שרשור הכוונה ומודיעין 25/3

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
זקוק לעזרה חברים
איך אפשר להגיע בשעה 22:00 בלילה מיד אליהו בתל אביב (רחוב יגאל אלון או משה דיין,לא משנה) לבת ים מרכז,רחוב בלפור נניח. המוקדניות של אגד ודן ממש הסתבכו,הן לא מצליחות לכוון אותי,אני מקווה שאתם תעזרו לי :)
אופציה נוספת היא הליכה של פחות מ-12 דקות
עד לגשר מעריב. הליכה דרומה על דרך בגין ובצמוד למגדל לוינשטיין (מגדל ענק בצבע נחושת בן כ-30 קומות, אי אפשר לפספסו) יש תחנה המשותפת לקווים 40,42.

ynon40

New member
זקוק לעזרה חברים
איך אפשר להגיע בשעה 22:00 בלילה מיד אליהו בתל אביב (רחוב יגאל אלון או משה דיין,לא משנה) לבת ים מרכז,רחוב בלפור נניח. המוקדניות של אגד ודן ממש הסתבכו,הן לא מצליחות לכוון אותי,אני מקווה שאתם תעזרו לי :)
או שאתה יכול לתפוס
קו אוטובוס לתחנה מרכזית, ומשם קו 46 שעובר ברחוב בלפור (קומה 4). יש לך אותו עד שעה 24:00 בלילה, או אם אתה לא רוצה להיכנס לתחנה המרכזית שהיא מקום אפל בשעות האלה בלילה, אתה יכול לקחת קו 32 לרדת באלבני בת"א ומשם להפור מדרכה ולתפוס קו 18 לבת-ים.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
איך מגיעים מאריאל לראש העין פארק אפק באוטובוס

shahar120

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום לכולם! (מלוד לראשון לציון)
אני צריך להגיע (או מונית שירות או אוטובוס מכל סוג) מלוד לא משנה מהיכן לראשון לציון כמה שיותר קרוב לביה"ס לכבאות והצלה הראשי (דרך ישראל ישעיהו או ממש על המחלף של ראשון לציון) אם אפשר ליצור איתי קשר באיי סי :193342943 תודה רבה לעונים..

אוהד11

New member
אני צריך להגיע (או מונית שירות או אוטובוס מכל סוג) מלוד לא משנה מהיכן לראשון לציון כמה שיותר קרוב לביה"ס לכבאות והצלה הראשי (דרך ישראל ישעיהו או ממש על המחלף של ראשון לציון) אם אפשר ליצור איתי קשר באיי סי :193342943 תודה רבה לעונים..
רחוב ישראל ישעיהו אינה קרובה לביה"ס לכבאות,
מלוד-רמלה יש קו 247 של סופרבוס דרך מרכז ראשל"צ עד התחנה המרכזית החדשה, והיא יותר קרובה לרחוב ישעיהו

maor35

New member
תיסע לתחנה מרכזית החדשה בראשון
ומשם תיקח קו 84

Czechgirl

New member

מוניות שירות 51/66
מישהו יודע האם יש מוניות שירות 51/66 מת"א לכוון פ"ת אחרי השעה 00:00 בימי חול? ואם כן, מתי יוצאת המונית האחרונה מת"א? תודה מראש! נ.ב. רק עכשו שמתי לב שיש שירשור מודיעין להיום, אז אני מתנצלת ומבקשת למחוק את ההודעה שלי שלא בשרשור.

Image of me

New member
מוניות שירות 51/66
מישהו יודע האם יש מוניות שירות 51/66 מת"א לכוון פ"ת אחרי השעה 00:00 בימי חול? ואם כן, מתי יוצאת המונית האחרונה מת"א? תודה מראש! נ.ב. רק עכשו שמתי לב שיש שירשור מודיעין להיום, אז אני מתנצלת ומבקשת למחוק את ההודעה שלי שלא בשרשור.
בימי חול - לדעתי בערך עד 1 בלילה
אבל אל תסמכי על זה, אפשר להתקשר לחברות שמפעילות את השירות: מוניות התחנה (51) ומוניות חי (66). בימי חמישי, אם אני לא טועה, יש 66 עד מאוחר מאד. אבל הפעם האחרונה שנסעתי בקווים האלה היתה מזמן, אז כדאי מאד לוודא.

oethat

New member
בימי חול - לדעתי בערך עד 1 בלילה
אבל אל תסמכי על זה, אפשר להתקשר לחברות שמפעילות את השירות: מוניות התחנה (51) ומוניות חי (66). בימי חמישי, אם אני לא טועה, יש 66 עד מאוחר מאד. אבל הפעם האחרונה שנסעתי בקווים האלה היתה מזמן, אז כדאי מאד לוודא.
ביום חמישי ויום שישי פועל כל הלילה
בסוף השבוע בלילות חמישי (כלומר הלילה בין חמישי לשישי), ובלילות שישי (כלומר הלילה בין שישי לשבת) מוניות השירות 66 פועלות כל הלילה. תחליף טוב לחוסר אוטובוסי הלילה באיזור תל אביב (מוזר שבירושלים ובחיפה יש אוטובוסי לילה בסופי שבוע - ובתל אביב אין).

DiBer

New member

הגעה
איך מגיעים ממצומת קסטינה לשער ירושלים בצריפין?

הגעה
איך מגיעים ממצומת קסטינה לשער ירושלים בצריפין?
קסטינה - שער ירושלים
קו 369 של חברת מטרופולין ממסוף קסטינה (לכיון ת"א כמובן) עד לצומת אזור, עוברים את הכביש לצד השני, ומשם לוקחים כמעט כל קו של חברת סופרבוס- בינהם 461,451 עד לצומת ניר צבי = שער ירושלים.

DiBer

New member
קסטינה - שער ירושלים
קו 369 של חברת מטרופולין ממסוף קסטינה (לכיון ת"א כמובן) עד לצומת אזור, עוברים את הכביש לצד השני, ומשם לוקחים כמעט כל קו של חברת סופרבוס- בינהם 461,451 עד לצומת ניר צבי = שער ירושלים.
תודה
יש אוטובוסים מאזור לצריפין בכל שעות היום?

bad girl201

New member

רח' יגאל אלון בת"א
שלום, אני צריכה להגיע מחר מלוד לרח' יגאל אלון 159 בת"א. ניתן להגיע לשם ברכבת, או שחייבים אוטובוס ואם כן איזה קו? תודה.

רח' יגאל אלון בת"א
שלום, אני צריכה להגיע מחר מלוד לרח' יגאל אלון 159 בת"א. ניתן להגיע לשם ברכבת, או שחייבים אוטובוס ואם כן איזה קו? תודה.
לא חייבים אוטובוס..
יורדים מהרכבת בתחנת ת"א מרכז-סבידור-מרכז. ביציאה מתחנת הרכבת יש להמשיך ישר עד לרמזור (צומת T) לעבור את הכביש ולפנות שמאלה(רחוב על פרשת דרכים), ולהמשיך ללכת ישר עד שרחוב יגאל אלון יהיה מצד ימין, לפנות ימינה וכעבור מרחק קצר תגיעי למספר 159.(סה"כ 10 דקות הליכה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה