../images/Emo6.gif

עומריקו!! מה המצב? זאת הילה זוכר אותי? לא שמעתי ממך מאז ישראלי... אני איתך בכל הקטע של הפורום הישן למרות שלא הייתי ממש פעילה בו אבל כאן אנלא מצליחה למצוא כמעט כלום... שקסי, את מכירה את דניאל מדרום שרון? את יודעת באיזה מושב הוא אולי אם את מכירה אותו?

מאיושית

New member
היי הילה!../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה!
רק בבקשה- הודעות שמיועדות לאדם פרטי לשלוח במסר אישי או לשרשר. תודה.

Princess 1

New member
הפורום הישן זה זה שהיה בפורטל

הכחול, באתר של התנועה.. הפורום הזה מקפיץ דברים שמתחילים לעלות לי על העצבים ... יש לי שאלה למעיין ולשי : מה הסיכוי שאם באמת נממש את הרעיון של מר עומריקו ונעשה הצבעה אנחנו נחזור לזה הישן
אפילו שאני מאמינה שצריך לתת לזה צ´אנס וזה לא יכול להיות כל כך מסובך לשתמש בו אפילו ושהוא מתחיל להטריד אותי באופן קיצוני, זה אפשרי שנחזור לפורום? קיימת כזאת אופציה?

מאיושית

New member
ד"א

הפורום הישן לא היה באתר של התנועה, הוא היה ב"דיבורים" והיה אליו לינק מהאתר של התנועה, גם לפורום הזה יש לינק מהאתר של התנועה. שי פשוט שינה את הלינקים.

שקסי

New member
../images/Emo59.gifבטח שאני מכירה את דניאלוס!!!

אני רואה אותו בערך כל יום אנחנו חברים מה זה טובים ד"א הוא מגן חיים או השם המוכר יותר -גנ"צ.... מאיפה את? אולי ערבה? אני ימסור לו ד"ש אם אני ידע רק מי את... ואפילו יש לו אי סי קיו חדש...שיכנעתי אותו... וזהו ותודה על זה שאת תומכת בי! ועוד משהו...אם יש לך פעילות על זכויות אז זה יהיה מצויין אפילו עד מחר...כי רק ב4 יש לי פעולה...

לשקסי ../images/Emo13.gif

יא תגידי לדניאל שזאת הילה ממושב עידן בערבה הייתי איתו באילת בחופש הגדול בבאולינג... ואני יכולה ת´איי סי קיו שלו??? רגע את מד"מית? קוראים לך עדי? היית אולי גם בישראלי במרפאה רוב הזמן (כשאני הייתי שם לפחות...)? בתוך מזה נכנס זכויות הילד? יחיד וחברה, סובלנות או מה? שאני ידע באיזה תיקיה לחפש...

שקסי

New member
אוף זה נמחק לי! מחדש...

הילה !!! מה קורייי עכשיו הבנתי מי את...זאת עם החניך המקיא ששפכתי עליו מים!!! הנה האי סי קיו שלי: 146638830 ושל דניאל: 177161559 תהיי בקשר!!! מה איתך?

../images/Emo13.gifלשקסי שוב

עדי!!! אכן אני זאת עם החניך המקיא...
חיברתי אותך לאיי סי קיו אז תאשרי אותי! וגם את דניאל תגידי לו שזאת אני בבי"ס או משהו... אני בסדר מה איתך?

למעלה