שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.
ג.שמואל- תל השומר ו..כמובן חזרה
נוסעת כל יוםלבי"ח תל השומר . מגבעת שמואל העיר . עד היום התחנה הייתה במרחק הליכה של כמה מטרים מביתי קו 7 ישירות לבית החולים נסיעה בת 7 דקות . אז נכון שקו זה לא בוטל אך מסלול הנסיעה שונה וכבר לא עובר דרך ביה"ח , האם ידוע לכם על קו ישיר תחליפי ?? לדברי הנהג ו..הנהלת דן מהיום יהיה עלי להחליף 2 אוטובוסים בכל צד ,ובכלל להגיע דרך כביש גהה, דבר שיהרוס את איכות החיים שגם ככה לא משהו ... הרי ברור שמי שנוסע כל יום לתל השומר לא יכול להתחיל להתרוצץ ולהחליף קוים ובטח אין טעם להאריך נסיעה של 5 דקות לכ- 40 דקות ולעמוד בפקקי הבוקר של כביש גהה .
קו 45

orenhz

Member
ג.שמואל- תל השומר ו..כמובן חזרה
נוסעת כל יוםלבי"ח תל השומר . מגבעת שמואל העיר . עד היום התחנה הייתה במרחק הליכה של כמה מטרים מביתי קו 7 ישירות לבית החולים נסיעה בת 7 דקות . אז נכון שקו זה לא בוטל אך מסלול הנסיעה שונה וכבר לא עובר דרך ביה"ח , האם ידוע לכם על קו ישיר תחליפי ?? לדברי הנהג ו..הנהלת דן מהיום יהיה עלי להחליף 2 אוטובוסים בכל צד ,ובכלל להגיע דרך כביש גהה, דבר שיהרוס את איכות החיים שגם ככה לא משהו ... הרי ברור שמי שנוסע כל יום לתל השומר לא יכול להתחיל להתרוצץ ולהחליף קוים ובטח אין טעם להאריך נסיעה של 5 דקות לכ- 40 דקות ולעמוד בפקקי הבוקר של כביש גהה .
קווים 69/169 - מיום ראשון הקרוב יגיעו לתה"ש

stratomaximus

New member
תודה, אם כי אני מעדיף לראות בהארד קופי / נייר
מחלקים את החוברות בתחנות בשכונה המתאימה
אם אתה במרכז תל אביב, תוכל לקבל את החוברת של מרכז תל אביב, אם אתה במערב חולון, תקבל את החוברת המתאימה, וכך הלאה.

Womanizer99

New member
אם אתה במרכז תל אביב, תוכל לקבל את החוברת של מרכז תל אביב, אם אתה במערב חולון, תקבל את החוברת המתאימה, וכך הלאה.
בתחנה החדשה למשל
אין את כל החוברות של כל האיזורים? אם ארצה את של בת ים איאלץ לנסוע לבת ים רק בשביל החוברת?

davidlev0255

New member
תודה , יש לי פחות או יותר את המידע , אבל
הכוונה הייתה במיקום אחד לקחת הכל כי לא בא לי לנסוע לצפון ת"א / חולון בת ים וכו' תודה על העזרה

nitsansh

New member
את החוברות ניתן להשיג בתחנות האוטובוס
ובאוטובוסים עצמם.
באוטובוסים לא מחלקים את החוברות
אלא דפי מידע על קו אחד (או מזלג קוים) בלבד. את החוברות של כל אזור מחלקים בתחנות של אותו אזור בלבד. את כל החוברות תמצא רק במחסן המרכזי של החברה ממנו הן מופצות לאזורים ולתחנות השונות. במקרה הזדמנתי לשם וכשיצאתי היו בידי חוברות של 11 אזורים. לאחר מכן השגתי חוברת של אזור נוסף... כך שהאזור היחיד שחסר לי באוסף זה מס' 10 (דרום רמת גן כולל בר אילן ותל השומר). כפי שכבר ציינו, כל המפות נמצאות באתר BUSLINE וניתן להוריד ולהדפיס אותן...

Mokona Modoki

New member
מתחנה מרכזית בת"א לתל השומר
*שלח לפני הזמן
בכל מקרה,תמיד הייתי משתמשת בקו 35 שהיה יוצא מתחנה מרכזית בת"א נוסע דרך בית חולים תה"ש ומסיים בבסיס תה"ש [אליו אני צריכה להגיעה] אבל הבנתי שהוא בוטל.אז,יש קו כלשהו שמחליף אותו?

droriko

New member
*שלח לפני הזמן
בכל מקרה,תמיד הייתי משתמשת בקו 35 שהיה יוצא מתחנה מרכזית בת"א נוסע דרך בית חולים תה"ש ומסיים בבסיס תה"ש [אליו אני צריכה להגיעה] אבל הבנתי שהוא בוטל.אז,יש קו כלשהו שמחליף אותו?
פשוט וקל
מתחנה מרכזית לוקחת קו 60 למסגר פינת יצחק שדה , ומיצחק שדה לוקחת 139 .

olli3

New member
מנהל
*שלח לפני הזמן
מומלץ שתסבירי לנו מהיכן את יוצאת...
אני מניח שאת לא גרה בסביבת המרכזית. יש לך קישור טוב יותר מצומת חולון למשל. ובכלל יש מלא מעט מקומות בארץ שבדרך למרכזית עוצרים בצומת חולון. בקיצור, כדאי שתגידי לנו מהיכן את יוצאת לדרכך וכך תקבלי הכוונה מדוייקת ומהירה.

Mokona Modoki

New member
מומלץ שתסבירי לנו מהיכן את יוצאת...
אני מניח שאת לא גרה בסביבת המרכזית. יש לך קישור טוב יותר מצומת חולון למשל. ובכלל יש מלא מעט מקומות בארץ שבדרך למרכזית עוצרים בצומת חולון. בקיצור, כדאי שתגידי לנו מהיכן את יוצאת לדרכך וכך תקבלי הכוונה מדוייקת ומהירה.
צפון,
אבל כן נראה לי שאני פשוט אקח קו 70.

מצב
הנושא נעול.
למעלה