לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82498,249 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'שנה טובה לכל חובבי ה-NBA'
שנה טובה לכל חובבי ה-NBA
29/09/2019 | 16:49
1
21

לצפיה ב-'למומחים בלבד: חידון פתיחת העונה ב-NBA'
למומחים בלבד: חידון פתיחת העונה ב-NBA
21/10/2019 | 17:33
10
מה הדירוג של לברון בטבלת הקלעים בכל הזמנים, מי המשתכר הבכיר בקליפרס, איפה משחק האח הצעיר של יאניס ואיזה שיא וינס קרטר ישבור העונה? נסו להוציא 20 מ-20
לצפיה ב-'יאניס ראשון, לנארד שני'
יאניס ראשון, לנארד שני
29/09/2019 | 16:45
9
לצפיה ב-'דירוג של השחקנים הטובים ביותר ב- NBA העונה לפי ESPN'
דירוג של השחקנים הטובים ביותר ב- NBA העונה לפי ESPN
26/09/2019 | 01:10
4
31
לצפיה ב-'מקומות 30-11'
מקומות 30-11
26/09/2019 | 23:46
8
30. דווין בוקר (פיניקס)
29. טוביאס האריס (פילדלפיה)
28. טריי יאנג (אטלנטה)
27. ג'מאל מורי (דנבר)
26. דיאנג'לו ראסל (גולדן סטייט)
25. דיארון פוקס (סקרמנטו)
24. מייק קונלי (יוטה)
23. בלייק גריפין (דטרויט)
22. פסקל סיאקם (טורונטו)
21. ג'ימי באטלר (מיאמי)
20. דונובן מיטשל (יוטה)
19. בראדלי ביל (וושינגטון)
18. קרל-אנתוני טאונס (מינסוטה)
17. קמבה ווקר (בוסטון)
16. לוקה דונצ'יץ' (דאלאס)
15. בן סימונס (פילדלפיה)
14. רודי גובר (יוטה)
13. סי.ג'יי מקולום (פורטלנד)
12. ראסל ווסטברוק (יוסטון)
11. קיירי ארווינג (ברוקלין)

לצפיה ב-'מקומות 10-3'
מקומות 10-3
26/09/2019 | 23:49
16
10. פול ג'ורג' (קליפרס)
9. דמיאן לילארד (פורטלנד)
8. ג'ואל אמביד (פילדלפיה)
7. ניקולה יוקיץ' (דנבר)
6. סטף קרי (גולדן סטייט)
5. אנתוני דייויס (לייקרס)
4. ג'יימס הארדן (יוסטון)
3. לברון ג'יימס (לייקרס)

הקרב על ראש הדירוג יערך בין יאניס ללנארד
לצפיה ב-'יאניס ראשון, לנארד שני'
יאניס ראשון, לנארד שני
29/09/2019 | 16:43
7
לצפיה ב-'שינוי כללי המשחק'
שינוי כללי המשחק
26/09/2019 | 23:42
21
בהנהלת הליגה שוקלים לעשות שינויים שיקצרו את משך המשחק שיערך פחות דקות.

השינוי הראשון יערך בזריקת העונשין, שכל הגעה אליה תכלול זריקה אחת מהקו, זאת אומרת שאם בוצעה עבירה על שחקן מחוץ לקו השלוש יזרוק השחקן זריקה אחת שתיהיה שווה 3 נק'. בנוסף כמו שהיום עבירה תזכה שחקן בשתי זריקות לפי השיטה החדשה תקוצץ לזריקה אחת ששווה 2 נקודות.

כרגע השיטה החדשה תנוסה בליגת הפיתוח של ה-NBA - ה-G LEAGUE

החוק החדש לא יהיה תקף בשתי הדקות האחרונות של הרבע האחרון.
לצפיה ב-'הזוי'
הזוי
15/09/2019 | 13:54
17
אלופת ה-NBA, טורונטו, הודיעה כי החלה למכור כחלק מקו המוצרים שלה לאוהדים גם חיג'אב (כיסוי ראש) עבור נשים מוסלמיות עם לוגו של הקבוצה עליו. בכך הפכו הרפטורס לקבוצה הראשונה בליגה הטובה בעולם שמוכרת את המוצר.

בטורונטו עשו בדיקה וגילו כי יש להם לא מעט אוהדות כדורסל מוסלמיות, וגם קיבלו השראה מארגון שנקרא Hijabi Ballers, שמאחד נשים מוסלמיות שאוהבות לשחק במגרשים ברחבי העיר.

עד לפני מספר שנים אסרו פיפ"א ופיב"א על שחקניות לשחק עם חיג'אב על ראשם, אבל בעקבות לחצים שהופעלו עליהם האיסור בוטל.
לצפיה ב-'היום יצא NBA 2K20'
היום יצא NBA 2K20
06/09/2019 | 17:08
19
המשחק בסדרת המשחקים NBA 2K ה-NBA 2K20 של חברת Visual Concepts יצא היום ל-לקונסלות ול- Windows אפשר לרכוש את המחשק באתר הרשמי הhttps://nba.2k.com/en-US/

תהנו!
לצפיה ב-'במקום יוסטון '
במקום יוסטון
12/07/2019 | 13:37
46
הייתי מחפש טרייד להארדן, בסגנון משחקו הוא מסרס את הקבוצה. ככה לא יגיעו לכלום.
לצפיה ב-'לא-נורמאלי: הסיפור המופלא של נבחרת מאלי'
לא-נורמאלי: הסיפור המופלא של נבחרת מאלי
07/07/2019 | 18:37
24
האפריקנים העפילו כנגד כל הסיכויים לגמר אליפות העולם עד גיל 19, וינסו להדהים הערב (ראשון, 20:30) את נבחרת הכוכבים ש.... סנטר עם מוטת ידיים של 2.28 מ', צמד תאומים מבטיח וגארד שקלע 50 נקודות במשחק, מאלי היא משב רוח מרענן בכדורסל העולמי
לצפיה ב-'שאלות לגבי מבנה הליגה'
שאלות לגבי מבנה הליגה
04/06/2019 | 15:31
2
66
שלום, בעבר התענייתי מאוד ב- NBA, אפילו הייתי פריק של זה (עד אמצע הצבא, ב-2001) ובשנתיים האחרונות חזרתי להתעניין קצת, אחרי תקופה שבקושי היה אכפת לי. יש לי 2 שאלות, אם מישהו יידע לענות:
1. למה בעונה הסדירה יש בדיוק 82 משחקים? לפי מה עשו את החישוב המדויק הזה ולמה הוא לא משתנה, למרות השינוי במס' הקבוצות?
2. למה הגמר חייב להיות מערב נגד מזרח או להיפך? נוצר מצב מעוות, לפיו לא תמיד 2 הקבוצות הטובות בליגה הסדירה (או הטובה בכל אזור) מגיעה להתמודד על האליפות. 
לצפיה ב-'יותר מגישה שמרנית'
יותר מגישה שמרנית
06/06/2019 | 11:10
1
47
לא יודע בדיוק את הסיבה של 82 משחקים
אבל לאורך הזמן בטח בשנים האחרונות הרבה אנשים(שחקנים,פרשנים) טוענים ש82 משחקים זה הרבה מדי ולהרבה קבוצות זאת פשוט מריחת זמן אחת גדולה.

הNBA והגישה האמריקאית היא שהם לא אוהבים לעשות שינויים, והרדיפה אחרי שיאים אישיים וקבוצתיים היא נורא חשובה, לכן הם רוצים לשמר את המצב

לצפיה ב-'אולי ישנו בעתיד'
אולי ישנו בעתיד
06/06/2019 | 11:20
35
אני מבין למה הפלייאוף נערך בשיטת מערב ומזרח, כי זה חוסך הרבה זמן וכסף בטיסות. אבל, צריך לכווץ את הסדרות לשיטת הטוב מחמישה,זה פשוט ארוך מדי. 
לצפיה ב-'חזרנו'
חזרנו
27/05/2019 | 20:17
1
37
לצפיה ב-'מה פספסתי? למה הפורום לא פעיל יותר?'
מה פספסתי? למה הפורום לא פעיל יותר?
26/05/2019 | 12:51
3
33
לצפיה ב-'רד 4 שרשורים מטה (09/04/2019 | 17:22)'
רד 4 שרשורים מטה (09/04/2019 | 17:22)
26/05/2019 | 15:25
18
לצפיה ב-'לברון הרס את הלייקרס '
לברון הרס את הלייקרס
27/05/2019 | 01:21
1
16
לצפיה ב-'גרין בגולדן סטייט '
גרין בגולדן סטייט
29/04/2019 | 12:41
66
לא ישחק בגיים 2?

לצפיה ב-'האם בלאט יחזור ל-NBA לאחר ש-4 מאמנים פוטרו ופינו מקום? '
האם בלאט יחזור ל-NBA לאחר ש-4 מאמנים פוטרו ופינו מקום?
14/04/2019 | 20:43
3
38
לצפיה ב-'נחכה ונראה'
נחכה ונראה
19/04/2019 | 11:54
2
40
לצפיה ב-' סופית, לא יקרה -'
סופית, לא יקרה -
10/10/2019 | 14:57
3
לצפיה ב-'טיירון לו מנסה לרדוף אחר לברון ג'יימס '
טיירון לו מנסה לרדוף אחר לברון ג'יימס
13/04/2019 | 11:41
1
64

מה שהוא לא יודע שלברון ג'יימס, כנראה, לא יישאר שם
לצפיה ב-'האם לברון הצליח בסוף להגיע לפלייאוף?'
האם לברון הצליח בסוף להגיע לפלייאוף?
14/04/2019 | 20:43
35
ראיתי שהוא עכשיו בסידרה מול גולדן סטייט ובינתיים בפיגור 1:0 מולה, כצפוי
לצפיה ב-'מה הסיכויים של יובל זוסמן להיקלט ב-NBA?'
מה הסיכויים של יובל זוסמן להיקלט ב-NBA?
09/04/2019 | 23:38
4
39
מנבאים לו מקום 58 בדראפט, האם זה שווה משהו?

כספי נקלט כשהיה 23 בדראפט.
לצפיה ב-' אכזבה: יובל זוסמן לא נבחר בדראפט ה-NBA'
אכזבה: יובל זוסמן לא נבחר בדראפט ה-NBA
21/06/2019 | 13:06
3
10
למרות ההערכות שייבחר לקראת סוף הסיבוב השני, אף קבוצה מהליגה הטובה בעולם לא הלכה על הכישרון בן ה-21 של מכבי ת"א. זוסמן ינסה כעת להגיע ל-NBA דרך מחנות קדם העונה וליגת הקיץ
לצפיה ב-' האכזבה ממשיכה עם ביקורת על זוסמן: '
האכזבה ממשיכה עם ביקורת על זוסמן:
04/07/2019 | 10:02
2
12
לצפיה ב-'אולי עוד יש לו סיכוי -'
אולי עוד יש לו סיכוי -
17/07/2019 | 01:02
1
7
לצפיה ב-'יש לו עוד סיכוי, אך לא הייתי ממליץ לו ללכת בשכר רעב שהוצע לו'
יש לו עוד סיכוי, אך לא הייתי ממליץ לו ללכת בשכר רעב שהוצע לו
27/07/2019 | 16:42
3
לצפיה ב-'תארי העונה'
תארי העונה
08/04/2019 | 16:51
9
66
עדיין נותרו פה ושם מאבקי מיקום אבל הפלייאוף מתחיל ביום שבת וזה נותן לנו זמן לסכם את העונה ולחלק תארים:
MVP- 
שחקן ההגנה של העונה-
השחקן המשתפר-
רוקי העונה- 
השחקן השישי-  
מאמן העונה- 

חמישיית עונה I- 
חמישיית עונה II-
חמישיית עונה III- 

חמישיית ההגנה I-
חמישיית ההגנה II- 

חמישיית הרוקיז- 

אפשר להוסיף:
שחקן מפתיע-
שחקן מאכזב-
קבוצה מפתיעה- 
קבוצה מאכזבת- 

לצפיה ב-'מתחיל'
מתחיל
08/04/2019 | 18:04
6
54
MVP- אפשר לכתוב טור שלם סביב השאלה הזאת. אז נתחיל מהסוף- בין הארדן ליאניס אין תשובה אחת שהיא נכונה. מי מהם שיפסיד יהיה המפסיד הכי מרשים שאני זוכר מאז שאני עוקב אחר הליגה. לכל אחד מהם יש קייס חזק ומשכנע.
יאניס- הקייס הקלאסי של השחקן הכי טוב בקבוצה הכי טובה. כמובן שלא בכך זה מסתכם- יאניס הנוכחי הוא השחקן הכי דומיננטי מאז שאקיל בשיאו. המספרים שלו פנטסטיים, הגנתית הוא מעולה, במבחן העין הוא מרשים אותי קצת יותר מאשר הארדן. הקייס שלו שלם וסגור מכל כיוון.

הארדן- קשה להפריז במחמאות לעונת הסקורינג של הארדן, שהיא ללא ספק מהגדולות בהיסטוריה. 36 נקודות למשחק זה הכי הרבה מאז ג'ורדן ב-1987, אלא שלעומת אותה עונה בה ג'ורדן הוביל את הבולס ל-40 ניצחונות בלבד, יוסטון בדרך ל53-54 ומקום 2-3 במערב.
רבע העונה הראשון של הארדן היה פחות מוצלח מכל הבחינות אבל ה-3/4 שהגיעו אחר כך היו כל כך מדהימים שאני לא בטוח אם מגיע לו עליהם אפילו יותר קרדיט. יש משהו revolutionary בעונה הזאת של הארדן. כמו שקרי שכלל את הכדורסל לפני כמה שנים עם השלשות שלו מכדרור, הדרך שבה הארדן סחב את יוסטון מוכת פציעות ועם שחקני ג'י ליג, ועשה את זה בקצב של 60 ניצחונות לעונה, מרגיש כמו תקדים בכדורסל המודרני.

שונא להכריע ביניהם אבל אני נוטה לכיוון של 1. יאניס, 2. הארדן.

DPOY- מירוץ פתוח בין לא מעט שחקנים. בניגוד לשנים קודמות שהתרגלנו לסדר מסוים של השלישייה קוואי/גרין/גובר, העונה שלושת הפייבוריטים שלי הם יאניס, פול ג'ורג' וגובר. גם כאן אני לא מתעקש על אחד מהם אבל נוטה ללכת עם השחקן שלתחושתי יש לו את האימפקט ההגנתי הכי גבוה בליגה, לפחות בעונה הרגילה, וזה רודי גובר.

MIP- במקום הראשון סיאקם שהתואר אצלו בכיס מתחילת והעונה ומה שמדהים החצי השני של העונה שלו אפילו יותר דומיננטי. שווה לציין גם את דנאג'לו ראסל ומונטרז הארל במקומות 2-3 ממה שעולה לי לראש כרגע.

ROY- מירוץ יחיד של דונצ'יץ' הפך למירוץ דו ראשי מול טריי יאנג, כאשר האחרון הוא אפילו הטוב מביניהם בחודשיים האחרונים. אלא כשמסתכלים על העונה בכללותה דונצ'יץ' היה יציב ושיחק כדורסל משמעותי יותר לפחות לזמן מה והוא רוקי העונה.

השחקן השישי- על שם לו וויליאמס. זכייה שלישית שלו? shout out לסאבוניס, ספנסר דינווידי מונטרז הארל.

מאמן העונה- נעשה בשביל המתח מהסוף להתחלה.
honorable mention: פופוביץ', מקמילן, טרי סטוטס, ניק נרס, דייב יגר.
3. מייק בודנהולצר- הפך את מילווקי מקבוצה מלאת פוטנציאל ולא ברורה, למקום ראשון בליגה שמשחקת תחת שיטה ועם רוטציה רחבה של שחקנים שכל אחד ממלא היטב את התפקיד שלו. זה נראה פשוט ומבריק בו זמנית.
2. דוק ריברס- אני לא האמנתי שיש בחבורה הזאת של הקליפרס 47-48 ניצחונות. על אחת כמה וכמה מאז שהעבירו את טוביאס האריס בטרייד. הקליפרס המשיכו לנצח דרך דלת מסתובבת של שחקנים ופציעות, כאשר המכונה המשותף הוא ששיחקו יותר חזק ויותר חכם מהיריבות שלהם.
1. מייק מאלון- סוג של העתק-הדבק לגבי ריברס. קבוצה ששיחקה יותר טוב ממה שחשבתי שהיא מסוגלת, בפרט בהתחשב בסגל ההגנתי שלה, וספסל שחשבתי בתחילת העונה שיהיה עקב האכילס שלה והוכיח את עצמו כהצלחה אדירה.

גם הקטגוריה הזאת של מאמן העונה מאוד debateable, מקומות 1-3 יכולים בקלות להתהפך או לשלב בתוכם מאמנים נוספים בעונות אימון מרשימות.

את תארי החמישיות וכו' אמשיך אחר כך.
לצפיה ב-'סתם שאלה'
סתם שאלה
09/04/2019 | 15:26
4
36
אתה ברצינות אמרת הרגע שיאניס היה השנה דומיננטי יותר מכל שנה בקריירה של לברון?
לצפיה ב-'כן'
כן
09/04/2019 | 15:55
3
27
ה-gross numbers של יאניס: 28 נקודות, 12 ריבאונדים, 6 אסיסטים- לא נופלים מאף עונה של לברון.
ההגנה שלו מעולה. היעילות שלו פנטסטית. הקבוצה ניצחה 60 משחקים.
בוא נאמר שמבחינת הפרמטרים המקובלים אני לא רואה שהייתה ללברון איזו עונה דומיננטית יותר. אני מדבר על העונה הרגילה כמובן.

מעבר לכך, זה שיאניס מטביע על היריבה 5 פעמים במשחק- יש לזה אפקט. הוא קולע הכי הרבה נקודות בצבע מאז שאקיל בשיאו. יש בזה יותר דומיננטיות מאשר בהיי פיק אנד רול של לברון ומסירה לשלשה מהפינה.
לצפיה ב-'לווסטברוק יש מספרים יותר טובים משל שניהם, סו?'
לווסטברוק יש מספרים יותר טובים משל שניהם, סו?
09/04/2019 | 16:25
1
26
לא מוריד כלום מיאניס, אבל שאק בשנות שיאו היה שחקן בלתי עציר ששלט בליגה ביד רמה והיה פייבוריט ענק לאליפות, לבטל את כל השנים שלברון ענה לתיאורים האלה בדיוק ולהחיל אותם על יאניס שלא מועמד לאליפות ובקושי פייבוריט לצאת מהמזרח וגם לא תמיד השחקן הכי טוב על המגרש, זה קצת שורט טרם ממורי.
לצפיה ב-'לא יותר טובים'
לא יותר טובים
09/04/2019 | 21:01
21
מספרים דומים, יעילות נמוכה יותר והרבה פחות בהגנה או הישגים קבוצתיים.

לברון היה פייבוריט לאליפות כששיחק לצד דווין וויד. הוא מעולם לא היה פייבוריט לאליפות מול הווריורס, ולמען האמת אני לא זוכר מתי העונה יאניס לא היה השחקן הכי טוב על המגרש.

בכל אופן אני לא טוען שיאניס שחקן יותר טוב מלברון בשיאו. אבל הוא יותר דומיננטי לאורך העונה הרגילה. האם הוא ידע להעלות הילוך כמו לברון בפלייאוף- את זה עוד נראה.
לצפיה ב-'לברון של מיאמי היה טוב יותר'
לברון של מיאמי היה טוב יותר
09/04/2019 | 16:49
30
קשה לעשות קייס לעונות אחרות שחור על גבי לבן, מבלי להיצמד לטיעון "הוא פשוט היה שחקן יותר טוב". 
בעונת האליפות השנייה למשל ההיט ניצחו 27 משחקים רצוף וזו אותה עונה בא הוא קלע 40% לשלוש. זה אחד הרצפים הארוכים בהיסטוריה והם ניצחו 66 משחקים בכללי. הוא היה יעיל באופן חריג, יכל להשתלט על משחק ולנצח אותו מהמיד ריינג', בשלשת סטפ-בק, מהצבע... לא היה איך להתמודד איתו נייט אין אנד נייט אאוט, מול יאניס יש לפחות סוג של תכנית משחק. הפריק מוסר מעולה אבל בכל זאת לא באותה רמה, וכמובן מתקשה לקלוע מבחוץ בעקביות. 

ליאניס יש פוטנציאל כמעט אבסולוטי לשלוט בקצב המשחק Though, אין עוד מישהו שתופס 12 ריבאונדים ויכל לרוץ 1 על 5 כל הדרך לסל, ובאותה נשימה להתמקם בפוסט ולקחת את הסנטר של היריבה עם הגב לסל כל הדרך למספר לא סביר של הטבעות כמו שאתה אומר. הוא יכול להגיע לרמה הזאת גם אם לא ישפר משמעותית את הקליעה. אני ירחיב על החשיבות של זה לקראת הפלייאוף, זה מעוד יכול להשפיע. 
לצפיה ב-'ממשיך'
ממשיך
09/04/2019 | 15:35
25
חמישיית עונה I- קרי, הארדן, יאניס, פול ג'ורג', יוקיץ'.
ההתלבטות היחידה כאן היא בין יוקיץ' לאמביד. העדפתי את יוקיץ' בעיקר מטעמי הצלחה קבוצתית והעובדה שהוא שיחק את העונה במלואה לעומת אמביד שבכל זאת החמיץ משחקים.

חמישיית עונה II- לילארד, קיירי, דוראנט, קוואי, אמביד.
יש לי הסתייגות מהבחירה בקיירי שהוא רמה מתחת לאחרים כאן. הוא שחקן כדורסל ענק אבל היה לו אפקט שלילי מבחינה מנהיגותית-קבוצתית. העניין הוא שהגארדים הבאים אחריו פחות מרשימים ממנו בפער, ולכן הוא בכל זאת נכנס לחמישייה השנייה. אולדיפו היה נכנס כנראה לולא הפציעה.

חמישיית עונה III- קמבה ווקר, ווסטברוק, גריפין, אלדריג', רודי גובר.
בעמדות הגארד ה-snubs שלי הם בראדלי ביל ודרוזן. הראשון לטעמי לא פחות טוב אינדבידואלית מאלו שנבחרו, אבל לא מגיע לוושינגטון אף נציג בעונה קטסטרופלית שכזאת, הן מבחינת המאזן והן מבחינת רמת המאמץ הכללית.
דרוזן בעונה חיובית סך הכל אבל כרגיל המדדים המתקדמים לא אוהבים אותו. הספרס טובים בהרבה משארלוט אבל בזמן ששתי הקבוצות ניטרליות כשווקר/דרוזן על המגרש, ההבדל הוא ששארלוט מתרסקת וסאן אנטוניו משגשגת בדקות הספסל.

בעמדות הפורוורד כנראה שמתם לב שהשמטתי את לברון. כמובן שהוא שחקן טוב יותר מגריפין או אלדריג', אבל הרבה פרמטרים גרמו לי ללכת איתם:
games played- לברון 55 בלבד לעומת עונה שלמה שלהם.
הישגיות קבוצתית- לא רואה סיבה שהלייקרס יסיימו עם מאזן יותר גרוע מדטרויט. 
מנהיגות- הניסיון של לברון להעביר חצי קבוצה בטרייד תמורת דיוויס ממש דפקה להם את העונה. המנהיגות שלו העונה הייתה שלילית, הוא לא שומר ולא invested. כמו שאנת'וני דיוויס שחקן סופר איכותי אבל לא מגיע לו להיבחר בעונה כזאת, אני חושב שהמקרה של לברון דומה. 

סנטר- גובר על פני טאונס. חשבתי שמיצ'ל יקח את המושכות ביוטה העונה אבל גובר ממשיך להיות השחקן הכי טוב בקבוצה של 50 ניצחונות. טאונס טוב מבחינה אינדבידואלית אבל הפציעות מנעו מאיתנו להתחרות ברמה גבוהה יותר ואין מה לעשות, אני נותן את היתרון כאן לשחקנים בקבוצות מנצחות.

חמישיית ההגנה I- הולידיי, פול ג'ורג', יאניס, קוואי, גובר.
קוואי הוא השם שהתלבטתי לגביו, העונה הנוכחית שלו הייתה פחות מרשימה הגנתית אבל הוא עדיין פריק שעושה דברים מיוחדים בצד הזה של המגרש. אם קובינגטון היה משחק עונה שלמה הייתי נותן לו עדיפות.

חמישיית ההגנה II- דני גרין, דרק וויט, ת'ד יאנג, דריימונד גרין, ג'ואל אמביד.
ה-snub העיקרי שלי כאן הוא כריס פול, שהייתי מכניס אותו לולא החמיץ שליש עונה.
דרק וויט שחקן הגנה נפלא בעיני, תעקבו אחריו.
יאנג היה אפילו מועמד אצלי לחמישייה הראשונה אבל השתפנתי. הוא סוגר הרבה פינות באינדיאנה וכנראה שחקן ההגנה הכי טוב שלה.
דריימונד בעונה הגנתית די בינונית אבל עדיין השומר הכי טוב בווריורס, אפשר לראות אותו בקלאץ' עושה מהלכים גדולים ומשנה משחקים דרך ההגנה שלו.
אמביד גם כן נבחר לאחר התלבטות אבל הלכתי עם הנוכחות ההגנתית שלו בצבע+בריבאונד על פני שמות אחרים, כמו למשל מארק גאסול.
לצפיה ב-'משלים את 4 האחרונים'
משלים את 4 האחרונים
08/04/2019 | 20:38
34
שחקן מפתיע: דונצ׳יץ. היינו בסרט של ״הכוכב האירופאי שמגיע ל-nba וחוטף״ כ״כ הרבה פעמים. עם שחקנים שעל פניו היו אמורים להיות הרבה יותר טובים כמו דראזן וקוקוץ׳. דונצ׳יץ שיחק מעולה מהדקה הראשונה שדרך על הפארקט ולא ממש הפסיק. תותח.

מאכזב: מבחינתי אירווינג. אין גבול לכשרון של השחקן הזה אבל הוא לא מצא את עצמו בבוסטון. חייב לעוף משם.

מאכזבת: המשך טבעי, ואני מצפה לקונצנזוס פה - בוסטון. עם הסגל הרביעי הכי מוכשר בליגה הם לא נראים טוב, ובעיקר לא יציבים. בזיון.

מפתיעה: עוד קונצנזוס -  דנבר.
לצפיה ב-'מה עם הימורי פלייאוף?'
מה עם הימורי פלייאוף?
09/04/2019 | 08:29
34
זהות אלופה
אלופת המערב
אלופת המזרח
חצי גמר

לצפיה ב-'אז מה קורה וזה?'
אז מה קורה וזה?
08/04/2019 | 09:12
6
65
לצפיה ב-''
08/04/2019 | 10:16
12
לצפיה ב-'מאבטחים...תפסו אותו!!'
מאבטחים...תפסו אותו!!
08/04/2019 | 10:28
17
לצפיה ב-'"מאז שעזבת, הרבה השתנה כאן"'
"מאז שעזבת, הרבה השתנה כאן"
08/04/2019 | 15:13
78
הנר שלך מאיר עדיין בוער.
לצפיה ב-'לא הם מפגרים לגמרי, אין דברים כאלה'
לא הם מפגרים לגמרי, אין דברים כאלה
09/04/2019 | 00:05
1
14
לצפיה ב-''
09/04/2019 | 10:49
4
לצפיה ב-'השבט אמר את דברו'
השבט אמר את דברו
09/04/2019 | 09:24
75
נגזר עליך להישלח ל'וילת המודחים' ולסבול מהחפירות של פרימו. בדיחת ריאליטי. עזבו. אני לואו-לייף, והרגלי הצפייה שלי מעידים על כך.

ברוך שובך.
על זה נאמר - started from the bottom now, back in the bottom. מעין פראפרזה שלי על השיר של דרייק.
לצפיה ב-'הערב קבוצות משחקות על החיים שלהן והחגיגה מתחילה מוקדם'
הערב קבוצות משחקות על החיים שלהן והחגיגה מתחילה מוקדם
07/04/2019 | 17:24
6
43
19:00
טורונטו- מיאמי: לפי החשבון שלי זה win or go home מבחינת מיאמי, שמצב הטייברייק שלה לא טוב מול היריבות על הפלייאוף. לא יודע באיזה הרכב הראפטורס יעלו לשחק אבל כל עוד חצי משחקני הגרעין בפנים, הם פייבוריטים.

22:00
קליבלנד- סאן אנטוניו: הספרס לא שומטים משחקים כאלה.

22:30
מינסוטה- אוקלהומה: מאסט ווין עבור הת'אנדרס או שהם יכולים כבר עכשיו להגיד היי לגולדן בסיבוב הראשון. מינסוטה חסרה 4-5 שחקני גרעין אבל יש לנו נטייה לנצח את הת'אנדרס בדרכים שונות ומשונות כך שקל זה לא יהיה.

23:00
דטרויט- שארלוט: שארלוט ב-win or go home. דטרויט רוצה לנצח כדי לשפר עמדות אבל אפילו אם תפסיד יהיו לה משחקים מול נמושות כדי לתקן.

24:00
אינדיאנה- ברוקלין: לפייסרס אין על מה לשחק, ברוקלין תרצה להבטיח מקום בפלייאוף עם ניצחון עוד הערב. הם בבק טו בק אחרי שניצחו במילווקי בלי יאניס, נראה האם יפלו מהרגליים.

מאוחר:
ממפיס- דאלאס.
יוסטון- פיניקס.
מילווקי- אטלנטה.
בוסטון- אורלנדו: משחק חשוב עבור המג'יק, ניצחון יבטיח להם עלייה לפלייאוף לראשונה מ-2012 והפסד ישים אותם בסיכון למשחק על כל הקופה מול שארלוט במחזור האחרון.

ניקס- וושינגטון.
גולדן- קליפרס: גולדן תשמח לקבל את הקליפרס בסיבוב הראשון ולשם כך היא צריכה לנצח אותה כאן. ככל הידוע לי הווריורס בהרכב מלא.

פורטלנד- דנבר: מייק מאלון החליט להושיב את יוקיץ' לנוח אפילו שזה עלול לעלות לו באיבוד המקום השני ליוסטון. מעניין, אני תוהה האם מנוחה כאן הגיונית יותר מאשר במשחק הבא שלהם מול יוטה, שהסיכוי לנצח אותו יהיה נמוך יותר.
בפורטלנד מקולום חוזר וניצחון כאן יבטיח להם כמעט סופית יתרון ביתיות.

סקראמנטו- ניו אורלינס.
לייקרס- יוטה.
לצפיה ב-'החלטה לא טובה באמת'
החלטה לא טובה באמת
07/04/2019 | 20:02
37
להושיב את יוקיץ' דווקא עכשיו. גם מורי לא ישחק ומילסאפ בספק. אני חושב שיותר דקות של פלאמלי יעזרו הגנתית אבל זה לא יחזיק ככל שהמשחק יתקדם, חבל לוותר על המשחק הזה ולא על המפגש החסר סיכוי מול יוטה, שגם היה מבטל את החצי הראשון של הבק2בק ומביא אותנו טריים לקראתכם במשחק האחרון. הלוואי ותנצחו את OKC 
לצפיה ב-'מיאמי עפה, שארלוט עדיין בחיים'
מיאמי עפה, שארלוט עדיין בחיים
08/04/2019 | 01:40
3
31
נשאר למיאמי סיכוי מתמטי בלבד שתלוי בכך שדטרויט תפסיד לממפיס ולניקס, ושמיאמי תנצח את פילדלפיה וברוקלין. בקיצור 99% שהסיפור שלהם נגמר.

שארלוט השיגו ניצחון חוץ קריטי והם עדיין בתמונה. עכשיו הם צריכים לקוות שבוסטון תנצח את אורלנדו, והם יפגשו את המג'יק במחזור הסיום לקרב ישיר שהמנצחת תעלה לפלייאוף.

אוקלהומה גירדה ניצחון לא משכנע על מינסוטה אבל זה טוב מספיק. עכשיו הם צריכים לנצח את יוסטון ואת המילואים של מילווקי ולפגוש את הרוקטס במצ'אפ 3-6.

לצפיה ב-'ברוקלין בדרך לנצח באינדיאנה '
ברוקלין בדרך לנצח באינדיאנה
08/04/2019 | 02:06
23
לא יודע כמה המיקום חשוב להם אבל הם יהיו בעמדת מפתח למקום 6 בקונפרנס ומפגש מול פילדלפיה. נראה לי שיגרמו לסיקסרס להזיע קצת.
לצפיה ב-'מופתע שניצחנו את מיניסוטה'
מופתע שניצחנו את מיניסוטה
08/04/2019 | 10:12
1
18
פורטלנד ומיניסוטה קבוצות שאנחנו תמיד מפסידות להן, השנה סוויפ על פורטלנד ולקחנו 1 ממיניסוטה. מפתיע.
וויגינס וטאונס נגדנו תמיד נראים כמו קובי ושאקיל. ככה זה.
לצפיה ב-'ועוד אדאמס היה על 6 עבירות והיינו צריכים לשחק עם מוריס סנטר'
ועוד אדאמס היה על 6 עבירות והיינו צריכים לשחק עם מוריס סנטר
08/04/2019 | 10:13
14
טוב נו.
לא ממש משנה משהו, כמו שכתבתי. בדרך להדחה מול יוסטון בסיבוב 1.
לצפיה ב-'אורלנדו ניצחה את בוסטון בחוץ והבטיחה העפלה לפלייאוף'
אורלנדו ניצחה את בוסטון בחוץ והבטיחה העפלה לפלייאוף
08/04/2019 | 10:29
25
לראשונה מאז 2012.
חבל, דוקא רציתי משחק על כל הקופה במחזור ה-82 מול שארלוט.

במצב הנוכחי ברוקלין ואורלנדו הבטיחו מקום בפלייאוף. דטרויט במקום השמיני תלויה רק בעצמה, היא תצטרך לנצח את ממפיס בבית ואת הניקס בחוץ. אם היא תפשל באחד המשחקים האלה, יהיה לשארלוט צ'אנס לתפוס את המקום השמיני (במידה וזו תנצח את אורלנדו במחזור הסיום).

המירוץ ל-MVP ממשיך עד המחזור האחרון: יאניס התפלץ עם 30-9-3-3 ב-25 דקות משחק בלבד מול אטלנטה. הארדן שייט עם 30-13-9 ב-29 דקות מול פיניקס.
לצפיה ב-'שני משחקים לסיום העונה: תמונת מצב'
שני משחקים לסיום העונה: תמונת מצב
06/04/2019 | 14:32
25
69
מזרח:
מקומות 1-5 סגורים בודאות של קרוב ל-100% לפי הסדר הבא:
מילווקי
טורונטו
פילדלפיה
בוסטון
אינדיאנה

פילדלפיה צריכה לנצח 2/3 משחקים: שיקאגו, מיאמי, שיקאגו כדי להבטיח סופית את המקום השלישי.

מקומות 6-10:
6. אורלנדו 40-40. נשאר לה בוסטון (חוץ), שארלוט (חוץ). ניצחון אחד יבטיח לה מקום בפלייאוף, שני הפסדים והיא בסימן שאלה תלויה בזהות היריבות מולה בטייברייק.
7. ברוקלין 39-40. נשאר מילווקי (חוץ), אינדיאנה (חוץ), מיאמי (בית). היא תלויה בעצמה כי אפילו אם תפסיד את שני המשחקים הבאים, ניצחון ביתי מול מיאמי במחזור הסיום צפוי להבטיח לה מקום בפלייאוף בסבירות גבוהה מאוד.
8. דטרויט 39-40. נשאר לה שארלוט (בית), ממפיס (בית), ניקס (חוץ). אמורים להוציא כאן 2-3 ניצחונות שיעלו אותם ממקום יחסית גבוה.
9. מיאמי 38-41. נשאר לה טורונטו (חוץ), פילדלפיה (בית), ברוקלין (חוץ). מיאמי חייבת לנצח אחד משני המשחקים הבאים מול קבוצות חזקות ובנוסף לכך לנצח את ברוקלין במחזור הסיום. יהיה לא פשוט בכלל, כרגע הסיכויים נגדה.
10. שארלוט 37-42. נשאר לה דטרויט (חוץ), קליבלנד (חוץ), אורלנדו (בית). סלי הניצחון של ג'רמי לאמב השאירו לה סיכוי מתמטי לעלות, אולם רק אם תנצח 3/3 יש לה סיכוי לעלות (וגם לא תהיה תלויה בעצמה).

מערב:
1. גולדן- כמעט ב-100%.
2. דנבר 53-26: נשאר לה פורטלנד (חוץ), יוטה (חוץ), מינסוטה (בית). שני ניצחונות יבטיחו לה את המקום השני אולם שני הפסדים יסבכו אותה באפשרות ליפול ל-3.
3. יוסטון 52-28: נשאר פיניקס (בית), אוקלהומה (חוץ). בהנחה שהיא מנצחת את פיניקס המקום השלישי מובטח, כאשר אם תנצח את אוקלהומה בחוץ יש גם סיכוי למקום שני, כתלות בהישגים של דנבר.
4. פורטלנד 50-29:  נשאר דנבר (בית), לייקרס (חוץ), סקראמנטו (בית). היא מתנדנדת בין מקום 4 ל-5, כאשר אם תנצח את כל המשחקים שנותרו תבטיח מקום 4. הפסד אחד ישאיר אותה בסימן שאלה בין 4 ל-5 כתלות בהישגים של יוטה. שני הפסדים יפילו אותה ל-5 כנראה.
5. יוטה 49-30: נשאר לייקרס (חוץ), דנבר (בית), קליפרס (חוץ). אם תנצח 3/3 היא בעמדה מצוינת לקבל יתרון ביתיות מול הבלייזרס, כאשר 2/3 ישאירו אותה בסבירות גבוהה במקום 5.

מקומות 6-8:
6. קליפרס 47-33: נשאר גולדן (חוץ), יוטה (בית). ההפסד ללייקרס הלילה בהחלט סיבך אותה, היא תשאף לנצח 1/2 ולהחזיק אצבעות שאוקלהומה תפסיד לפחות פעם אחת (לקליפרס יתרון טייברייק מולם).
7. אוקלהומה 46-33: נשאר מינסוטה (חוץ), יוסטון (בית), מילווקי (חוץ). הת'אנדרס יכולים לנצח 3/3 ולהגיע למקום 6, אבל אם תשמיט אפילו משחק אחד היא בסיכוי גבוה למקום 8. למזלם מילווקי תנוח במשחק ה-82 אבל גם אצל מינסוטה וגם מול יוסטון אלה משחקים ממש בסימן שאלה.
8. סאן אנטוניו 46-34: נשאר קליבלנד (חוץ), דאלאס (בית). למרות המקום השמיני היא נמצאת בעמדה הטובה ביותר לסיים 6-7, יש לה יתרון טייברייק על שתי היריבות ותגיע כמעט בודאות ל-48 ניצחונות.

הרבה יהיה תלוי במידת התחרותיות של הקבוצות החזקות שאין להן ממש על מה לשחק (גולדן, טורונטו, אינדיאנה, מילווקי). אני מקווה שלא יושיבו לנוח חמישיות שלמות ושיהיה אקשן עד מחזור הסיום.
לצפיה ב-' תודה על הניתוח'
תודה על הניתוח
06/04/2019 | 15:44
28
מקווה מאוד שאכן ספרס וOKC יחליפו מקומות, אני וכל שונאי הווריורס בכל העולם מקווים שפעם אחת לא יהיה להם מזל בלתי נגמר עם יריבות קלילות ופצועות והם יקבלו את הדרך הכי קשה האפשרית לאליפות. וזה מתחיל עם OKC בסיבוב הראשון.
מעניין לראות כמה ניחשו שדנבר יעשו פלייאוף השנה, וגם אם כן, אם יש מישהו בעולם שניחש שהם יעשו את זה מעל מקומות 7-8.

לצפיה ב-'מילווקי הבטיחה בתיות לאורך כל הפלייאוף'
מילווקי הבטיחה בתיות לאורך כל הפלייאוף
06/04/2019 | 18:06
8
36
יש לה 3 משחקים לסיום העונה,
יאניס יכול לקפוץ ליוון לאכול סלט יווני ולחזור לפלייאוף

לפי מה שכתבת ברוקלין בצרות, וזה חבל הייתי מאוד רוצה לראות
קבוצה שהיה תקופה ארוכה במקום השישי עם המון צעירים שתהיה בפלייאוף

כולם רוצים את וייד, יש לדטרויט הרבה אוהדים, ואפילו קנדיס פרקר רוצה
את אורלנדו, רק לברוקלין אין גב, אז אני נותן את שלי.
לצפיה ב-'גם אני אשמח לראות את ברוקלין ואורלנדו עולות'
גם אני אשמח לראות את ברוקלין ואורלנדו עולות
06/04/2019 | 18:51
7
33
קבוצות שסבלו הרבה בשנים האחרונות, הגיע הזמן לשבור את הבצורת.
לצפיה ב-'למה להעניש את די-וויד קולקטיבית '
למה להעניש את די-וויד קולקטיבית
06/04/2019 | 19:59
6
35
על ההתנהלות של מיאמי... חוץ מזה שאם אתה בעניין שהם ישלמו מחיר על זה אז לעשות פלייאוף אולי ישכנע אותם לא לחשב מסלול מחדש ולהמשיך להיתקע. אני לא מת על אובר-סנטימנטליות כשכוכבים פורשים אבל לוויד יש עוד מה לתת, עוד הופעה סטייל פילי בעונה שעברה לפחות תתן ערך ותכניס עניין לסדרת סיבוב ראשון די משמימה. 
לצפיה ב-'לא מתחבר לפרסונה'
לא מתחבר לפרסונה
06/04/2019 | 20:16
5
34
בהתחלה הייתי די ניטרלי כלפיו. אלא שהגמר ב-2011 בו הוא ולברון התנהגו כמו שני שמוקים כלפי דירק, גרם לי לא לחבב אותו. מאז אני מניח שזה כוח ההתמדה, הוא לא מעורר בי משהו מאוד שלילי אבל בודאי שגם לא סימפטיה.

שחקן היסטורי אין ספק, אבל גם ברמה האסתטית אני מעדיף לצפות בברוקלין. יש להם פוטנציאל נפיץ ויכולת לגרד יותר ממשחק אחד בסדרה.
לצפיה ב-'ברוקלין מובן'
ברוקלין מובן
06/04/2019 | 20:56
4
32
אבל עדיף פרסונה כמוהו על דטרויט (אגב התנהלות על הפנים) ואורלנדו (גם לא משהו) שיבעטו בלי שום עניין. אני זוכר את התקרית עם דירק ובכלל החיבור עם לברון המאיס עליי את וויד, אבל עם הזמן חזרתי לחבב אותו, עדיין כיף לראות אותו משחק ויהיה נחמד שיסיים עם הישג יפה ובמסגרת תחרותית.
לצפיה ב-'דטרויט יכנסו כמעט בודאות'
דטרויט יכנסו כמעט בודאות
07/04/2019 | 16:03
3
24
כך שזה בעיקר בין ה4 האחרות. אפשר לציין שאני מאוד מעריך את גריפין שהמציא את עצמו מחדש כסוג של פוינט פורוורד.

בכל אופן זה לא שיש לי משהו בעד אורלנדו או שארלוט, סתם קבוצות משעממות. את מיאמי אני לא אוהב, גם לא את וויד, היא משעממת ממש כמוהן ופחות מרעננת מאורלנדו למשל.
מה שבאמת צריך זה פלייאוף 1-16 והיינו מקבלים את סקראמנטו בפנים ואולי גם את הלייקרס אם לא היו משביתים את כל הסגל.
לצפיה ב-'על טעם ועל ריח'
על טעם ועל ריח
07/04/2019 | 19:59
2
16
לא רואה מה מרענן באורלנדו, סתם נהנית מההפקר, שלא כמו סאקרמנטו כמו שהזכרת. יותר ראוי שוויד יסיים את הקריירה בבמה הזאת, רק ההיפרדות במשחק האחרון כבר יותר מעניינת מלראות את גורדון זורק כמות לא סבירה של שלשות (אם הוא עדיין עושה את זה). מיאמי משעעמת גם אותי אבל לפחות יש פואנטה לראות מאמנים טובים מכערים את המשחק בכוונה בשביל למצוא איזושהי פרצה. פלייאוף 16-1 עדיין מטיב עם המזרח, הלוואי ועל הדרך יצמצמו את העונה הרגילה ל-70 משחקים כדי שיהיה שיווין במפגשים בין הקונפרנסים.
לצפיה ב-'אכפת לך להרחיב על הנקודה האחרונה?'
אכפת לך להרחיב על הנקודה האחרונה?
07/04/2019 | 20:28
1
18
איך צמצום ל70 משחקים יגרום לשיוויון במפגשים בין הקונפרנסים?

לפי החשבון שלי כדי שיהיה שיוויון מלא במפגשים אתה צריך לצמצם ל58. הלוואי, אבל זה לא יקרה.
לצפיה ב-'הייתי צריך להגיד 'יותר שוויוני''
הייתי צריך להגיד 'יותר שוויוני'
09/04/2019 | 16:53
6
אם כרגע זה 52-30, אז זה כבר מוריד ל-40-30, שזה לא מושלם אבל יותר סביר. אני חושב שזה האיזון הריאלי, ככה גם יש פחות עומס על השחקנים והליגה מקבלת מוצר יותר טוב (יותר אימונים ופחות עייפות מצטברת) בתמורה להפסד הכלכלי. 
לצפיה ב-'אחלה סיכום'
אחלה סיכום
07/04/2019 | 00:02
21
חשבתי שמבחינת דנבר 54 זה המספר שיספיק אבל יוסטון לא מפסיקה לנצח. לא נראה לי שננצח פעמיים רצוף את פורטלנד ומול יוטה אין לנו מה לחפש, ככה שלהגיע  ל-55 יהיה קשה. זה יוצר מצב הזוי, יכול להיות שניצחון של OKC על יוסטון יבטיח את המקום השני אבל בו זמנית גם סדרה מול הת'אנדר, לא בשביל זה עבדנו כל העונה. אני ממש מקווה שניפול על הקליפרס, כמובן שגם מול הספרס יהיה אחלה. אני יעודד את הקליפרס והספרס כמו חולה בשתיים הקרובים. 

אני פשוט לא מאמין שאורלנדו הגיעו ל-40 ניצחונות, המוח שלי לא מסוגל לעבד את זה.. למיאמי יש סיכוי סביר לנצח את פילי בבית, אם אני לא טועה באטלר בחוץ ולא בטוח שיהיה סיבה להלביש את אמביד. אבל לנצח את ברוקלין בחוץ שיש לה על מה לשחק זה קשה. הלו"ז של ברוקלין בחודש-חודשיים האחרונים זה סיכול ממוקד לעונה שלהם, שם אותם באותה סירה עם כל השבורות. 
לצפיה ב-'חד משמעית רוצה לראות גולדן -אוקסי'
חד משמעית רוצה לראות גולדן -אוקסי
07/04/2019 | 08:41
8
38
שיאכלו קצת מרורים.
אני לא רואה אף אחד עוצר את גולדן העונה.פשוט טובים מדי. אני מקווה שהדרך לגמר תעהץבור מול אוקסי, יוטה/פורטלנד, ואז הרוקטס.

בגמר הם לא יפסידו. לא משנה מי תעלה מהמזרח, לאף אחת אין סיכוי מולם.
לצפיה ב-'אוקלהומה תפסיד לגולדן 4-0'
אוקלהומה תפסיד לגולדן 4-0
07/04/2019 | 09:49
7
35
ותפסיד גם לדנבר ויוסטון.
הקבוצה הזאת לא טובה.
לא רואה מה זה משנה 6 7 או 8.
לצפיה ב-'אתה מתוסכל ואני מבין אותך'
אתה מתוסכל ואני מבין אותך
07/04/2019 | 11:29
6
36
אבל מבין שלוש הקבוצות במקומות 6-8 אוקלהומה בבירור הכי מסוכנת.
א. נסיון פלייאוף משמעותי.
ב. שני שחקני עלית.
ג. יכולת אתלטית פנטסטית.
ד. כשהכל מתחבר הם מסוכנים ברמות על.
ה. הם תחרותיים וירצו להוכיח את עצמם.

אני לא בונה על זה, אבל מהדבוקה הזו הם היחידים שיש להם סיכוי לפחות להפריע לווריורס.
לצפיה ב-''
07/04/2019 | 11:57
4
2
לצפיה ב-'אני לא יודע על מה אתם מסכימים איתו, מי חושב שלא ייגמר 4-0'
אני לא יודע על מה אתם מסכימים איתו, מי חושב שלא ייגמר 4-0
07/04/2019 | 16:37
3
24
לגולדן?
לאוקלהומה יש רק מעלות על הנייר. בפועל זה רחוק מאוד מהרמה של גולדן וזה ייגמר 4-0. אם נגנוב בחוץ משחק נקבל 4-1, הרי אתם יודעים את זה.
דנבר פשוט עשו לנו בית ספר העונה, אני לא זוכר שהמשחקים נגדם היו צמודים בכלל. הם גמרו לנו את הצורה מה3.
עם יוסטון התמודדנו טוב העונה אבל אני לא יכול לבוא אופטימי נגדם, הם במומנטום חיובי ואנחנו בשלילי.
לצפיה ב-'לדעתי 4-1'
לדעתי 4-1
07/04/2019 | 17:05
23
ובכל מקרה סדרה יותר פיזית וקשה מאשר מול סאן אנטוניו או הקליפרס.
לצפיה ב-'הם מסכימים שמבין החלופות זו הקבוצה שתקשה עליהם הכי הרבה'
הם מסכימים שמבין החלופות זו הקבוצה שתקשה עליהם הכי הרבה
07/04/2019 | 17:15
1
21
אפילו אפ ייגמר 4:0, הם יעבדו עליו קשה יותר מעל 4:2 מול הקליפרס או הספרס.
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
07/04/2019 | 21:20
18
אפשר רק לקוות שיהיה מעניין.
כל כך פסימי לא הגעתי לפלייאוף הרבה זמן. יכול רק להיות מופתע לטובה.
לצפיה ב-''
07/04/2019 | 13:26
2
לצפיה ב-'אפשר לדבר על מה אנחנו רוצים שיקרה'
אפשר לדבר על מה אנחנו רוצים שיקרה
07/04/2019 | 14:22
4
36
או לפחות מה אני רוצה.

1. עד לפני כמה ימים הפיסטונס היו במקום 6 שמבשל להם סדרה עסיסית מול פילדלפיה, ואם יש משהו שאשמח לראות זה את אמבייד ודראמונד מתכסחים אחד עם השני במשך סדרה שלמה, על המגרש, ולמעשה גם בטוויטר.

2. ברוקלין חייבת לעלות. מגיע להם על ההתאוששות מהפציעה של קאריס לאברט. כשאולדיפו נפצע אמרתי לעצמי - המזרח חלש, לפייסרס יש תשתית מצויינת ומסורת מנצחת - ברור שהם יעלו, והם עולים. כשלאברט נפצע ממש הצטערתי על ברוקלין הסימפטית, כי עם הלוזריות שלהם היה ברור שהם הולכים לעוד עונת טנקינג מבוזבזת. ואז די-לו נהיה פאקינג אולסטאר, הנטס מראים אופי וקאמבקים, ויחסית לקבוצת אמצע טבלה במזרח יש להם אחלה סטאר קוואליטי ופשוט אוסף שחקנים שמשחקים כמו גברים - ראסל ולאברט כמובן, אבל ג׳ארט אלן המצויין, רודנה הוליס-ג׳פרסון, דמארה קארול ואחד החביבים עליי - ספנסר דינווידי.
מעל כל ההעדפה האישית הזו - ביום נתון, ברוקלין יכולה לנצח כל קבוצה בליגה. אז למה לא בעצם?

3. דנבר - קליפרס. בבקשה בבקשה. שתי קבוצות דומות בעיניי. באסה שטובי הועזב, אז זו באמת יכלה להיות סדרה מעניינת. בטח שהנאגטס פייבוריטים (3-1 בסדרה העונתית), אבל אני ממש אשמח לראות אותם שוברים את הראש מול לו וויליאמס, את יוקיץ׳ מתעצבן מהאנרגיות של הארל, וכמובן שתהיה דרמה כאשר גלינארי ייפצע במשחק 3 או 4 ויגמור לקליפרס את העונה באמת.
דנבר-ספרס יכול להיות אחלה פרס ניחומים.

4. אוקלהומה - יוסטון - כי ג׳ורג׳ שומר על הארדן בשיפוט פלייאוף יכול להחזיר את יוסטון לגודל הטבעי שלה. כי אם יש משהו שראסל ווסטברוק לא איבד זה את היכולת שלו להשמיד את הפוינט גארד שממול גם אם זה כריס פול. שיפריש את הגמד המלוכלך הזה. למרות שאני די מחבב את פול, אולי הוא יכול לתת סדרה טובה. ממש אתבאס אם אוקייסי יקבלו את גולדן (ויעופו אחרי ארבעה משחקים) או דנבר (ואז קשה לצפות, אולי ינצחו 4-3, אולי יפסידו 4-0 כמו בעונה הרגילה) אבל בכל מקרה לא יהיה ממש מעניין. חוץ מזה, אם הרוקטס יקבלו סדרה קשה בת׳אנדר, אולי זה ישפיע עליהם בשלב הבא של הפלייאוף, ואם יש משהו שאני רוצה שיקרה, זה שהם יעופו כמה שיותר מהר, כי הכדורסל המגעיל שלהם צריך להיכחד, ואולי זה יגרום להם לפטר את המאמן המעפן הזה.

5. יאניס מתחרע על גולדן בגמר הליגה. לא יודע אם הבאקס יצאו מהמזרח הזה (אני חושב שהסלטיקס והסיקסרס בנויות טוב לריצת פלייאוף; אני חושב שלקוואי יש הרבה מה להגיד בפלייאוף), אבל לראות את האלופה מקבלת דאנק אחרי דאנק אחרי דאנק על המוח יעשה לי טוב על הלב, בטח במה שמסתמן בתור ריצת הפלייאוף האחרונה שלהם עם דוראנט. ובאמת, יאניס הוא סוג אחר של כוכב. תשמעו אותו פעם מתראיין. פאקינג מגיע לו להגיע רחוק.

לצפיה ב-'אם אוקלהומה תנצח את מינסוטה הערב'
אם אוקלהומה תנצח את מינסוטה הערב
07/04/2019 | 16:11
2
32
ואת יוסטון במשחק ישיר ביניהן בעוד כמה ימים, המצ'אפ הזה בינה ליוסטון ב3-6 בהחלט עשוי להתקיים. אני מאוד אשמח גם כי זו תהיה אחלה סדרה וגם כדי שאוכל להראות לך אחר כך שצדקתי
לצפיה ב-'יש גם תרחיש שהן ייפגשו ב-2-7 בעיקר אם דנבר תפשל מול פורטלנד'
יש גם תרחיש שהן ייפגשו ב-2-7 בעיקר אם דנבר תפשל מול פורטלנד
07/04/2019 | 16:55
1
5
לצפיה ב-'אפשרי אבל מצריך תסריט מאוד מאוד ספציפי'
אפשרי אבל מצריך תסריט מאוד מאוד ספציפי
07/04/2019 | 17:11
26
שאוקלהומה תנצח את שני המשחקים שהם לא יוסטון, תפסיד ליוסטון, ושהקליפרס יפסידו 2/2 מהמשחקים שנותרו להם.

לצפיה ב-''
07/04/2019 | 22:28
25
"כי אם יש משהו שראסל ווסטברוק לא איבד זה את היכולת שלו להשמיד את הפוינט גארד שממול גם אם זה כריס פול. שיפריש את הגמד המלוכלך הזה. למרות שאני די מחבב את פול"
לצפיה ב-'משחקי חמישי'
משחקי חמישי
04/04/2019 | 18:18
23
72
פילדלפיה- מילווקי: המשחק המרכזי. עדיין לא ברור באיזה וייב יתנהל המשחק, האם זו חזרה גנרלית לפלייאוף או משחק מנומנם בין שתי קבוצות שסגורות כמעט הרמטית ב-seed שלהן. אמביד ובאטלר בספק למשחק אבל יכולים להיות עוד שינויים בסגלים בהמשך.

סקראמנטו- קליבלנד.
לייקרס- גולדן.

שאלת בונוס (קצת קשה):
איזו קבוצה סופגת הכי מעט נקודות בצבע?
לצפיה ב-'הסיבוב הראשון במערב הולך להיות פיצוץ, אין משחקים קלים'
הסיבוב הראשון במערב הולך להיות פיצוץ, אין משחקים קלים
04/04/2019 | 19:08
41
בקשר לשאלה, אני אהמר על יוטה בגלל גובר, אבל אני מעריך שמילווקי
וטורנטו (בעיקר אחרי שגאסול הגיע)
לצפיה ב-'נהמר על... אוקלהומה?'
נהמר על... אוקלהומה?
04/04/2019 | 21:54
6
לצפיה ב-'אני הולך עם טורונטו'
אני הולך עם טורונטו
04/04/2019 | 22:33
3
לצפיה ב-'בקטנה על המפגש מול גולדן והספרס'
בקטנה על המפגש מול גולדן והספרס
05/04/2019 | 00:05
31
אגב בהנחה שאף אחד לא ענה נכון אני ילך על ממפיס או אינדי. 

היכולת של קרי ושות' לעלות לזריקה ביציאה מחסימות הופכת את הנון-שוטרס לנשק, אם אתה נותן לגרין ספייס הוא ישחק את ההאנד-אוף עם קרי ואז לא תספיק לצאת אליו (בטח אם אתה יוקיץ') או יהיה חופשי למסור במדויק לחסימה אחרת בלי כדור. יוקיץ' ומורי בכלל לא מתאימים לנצל את החולשה היחסית של קאזינס/קרי בהגנת פיק&רול, הראשון כבד מידי להתגלגל לסל והשני לא רכז טבעי שיקרא נכון את ההגנה בעקביות. קאזינס די פירק את הג'וקר במצ'אפ הישיר... 

לעומת זאת המפגש מול הספרס היה ההפך הגמור, פופ שבר שיא בהרחקה הכי קצרה, קצת מעל דקה מהפתיחה... בשנים האחרונות זכור לי המון מקרים שלו מתפרץ לאמצע המגרש בזמן שהוא מנופף באגרופים (איכשהו זה תמיד חליפה בצבע בז' כשהוא מורחק), אבל הפעם נראה שהשופט החמיר איתו (למרות שאי אפשר לדעת מה נאמר)

גם הספרס היו בבק2בק אז העייפות התקזזה, המשחק לא היה תחרותי משלב יחסית מוקדם. יוקיץ' סיים עם 20-11-9 ב-9-10 מהשדה, ההחטאה היחידה בזריקה משלושת רבעי מגרש בסוף רבע. מורי היה מעולה עם 14-11 ובכלל סיימנו עם 41 אסיסטים על 47 סלי שדה(!), 18 הבדל מהמשחק מול ג"ס.

בצד של הספרס משהו הרגיש קצת פישי, אולי אני סתם נסחף לקונספירציה אבל ההרחקה הנמהרת של פופ והמאמץ ההגנתי היה לא אופייני. אם זה לא היה מסבך אותם במיקום לפלייאוף הייתי אומר שהם מנסים להרדים אותנו לקראת סדרה אפשרית. מצד שני הם על הפנים בחוץ העונה לעומת מאזן ביתי מצוין. הניצחון הזה קצת מרחיק אותנו מיוסטון אבל מקרב אותנו ל-OKC, אי אפשר לנצח במערב...
לוני ווקר (קודם כל מה זה השיער הזה) הראה המון אתלטיות בגארבג' טיים, כולל ניסיון הטבעה פסיכי שהקפיץ גם את הספסל שלנו. סיים עם 16 נקודות שאם אני לא טועה זה שיא עונתי. הספרס התחילו את העונה ללא רכז, עונה הבאה יש להם שלושה.  

לצפיה ב-'משחק תענוג בין פילי למילווקי, אמביד ויאניס מעולים'
משחק תענוג בין פילי למילווקי, אמביד ויאניס מעולים
05/04/2019 | 05:14
6
7
לצפיה ב-'הפלייאוף התחיל'
הפלייאוף התחיל
05/04/2019 | 11:17
5
37
משחק אדיר בין שני השחקנים ארגיובלי הטובים ביותר בקונפרנס.
אם יהיה לי זמן אסכם את המשחק בהמשך.
לצפיה ב-'שלושה משחקים לסיום העונה ואני עדיין מתלבט מי יהיה הMVP'
שלושה משחקים לסיום העונה ואני עדיין מתלבט מי יהיה הMVP
05/04/2019 | 13:49
2
28
תצוגה אדירה של יאניס בהגנה - חסם את אמביד 4 פעמים. אני לא מקנא במי שבוחר השנה בMVP.
הקטע שאני לא מחשיב את הארדן בין שלושת השחקנים הכי טובים בליגה (דוראנט, יאניס, קרי), אבל, כמו הספרס, נראה שהוא פיצח את העונה הרגילה. מאוד קשה לא לתת להארדן את הMVP של העונה הרגילה, גם אם אני לא חושב שהוא השחקן הטוב בליגה.
לצפיה ב-'הארדן לא מקבל מספיק כבוד'
הארדן לא מקבל מספיק כבוד
05/04/2019 | 21:09
1
32
למשל "פיצח את העונה הרגילה". זה לא רציני נכון? הארדן כבר הגיע פעמיים לגמר המערב (והיה חלק מOKC שהגיעה לגמר ה-NBA). בשנה שעברה היה רחוק מחצית אחת מלהדיח במו ידיו את ג.ס. במה שהיה גמר ה-NBA האמיתי.

גם השנה הוא מוביל את הקבוצה השנייה בטיבה במערב (עם כל הכבוד לדנבר) וזה למרות שורה של פציעות ודעיכה משמעותית ביכולת של כריס פול. 36.5 נק' למשחק אחרי עונת MVP זה פשוט משוגע. לא היה דבר כזה בהיסטוריה של המשחק.

אצלי האיש MVP, גם אם אני מניח שלא ייתנו לו רק בגלל פוליטיקה של "מה? פעמיים ברצף? זה אומר שהוא גדול כמו סטיב נאש? מה הוא טופ 40 בהיסטוריה של המשחק?" כל מיני שאלות ממש לא קשורות.
לצפיה ב-'אני חושב שההתלבטות בינו לבין יאניס נובעת בעיקר'
אני חושב שההתלבטות בינו לבין יאניס נובעת בעיקר
06/04/2019 | 13:17
23
מהגדולה של יאניס. כל אחד מהם בעונת MVP לתפארת אבל אפשר לבחור רק אחד.

בעיני הארדן יותר טוב היום ממה שסטיב נאש היה אי פעם. פער הסקורינג לטובת הארדן עולה על פער הפליימייקינג לטובת נאש, כאשר גם הגנתית הארדן עדיף.
לצפיה ב-'יאניס מאוד מרשים על הגובה שלו והתנועה והכוח שלו'
יאניס מאוד מרשים על הגובה שלו והתנועה והכוח שלו
05/04/2019 | 22:53
1
29
סימונס שהוא 6-10 בגובה ונחשב שחקן הגנה טוב, לא יכל לעשות כלום
על יאניס חוץ מעבירות, בעיקר הוא נראה נמוך קטן וחלש, כאשר במציאות
הוא לא כזה, כמו שכתבה אמביד עשה עבודה יותר טובה

אנחנו כולנו מתלהבים מהתנועה של דוראנט עם הגובה שלו
למרות שאני חושב מבחינת התקפה מבחינת כדורסל נטו, דוראנט
הוא יותר כשרון טבעי,הוא  יותר מה שנקרא SMOOTH חלקלק, 
לעומת זאת יאניס יותר מר עולם שפיתח כישורים מעולים
אז גם אם יאניס אף פעם לא יהיה חלקלק כמו דוראנט 
הוא הרבה יותר פיזי ממנו,והוא מנצל את זה עד הסוף,
במבחן העיין אני לא רוצה לתת ליאניס את הMVP כי זה הרבה מאוד זנ 
גוף מפלצתי, מזכיר קצת את שאק ביחס לאחרים, אבל גם אם הוא לא  כלכך
חלקלק הוא אדיר ומפחיד, כתבתי בעבר ואני עדיין חושב שאין פורוורד שיכול לעצור אותו, אולי אולדריג' אבל כולם יודע שהוא לא אוהב לשמור על שחקנים פיזיים, כרגע יאניס נראה בלתי עציר
לצפיה ב-'או כמו שדוראנט אמר על יאניס והגדיר אותו הכי טוב'
או כמו שדוראנט אמר על יאניס והגדיר אותו הכי טוב
07/04/2019 | 16:59
10
He's a seven feet westbrook

וכמובן שזה היה בזמן שדוראנט שיחק באוקלהומה.

יאניס הרבה יותר אתלטי מדוראנט, דוראנט קלעי ומכדרר הרבה יותר טוב. אם הם היו 1.90, אז זה היה מאוד דומה לסטף מול ווסטברוק.
לצפיה ב-'הימורים טובים אך עוד לא נענתה תשובה נכונה'
הימורים טובים אך עוד לא נענתה תשובה נכונה
05/04/2019 | 15:03
3
41
מילווקי במקום השני, יוטה 9, טורונטו 10, אוקלהומה במרכז טבלה.
לצפיה ב-'ממפיס ואינדיאנה 3-4'
ממפיס ואינדיאנה 3-4
05/04/2019 | 16:51
2
26
בקיצור הכל נאמר חוץ מהקבוצה במקום הראשון, שהיא מפתיעה כאמור.
מוזמנים לסבב ניחושים נוסף.
לצפיה ב-'בוסטון? (אל תגיד לי שזה דנבר בסוף?)'
בוסטון? (אל תגיד לי שזה דנבר בסוף?)
05/04/2019 | 17:27
1
4
לצפיה ב-'נופ'
נופ
06/04/2019 | 13:06
1
לצפיה ב-'סיכומון פילדלפיה- מילווקי:'
סיכומון פילדלפיה- מילווקי:
05/04/2019 | 17:34
23
הסיקסרס חסרים את באטלר, למילווקי חסרים ברוגדון, סנל ומירוטיץ'.
אינטנסיביות גבוהה מהפתיחה. שתי הקבוצות לקחו באופן אישי את המשחק הקודם, שהסתיים בניצחון פילי כאשר יאניס עם 52-17-7 הפסיד לאמביד עם 40-15-6.

3 דקות מהפתיחה ריב בין אמביד לבלדסו הסתיים בהרחקה של האחרון. כמה חבל, מילווקי צריכה את האיכויות שלו במשחק כזה. למרות זאת הבאקס פתחו היטב, יאניס הגיע לנקודות דו ספרתיות תוך דקות בודדות ואמביד ניסה בכוח ופתח עם 0-6 מהשדה. הוא עוד היה חלוד אחרי שהחמיץ כמה משחקים קודם לכן.

אני חושב שיש לפילי מצ'אפ יחסית טוב מול מילווקי. אמביד יכול להביא את האיכויות ההגנתיות שלו כשהוא שומר על יאניס, בזמן שאחד משחקני הפרימטר מכסה את ברוק לופז בטווח 4.
מטורף לומר את זה אחרי שיאניס שם על אמביד 52 נקודות במפגש הקודם ו-45 נקודות הפעם, אבל הוא נשמר די טוב על ידו. מה שהוא בדרך כלל מסיים בדאנק או עזרה אוטומטית מסביב, מול אמביד אלה ג'אמפרים קצרים מהצבע (שהוא קלע היטב במשחק) או הוק שוטס. בכל זאת אמביד שומר עליו מבלי לקבל יותר מדי עזרה מסביב וזה מוציא את הקלעים של מילווקי מהמשחק. ברט בראון ניסה להצמיד את הדקות של אמביד לאלו של יאניס, כשזה לא קרה הגריק פריק פשוט רמס את היריבים בדרך להטבעות.

ברבעים 2 ו-3 פילדלפיה הייתה עדיפה. אמביד התאושש מהפתיחה החלשה והיה דומיננטי כשהמשחק עובר דרכו. ברוק לופז לא התרחק מהצבע ונתן לאמביד שלשות יחסית חופשיות שנכנסו ככה-ככה. אבל דבר יפה שבראון עשה הוא משחק handoff של אמביד לרדיק, שהייתה לו הזדמנות לעלות לשלשות אחרי חסימה כשהשומר של אמביד (לופז) לא באיזור. רדיק שיפר את היכולת שלו לעלות לזריקה אחרי שניים-שלושה כדרורים והפך לנשק שהרבה יותר קשה לשמור עליו. הוא היה השחקן השלישי בטיבו על המגרש, קלע 29 נקודות באחוזים אדירים וגרם לבאקס לשלם על הטקטיקה של להשאיר את לופז בצבע.
בדקות שלופז היה בחוץ אמביד משך שמירות כפולות וחילק מסירות נהדרות לקלעים (מייק סקוט עם 6 שלשות).

מי שבכלל לא היה במשחק הוא בן סימונס. יאניס שיתק אותו לגמרי וחוץ מכמה פעולות טובות מול שומרים אחרים הוא ממש לא הורגש.
ה-toll על הכתפיים של יאניס היה אדיר ולא תמיד הייתה לו הסיבולת להמשיך להילחם את דרכו לטבעת. הוא זרק 7 שלשות במשחק (הכניס 3) ועוד כמה מיד ריינג' שנכנסו. אחד השימושים הכי מוצלחים שלו הוא כ-screener לבלדסו, אלא שבחסרונו אין למילווקי רכז פיק אנד רול ברמה דומה ולפעמים דברים לא הלכו חלק. מידלטון לא פגע רוב המשחק, קונטון ואיליאסובה עבדו קשה אבל התקשו לייצר מצבים או לסיים. ברוק לופז עם 1-7 בלבד מהשלוש.

האקס פקטור שהופיע ברבע האחרון ונתן ליאניס את העזרה שהוא צריך זה ג'ורג' היל. מספר ג'אמפרים שקלע מהמיד ריינג', וחיתוכים טובים לסל, נתנו את ה-extra sauce למילווקי. הבאקס סגרו פיגור ברבע האחרון ומספר עצירות בהגנה ברגעי מפתח הבטיחו את הניצחון.

קרב הטיטאנים הסתיים בניצחון של יאניס עם שורה סטטיסטית מפלצתית של 45-13-6 ו-5 חסימות, אחת יותר וירטואוזית מהשנייה. ככה זה כשלא מביאים עליו עזרה.
אמביד עם טרפיל דאבל מרשים של 34 נקודות (באחוזים נמוכים), 13 ריבאונדים, 13 אסיסטים, 2 חטיפות ו-3 חסימות. סרטון מומלץ לסיכום המצ'אפ ביניהם:

רדיק ומייק סקוט קלעו ביחד 51 נקודות (11 שלשות). טוביאס האריס הוסיף 13 נקודות שרובן מהמיד ריינג' ובן סימונס עם 13 אסיסטים.
במילווקי מידלטון עם 22 נקודות, ג'ורג' היל עם 20 מהספסל.

ניצחון סופר מרשים של מילווקי, בהרכב חסר, במגרש חוץ, מול יריבה שפוגעת מבחוץ (18 שלשות של פילי ב-50%). בכל זאת הבאקס ניצחו בצבע 48-28, הגיעו לעונשין 43 פעמים וזה היה המפתח שלהם לניצחון.
המטוטלת ל-MVP בין הארדן ליאניס ממשיכה לעבור מצד לצד, אחרי התצוגות המדהימות של הזקן לאחרונה קיבלנו כאן תצוגת תכלית מהיווני בשני צדי המגרש. מי מביניהם שיפסיד יזכר בתור אחד המפסידים הכי ראויים ל-MVP שאני זוכר.
לצפיה ב-'01/04/2019 - אינדיאנה - דטרויט: April Fools' day'
01/04/2019 - אינדיאנה - דטרויט: April Fools' day
05/04/2019 | 21:57
24
מפגש שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הבסנו את דטרויט. במשחק השני עשינו קאמבק מפיגור דו-ספרתי, אבל לא היינו טובים מספיק בכדי לקחת יתרון; אינדיאנה ללא דרן קוליסון וווסלי מתיוז הערב, מה שמכניס לחמישייה הראשונה את קורי ג'וזף, כמחליף הרגיל של קוליסון, ואת טאייריק אוונס, שפותח בפעם ה-16 העונה [אינדיאנה ניצחה 10 מ-15 המשחקים העונה בהם טאייריק פתח בחמישייה]. דטרויט מגיעה ללא בלייק גריפין, וזה משמעותי;

רבע א': הגענו קרים
פתיחה חלשה של שתי הקבוצות, שלא פוגעות בפוזישנים הראשונים. אבל כל זה משתנה בדקות הבאות, כשהפיסטונס רושמים ריצת 0-10. אינדיאנה ב-1 מ-6 הזריקות הראשונות מהשדה. בדקות הסיום של הרבע, דטרויט לוקחת יתרון דו-ספרתי ראשון. 23-33 לדטרויט בסיום הרבע הראשון. 6 שלשות של הפיסטונס ו-9 נק' מהזדמנויות שניות, וזה תמיד יעשה את ההבדל. וויין אלינגטון עם 15 נק', כולל 3 שלשות [שיחק את כל הרבע]. 

רבע ב': הספסל מכניס אותנו לעניינים
טי ג'יי ליף פותח את הרבע על המגרש.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בלואו פוסט, אבל הכדור פוגע ברגלו ויוצא החוצה. חוסר מזל.

פוזישן הגנה - טי ג'יי נשאר עם ג'ון לור וחוסם אותו נהדר.

פוזישן התקפה - הנעת כדור טובה בהתקפה. ארון הולידיי מוצא את טי ג'יי ליף הפנוי, שעולה לזריקת קאץ'-אנד-שוט משלוש, אבל מחטיא.

7:53 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 5. עבודה טובה של הסקנד יוניט שלנו, בפרט דומאס סאבוניס ודאג מקדרמוט, שמחזירים אותנו למשחק.

5 דקות לסיום המחצית, ריצת 0-7 נותנת לנו את היתרון.
55-59 לאינדיאנה במחצית. עשינו את העבודה ברבע השני, וחזרנו עם 19 נק' ספסל [מתוכן 12 של סאבוניס] ברבע השני. הרוח נושבת לכיווננו, כך זה מרגיש. אחרי רבע ראשון לא טוב מבחינת אחוזים, אנו מסיימים את המחצית ב-58% מהשדה. רק 10 נק' צבע לדטרויט בכל המחצית כולה, בעוד אינדיאנה קלעה 26 מ-36 הנק' שלה ברבע השני בתוך הצבע.

רבע ג': בריחה לקראת סיום
אינדיאנה נקלעת למומנטום חיובי בדקות הראשונות, אבל דטרויט מגיבה בריצת 0-7, ונשמרת.

המשחק הפכפך, והיתרון עובר מצד לצד. טאייריק אוונס מפתיע עם אחוז טוב מבחוץ, וכבר מגיע לשלשה הרביעית שלו במשחק. מיילס טרנר בחסימה גדולה בהגנה, ואינדיאנה מגדילה את יתרונה עד לסיום הרבע. 80-87 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. אבל רגע, מה קורה פה?! אוהד רץ על המגרש, עירום כביום היוולדו! ומתקל את רג'י ג'קסון! ואו! מה זה! מכות! יש מכות! רג'י ג'קסון הולך מכות עם האוהד העירום! אני לא מאמין למה שאני רואה! ...April fools' day!!!! עבדתי עליכם!!! תודו שהאמנתם. לרגע אחד האמנתם. אתם לא תשקרו עליי, האמנתם. הצלחתי למתוח אתכם. או, אתם יודעים היטב שלא יכולתי לוותר על ההזדמנות. כעת יש לי שנה שלמה לתכנן את המתיחה הבאה, מיינד יו.

רבע ד': משחק של ריצות
דקות ראשונות לרבע, ואנו עדים לנתון מאוד יוצא דופן: 11 ריצות של 0-7 או יותר היו עד כה במשחק, מתוכן 5 שלנו. אינדיאנה חוזרת ליתרון חד-ספרתי גבוה. עדיין לא בורחים, אבל נראים יותר טוב. הריצה שלנו ממשיכה ל-0-9, וזה כבר יתרון דו-ספרתי - 11 הפרש. לדטרויט יהיה קשה לחזור מזה, לפי דעתי.

ההפרש נשמר גם בדקות הבאות, ולמעשה עד הסיום, כאשר הגנת דטרויט חדירה ומאפשרת את הלייאפים בקלות יתרה. החיסרון של בלייק גריפין מורגש מבחינתם. אין להם כלים לקחת משחק כזה שבו צריכים את השחקן שיעשה את ההבדל הקטן. בסיום 102-111 לאינדיאנה. ערב קל בעבודה. לא יכולת גדולה שתספיק בפלייאוף, אבל אפשר להיות מרוצים מהתרומה של הרול פליירס.

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 19 נק' [16-7 מהשדה, 3-1 משלוש, 4-4 מהקו], 7 ריב' [1 בהתקפה], 6 אס' [1 איבוד כדור] ו-3 חט' ב-37 דקות. ערב אול-אראונד של בוגדה, שהיה הגו-טו-גאיי שלנו ברבע האחרון עם 9 נק';

לא נשכח את מיילס טרנר. 17 נק', באחוזים נהדרים [רק 7 זריקות מהשדה], 3 חט' ו-5 חס' ב-34 דקות. שמר על הצבע; תד יאנג עם ערב של 19 נק'; טאייריק אוונס עם 13 נק' [4 שלשות] ב-27 דקות. שיחק 12 דקות ברבע הראשון, דבר חריג ולא צפוי בהתחשב בגילו המתקדם ובמצבו הבריאותי הלא מיטבי בכלל. בסך הכל משחק טוב שלו; דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל של 18 נק' ו-12 ריב' [4 בהתקפה] ב-23 דקות מהספסל; דאג מקדרמוט [11 נק'] וארון הולידיי [10 נק' ו-5 אס', 2 איבודי כדור] קלעו בדאבל פיגרס מהספסל;

בדטרויט, וויין אלינגטון הוביל את קלעי דטרויט עם 26 נק' [4 שלשות]; רג'י ג'קסון עם 22 נק', 6 ריב' [4 בהתקפה] ו-4 אס' [אבל 6 איבודים]; מיי בוי אנדרה דראמונד, למרות ערב שקט, יודע להגיע למספרים שלו, ומסיים עם ליין אופייני של 18 נק', 17 ריב' [7 בהתקפה], 5 אס' [3 איבודי כדור] ו-4 חט'. דאבל-דאבל עשירי ברציפות [!] לדראמונד, ו-65 העונה [מוביל את הליגה בדאבל-דאבלים]; תון מייקר שיחק 42 דקות ותרם 14 נק' [4 שלשות] ו-4 חס'; 

טי ג'יי ליף: 0 נק' [1-0 מהשדה, 1-0 משלוש], 1 ריב', 0 אס' [1 איבוד כדור] ו-1 חס' ב-4 דקות משחק [פלוס 5];

המשחק הבא -- בעוד יומיים, מפגש חוזר, בחוץ, נגד אותה דטרויט [ד'] שניצחנו הערב.
לצפיה ב-'03/04/2019 - דטרויט - אינדיאנה: רימצ''
03/04/2019 - דטרויט - אינדיאנה: רימצ'
05/04/2019 | 22:17
8
מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הבסנו בצורה משפילה. במשחק השני רשמנו קאמבק מפיגור דו-ספרתי, אבל לא היינו טובים והפסדנו בצדק את המשחק. במשחק השלישי, שנערך רק לפני יומיים, ברחנו במחצית השנייה וניצחנו די בקלות; אינדיאנה גם הערב ללא ווסלי מתיוז ודרן קוליסון הפצועים. דטרויט חסרה משחק שלישי ברציפות את בלייק גריפין, וכמו לפני יומיים, זה צריך להיות משמעותי;

רבע א': סקור נמוך, המון איבודי כדור
בדקות הראשונות סקור נמוך, והרבה עצירות. מזכיר את הפתיחה במשחק הקודם לפני יומיים.

אמצע הרבע, אנו בשיוויון 7. הרבה איבודים, אירבולים ודברים מוזרים על המגרש. לנו זה טוב, זה לא מרגיש כמו משחק חוץ מאיים כפי שצריך להיות.
זה נמשך, ואחרי 8 דקות של כדורסל, עדיין שיוויון 7. דטרויט עם 7 איבודי כדור עד עכשיו! 7! בשלב הזה, ריצת 0-8 של אינדיאנה מפרידה בין הקבוצות ונותנת לנו יתרון 8.

1:49 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 5. 15-18 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. דומאס סאבוניס קלע את 7 הנק' האחרונות שלנו ברבע. שתי הקבוצות רושמות יחדיו לא פחות מ-12 איבודי כדור ברבע הזה, וזה סיפור הרבע.

רבע ב': דטרויט עדיין חלשה, אבל נשארת תחרותית
פוזישן התקפה - טי ג'יי מנסה לחדור על תון מייקר הארוך, ומאבד את האחיזה על הכדור.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בפינה, צולף את השלשה!

פוזישן התקפה - מהלך נהדר של טי ג'יי! מקבל בפינה, חודר בצעד ראשון מהיר על השומר שלו ומסיים בצורה אגרסיבית את הלייאפ מול שני שחקנים.

דטרויט פותחת עם 0 מ-6 מהשדה ב-4 הדקות הראשונות, והיתרון שלנו כבר בדו-ספרתי. בריחה ראשונה, ובואו נקווה שבחזרה מפסק הזמן נדע להמשיך את זה.

7:59 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 13. 36-44 לאינדיאנה במחצית. רק 30% לדטרויט ברבע השני, יורדת למחצית ב-31%.

רבע ג': יתרון דו-ספרתי
המשחק מתפתח לקצב מוגבר יותר בדקות הראשונות. אנדרה דראמונד הוא נקודת האור היחידה שאני יודע להצביע עליה בדטרויט. הרבה עצירות במשחק, אנשים שומרים מתחת לסלים, והשופטים שורקים. גם ברבע הזה דטרויט מפוזרת, מאבדת 6 כדורים, וכתוצאה מכך לא מצליחה לייצר מומנטום. אינדיאנה בורחת לקראת סיום לדו-ספרתי. 62-78 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. למרות 13 נק' של רג'י ג'קסון ברבע הזה, דטרויט לא נראית כמי שמסכנת אותנו. למרות 4 שלשות, רושמת אחוז נמוך גם ברבע הזה - 41% מהשדה.

רבע ד': הפנים קדימה למשחק הבא
ריצת 0-8 של דטרויט מורידה ל-10 הפרש.
דטרויט מצליחה לרדת ל-8, אבל זה הכי נמוך שהיא מסוגלת ברבע נוסף שבו הכדורים לא נכנסים לה, ואינדיאנה נהנית מיכולת החפירה הנהדרת של סאבוניס בצבע. בסיום 89-108 לאינדיאנה. ושוב, עשינו את זה קל. לא משחק זכיר, לא משחק שאזכור, עשינו את העבודה כמצופה. אינדיאנה מנצחת ובזאת קוטעת את רצף 10 הפסדי החוץ שלה. דטרויט, מאידך, מפסידה בביתה לראשונה לאחר 10 ניצחונות ביתיים ברציפות.

השחקן המצטיין: דומאנטס סאבוניס. 15 נק' [12-7 מהשדה, 1-0 משלוש, 1-1 מהקו], 13 ריב' [4 בהתקפה] ב-27 דקות משחק;

תדיאס יאנג הקלע המוביל בשורותינו עם 21 נק' [כולל 2 שלשות מהפינה, שנקלעו ממש בשניות הסיום, לאחר שההגנה השאירה אותו חופשי בניסיון החטיפה]; בויאן בוגדנוביץ' עם 17 נק' [ללא אף שלשה]; מיילס טרנר עם 17 נק' גם הוא; קורי ג'וזף עם 6 נק' ו-12 אס' [3 איבודי כדור]; דאג מקדרמוט רושם עוד משחק סולידי עם 14 נק' [2 שלשות] ב-21 דקות;

בדטרויט, מיי בוי אנדרה דראמונד רושם ערב איכותי נוסף שבו עשה הכל כדי להשאיר את קבוצתו תחרותית, עם דאבל-דאבל של 28 נק' [11 מ-16 מהשדה, 6 מ-11 מהעונשין] ו-19 ריב' [6 בהתקפה]. הוסיף גם 3 חט' ו-3 חס'. זה משחק 38 העונה של אנדרה עם לפחות 15 נק' ו-15 ריב', ודאבל-דאבל 66 העונה [משווה את שיא המועדון שקבע לפני 3 עונות, ועובר את השיא הקודם שהיה שייך לאייזאה תומאס, שרשם 65 דאבל-דאבלים בעונת 1985-1984]; וויין אלינגטון בלט גם הערב עם 24 נק' [5 שלשות]; רג'י ג'קסון עם 16 נק' [3 שלשות] ו-4 אס' [5 איבודי כדור] ב-23 דקות; לוק קנארד, שלא שיחק נגדנו לפני יומיים, חזר וקלע 10 נק' מהספסל [2 שלשות];

טי ג'יי ליף: 5 נק' [2-2 מהשדה, 1-1 משלוש], 1 ריב', 0 אס' [1 איבוד כדור] ו-1 חט' ב-6 דקות משחק [פלוס 8].

המשחק הבא -- 'משחק העונה'. מארחים את בוסטון [ו']. המנצחת - תזכה במקום הרביעי בקונפרנס ותקבל את הזכות לארח את משחק מס' 7 בסיבוב הראשון. משהו אומר לי שנגיע למשחק שביעי בסדרה, כך שגם אם 'משחק העונה' לא יכריע את גורל העונה, הוא בודאי בעל חשיבות מכרעת.
לצפיה ב-'מינסוטה מנצחת 5 שחקני מיאמי ועוד 3 שופטים'
מינסוטה מנצחת 5 שחקני מיאמי ועוד 3 שופטים
06/04/2019 | 12:10
1
19
ביזיון של שיפוט לטובת מיאמי, ועוד אצלנו בבית. ההיט מרביצים בלי סוף, השופטים הדביקו לטאונס 2 עבירות מחורטטות הפתיחה. הוא סיים עם 11 איבודים כי כל screen זו עבירה, כל מאבק מיקום זו עבירה, כל פעם שאוליניק עושה עליו blocking foul זה נהיה charge.
גנבו לנו המון פוזשנים בעיקר ברבע האחרון, הזוי שנותנים למיאמי לשחק בכזאת פיזיות אבל כשאנחנו עונים בפיזיות מהצד שלנו אלה עבירות תוקף.

איזה מזל שמיאמי קבוצה של נגרים ונעצרו על 18 נקודות בלבד ברבע האחרון. שמח שגירדנו את הניצחון הזה בעיקר כדי להכניס אצבע לעין של מיאמי. הליגה עבדה קשה כדי להכניס את וויד לפלייאוף, עכשיו יותר מתמיד אני מקווה שהקבוצה עם הפיירול הכי גבוה בליגה תסיים בלוטרי בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום.
לצפיה ב-'הפוסט הזה מחזק את התחושה שזו מיאמי'
הפוסט הזה מחזק את התחושה שזו מיאמי
06/04/2019 | 15:58
3
לצפיה ב-'אינדיאנה - בוסטון: 'ההר הוליד עכבר''
אינדיאנה - בוסטון: 'ההר הוליד עכבר'
06/04/2019 | 13:13
23
מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון ויקטור אולדיפו ניצח לנו מותחן גדול. במשחק השני לא יכולנו לעמוד בקצב שהכתיבה בוסטון, שנתנה תצוגת מופת בהתקפה. במשחק השלישי קאיירי אירווינג ניצח את המשחק על הבאזר; השידור המרכזי של ESPN בערב יום שישי, שכמובן לא משודר בישראל, עם יובי בראון הותיק בתפקיד הפרשן. משחק שדובר עליו רבות בימים האחרונים, אבל למען הסדר הטוב - המנצחת תארח את משחק מס' 7 בסיבוב הראשון; ווסלי מתיוז חוזר מפציעה, ויפתח. קורי ג'וזף עדיין בחמישייה על חשבונו של דרן קוליסון הפצוע, שמחמיץ משחק שלישי ברציפות. בבוסטון, יעדר ג'יילן בראון הפצוע;

רבע א': אינדיאנה ביתרון
פתיחה קצבית למשחק. שתי הקבוצות קולעות את הזריקות שלהן, וכל השחקנים שעל הפרקט מעורבים.

במעבר לספסל, אינדיאנה משחקת טוב יותר. סאבוניס עושה את הקטע שלו עם 8 נק' ב-3 דקות, ואנו ביתרון, למרות רבע שבהרגשה בוסטון היתה עדיפה.
31.4 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 3.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל מחצי-מרחק, חודר ועולה ללייאפ קל - מחטיא! לוקח את הריבאונד של עצמו - מחטיא פעם שנייה! היה צריך לסיים את זה, ללא ספק.

24-27 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. קאיירי הוביל את בוסטון עם 11 נק'.

רבע ב': למרות העומק של בוסטון, הספסל שלנו עובד יפה
פוזישן הגנה - חדירה של ג'ייסון טייטום על כל ההגנה, אבל טי ג'יי מציל סל בטוח עם חסימה. עדיין כדור של בוסטון, אבל מנע סל בטוח. הניסיון השני בהתקפה נגמר בשלשה של טרי רוזיר.
בשלב הזה, ארון הולידיי קולע מיד-ריינג'ר שעוצר רצף שלילי של 5 החטאות.

פוזישן התקפה - זה מתחיל בחטיפה בהגנה של טי ג'יי בעבודת צוות טובה שלו ושל הולידיי על מרקוס מוריס. טי ג'יי מוציא את המתפרצת והולך עד הטבעת, אבל מחטיא את הלייאפ אין-אנד-אאוט. לא יאמן, איך זה לא נכנס. משיג שוב את הריבאונד של עצמו, אבל נחסם! איזה חוסר מזל! ההתקפה נגמרת בשלשת מומנטום של הולידיי שמעירה את הקהל, ואינדיאנה שוב ביתרון.

8:10 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 1. בדקות הבאות, פוזישנים לא טובים שלנו מרשים לבוסטון לברוח ליתרון 10, כל זה כשהמשחק נעצר לבדיקה במצלמות אם היה מרפק של אל הורפורד לקורי ג'וזף. לא בכוונה, והשופטים בחרו לא להתערב. קאיירי הורג אותנו הערב, וממשיך להוביל את הסלטיקס. הסל בצד ימין של המגרש, הסל שאליו אנו תוקפים - מקולל, משהו לא תקין איתו. לייאפים פשוטים לא נכנסים לנו, והמחצית מסתיימת עם סל על הבאזר, במעבר, של גורדון הייוורד. 47-58 לבוסטון. דקות אחרונות של המחצית הן שפגעו בנו ויצרו את ההפרש, ברבע שני רע שבו ירדנו ל-36% מהשדה מול 57% של בוסטון.

רבע ג': הם באו חמים מדי
אינדיאנה מתקשה לקזז מההפרש. יותר מדי מהלכים יחידניים שלנו, וסלים קשים.
במעבר למחליפים, בוסטון נהנית מערב כביר של גורדון הייוורד, 7 מ-7 מהשדה, שמסרב להחטיא זריקות. אבל קרדיט לסלטיקס - הם משחקים נכון. הם תוקפים פנימה כל התקפה ומנצלים את הרכות שלנו. ההפרש כבר 18 לקראת סיום הרבע במהלך ריצה של בוסטון שבה קולעת 6 מ-7 זריקות, ואני חושב שאפשר להכריז על צמד המילים הקדוש - 'בול גיים'. 74-91 לבוסטון בסיום הרבע השלישי. אני כבר מזהה חיוכים על הספסל של הסלטיקס, וזה מספיק כדי לומר לי שההתמודדות הוכרעה.

רבע ד': "It's all Celtics tonight"
3 דקות בתוך הרבע, בוסטון כבר ב-20 הפרש. הגנתית הם באו לעבוד, והתקפית הם רצים כל הערב. בהחלט ערב מאכזב לקהל שלנו, שהגיע בהמוניו וציפה לראות ניצחון.

6:25 לסיום המשחק, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 24. שתי הקבוצות הולכות לקצה הספסל.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מגיע כטריילר במתפרצת, אבל מחטיא מתחת לסל את הקונטסטד לייאפ.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל על קשת השלוש, וחודר. עולה להוק שאט, אבל מחטיא. מצליח להדוף את הריבאונד החוזר לכיוונו של קייל אוקווין, שנמצא מתחת לסל ומסיים.

פוזישן התקפה - טי ג'יי שוב חודר על כל ההגנה, אבל מחטיא.

בסיום 97-117 לבוסטון. לא הגענו. פשוט לא הגענו. אבל קרדיט לבוסטון - בשני צדי מגרש, עשתה את העבודה והכריעה אותנו בשלב מוקדם.

השחקן המצטיין: גורדון הייוורד. 21 נק' [9-9 מהשדה, 3-3 מהקו] ב-26 דקות מהספסל [פלוס 23]. הוא השחקן הראשון של בוסטון מאז קנדריק פרקינס ב-2009, שקולע לפחות 8 סלי שדה מבלי להחטיא [100% מהשדה];

קאיירי אירווינג עם 17 נק' [שלשה אחת] ו-6 אס' [ללא אף איבוד כדור]. הוביל בשלב מוקדם והיה שותף לדקות הבריחה של הסלטיקס; ג'ייסון טייטום בערב משובח, מסיים עם 22 נק' [שלשה אחת] ו-3 חט'. יחד עם הייוורד, הוביל בשני צדי מגרש. למעשה, אחרי רבע ראשון שבו גם טייטום וגם הייוורד לא קלעו, הם שיתפו פעולה ל-42 נק' בשלושת הרבעים הבאים, ב-18 מ-26 מהשדה, וזה סיפור המשחק; ארון ביינס עם דאבל-דאבל של 11 נק' ו-11 ריב' [3 בהתקפה]; אל הורפורד [11 נק'] ומרקוס מוריס [11 נק'] קלעו בספרות כפולות;

באינדיאנה, לא מעט מההפסד הזה נזקף לעובדה שבויאן לא קלע את הזריקות שלו. 4 נק' בלבד ב-1 מ-8 מהשדה. הנקודות שלו היו חסרות, ולמעשה כשהיה על מה לשחק הן שהיו כל ההבדל בהפרש. כשאין תפוקה מבוגדה, הסיכוי קלוש, עד לא קיים, להישאר תחרותיים במשחק שבו נעדרים ויקטור אולדיפו ודרן קוליסון, שני שחקני מפתח; מיילס טרנר הוביל את קלענו עם 15 נק'; עוד 6 שחקנים קלעו בדאבל פיגרס;

טי ג'יי ליף: 0 נק' [8-0 מהשדה ! ! !], 6 ריב' [4 בהתקפה], 1 אס' [ללא אף איבוד כדור] ו-2 חס' ב-11 דקות משחק [פלוס 2]. אני חייב להגדיר את זה כמשחקו הרע ביותר של טי ג'יי בשנתיים שלו באינדיאנה. הנזק היה כפול -- כשלא קלע את הלייאפים הקלים שנכנסו-ויצאו, זה הריץ את בוסטון בצד השני. לא שההפסד בגללו, אבל הוא חייב לשים את הזריקות הללו.

* Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- מארחים את ברוקלין [א'] למשחק הבית האחרון שלנו העונה במסגרת העונה הסדירה. הנטס צריכים את המשחק בעוד לנו הוא די חסר חשיבות [בהנחה שבוסטון לא תפסיד את שני המשחקים שנותרו לה - אורלנדו ווושינגטון - והיא לא תפסיד], כך שננסה לשחק את תפקיד הנבל ולקלקל לקבוצה מניו-יורק את ההעפלה לפלייאוף. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.
לצפיה ב-'מי נשאר?'
מי נשאר?
06/04/2019 | 15:55
1
43
מיאמי של ווייטסייד? פיסטונס של דראמונד? ספרס של פופ שאני אפילו לא זוכר מי הסנטר שלהם העונה?
לצפיה ב-'מיאמי'
מיאמי
06/04/2019 | 18:14
31
סופגת 41.8 נקודות בצבע, מיד אחריה מילווקי וממפיס עם 42.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ