מצעד הזוכים המוצדקים

../images/Emo106.gif ובמקום ה-22...

במקום ה-22 עם ממוצע של 7.157 נקודות ניצבים הזוכים של אירוויזיון 1981 והם חברי להקת Bucks Fizz עם השיר Making your mind up

../images/Emo106.gif ובמקום ה-21...

במקום ה-21 עם ממוצע של 7.1667 נקודות ניצבת זוכת אירוויזיון 1998 וזוהי דנה אינטרנשיונל שזכתה עם השיר דיווה. כמו הדעות לגבי קרולה גם הדעות לגבי דיווה מאוד חלוקות וגם כאן יש מחנות של אוהבים ושונאים. בכל מקרה, על דבר אחד כולם מסכימים והוא העובדה שמאז זכייתה של דנה האירוויזיון מקושר יותר להומואים מאשר הוא היה לפני שנת 1998.

חוצפה ../images/Emo70.gif אני פשוט לא מאמין ../images/Emo70.gif

נתתם לשירים עלובים כאלה כמו פינלנד 06 ושוודיה 99 לעקוף את יצירת המופת הזאת שנקראת "דיווה" אין- אנשים פשוט חרשים, זה לא ייאמן
מעניין מי המשובדים שהצביעו שאפילו נתנו לדיגילו דיגיליי הדבילי לעקוף את דיווה
דיווה הזוכה הכי מוצדק והכי איכותי והכי טוב אוור
זה שיר הפופ הכי טוב בתולדות התחרות יא מסכנים
דיייייי אני חייב להוציא את כל העצבים שליייייייייייייייי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ביג בן, צא מהסרט שאתה חי בו ודחוף
ואחרי שתצא, תקרא את ההודעה הראשית ותבין שזה דירוג לא ע"פ טעם אישי אלא ע"פ ממוצע ניקוד שנקבע ע"פ טעם השופטים והקהל האירופאי שהצביעו ובחרו בו למקום 1 באותו אירוויזיון

כן שמתי לב, נשמה |פאדיחה|

שמתי לב אבל מאוחר מדי חחחחחח בכל מקרה אני חושב שדיווה זה השיר כמעט הכי WOW ששמעתי אי פעם באירו, ואני אשקול להעלות אותו למקום 1 בדירוג שירי ישראל שלי
לעומת זאת, כמה חברי פורום חושבים שדיווה זה זבל של שיר, כנראה בגלל שהוא לא מכיל ליריקס כמו Samo Ljubavi moja tvoja ושאר זומבה זומבה למיניהם... כמובן
דיווה זה זבל, ו"ליילה" ו"שטיקלה" הם הכי איכותיים שיש
איך לא הבנתי את זה קודם
דיווה זה שיר הפופ הכי איכותי שקיים נדמה לי עליי האדמות... פשוט יצירת מופת שנופלים ממנה ברצפה פעם אחרי פעם- גם מרקיד, גם מקפיץ, גם להיט היסטרי, ויחד עם זה- כל כך מרגש ונותן תחושה של אקסטזההההההההה

../images/Emo106.gif ובמקום ה-20...

במקום ה-20 עם ממוצע של 7.363 נקודות ניצבת זוכת אירוויזיון 1996 "הקול" והיא כמובן Eimear Quinn שהביאה לאירלנד את הזכייה השביעית באירוויזיון (והאחרונה לביינתיים)

../images/Emo106.gif ובמקום ה-19...

במקום ה-19 עם ממוצע של 7.409 נקודות ניצבת זוכת אירוויזיון 1999 האישה והבלונד שרלוט נילסן ש"לקחה את כולנו אל גן העדן" שבדיה, שם התקיים אירוויזיון 2000. וכמו בכל זכייה, גם כאן יש מחנות בפורום ולפני כמה שנים אפילו היה ביניהם מאבק על גבי הפורום. המחנות כמובן הם אוהדי שרלוט ואוהדי סלמה.

../images/Emo106.gif ובמקום ה-18..

במקום ה-18 עם ממוצע של 7.473 נקודות ניצבת זוכת אירוויזיון 1983 קורין הרמס עם השיר Si la vie est cadeau שניצח את עופרה חזה על חודן של 6 נקודות

../images/Emo106.gif ובמקום ה-17...

במקום ה-17 עם ממוצע של 7.652 נקודות ניצבת זוכת אירוויזיון 2002 מארי אן עם השיר "אני רוצה" שהביא ללטביה את הזכייה אחרי 3 השתתפויות בלבד.

אייככככס!!! מי בחר בזה בכלל??!!!

השיר הכי מטופש באירוויזיון יחד עם שבדיה 84 זוכה לא מוצדק בככל!!!!

Lirronia

New member
בזמן ההצבעה של אותו אירו- רציתי

שזה יזכה רק כדי שמלטה לא תזכה חלילה.

../images/Emo3.gif אצלי זה היה דווקא הפוך...

העדפתי את מלטה...למרות שגם ההיא היתה לא משהו....

לטביה 2002 זה הכי עלבון../images/Emo18.gif

לאינטליגנציה של השומעים, הוא פשוט זבלי בכל מובן של מילה|איכס| ואומר את זה אחד שסוגד לבייבי דול ואוהב את מקדוניה 2000

viveros

New member
אחת הזכיות המוצדקות שהיו

אם לא המוצדקת מכולן. השיר הזה שינה את האירוויזיון (לאו דווקא לטובה), וכמעט כל מי שצפה בהופעה באותו ערב ידע שזה יהיה השיר הזוכה. לפי דעתי זו הגדרה של זכייה מוצדקת.

../images/Emo106.gif ובמקום ה-16...

במקום ה-16 עם ממוצע של 7.791 נקודות ניצבת זוכת אירוויזיון 1993 Niamh Kavanagh עם השיר In your eyes שהביא לאירלנד זכייה שנייה ברציפות אבל לא הזכייה האחרונה ברצף...

למעלה