שרשור הכוונה ומודיעין 12/10

מצב
הנושא נעול.
מהרצליה מרכז העיר לתל אביב רחוב מאפו 9
לא מצאתי שום אוטובוסים לשם. איך מגיעים וכמה אוטובוסים לקחת? אם יש כמה אפשרויות אשמח לשמוע. בימי חמישי. תודה.
קו 90 של חברת מטרופולין
לרדת בדיזינגוף פינת פרישמן (בית לסין), ומשם זה מרחק הליכה..

Image of me

New member
מהרצליה מרכז העיר לתל אביב רחוב מאפו 9
לא מצאתי שום אוטובוסים לשם. איך מגיעים וכמה אוטובוסים לקחת? אם יש כמה אפשרויות אשמח לשמוע. בימי חמישי. תודה.
אפשר לקחת כל קו לתל אביב:
47, 48, 147 לעיריית ת"א או 501, 502 לרכבת מרכז. משני המקומות האלה אפשר לקחת את קו 10 של דן עד רחוב בן יהודה. התחנה של קו 10 הקרובה לעיריית ת"א נמצאת ברחוב בלוך 11. אפשרות נוספת: לרדת מ-47, 48 ברחוב אלנבי ולקחת את קו 4 לבן יהודה.

Image of me

New member
47, 48, 147 לעיריית ת"א או 501, 502 לרכבת מרכז. משני המקומות האלה אפשר לקחת את קו 10 של דן עד רחוב בן יהודה. התחנה של קו 10 הקרובה לעיריית ת"א נמצאת ברחוב בלוך 11. אפשרות נוספת: לרדת מ-47, 48 ברחוב אלנבי ולקחת את קו 4 לבן יהודה.
אגב, אפשר גם ברבע שעה הליכה מכיכר רבין.

nadav1974

New member
לא אפשרות כ"כ טובה.
עדיף לקחת מרכבת מרכז אחד מהקווים שמגיעים לדיזנגוף - 61, 62 הם הכי תדירים, לרדת בתחנה השנייה בדיזנגוף (פינת פרישמן), ומשם ללכת ברגל. מדובר בהליכה של כ-5 דקות. התדירות המשולבת של הקווים לדיזנגוף גבוהה בהרבה מאשר של קו 10, שקו 61 לבדו תדיר ממנו לאורך כל שעות היום. כל זה אלא אם כן קו 10 נמצא בתחנה ועומד לצאת.

Image of me

New member
לא אפשרות כ"כ טובה.
עדיף לקחת מרכבת מרכז אחד מהקווים שמגיעים לדיזנגוף - 61, 62 הם הכי תדירים, לרדת בתחנה השנייה בדיזנגוף (פינת פרישמן), ומשם ללכת ברגל. מדובר בהליכה של כ-5 דקות. התדירות המשולבת של הקווים לדיזנגוף גבוהה בהרבה מאשר של קו 10, שקו 61 לבדו תדיר ממנו לאורך כל שעות היום. כל זה אלא אם כן קו 10 נמצא בתחנה ועומד לצאת.
התדירות של קו 10 השתפרה מאד לאחרונה
אבל אכן קו 61 עדיין תדיר ממנו.

אוהד11

New member
מראשון לציון אזור תעשיה ישן לת"א מכללת אפקה
צריכה להגיע עד שעה 19:00 ביום חמישי. הכיצד? תודה:)
מראשל"צ אפשר עם הרכבת עד תחנת האוניברסיטה
או עם 274 עד עזריאלי ומשם עם 40 עד רחוב בני אפרים

adirbal1

New member
היי.. שאלה...
אני צריך להגיע לרח' גלגלי הפלדה בהרצליה מראשון לציון. האם יש דרך להגיע ישירות מראשון באוטובוס אחד? במידה ולא, איך אני מגיע מתחנת הרכבת בהרצליה לרח' גלגלי הפלדה? תודה... :)

אוהד11

New member
היי.. שאלה...
אני צריך להגיע לרח' גלגלי הפלדה בהרצליה מראשון לציון. האם יש דרך להגיע ישירות מראשון באוטובוס אחד? במידה ולא, איך אני מגיע מתחנת הרכבת בהרצליה לרח' גלגלי הפלדה? תודה... :)
מראשל"צ עם הרכבת או עם 274 עד דרך נמיר/
ז'בוטינסקי ומשם קו 90 עד רחוב גלגלי הפלדה

latinos21

New member
איך אני מגיעה לאיזור תעשיה באר טוביה ????????
אני מגיעה לצומת באר טוביה באוטובוס והשאלה היא: איך אני מגיעה מהצומת לאיזור תעשיה ? בררתי באגד,מטרופולין ,הם לא מפעילים! אשמח לתשובה מהירה תודה :)

אוהד11

New member
אני מגיעה לצומת באר טוביה באוטובוס והשאלה היא: איך אני מגיעה מהצומת לאיזור תעשיה ? בררתי באגד,מטרופולין ,הם לא מפעילים! אשמח לתשובה מהירה תודה :)
לפי אתר משרד התחבורה אין אוטובוסים בקטע הזה

olli3

New member
מנהל
השאלה היא מהיכן את מגיעה
גם אגד וגם מטרפולין עוברים שם! הצומת גובלת באיזור התעשיה עצמו. חלקים מאזיור התעשיה קרובים גם לצומת קסטינה (היכן שממוקמת הכביכול תחנה מרכזית). ושוב נשאלת השאלה, מהיכן את יוצאת על מנת להגיע לשם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה