שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.
הגעה ממרום נווה ברמת גן
שלום לכם הלכתי לאיבוד עם ההכוונה של הדיילים בתחנות ואשמח לעזרה: 1. כיצד ניתן להגיע ממרום נווה לאורט סינגלובסקי (בדרך הטייסים) עכשיו כשאין קו 30? 2. כיצד ניתן להגיע ממרום נווה לתיכון אליאנס? תודה רבה!

olli3

New member
מנהל
הגעה ממרום נווה ברמת גן
שלום לכם הלכתי לאיבוד עם ההכוונה של הדיילים בתחנות ואשמח לעזרה: 1. כיצד ניתן להגיע ממרום נווה לאורט סינגלובסקי (בדרך הטייסים) עכשיו כשאין קו 30? 2. כיצד ניתן להגיע ממרום נווה לתיכון אליאנס? תודה רבה!
חבל שאת לא יותר ספציפית במיהכן במרום נוה
יש את 34 שעובר בקצה שלה על ירושלים פינת מולכו. זה על מנת להגיע לאורט סינגולבסקי, עדיף שתארי מהיכן בדיוק היציאה לדרך וכך תקבלי הכוונה מתאימה. לאליאנס שברמת אביב נראה ל כי הכי טוב לקחת 60/61 דן ולהחליף 171/274/501/222 ברכבת מרכז שעוצרים בדרך נמיר. אופציה אחרת היא באמצעות קו 94 קווים עד לדרך נמיר ומשם עם קווים 171/222/274/501. קו 94 בעל לו"ז מצומצם, שווה לבדוק מתי הוא עובר ברחוב הירדן ולדעת אם הוא מתאים או לא.

חבל שאת לא יותר ספציפית במיהכן במרום נוה
יש את 34 שעובר בקצה שלה על ירושלים פינת מולכו. זה על מנת להגיע לאורט סינגולבסקי, עדיף שתארי מהיכן בדיוק היציאה לדרך וכך תקבלי הכוונה מתאימה. לאליאנס שברמת אביב נראה ל כי הכי טוב לקחת 60/61 דן ולהחליף 171/274/501/222 ברכבת מרכז שעוצרים בדרך נמיר. אופציה אחרת היא באמצעות קו 94 קווים עד לדרך נמיר ומשם עם קווים 171/222/274/501. קו 94 בעל לו"ז מצומצם, שווה לבדוק מתי הוא עובר ברחוב הירדן ולדעת אם הוא מתאים או לא.
קו 94,באם שעותיו מתאימות
יכול להתאים להגעה לבית ספר אליאנס. עולים עליו ברחוב נגבה ויורדים ברחוב חיים לבנון פינת רידינג ולא בדרך נמיר. נכנסים רגלית פנימה לרחוב רידינג עד שמגיעים לאליאנס. הקווים המתאימים להגעה מדרך נמיר לאליאנס הם:45/127/171.

olli3

New member
מנהל
קו 94,באם שעותיו מתאימות
יכול להתאים להגעה לבית ספר אליאנס. עולים עליו ברחוב נגבה ויורדים ברחוב חיים לבנון פינת רידינג ולא בדרך נמיר. נכנסים רגלית פנימה לרחוב רידינג עד שמגיעים לאליאנס. הקווים המתאימים להגעה מדרך נמיר לאליאנס הם:45/127/171.
לגבי 94 צודק
לגבי השאר התחנה בדרך נמיר קרובה יותר לאליאנס אבל זה זניח, על כן כל הקווים שציינתי בנוסף לקווים שהוספת טובים. אין טעם לחכות דווקא לקו מסויים.

olli3

New member
מנהל
במידה ויש לי רק קו של דן
אני יכולה להטעין אותו ולנסוע איתו בכל החברות לפי השיטה החדשה או שאני צריכה להנפיק כרטיס חדש לשם כך?
כן.
את יכולה להטעין אותו כרגיל (כרטיסיות, ערך צבור, חופשי חודשי, חופשי יומי) והוא יהיה תקף בדן, אגד, מטרופולין וקווים.

stratomaximus

New member
מהתחנה המרכזית לאוניברסיטת ת"א
לאחר ביטול קו 27, באיזה קו אמורים להשתמש עכשיו? תודה
תשובה
קו 171, 271 מרח' החרש (סמוך לתחנת רכבת ההגנה, מתחת לגשר) או קו 126 מרח' הר- ציון. אתה יכול כמובן לעלות לכל קו מהתחנה המרכזית לעזריאלי (51, 68, 60, 160 וכו') ולהחליף שם ל- 171 או 271 באותו מחיר.

stratomaximus

New member
תשובה
קו 171, 271 מרח' החרש (סמוך לתחנת רכבת ההגנה, מתחת לגשר) או קו 126 מרח' הר- ציון. אתה יכול כמובן לעלות לכל קו מהתחנה המרכזית לעזריאלי (51, 68, 60, 160 וכו') ולהחליף שם ל- 171 או 271 באותו מחיר.
ברח' החרש או עזריאלי גם 274 כמובן

ravenous1

New member
תשובה
אוקיי תודה
ואם אתה יכול להעריך, מה זמן הנסיעה המשוער מקווים 171/271 לאוניברסיטה, נגיד בשעות הבוקר (10:00-12:00)? אני יודע שזאת שאלה קצת דבילית, אבל אפילו אומדן גס יעזור לי לתכנן את הזמן שלי טוב יותר. תודה

stratomaximus

New member
אוקיי תודה
ואם אתה יכול להעריך, מה זמן הנסיעה המשוער מקווים 171/271 לאוניברסיטה, נגיד בשעות הבוקר (10:00-12:00)? אני יודע שזאת שאלה קצת דבילית, אבל אפילו אומדן גס יעזור לי לתכנן את הזמן שלי טוב יותר. תודה
אני מעריך 20-30 דקות.

olli3

New member
מנהל
מהתחנה המרכזית לאוניברסיטת ת"א
לאחר ביטול קו 27, באיזה קו אמורים להשתמש עכשיו? תודה
קודם נשאלת השאלה מדוע ממרכזית ת"א?
גם אם אתה מגיע מיישובי הדרום יש לך מקומות יותר נוחים להחלפה, כמו צומת חולון למשל. בכל מקרה נשאר קו בודד שיוצא ממרכזית ת"א ומגיע לאוניברסיטה וזה קו 127 של דן. מומלץ שתציין מהיכן אתה יוצא לדרכך וכך תקבל הכוונה מדוייקת שמתאימה לך, הרי אתה לא גר באיזור המרכזית והגיוני שאתה מגיע אליה מעיר אחרת...

ElFabuloso

New member
השינוי בלו"ז של אפיקים - מישהו יודע??
תראו מה מתקבל כשנכנסים לאתר של אפיקים ללוחות זמנים. באנר צהוב שמזמין אותי להתקשר לבדוק את השינוים שחלו בלו"ז האוטובוסים. מעולה - רק שמה עושה מי שצריך לקחת את האוטובוס הכי מוקדם מחר בבוקר? הם עושים צחוק? לא כתבו שם כלום! אני מדבר על הלו"ז של כל הקווים היומיים לאריאל - 186 ו-286 ספציפית למחר וגם 386 במידה שהוא עובד לא רק בבקרים בשעות המוקדמות יותר. אני מניח שאין סיכוי שרובכם תדעו אבל אם מישהו יודע כל דבר אני אשמח...

אוהד11

New member
תראו מה מתקבל כשנכנסים לאתר של אפיקים ללוחות זמנים. באנר צהוב שמזמין אותי להתקשר לבדוק את השינוים שחלו בלו"ז האוטובוסים. מעולה - רק שמה עושה מי שצריך לקחת את האוטובוס הכי מוקדם מחר בבוקר? הם עושים צחוק? לא כתבו שם כלום! אני מדבר על הלו"ז של כל הקווים היומיים לאריאל - 186 ו-286 ספציפית למחר וגם 386 במידה שהוא עובד לא רק בבקרים בשעות המוקדמות יותר. אני מניח שאין סיכוי שרובכם תדעו אבל אם מישהו יודע כל דבר אני אשמח...
בדוק באתר משרד התחבורה לפי הכתובת הבאה:
http://www.bus.gov.il/WebForms/wfrmMain.aspx?width=800&company=1&language=he&state=

arielguelman

New member
האתר שלהם הוא כמו השירות שלהם..
מרכז השירות שלהם הוא כמו האתר שלהם.. חרא. אין להם תודעת שירות בכלל

תתקשרי למרכז השירות שלהם
לפני שאת יוצאת מהבית. הם עונים החל מ-שבע בבוקר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה