חברנ חדשה בפורום

אלונה20

New member
../images/Emo9.gifחברנ חדשה בפורום

היייייייייייייייייייייי שלום לכולם שמי אלונה בת 35 אלמנה +2 נכנסתי לפורום שלכם. והייתי מאוד מעונינת להצתרף לפרום ולדעת מה קורה ואך זה עובד אשמח מאוד להיות שטתפה לחויה שלכם תודההההההההההה

nypx

New member
היי אלונה

שבי תתרווחי הקפה בדרך הגעת בדיוק להתחלת החוויה

offe

New member
בוקר שכולו שמש וענננים
:

בוקר טוב לכולם. הנושא שהועלה החזיר אותי מספר שנים לאחור. ההתמודדות עם הריק, הלבד, למרות היותנו מוקפים/ות משפחה וחברים - זו מערבולת רגשות מבלבלת. אני אישית מצאתי דרך קצת יוצאת דופן וכל אחד יכול למצוא דרך כחפצו. בהיותי ילדה ונערה - גדלתי בבית דתי. מאז נישואיי - הפכתי לחילונית גמורה - למרות מספר דברים שהופנמו בי ונשארו. לאחר שבועיים - קראתי מודעה בעיתון על "מרכז רוחני ישראלי" ושם ניתנות הרצאות ברוח היהדות. הגעתי לבד - קבלת הפנים החמימה מצד המארגנים - ההרצאה המעניינת - הכיבוד קפה ועוגה - השרו עליו שלווה מסוימת. וכך התמדתי במשך חצי שנה - פעמיים בשבוע - אפילו נסעתי עמם לסוף שבוע בירושלים וזה היה אחד מסופי השבוע הקסומים שחוויתי - פשוט זרק אותי אחורה לימי ילדותי. לאחר חצי שנה של נועם וחמימות - פשוט הפסקתי, התחזקתי ויצאתי לדרך עם כוחות נפש להתמודד עם המציאות היום-יומית. לא קל - אבל לא נורא. המשך יום נעים offe

meshi4

New member
בוקר טוב ../images/Emo141.gif

איך להמשיך?איך להתמודד?זה ענין של בחירה אישית. אני הלכתי בהתחלה לחוג קבלה.[לא בקטע הדתי]זה נתן לי כלים להתמודדות וחיזק אותי.כמה שהסביבה תהיה תומכת ומחזקת.בסופו של דבר זאת החלטה אישית לבחור בחיים ולהמשיך הלאה .תהליך השיקום הוא ממושך וקשה.עליות וירידות במצב הרוח. אני נאבקת בתחושת הכאב .המועקה ותחושת המחנק בגרון.כי שונאת את התחושה הזאת.הפתרון שמצאתי לי .להדחיק לא לחשוב יותר מדי.

אלונה20

New member
תודה לך

היייייייייייי בוקר קסום לך או לך תודה לך על העידוד מקווה שיהיה נחמד כאןןןןןןןןןןןן

למעלה