שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.

nitsansh

New member
היעד הסופי סופי הוא גן יבנה
את 340 אני מכירה פשוט הוא נגמר מוקדם יחסית ביום שישי וגם הוא יוצא מתחנה מרכזית ואני הייתי באיזור כיכר המדינה.... אגב, יש דרך מהירה להגיע מאיזור כיכר המדינה לתחנה מרכזית? בסוף נסעתי עם 280 מארלוזורוב לתחנה מרכזית אשדוד תודה!
מכיכר המדינה לתחנה המרכזית יש קו 5 אבל במסלול
מאד ארוך... (חצי שעה לפחות) אפשר ללכת לדרך נמיר ולתפוס את 71/171/271/274 לצומת הולץ/חולון כמו שציינתי קודם... או אם יותר קרובים לאבן גבירול אז 89/189/289 לצומת חולון... אם נוסעים לאשדוד ב-280/281 או 312 אז אפשר להחליף לקו 37 בכל תחנה בין שדרות בני ברית/יצחק הנשיא לקרן היסוד/שדרות ירושלים. אם נוסעים ב-320 אז אפשר להחליף ל-17 או 38 (קו חדש מאשדוד לגדרה) בשדרות ירושלים מבני ברית עד הרצל או ל-37 בבני ברית. אין צורך לנסוע עד התחנה המרכזית! אפשרות נוספת לנסוע מדרך נמיר/בגין לגן יבנה היא בקו 274 לרחובות ולהחליף ל-37 שיוצא משם. לא מומלץ בשעות העומס או למי שסופר כל שקל... וגם ישנה אפשרות לנסוע ברכבת לאשדוד ומהתחנה לגן-יבנה עם 17 או 38, אבל רצוי לבדוק בלו"ז שיש אוטובוס בשעה המתאימה...

cordyceps

New member
תל אביב-חיפה זה בינעירוני ברכבת
יותר זול לנסוע באוטובוס 274 עד רכבת מרכז ומרכבת מרכז לקחת רכבת לבת-גלים.
זה נכון אבל ההבדל זניח נראה לי.
בדקתי את זה לתל אביב מנס ציונה עולה 11.00כפול 2 זה 22+ 53 שקל שעולה הנסיעה אל חיפה מת"א הלוך חזור. סהכ 75 להגיע לראשונים עולה 6.40X2 זה 12.80+ רכבת מראשון שעולה 68 הלוך חזור סהכ 80

בדקתי את זה לתל אביב מנס ציונה עולה 11.00כפול 2 זה 22+ 53 שקל שעולה הנסיעה אל חיפה מת"א הלוך חזור. סהכ 75 להגיע לראשונים עולה 6.40X2 זה 12.80+ רכבת מראשון שעולה 68 הלוך חזור סהכ 80
אין רכבת ישירה מראשונים לחיפה
ממילא צריך להחליף באחת מתחנות הרכבת של תל-אביב. סך הכול 3 החלפות.

איך 3 ?
אני התכוונתי במחירים האלה שזה כולל האוטובוסים אל ומ תחנת הרכבת.
1.אוטובוס מנס ציונה לרכבת ראשונים
2.רכבת מראשונים לתל-אביב. 3.רכבת מתל אביב לחיפה. נכון שהמחיר הרכבתי משולם בראשונים מראש לשתי ההחלפות,אבל זה עדיין שתי החלפות. לעומת זאת מה שהצעתי זה: 1.אוטובוס מנס ציונה לרכבת מרכז. 2.רכבת לחיפה מרכבת מרכז. זאת דעתי מכל מקום. אתה כמובן תעשה מה שאתה מבין.

nitsansh

New member
מנ"צ לת"א עם מטרופולין רק 7 ש"ח

olli3

New member
מנהל
צריך להגיע לבית חולים רמב"ם בשני
הקרוב מנס ציונה. לקחת רכבת? באיזה תחנה לרדת? צריך להיות שם ב 11:00 תודה.
274 עד רכבת ההגנה ומשם רכבת לחיפה בת גלים
אין טעם להמשיך עם 274 עד רכבת מרכז, גם בשל ההליכה מהתחנה של 274, עד תחנת הרכבת ועד הרציף עצמו. 274 מורד חצי דקה הליכה מפתח תחנת רכבת ההגנה, רד שם. קו 274 הינו קו מהיר ועל כן אין ממש טעם לרכבת, גם בשל המחיר אך גם בשל המהירות.

cordyceps

New member
274 עד רכבת ההגנה ומשם רכבת לחיפה בת גלים
אין טעם להמשיך עם 274 עד רכבת מרכז, גם בשל ההליכה מהתחנה של 274, עד תחנת הרכבת ועד הרציף עצמו. 274 מורד חצי דקה הליכה מפתח תחנת רכבת ההגנה, רד שם. קו 274 הינו קו מהיר ועל כן אין ממש טעם לרכבת, גם בשל המחיר אך גם בשל המהירות.
תודה!
יש לך מושג מהו קו 222 ראיתי שהוא דומה ל 274 ? אבל יותר מהיר ?

olli3

New member
מנהל
תודה!
יש לך מושג מהו קו 222 ראיתי שהוא דומה ל 274 ? אבל יותר מהיר ?
כן זה קו שפועל בבוקר דרך הנתיב המהיר
הוא מביא אותך לרכבת השלום (עזריאלי) ורכבת מרכז. כאן אני ממליץ לרדת בעזריאלי ולהיכנס דרך גשר הקריה לקניון עצמו ולהמשיך לתחנת הרכבת (זה טוב רק אם אתה רוכש כרטיס באמצעות כרטיס אשראי). קו 274 הוא קו שבשעות הבוקר (עד הנסיעה של שעה 9:00 שיוצאת מרחובות), הוא נוסע דרך כביש 44 (דרך אזור וצומת חולון). החל מהנסיעה שאחרי 9:00 הוא נוסע גם דרך כביש 1, בשעות האלו הנתיב המהיר כבר לא רלוונטי בעצם כי אין עומסי תנועה וכך קו 274 הופך להיות קו מהיר לכל דבר.

cordyceps

New member
כן זה קו שפועל בבוקר דרך הנתיב המהיר
הוא מביא אותך לרכבת השלום (עזריאלי) ורכבת מרכז. כאן אני ממליץ לרדת בעזריאלי ולהיכנס דרך גשר הקריה לקניון עצמו ולהמשיך לתחנת הרכבת (זה טוב רק אם אתה רוכש כרטיס באמצעות כרטיס אשראי). קו 274 הוא קו שבשעות הבוקר (עד הנסיעה של שעה 9:00 שיוצאת מרחובות), הוא נוסע דרך כביש 44 (דרך אזור וצומת חולון). החל מהנסיעה שאחרי 9:00 הוא נוסע גם דרך כביש 1, בשעות האלו הנתיב המהיר כבר לא רלוונטי בעצם כי אין עומסי תנועה וכך קו 274 הופך להיות קו מהיר לכל דבר.
ואללה
אבל איך הוא נכנס לנתיב המהיר? דרך שפירים ? מעניין.

olli3

New member
מנהל
ואללה
אבל איך הוא נכנס לנתיב המהיר? דרך שפירים ? מעניין.
מתוך אתר אגד כשהקו פורסם
החל מיום ראשון 3.4.11 יופעל קו חדש שמספרו 222 בשעות הבוקר, בכיוון הנסיעה מרחובות לרמת אביב, על פי הפרוט הבא: קו 222 מרחובות לרמת אביב (דרך הנתיב המהיר בכניסה לתל אביב): יציאה מהתחנה המרכזית ברחובות (רציף 1), המשך על פי מסלול קו 274 עד צומת בית דגן, המשך ישר בכביש 412, ירידה במחלף שפירים לכביש מס' 1 לכיוון ירושלים, כניסה ל"נתיב המהיר" לכיוון תל אביב, יציאה במחלף לה-גווארדיה ונסיעה דרך רחוב המסגר על פי מסלול קו 274 לרמת אביב. תחנות: מהתחנה המרכזית הרחובות עד צומת בית דגן - תחנות קו 274, צומת בית דגן (לכיוון שפירים) - תחנת איסוף, לה-גווארדיה (גשר) - איסוף + הורדה, רחוב המסגר עד רמת אביב - תחנות קו 274.

מצב
הנושא נעול.
למעלה