שרשור הפרק היומי - פרק 2 !

שירי116

New member
../images/Emo28.gifלאאאאאאאאאאאאא

אני לא רציתי שעז וליסה ילכו לאאא לאאאאא אוףףף ): אבל בכללי הייתה תוכנית מצחיקה, ס'חמודים
ואדם הזה הורג אותי עם היציאות הפילוסופיות שלו... אבל זה לא שווה אם עז וליסה הלכו לאאא

m B L O N D A

New member
../images/Emo181.gif אז ככה ,

בהתחלה אהבתי את ליסה והבן זוג שלה , אבל אחרי ההופעה איך שראיתי שליסה צעקה עליו אז היא ממש מגעילה אבל ממש . היה לי ממש על עז שדחפו לו בת זוג כזאת
לבסופו של דבר היה אחלה פרק . ה - זוג שלי הוא אולה
וניר .

sdavid1

New member
חחחחחחחחחחחחח אני ממש נשברתי לרסיסים

כשגאל אמרה: כבשנו את הכנסת בשנת.. חחחחחחחחחחחחחחחחחח כמה צחקתי מזה עאלק כבשנו
אולה וניר לדעתי זה הזוג הכי יפה, כי ניר מדהים,באמת הוא ממש חמוד שהוא החליט ככה ללמד אותה להרצאה ובסוף היא זאת שניצחה.. גם כשהיא בכתה הוא עודד אותה והכל ואין עליו
וחבל שעוז עף,ליסה עפה מצויין אבל עוז חמוד, אהבתי שהוא ככה עודד אותה במיני ישראל והיה אליה חמוד אין עליו
גאל שוברת מצחוק כל פרק חחח איציק גם קרע אותי בהופעה במועדון שהוא השתטח על הרצפה אין על התוכנית הזאת

Yggdrasil19

New member
מילא כבשנו...

הבניין שהיא דיברה עליו בכלל לא היה כנסת! ואני כל הזמן מתלבט האם להיקרע מצחוק או מעצבים!

sdavid1

New member
עוד לא שמו את פרק 2 בVOD

מזה? ונראלי שרק פרק 1 חינם כי כמעט כל התוכניות בערוץ 10 זה בתשלום הלוואי שגם פרק 2 יהיה בחינם

Paz Love Gal

New member
מזיתתתתתתתתתתתתתתתת../images/Emo152.gif

!!!!!!!!!!!!!!!1111111111%#@^#@#$^$##$^$#&$ את זוכרת אותי? :O XD תתחברי למסן
ויש את הפרקים גם באתר נענע,לחלופין לויאודי. ויאודי אולי הפרק הראשון היה בחינם,גם יכול להיות[:

שירי116

New member
../images/Emo28.gifועוד משהו שרציתי להגיד...

מי אומר "קוּל" היום? זה נשמע רע בעברית.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifוגם בקשר להדחה של עֹז../images/Emo69.gif

אני מבינה שזה היה בגלל החוסר הסתדרות בינו לבין ליסה, אבל מה הוא עשה? :\ הוא התנהג בסדר גמור ולא היה מגיע לו לעוף ככה רק בגלל היחס שלה אליו
זה לא הוגן, הם לא התחשבו בו...

למעלה