LG-G2 - פירמוט

LG-G2 - פירמוט

הגעתי להחלטה שנותנת צ'אנס למכשיר ומפרמטת

העתקתי תיקיות חשובות למחשב. (מקווה שאת כולן)
מה הצעדים הבאים כדי לפרמט וכדי להחזיר את הדברים?
מה עושים עם שידרוג המכשיר - רצוי? מומלץ? ל-G2 יש עדכון אנדרויד רק עד ל-5.0.2, מאז יש לי בעיות במכשיר

כדאי לוותר על הכל ולקנות חדש?

עוצו עיצה בבקשה

מקפיצה לעזרה

מי יכול לעזור וליעץ

איך מפרמטים את המכשיר ומחזירים את התיקיות החשובות למכשיר?
האם כדאי בכלל להתעסק בזה או לקנות מכשיר חדש

עדכון אנדרויד אחרון למכשיר 5.0.2 שעשה לי את כל הבעיות, איך נמנעים מלהגיע לשידרוג הזה?

אולי פשוט תעשי לו factory reset.

אמורה להיות בהגדרות המכשיר אפשרות כזו.
מה שזה עושה זה מחזיר את המכשיר להיות בתול מחדש כמוני ללא אפליקציות, תמונות, סרטונים, היסטוריה של אפליקציות שונות, או כל דבר שהתקנת עליו ושמרת עליו לפני כן.
מוחק **הכל** ומשאיר את מערכת ההפעלה "ריקה" כך שתקבלי מכשיר שתצטרכי להגדירו מחדש ולהתקין עליו מחדש את כל האפליקציות וכו'.

אם בא לך קצת להשקיע, תוכלי להתקין עליו את cyanogenmod.
אם הדגם של המכשיר שלך הוא d802, זה העמוד המתאים להורדת cyanogenmod גרסה 13 (מרשמלו. כלומר אנדרואיד 6):
https://download.cyanogenmod.org/?device=d802

בויקי של המכשיר לא ראיתי שיש בעיות עם cyanogen 13.
הייתי מתקין את ה- latest nightly.
זה לפחות מה שאני עושה עם המוטו G "העתיק" שלי.

רק קחי בחשבון שאם את מתקינה את cyanogen, הממשק של LG כבר לא יהיה קיים במכשיר, אלא ממשק אחר, כמו זה שקיים בטלפון של גוגל.
גם לא יהיו עליו האפליקציות המיוחדות של LG.
אם תרצי לשמור לך אופציה לחזור למערכת ההפעלה המקורית שיש לך כרגע על המכשיר, תצטרכי לגבות את המערכת הקיימת כרגע(או למצוא באינטרנט התקנה שלה. לא חיפשתי...).

מפחדת להתקין עליו כל מיני התקנות שיכולות לשבש

את מה שיש לי וכבר יודעת ורגילה להשתמש בו

במידה ועושה שיחזור הגדרות יצרן - איך מחזירה את מה שגיביתי למחשב?

-------->

באופן כללי, אם הגיבוי שלך הוא של קבצי מוזיקה/מסמכים/וידאואים, הכי טוב יהיה שתחזירי את כל הקבצים האלו בדיוק לאותן תיקיות (באותו מיקום) בהן הם שהו לפני ה- reset.
כך, אפליקציות שאת משתמשת בהן (נגן מוזיקה/תוכנה לצפייה בתמונות/סרטים) ידעו היכן מונחים התמונות/שירים/וידאו במכשיר.

באופן כללי זה מכשיר נהדר

שאף טוב יותר מ-lg g3. אם יש לך ידע טכני וזמן פנוי, את יכולה להתקין עליו cyanogen, שזה אנדרואיד 6.0

למעלה