MY EURO-MY VISION

Lirronia

New member
אז ככה -

יש לי את כל שירי האירו במחשב. יש לי גם דיסקים צרובים של שירי כמה מהמדינות (עד 05') בסדר אקראי. אוספים- "דוז פוואה" ו- "The Story of Eurovision" (האוסף ההולנדי). אירווזיונים מלאים: יש לי כמה על המחשב באיכות לא משהו, ובקלטות: 81', 83', 89' (לצערי רק עד הגלויה של איסלנד- בגלל זה גיליתי מחדש את איסלנד וגרמניה 89' רק אחרי שהצטרפתי לפורום
), 91', 92', 93', 94', 95', 96', 05' (
לא בטוחה), 06' ו- 07'. ב- DVD אין לי אף אירוויזיון- אשמח לרכוש כמה, אך לא בקרוב
(זה ממש לא בראש סדר העדיפויות שלי מבחינה כלכלית.)

האוסף שלי../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

יש לי את כל שירי האירוויזיון מ-1956 עד 2007 במחשב.
את אירו 1999,2002,2003,2004,2004,2006,2007 בדיסקים מקוריים!
משנת 89 יש לי את כל הקלטות וידאו שהקלטתי בעצמי!! כל שנה בכמה עותקים כי פחדתי שיהרסו לי הקלטות, את 89-90 הקליטו לי כי הייתי קטנה. עדין נשארו עם כתב היד שלי מהשנים האלו..חח...משעשע לראות איך הכתב שלי השתנה עם השנים בכתיבת המילה "אירוויזיון"
את ה-DVD המקוריים משנת 2005 עד 2007
את ה-DVD של כל זוכי האירוויזיון מכל השנים פלוס בונוסים שהזמנתי מאתר האירוויזיון.
כל מיני אוספי אירוויזיון שיצאו בארץ משנת 97 "דוז פואה" "המופע של פראנק נף" וכאלה..
את הקלטות טייפ שהקלטתי מהטלויזיה את האירו משנת 89 עד 98
את כל הסירטוני וידאו של האירו במחשב משנת 56 עד 93

L i A r t

New member
אוסף מדהיםםםםםם../images/Emo99.gif

שכבר התפעלתי ממנו כשראיתי אותו בלייב... שכחת לצלם גם את הספר שיש ברשותך...

Eurogirl

New member
ואו, תיהי בריאה ../images/Emo47.gif

אני חושבת שרק האוסף של שי משתווה לזה. התמונות של הקלטות שלך הזכירו לי שפעם גם אני הייתי מקליטה ושמה מדבקות עם הדגל של המדינה המארחת (אפילו היה לי "נוסח" קבוע להכנה שלהן, עם לוגו וצבעים) אבל אז התחלתי, לצערי, שירות לאומי, ונבצר ממני להקליט
. יום אחד, כשיהיו לי שוב חיים, אני עוד אשלים הכל!!! אמנם בדיוידי, אבל זה גם משהו.

חחח...נחמד לשמוע../images/Emo9.gif

גם את היית שמה מדבקות של דגלים?!?! חחחחח....מדליק! הייתה לי חבילה שלמה דגלים שנשארה לי המון שנים וכמוך הייתי מדביקה בקלטת של המדינה הזוכה (או המארחת) ובמשך שנים הייתי בטוחה שלדגל פינלנד לא יהיה שימוש לעולם....
חבל שלא ביקשת ממישהו בבית שיקליט לך את האירוויזיון כשהיית בשירות לאומי

../images/Emo124.gif אוסף הספרים והחוברות שלי../images/Emo70.gif

והנה תמונה של האוסף: וכמובן הפירוט: שורה ראשונה (משמאל לימין): ספר שייצא ב2006 ביוון ומספר על האירוויזיון מנקודת מבט יוונית דרך כל השירים שיוון שלחה לתחרות (הספר חצי ביוונית חצי באנגלית), תוכניה רשמית של מלודי 2007
, הספר הרשמי שיצא על האירוויזיון וזו המהדורה לרגל ה50 שנה. מאז יצא עוד אחת אבל בכריכה רכה וזו בכריכה קשה. שורה ראשונה (משמאל לימין) FAN BOOK 2006, ספר כיס בריטי שיצא על האירוויזיון ומספר על כל השנים (עד 2004), FAN BOOK 2007, ספר על קרולה מספר 1 שורה שלישית(משמאל לימין) - ספר על קרולה מספר 2, תוכניה רשמית 97, תוכניה רשמית 2002, תוכניה רשמית 2004 שורה רביעית (משמאל לימין) - תוכניה רשמית 2005, תוכניה רשמית, 2006, תוכניה רשמית 2007 אז מה שיש לי באוסף זה לא רק מוזיאון זה גם ספרייה

למעלה