שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
איך אני מגיע ביום ראשון בבוקר ל- 480 הראשון
מוייצמן בגבעתיים. 63 לפי האתר של דן מגיע מאוחר מדי. 55 אמור להגיע אבל זה תמיד הימור אם הוא יגיע בזמן או לא.
באיזו שעה זה? ובדקת שעות יציאה של קו 58?
קו 58 דווקא אמין ויוצא מגבעתיים כך שאפשר לסמוך עליו.

באיזו שעה זה? ובדקת שעות יציאה של קו 58?
קו 58 דווקא אמין ויוצא מגבעתיים כך שאפשר לסמוך עליו.
480 הראשון יוצא ב- 5:50
לכן 58 לא מתאים. ההצעה של הנוסע בדרכים נראית טובה. חבל, עד עכשיו נסעתי ב- 63 שהגיע אלי ב- 5:30 וזה היה מאוד נוח. עכשיו אני צריך ללכת יותר ובבוקר מוקדם כל דקה חשובה.

cwen

New member
480 הראשון יוצא ב- 5:50
לכן 58 לא מתאים. ההצעה של הנוסע בדרכים נראית טובה. חבל, עד עכשיו נסעתי ב- 63 שהגיע אלי ב- 5:30 וזה היה מאוד נוח. עכשיו אני צריך ללכת יותר ובבוקר מוקדם כל דקה חשובה.
אז למה שלא תמשיך לנסוע ב 63?
ביטלו את השינוי בו, הוא עדיין מגיע לרכבת מרכז. הראשון יוצא ב 05:00 מאלוף שדה.

פנדה16

New member
זקוקה להכוונה ליום ראשון בסביבות 10
מאיזה תחנת רכבת בתוך ת"א יהיה הכי מהיר להגיע למלון הילטון (או הכי קרוב ככל שניתן) באוטובוס או במונית שרות, וכמובן מה מספר הקו. הרחוב שבו ממוקם המלון הוא הירקון 117. תודה לעונים
שבת שלום

olli3

New member
מנהל
מאיזה תחנת רכבת בתוך ת"א יהיה הכי מהיר להגיע למלון הילטון (או הכי קרוב ככל שניתן) באוטובוס או במונית שרות, וכמובן מה מספר הקו. הרחוב שבו ממוקם המלון הוא הירקון 117. תודה לעונים
שבת שלום
רדי ברכבת מרכז
צאי מהתחנה ביציאת תל אביב (היציאה הראשית) ולכי למסוף דן הסמוך. קחי משם את קו 10 של דן ורדי בבן יהודה פינת ארלוזורוב. באם קו 10 בדיוק יצא, תוכלי ללכת לכביש הסמוך (רחוב על פרשת דרכים) שם יש 3 תחנות אוטובוס, באחת מהן עוצרים קווים 61/161 של דן שגם מגיעים לבן יהודה פינת ארלוזורוב. תדירות קו 10 היא כל רבע שעה, על כן שימי לב לזמן, אולי גם 61/161 בדיוק עברו וכדאי לך לחזור לתחנה של 10. בלכ מקרה זה עניין של דילוג בין התחנות, מרחק של 20-30 שניות הליכה בינהן.

רדי ברכבת מרכז
צאי מהתחנה ביציאת תל אביב (היציאה הראשית) ולכי למסוף דן הסמוך. קחי משם את קו 10 של דן ורדי בבן יהודה פינת ארלוזורוב. באם קו 10 בדיוק יצא, תוכלי ללכת לכביש הסמוך (רחוב על פרשת דרכים) שם יש 3 תחנות אוטובוס, באחת מהן עוצרים קווים 61/161 של דן שגם מגיעים לבן יהודה פינת ארלוזורוב. תדירות קו 10 היא כל רבע שעה, על כן שימי לב לזמן, אולי גם 61/161 בדיוק עברו וכדאי לך לחזור לתחנה של 10. בלכ מקרה זה עניין של דילוג בין התחנות, מרחק של 20-30 שניות הליכה בינהן.
קו 55
לרדת ברחוב הירקון מול מלון הילטון.

olli3

New member
מנהל
קו 55
לרדת ברחוב הירקון מול מלון הילטון.
הירקון 117 זה משהו אחר
להילטון שבגן העצמאות קו 55, אבל ברחוב הירקון 117 יש משהו אחר, משום מה זה גם נקרא הילטון ושם יושבים בין היתר מדיטון (מרכז רפואי כלשהו). זה צמוד בכלל לשרתון. אני חושב שהיא התכוונה לכתובת הירקון 117 ולשם קו 55 לא מתקרב. מה גם שהכתובת של הילטון בגן העצמאות זה 234 אם אני לא טועה, כך שזה לא נראה לי טעות בכתובת שהיא נתנה.

רדי ברכבת מרכז
אכן יש שני מלונות הילטון
לגבי מלון הילטון בירקון 117-אכן 55 לא מגיע לשם. בן יהודה/ארלוזורוב זה ממש לא הירקון 117,זה דווקא קרוב למלון הילטון בירקון 234. גם אם מדובר בירקון 117-לא יורדים בבן יהודה פינת ארלוזורוב אלא בבן יהודה פינת גורדון,הולכים רגלית לגורדון פינת הירקון ופונים שמאלה. קו 10 לא מגיע לבן יהודה פינת ארלוזורוב.הוא מתחבר עם בן יהודה ברחוב בן גוריון ולא ברחוב ארלוזורוב. אפשר לרדת עם 10/61/161 בבן-יהודה פינת גורדון.

olli3

New member
מנהל
אכן יש שני מלונות הילטון
לגבי מלון הילטון בירקון 117-אכן 55 לא מגיע לשם. בן יהודה/ארלוזורוב זה ממש לא הירקון 117,זה דווקא קרוב למלון הילטון בירקון 234. גם אם מדובר בירקון 117-לא יורדים בבן יהודה פינת ארלוזורוב אלא בבן יהודה פינת גורדון,הולכים רגלית לגורדון פינת הירקון ופונים שמאלה. קו 10 לא מגיע לבן יהודה פינת ארלוזורוב.הוא מתחבר עם בן יהודה ברחוב בן גוריון ולא ברחוב ארלוזורוב. אפשר לרדת עם 10/61/161 בבן-יהודה פינת גורדון.
צודק, יצאה לי הכוונה מעורבבת.
ראיתי את הכתובת והתייסתי אליה מבחינת הקווים, אך הכווני בסופו דל דבר איתם להילטון שבגן העצמאות. קו 10 עובר בארלוזורוב פינת בן יהודה. כל זאת אחרי שהוא נוסע לעיריית תל אביב ועובר בבן גוריון. זה גם מופיע ברשימת התחנות שלו. בכל מקרה זה לא משנה כי אכן יורדים בבן יהודה פינת גורדון.

olli3

New member
מנהל
שבת שלום
מצטערים על הבלאגן - הכוונה מדוייקת>>>
מרכבת מרכז קווים 10/61/161 של דן, לרדת איתם בבן יהודה פינת גורדון.

פנדה16

New member
מצטערים על הבלאגן - הכוונה מדוייקת>>>
מרכבת מרכז קווים 10/61/161 של דן, לרדת איתם בבן יהודה פינת גורדון.
ממש תודה!!
באמת התכוונתי למלון שבגן העיר, ומזל שעליתם לי על זה (
גיגלתי לא נכון)

shironet3

New member
להגיע לאליפלט 23 (הנורמה ג'ין)
אני מרמת אביב (מול האוניברסיטה), וחברה מרמת גן- מרחוב ז'בוטינסקי... איך עושים את זה בשישי בערב, ואיפה בדרך (אם בכלל) נוכל להיפגש? תודה!

olli3

New member
מנהל
להגיע לאליפלט 23 (הנורמה ג'ין)
אני מרמת אביב (מול האוניברסיטה), וחברה מרמת גן- מרחוב ז'בוטינסקי... איך עושים את זה בשישי בערב, ואיפה בדרך (אם בכלל) נוכל להיפגש? תודה!
אין ממש דרך לעשות את זה
החברה יכולה לעלות מז'בוטינסקי על מוניות שירות של קו 51 עד למרכזית ת"א. משם בהליכה זה גם 30 דקות וזה גם לא הכי סימפטי. את יכולה לעלות מדרך נמיר על מוניות שירות שמגיעות מנתניה או חיפה (באם יש בהן מקום והן תעצורנה לך), גם עד למרכזית ת"א. נראה לי שמשם תצטרכו להמשיך במונית ספיישל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה