נומי,נומי ילדתי

נופשת

New member
בחופש

אפשר לעשות לחמניות, אפשר עבודות ממנקי מקטרות (20 ש"ח לחבילה ענקית) אפשר עבודות בדס( כמו חימר , פחות מלכלך) אפשר צבעי ידים ( בחצר , להוציא שמפו ולשים ליד הצינור) צובעים עם תחתונים כמובן.. בטח יש עוד מליון , רק תגידי

אבא גאה

New member
שיר מופלא בפשטותו:

"טוב ליל מנוחה וחלום כבר מאוחר ומחר נקום ונראה איך שמגיע היום בסוף כל לילה טוב חושך ירד על הרחוב רק הירח משאיר את אורו הצהוב צרצר מצרצר צרצורו שר לילה טוב" לא מקסים? של יונתן גפן מתוך בכבש

אבא גאה

New member
לפעמים צריך לעבור על כל הרפרטואר

ואז לשיר מחרוזת משירי האירוויזיון של כל השנים ולעבור ליצירות קלאסיות וסימפוניות בלתי גמורות ולגלות שהילד עדיין ער
חזרנו מחברים בסביבות 21:30 והאפרוח נרדם בדרך חזרה הביתה, כשהגענו הוא התעורר וכל השינה נעלמה לה. הייתי צריך לעייף אותו מחדש....

השירים שאני שר כדי להרדים הם

1. in heaven מתוך הסרט eraserhead של דיוויד לינץ´ 2. Heaven של Talkingheads לשיר הראשון הסיבה ברורה לכל מי שראה את הסרט השיר השני הוא כי השיר הראשון קצר מדי

אבא גאה

New member
אלאדין היקר ../images/Emo24.gif כמה שהתגעגעתי

ואיזה כיף שאתה כאן.... נו, לפחות המוסיקה תמיד מחזירה אותך לפורום
ואני לא מכיר אף אחד מהשירים שהזכרת

.m

New member
../images/Emo24.gif

יווווווווו, כמה התגעגעתי אליך!
mai

קלטות וידאו

לפי האובססיביות שלי בנושא, בטח מתקבל הרושם שאנחנו צמודים כל היום למכשיר... אז האמת היא שאצלינו רואים 20 דקות ביום: בין ארוחת הערב (עד שתרד...) לאמבטיה. זה הוידאו. ו-טלוויזיה, אצלינו במיטה, כולם יחד בשבת בבוקר, ערוץ "הופ". והיום נתקלתי בכתבה המספרת שמפלצת-נקבה, נשאית איידס, מצטרפת בדרום אפריקה לגיבורי הסידרה: שורו הביטו וראו... (חשבתם למה האיידס בא בנקבה אצלם?)

soulbird

New member
../images/Emo4.gif אולי זה ילמד אותם משהו

Thabu Mbeki נשיא דרום אפריקה טען פעם שHIV לא גורמת לאיידס ושזו קונספירציה של הלבנים נגד השחורים. כיום יש שם 400 אלף חולי איידס (פלוס מינוס כי קשה מאוד להגיע למספר מדוייק בכפרים שבקושי יש להם טלפון וחשמל) למה זה בא בנקבה ? זה נראה לי קשור לתרבות\ מנתליות שלהם

MARMELAD

New member
מה זה קשור להומואים?

האיידס עובר בדרום אפריקה בעיקר דרך סטרייטים, עד כמה שידוע לי.

באמת מה זה קשור???

לא יודעת, אבל משום מה יש לאיידס שם של "מחלת הומואים"... באמת לא ברור לי למה... רוב חולי האיידס שהכרתי אישית לא היו הומואים בכלל (למשל סטרייטיות בנות 50...), אבל ככה קרה... ויש לי חשש שבעיני יוצרי הסידרה מפלצת נקבה נשאית איידס - יותר בטוח...

soulbird

New member
נכון שיש לאיידס שם של מחלה של גייז

אבל בדרום אפריקה מדובר כך נראה לי בכבוד הגברי . עיניין של מנטליות שונה. *** *** אגב תקנו אותי אם אני טועה אבל רוק הדסון היה גיי שנפתר מאיידס כנ´ל לפרדי מרקיורי. (נידמה לי)

MARMELAD

New member
גם עופרה חזה...

אני חושב שהסיבה שזו בובה של בת ולא של בן היא פשוט כי ככה הם מקבלים גם פמיניזם וגם איידס באותה המכה. אני בטוח שהם בכלל לא ידברו על מיניות בסדרה, אלא יציגו את איידס כמצב נתון, ככה שזה לא משנה עם היא גיי או לא.

יש הרבה יותר נשים נשאיות

כי לצד הנחדר יש סיכוי הרבה יותר גבוה להדבק בנגיף. מה גם שאצלן יש גם סכנה של הדבקת העובר, אז עוד יותר חשוב לעורר מודעות. אגב, גם בארץ קבוצת הסיכון הגדולה ביותר היא נשים צעירות.

למעלה