אז מי הדמות האהובה עליכם?

Bakura

New member
../images/Emo96.gif אז מי הדמות האהובה עליכם?

ולמה? סיבה מיוחדת? אני הכי אוהבת את זורו, בגלל הרבה דברים קטנים שקרו במהלך המנגה. אני גם מאוד נהנית מאינטרקציה בינו לבין צ'ופר. למרות שכל השאר גם נהדרים ומקסימים
~!!

BomberBY

New member
עלי זה ...

בונקליי~ כי גבר אמיתי לא מפחד ללבוש אווז ולרקוד בלט.

pokegirl

New member
שלי ללא ספק, האחד והיחיד...

לופי. לא רק שהוא הדמות האהובה עלי בוואן פיס, הוא הדמות האהובה עלי אי פעם
זה פשוט איזשהו קסם שנוצר בין הטמטום שלו, ה-D והמוסר שהוא עובד לפיו. אין לי איך להסביר את זה, הוא הכי טוב שיש.

Noam Raby

New member
אוסופ

הוא לא הכי חכם/ חזק/ מוצלח, אבל תמיד עושה את הדבר הנכון בסוף.

Winged Serpent

New member
זורו (מכיל קצת ../images/Emo58.gif לפרקים 250+)

כי למרות היעדר חוש הכיוון שלו אני אוהב את המסע שלו הכי. אני אוהב גם את הגישה השקטה-אדישה אבל המכבדת שלו. חוש הכיוון הדפוק שלו הוא חיסרון ממש בולט, אבל זה די טוב שאודה הכניס את זה כי זה נותן מימד נוסף לבחור הזה שהוא כזה סוס אבל בדברים מסוימים לגמרי לא מסתדר. ואני גם נורא אוהב את ברוק בגלל ההומור שאודה מכניס לתוכו, הוא אשכרה גורם לי לצחוק לפעמים והוא טיפוס שמח שמתרפק על העבר. מכולם אני הכי פחות אוהב את פראנקי, כי למרות שהוא מצחיק ודי מגניב, הוא מרגיש לא קשור ממש.

JeeChan

New member
עד כמה שזה ישמע נדוש

אין לי דמות אהובה בוואן פיס. אין כמעט סדרה שאני לא מוצא בה דמות אחת שאני אוהב יותר מהשאר, אבל בוואן פיס, הפיתוח דמות, העבר שגרם לי לא פעם לבכות, האישיות השונה של כל דמות, גורמת לכך שאין לי דמות אחת מועדפת.

pokegirl

New member
../images/Emo45.gif

תכלס, כולם פשוט מעולים. מפותחים כמו שצריך ועם השטיקים הקטנים שגורמים לך לאהוב אותם

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo45.gif כמוני כמוך

כל כך קשה להחליט את דמות אני יותר אוהב, אז אפשר להגיד שאני אוהב את כולם.

wumpa

New member
D:~

נו אני חייבת להסכים עם poke(a)girl כל מילה במילה אודה לא יכל פשוט ליצור דמות ראשית יותר מושלמת ממנו לאנימה כזאת~ חה. או שאני פשוט נמשכת לאידיוטים. (גם בון קלאיי לא רע בכלל =3=)

donotchoose

New member
אני די מסכים עם אור

קשה לבחור דמות אהובה בסדרה שכל דמות בה מקבלת את הדברים שצריך לאהוב בה. אבל הדמות שהכי מסקרנת אותי כרגע היא דראגון. ואני לא אפרט.

לופי ללא ספקות

למרות שאני אוהבת את כולם :] אבל לופי פשוט גאוני, אני נהנת ממנו כל פעם מחדש

נאמי, כמובן.

כשרונית, חכמה, יפיפיה, רציונלית, רגישה, מתוקה ואגואיסטית; מושלמת, בקיצור.

למעלה