Weekend's Watch

זה שאין לזהות האתנית תפקיד גדול בסדרה

לא אומר שזה לא חלק מהחזון האמנותי של יוצר הסדרה.
וכפי שאמרתי זה שהיוצר משוויץ בזה שיש לו קאסט מגוון לא אומר שום דבר. יוצרים יגידו בראיונות כל דבר אפשרי שיעזור למשוך צופים.
אבל בעצם רוב הסיכוי שכמו רוב ההחלטות בעסק רווחי כל כך, הסיבה האמיתית לגיוון האתני היא כספית. הסיבה האמיתית לכך שיש הרבה יותר גיוון כיום בטלוויזיה היא שיש יותר ויותר נתונים שסדרות מגוונות אתנית יכולות להיות רווחיות יותר, במיוחד בקרב אנשים בקהל היעד הרצוי יותר (כלומר צעירים יותר).
&nbsp
האירוניה כאן שאם זאת באמת הסיבה אז אתה צודק שיש כאן אפליה בליהוק, אבל לא בגלל פוליטיזציה, אלא בגלל הסיבה הנפוצה ביותר - כסף.

אז ככה-

בעיקר להמשיך עם העונה של המדרשה.
חוץ מזה מתכנן לקרוא ספר חדש בשם- "לס",
לראות את הסרט "כוכב נולד" סוף סוף,
וכמובן להשלים שעות שינה

לא חסר מה לראות

אני צריך להשלים שני פרקים של Arrow
להתקדם עם פרקים של The Guest House
חוץ מזה: The Kids Are Alright, המקום הטוב, המפץ, השלדון, הסופרסטור, האקסית המטורפת, הSpeechless, החמוץ מתוק
&nbsp
אולי אם יהיה זמן אז להתחיל את עונה 2 של The Sinner, אבל אני לא מצפה להרבה זמן פנוי.

limors2

Active member
בנוהל.

תכף Critical Role, בהמשך "המקום הטוב" ו"וויל וגרייס", להמשיך עם סברינה (שהייתה נחמדה בפרקים הראשונים אבל השתפרה פלאים החל מפרק 4) ומתישהו לסיים את החצי השני של Crazy Rich Asians שנרדמתי בו אתמול. לא כי הוא לא טוב, פשוט כי אני זקנה ועייפה.
מלבד הצפיות, קצת ספיידרמן וקצת Neverwinter ואולי אם לא אתאפק אתחיל את Assassin's Creed החדש למרות שטכנית אני מחכה לקנות כונן חיצוני כדי להתקין את המשחק עליו. אין מקום בPS4.
&nbsp
ואני תוהה אם ההודעה שלי תישלח, כי הצלחתי להיכנס לפורום רק דרך ההיסטוריה של הדפדפן. לא עבד דרך הסימניה/העמוד הראשי/עמוד הפורומים. יופי תפוז.

didalf

Well-known member
אני גם קיבלתי שגיאה כשניסיתי להכנס מהעמוד הראשי

והצלחתי רק מהשורת כתובת ישירות

Lhuna1

New member
טוב לדעת, גם לי יש המון קשיי כניסה לפורומים היום...

Lhuna1

New member
הגעתי להחלטה משמעותית בחיים

להתחיל לצפות בסדרה הויקינגים.
&nbsp
חוץ מזה ברגיל: הספקתי כבר השבוע
המתים המהלכים
קמפינג
בואו לאכול איתי
דוקטור הו
&nbsp
תוכניות נוספות לסופ"ש
הישרדות
המפץ
המנצח
במשפחות הכי טובות
&nbsp
החלטתי לוותר אחרי שכבר כמה שבועות לא הצלחתי להביא את עצמי להמשיך: ילדותי.
&nbsp

snirf

Active member
אחרי מס' חודשים של סופ"שי-מרתון בדאונטון...

סיימתי אותה השבוע, בשעה טובה
אולי אכתוב כמה מילים בהמשך היום בשרשור הדיונים...

מתכוון לצפות במהלך הסופ"ש ב-
מלכות-הפרק השבועי
אי-האהבה אוסטרליה
הצמד (התחלתי אתמול לראות את הפרק הראשון)
יונתן אגסי הציל את חיי(דוקו)-הפרק השבועי

למעלה