הביא למשחק, מבריק בצורה חריגה ושילוב נדיר של סגנונות...
יש הרבה שחקנים שהרוויחו את הזכות לפרידה ראויה ויש שחקנים שבאמת תגעגע להם 
לצפיה ב-'דיוויד ווסט מקנא ומודיע גם הוא על פרישה... '
דיוויד ווסט מקנא ומודיע גם הוא על פרישה...
30/08/2018 | 21:50
1
41
לצפיה ב-'15 שנה עוברות מהר כשנהנים'
15 שנה עוברות מהר כשנהנים
31/08/2018 | 23:40
41
מהשחקנים הטובים של דראפט 2003 האגדי.
הייתה לווסט קריירה יפה מאוד. PF קלאסי, אוטומטי מחצי מרחק, שהיה סיידקיק ראוי לכריס פול בניו אורלינס ובאותה תקופה נבחר לאולסטאר פעמיים.
פרק ב' שלו הגיע באינדיאנה וגם היה מוצלח. אמנם קצת עבר את שיא הקריירה אבל מצא את מקומו עצמו כמנהיג, שחקן קשוח ועדיין פרודוקטיבי מהגרעין שהוביל את הפייסרס לשני גמרים איזוריים.
את הקריירה היפה שלו סיים עם 2 אליפויות בווריורס, העונה האחרונה שלו הייתה מרשימה במיוחד בה היה משחקי הספסל החשובים והיעילים ביותר בקבוצה.

ווסט הוא לא מסוג השחקנים שנכנסים ל-HOF אבל נמצא לבל אחד מתחת. קריירה ארוכה ואיכותית כמו שלו היו מאחלים לעצמם 95% מהשחקנים בליגה.
לצפיה ב-'החוליה החלשה: סיבוב הגמר נפתח'
החוליה החלשה: סיבוב הגמר נפתח
25/08/2018 | 18:23
53
309
בסיבוב שעבר היו כמה מתלבטים אך לבסוף התוצאות חד צדדיות:
5. אנת'וני דיוויס (11 קולות). בשנה שעברה דורג 8.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 4 הפיינליסטים:
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
לברון...
המשך>>
בסיבוב שעבר היו כמה מתלבטים אך לבסוף התוצאות חד צדדיות:
5. אנת'וני דיוויס (11 קולות). בשנה שעברה דורג 8.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 4 הפיינליסטים:
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
לברון ג'יימס

בסיבוב הזה יש לדרג את כל הארבעה, מניקוד 1 לשחקן הטוב ביותר לניקוד 4 לחלש ביותר.

מזמין את כולם להצביע בסיבוב הזה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שימו לב, מי שלא רוצה להמשיך בLEAGUE PASS'
שימו לב, מי שלא רוצה להמשיך בLEAGUE PASS
25/08/2018 | 14:14
4
90
לעונה הבאה, שיבטל את האופציה בהגדרות שלו באתר.. בשנים קודמות לא נראה לי שזה היה קיים. מי שלא יבטל המנוי שלו יתחדש אוטומטית ב25.9
לצפיה ב-''
25/08/2018 | 14:35
8
לצפיה ב-''
25/08/2018 | 17:09
6
לצפיה ב-'כמה יעלה חידוש אוטומטי?'
כמה יעלה חידוש אוטומטי?
26/08/2018 | 12:56
1
42
או יותר נכון האם יגבו ממני כסף כתושב ישראל או כתושב סודאן (שם שילמתי מה-VPN)
לצפיה ב-'מאיפה אני יודע? לא אמרת שנה שעברה שהם חידשו לך על הסודני?'
מאיפה אני יודע? לא אמרת שנה שעברה שהם חידשו לך על הסודני?
26/08/2018 | 17:28
52
מה שכן, קיבלתי מהם מייל לפני כמה ימים(כמובן לתייקית הספאם, לגמריי במקרה ראיתי את המייל), שאני אקבל 10% הנחה אם אני אמשיך את המנוי.
לצפיה ב-'החוליה החלשה: טופ 5'
החוליה החלשה: טופ 5
22/08/2018 | 19:07
24
97
הדו קרב בסיבוב שעבר הוכרע בצורה הכי צמודה שיש:
7. ראסל ווסטברוק (17 נקודות). בשנה שעברה דורג 5.
6. יאניס אנטטקומפו (16 נקודות). בשנה שעברה דורג 11.

אלה התוצאות המלאות, והן בטבלה.

5 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
אנת'וני דיוויס
לברון ג'יימס

בסיבוב הזה יש להצביע לשחקן אחד בלבד.
בהצלחה!
לצפיה ב-'כרגע התכנית היא שהסיבוב הבא יהיה סיבוב גמר בין הטופ 4'
כרגע התכנית היא שהסיבוב הבא יהיה סיבוב גמר בין הטופ 4
22/08/2018 | 19:11
53
בשיטה של נקודות רעות מ-1 עד 4.
אם למישהו יש השגות או רעיונות אחרים- מוזמן לשתף.
לצפיה ב-'בוחר בג'יימס הארדן'
בוחר בג'יימס הארדן
22/08/2018 | 21:08
14
לצפיה ב-'הגבה'
הגבה
22/08/2018 | 21:23
13
לצפיה ב-'בחירה קלה'
בחירה קלה
22/08/2018 | 21:30
3
71
דייויס, שהוא היחיד שלא מוביל/הוביל בעבר הלא רחוק קונטנדרית/קבוצה של 60 ניצחונות ומעלה.

זו כמובן לא רק אשמתו, אבל זה כרגע הגג שלו.
לצפיה ב-'נכון, כי מירוטיץ הוביל אותם השנה'
נכון, כי מירוטיץ הוביל אותם השנה
22/08/2018 | 21:56
2
62
הבחור סחב על גבו את הקבוצה ל 48 נצחונות במערב, ללא קאזינס
ההשוואה להארדן היא בעייתית כי להארדן יש קבוצה טובה בהרבה

מה יותר מרשים? לא יודע, כבודו של הארדן מונח במקומו
אני עדיין מתלבט
לצפיה ב-'אני חושב שהארדן עושה את הקבוצה שלו טובה'
אני חושב שהארדן עושה את הקבוצה שלו טובה
22/08/2018 | 22:18
55
יותר מאשר שהוא נוחת בקבוצה שהיא טובה בלעדיו.
אני לא מדבר רק על השנה, כי כריס פול שחקן ענק בפני עצמו. אבל בוא ניקח אפילו עונה אחת אחורה, כשהארדן הוביל את הרוקטס ל-55 ניצחונות ללא אף כוכב סביבו. יש ליוסטון רול פליירס יעילים אבל קאפלה ואריזה נהנים מהנוכחות של הארדן והיו פחות אפקטיביים בלעדיו. אריק גורדון סקורר מצוין מהספסל אבל לא מספיק עקבי ולא כוכב. ראיין אנדרסון תפס חלק חשוב בקבוצה של שנה שעברה, העונה החליף אותו פיג'יי טאקר אבל בכל מקרה שניהם שחקני חמישייה מתחת לממוצע. בזמנו היה את בוורלי שנותן האסל אבל רכז פותח מתחת לממוצע ונפצע כל שנה.

בקיצור אין ליוסטון כמות כזאת אדירה של כישרון בסגל לפחות עד ההגעה של כריס פול. וגם אם מסתכלים על העונה המשותפת של הארדן ופול יחד, אפשר להגדיר אותה בתור הצלחה יוצאת דופן.

לדיוויס אף פעם לא היה סגל מדהים אבל גם לא עד כדי כך גרוע. גורדון ואנדרסון הנ"ל שיחקו לצדו שנתיים. הולידיי בקבוצה כבר כמה שנים. טייריק אוואנס עשה שם עונות טובות. צריך לציין שהם סבלו ממכת פציעות שבודאי השפיעה אבל זה לא מה שהפריד אותם מלהשיג משהו... הפליקנס ניצחו 34 משחקים ב-2017, 30 משחקים ב-2016. אלה הישגים נמוכים בכמה רמות ממה שהשיג הארדן עם סגל קצת יותר טוב ויותר בריא אבל גם לא בדיוק גלקטיקוס.

העונה צריך לציין שקאזינס כן שותף 48 משחקים, בהם הפליקנס היו קצת מעל 50% כמדומני. סיום העונה של דיוויס היה מדהים אבל זה לא מדויק לומר שהוא שיחק העונה בלי קאזינס. אני חושב שמבחינה הישגית הארדן הרבה יותר מוכח ביכולת לבנות סביבו קבוצה מנצחת, ובהינתן הסגל המתאים גם קבוצה שיכולה לקחת אליפות.
לצפיה ב-'איך הבנת את זה ממה שכתבתי?'
איך הבנת את זה ממה שכתבתי?
22/08/2018 | 23:58
41
כתבתי שדייויס הוא היחיד ברשימה שלא הוביל קונטנדרית (לברון וקרי זכו באליפויות כשחקנים מובילים, דוראנט עשה 60 ניצחונות כשחקן מוביל והגיע לגמר, הארדן הוביל קבוצה של 65 ניצחונות העונה ומרחק סנטימטר מהגמר שכנראה היה נגמר באליפות). זו עובדה. רוצה להתווכח עם עובדות - תפאדל.
לצפיה ב-'מסכים עם הלך הרוח'
מסכים עם הלך הרוח
22/08/2018 | 22:40
61
מצביע לאנת'וני דיוויס.
הסקילסט שלו מטורף, העונה זה גם התחיל להתחבר לכדי הצלחה קבוצתית. שני החסרונות העיקריים שלו מול שאר החבר'ה הם כאלה-
1. ייצור מצבים- דיוויס פינישר אדיר ויודע לייצר בעיקר לעצמו אבל פחות לאחרים. שחקן שמשחק לצד קרי/הארדן/לברון ימצא את עצמו מקבל מבטים פנויים הרבה יותר מאשר לצד דיוויס, זו גם הסיבה שהקבוצות של 3 הנ"ל נמצאות בטופ ההתקפי של הליגה בשנים האחרונות.
2. הישגיות- אני מאוד מכבד את העונה האחרונה של הפליקנס אבל כמו שליאור אמר הוא לא הוכיח את עצמו כשחקן שאפשר לבנות סביבו קונטנדרית, ואוסיף שהוא גם לא הוכיח את עצמו כבאנקר שלוקח את הקבוצה שלו לפלייאוף no matter what. החצי הראשון לא באשמתו אבל זה נתון רלוונטי בשלב הזה כשמולו 4 שחקנים שהוכיחו את זה בצורה די משכנעת. החצי השני במידה כן באשמתו, הייתי רוצה לראות אותו מוביל את הפליקנס לעוד עונה באיזור של 45-50 ניצחונות וסיבוב שני ואז אולי זה יתן לי יותר ביטחון שהוא מסוגל להוביל קבוצה לשלבים הכי גבוהים בהינתן הסגל המתאים.
לצפיה ב-'מדיח את דייויס'
מדיח את דייויס
22/08/2018 | 22:46
47
אני מעריך שההייטריות כלפי הארדן, שאני בערך חלק ממנה (כי כיום אני מרכז את אנרגיות ההייטינג שלי נגד גולדן סטייט אז אני די בעד כל השאר), תגרום לחלק להדיח אותו קודם. לדייויס יש משחק שלם מאוד ומספרים סופר מרשימים והעובדה שהוא מהטובים בליגה בשני צידי המגרש היא מפחידה. אבל הוא היה כזה גם בשנים קודמות והגיע רק פעמיים לפלייאוף. קבוצה טובה או לא, חייב להיות גבול לקרדיט ששחקן מקבל על סמך סקילסט אם הוא לא מצליח להגיע להישגים. עם כמה שפירגנתי לפול, הארדן הוביל קבוצה מטורפת גם לפני פול. נכון ששורקים לו יותר מדי ושיש לו קבוצה של קלעים שאחראית גם במידה מסוימת להישגים שלו. אבל בשורה התחתונה הוא עושה ליוסטון בערך מה שקרי עשה לגולדן סטייט, הוא חייב לקבל מקסימום קרדיט כי אם פול לא היה נפצע, יש סיכוי סביר שהוא היה היום פיינלס MVP על חשבון הקבוצה הגדולה ביותר EVER. "כשפול נפצע הוא הפסיד" נו אז מה? גם דייויס הפסיד להם עם קבוצה מעולה וגם לברון הפסיד עם קיירי ולאב 4-1 לפני שנה.
עוד נקודה שאני מציין היא שבכדורסל של לפני סטף קרי, סיכוי טוב שדייויס היה שחקן מצליח יותר, אבל נכון להיום נראה שסנטרים הם רק תוספת נחמדה למשחק של קלעים. עצם העובדה שדיוויס בטופ 5-7 בליגה רק מוכיחה כמה הוא טוב.
לצפיה ב-'ממשיך עם דיוויס'
ממשיך עם דיוויס
22/08/2018 | 23:50
36
שיחק העונה יותר טוב בלי קאזינס אבל הוא עזר לו לשאת בנטל עד לאותה נקודה, אנחנו לא יודעים אם דיוויס היה עומד בעומס הזה לבדו (גם פיזית וגם כיוצר)
הוליידי משלים אותו טוב סך הכל חוץ מהבחינה הזאת, אפילו יותר פציע
הם רחוקים פציעה אחת מלפספס פלייאוף?

לצפיה ב-'חייב להצביע על סמך קבלות'
חייב להצביע על סמך קבלות
23/08/2018 | 00:10
4
74
אנטוני דיוויס הביתה.

לברון - 3 אליפויות. 9 גמרים. 3 עונות עם 60+ נצחונות ועוד 9 עונות עם 50+. 4 פעמים MVP.
דוראנט - 2 אליפויות, 3 גמרים, 2 עונות עם 60+ נצחונות ועוד 6 עונות עם 50+. פעם אחת MVP.
קארי - 3 אליפויות, 4 גמרים, 3 עונות עם 60+ נצחונות, ועוד 2 עם 50+. פעמיים MVP.
הארדן - 0 אליפויות, גמר אחד, עונה אחת עם 60+ נצחונות ועוד 5 עונות עם 50+. פעם אחת MVP.

ואז יש את אנטוני דיוויס. 0 אליפויות. 0 גמרים. 0 גמרים אזוריים. 0 עונות עם 60+ נצחונות. 0 עונות עם 50+. 0 פעמים MVP.

אז נכון, הוא עבר עונה מפלצתית, היה בבירור השחקן הכי טוב בקבוצת סיבוב שני בפלייאוף. הרים את הרמה שלו בעוד מדרגה אחרי הפציעה של קאזינס. הוא גם צעיר משאר החבר'ה ו-"רק" 6 עונות בליגה. זה גם לא שהוא שיחק עם סגלים כאלה איכותיים. הוא בנוסף שחקן ההגנה הכי טוב מהחבורה כשקארי והארדן הם אפילו מינוסים.

אבל הפער משמעותי מידי. הוא חייב להוביל קבוצה איכותית יותר כדי להצדיק את הקייס מול האחרים, אפילו אם הסקיל סט שלו עדיף בתחומים מסויימים.

ההצדקה שלי מעבר לקבלות תהיה הובלת קבוצה בהתקפה. הוא לא יוצר לאחרים או מושך אש אוף דה בול ברמה שקרובה לחבר'ה האחרים. הוא גם לא יכול לייצר לעצמו כמוהם. אם הוא היה משפר את התחומים האלה, אולי הייתי חייב לדרג אותו גבוה יותר גם בלי הקבלות אבל במצב הקיים אני לא יכול לתת לו להנות מהספק וממה היה קורה אם היה לו סגל עדיף...
לצפיה ב-'השוואה יפה'
השוואה יפה
23/08/2018 | 01:12
45
רק עכשיו קלטתי שגולדן לא הגיעה ל-60 ניצחונות העונה זה סוג של הישג עם סגל כמו שלהם.
האמת שזה נובע גם מהפציעה של קרי, כשהוא משחק אפילו אם הם ינסו להפסיד 22 משחקים בעונה הם לא יצליחו.
לצפיה ב-'אז למה לא דירגת את דירק ראשון?'
אז למה לא דירגת את דירק ראשון?
23/08/2018 | 10:53
2
55
MVP, FMVP, הוביל קבוצה ללפחות עונה אחת מעל 60 והרבה עונות מעל 50, זכה באליפות.

לפי ההגיון הזה הוא יותר טוב מהארדן לא?

אני בכוונה משחק אותה כאן את הדוויל אדבוקאט, אבל אני חושב שההגיון הזה לא מתאים. לפי ההגיון הזה גם היית אמור לדרג את יאניס מתחת לווסטברוק, ועדיין עשית הפוך.

אני חשבתי שהמשחק הזה נועד לדרג יכולת נוכחית. הישגים יכולים להעיד על יכולת אבל לא תמיד צמודים אליה.

מקצועית אין ספק שהארדן גארד מהעלית של הליגה, שהפכה לליגה של גארדים. הוא מצטיין במשחק הפיק אנד רול והשלשות, שזה בעצם כל מה שמשחקים בליגה. הוא שחקן התקפי פנומנלי. גם אם בצד ההתקפי הוא טוב מדייויס (לדעתי אגב הוא לא, כי הארדן מכריח קבוצה להיראות כמו יוסטון שזה פח אשפה בעיניי וזה לא כדורסל מנצח, אבל זה רק אני כנראה), אין בכלל מה להשוות בצד ההגנתי. בקיצור, החבילה שדייויס מביא למגרש היא פי מליון יותר עשירה מזו של הארדן.
לצפיה ב-'לא כל-כך הבנתי את הטיעון'
לא כל-כך הבנתי את הטיעון
23/08/2018 | 21:19
43
הרי השוואת ההישגים שתומר כתב מייצגת את היכולת הנוכחית של החבורה, היא לא מתבססת על איזה היסטוריה לא רלוונטית.

לגבי יאניס VS ווסטברוק אני מבין שהשאלה לא מופנית כלפי כי הצבעתי לטובת ראס, אבל אפשר לראות מדוע הפער ביניהם מבחינת הישגים קטן יותר מאשר הפער בין דיוויס להארדן.
לא נראה לי שדאמבי טוען שהישגים זה הדבר היחיד ששווה להסתכל עליו, אבל במקרה הזה דיוויס נמצא בנחיתות אדירה מול השאר וזה לא שאנחנו מדברים על שחקנים מוגבלים באיזושהי צורה מבחינת יכולת אישית. הארדן זה שחקן של 30-10 ביעילות גבוהה, הוא מפלצת בפני עצמו.

הכדורסל של יוסטון שאתה קורא לו "פח אשפה" מנצח בגדול, עם זה אי אפשר להתווכח בכלל. בפרט מבחינה התקפית יוסטון מדורגת #2 בליגה, לפניהם רק הווריורס. ומה שעוד יותר מרשים שהם היו מדורגים 2 אפילו לפני שכריס פול הגיע לקבוצה. זו עדות ליכולת ההתקפית האדירה של הארדן. אתה יכול לא לאהוב את הסגנון אבל אם אתה חושב שהוא  לא מנצח- הנתונים מראים אחרת.
לצפיה ב-'מה שיובל אמר.'
מה שיובל אמר.
25/08/2018 | 21:15
16
דירק לא אותו שחקן שהשיג את כל הדברים האלה. אם דירק של 2011 עדיין היה איתנו אז כנראה שגם אותו הייתי מעביר על חשבון AD.

לווסטברוק אולי הישגים עדיפים על של יאניס אבל זה היה בקבוצה של דוראנט. מאותה סיבה אני לא נותן לקליי להינות ב-100% מההישגים שלו בקבוצה של קארי/דוראנט.

ארבעת החבר'ה האחרים הוכיחו לי שהם מסוגלים להיות השחקן הכי טוב בקבוצה מעולה. AD לא.
לצפיה ב-'מדיח את הארדן'
מדיח את הארדן
23/08/2018 | 10:16
45
לא חושב שיש GM שהיה בוחר אותו לפני ארבעת האחרים.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
23/08/2018 | 11:07
41
אנתוני דיוויס
לצפיה ב-'ממש קשה'
ממש קשה
23/08/2018 | 11:19
47
מדיח את דייויס.

מאמין ששנה הבאה באותו דירוג הוא יתפס קצת למעלה.
לצפיה ב-'בכאב גדול'
בכאב גדול
23/08/2018 | 13:17
55
דיוויס
הקרב בינו ובין הארדן הרבה יותר צמוד ממה שחשבתי

לצפיה ב-'שקט פה'
שקט פה
24/08/2018 | 14:35
1
50
אפתח את סיבוב הגמר רק מחר כך שיש הזדמנות למצביעים נוספים.
לצפיה ב-'סיבוב די חד צדדי'
סיבוב די חד צדדי
24/08/2018 | 16:20
47
אין על מה להתווכח
לצפיה ב-'שלי'
שלי
24/08/2018 | 14:49
41
דיוויס
לצפיה ב-'יאניס מעל ראסל?'
יאניס מעל ראסל?
24/08/2018 | 18:57
52
לא מבין את הבחירות...

בכל מקרה, הגבה בחוץ מבחינתי בסיבוב זה.
לצפיה ב-'הסיבוב נגמר'
הסיבוב נגמר
25/08/2018 | 18:21
6
לצפיה ב-'החוליה החלשה: דו קרב ישיר'
החוליה החלשה: דו קרב ישיר
20/08/2018 | 15:58
54
138
בסיבוב האחרון הודח:
8. כריס פול (18 נקודות). בשנה שעבה דורג 7.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 7 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
ראסל ווסטברוק
אנת'וני...
המשך>>
בסיבוב האחרון הודח:
8. כריס פול (18 נקודות). בשנה שעבה דורג 7.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 7 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
ראסל ווסטברוק
אנת'וני דיוויס
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-2 שחקנים לפי סדר הדחה.
ככל הנראה יודחו בסיבוב הזה שני שחקנים, אלא אם הקולות יתפזרו לכיוונים שונים (במובן שלא כל הקולות הולכים לאותם שני שחקנים) ואז יודח שחקן אחד.

בהצלחה!
לצפיה ב-'What do you think about this idea?'
What do you think about this idea?
21/08/2018 | 14:48
3
80
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5318867,00.html

TL;DR -
Instead of playing 48 minutes, you play 45 and then the game clock will be shutted down and the destination score will be determined - the current score of the leading team + 7. First team to reach the destination is the winner. This should prevent all the fouls committed in the end of a close game.

I think this is a nice idea in the right direction but I'd like to make it a bit more generic (why last 3 minutes and not 4? why +7 and not +9?), I still don't know how though. Can you improve this model?
לצפיה ב-'זה רעיון יפה ואני מבין את היתרונות'
זה רעיון יפה ואני מבין את היתרונות
21/08/2018 | 19:37
2
64
שהקבוצה בפיגור לא עושה עבירות מיותרות והקבוצה ביתרון לא מבזבזת את השעון סתם.

הרעיון הזה יחסית לטובת הקבוצה שבפיגור. הוא יצור יותר משחקים צמודים, אולי בצורה מלאכותית. קשה להיכנס לגאברג' טיים אפילו בפלוס 20 ברבע האחרון, כשאתה יודע שמספיק שההפרש יורד ל12-13 ואתה כבר לא יכול לסמוך על שחקני קצה הרוטציה לסגור את המשחק במצב כזה. זה ימנע דקות מנוחה מהכוכבים בסופי משחקים.
זה גם ימנע מהמשחק ללכת להארכה, ויוריד קצת מהערך של סלי ניצחון "אמיתיים" כי במצב כזה כל משחק מסתיים בסל ניצחון פר הגדרה.

אמנם הרעיון מעניין אבל אינטואיטיבית אני מעדיף לשמר את החוקים כפי שהם ואולי לקצץ קצת בפסקי זמן שיכולים להיות בלתי נסבלים בדקות האחרונות.
לצפיה ב-'Is there a reason for the objection'
Is there a reason for the objection
22/08/2018 | 17:44
1
29
besides being conservative about keeping the rules as we know them?
לצפיה ב-'בעיקר החסרונות שציינתי'
בעיקר החסרונות שציינתי
22/08/2018 | 21:57
29
וגם משחק האפקט של להישאר שמרני לגבי קונספט שהוא סך הכל מוצלח לדעתי.
יש בזה משהו סנטימנטלי אין ספק, אני בעד להחיל את הרעיון הזה בליגות נמוכות ואם זה מצליח ושביעות הרצון גבוהה אני לא פוסל.
לצפיה ב-'פעם חשבתי '
פעם חשבתי
22/08/2018 | 21:17
33
שווייד תמיד קינא בקובי. עכשיו אני לא כל כך בטוח.
לצפיה ב-'החוליה החלשה: היכונו לסיבוב מרתק'
החוליה החלשה: היכונו לסיבוב מרתק
18/08/2018 | 20:19
43
107
תוצאות הסיבוב האחרון:
10. פול ג'ורג' (15 נקודות). בעונה שעברה דורג 9.
9. דמיאן לילארד (11 נקודות). בעונה שעברה דורג 13.

מכיוון שכמעט לכולם נותר דף חלק לקראת הסיבוב הקרוב, אני מעריך שיהיה מעניין במיוחד.

אלו...
המשך>>
תוצאות הסיבוב האחרון:
10. פול ג'ורג' (15 נקודות). בעונה שעברה דורג 9.
9. דמיאן לילארד (11 נקודות). בעונה שעברה דורג 13.

מכיוון שכמעט לכולם נותר דף חלק לקראת הסיבוב הקרוב, אני מעריך שיהיה מעניין במיוחד.

אלו 8 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
ראסל ווסטברוק
אנת'וני דיוויס
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-2 שחקנים עפ"י סדר הדחה. אולם שימו לב שהפעם יודח בתום הסיבוב רק שחקן אחד שספג את מירב הנקודות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: ברוכים הבאים לטופ 10'
החוליה החלשה: ברוכים הבאים לטופ 10
16/08/2018 | 16:58
34
99
תוצאות הסיבוב האחרון:
12. ג'ימי באטלר (9 קולות). בשנה שעברה דורג 14.
11. למרכוס אלדריג' (8). בשנה שעברה דורג 28.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו הטופ 10:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
לברון ג'יימס

שימו לב- שיטת הדירוג משתנה:
מעתה והלאה מצביעים ל-2 שחקנים לפי סדר הצבעה ספציפי. השחקן הכי פחות טוב ברשימה- נותנים לו 2 נקודות "רעות", המודח השני שלכם- נקודה "רעה" אחת. השחקנים ידורגו לפי צבירת נקודות רעות, ולא רק לפי סך הקולות.
לסיכום- הצביעו ל-2 שחקנים לפי סדר ההדחה הרצוי שלכם. בתום הסיבוב יודחו שני שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'דעה: מדוע לילארד>ג'ורג''
דעה: מדוע לילארד>ג'ורג'
16/08/2018 | 17:34
60
אתייחס בפוסט הזה למספר משתנים שהביאו אותי למסקנה שאני מעדיף לבנות קבוצה סביב לילארד על פני ג'ורג'.

סקילסט:
ג'ורג' שחקן הגנה טוב בקילומטרים ואין עוררין על כך. טיעון שעלה כאן לאחרונה ואני פחות מסכים איתו, הוא שהפער ההתקפי בין לילארד לג'ורג' לא כזה גדול.

מבחינת ההערכה הסובייקטיבית שלי אני חושב שלילארד רמה מעל ג'ורג' בשני האלמנטים ההתקפיים העיקריים- סקורינג ופליימייקינג.
לילארד קולע 27 נקודות למשחק, יותר מאשר ג'ורג' גם בעונות השיא שלו באינדיאנה (23 למשחק). הוא עושה זאת באחוזי קליעה גבוהים יותר.
גם כמוסר לילארד (6.5 אסיסטים למשחק) משמעותי יותר מג'ורג' (4 אסיסטים כאופציה ראשונה באינדיאנה) וגם יעיל יותר- יחס אסיסטים/איבודים של לילארד הוא 2.3 אסיסטים על כל איבוד, זה נתון יפה לעומת ה-1.24 של ג'ורג' (נתון חלש).

לכן מדד ה-PER שמתייחס בעיקר לסטטיסטיקה מדרג את לילארד הרבה מעל ג'ורג'. ללילארד PER של 25 בעונה האחרונה, לג'ורג' 18.7. גם כאופציה ראשונה באינדיאנה ג'ורג' היה על מדד 20-21 שזה הרבה מתחת לדיים. 

לדעתי גם מבחינה סובייקטיבית לילארד שחקן התקפה עם אימפקט גבוה משמעותית מג'ורג'. הוא מושך אליו יותר עזרה, יוצר טוב יותר בפיק אנד רול וגם טוב ממנו באחד על אחד והפערים ביניהם לא קטנים (הבאתי נתונים בהודעה ל-krit בדיון הקודם למי שמתעניין). 

השורה התחתונה מבחינתי היא שג'ורג' טוב בהגנה מלילארד בקילומטרים, אבל התקפית הם לא באותו לבל. לילארד רמה מעליו.

הישגים:
אם נסתכל על השנים האחרונות הרי שלילארד הוביל את פורטלנד לפלייאוף ב-3 העונות מאז שאלדריג' עזב, למרות שתחילה העריכו שהם יפלו ללוטרי. פורטלנד אפילו עקצה סיבוב שני מול הקליפרס הפצועים אבל באופן כללי הייתה קבוצה ששיחקה כדורסל חיובי, התבססה בפלייאוף המערבי הקשוח ובעונה שעברה אפילו התקרבה ל-50 ניצחונות.
ג'ורג' באינדיאנה הוביל את הקבוצה לפלייאוף תוך סגנון כדורסל די רקוב. קחו בחשבון שיותר קל להבטיח פלייאוף במזרח מאשר במערב וגם לעבור סיבוב, מה שג'ורג' לא עשה. בעונה האחרונה באוקלהומה הם לגמרי underachieved עם הסגל השלישי בטיבו בקונפרנס, סיימו עונה רגילה לא מוצלחת במיוחד והפסידו בסיבוב הראשון ליריבה פחותה מהם ברמת הכישרון.

רבים מכם מציינים את הכישלון האישי של לילארד בפלייאוף האחרון ובצדק. אבל קחו בחשבון שיש ללילארד היסטוריה של סדרות פלייאוף טובות והופעות אינדבידואליות אדירות. אהבתי את המונח של פרקו שתהה האם הסדרה מול הפליקנס הייתה "סטיית תקן שלילית". אני לחלוטין חושב שזה המצב.

בנוסף לכך, על אף הסדרה הרעה של לילארד, כשמסתכלים על העונה בכללותה היא הייתה מוצלחת יותר מזו של ג'ורג', הן ברמה האישית (נבחר לחמישיית העונה הראשונה!) והן ברמה הקבוצתית.

גישה כללית לדירוג בשלב הזה:
אני יכול להבין את מי שמסכים עם סעיף הסקילסט, עם סעיף ההישגים ובכל זאת בוחר בג'ורג' על פני לילארד בזכות העליונות ההגנתית שלו.
אני חושב שככל שמתקדמים במשחק עולה החשיבות של יכולת להוביל התקפה ברמה גבוהה, עם ייצור מצבים בווליום וביעילות גבוהים לעצמך ולאחרים. לצורך הדוגמה הסקילסט של דיוויס הרבה יותר שלם מאשר הארדן שמופיע רק בצד אחד, אבל האחרון הוכיח את עצמו כמוביל קבוצה הרבה יותר גבוה (לא רק העונה).

מהי הסיבה לכך? אפשר לקחת שחקן כמו לילארד ולבסס סביבו הגנה טובה עם הרול פליירס הנכונים. הבלייזרס דורגו 8 בליגה ביעילות הגנתית העונה, גם ראינו את זה בעוד מקרים של כוכבים חלשים בהגנה שסביבם נבנית הגנה טובה מאוד (יוסטון של הארדן, סאן אנטוניו סביב קיירי, סאן אנטוניו של פארקר בשיאו). מה שהרבה יותר קשה לעשות זה לבנות קבוצה התקפה טובה מבלי שיש לך רמה מסוימת של כישרון. וכאשר פול ג'ורג' שחקן ההתקפה הטוב בקבוצה- אני חושב שזו משימה קשה מדי. אינדיאנה הייתה בחצי התחתון של הליגה מבחינה התקפית בכל הקדנציה של ג'ורג'. אפילו בעונות הטובות לצד היל, לאנס, ווסט וכו' שהגיעו לגמר מערב- הם היו בחצי התחתון בהתקפה, במספר עונות אפילו בשליש התחתון.

לטעמי זו נקודה מהותית בשלב הטופ 10. אני מחפש כוכב שאוכל לבסס סביבו התקפה טובה, משום שזה המשאב הכי חשוב בליגה ומה שמשותף לכל השחקנים בשלב הזה של המשחק (איכות התקפית). לילארד הוא לא 2-way כמו ג'ורג', אבל אני חושב שיש לי סיכוי יותר טוב לבנות סביבו קבוצה שתהיה טובה בשני צדי המגרש, מאשר קבוצה שתיבנה סביב ג'ורג' שלדעתי תהיה בינונית בהתקפה at best.
לצפיה ב-'שכחתי להצביע'
שכחתי להצביע
16/08/2018 | 17:58
2
58
2 נקודות רעות- ג'ורג'
נקודה אחת- לילארד
לצפיה ב-'אצלי אותו דבר'
אצלי אותו דבר
16/08/2018 | 18:30
17
לצפיה ב-'אם לא איחרתי - אז גם '
אם לא איחרתי - אז גם
17/08/2018 | 19:39
7
לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
16/08/2018 | 18:49
53
2 נק' רעות ללילארד, אחת לג'ורג'
כמעט כל הקולות בסיבוב הזה ילכו לשני שחקנים אז אני מקווה שתסיים אותו מהר כדי שנוכל להגיע לתכלס...
לצפיה ב-'שלי'
שלי
16/08/2018 | 20:03
49
2 נקודות רעות - ג'ורג'. מרגיש שהתקפית הוא רמה ויותר מתחת לכל שאר החבר'ה. סקורר טוב אבל לא יכול להחזיק התקפה איכותית באמת. לא יוצר לאחרים ברמה גבוהה. קלעי טוב אוף דה בול אבל לא קטלני.

מתלבט לגבי המקום הבא בין לילארד וכריס פול. היתרונות מבחינת כדורסל הם בצד של פול הם הגנה וניהול משחק ולילארד לוקח בתחום הסקורינג. אבל אלמנט חשוב הוא כמות העומס שהם מסוגלים לעמוד בו. בשנים האחרונות, מרגיש שכריס פול פשוט לא מסוגל לעמוד בעומס של ניהול התקפה למשך 40 דקות פר משחק. מרבה להיפצע, גם בעונה הסדירה וגם בפלייאוף. והרבה פעמים זה מגיע במקביל לעלייה בכמות הדקות. מה שווה לי שחקן, מדהים ככל שיהיה, אם הוא לא משחק בכלל כשאני הכי צריך אותו? ואם המקסימום שלו זה 34 דקות למשחק, אז אולי אני מעדיף שחקן קצת פחות טוב שיכול לתת לי 40.

זה יותר צמוד ממה שאפשר לחשוב אבל ניתן לפול עוד קצת קרדיט כי בסופו של דבר אני חושב שהוא יכול לנהל התקפה איכותית יותר מלילארד, גם אם הוא סקורר פחות טוב והגנתית הם שמיים וארץ.

נקודה רעה אחת - לילארד
לצפיה ב-'די קל '
די קל
16/08/2018 | 21:55
46
2 גורג
1 לילארד

לצפיה ב-'מצביע'
מצביע
16/08/2018 | 22:42
49
2 נקודות רעות-לילארד
נקודה רעה-ג'ורג'

הסברתי למטה למה, לא שזה באמת משנה כי שניהם בדרך הבטוחה החוצה
לצפיה ב-'שלי'
שלי
16/08/2018 | 23:00
36
2- לילארד
1- ג'ורג
לצפיה ב-'הצבעה'
הצבעה
16/08/2018 | 23:08
23
58
הראשון שאני מדיח הוא פול ג'ורג', יש לו הכל או כמעט הכל כtwo way אבל חסר לו הטוטאליות במשחק, להיות יותר אגרסיבי ורע במובן הטוב של המילה...
השחקן השני אני מתלבט בין הארדן, לילארד וווסטברוק, כל אחד מהם יש את הבעייתיות שלו מבחינה של לבנות עליו את הקבוצה כשחקן מספר 1 אם אני מכוון ללכת על אליפות, נראה לי הלך על הארדן שהוא עדיין מצליח להיות כאב ראש הגנתי גם כאשר מקיפים אותו ב 4 שחקני הגנה תותחים.

לצפיה ב-'כריס פול עדיף על הארדן ו-ווסטברוק?'
כריס פול עדיף על הארדן ו-ווסטברוק?
17/08/2018 | 04:37
22
41
אשמח לדעת למה אתה חושב ככה
לצפיה ב-'עדיף עליהם מבחינת'
עדיף עליהם מבחינת
17/08/2018 | 11:15
21
45
מנהיגות, הגנה, משחק יותר חכם ושלם, עושה את כולם ליותר טובים.
לצפיה ב-'מסכים עם הרוב'
מסכים עם הרוב
17/08/2018 | 11:51
4
35
קצת פחות מסכים עם השורה האחרונה שלך.
אבל בכל זאת, הוא כבר בשלב הדעיכה של הקריירה ונפצע לא מעט ( איכשהו זה תמיד קורה ברגעי ההכרעה)

בשלב הזה של הקריירות שלהם, אני לא רואה סיבה לתת לו עדיפות על ווסטברוק והארדן
לצפיה ב-'אלמלא הפציעה היה מוביל את יוסטון לאליפות העונה'
אלמלא הפציעה היה מוביל את יוסטון לאליפות העונה
17/08/2018 | 12:01
3
33
לפחות לפי העונה האחרונה הראה שכוחו עדיין במותניו.
לצפיה ב-'מוביל לאליפות? ומה הארדן, צנון?'
מוביל לאליפות? ומה הארדן, צנון?
17/08/2018 | 12:15
2
10
לצפיה ב-'אל תשכח שפול הוא ה-MVP '
אל תשכח שפול הוא ה-MVP
17/08/2018 | 12:32
1
50
הוביל את הקבוצה בנקודות+אסיסטים, בעונה הרגילה ובפלייאוף.
הארדן לעומתו מעולם לא הגיע לגמר המערב עד שעבר לקבוצה של פול.

רגע, בעצם...
לצפיה ב-'הארדן הmvp, יאללה דרג אותו גם מעל לברון'
הארדן הmvp, יאללה דרג אותו גם מעל לברון
17/08/2018 | 12:37
12
לצפיה ב-'מנהיגות, הגנה הכל נכון'
מנהיגות, הגנה הכל נכון
17/08/2018 | 12:21
15
38
אבל בסופו של דבר אתה צריך שחקן שידפוק כרטיס ערב אחרי ערב אחרי ערב ויסחוב את הקבוצה יותר ממשחק בודד, או סדרה בודדת, אלא עונה שלמה. אני אומר את זה בהקשר של פול VS ווסטברוק.
הארדן לבל מעליהם הוא לא שייך לדיון.
לצפיה ב-'מזה לדפוק כרטיס ערב ערב'
מזה לדפוק כרטיס ערב ערב
17/08/2018 | 12:28
14
33
לדפוק כרטיס זה לא רק נקודות, זה גם לא רק דברים שאתה מועיל, זה גם לא להרוס ולהכביד על הקבוצה בדברים אחרים.
לצפיה ב-'זה מתחיל מלהופיע'
זה מתחיל מלהופיע
17/08/2018 | 12:29
12
40
ממשיך מלייצר 40-50 מצבי קליעה במשחק, לך ולאחרים. במקרה של הארדן זה גם כולל להפוך את הקבוצה למספר 2 בליגה מבחינה התקפית.
לצפיה ב-'אם אני בתור מאמן'
אם אני בתור מאמן
17/08/2018 | 12:51
11
30
הארדן זה תסכול יותר רציני כמספר 1 בקבוצה אם אני מתיימר לאליפות, ההגנה שלו יכולה כל כך לייאש ולפרק סיכויים לאליפות בסופו של דבר, עוזב כרגע השגות שיש לי לגבי משחק ההתקפה והסגנון שלו...
לצפיה ב-'וווסטברוק הוא תסכול גדול משניהם'
וווסטברוק הוא תסכול גדול משניהם
17/08/2018 | 13:05
10
40
עזוב עכשיו מי מתסכל יותר ממי.
בעצמך אמרת שלולא הפציעה של כריס פול, יוסטון הייתה יכולה לקחת אליפות. אז איך זה מתיישב עם הטענה שההגנה של הארדן יכולה לפרק סיכויים לאליפות?

תאהב אותו או תשנא אותו, אבל יוסטון היא קבוצה בצלמו של הארדן. הסגנון ההתקפי שלה לא אטרקטיבי אבל הוא השני הכי יעיל בליגה (גם בשנה שעברה אגב, לפני כריס פול). הגנתית זו גם קבוצה טובה מאוד שהסתדרה יופי עם החסרונות של הארדן, הן בעונה הרגילה והן בפלייאוף. הם סגרו את הווריורס נהדר במחציות הראשונות במשחקים המכריעים, עד שנפלו מהרגליים במחצית השנייה. כמו שאמרת- אולי אליפות לולא הפציעה של פול.

אז גם אם הארדן הוא לא ה-cup of tea שלך, תן כבוד לשחקן שב4-5 השנים האחרונות מצטיין הן מבחינה אישית והן מוביל את הקבוצה שלו גבוה הרבה יותר מאשר רוב השחקנים שנותרו ברשימה.
לצפיה ב-'הטענה היתה כמספר 1 של קבוצה'
הטענה היתה כמספר 1 של קבוצה
17/08/2018 | 14:14
9
26
ולדעתי כריס פול היה לא פחות מספר 1 העונה של הקבוצה, לולא האימפקט השלילי של הארדן בהגנה יכול להיות ווריורס נופלים מול הרוקטס לפני שכריס פול מספיק להיפצע ...
בצלמו של הארדן, לא יודע מזה בצלמו, נראה לי העונה הקבוצה היתה לא פחות בצלמו של דאנטוני או פול שהביא אימפקט ושינוי גדול בקשיחות של הקבוצה...
אתה מלכלך על היסטוריית הפלייאוף של פול, מה לגבי ההיסטוריה של הארדן בפלייאוף במדי הרוקטס?
לצפיה ב-'ממש לא מלכלך על פול'
ממש לא מלכלך על פול
17/08/2018 | 15:28
8
28
שחקן אדיר שאני מאוד אוהב. אבל לא השחקן הכי טוב או הכי חשוב של יוסטון, מה לעשות. אין טעם לחזור על דברים שכבר אמרתי אז אשיב לך ואסכם-

1. ההיסטוריה של הארדן בפלייאוף היא הישגים גבוהים יותר מפול, למרות צוות מסייע פחות טוב ממה שהיה לפול בקליפרס.
לא רק הישגים טובים יותר מפול אלא גם טובים בהרבה מאשר דיוויס, יאניס, לילארד,  וווסטברוק מאז שקיבל את המושכות באוקלהומה. את כולם בחרת לדרג מעל הארדן.

2. השחקן הכי טוב שלך בקבוצה צריך לתת לך כישרון התקפי. קשיחות אתה יכול לקבל מאלף מקומות אחרים, יש לך שחקנים מחוץ לטופ 100 שיתנו לך קשיחות. כישרון התקפי של הארדן זה דבר נדיר ומה שמפריד את יוסטון מעוד 10 קבוצות קשוחות אחרות שלא יגיעו לאותם גבהים. יש סיבה לכך שהטופ 10 מורכב מהשחקנים הכי טובים בהתקפה ולא מהשחקנים הכי קשוחים. קבוצות נבנות סביב שחקן כמו הארדן, לא סביב טוני אלן ופיג'יי טאקר.

3. הארדן עשה גמר מערב עם סגל מוגבל עוד לפני פול ולפני דאנטוני. יש גבול לכמה אפשר לחלק את הקרדיט לכל העולם חוץ מאשר לכוכב הראשי בקבוצה.

4. אני בכלל לא מציע להדיח את פול בשלב הזה, אבל להדיח עכשיו את הארדן זה באמת להתעלם מכל מה שהוא עושה בשנים האחרונות. התואנה שאי אפשר לשרוד עם ההגנה שלו לא מתיישבת עם העובדה שיוסטון קבוצת הגנה טובה מאוד, שגם הקשתה משמעותית על קבוצת ההתקפה הטובה בליגה. הארדן הוביל את יוסטון השנה ובשנים קודמות להישגים יותר גבוהים משחקנים אחרים ברשימה וזו הוכחה חיה לגבי התרומה שלו לקבוצה והיכולת לבנות סביבו קבוצה מנצחת.
לצפיה ב-'לטעמי יכולת הפלייאוף של פול לאורך ההיסטוריה גבוההר משל הארדן'
לטעמי יכולת הפלייאוף של פול לאורך ההיסטוריה גבוההר משל הארדן
17/08/2018 | 16:13
7
25
גם אם זה לא מתבטא ביותר הישגים בגלל אי אילו נסיבות...
אולי אנחנו מגדירים קשיחות באופן אחר, לדעתי קשיחות ומנהיגות אצל הכוכב מספר 1 שלך היא הכרח, אחרת זה בעייתי, ולא מבין את הטענה על כישרון התקפי, למה כריס פול לא מביא כישרון התקפי גדול?

לצפיה ב-'לא מדבר על היסטוריה מלפני 10 שנים'
לא מדבר על היסטוריה מלפני 10 שנים
17/08/2018 | 16:43
6
26
בשנים האחרונות פול כבר קצת מעבר לשיא. הוא לא מסוגל להחזיק באותו נטל התקפי כמו בשנות השיא שלו, לא לאורך זמן. הוא צריך לעבוד יותר קשה מפעם כדי לייצר וזה מתבטא בווליום התקפי מופחת וכמות דקות מופחתת. כשהוא מנסה לתת יותר מזה הוא נפצע. תחשוב על זה שבשנתיים האחרונות של פול בקליפרס הם לא עברו סיבוב ראשון, זה מה שגרם לו לרצות לעבור ליוסטון.

הארדן נושא בנטל התקפי גבוה יותר מכריס פול. הוא נותן לך 30 נקודות למשחק, זה משהו שפול אף פעם לא נתן והיום בודאי לא מסוגל. הוא הרבה יותר גדול ואתלטי ממנו, ולכן גם מסוגל לייצר לאחרים יותר בקלות. הוא האופציה הראשונה בהתקפה ועליו מתבססת שיטת המשחק של יוסטון. הרייטינג ההתקפי שלהם היה #2 בליגה עוד בעונה מלפני כריס פול, תחשוב מה זה אומר על היכולת ההתקפית של הארדן מבלי שהיה עוד כוכב לצדו.

כריס פול מספר 2 מעולה אבל ברגע שתבקש ממנו לעלות בהיקף המשרה תמצא שהוא כבר לא מסוגל לתת לך את ה22-10 לאורך עונה שלמה. הוא צריך סביבו יותר עזרה התקפית וזה הופך אותו לשחקן התקפה פחות טוב מהארדן.

לצפיה ב-'גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה'
גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה
17/08/2018 | 17:07
4
21
כריס פול עדיין תותח בפלייאוף בשנים האחרונות, הארדן לעומת זאת קצת עם נטייה שקבוצות בסופו של דבר יודעות לקרוא את הסגנון שלו ולהפוך אותו יחסית ללא יעיל.
וגם אם הארדן היום יותר טוב מבחינה התקפית באופן מסויים, אי אפשר להתעלם מכל השאר.
לצפיה ב-'בשורה התחתונה'
בשורה התחתונה
17/08/2018 | 17:34
3
24
הארדן עבר יותר סיבובי פלייאוף מכריס פול בשנים האחרונות, למרות שהסגל סביבו פחות טוב.
בשלבי פלייאוף גבוהים הוא נתקל בקבוצות שהורידו לו את היעילות כי אי אפשר לבד. אבל העובדה שהקבוצה חיה על ה-30 נקודות ו-10 אסיסטים שלו, והגיעה לתוצאות, היא עדות לכך שהארדן שחקן התקפה מהגדולים ביותר.
גם העונה הארדן נשאר האופציה ההתקפית מספר 1, ומגיע לו קרדיט על כך שהוא מוביל מבחינה התקפית את הקבוצה השנייה בטיבה בליגה.

לא יודע מה זה "השאר" שאי אפשר להתעלם ממנו. גם אינדבידואלית וגם בקונטקסט הקבוצתי הארדן רמה מעל השחקנים שנמצאים עכשיו על הבלוק. להדיח אותו על הגנה בזמן שנמצא כאן חור בהגנה כמו לילארד, או שחקן שלא עבר סיבוב פלייאוף בחיים שלו כמו יאניס, זה לא פרופורציונלי.
לצפיה ב-'מה לעשות שקבוצות של פול סבלו מפציעות בחוסר מזל משווע'
מה לעשות שקבוצות של פול סבלו מפציעות בחוסר מזל משווע
17/08/2018 | 18:54
2
21
זה דמגוגיה לזקוף את זה לזכות הארדן כשורה תחתונה.
העונה יוסטון היתה פעם ראשונה קונטנדרית, ועל זה מגיע לפול לא פחות קרדיט מלהארדן, ולפי הערכה שלי אף יותר.
לדעתי הארדן הוא מעבר לחלש בהגנה, וכבר אמרתי שלילארד, הארדן ווסטברוק פחות או יותר באותה סירה אצלי מבחינת הצבעה.
לצפיה ב-'אלה לא סתם "הקבוצות של פול", זה כריס פול עצמו '
אלה לא סתם "הקבוצות של פול", זה כריס פול עצמו
17/08/2018 | 19:06
1
29
וזו חלק מהסיבה שהוא לא מסוגל לשאת בנטל כמו הארדן.

חוץ מזה שאם גריפין נפצע במהלך הסדרה מול יוטה בסיבוב הראשון זה עדיין לא תירוץ להפסד, גם בצד של יוטה גובר החמיץ חצי סדרה.
הארדן שיחק בלי אולסטארים לצדו ועבר סיבובי פלייאוף גם ב-2017 וגם בשנים קודמות לכך.

בקיצור- ההישגים של פול לא עומדים בקנה אחד עם הארדן בשנים האחרונות, הן מבחינה אישית והן מבחינה קבוצתית.
לצפיה ב-'נסכים לא להסכים, פשוט פחות מתרשם מהארדן ממך'
נסכים לא להסכים, פשוט פחות מתרשם מהארדן ממך
17/08/2018 | 20:28
30
אל עף ה"הישגים" ופחות מוריד לכריס פול נקודות על פציעות ממך.
לצפיה ב-'גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה'
גם אני לא מדבר על היסטוריה ארוכה
17/08/2018 | 17:08
36
כריס פול עדיין תותח בפלייאוף בשנים האחרונות, הארדן לעומת זאת קצת עם נטייה שקבוצות בסופו של דבר יודעות לקרוא את הסגנון שלו ולהפוך אותו יחסית ללא יעיל.
וגם אם הארדן היום יותר טוב מבחינה התקפית באופן מסויים, אי אפשר להתעלם מכל השאר.
לצפיה ב-'במה אתה חושב שהוא מכביד? '
במה אתה חושב שהוא מכביד?
17/08/2018 | 15:23
14
לצפיה ב-'הסיבוב נגמר'
הסיבוב נגמר
18/08/2018 | 20:21
3
לצפיה ב-'החוליה החלשה: הדרמה נמשכת'
החוליה החלשה: הדרמה נמשכת
14/08/2018 | 14:00
96
1243
בתום סיבוב מהצמודים ביותר, בו 5 שחקנים היו על המוקד, הודחו השניים:
14. קארל אנת'וני טאונס (7 קולות). בעונה שעברה דורג 19.
13. קליי תומפסון (6). בעונה שעברה דורג 16.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 12 השחקנים שנותרו...
המשך>>
בתום סיבוב מהצמודים ביותר, בו 5 שחקנים היו על המוקד, הודחו השניים:
14. קארל אנת'וני טאונס (7 קולות). בעונה שעברה דורג 19.
13. קליי תומפסון (6). בעונה שעברה דורג 16.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 12 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קווין דוראנט
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-2 מודחים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: מזרח ומערב'
החוליה החלשה: מזרח ומערב
12/08/2018 | 16:45
48
185
בתום סיבוב מעניין אלו התוצאות:
16. ג'ואל אמביד (6 קולות). בשנה שעברה לא דורג (נחשו למה).
15. דריימונד גרין (6). בשנה שעברה דורג 15.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 14 השחקנים...
המשך>>
בתום סיבוב מעניין אלו התוצאות:
16. ג'ואל אמביד (6 קולות). בשנה שעברה לא דורג (נחשו למה).
15. דריימונד גרין (6). בשנה שעברה דורג 15.

התוצאות המלאות בטבלה.

אלו 14 השחקנים שנותרו במשחק:
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
לברון ג'יימס

שימו לב שיאניס נותר הנציג היחיד של המזרח. בינתיים ממשיך לייצג בכבוד.
ממשיכים להצביע ל-2 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'החוליה החלשה: המשחק ממשיך'
החוליה החלשה: המשחק ממשיך
10/08/2018 | 19:43
75
754
תוצאות הסיבוב:
18. ויקטור אולדיפו (8 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
17. ג'ון וול (7). בשנה שעברה דורג במקום ה-12.

תוצאות מלאות בטבלה.

אלו 16 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'ואל אמביד
יאניס אנטטקומפו
...
המשך>>
תוצאות הסיבוב:
18. ויקטור אולדיפו (8 קולות). בשנה שעברה לא דורג.
17. ג'ון וול (7). בשנה שעברה דורג במקום ה-12.

תוצאות מלאות בטבלה.

אלו 16 השחקנים שנותרו במשחק:
ג'ואל אמביד
יאניס אנטטקומפו
כריס פול
ג'יימס הארדן
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
לברון ג'יימס

ממשיכים להצביע ל-2 שחקנים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'משחק של הגולדן סטייט בסן פרנסיסקו'
משחק של הגולדן סטייט בסן פרנסיסקו
09/08/2018 | 19:36
19
73
היי,

אני אהיה באמצע אוקטובר (15.10.2018-18.10.2018) בסן פרנסיסקו.
הסתכלתי בימים האחרונים בלו"ז של עונת 2018/2019 וראיתי היום שפורסם לוח המשחקים של גולדן סטייט.
הם אמורים לשחק נגד אוקלהומה סיטי ב16.10.2018, וזה מעולה בשבילי.
אם אני מסתכל על אתרים ומחפש כרטיס בודד למשחק ראיתי בינתיים שני סכומים של 440$ ו265$ במקומות לא ממש טובים (אחד באמצע המגרש בחלק הכי עליון ואחד מאחורי הסל בחלק הכי עליון).
מדובר בסכומים לגיטימיים או שאני לא יודע לחפש?
חשבתי שכרטיס למקום לא טוב יעלה 100$-150$ ובמקום טוב סביב ה200$-250$.
אולי אני פשוט לא יודע לחפש? מישהו יכול להכווין אותי לאתר טוב, זול ואמין?

תודה,
שי
לצפיה ב-'הייתי שנה שעברה בגולדן-ס"א'
הייתי שנה שעברה בגולדן-ס"א
09/08/2018 | 20:55
13
72
עלה 100 דולר בערך וזה היה המקום הכי גרוע באולם (עולם). צמוד לקיר האחורי באלכסון. אבל להבנתי בגדול אפשר בדרך כלל בסכום דומה למצוא כרטיס סביר אם קונים מספיק זמן מראש.

ספציפית המשחק שאתה רוצה הוא אחד המשחקים הכי קריטיים של השנה. לא בגלל שאוקלהומה מדהימים, כי הם לא, אבל הם קבוצה חזקה בסך הכל וגם היריבות דוראנט-ווסטברוק וכל זה. וזה גם ממש משחק הפתיחה. בקיצור הגיוני מאוד שזה יהיה משחק יקר במיוחד אבל עדיין אני לא יודע להגיד לך אם אי אפשר למצוא בפחות :)
לצפיה ב-'איך האמריקאים מצליחים למלא 20,000 מקומות בכאלה סכומים?'
איך האמריקאים מצליחים למלא 20,000 מקומות בכאלה סכומים?
09/08/2018 | 21:40
5
60
350-400 שקל לכרטיס גרוע ו-750-800 לכרטיס סביר נשמע כמו 100% קהל מעמד בורגני גבוה, ולא חשבתי שהNBA כזה אליטיסטי. בטח לא כשרואים את בידור האהבלי בין פסקי הזמן. אז זה פשוט הטעם של העשירים בארה"ב או שזה מכוון לעמך ולילדים שמגיעים בהנחות משמעותיות?
לצפיה ב-'גולדן סטייט זה יעד תיירותי, זה לא רק אמריקקים'
גולדן סטייט זה יעד תיירותי, זה לא רק אמריקקים
09/08/2018 | 21:42
19
לצפיה ב-'זה באחד האזורים הכי עשירים בארה"ב'
זה באחד האזורים הכי עשירים בארה"ב
09/08/2018 | 22:20
63
קרוב מאוד לערים גדולות מאוד כמו סאן חוזה, סאן פרנסיסקו ואוקלנד ובכלל כל אזור המפרץ שגרים בו בערך 7 מיליון איש. ובנוסף כל הסיליקון ואלי וחברות ההייטק שנמצאות שם גורמות לעליית מחירים מטורפת שהבריחה משם הרבה מהתושבים הקודמים שפשוט לא יכולים להמשיך להרשות לעצמם לגור שם. וכמובן שכמה שהווריורס טובים בשנים האחרונות רק מוסיף. המחירים של החולצות והמרצ'נדייס שם בכלל משוגעים. 45 דולר לטי שירט מעפנה או לכובע ואולי איזה 130 לגופיית משחק.

יש גם תיירי חוץ כמו שציינו כאן אבל אני לא בטוח אם זה גורם כזה משמעותי, יש מצב.
לצפיה ב-'מנויים שזולים יותר בטח'
מנויים שזולים יותר בטח
10/08/2018 | 09:55
13
לצפיה ב-'קוראים לזה ניהול תשואה, לא בטוח שהם מכוונים למלא'
קוראים לזה ניהול תשואה, לא בטוח שהם מכוונים למלא
12/08/2018 | 13:59
1
32
יכול להיות שהם מעדיפים אולם ב 60% תפוסה ומחיר ממוצע של 350$ על אולם ב 100% תפוסה במחיר ממוצע של 150$.
הרבה עסקים היום שזה האופי שלהם (מלונות, טיסות, וכו') עושים ניהול תשואה אגרסיבי.

לצפיה ב-'זה יכול להיות, אבל כמה משחקים באורקל נשארים בתפוסה של 60%?'
זה יכול להיות, אבל כמה משחקים באורקל נשארים בתפוסה של 60%?
14/08/2018 | 13:09
3
לצפיה ב-'היית באורקל ארנה או במגרש של ס"א?'
היית באורקל ארנה או במגרש של ס"א?
11/08/2018 | 10:33
1
9
לצפיה ב-'אורקל'
אורקל
11/08/2018 | 15:06
7
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
13/08/2018 | 20:49
4
33
עד שכבר עשיתי סוויץ' בראש והייתי מוכן "להיפרד" מ250$, ברגע שאני מגיע לדף ההזמנה יש עוד הוצאות נלוות ככה שהסכום הסופי עומד על 340$ (פסיכי לחלוטין).
המקום שאני מדבר עליו הוא הכי גרוע באצטדיון כמו שכתבת בתגובה שלך.
זה היה שווה את הכסף? להיות באולם רק בשביל האוירה? הרי אני מרחק שנות אור מהשחקנים בטח לא רואים משם מהלכים באמת, רק באמצעות המקרנים שמוצגים שם.

תודה,
שי
לצפיה ב-'לפי האני מאמין שלי'
לפי האני מאמין שלי
13/08/2018 | 21:43
37
אם אתה מעוניין בחוויה חד פעמית, תשלם כמה שצריך כדי שהיא תהיה באמת אירוע בלתי נשכח. לבחור את המקום הכי גרוע באולם זה להחמיץ את המטרה באיזשהו מקום, במקום להנות מהחוויה אתה תמצא את עצמך מתוסכל ועם תחושה שזה לא היה שווה את הכסף.

זו לא איזו הוצאה קבועה שאתה צריך להתמקח על כל שקל. פעם בחיים נוסעים לראות את הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה, משקיעים את ה600 דולר או כמה שזה לא יהיה בשביל מקום נורמלי שאפשר להנות בו ונשארים עם הזיכרונות.

כסף בא והולך בסופו של דבר אבל מה שיישאר איתך 40 שנה קדימה זה הזיכרון שלך מהאירוע.
לצפיה ב-'אני התבאסתי מהמיקום'
אני התבאסתי מהמיקום
14/08/2018 | 01:24
31
הייתי בדיעבד משלם יותר למיקום טוב יותר כי מהמקום הם היו ממש רחוקים. הייתי בגובה של הג'מבוטרון חח. עדיין היה אחלה, מלא סטאר פאוור בשביל משחק אחד (סטף, דוראנט, קליי, גרין, קר, מאנו, פופ, פארקר, אלדרידג') והתקרבתי גם כשאפשר. האווירה הייתה קצת רדומה ולא מחשמלת, גם בגלל שאתה צמוד לקיר והכל אבל אולי בעיקר כי זה היה משחק כזה של תחילת מרץ שכבר עייפים מהעונה הסדירה ולא משחק הפתיחה שיהיה יותר מעיף.
לצפיה ב-'1,100 שקל למקומות הכי גרועים. וואו.'
1,100 שקל למקומות הכי גרועים. וואו.
14/08/2018 | 13:12
1
30
אם ג'ימי הנדריקס, מיילס דיוויס או מוחמד עלי היו קמים מהמתים אולי הייתי הולך במחיר הזה, אבל גם זה בתנאי שאני רואה אותם. כמה הם רוצים למקומות סבירים?
לצפיה ב-'יש גם ב1,500 דולר. מקום סביר באמצע יעלה 800 דולר.'
יש גם ב1,500 דולר. מקום סביר באמצע יעלה 800 דולר.
14/08/2018 | 19:40
8
לצפיה ב-'תודה לכולם על התגובות'
תודה לכולם על התגובות
11/08/2018 | 10:33
50
אז אני מבין שזה מה יש.. אין יותר זמן מראש ממה שראיתי כי אני מדבר על היום הראשון שפורסמו המשחקים (חודשיים מראש). סבבה אעשה את השיקולים שלי ואחליט אם שווה להזמין כרטיס ב1,000 שקל לחוויה כזאת.
לצפיה ב-'אלה המחירים'
אלה המחירים
13/08/2018 | 15:36
2
40
בשנות השפל יכלת לקנות ב-15$ כרטיס בשורה שלישית באמצע. מאז 2015 המחירים קפצו בצורה משמעותית. לא רק במשחקי הבית, גם כשהווריורס במשחק חוץ המחירים קופצים.

תסתכל בסטאבהאב מה שיש שם, זה מה יש.
לצפיה ב-'2015 אתה אומר? זה קשור להחלפת הקומישינר?'
2015 אתה אומר? זה קשור להחלפת הקומישינר?
14/08/2018 | 13:08
1
9
לצפיה ב-'זה קשור לכמה גולדן טובים מאז.'
זה קשור לכמה גולדן טובים מאז.
16/08/2018 | 19:53
9
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם על התגובות. אעשה את השיקולים שלי ואחליט.'
תודה רבה לכולם על התגובות. אעשה את השיקולים שלי ואחליט.
14/08/2018 | 19:38
7

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טופ טרוולס
טופ טרוולס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה