פרק 511 במנגה יצא אבל|זבנג|

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifפרק 511 במנגה יצא אבל|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

עדיין אין תרגום בינתיים ספוילר קטן פיקה פיקה

Winged Serpent

New member
אין לי שום מושג מה הספויילר שלך אומר, אבל |ספ

קצת מעצבן אותי שהם היו מותשים לחלוטין אחרי הקרב עם הפסיפיסטה, ציפיתי שברמה שלהם יהיה פחות נורא אם כולם יתמודדו נגד מישהו אחד. ולפני שמישהו רץ ואומר "אבל זה רק מראה כמה הוא חזק", זה לא משנה לי כי אני עדיין לא אוהב את זה. עכשיו, סנטומארו, קומה וגם קיזארו? אוברקיל X_X נראה לי שהכוח של סנטומארו, לפי התרגום, הוא ב- guard שלו. כלומר הוא יכול להתגונן כמעט מכל התקפה אבל אולי ההתקפה שלו עצמו די חלשה (ולכן הוא שומר ראש לד"ר וגהפאנק). מעניין שריילי הופיע. זה אומר שאו שהוא עקב אחרי לופי וצפה בו, או שעקב אחרי קיזארו וצפה בו, או שהוא עבד על הספינה שלהם ליד (הכי סביר, אבל הכי קלוש). כך וא כך, אני חושב שגארפ אמור להגיע בקרוב. אה, ואם הוא עצר את הרגל של קיזארו, זה או כי יש משהו בשם king of darkness שלו באמת שנוגד את האור של קיזארו, או שיש לו קאירוסקי (אבן-ים) בנעליים כמו להוא מסקאייפיאה, נראה לי הגיוני. אה, והפרק יצא מתורגם כבר בכמה הוצאות (לא battle franky עדיין), אל תורידו את של Binktopia כי לדעתי הם לקחו לעצמם יותר מדי "חופש אומנותי" בתרגום שלהם.

De-Panther

New member
|ספוירל| טוב נו פשוט נזכרתי..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

בפוקימון כשקיזארו סיפר על הפרי שהוא אכל
את מי זה מעניין איך ריילייט הופיע - העיקר שהוא שם! זה הולך להיות מגניב! אני לא חושב שהוא הספיק להתרחק יותר מידיי מהסטרוהטס... ואני מניח שכמו שהוא משרה אווירה מסוימת, הוא מסוגל להרגיש אווירה של אנשים חזקים אחרים יש כמה אפשרויות לאיך הוא חסם את קיזארו הטריק המיוחד הזה שהוא עשה כדי לשתק את כל האנשים במכירה הפומבית, יכול להיות שזה יכול גם לעצור יכולות של פרוט יוזרס ובין השאר גם לוגיה טייפס, איכשהו, לכמה שניות יש לו את האבןים הזו בסנדלים אולי הוא בעצמו דוויל פרויט יוזר - מה שלא נראה לי. נדמה לי גם שאמרו איפשהו שהוא לא, אבל אני לא בטוח לגבי זה ואולי יש טכניקה אחרת מה שכן, זה מראה שאפשר לעצור לוגיה טייפס גם בלי להיות הניגודים שלהם עכשיו אני מחכה לפרק הבא

../images/Emo58.gif

א. אם כבר דמות כלשהי מוואן פיס מזכירה את פיקאצ'ו, אז זה אנל. ב. ה"טריק המיוחד" שריילי עשה במכירה הפומבית כבר הוסבר, ואפילו לא מזמן: כששאנקס ו-וויטבירד נפגשו, אחד הסגנים של וויטבירד הסביר את זה בהקשר לשאנקס. די להפליג בדמיונות - אין לזה שום קשר לפרות השטן, ולמעשה אין לזה גם הרבה השפעה נגד דמויות חזקות. ג. כן, יכול להיות שיש לו אבן בסנדלים, ויכול להיות שהוא פשוט צחצח אותן טוב-טוב באותו הבוקר ולכן האור של קיזארו משתקף בהם בחזרה, או משהו כזה.

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif ידוע לנו ממה נובע...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הטריק הזה עדיין, לא ידוע לנו איך בדיוק הוא מתבצע - איך בנאדם צובר כל כך הרבה כוח ועוצמה לבצע אותו? וכמו שאמרתי, זה לא בטוח שהטריק הזה בעצמו מבוצע כאן. אבל אולי גירסה שלו. נניח במקום לשלוח את כל האנרגיה מסביב - הוא מרכז אותה במקום אחד

פרק טוב ../images/Emo58.gif

אחרי שדיברו כמה הבדלי רמות יש בין 2 האזורים בגראנד ליין, אני שמחה לראות שזה נראה לעין ושהפציפיסטה, קאיזארו וסנטומארו באמת חזקים בצורה משמעותית. (הפציפיסטה לא בדיוק, אבל עדיין לקח זמן להתגבר עליו) מה שאני לא מבינה זה איך בדיוק ריילי יכול גם להילחם בשבילם וגם לעבוד על הספינה שלהם? בקצב הזה הוא יצטרך יותר מ-3 ימים לסיים להכין אותה. לא שאני מתלוננת- אם כל מה שקרה עד עכשיו היה היום הראשון, הולך להיות סופר מגניב ביום השני והשלישי X3 אני גם שמחה לראות שזורו באמת במצב לא משהו. סוף סוף קורה שמישהו נפצע בקרב קודם ולא נרפא באורך פלא עד לקרב הבא. אם כי זה כבר קרה בסאגת ארלונג כשחושבים על זה... מעניין שזה תמיד קורה לזורו. ועכשיו בטח יהיו מלא ציורים של קאיזארו בתור פיקאצ'ו XDDD רק שלא יעשו את השם של המתקפה שלו "פיקה פיקה"... זה יהיה יותר מידיי בשבילי XD

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo6.gifוואי זה יהיה ענק..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ציורים שלו בתור פיקאצ'ו נראה שאוהבים להתעלל בזורו
זה מתחיל עוד מאיך שהוא הופיע... אם ריילייט נלחם, אני לא חושב שבאותו זמן הספינה עובדת על עצמה
מעניין אם הוא ילמד את פרנקי איך להתאים את הספינה

../images/Emo58.gif אכן פרק נפלא

אבל אם כבר פיקאצ'ו, אז זה אנל שאמור להתחפש אליו, לא קיזארו.

ANGELUSPIKE

New member
בגלל שזה הגימיק של זורו

להיות פצוע, הבן אדם חייב לשמישהו יפצע אותו עד מוות כדי שהוא יחזור יותר חזק וינצח, שאני חושב על זה נראה לי שהוא זורו בעצם סייאני ואולי הוא אח של וג'יטה.

וואי פרק טוב!

זורו ;~; כבר חשבתי שבאמת הולך לקרות לו איזה משהו בלתי הפיך, איך שכולם נכנסו להיסטריה.. אבל נו וואן פיס בכל זאת. והקרב הקטן הזה באמת החליש אותם יותר מידי, מצד שני הם בטח הולכים להתחזק כהוגן D: הפרקים קצרים מידי ]:

JeeChan

New member
יו פרק ממש ממש טוב ;; ../images/Emo58.gif

סג מסכים עם כל הדעות, בדוק יהיה ארטים של קיזארו כפיקאצ'ו XDDD לא ציפיתי שריילי יופיע, אבל היה ממש משמח לראות אותו צץ. ממש פחדתי ;; ואיך זה שכל הזמן זורו הוא זה שנפצע קשה @_@ מסכן ;-;. מסכים לגבי מה שאמרתם, שבהחלט שמים לב להבדל בכוחות כשמגיעים לאזור הזה. הקרבות ממש טובים ואני ממש רוצה עוד פרק ;;

למעלה