שרשור הפרק היומי - פרק 2 !

Paz Love Gal

New member
פרק משובח!D:../images/Emo152.gif

אולה וניר
טל וטל
XD ליסה ועׂז
טוב שהם הלכו הביתה,אבל חבל לי על עׂז. איך כאב לי הלב שהיא צעקה עליו. הוא היה מזה חמוד
איזה מטומטמות הבנות,יוווו לא יודעת היסטוריה פשוטה של המדינה שלהן! אני מדקלמת את זה בע"פ
איציק
XDDDDDDDD נראלי בכוונה הוא עשה שיראו לו ת'...XD סוטה בכול מקרה,מחכה לפרק הבא בהתרגשות!

Yggdrasil19

New member
טל מ-ל-כ-ה!!!!!

Tier A טל לירון דניאל Tier B אולה מלאני רעות Tier C לירן רוקסן ליסה
גאל גרררר...
כשגאל חשבה שישיבה דבילית היא הכנסת, אז בתור ישראלי וירושלמי התעורר בי רצון עז לקפוץ לתוך מיני ישראל ולחנוק את גאל למוות.

Paz Love Gal

New member
היא באמת מלכה ../images/Emo47.gif../images/Emo152.gif

פתאום היה לה התקף חוכמהXD גאל מעצבנתXD הטיפשות אצלה עוברת כול גבול!

Yggdrasil19

New member
מה שכן, הפרצוף של טל פחות משהו

למרות שיש בנות פחות טיפשות עם פרצופים יפים, כמו דניאל ומלאני. אפילו שמלאני היא זו שאמרה שהשמש זורחת ושוקעת באותו מקום, ב"עברית" (מישהו בהפקה צריך לדעת מה זה "לועזי"!!!!!) היא הייתה טובה, ואת התשובה במתמטיקה היא ענתה בביטחון, אפילו שתשובתה הייתה גבוהה בחמישים מהתשובה הנכונה, 525.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifלטל יש פרצוף נפוץ כזה ../images/Emo2.gif

כאילו לא יודעת, יש לה פרצוף מוכר כזה, לפחות לי... ויש לה גוף יפה (אבל לכולן שם יש) אבל בפרצוף יש לה משהו נוקשה וגם בלונדיני לא ממש מתאים לה :\ בכל מקרה לא ידעתי אם היא באמת בעלת ידע כללי נרחב יותר כמו שהיא אמרה ובארץ עיר היא די הוכיחה את זה (=

sdavid1

New member
חח נכון../images/Emo45.gif

באמת יש לה פרצוף נפוץ חחח אבל היא חמודה

Yggdrasil19

New member
דווקא בעברית היא הייתה פחות טובה

אם אני זוכר נכון, היא זו שתרמה לאומה עם המשפט הקורע "רנדומלי - ילדה בשם רן, היא יכולה להיות דומה לי"

Yggdrasil19

New member
והTiers של הבנים

Tier A שחר נמרוד איציק (כן, כן!!) Tier B איתי אדם יואב Tier C איליה עוז
ניר טל

יאאא =]]

באסה שרוקסן ונמרוד נשארו כי רציתי את עוז וליסה.. לא בגלל ליסה! בגלל עווווזזזזזזזזזזז החמוווווד הזה.. פרק קורע ביווותר =]]]

שירי116

New member
../images/Emo28.gifבדיוקק!!

עזזז הוא כזה חמודד ונחמד כזה אוףף למה הוא הלך ): הוא שילוב של יופי ואינטליגנציה :] וגם הוא כזה נראה בנאדם טוב.. אמנם בקושי הספקנו לראות כי היו רק 2 תוכניות אבל ממה שראיתי הוא כזה מקסים אוףףף

Yggdrasil19

New member
"מבזק חדשות: בנות יפות הן גם בני אדם" WTF??

כאילו, כל-כך קשה למצוא בנות חכמות שהן גם יפות? לא! האוניברסיטה מלאה בכאלה.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifחח כן...

אז מה, הוא בטח אמר את זה כי בעבר בנות יפות לא דיברו איתו והוא לא איתן ולכן הוא לא הכיר. לא שצריך לתייג ככה אבל זו התוכנית... גם ליסה אמרה שהיא "מתייחסת אחרת לחנונים" אז מה? לפחות הוא היה ממש נחמד אליה אז במיני ישראל ותמך בה... P:

Yggdrasil19

New member
ויש לו סיכוי עם בנות יפות, חכמות או לא

הוא עכשיו יודע שלא כולן סנוביות, פרחות ופקאצות. וברגע שהוא יסיים את לימודיו במרכז לאומנות הפיתוי (או איך שלא קוראים למקום ההזוי שהוא חניך בו), סיכוייו ישתפרו שבעתיים.

Yggdrasil19

New member
הבעייה היא בפרטנרית

הוא לא שר כל-כך גרוע, ולמעשה הוא ענה נכון על שאלות הטריוויה. טל, לעומתו, שר יותר גרוע מהזייפן הכי גרוע שאי פעם ניגש לאודישנים של כוכב נולד.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifהאמת

שלדעתי זה היה מטומטם בכלל לתת משימה של שירה כי לא כל בן אדם יודע לשיר ואז זה כבר יכול להוריד מההופעה... נכון, לא התייחסו כ"כ ליופי שבשירה אלא להופעה שנתנו וזה אבל זה לא נעים ככה.

הדברים עם קהל שאני זוכרת מארה"ב

כל המשימות האלו הם של החנונים (היו גם משימות קהל של היפות) עונה 1 - תחרות ריקוד עם הפרטנרית. עונה 2 - תחרות קריוקי. עונה 3 - תחרות סטאנד-אפ. עונה 4 - תחרות ראפ. עונה 5 - תחרות כישרונות.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifוואלה...

טוב, אבל שלא יצפו שזה יהיה טוב כי לא תמיד יש את הכשרונות... אבל שירה זה במיוחד

למעלה