TANGO PROMENADE

• פותח הנושא tdmk
  • פורסם בתאריך

tdmk

New member
TANGO PROMENADE

שלום לכולם, אני תלמיד ריקודים סלונים חצי שנה. אומרים לי שהמסגרת שלי מצוינת אבל אני שם לב שמשהו חסר לי בPOSITION של הPROMENADE. כשאני מסתכל על הגדולים ביותר למשל - MIRKO GOZZOLI & ALESSIA BETTI (מי שלא ראה, חייב לראות את ההופעת TANGO שלהם מWSS 2006).. אני שם לב שכהגבר פונה לPROMENADE הוא מבצע מין תנועה חדה כזאת, יפה ומאידך נראה שהגב שלו והכתפיים שלו נשארות ישרות כמו מקל. השאלה שלי היא, האם התנועה החדה הזאת היא כתוצאה מתנועת המותן? לאן המותן אמור להיות מופנה בזמן הPROMENADE, לכיוון התנועה או לכיוון בת הזוג? אני שם לב שמשהו חסר לי שמה, אני רוצה לשפר את הפוזיציה הזאת. אם למישהו יש המלצות לשיפור הPROMENADE והעמידה בכללי, אני אשמח מאוד. בתודה מראש.

שלום לך../images/Emo140.gif

הכי טוב,זה לצפות בריקודי טנגו. יש להקה מאוד טובה בתחום ואני שולחת לך סרטון הכולל קטעים ממופעיהם. שמם TANGO FIRE אז המשך לחפש אחר הלהקה,יש להם ריקודים באמת מאוד טובים. אני אמנם לא רוקדת טנגו,כך שלא יכולה להדריך אותך בנושא,אבל בנושאי מחול מאוד עוזרת גם הצפיה בריקודים. בהצלחה ובהנאה!

tdmk

New member
כן אבל..

כן צפיתי בהרבה טנגו. הטנגו הספציפית שאת הבאת הוא לדעתי טנגו ארגנטינאי ולא סלוני כמו שאני רוקד. אם את רוצה ד"א לראות הופעה טובה מאוד של טנגו ע"י המאסטרים של ריקודים סלונים: http://www.youtube.com/watch?v=6Tqbt3btsEc זה פשוט מדהים.
דיברתי עם המדריכה שלי והגעתי למסקנה שפשוט עוד לא הגעתי לשלב הזה..

למעלה