שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.

sacrament

New member
קו 49 מהכפר הירוק לפתח תקווה
אני צריכה להיות מחר בתחנה המרכזית בפתח תקווה בשעה 8 בבוקר בדיוק. מישהו יודע במקרה כמה זמן לוקח להגיע מהכפר הירוק לתחנה המרכזית בפתח תקווה? אני מניחה שבגלל שאין אוניברסיטה הוא יהיה קצת פחות עמוס...תקנו אותי אם אני טועה. זה ייקח יותר מחצי שעה? תודה מראש לעונים!

אוהד11

New member
אני צריכה להיות מחר בתחנה המרכזית בפתח תקווה בשעה 8 בבוקר בדיוק. מישהו יודע במקרה כמה זמן לוקח להגיע מהכפר הירוק לתחנה המרכזית בפתח תקווה? אני מניחה שבגלל שאין אוניברסיטה הוא יהיה קצת פחות עמוס...תקנו אותי אם אני טועה. זה ייקח יותר מחצי שעה? תודה מראש לעונים!
ביום ראשון בבוקר קשה לדעת גם ללא הלימודים
אבל כנראה 30-40 דקות

cwen

New member
קחי טווח ביטחון לא קטן לדעתי
הולך להיות מחר בלאגן לא נורמלי עם האוטובוסים. 49 אמנם לא השתנה, אבל עלולה להיות השפעה.

nitsansh

New member
שלום, מחולון לרחובות
בשביל להיות מחר ברחובות ב07:20 (תחנה אחת אחרי הרכבת), ולצאת מקולנוע רינה בחולון. יש שינויים בתחבורה? קו 301 עובד? תודה ושבוע טוב.
אין שינויים בקוים בין עירוניים אבל יש שינויים
בקוי חולון. לצומת חולון נוסעים קוים 71, 75 מרחוב וייצמן. מקוגל גם 43, 271, 76, 89, 189, 289.

danak88

New member
לאור השינויים המעצבנים יש לי בעיה...
עד היום הייתי מגיעה מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב עד לרחוב סלומון פינת הנגב (תחנת הגר"א) באמצעות קו 27 של דן. מאחר והקו הזה לא קיים יותר, מישהו יודע איזה לאיזה קו יש עצירה בתחנה הזו? או תחנה מאוד מאוד קרובה לזו???

אוהד11

New member
עד היום הייתי מגיעה מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב עד לרחוב סלומון פינת הנגב (תחנת הגר"א) באמצעות קו 27 של דן. מאחר והקו הזה לא קיים יותר, מישהו יודע איזה לאיזה קו יש עצירה בתחנה הזו? או תחנה מאוד מאוד קרובה לזו???
5/70 עד השומרון/בגין

olli3

New member
מנהל
68 של קווים ו127 של דן
שניהם עוצרים באותה תחנה ש27 הא עוצר בה. קו 68 בתדירות סבירה וקו 127 בתדירות של פעם בשעה בין השעות 9:00-16:00. שניהם יוצאים מקומה 7 במרכזית תל אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה