YNET: מסתמן: ארז טל ובר רפאלי ינחו את האירוויזיון

alma velama

New member
לקחה הרבה מבלי להניד עפעף ללא קשר לאי השירות הצבאי

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3742275,00.html
https://www.israelhayom.co.il/article/612921
את כל התסבוכת הזאת בר רפאלי ואמה הביאו על עצמן בתחבולות ובהונאה.
בזכות סוללת פרקליטי צמרת בשירות האלפיון העליון שעבדו בעברם בשירות המדינה ומכירים היטב את כל הפלפולים המשפטיים ואת הדרכים למסמס תיקים, רפאלי ואמה ייצאו כנראה בזול מחמת התיישנות. בוזגלו היה מוצא עצמו מאחורי הסורגים עם חסימת חשבונות ועיקול נכסים.
ברמה העקרונית הטיעונים שלך נכונים, אבל בר רפאלי איננה צריכה להיות בשורה הראשונה של מי שמקבלים 'הכשר' מהתאגיד להנחות משדר ממלכתי בינלאומי. לא מגיע לה שום פרס או ציון לשבח על כך שהיא משלמת הרבה יותר מס מרוב תושבי המדינה. זאת רק דעתי האישית, ואני כבר לא מדברת על מידת ההתאמה שלה לתפקיד ההנחייה.
ברמת העובדות היבשות, ארז טל היה היחיד שהצליח להביא את בר לתכנית 'מועדון לילה' ב-2009 בתקופה שהיחסים שלה עם התקשורת הישראלית היו בשפל המדרגה ומאז היא שבה ופקדה את התכנית לפחות פעמיים במרוצת השנים ובמידה רבה הדבר תרם לריכוך התדמית הבעייתית שלה בעיני הציבור באותה עת. אני לא מתפלאה מה'זיווג' הזה משום שלשניים יש הכרות ארוכת שנים וארז תמיד התנהג כלפיה כמו ג'נטלמן מושלם.

בלואנגל

New member
אני פשוט סולד מדחיפת השירות הצבאי כפרמטר

שירות צבאי או אי שירות צבאי לא צריכים למנוע מאדם כזה או אחר גישה לעבודה או קריירה ציבורית (אלא אם כן מדובר בתפקיד רגיש במערכת הביטחון, אז זה מובן).
כמו שאמרתי, שירתי בצה"ל, היה לי טייטל מפוצץ, אבל בפועל לא עשיתי כלום.
יצאתי משם עם הלם - איך צה"ל שרף לי 3 שנים על כלום - ממש ממש כלום, הייתי בא כל בוקר לבסיס ובוהה בקירות. המפקד שלי היה משחק סוליטר כל היום במחשב או עסוק בסידורים טלפונים שקשורים לעניינים משפחתיים.
זה מכעיס אותי שאומרים שמי ששירת "תרם למדינה", כי אני יצאתי מצה"ל עם הרגשה הפוכה לחלוטין. את התרומה האמיתית לקהילה דווקא נתתי כאזרח.

alma velama

New member
מבינה את התחושות שלך לגבי היעדר שירות משמעותי.

לא יודעת איך מצליחים לצקת תוכן בתפקיד שאינו הולם את הכישורים שלך או שהוא מסתכם בטייטל די ריק מתוכן. זה שווה דיון בפני עצמו. כל מה שטענתי לגבי בר רפאלי הוא שיש סיבה מדוע העבר שלה ממשיך לרדוף אותה גם בהווה (גם אם ב'עליהום' פחות מאסיבי) וכל עוד העבר הזה לא פתור, עניין אי השירות הצבאי ימשיך להיות קלף שיישלף משום שהוא חוליה משמעותית בשרשרת פעולות על הסף הפלילי ומעבר לו שרפאלי ומשפחתה היו שותפים להן מאז הנישואים הפיקטיביים שלה ב-2003 ועד לפני כמה שנים בודדות. הרי ברור לי שסיכוייה להיבחר לתפקיד ההנחייה גבוהים במיוחד, אבל אני מוצאת שיש בכך טעם לפגם וזהו.

Uri04

New member
אני מסכים איתך שהצבא שלנו צריך להתייעל ולהתמקצע

ונכון, לא כל אחד מתאים לשרת, ואין שויון ברמת התפקידים של כל חייל וחייל. עם זאת, אני חושב שהעליהום לגבי רפאלי ודומיה הוא עצם העובדה שמדובר באנשים שמראש החליטו שהם "מעל" שאר בני גילם ולכן לא צריכים לשחק את המשחק ולא לקחת חלק בנטל, וזה יותר מעיד על אופיים של אותם אנשים, שנקראים "משתמטים".
ההנחה לגבי רפאלי היא שאם היא היתה מסוגלת לטוס בין מדינות למטרת עבודה ולעבוד קשה על מנת לקדם את עצמה ואת הקריירה שלה, היא היתה יכולה גם לתרום שנה ותשעה חודשים למען המדינה, ולו רק כדיי להראות שהיא חלק מן החברה ומוכנה להירתם למאמץ המשותף. היא לא. וזה חורה להרבה אנשים וזה בסדר.

*אני חלילה לא רוצה להשוות לאנשים ששוחררו מן הצבא בשל נסיבות בריאותיות/נפשיות.

בלואנגל

New member
אני כמובן מבין את הביקורת נגדה.

הדברים שהיא אמרה בזמנו בראיון לעיתון בהחלט מעוררים סלידה.

alma velama

New member
למשל, או עידן רול והראל סקעת כמנחים.

לאן נעלם אוריאל יקותיאל?

צוות Kuss

New member
סקעת שכמעט התעלף לפני הופעתו באירוויז? נו באמת

בר וארז הם קצת כמו טרי ואולריקה, היפה והשוגר-דדי. הדוגמנית ומנחה הטלוויזיה הוותיק והמדופלם. אסור לשכוח שאליהם יצטרפו עוד שניים בתפקיד משני. אליבא דכתבה לעיל אלה הם לוסי ואסי.

alma velama

New member
לא הבנת את ההקשר

דיברתי מקודם על הנחייה בסגנון 'היפה והחנון' או כמו שאתה קורא לה 'היפה והשוגר דדי'. הוזכרה מקודם סתיו סטרשקו כמישהי שהייתה יוצרת עניין מיוחד לו הייתה מנחה בגרין רום. אף אחד לא טוען שלסטרשקו יש את הכישורים המתאימים כמו שלעידן רול וסקעת אין כאלה, אבל בתור זוג נשוי בחיים וגם בהנחייה, זה יכל להיות מקדם מכירות מעניין ופיקנטי. סה טו.

צוות Kuss

New member
בקיצור את רוצה ייצוג לקהילה האוחצ׳תית בהנחייה

לא מספיק שנבחרה אישה שבטח תנחה, לא עלינו, ללא כיסוי ראש? לא מספיק ערבייה שכנראה תצטרף? לא מספיק תימני/גיי שכנראה יצטרף? מה הלאה, נביא גם את נבסו כמנחה חמישי? זה נכון שארז הוא white straight male, אבל דאחילק, גם להם מגיע. גם הם בני אדם.

alma velama

New member
רוצה ייצוג לבעלי פיטמה שלישית ולמתקשרים עם UFO'S

ולכל מי שמתפשט על הבמה כמו מונס. ארז הוא סטרייט לכל הדעות, אבל העלבת אותו כשקראת לו WHITE. משתכנז כן, אבל בוא לא נצבע מישהו בצבעים שאינם שלו עם כל הכבוד!

צוות Kuss

New member
קודם כל שאוסטרליה תחדל עם האפרטהייד האירוויזיוני שהיא מנציחה

ואז אולי גם האחרים יישרו קו. אם השנה אוסטרליה לא תשלח זמר לבן אפנה בתלונה לאיגוד השידור האירופאי ואבקש להחרים את אוסטרליה בשל מדיניות האפרטהייד החשוכה שלה.

alma velama

New member
יש סיכוי שהמשאלה שלך תתגשם השנה

מישהו ב'כאן' שכח לספר שיש עכשיו שידור חוזר של אירוויזיון ג'וניור בערוץ 23 הנידח. וכעת האפרטהייד הצעקני והמזייף ברבע טון של הג'וריז מתחיל...

סטילהוק

New member
רק לא אסי עזר המעצבן והקודח, זאת תהיה בכייה לדורות.

אני מאוד מקווה שעזר לא ישתלב בשום הנחייה של התחרות.

trilliane

Well-known member
מנהל

alma velama

New member
השתתפו בסקר מנחי/מנחות האירוויזיון:

http://www.sheee.co.il/item/3205974
לאחר למעלה מ-1,500 הצבעות, המועמד/ת המוביל/ה עם אחוז לא ממש מרשים כשלא מעט מועמדים אחרים נושפים בעורפו או בעורפה. מסתבר שמי שיש סביבו לכאורה קונצנזוס בקרב הברנז'ה לא ממש מתרומם בינתיים.
כעת נדמה שההכרזה על המנחים לא תגיע לפני חג המולד וראש השנה האזרחית בעוד שלוח הזמנים המשוער דיבר על סוף נובמבר-תחילת דצמבר.

דיברגנט חדש

Well-known member
כמה שאני לא סובל את אסי עזר, לדעתי הוא צריך

להנחות ביחד עם רותם סלע, כי הוא המנחה של הכוכב הבא שממנו יגיע הנציג החדש וגם ממנו הגיעה נטע.
&nbsp
בלי שום קשר, בר רפאלי היא גם בחירה טובה.
כמו כן, ארז טל הוא בחירה גרועה, כי הוא לא יעבור מסך בינלאומי ובכלל אין לו שום ניסיון בינלאומי ואם כבר לא רוצים את אסי עזר, אז שישימו את אקי אבני שיש לו ניסיון בינלאומי.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם אתה לא סובל אותו, למה אתה רוצה להעניש גם את שאר העולם?

יופי לו שהוא המנחה של הכוכב הבא, זה לא קשור לנטע, רק לכך שקשת אוהבים אותו.
&nbsp
אין שום סיבה שארז טל "לא יעבור מסך בין-לאומי" (זו סתם הנפצה) ואין לו פחות ניסיון בינ"ל מלאסי עזר...

למעלה