מצעד הזוכים המוצדקים

mikko1

New member
../images/Emo45.gif יש פה בעייה עם ההגדרה

אני חושב שממוצע נמוך מרמז על חוסר אחדות בקרב המדינות בדיעה על השיר הזוכה. ההגדרה של זוכה מוצדקת היא לא מדוייקת.

מיקו, מה שאמרת זה למעשה ההגדרה

ככל שיש הסכמה בקרב כמה שיותר מדינות על הזוכה זה מצדיק את הזכייה של אותו שיר. וכמובן שלכל אחד יש את ההגדרה הפרטית שלו לגבי איזו זכייה היא מוצדקת ואיזו היא לא וזה כפוף לטעם האישי של כל אחד אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שסביר להניח ששיר שמגיע לתמיכה גדולה מאוד (ואת זה תוכלו לראות בטופ 10) הוא זוכה מוצדק כי מרבית המדינות נתנו לו את מירב הנקודות

avinor

New member
הכי פחות מוצדקת?! זו אחת הזכיות הכי

מוצדקות לא רק של ישראל אלא בכל תולדות האירוויזיון ועצם העובדה שיצאו לשיר יותר מ-2,000 גירסאות וביותר מ-70 שפות אומרת הרבה.

drnaji

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

איך שלא תסתכל על זה הזכיה של "חראלויה"
היא לא מוצקדת. נתחיל בפסטיבל הזמר של שנת 79 שהוא ענננננננננננננננק
היו שם לפחות 4 שירים הרבה יותר טובים מחראלויה.. אירו 79 - אחד האריווזיונים הכי חזקים שיש
היו לפחות 10 שירים (שיר=שיר+בצוע+הופעה) יותר טובים מחראלויה. לא יודע מה עבר על השופטים המושחתים ..אולי הם הסתנוורו מכל השינוי שהיה בשיראל באותו שבוע שהיה בו האירו (זה היה שבוע שבו סדאת הגיע לארצ ונאמ בכנסת או שזה היה השבוע של חתימת הסכם השלום עם מצריים
). קיצר,לפי דעתי זאת אחת הזכיות הכי גרועות אי פעם,אולי רק בריטניה 97 יותר גרועה ממנה כאשר זוכה גרוע אצלי נמדד לפי מספר השירים היותר טובים ממנו באותה שנה.

פסטביל הזמר/הקדם של 1979../images/Emo18.gif

היה הכי מדהים שיכול להיות ואף עלה על האירווזיון עצמו. האירוויזיון עצמו גם היה אדיר מבחינת שירים. העובדה שהללויה זכה זכיות מוצדקות גם שם וגם שם במקום הראשון מסבירה את גדולתו
|משתחווה|

drnaji

New member
../images/Emo45.gif על פסטיבל 79 ../images/Emo99.gif

זכיות בקדם ובאירו מעולם לא שיקפו גדולתו או איכותו של שיר..ובטח לא כאשר היו שופטים מושחתיחם

טוב, כנראה שאף פעם לא נסכים../images/Emo18.gif

לגבי השיר, אתה תחשוב שזה חרא ואני אחשוב שזה עילוי מדהים. לפחות אנחנו מסכימים שקדם 1979 היה מצוין.

../images/Emo106.gif ובמקום ה-25...

במקום ה-25 עם ממוצע של 6.952 נקודות ניצבת הזוכה של אירוויזיון 1991 וזוהי אחת הדמויות היותר שנויות במחלוקת בפורום שלנו – קרולה או כפי שכינו אותה מנחי קדם 1992 "מיס קרולה". כמו שהפורום נחלק לשונאי ואוהבי קרולה ככה גם נחלקים המעריצים דעתם לגבי הזכייה של שבדיה ב-1991. חלק מרוצה מאוד מהזכייה של קרולה והאחרים טוענים שהניצחון נלקח "בכוח" מצרפת.

מה מצחיק בזה?

בחייאת שאם לא היה כתוב למטה קרולה לא הייתי מזהה אותה!!! אני הייתי דווקא שם אייקון כזה-

Gn434

New member
כי היא ניסתה להראות כמו פיטר פן

נו Captured by a love storm

../images/Emo41.gif סיכום מקומות 32-25 ../images/Emo41.gif

עברנו כבר רבע מהדרך וזה הזמן לסיכום קצר במקומות 32-25 ניצבים כל השירים שלא הצליחו לעבור את מחסום 7 הנקודות (מחסום שיישבר במקום ה-24) השירים מגיעים מ7 מדינות שונות: יוון, יוגוסלביה, טורקיה, נורווגיה (נמצאת פעמיים), שוויץ, ישראל ושבדיה 2 זכיות הן משנות ה-2000 2 זכיות הן משנות ה-90 3 זכיות הן משנות ה-80 וזכייה אחת משנות ה-70

../images/Emo106.gif ובמקום ה-24...

במקום ה-24 עם ממוצע של 7.045 נקודות ניצבת הזוכה של אירוויזיון 1992 וזוהי אירלנד, המדינה שזכתה 7 פעמים באירוויזיון ו-6 פעמים בשנים הנבדקות במצעד זה. עבור לינדה מרטין זו הייתה הפעם השנייה באירוויזיון. בפעם הראשונה היא הגיעה למקום ה-2 עם ממוצע של 7.61 שזה הרבה מעבר לממוצע של ב-1992

../images/Emo106.gif ובמקום ה-23...

במקום ה-23 עם ממוצע של 7.0952 נקודות ניצב הזוכה של אירוויזיון 1990 וזהו טוטו קוטוניו עם השיר Insieme: 1992

למעלה