נומי,נומי ילדתי

אבא גאה

New member
../images/Emo95.gifנומי,נומי ילדתי../images/Emo1.gif ../images/Emo29.gif

שירי ערש...
חלקם נשמעים כמו שירי ארס....
אילו שירים אתם אוהבות?
אילו שירים אתן שונאים?
מה אתם משנות בשירים המוכרים?
אילו שירים המצאתם עבור הילדים/ות?
מה אתם/ן שרים/ות לילדים לפני השינה???

ציבונה

New member
בובה זהבה

ולפעמים היינו משנות ל: אמא אמא היא קורה (במקום אבא אבא היא קורה) שיר לשירה... כל הדיסק של לולה... יש דובים גדולים ביער .... את יפה את כל כך יפה את הכי יפה כך אומר לך... אבל בעיקר שירים תוצרת בית...

אבא גאה

New member
בובה זהבה היא להיט היסטרי גם אצלנו

עד שסוף סוף מצאנו שיר שלא רק שהילדה לא קוראה לאמא, היא קוראה לשני האבות שלה.....
"אבא, אבא היא קוראה"
כל הכבוד למרים ילן.... ואושר לפעמים דורש שאשיר :"אושר אושר היא קוראה....".

../images/Emo24.gif הילד גאון !!! ../images/Emo140.gif

אצלינו הולך הכי טוב "נומי נומי"... ובסוף שרים יחד "אמא הלכה לעבודה..." הכי שנוא : "הברווזון
המכוער"... קראתם פעם את הסיפור הזה בעיון??? המסר : יהיה לך טוב רק ב"גטו" של הדומים לך לחלוטין... מתאמנים על השירים של הקלטת החדשה... יש כבר אחדים , והם להיטים !!! ושירים תוצרת בית, המגוללים את עלילות היום שחלף...

soulbird

New member
אני שהייתי קטנה שנאתי את בובה

זהבה דווקה אהבתי את עצו רצו גמדים- "ואחד קטון קטן שם יפה לו טימפין טן התחבא בתוך שבלול..." מרים ילין שטקליס אבל אני יותר אוהבת את שירי הניגרו (אפרו אמריקאים) לשון

ועוד קטע נחמד לאללה

אם כי לא הייתי משתמשת בו דווקא כשיר לילה. יותר מתאים כשיר בוקר
כאן (קובץ של 510kb)

ילו... שיכנעת אותי

אני מתה על ממליגה... וגם על אנשים שיודעים להעביר קבצים ... עוד בימי היואל הישן ניסיתי ללמוד את העניין... מה שמזכיר לי: יש המלצות לבילויים עם הילדים בחופש חוץ מ- בריכה, בריכה, בריכה, ???

ילו

New member
מאיפה לי לדעת על תעסוקות ילדים?

החתולה שלנו לא אוהבת בריכה וילדים עוד אין...

../images/Emo3.gif תעסוקות ילדים...

תתכונני... אבל - התכוונתי לכולם... מישהו מכיר משהו מיוחד ומעניין???

ילו

New member
אל דאגה - דואגים לי מידי פעם

לבייביסיטר על האחיינים...

galgil

New member
ים !!!!!!

איזה כיף בים. נכון, יש הרבה חול אחר-כך, באוטו ובבית, אבל שווה. כדאי להגיע בסביבות 17:30 ולסגור שם את היום. זה גם יכול להיות בילוי חסכוני אם הולכים לחוף לא בתשלום ומביאים קצת אוכל מהבית (ברור שארטיק .....).

איזה ים איזה???../images/Emo7.gif

טונות של מדוזות מגעילות כל אחת מטר קוטר ממלאות את החופים. ממקורות יודעי דבר דווח לי שהן מתכוונות להישאר עד תום החופש הגדול, ולא לנטוש יום לפני ראש השנה ! רשמו אותן לקייטנה אצלינו בחופים !

ציבונה

New member
אפשר גם פעילויות חינוכיות

כמו: כולם שוטפים ביחד את האוטו בשבילם זה יותר כיף מבריכה - הם חוזרים הביתה רטובים ומרוצים וגם האוטו יוצא נקי. חוץ מזה משחקיות וגיבמורי - מ מ ו ז ג י ם ! שעות סיפור אופרה של אחה"צ ברחבה של בית האופרה בת"א הספריה העירונית בבית אריאלה גנים ציבוריים (אחרי 6 בערב חםםםםםםםםם) חברים מהגן בבית ממוזג ובריכה בריכה בריכה ....

אבא גאה

New member
אןפרה של אחה"צ???

ספרי.... שתפי..... בואי ניקבע יחד!!! אושר מת על מוזיקה ויכול לשבת שעה מול אופרה בטלוויזיה (עד שאנחנו מחוסרי התרבות מחשיכים לו לאט לאט את המסך, מעבירים ערוץ ומשכנעים אותו שנגמר......) ספרי קצת יותר על כך ומיד אח"כ שילחי מסר וניקבע יחד...

ציבונה

New member
הוא משהו האושר שלכם

לגבי מתי זה מתקיים, אז אני חושבת שזה פעם בשבועיים ברחבת האופרה בת"א. חינם אין כסף. לדעתי בימי חמישי. אבל זאגרב מתמצאת יותר ממני. היא היתה איתה. לי עוד לא יצא להיות שם. אני אגיד לה ליצור איתכם קשר.

למעלה