שרשור הכוונה ומודיעין 21-22/10

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
בשעות האלה בבוקר עדיף 18. משפ' 40 מגיעה
מפוצצת ובתדירות נמוכה בבוקר. מעבר לכך, מאז ששונה המסלול של 18 הוא הרבה יותר מהיר, כי אין נוסעים...
18 לא עדיף בשום מקרה.
ותדירות של שלושה קווים תדירים לא יכולה לעולם להיות נמוכה ואפילו לא "סבירה", אלא גבוהה.

18 לא עדיף בשום מקרה.
ותדירות של שלושה קווים תדירים לא יכולה לעולם להיות נמוכה ואפילו לא "סבירה", אלא גבוהה.
אז אין לך מושג על מה אתה מדבר...
כי משפ' 40 מגיעה תמיד ביחד ואז במשך 15 דקות לפחות אין אף אוטובוס. כאמור, עדיף לעלות על הראשון שמגיע. הוויכוח מיותר, ההבדל הוא לכל היותר של דקות ספורות.

mister K

New member
אז אין לך מושג על מה אתה מדבר...
כי משפ' 40 מגיעה תמיד ביחד ואז במשך 15 דקות לפחות אין אף אוטובוס. כאמור, עדיף לעלות על הראשון שמגיע. הוויכוח מיותר, ההבדל הוא לכל היותר של דקות ספורות.
משפחת 40 היא בטוח משפחה מאושרת...
ומה עם בן הדוד 42 המהיר לא פחות? ועוד לא דיברנו על האח החורג 142 והבן המאומץ 83... אבל האמת שהם קצת פחות מהירים.

oschlick

New member
מסינמטק ת"א להרואה / בן גוריון ר"ג?
אמרו לי שיש 66 ו 51. רק שלא מצאתי את המסלול שלהם באינטרנט. איזו תחנה הכי קרובה לסינמטק בת"א ? כמה זה עולה ? תודה רבה
יש 160 שעוצר ממש בצומת הנ''ל ועובר בבית קלקא
שנמצא לא רחוק מהסינמטק. מחיר 6.40

יש 160 שעוצר ממש בצומת הנ''ל ועובר בבית קלקא
שנמצא לא רחוק מהסינמטק. מחיר 6.40
160 עובד בשישי בלילה 24 שעות ?
איפה רואים את הסלול של 66 ? איפה רואים את המסלול של 51? אני צריך הלוך וחזור מת"א להרואה בר"ג. באיזור 1 בלילה , הלילה- יום שישי

guyweiss

New member
160 עובד בשישי בלילה 24 שעות ?
איפה רואים את הסלול של 66 ? איפה רואים את המסלול של 51? אני צריך הלוך וחזור מת"א להרואה בר"ג. באיזור 1 בלילה , הלילה- יום שישי
הלילה רק מוניות שירות עד בן גוריון/ז'בוטינסקי

mister K

New member
מרחוב המסגר 72 או אזור דרך מנחם בגין
לאבא הלל סילבר 7 ברמת גן?
מהמסגר קווים 524/525/531.
מבגין גם קו 42 בנוסף לקווים שציינתי. בנוסף, מכיוון שהמקום קרוב מאוד לצומת עלית, אפשר גם לנסוע מבגין בקווים 51 ו-68 עד הצומת ומשם שתי דקות הליכה. 51 עובר גם במסגר.

mister K

New member
מהמסגר קווים 524/525/531.
מבגין גם קו 42 בנוסף לקווים שציינתי. בנוסף, מכיוון שהמקום קרוב מאוד לצומת עלית, אפשר גם לנסוע מבגין בקווים 51 ו-68 עד הצומת ומשם שתי דקות הליכה. 51 עובר גם במסגר.
מבגין לצומת עלית גם 40/240 כמובן.

mister K

New member
הכוונה בתוך ת"א
איזה קו מגיע מאיזור מרכז ת"א (בית מעריב) אל שכ' התקווה?
42/126/89/189/289 עד הר ציון/לוינסקי.
ושם להחליף לקו 16 או 204 לשכונת התקוה. הם עוצרים ברחוב לוינסקי לכיוון מזרח. יש עוד כמה אופציות אבל זו נראית לי הכי יעילה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה