WELCOME GLYKERIA

גליקריה

New member
שירים בעברית

קודם כל בהתחלה היה לי מאוד קשה, כי השפה מאוד שונה מהיוונית. בהקשר לזה אני גם מוסרת תודה וד"ש לאתי אשקלון שעזרה לי מאוד ללמוד את השירים והמבטא וההגייה הנכונה. היום אחרי שלמדתי כבר את הדברים הבסיסיים, הרבה יותר קל לי ללמוד לשיר בעברית.

The RED hell

New member
to Glykeria

מי כתב את השיר דמדמו פה?! ואם את מבצעת אותו, ואם לא אז מי מבצע אותו?

Yasoo

New member
מורכוב אמעל ויהודית תמיר .....

שיר האמהות ששרתן שלותכן - הוא אחד המרגשים שאני מכיר... האם יש סיכוי שנראה דבר דומה גם בקרוב ? הרי רוח חדשה מתחילה לנשוב כאן...

תשובת גליקריה

שאלה יפה,,אחד מרגעי השיא בקרירה שלי היה לבצע את השיר המרגש הזה שכתבה צרויה להב,ללחן של אנטוניס ורדיס,המילים פשוט הרגו אותי. השיתוף פעולה אם עמל מורקוס ויהודית תמיר היה מדהים,,אני נזכרת ומתרגשת,,, את הקליפ הזה אני רואה לעיתים קרובות וכל פעם מתרגשת מחדש,במיוחד כאשר ביצענו את השיר ביחד בעצרת לזכר יצחק רבין ז"ל. בעתיד השמח לשתף פעולה עם שתיהם,ואני רוצה עוד חומרים של המשוררת צרויה להב. גליקריה

Yasoo

New member
את גדולה בכל קנה מידה

אני לא מכיר הרבה זמרים ויוצרים שיש להם למעלה מ-30 אלבומים... והגוון המוסיקלי שלהם כל כך רחב.... את אצלחת להשיב את "כבודה האבוד" של איזימיר... אף אחד לפנייך לא העז להתמודד עם זה... ומופעי הצדקה שלך...את פשוט גדולה

Syberpunk

New member
מכר משותף

I wanted to say I know David The Soldier :), I understand you're good friends and I must say that he's playing your music all the time constantly! on trips and at work all the time! when are you planning to come here to perform? we're wating for you!

IASOU GLIKIRIA

SI KANETE E PILI MOU EIME OYOSI FILI TIZ ETI ASKELONI EXO FOTOGRAFIIA EGO KE ESU KE SIMEON PARNAS STIN MEDOSA IASAS .

תשובת גליקריה

טוב אנחנו כבר מכירים,ציון סיפר על אהבתך הגדולה לקזנג'דיס,אני מעריצה שלו יותר ממך,בעצם כל יוון אוהבת אותו. גליקריה

../images/Emo165.gifברכה מכל הלב

גליקימס זמן רב לא היית פה אני גאה לראות כמה משתתפים בפורום לכבודך ואיזה דברים יפים רושמים לך. והאמיני לי :אני בטוח שזה מכל הלב! אני מאחל לך המון הצלחה. " מיה פורה גליקריה , פנדה גליקריה " פעם גליקריה תמיד גליקריה ד"ש לסטליו ולקוסטאס ולכל חברי הלהקה מחכים לך יותר מתמיד. דוד החייל וכל הצבא

שקרים

חחח טוב בקיצור אני כבר הבנתי מה הולך פה הרי אתה זה שעונה על התשובות ולא גליקריה וזה בדוק. אתם סתם עובדים על אנשים בעניים.

אהבת אדם

א ני פונה אליך כי אני היתי ביוון ונתקלתי בעויונות מיצדם של העם היוונים למה שהם היו כאן לא נתקלו בשינאת אחים כי אנו העם היהודי נותן כבוד לכול אחד ואחד היתי במועדון יווני לפני שבועים בירושלים והיו קבוצה של יוונים ומה שאיחד בננו היתה המוסיקה היפה שלכם מדוע לא יכולתי להרגיש כך אצלכםאני חולה על המדינה שלי ומצדיע לדגל ישראל ותרמתי את חלקי במלחמה לבנון כך כדי להגן על מדינה קטנה כמו שלכם מי ויתן שכולם יבינו שדרך המוסיקה יוונית ים תיכונית אולי ישרור אחדות בעמים שלנו ברוכה הבאה לארצנו ביום עצמאותנו

למעלה